Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  brys o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  re1truth2 o Wolne tematy (39 – …
  revers o Konstrukcja kłamstw WHO i Komi…
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kto rządzi Polską i Ameryką?

Posted by Marucha w dniu 2018-09-14 (Piątek)

Kto rządzi Polską? Akurat w politycznej wojnie, jaka przewala się przez nasz nieszczęśliwy kraj, dobiega końca okres wakacyjnej pieriedyszki, ale już na pole wychodzą harcownicy i harcownice. Na przykład pani Barbara Nowacka, która niedawno podłączyła się do jakiegoś większego politycznego gangu, nawołuje, by „zatrzymać PiS-owskie draństwo”.

Ale kto właściwie miałby to zrobić? Psie głosy nie idą w niebiosy i pani Nowacka, chociaż wyszczekana, przecież „PiS-owskiego draństwa” nie zatrzyma, nawet własną kształtna piersią tym bardziej, że inne panie mogą wystawić znacznie lepszy oręż.

Wspominam o tym, bo niedawno zostałem straszliwie ofuknięty z powodu niedostatecznej rewerencji wobec kobiet, a konkretnie – że powiedziałem iż kobiety potrafią zatruć życie do tego stopnia, że co wrażliwsi się wieszają. Tak prawdopodobnie było w przypadku Leszka Millera juniora, a przecież ani on pierwszy, ani – niestety – ostatni.

Zresztą jak tu zachować rewerencję, kiedy same kobiety pracowicie niszczą podstawy jakiegokolwiek dla nich szacunku? Żeby dostać się na telewizyjny, a zwłaszcza – na filmowy ekran, gotowe są na wszystko i jak tak dalej pójdzie, to będą się nawet rżnąć przed kamerami. W tej sytuacji tylko idiota może uwierzyć, że taka jedna z drugą została celebrytką, damą i pisarką („przez łóżek sto przechodzi szparko, stając się damą i pisarką”) ze względu na swoje zalety intelektualne.

Pewien mój znajomy, człowiek zamożny i rozważny, w trosce o to, by któregoś z synów nie omotała osoba w rodzaju pani Żorżety Mosbacher, to to dorobiła się na rozwodach, uodparniał ich na łatwowierność niewielkimi dawkami pornografii, żeby widząc, do czego zdolne są kobiety, pozbyli się rozmaitych romantycznych iluzji. O tym właśnie pisał generał Bolesław Wieniawa-Długoszowski: „Ustrojona w purpury, kapiąca od złota, nie uwiedzie mnie jesień czarem zwiędłych kras, jak pod szminką i pudrem starsza już kokota, na którą młodym chłopcem nabrałem się raz”.

Mężczyźni bowiem – powtórzę – nie mają bladego pojęcia o bezwzględności kobiet i szczyty, na które wspięli się Hitler ze Stalinem, wśród kobiet uchodzą zaledwie za przeciętność.

Ale dość tych dygresji, wywołanych buńczucznymi deklaracjami pani Barbary Nowackiej, która jest mocna tylko w gębie, bo właśnie na 2 października swoją wielką demonstrację protestacyjną wyznaczyły „służby mundurowe”. Ooo, tu już żartów nie ma, to nie pokrzykiwania pani Nowackiej, czy innych panienek z Nowoczesnej. To groźna armia, która takich harcowników bez ceregieli przegania z przedpola, a oni skwapliwie czmychają, żeby nie dostać się między ostrza potężnych szermierzy.

Ale to też mogą być pozory, bo tu jest Polska, a Polsce nic, albo prawie nic nie dzieje się naprawdę, co już w XVIII wieku zauważył rosyjski ambasador w Warszawie, Otto Magnus von Stakclekberg: „La liberte polonaise n’ayant jamais porte, que sur l’imagination (…) a acoutume la nation au seul culte de l’appareil exterieur” – co się wykłada, że wolność polska manifestuje się przede wszystkim w sferze wyobraźni co przyzwyczaiło ten naród do kultu działań pozornych”.

Przypominam sobie tedy, jak to w początkach lat 90-tych, dopóki minister Onyszkiewicz nie zabronił urządzania spotkań w wojsku, odbyłem serię takich prelekcji, a na koniec trafiliśmy z kolegą Mikke do pewnej jednostki, której dowódca, po udanym zresztą spotkaniu, zaprosił nas na obiad. Podczas tego obiadu rozmowa w gronie oficerów tego pułku polegała na narzekaniach. Przysłuchując się tym utyskiwaniom w pewnej chwili powiedziałem: panowie, my, głupi cywile, rzeczywiście możemy tylko narzekać, ale wy, którzy macie tu czołgi, armaty i karabiny maszynowe? Na to jeden z oficerów powiedział: słuszna uwaga! Nastawiłem więc uszy, a on zakonkludował: „strajk zrobimy!”

Jak widać – znikąd ratunku, bo innym razem przyglądałem się manifestacji policjantów przed Kancelarią Premiera w Alejach Ujazdowskich, gdzie urzędował wtedy Donald Tusk. Przybyli z całej Polski policjanci mundurowi i w cywilu, stali tam i skandowali: „Zło-dzie-je! Zło-dzie-je!” Nie posiadałem się ze zdumienia, bo na całym świecie policjant, widząc złodzieja, natychmiast go goni, a tutaj żaden nawet nie drgnął. Najwyraźniej skądś wiedzieli, że tych złodziei łapać im nie wolno, więc tylko okrzykami sygnalizowali ich obecność.

Tedy może i tym razem cała para pójdzie w gwizdek, jak podczas słynnego „ciamajdanu” przygotowanego w grudniu 2016 roku przez starych kiejkutów, w którym w cywilnym przebraniu wziął udział nawet Najstarszy Kiejkut III Rzeczypospolitej, czyli pan generał Marek Dukaczewski – chyba, że niemiecka BND weźmie sprawy w swoje ręce i tymi wszystkimi kiejkutami i folksdojczami odpowiednio pokieruje.

Wykluczyć tego nie można, bo administrujące aktualnie Polską Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie, fundamentem swojej polityki zagranicznej uczyniło uczepienie się nogawek prezydenta Donalda Trumpa, podobnie jak administrujące Polską przed rokiem 2015 Stronnictwo Pruskie trzymało się nogawek spodni Naszej Złotej Pani. Bo Stronnictwo Ruskie, za którego ekspozyturę uważam SLD i PSL, trzyma się nogawek Putina. [I jakie to daje widoczne skutki? Zero. – admin]

Polską bowiem od 1989 roku rotacyjnie rządzą te trzy stronnictwa, co jest efektem przewerbowywania się w drugiej połowie lat 80-tych bezpieczniaków wojskowych i cywilnych do naszych przyszłych sojuszników. Te powiązania są nadal aktualne, bo reprodukują się w kolejnych pokoleniach ubeckich dynastii, których już trzecie pokolenie wkracza na polityczną scenę.

Na przykład – pan Trzaskowski, pochodzący – jak się okazało – z porządnej, konfidenckiej rodziny. Nawiasem mówiąc, ujawnienie tej informacji szalenie wzburzyło pana red. Wojciecha Czuchnowskiego, który ofuknął ujawniaczy, że przecież „matka, to świętość”. Również na tym przykładzie widać, że Judenrat Gazety Wyborczej” uznał za swoją zasadę wyznawaną w środowisku SS-manów, że „czysty typ nordycki i bez mydła jest czysty”. Skąd u Żydów taka fascynacja hitlerowcami – trudno zgadnąć, chyba, że oni też hołdują rasizmowi, tyle, że żydowskiemu.

No dobrze – ale skoro Polską aktualnie rządzi Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie, to kto rządzi Ameryką? Do niedawna wydawało się, że Ameryką rządzi prezydent Donald Trump, ale obecnie już nie możemy mieć takiej pewności i to nawet nie dlatego, że jest on przedmiotem coraz większego naporu ze strony żydokomuny i różnych swoich wrogów, co może jeszcze w listopadzie zakończyć się postawieniem go w w stan oskarżenia, tylko dlatego, że w polityce zagranicznej ostatnio zaczął zataczać się on od ściany do ściany.

Raz obściskuje się z Kim Dzong Unem i wierzy, że „zdenuklearyzuje” on Koreę Północną, a zaraz potem mu nie wierzy i zaczyna się odgrażać. Podobnie zimnym rosyjskim czekistą Putinem. W Helsinkach nie miał dla niego słów uznania i zgodził się na wycofanie USA z Syrii, pewnie w zamian za ruską życzliwą neutralność dla projektu utworzenia niepodległego Kurdystanu z tamtejszą partią komunistyczną na czele. I nawet premier Izraela beniamin Netanjahu już z Putinem negocjował, w jakiej odległości od Wzgórz Golan mają znajdować się wojska irańskie, gdy oto teraz, w przeddzień ofensywy wspieranego przez Rosję syryjskiego tyrana na ostatnią enklawę tamtejszych „bezbronnych cywilów” Idlib, prezydent Trump odgrzewa kotlet usmażony jeszcze przez prezydenta Obame w roku 2013.

Jak pamietamy, prezydent Obama zapowiedział, że jeśli w Syrii użyty zostanie gaz, to wtedy interwencja wojskowa zrobi z syryjskiego tyrana mokrą plamę. Na takie dictum „bezbronni cywile” postarali się i dwukrotnie użyli sarinu – ale spodziewana interwencja nie nastąpiła. Prezydent Obama bowiem zamierzał dokonać interwencji z koalicji w składzie Wielka Brytania, Francja, Niemcy i USA, jako jej polityczny kierownik – ale żadne z tych państw nie chciało wziąć w niej udziału. W rezultacie część „bezbronnych cywilów” utraciła wiarę w prezydenta Obamę i nawróciła się do Allaha, zaś USA z tej irytacji wysadziły w powietrze polityczny porządek lizboński z listopada 2010 roku, zapalając zielone światło dla przewrotu politycznego na Ukrainie.

Oznaczało to zresetowanie poprzedniego „resetu” z 17 września 2009 roku, czyli powrót Ameryki do aktywnej polityki w naszym zakątku Europy i powrót Polski pod amerykańską kuratelę, co w 2015 roku zaowocowało objęciem rządów w naszym bantustanie przez Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie.

Prezydent Trump tedy zapowiedział, że jeśli w Syrii zostanie użyty gaz, to wtedy… – i tak dalej. Widać wyraźnie, że mimo podstawienia za prezydenta Obamę prezydenta Trumpa, ktoś w Ameryce nie tylko operuje tymi samymi schematami, ale w dodatku naciera uszu prezydentowi, kiedy ten próbuje politykować po swojemu.

Ponieważ to zataczanie się amerykańskiego prezydenta przekłada się – jak starałem się pokazać – również na sytuację i naszym zakątku Europy i w naszym bantustanie, dobrze byłoby, gdyby nasi Umiłowani Przywódcy wykazali w polityce zagranicznej więcej elastyczności – przynajmniej tyle, ile wykazuje Wiktor Orban. Czy jednak można tego oczekiwać po Stronnictwie Amerykańsko-Żydowskim?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 20 do “Kto rządzi Polską i Ameryką?”

 1. Sarmata said

  Mośki przejmują totalną kontrolę nad Ameryką.

  Oto (przyczyna) z jakim apelem Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 230 lat temu:

  „Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

  Są oni wampirami – a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

  Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!”

  Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się – dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) – zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.

  W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku – gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty – żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 – 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

  Stanowi to niespełna 2 proc. obywateli USA lecz w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość. Ściślej zaś – ulokowanie i pozycja Żydów w kluczowych segmentach każdego państwa; od finansów, poprzez administrację, oświatę, naukę i gospodarkę aż do mediów.

  Henry Ford w swojej książce pt. „Międzynarodowy Żyd” wykazał jednoznacznie, iż decydująca pozycja Judejczyków w najważniejszych strukturach amerykańskiego państwa nie jest bynajmniej wynikiem ich predyspozycji intelektualnych lecz konspiracyjnej solidarności plemiennej nakazującej lokować „swoich” wszędzie tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy i świadomości gojów, czyli nie-Żydów.

  Pierwszą z preferencji wymownie określa mało znany fakt, iż najokrutniejszą z organizacji gospodarczych działających na terenie USA wbrew prawu była nie mafia włoska lecz żydowska, a osławiony Al Capone to „mały pikuś” przy żydowskim bandycie i zwyrodnialcu o personaliach Lansky vel Meyer.

  Preferencję drugą, czyli docieranie do świadomości (czytaj: ogłupianie) gojów uosabia wielki przemysł filmowy, absolutnie zdominowany przez Żydów. Dzięki temu w ponad 400 filmach poświęconych tej nacji, wyprodukowanych w Hollywood nie ma ani jednego, który pokazywałby żydostwo w złym świetle. Gwoli ścisłości – dotyczy to także filmów o tematyce gangsterskiej.

  Odnosząc się do przestróg Benjamina Franklina, nie sposób zbyć milczeniem takiej kwestii jak wyjątkowa naiwność i podatność Amerykanów na żydowskie pranie mózgów. Jego efektem jest nie tylko zgoda na finansowanie z kieszeni amerykańskich podatników tworu o nazwie Izrael (roczne dotacje do tego geszeftu wynoszą 5 – 6 miliardów dolarów) ale także poświęcanie życia tysięcy młodych „ochotników” w imię żydowskich interesów na Bliskim Wschodzie czy przyzwolenie na deprawowanie amerykańskiego społeczeństwa przez żydowskie media. Ba, nawet lepiej poinformowani (vide: Franklin) masoni stali się z czasem tępymi narzędziami w rękach Sanhedrynu, realizując nakreślone przez Żydów cele z podziwu godnym zaangażowaniem. Dotyczy to również absolutnej większości prezydentów USA, z Clintonem i dwoma Bushami na czele.

  Na zakończenie coś zamiast puenty; około 80 proc. Amerykanów płci męskiej poddanych zostało zabiegowi obrzezania. Wśród nich nie brakuje wielu osób mieniących się chrześcijanami wyznania rzymsko-katolickiego. Można zatem przyjąć założenie, iż obecni obywatele USA cierpią także na nieodwracalne obrzezanie mózgów. A to sprawia, że dzisiaj ethos amerykańskiej przedsiębiorczości, moralności i praworządności stał się dawno przebrzmiałą legendą.

  Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet pasożytnicza jemioła czerpie życiodajne soki tylko z drzewa zdrowego.

  Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.

  Benjamin Franklin nie tylko odkrył mechanizm wyładowań atmosferycznych i wynalazł piorunochron. Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron. Niestety, nie skorzystali z jego geniuszu w tej materii. Dzisiaj są najbardziej zadłużonym u żydowskich lichwiarzy i najbardziej ogłupiałym przez żydowską propagandę społeczeństwem na świecie. Tracą zastawione hipotecznie domy, dają się zabijać w Iraku, Afganistanie i na innych frontach wyznaczanych przez swoich żydowskich namiestników. Czy naprawdę musimy iść śladem, jaki wytyczają ci biedni obrzezańcy?

 2. ATANAZY said

  PANI NOWACKA ? JAKA PANI ! ZDEGENEROWANA AGRESYWNA LEWACKA KURWA ! SYMBOL ZYDOWSKIEJ ZGNILIZY I OBRZYDZENIA !

 3. Rokitnik said

  Pan Stanislaw jest TYLKO korespondentem politycznym, a nie prowodyrem jakiego kolwiek ugrupowania, ktore staraloby sie ODMIENIC losy naszego nieszczesnego Kraju !Wcale do tego nie pretenduje ale w swoisty ;dowcipny i szelmowski sposob komentuje ” ruchy ” / niemrawe zreszta / naszycj krolikow poliDycznych.
  Moim skromnym zdaniem nie jest on zadnym szkodnikiem ale ma swoja role i ja wypelnia jak aktor na scenie. Oczywiscie ” widzowie ” maja swoje osady – co zaprezentowal nam Kol OKORysia…
  A poniewaz wiekszosc Polakow choruje na 3 generalne paskudztwa ktore mozna zindentyfikowac jako ; nerwica, kurwica i brak pieniedzy ( !!) – no to sprawy maja sie wlasnie TAK, a nie inaczej.

 4. revers said

  no kobity sa bardziej podatne na hucpe i kabale …

  http://wyborcza.pl/10,82983,22634208,szarpanina-wyzwiska-i-kopniaki-kobiety-zaatakowane-podczas.html

 5. Polski punkt widzenia said

  (4) Revers

  Panie Revers … to nie są kobiety ! :-))))

  Niewątpliwie, są to dobrze opłacone (sponsorowane) przez żyda, najpewniej Sorosa – jakżeby inaczej – „zawodowe kontestatorki” … nota bene wyglądają na żydówki i pewnie nimi są. :-))))

 6. Polski punkt widzenia said

  (6) W uzupełnieniu … Polacy nie powinni byli dawać się prowokować – ku uciesze żydków z tego szmatławca – tylko obejść je tak, jak obchodzi się, excusez le mot, śmierdzące (gw) odchody.

 7. NyndrO said

  Panie Rokitnik, no lepiej bym tego nie ująłbym.

 8. lopek said

  Re 1:
  „Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron.”
  Sprawa jest o wiele poważniejsza – bo to tak naprawdę – Jezus Chrystus – dał ów żydochron ludziom stworzonym przez Boga – ponieważ człowiek nie jest partnerem dla Szatana. Już przed daniem ludziom żydochronu przez Jezusa Chrystusa – dzieci Szatana wyniszczały tamtejsze, wielkie cywilizacje. Żydochron z jakichś nieziemskich powodów nie został uruchomiony – więc teraz wyniszczana jest nasza cywilizacja czy w ogóle wyniszczany jest człowiek stworzony przez Boga. Na koniec – aby uruchomić dany ludziom przez Jezusa Chrystusa – żydochron – najpierw ludzie muszą zdać sobie sprawę, że dzieci Szatana są wokół nich.” Po owocach ich poznacie”

 9. Joung said

  Na to jest prosta odpowiedz.
  Po co robisz dla zyda Chocby Ci placil krocie.On I tak Cie zrobi w H…a.Co trzeba tylko
  BIC w BIC w BIC w nich Bic w NICH.I patrzec czy sie jeszcze rusza.
  BIC BIC BIC BIC BIC…I tak sie czlowieku nie wzbogacisz jesli masz zyda jako prezydenta czy premiera.
  TAK WIEC BIC BIC BIC w nich……AMEN NIECH SIE TAK STANIE

 10. VAV said

 11. 5
  Polski punkt widzenia
  A kto oplacal tych zbojow, ktorzy rzucili sie na kobiety?
  Od kiedy to krytykowanie faszyzmu jest zabronione na marszu niepodleglosci???

  Marsz Niepodleglosci tez jest oplacany. Przez Sorosa.
  Polska zamienila sie w samcow i samice.

 12. Helena said

  Pan Stanislaw Michalkiewicz w swoich felietonach wielokrotnie powtarzal ,ze Polska rzadza trzy stronnictwa : pruskie , amerykansko-zydowskie i ruskie . Stronnictwa pruskie i
  amerykansko-zydowskie widzimy w Polsce w dzialaniu ,natomiast przedstawicieli stronnictwa ruskiego ani jego dzialan ja nie widze wcale .Czyzby bylo tak swietnie zakonspirowane ?

 13. Edward. said


  Bardzo prosze czytelnikow tego portalu o wysluchanie pana Potockiego.
  Dziekuje.

 14. Boydar said

  Bo tych co naprawdę rządzą nigdy nie widać, Pani Heleno. Czy widziała Pani np. szefa Rothschildów ?

 15. Joung said

  Posluchajcie sobie tego wykladu.A zrozumiecie Polacy w jakim ‚;”bagnie zyjemy;
  NAJWYZSZY CZAS POOWSTAC Z KOLAN.
  TO NIE JEST NASZA zadna wladza zadna zadna zadna ROZUMIECIE TO zadna.
  KONIEC Z NIMI

 16. Miet said

  Tak mi się wydaje, że to co zapodaję poniżej, wynurzenia zwykłego, normalnego Amerykanina, są chyba nie takie dalekie od zwykłego, normalnego Europejczyka, czy kogoś z innych kontynentów.

  Niestety po angielskiemu – a na tłumaczenie nie mam po prostu czasu – jak to na emeryturze.:-)))

  https://lh5.googleusercontent.com/tlT5qRHW2Q6iaBgtbdTGOxvnAxQovuesZ9YesdL2W4gMEyABB-l_zGpG03Tc-RNadrzwAy46Tb5jwOP4CK6yfj896QqeVovJTJfjYlidypecV463_Hf35eytkEoon4ejgA-glEnn

  I used to think I was just a regular guy, but . . .
  I was born white, which now, whether I like it or not, makes me a racist.
  I am a fiscal and moral conservative, which by today’s standards, makes me a fascist.
  I am heterosexual, which according to gay folks, now makes me a homophobic.
  I am non-union, which makes me a traitor to the working class and an ally of big business.
  I am a Christian, which now labels me as an infidel.
  I believe in the 2nd Amendment, which now makes me a member of the vast gun lobby.
  I am older than 55, which makes me a bit less than I used to be.
  I think and I reason, therefore I doubt much that the main stream media tells me, which must make me a reactionary.
  I am proud of my heritage and our inclusive American culture, which makes me a xenophobe.
  I value my safety and that of my family and I appreciate the police and the legal system, which makes me a right-wing extremist.
  I believe in hard work, fair play, and fair compensation according to each individual’s merits, which today makes me an anti-socialist.
  I believe in the defense and protection of the homeland for and by all citizens, which now makes me a militant.
  Recently, a sick old woman called me and my friends „a basket of deplorables”.
  I need to thank all my friends for sticking with me through these abrupt, newfound challenges in my life and my thinking!
  I just can’t imagine or understand what’s happened to me so quickly!
  Funny . . . it’s all just taken place over the last 7 or 8 years!
  And if all this crap wasn’t enough to deal with, I’m now afraid to go into either restroom!

 17. Dictum said

  Wtedy naród uważał, że to męczennicy, dziś wiemy, że to przestępcy.

  https://www.wprost.pl/galeria/11858/2/Macierewicz-Kuron-Michnik-Litynski-i-Smolar.html

 18. Boydar said

  Niestety, było tak jak napisał Pan Dictum (17) … mać mać mać …

 19. Re: Artykul….
  Ile setek razy trzeba powtarzac: Aby pozbyc sie zydow raz na zawsze, nalezy NIEZWLOCZNIE odciac ich od kontrolowania systemu finansowego likwidujac ich lichwiarski kartel mafijny i wprowadzic Program Kredytu Spolecznego (Narodowego).

  Aby pozbyc sie calego „kneSejmu” wystarczy wstrzymac im elektroniczne wyplaty na ich konta bankowe i po „herbacie”, bez zadnego rozlewu krwi, bez strajkow, demonstracji itp…itd itd…

  „Kto kontroluje finansowa cyrkulacje srodkow platniczych, ten kontroluje wszystko…(J.O.)

  A wiec jesli jakas k…rwa zydowska czy polska bedzie kontrolowac system platniczy, to bedzie zawsze k…ewsko-zlodziejski system bez znaczenia czy system jest sprawiedliwy czy skur…wiony…

  Jesli bedzie kontrolowal system cyrkulacji srodkow platniczych uczciwy czlowiek, to nawet bedzie potrafil obecny lichwiarski system uczynic go systemem uczciwym monetaryzujac (wprowadzajac do cyrkulacji) lichwiarskie fikcyjne zadluzenie czyli ok. 3 blionow zlotych gotowki do rak wszystkich obywateli na terenie RP. vide „Polin”…

  A nastepnie progresywnie wprowadzal bedzie Program Kredytu Spolecznego (Narodowego) co nie powinno potrwac ok 90-100 dni

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Program Kredytu Spolecznego (Narodowego) jest jak SOL posypana na lichwiarskie pijawki… I radze to zapamietac, zwlaszcza, ze w bardzo wielu krajach lichwiarski system sie sypie, a ludzie zmuszani glodem sa do zabijania zwierzat…z ZOO…

  Tak wiec wyglada na to, ze Polacy beda zmuszeni (nie po raz pierwszy) do powtornego egzaminu najlepszego uniwersytetu swiata jakim jest PUSTY BRZUCH… I na to sie zapowiada…

 20. No to pan Michalkiewicz sobie ulzyl.. na kobietach.
  Zapomnial, ze juz najstarsi Celtowie opowiadali, ze ‚ it takes two to tango’ i ze do tanca trzeba dwoje.

  Bo jakos tak sie sklada w swiecie seksu, ze wsrod panow grasuje duzo klusownikow seksualnych, ktorzy chca za darmo brac, a wsrod pan czesto panuje taki zabobon, ze za darmo nie chca dac. Na tym tle powstaje wiele nieporozumien, zwlaszcza wtedy jak panowie wola placic zawodowym panienkom w roznych punktach uslug a w domu chca miec wszystko gratis.

  Ta dychotomia plci przejawia sie rowniez i w tym, ze panowie zenia sie z zydowkami, zeby zrobic kariere w polityce , a panie spia z zydami, zeby zrobic kariere w Holywood.

  Ta dygresja o stosunkach niewiele ma wspolnego z tytulem artykulu i koncowa trescia bo okazuje sie, ze wszystkie swiatowe bole glowy powoduje nie seks tylko (coby wynikalo ze wstepu) tylko … Stronnictwo Amerykansko-zydowskie.

  Z tego widac wyraznie, ze przydalaby sie nam teraz …Lizystrata.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: