Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Gdyby nie broń jądrowa, NATO rozniosłoby Rosję w pył”

Posted by Marucha w dniu 2018-09-13 (Czwartek)

Były ukraiński minister gospodarki Wiktor Susłow powiedział, że NATO „rozniosłoby Rosję w pył”, gdyby nie posiadała broni nuklearnej – przekazuje portal 112.ua.

[Gdyby ciocia miała kółka, to by był trolejbus. A gdyby chachłacka hołota miała rozum, to by była Ukraina – admin]

Susłow doszedł do takiego wniosku, komentując manewry „Wostok 2018″, które rozpoczęły się niedawno w Rosji.

„Wszystkie kraje przeprowadzają czasami ćwiczenia na Wschodzie. Stany Zjednoczone organizują manewry z Koreą Południową. (…) Tymczasem Rosja przeprowadza ćwiczenia co roku, co stymuluje USA i NATO do unikania konfliktu. Gdyby Rosja nie była potęgą nuklearną, wszystko już dawno skończyłoby się o wiele prościej” — powiedział były minister.

Jego zdaniem właśnie dlatego Rosja przeprowadza ćwiczenia i „pręży muskuły”: Moskwa chce pokazać, że nikt nie „zetrze jej w pył”, przynajmniej w obecnych warunkach.

[Pręży muskuły, bo je ma, nagniotku mamuta- admin]

„Wostok 2018″ rozpoczęły się 11 września na poligonach Syberii i Dalekiego Wschodu. Jak podkreślił minister obrony Rosji Siergiej Szojgu są to największe rosyjskie manewry od czasu słynnych ćwiczeń „Zapad 81″.

Weźmie w nich udział prawie 300 tys. wojskowych (z pełnym zaangażowaniem Wojsk powietrznodesantowych), 36 tys. czołgów, transporterów opancerzonych i innych wozów bojowych, ponad tysiąc helikopterów, samolotów i dronów, a także siły Floty Północnej i Floty Oceanu Spokojnego.

Do udziału w manewrach zaproszono także Chiny i Mongolię.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 14 to “„Gdyby nie broń jądrowa, NATO rozniosłoby Rosję w pył””

 1. lopek said

  „Gdyby nie broń jądrowa, NATO rozniosłoby Rosję w pył”
  Koniec cytatu.
  Rosja jeżeli nie pozwoli na totalną, obligatoryjną i niejako z urzędu – demoralizację Rosjan – to wygra z Zachodem bez udziału oręża – ponieważ Zachód ten stanie się jednym, wielkim, śmierdzącym – męskim odbytem, który skopie kiedyś z obrzydzeniem swoimi kopytami – sam Belzebub.

 2. Dziadzius said

  „Gdyby nie broń jądrowa…..” to Rosja doszla by do Paryza bo juz niema nikogo w UniiJewropejskiej by sie bic za arabow – !

 3. AlexSailor said

  JE Putin ma dobrych doradców, ale nie dość dobrych.
  Siły konwencjonalne Rosji są nie do starcia w pył, co udowodniła kompromitacja NATO w czasie napaści na Jugosławię.
  Armia Jugosłowiańska została zniszczona ledwie w 5%, a przy tym w zasadzie nie atakowała, a mogła.
  Straty NATO były dużo większe, ale na skutek niszczenia obiektów infrastruktury i obracania kraju w ruiny, JE Miloszewicz się poddał.
  Nie tak jak nasze głąby w czasie II WŚ.

  Rosja z bezmiernymi przestrzeniami, najnowocześniejszym uzbrojeniem, a przede wszystkim mentalnością ludzi, to Jugosławia
  do sześcianu.
  No i niewątpliwie zaatakowałaby terytorium zlepku etnicznego, jakim są Stany i oraz próchna krajów Europy Zachodniej.
  Tak, że nie tylko broń atomowa, choć ona jest zdecydowanie przeważająca.

  Rosji brak obecnie jednego, to jest tego czego zawsze miała dość – ludzi.
  Podobnie jak Polka, każda Rosjanka mogłaby rodzić wychowywać co najmniej 8-10 dzieci, co dałoby Rosji pozycję
  lidera światowych potęg w ciągu 20 lat.
  Ale tu trzeba przemyślanej, mądrej polityki i propagandy.
  W Polsce jest to jeszcze o wiele łatwiej zrobić, ale w Rosji też się da.

 4. A Ka said

  Ale czy to dobry pomysl jesli chodzi o Chiny?

 5. Zerohero said

  Gdyby nie broń jądrowa, Rosja przegrałaby wojnę z NATO które po prostu jest zwyczajnym imperium niewolącym 700 milionów ludzi bezpośrednio (poddani USA i UE) i nakładającym haracz finansowy na pozostałą część 3/4 globu, a więc dysponującym zasobami (ludzkie, kapitał, surowce) 10-30 krotnie przewyższającymi zasoby rosyjskie. Zachód kładzie na bogactwie Afryki, Ameryki Południowej, a dzięki inżynierii finansowej pobiera de facto podatki z całego świata. Taka mała żartobliwa analiza:

  natomiast osobnym problemem jest patologia żydojankeskich kundli które uwielbiają porównywać Rosję do USA, Rosję do całego USA, Rosję do NATO itd. Przypuszczam, że żydojakeski kundel po prostu na siłę chce się identyfikować jako część potężnego „zachodu”, jako członek rodziny, a tak się identyfikując od razu staje się ważniejszy, lepszy, silniejszy, bogatszy etc. od Rosji. Taka postawa jest częsta na Ukrainie, ale także niestety w Polsce – mimo, że dla żydojankesa taki Polak albo Ukrainiec to śmieszny Borat, śmieć ze śmierdzącymi skarpetami, w dodatku odpowiedzialny za (powstań) holokaust (spocznij).

  Gdyby Rosja nie była potęgą nuklearną, wszystko już dawno skończyłoby się o wiele prościej

  III Wojna światowa dla ukraińskiego zboczeńca jest „prostsza”.

 6. Zerohero said

  Proponuję na przykład wejść na Defence24 i czasem poczytać komentarze żydopolaczków cieszących się z (z prawdziwych albo rzekomych) przewag oręża amerykańskiego nad rosyjskim. Ich radość jest tak autentyczna jakby to Polska a nie USA produkowała F35! Oni naprawdę utożsamiają się ze swoim Panem. Jest to coś z mentalności psa, choć przecież to co u psa jest pięknie, u człowieka budzi pogardę.

 7. Maverick said

  Coraz to blizej wojny, wszystko w imie wielkiego Izraela. Kabala planuje i knuje.

  Jak Rosja zaareaguje na kolejne mieszanie Izraela w Syrii? USA nie ma tam nic do gadania, oni tylko wykonuja rozkazy Netanjahu i kabaly, zamordowanie lidera Doniecka to preludium do wiekszej gierki.

  Juz zaczeto filmowac ujecia operacji falszywej flagi uzycia gazu a i to napisalem dla moich znajomych w USA aby ich rzebudzic..

  A false flag under way, Ivanka will cry again, white helmets British terror organizations just seen filming and staging a gas attack that will be show on FOX and CNN as real news, blood thirsty luciferians must sacrifice more people to defend Al Nusra renamed Al Qaeda supported by Mc Cain, Obama, Clinton, and even allegedly they have blown WTC, but now we must defend them. Interesting!! What that tells you??? Maybe just maybe they didn’t do it just were used to divert attention from the real perpetrators. Nikki Haley, accusing Assad actions of eradicating terrorists as land hungry tyrant, she must get her head check, those are a war crimes Nikki…

  Gdyby Rosja odpowiedziala na atak USA, W.B. i Francji w Syrii. Ukry maja zaatakowac Donieck, moze nawet Krym. juz 145 000 ukrow czeka na rozkazy, co wtedy Rosja nie ma tyle zolnierzy i chyba uzylaby strategiczne bomby nuklearne, tylko 35 000 broni Donbasu. Trump wlasnie wysyla wzmocnienia do Niemiec i Norwegi.

  Igomaniak Trump jest przyciskany do muru poprzez Deep State a w takich sytuacjach Stany zawsze odwracaly uwage wojna od innych wewnetrznych problemow.

 8. Re: 7 Maverick

  zydowskie k…rwy na „gwalt” potrzebuja III zydowskiej z kolei wojny I uczynia wszystko, aby ja rozpetac bez znaczenia na koszty wszelakich prowokacji wobec Rosji, Chin, Iranu czy innego panstwa…
  =================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Roman K said

  W chinach ..nasiedlaja przymusdowo miasta widma…porostu wysiedlaja wsie a ludzie sie bronia nawet popelniajac samobojstwa…. Ludziom po 55 nie wolno pracowac I musi ich utrzymywac rodzina..zatem wracaja na wies ..znajdujac wszystko zrownane z ziemia…….
  Uwazajcie bo czasmi glupie Marzena lubia sie sprawdzic….
  Rosji nigdy nie bylo za duzo ludzi..stly problem Rosji byl ..brak ludzi na posielenie….dzis dzieki budowie parchatej Jewropy udalo sie Rosji odtworzyc …Tartaria Magna:-_)_)_)__ I nasielic Primorie na Dalokom Wostokie…..Nadwyzki nie majacych sdfla siebe zon Chinczykow wali jak w dym do Roski I zeni sie z Rosjankami….Ktore sa szczescliwe majac maeZa Chinczyka , ktory nie bije, nie pije, malo pali wszystko co zrobi , zakombinuje i ukradnei niesie do domu a nie na meline, w niedziele idzie do cerkwi….chrzci rebiata…a rebiata I tak I tak Ruskije.

 10. Boydar said

  Bo Rosjaninem się jest po matce.

 11. Alfred said

  Gdyby nie było już Rosji, to i Ukrainy z jej zydostwem

 12. Boydar said

  Czemu się Pan Alfred tak marszczy ?

 13. Boydar said

  Chociaż, w sumie ma Pan rację, przepraszam.

 14. Gdyby nie broń jądrowa USA

  wszyscy bylibyśmy szczęśliwsi. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.