Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JW o O śp. Janie Ciechanowiczu słów…
  Greg o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  Enya o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  Boydar o Wolne tematy (4 – 2…
  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  NC o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  Piskorz o Szwecja: Wojsko rozlokowało si…
  Enya o Co jedzą Polacy?
  Jacek o Kolejny sukces przewoźnika lot…
  Zenon_K o Wolne tematy (4 – 2…
  bryś o Co jedzą Polacy?
  bryś o Co jedzą Polacy?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 584 obserwujących.

Putin w konfrontacji z władcami świata

Posted by Marucha w dniu 2018-09-19 (Środa)

Aby świat mógł przetrwać, a ludzie żyć jak Ludzie, a nie bydło, należy pozbyć się obecnego paradygmatu.

Znamiennym wydaje się być fakt, że w momencie gdy rząd Syrii nie szczędzi wysiłku i krwi, by ostatecznie oswobodzić państwo od amerykańskiego okupanta i jego islamskich najemników, żydo-banderowski reżim w Warszawie oferuje 2 miliardy dolarów[i] wydarte z kieszeni obywateli w celu umocnienia amerykańskiej okupacji III RP; na dodatek ku uciesze i zadowoleniu tychże.

[Ależ Panie Nowopolski – to tylko Żydy cieszą się z amerykańskiej okupacji. Prawdziwi Polacy są jej przeciwni. Tak przynajmniej głoszą różne dupki polityczne – admin]

Dzisiejsza Syria ukazuje także słabość Putina w obliczu izraelskiej agresji na jego siły zbrojne. Po zestrzeleniu rosyjskiego samolotu, w swej wypowiedzi zdystansował się on od własnych podwładnych z ministerstwa obrony, którzy zapowiadali odwet za spreparowanie przez Izrael wspomnianej prowokacji.

Dalsza bezkarność Izraela skłoni go[ii] i jego amerykańskich patronów do kolejnej eskalacji konfliktów, w końcowym rozrachunku, nieuniknienie prowadząc do wojny.

Błędy, lub słabość rosyjskiego prezydenta uwidacznia się także w niezwykle niepopularnej reformie emerytalnej. Zachodnia piata kolumna w rosyjskim establishmencie parła do tej „reformy” wiedząc, że jej niepopularność może skonfliktować Putina ze społeczeństwem. Nie mogąc pokonać go militarnie, próbuje się wysadzić go z siodła od wewnątrz.

Jej „zasadność’ oparta jest na takim samym absurdzie, na jakim opiera się zachodni system finansowy. Świat opiera się na rozliczeniach w pustej walucie, jaką jest dolar, generowany w dowolnej ilości przez żydowskich bankierów z US Federal Reserve, który pożyczany jest USA i innym państwom na procent.

Ponieważ jedynie US FR może generować dolara, to per saldo, wszyscy pożyczkobiorcy muszą się zadłużać u żydowskich bankierów. Na dodatek globalny system rozliczeniowy SWIFT[iii], oraz karty kredytowe, pozwalają zachodniej finansjerze kontrolować światowy system finansowy i czerpać z tego tytułu znaczne korzyści, trzymając przy okazji wszystkich użytkowników „za gardło”, pod groźbą odłączenia ich od tej życiodajnej konstrukcji.

Sankcje nakładane na Rosję i inne niepokorne państwa spowodowały otrzeźwienie i na niedawnym szczycie we Władywostoku, skoncentrowano się na projekcie de-dolaryzacji świata.[iv] Jest to jednak ciągle melodia przyszłości.

W odniesieniu do „reformy emerytalnej” w Rosji, argumentem do jej wprowadzenia był fakt zmniejszenia się liczby zatrudnionych w stosunku do osób w wieku emerytalnym. Innymi słowy, logika jest następująca: należałoby zwiększyć liczbę pasożytów i szkodników w rosyjskim ministerstwie finansów i innych podobnych instytucjach, by z ich sutych pensji odprowadzać proporcjonalnie większą cząstkę na fundusz emerytalny. Ponieważ nie jest to możliwe ze względów budżetowych, to trzeba podnieść wiek emerytalny.

Stosując taką „logikę”, osobiście proponowałbym zwolnienie wszystkich pasożytów z „pracy” (a w każdym „rozwiniętym” społeczeństwie jest ich zawsze więcej niż pracowników w autentycznie potrzebnych segmentach gospodarki) i przekazanie całości ich dochodów na fundusz emerytalny.

Pozostawiając absurdalny paradygmat finansowy na boku, należy przeanalizować sprawę od podstaw. W przeszłości w społeczeństwach nie funkcjonowały żadne „systemy emerytalne”. Rodzice dbali by mieć dużo dzieci, które to w przyszłości brały ich „ na dożywocie”, zapewniając dach nad głową, wikt i opierunek.

Również dziś emerytom potrzeba tego samego, oraz dobrej opieki zdrowotnej i ewentualnie odrobiny rozrywki. Ponieważ postęp techniczny zrobił swoje, to na wsparcie jednego przysłowiowego emeryta wystarczy znacznie mniejsza liczba pracowników. Jeden kombajn zbożowy wykonuje dziś pracę setek wyrobników. Jedna linia produkcyjna zastępuje dziesiątki robotników. Nowoczesny sprzęt medyczny zmniejsza zapotrzebowanie na personel pomocniczy w szpitalach i tak dalej.

Logicznym byłoby więc obniżanie wieku emerytalnego, a nie jego podwyższenie. Na przeszkodzie tej logicznej konsekwencji stoją jednak pazerni żydzi, którym marzy się coraz większa liczba elektronicznych punkcików (czytaj: pustego pieniądza), które wydzierają z taką rozkoszą gojom. Przy tym fakt, że bez kosztów mogą oni w ułamku sekundy stworzyć dowolną liczbę tych „punkcików” na swych koszernych komputerach, nie zmniejsza przyjemności wydzierania ich gojom. Taki to obłęd zawsze temu plemieniu przyświecał.

Nie oznacza to jednak, że należy godzić się na ten obłędny paradygmat. A nawet wręcz przeciwnie. Aby świat mógł przetrwać, a ludzie żyć jak Ludzie, a nie bydło, należy pozbyć się tego paradygmatu.

Niestety prezydent Putin, nie zdobył się na to w kontekście „reformy emerytalnej”, a konsekwencje tego będą go ścigać w niedalekiej przyszłości. Powinien on poważnie zastanowić się, czy nie najwyższy już czas wstrzymać się od niekończących się ustępstw w stosunku do nigdy nienasyconego plemienia żmijowego, dla dobra swego i całego świata?

[i] https://news.antiwar.com/2018/09/18/poland-offers-us-2-billion-to-establish-a-permanent-military-base-in-poland/
[ii] https://russia-insider.com/en/il-20-loss-perfect-opportunity-russia-close-down-syria-israeli-attacks-good/ri24794
[iii] https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Kod-SWIFT-co-to-jest-do-czego-sluzy-i-jak-go-znalezc
[iv] https://www.strategic-culture.org/news/2018/09/15/russia-eastern-economic-forum-wrap-up-de-dollarization-tops-agenda.html

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 69 do “Putin w konfrontacji z władcami świata”

 1. revers said

  Ale skad ta dbalosc o emertyury w Rosji? gdy w Polsce juz o 70 latach dyskutowano, i zaden polski Nawalny nie protestowal ani przed sejmem, ani na placu 3 Krzyzy.

  Raczej te podwyzki zapowiedziano w kontekscie wenetrznych potyczek, bo do glosu nagle doszedl Nawlayn, ktory na pewno po dojsciu do wladzy nie tyle podniosl wiek emerytalny co wprowadzil by lepsze medody utylizacji emerytow.

  Jako odnossnie mozna przytoczyc odebranie na Ukrainie w Donbassie wszystkich emerytur, gdy w takim bustustanie jak RP emrytury banderowcom naleza sie.

  ——
  Z tego samego powodu, co troska o demokrację w Iraku.
  Admin

 2. revers said

  A to juz Krym nie nalezy do Rosji?

  lub inne rozliczenia, bo w polsce juz nikt nie moze dojsc jaka bedzie mial emeryture, gdy wszysscy uchodzcy, migranci wiedza lepiej, i ci z Iraku-Syrii, Ukrainy, Ghany, Filipin, Izraela.

 3. Birton said

  Putin działa już jawnie na niekorzyść Rosji w porozumieniu z Netanyahu :
  http://www.jamaicaobserver.com/international/putin-seeks-to-defuse-downing-of-russian-plane-off-syria_144602?profile=1373&utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_campaign=jamaicaobserver.com&utm_term=68720&utm_content=2292220

 4. Moher49 said

  Rosjanin pisze:

  В Российском правительстве ВСЕ ЕВРЕИ !

  Co by było gdyby rosyjska rakieta „przez pomyłkę” strąciła izraelski samolot ?.

 5. VAV said

 6. Grace said

  Panie Gajowy, mam nadzieje ze sie Pan nie obrazi za ten post ale ja mam pytanie do gajowkowiczow jaki Pana Gajowego..co o tym myslicie?

  JUTRO ROCZNICA AGRESJI ZSRR 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU
  NIENAWIŚĆ NIE TŁUMACZY KŁAMSTWA, TO KŁAMSTWA TŁUMACZĄ NIENAWIŚĆ.
  Jutro 17 września w rocznicę napaści wojsk ZSRR na nasz kraj, wysłuchamy lawiny kłamstw i przeinaczeń. Staram się tutaj opisać prawdę tamtych wydarzeń.Bez złośliwości i bez inwektyw, postaram się obalić bajdy i mity, które w III RP robią za fakty historyczne. Wiara w te obowiązujące brednie historyczne w III RP, czyni z faktów historycznych kabaret, a z ówczesnych przywódców bandy idiotów! Władze III RP kształcą nam pokolenie debili, pokolenie, które czci naszych ludobójców, zdrajców i morderców jako bohaterów narodowych. Gdy jakiś Nowak, Kowalski, Podgórski, etc, etc, w swoim domu uczy swoje dzieci, że bitwa pod Grunwaldem była z Chińczykami w 315 roku na terenie dzisiejszej Grenlandii, że Lenin i sowieci razem w 895 roku byli przeciwni chrystianizacji Polski. to nie nasza sprawa, to sprawa Kowalskich, Nowaków, etc, etc, etc. Bo te dzieci uczone w domu przez Kowalskich i Nowaków, w normalnej szkole dowiedzą się prawdy, dowiedzą się że ich tatuś nie miał pojęcia o historii. Ale co mamy zrobić gdy takich i podobnych bredni uczą nasze dzieci w publicznych szkołach? Co mamy zrobić, gdy naszych bohaterów -którym zawdzięczamy nie tylko swoje życie, ale także fizyczne istnienie naszej nacji, naszego narodu, władze przedstawiają jako ludobójców, jako zbrodniarzy, a ludobójców naszego narodu, gloryfikują jako bohaterów! Młodzież szkolna, nasze dzieci, razem z bękartami naszych wyklętych morderców, którzy w III RP sprawują władzę, oddają cześć zdrajcom naszego narodu, ludobójcom i mordercom naszego narodu. To władze państw odpowiadają za edukacje swoich obywateli, to władza decyduje o poziomie edukacji. To od władzy powinniśmy dowiadywać się prawdy o naszej historii, tej odległej i tej współczesnej. To każda władza wbija nam do głowy, że naród bez przeszłości, bez teraźniejszości nie ma przyszłości, taki naród musi umrzeć! I ta sama władza, która tak pięknie mówi, napisała nam nową historię ziejącą nienawiścią do naszych bohaterów i ciągle dodaje nowe kłamstwa, w której zdrajcy, kanalie, ludobójcy i mordercy naszego narodu, są bohaterami tej władzy, a ofiary zamordowane przez bohaterów tej władzy, są przedstawiane jako kaci naszego narodu! W kłamstwach okupacyjna władza III RP przebiła kłamstwa III Rzeszy, a prezydent Duda i jego wszyscy poprzednicy, przebili swoimi kłamstwami samego Adolfa Hitlera i Josepha Goebbelsa razem wziętych. Historię zacznę od cudu nad Wisłą, czyli „napaści sowieckiej” na II RP. W czerwcu roku 1920 na nasze wojska w Kijowie napadli komunistyczne hordy armii czerwonej! Co myśmy robili w Kijowie? W roku 1920 Kijów był integralną częścią Rosji radzieckiej, to kolebka Rosji. Co myśmy robili napadnięci w Kijowie? Dokładnie i zupełnie tak samo- jak na nas w Kijowie, wojska sowieckie napadły w Stalingradzie na wojska niemieckie, a potem, jakby jednej napaści było im mało, sowieci napadli na wojska III Rzeszy pod Kurskiem! Nie mam pojęcia, jak naszą obecność w Kijowie i naszą paniczną ucieczkę z Kijowa przed wojskami armii czerwonej, cudem zatrzymaną w Radzyminie przez generała Rozwadowskiego można nazwać sowiecką napaścią? Nazwa tego cudu, zatrzymania rozgromionych, spanikowanych wojsk polskich, nosi nazwę „cudu nad Wisłą”. Sama ta nazwa, „cud nad Wisłą” sugeruje 99% Polakom, że to my zostaliśmy napadnięci przez sowieckie wojska. MY! Bohater III RP Piłsudski, nie uczestniczył w zmaganiach wojennych roku 1920, przerażony atakiem armii czerwonej w Kijowie, uciekł z Kijowa prosto do Warszawy, zamelinował się u kochanki i czekał na wynik wojny przez siebie rozpętanej. To napisana dla Piłsudskiego historia, wykreowała go na wodza bitwy warszawskiej, z którą nie miał nic wspólnego. On uciekł przerażony z Kijowa gdy sowieckie wojska zaatakowały, zdezerterował, nie dowodził bitwą, był tchórzem, dezerterem i kompletnym dyletantem w sprawach wojska. Po przewrocie majowym w 1926 roku Piłsudski kazał zamordować autora cudu nad Wisłą, generała Tadeusza Rozwadowskiego. Otruli generała w wiezieniu, a „nieznani sprawcy” ukradli ciało generała z grobu, ponieważ rodzina domagała się sekcji zwłok. Taki bohater jak Piłsudski w sam raz nadaje się na bohatera władz III RP. Nie da się ukryć, że w roku 1920, to myśmy byli agresorem, to myśmy napadli na Rosję radziecką, to myśmy schwytanych oficerów armii czerwonej w liczbie 15- 18 tysięcy – zgodnie z pisemnym rozkazem Władysława Sikorskiego, zabijali natychmiast po schwytaniu. To myśmy ok. 55-70 tysięcy schwytanych jeńców z armii czerwonej, zakatowali, zabili, zamordowali, zagłodzili, umierali zakatowani przez sadystycznych strażników, zostali zabici kijami, kolbami karabinów, zastrzeleni, zarąbani, a tysiące z nich wyprowadzonych nago na mróz, było polewanych wodą aż zamarzli. To są fakty, o których mówili strażnicy obozowi. W naszym kraju nie ma nawet wzmianki o tych zamordowanych jeńcach. 99% Polaków pojęcia nie ma o naszych zbrodniach ludobójstwa, o naszym okrucieństwie. Ale ponad 99% z nas ma wiedzę o sowieckim ludobójstwie katyńskim dokonanym na nas bez żadnego powodu! Gdybyśmy znali historię, nie bajdy, to zbrodnia katyńska nie byłaby uznana przez nas nawet za przykrość nam wyrządzoną. Czy może nas dziwić zbrodnia umownie nazwana katyńską, gdy mamy wiedzę o naszych zbrodniach 20 lat wcześniej? Przypomnę, rozkaz natychmiastowego zabijania schwytanych sowieckich oficerów wydał i podpisał Władysław Sikorski. Ten sam Sikorski domagał się międzynarodowej komisji w celu zbadania sowieckiej zbrodni. Stalin zerwał stosunki dyplomatyczne z rządem londyńskim w kwietniu 1943 roku. W lipcu Anglicy zlikwidowali Sikorskiego bo ten swoim oskarżaniem sojusznika, szkodził aliantom . Jakie mam dowody, że to Anglicy? W tym roku minęło 75 lat od zamachu i rząd Anglii utajnił na dalsze 75 lat akta sprawy zamachu na Sikorskiego! Nie dam rady uwierzyć, że utajnił akta na dalsze 75 lat, by chronić dobre imię Rosjan. Idziemy dalej z logiką historii. 30 września 1938 roku Niemcy, Anglia, Francja i Włochy podpisali układ monachijski datowany na dzień 29 września 1938 roku, mocą którego Adolf Hitler uzyskał prawo zajęcia Sudetów, które były częścią Czechosłowacji. To była łapówka Anglii i Francji, która miała zachęcić Hitlera do ataku na ZSRR. 30 września 1938 roku podpisano układ monachijski bez pytania Czechosłowacji o zdanie, nikt ich nie zapraszał do rozmów. Już w następny dzień, 1 października 1938 roku Hitler zajął Sudety, a 2 października 1938 roku Polska napadła na Czechosłowację rabując im Zaolzie. Byliśmy sojusznikami Hitlera, towarzyszami broni, rok wcześniej niż ZSRR! Nic nie usprawiedliwiało naszej napaści. Nic! Zachowaliśmy się tak jak cmentarne hieny, pożywiliśmy się trupem Czechosłowacji. O naszych zbrodniach w Zaolziu od zawsze panowała i do dziś panuje grobowa cisza, a prawda jest taka, że zamordowaliśmy w obozach kilka tysięcy Słowaków, gwałciliśmy ich kobiety, rabowaliśmy mienie Słowaków, wysiedlaliśmy ich z ich ziemi! Zachowaliśmy się w Zaolziu tak samo, albo bardzo podobnie, jak SS w naszym kraju! Żadne opracowania „naukowe” nie zajmują się naszą agresją, jej nie było! Jedziemy dalej z prawdą historyczną. Dopiero w roku 1934 „demokracje” europejskie przyjęły ZSRR do Ligi Narodów. To ZSRR od 1934 roku zabiegał o zbiorowe bezpieczeństwo, o sojusze wojskowe państw Europy przeciw Hitlerowi. Nie trzeba nawet znać historii by mieć absolutną pewność, że to demokratyczna, wolnorynkowa, kapitalistyczna Europa, nie chciała mieć nic wspólnego z ZSRR. Nie mieli interesu bronić komunistycznego państwa przed Adolfem Hitlerem, a wręcz przeciwnie, byli zainteresowani jego zniszczeniem. Retoryka kanclerza Hitlera a potem wodza III Rzeszy, była dla „demokratycznych” państw Europy gwarancją, że ofiarami ich nowego przyjaciela -Adolfa Hitlera, będzie ZSRR i Żydzi. Nie mieli żadnego interesu by chronić komunistów! Więc brednie o rozmowach, czy ewentualnych sojuszach z ZSRR, są tylko bredniami. By nie być gołosłownym. Od kwietnia, maja i czerwca 1940 roku Europa zachodnia; Dania, Norwegia, Holandia, Belgia, Francja byli już okupowani przez Niemcy. Po napaści Niemiec na ZSRR 22 czerwca 1941 roku, z tych okupowanych państw wyruszyły na front wschodni legiony ochotników do walki z ZSRR razem z przyjaciółmi III Rzeszy. To byli ochotnicy! Brutalność tych wysłanych ludobójców z państw zachodniej Europy w traktowaniu ludności ZSRR, często przerastała brutalność SS. Te legiony walczyły po stronie Hitlera. Tak samo po stronie Hitlera jak Litwa, Estonia, Łotwa i ukraińskie bękarty, czyli nasza mniejszość narodowa która wykazała się wyjątkowym okrucieństwem, wyjątkowym zwyrodnieniem wobec nas i narodów ZSRR. Rzekomy wkład państw zachodnich w pokonaniu Hitlera był niewielki, wręcz iluzoryczny, bohaterstwo ich wojsk na froncie zachodnim bardzo pięknie wygląda na filmach i w powieściach sensacyjnych. 80% najlepszej najbardziej bitnej, najlepiej zbrojonej armii Hitlera poległo na froncie wschodnim. USA i Anglia weszli do wojny w czerwcu 1944 roku podczas lądowania w Normandii. Wcześniej ich „waleczne” wojska bawiły się w wojnę, a to w Afryce, a to na bliskim wschodzie. W maju 1943 roku USA wylądowali w Sycylii. Straty armii USA w II wojnie to 140 tysięcy w Europie i 150 tysięcy poza Europa, głównie na Pacyfiku. Straty walecznej Anglii ok. 300 tysięcy, w tym w Europie ok. 180 tysięcy. Polska straty wojskowe w Polsce 123 tysiące, w tym 7 tysięcy na zachodzie! ZSRR straty wojsk ok. 15 milionów! Moje pytanie proste, czy wobec takiej dysproporcji ofiar można poważnie traktować uczestnictwo aliantów w II Wojnie?
  Cześć II
  NIENAWIŚĆ NIE TŁUMACZY KŁAMSTWA, TO KŁAMSTWA TŁUMACZĄ NIENAWIŚĆ. Front zachodni powstał w czerwcu 1944 roku, III Rzesza już dogorywała, nic już nie mogło ich uratować. Alianci bardzo dbali o to, by ocalić jak najwięcej żołnierzy III Rzeszy, bo już w tedy trwały przymiarki do rozwalenia ZSRR razem z Niemcami. Nie zapominajmy, że głównodowodzący wojsk alianckich Dwight Eisenhower był 100% Niemcem urodzonym w USA, jego rodzice byli Niemcami. I dalej trzymam się tematu historii Polski. Polska, jako jedyny kraj podczas II wojny nie kolaborowała ani z III Rzeszą ani z ZSRR, wył minister od obrony III RP w dniu 8 maja 2017 roku. Upośledzony ministrze od obrony, rząd II RP uciekł na odgłos pierwszych salw wojny, pozostawił nas bez jakiejkolwiek obrony. Już 7 – 8 września 1939 roku przerażone władze II RP- z naczelnym wodzem na czele, były w komplecie w Zaleszczykach. A tam nie mieli z kim kolaborować, nikt im niczego nie proponował, nikt ich nie chciał. Armia ZSRR weszła w nasze granice 10 dni po ucieczce rządu II RP, było to 17 września 1939 roku. Nie mieli prawa na nas napadać, bo mieliśmy układ o pokoj, wyją dyżurni „naukowcy” i dalej w tym tonie. Pakt był aktem sprzecznym ze wszystkimi umowami wiążącymi Polskę i ZSRR, tajny protokół do paktu Ribbentrop – Mołotow z dnia 23 sierpnia 1939, zawartego między Niemcami a ZSRR, przewidywał faktyczną likwidację Rzeczypospolitej przez III Rzeszę i ZSRR. Rząd ZSRR jednostronnie uznał układ pokojowy z 1932 i wszystkie umowy zawarte z rządem lub z udziałem rządu RP za nieistniejące pod pretekstem „zaprzestania istnienia państwa polskiego” i dokonał siłami Armii Czerwonej najazdu na nasz kraj! Wg „naukowców” III RP, agresja zbrojna ZSRR była złamaniem wszystkich powyższych porozumień międzynarodowych, w tym w szczególności paktu o nieagresji z roku 1932. To było wbicie nam noża w plecy, etc, etc, etc. Mam całkiem inne zdanie na temat napaści ZSRR. Pytam „uczonych” z III RP. Czy dyrektywa polskiego sztabu generalnego z sierpnia 1937 roku, była aktem przyjaźni wobec ZSRR? Ten dekret powstał dwa lata wcześniej niż pakt Ribbentrop- Mołotow. W sierpniu 1937 r. polski Sztab Generalny wydał dyrektywę nr 2304/2/37, w którym zawarto zapis o ostatecznym celu polskiej polityki, którym ma być „zniszczenie całej Rosji”, a jednym ze skutecznych narzędzi do jego osiągnięcia byłoby podżeganie wystąpień separatystycznych na Kaukazie, Ukrainie i centralnej Azji, w szczególności z wykorzystaniem wywiadu wojskowego” Koniec cytatu. To ta wiedza sowieckiego wywiadu była powodem aresztowania Konstantego Rokossowskiego pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Polski. Od rozpadu ZSRR trwa realizacja tej dyrektywy przez kolejnych prezydentów USA; Starego Busha, Clintona, Busha juniora, Obamy, i Trumpa. Oni korzystali „z mądrości” tej dyrektywy, rozpętali z pomocą swoich polskich renegatów z III RP wojny na Kaukazie, w Czeczeni, Górnym i dolnym Karabachu, w Gruzji, Osetii, w Mołdawii, w końcu posłużyli się ludobójcami z banderowskiej Ukrainy. To dzieje się na naszych oczach tu i teraz. Gdybyśmy znali historie prawdy, a nie kłamstw, propagandy, zmyśleń i przeinaczeń, które robią w III RP za historię, to nasz kraj nie byłby folwarkiem USA. Wracam do II wojny. Nie będę polemizował z fantazjami „uczonych” o milionowych sowieckich wywózkach, o katowniach, o zbrodniach NKWD, etc, etc, etc. Mam 77 lat, urodziłem się we Lwowie, moi przodkowie od strony ojca i matki mieszkali we Lwowie kilkaset lat. Moja wiedza o zachowaniu sowietów na kresach pochodzi od rodziców, od krewnych, od znajomych rodziców, a także od mojego kilkanaście lat starszego rodzeństwa. Ich wiedza, ich opowieści, wykluczają publikowane brednie „uczonych” o zachowaniu i zbrodniach armii czerwonej na naszych kresach wschodnich. I tak; Sowieci nie wywieźli na Sybir, ani do Kazachstanu milionów Polaków, ale ta prawda niczego nie zmieni, nie mają znaczenia dokumenty w których prawda jest nie do podważenia. Otumanieni bredniami „uczonych” nie potrafimy myśleć logicznie. Gdybyśmy umieli myśleć, to dokumenty NKWD pisane w czasie trwania tych wywózek i po ich zakończeniu, dla każdego myślącego człowieka są bardziej wiarygodne niż relacje setki uczonych historyków. Dlaczego? Twórcy tych dokumentów byli zainteresowani by podać jak największą liczbę wywiezionych, bo większa liczba zabitych i wysiedlonych promowała ich pracę! W ich interesie leżało powiększyć w protokołach liczby ofiar a nie ich pomniejszyć! Nic i nikt nie zdoła juz wymazać z naszej pamięci mitu gehenny „milionów” zesłańców, mitu setek tysięcy zmarłych i zabitych podczas transportu. O historii trzeba jednak pisać uczciwie. Wg wiedzy naszych „uczonych,” sowieci wywieźli z Polski 1 700 000 ludzi, z tego 900 000 zmarło podczas wywózki. Te wstrząsające liczby wzięte z sufitu są do dziś publikowane w prasie, telewizji, a nawet w publikacjach pretendujących do miana naukowych. Problem w tym, że są mitami, bredniami, nie mają nic wspólnego z prawdą historyczną. Wszystkie te szacunki o milionach wywiezionych i zmarłych, powstawały na bazie cząstkowych danych, głównie relacji samych deportowanych, którzy nie mieli pojęcia co się dzieje poza ich wzrokiem i słuchem. Na początku lat 1992 mieliśmy swobodny dostęp do rosyjskich archiwów. Dopiero w tedy historycy mogli wreszcie zapoznać się z aktami NKWD, dokumentującymi bardzo dokładnie kolejne fale stalinowskiego terroru. Okazało się, że wszystkie cztery opisane deportacje objęły ok. 320 000 obywateli zamieszkałych na kresach w II RP. W tej liczbie ok. 320 tysięcy wywiezionych, znajdowało się ok. 25 000 Ukraińców zachodnich, 20 000 Białorusinów i 70 000 Żydów, a liczba wszystkich wywiezionych Polaków nie przekroczyła 220 tysięcy! Do czasu „amnestii” ogłoszonej w ZSRR w lipcu 1941 r. śmiertelność wśród zesłańców wynosiła od 2,8% do 5,8% rocznie. Ile osób zmarło po tej dacie – nie da się określić, ponieważ osoby te nie były już traktowane jako obywatele okupowanego państwa, mieli już takie same prawa jak obywatele ZSRR. Na pewno po czerwcu 1941 roku przeżyło znacznie więcej osób, niż to wynikało z wcześniejszych przypuszczeń. Wychodzi na to, że z sufitowej liczby jeden milion siedemset tysięcy wywiezionych, zostało „tylko” 210- 220 tysięcy Polaków. Gdyby z tej liczby zmarło nawet 6% rocznie, to w ciągu dwóch lat, byłoby to, ok 26 tysięcy ofiar. A więc nie ma 1 milion 700 tysięcy wywiezionych i 900 tysięcy zmarłych. Jest 220 tysięcy wywiezionych Polaków i ok. 26 tysięcy zmarłych Polaków. Taka jest prawda o sowieckim holokauście. Wychodzi na to, że ukraińscy przyjaciele władzy III RP, zakatowali nas kilka razy więcej na Wołyniu niż sowieci podczas wywózek. Listy proskrypcyjne do wywózek Polaków tworzyli miejscowi Ukraińcy, ich bękarty są przyjaciółmi okupacyjnej władzy III RP. Z wiedzy moich rodziców wynikało, że to nie sowieci, tylko miejscowi Ukraińcy w grudniu 1939 roku zastąpili w lwowskich brygidkach polską obsługę więzienia. To oni, w miejsce Polaków byli tam strażnikami i to oni- a nie sowieci, zamordowali wszystkich więźniów brygidek z wyjątkiem Ukraińców. Zbrodnie każdego okupanta są dodatkiem do faktu okupacji i określają ich konduitę. Wszyscy wiemy jaki los spotkał w ZSRR 17- 20 tysięcy Polaków, wiemy o ofiarach w Starobielsku, Ostaszkowie, Kozielsku, Miednoje, umownie nazywamy to zbrodnią katyńską. Wszystkie ofiary zginęły od strzału w tył głowy. Wszystkie zabite ofiary z wyjątkiem jednej kobiety- Janiny Lewandowskiej, byli dorosłymi mężczyznami. Nie było pośród ofiar dzieci, kobiet, starców. Odkopane trupy były w jednym kawałku i nie nosili śladów przedśmiertelnych tortur! Ale już bardzo nieliczni wiedzą, że Katyń był odwetem za nasze ludobójstwo z roku 1920- 1922. Zakatowane przez nas sowieckie ofiary nigdy nie mieli i nadal nie mają cmentarza, nie mają kaplicy, nie maja grobów, wart honorowych, nie ma nawet informacji gdzie znajdują się doły w których są zagrzebane kości ich zakatowanych trupów! Bo myśmy jeńcom nie strzelali w tył głowy, myśmy wzorem banderowców katowali ich tak długo, aż w męczarniach umarli. A zamordowaliśmy ok. od ok. 55 – do 80 tysięcy jeńców sowieckich! Osiemdziesiąt tysięcy! I nikt w Polsce nie wie gdzie są ich trupy! Ludobójstwo banderowskiej Ukrainy- nie tylko na Wołyniu, charakteryzuje się nieludzkim okrucieństwem wobec zakatowanych ofiar. Ofiarami banderowskiej Ukrainy są głównie dzieci, nawet bardzo malutkie dzieci i nawet one były masakrowane przed śmiercią. W żadnych dołach nie ma tylu trupów w kawałkach, co w dolach zgrzebanych przez banderowską Ukrainę. Oddawanie hołdu zabitym w Katyniu, cisza nad sowieckimi ofiarami, które myśmy zakatowali i umizgi do bękartów naszych ludobójców z banderowskiej Ukrainy sprawców zakatowania co najneij 200 tysięcy Polaków , czyni z władz III RP okupantów i wspólników banderowskich zbrodni, stawia znak równości między władzą Kijowa i Warszawy! I tego inaczej nazwać się nie da! 30 lipca 1941 roku Władysław Sikorski jako premier, podpisał układ z ambasadorem ZSRR w Londynie na mocy którego przywrócone zostają stosunki dyplomatyczne między naszymi krajami zerwane 17 września 1939 roku, a na terenie ZSRR utworzona zostanie Armia Polska złożona z obywateli polskich zamieszkałych na terenie ZSRR, jak również z osób wywiezionych w głąb ZSRR, lub więzionych w gułagach w okresie trwania okupacji Polski przez ZSRR. Dowódcą tworzącej się armii został wyznaczony wbrew woli Władysława Sikorskiego, Niemiec- Władysław Anders
  CZEŚĆ III
  NIENAWIŚĆ NIE TŁUMACZY KŁAMSTWA, TO KŁAMSTWA TŁUMACZĄ NIENAWIŚĆ

  Generał Anders był synem Niemca i Niemki, więc w jaki sposób można uznać go za Polaka? W jaki sposób syn Niemki i Niemca został Polakiem tego nie rozumiem i widocznie premier Sikorski też tego nie rozumiał. W roku 1939 Anders zrobił wszystko by nie wyrządzić krzywdy swoim hitlerowskim rodakom, nie podjął walki z Niemcami, nie pomógł generałowi Kutrzebie w bitwie nad Bzurą, mimo rozkazu wejścia do walk odmówił wykonania rozkazu. O tych faktach zdrady, tchórzostwa, niewykonania rozkazu wiedział premier Sikorski. Natomiast zwolennikami powierzenia dowództwa tworzącej się armii na terenie ZSRR generałowi Andersowi był i premier Churchill i Stalin. Obaj z innych powodów. Anders od listopada 1939 roku przebywał w komfortowych warunkach w moskiewskim więzieniu na Łubiance, z jakiegoś powodu nie został zabity -jak inni oficerowie starzałem w tył głowy! Anders był przez 5 lat oficerem armii carskiej. Stalin chciał wierzyć, że Anders będzie dyspozycyjny wobec ZSRR. Churchill wspierał Andersa z powodu jego niemieckiej narodowości, prawidłowo widział w nim sojusznika, widział w nim wroga i Polski i ZSRR. Widział w nim wodza armii frajerów polskiej narodowości, która będzie pilnowała zamorskich interesów Anglii w Libii, Egipcie, Syrii i Iranie, która będzie umierała w obronie interesów angielskich milionerów. Wyprowadzone z ZSRR wojsko, nie służyło interesom Polski. nie przyczyniły się do pokonania III Rzeszy. Ich wkład w wojnę z Hitlerem był żaden! Zdobycie Monte Casino w maju 1944 roku nikomu nie było potrzebne, było zdobywaniem mołojeckiej sławy niemieckiego generała o nazwisku Anders. Tak zwana polska armia zachodnia weszła do boju w czerwcu 1944 roku. Niemcy już byli pobici. Obrona Francji w roku 1940 przez nasze wojska, które po wrześniowej klęsce przebiły się na zachód i zostały sformułowane jako armia przez Sikorskiego we Francji, nie były entuzjastycznie witane przez Francuzów, ich walka w obronie Francji nie miała ani znaczenia ani sensu. Francja nie chciała walczyć z Hitlerem, a Anglia była za słaba militarnie by bronić Francji. Położenie geograficzne Anglii ocaliło ich od klęski i zagłady już w roku 1940. Pomoc ekonomiczna Anglii przez USA- była niszczona przez flotę III Rzeszy, pomoc była zbyt mała by ocalić Anglię od klęski . Prawdziwym ocaleniem Anglii była napaść Hitlera na ZSRR. Od tego momentu Anglia nie szczędziła sił i środków by ocalić siebie za pomocą ofiar armii ZSRR. Już 25 czerwca 1941 roku Sikorski wezwany do Churchilla został zobowiązany do natychmiastowego nawiązania stosunków dyplomatycznych z ZSRR i poczynienia zabiegów dyplomatycznych by zorganizować wojsko polskie na terenie ZSRR. Tworzenie armii w ZSRR nie było pomysłem Sikorskiego, to był pomysł Churchilla, który ocalenie Anglii widział w armii ZSRR. Nie szczędził sił i środków by wspomóc jedynego sojusznika w walce z III Rzeszą. Ponad 80% armii niemieckiej poległo na froncie wschodnim. Na front wschodni Niemcy wysyłali najlepszy sprzęt i najlepsze oddziały armii niemieckiej. Wysłanie na front wschodni było odczytywane przez niemieckich żołnierzy jak wyrok śmierci. Na każdych 10 zabitych niemieckich żołnierzy, 8 zginęło na froncie wschodnim! W okupowanej Europie Niemcy czuli się jak u siebie w domu, napady na nich, wyroki śmierci, jakieś podziemie antyniemieckie powstało na potrzeby filmu i powieści po roku 1948 i trwa do dziś. Czym dalej od wojny, tym bohaterstwo aliantów było większe, ich wkład w wyzwolenie Europy był ogromny i bezustannie rośnie. Już doszło do sytuacji, że tak naprawdę III Rzeszę pokonali jankesi, Anglicy i Francuzi, ratując od zagłady Europę i ZSRR. Tymczasem w ZSRR w miejsce armii Andersa powstała armia pułkownika Berlinga. To tylko i wyłącznie dzięki istnieniu tej armii LWP, mamy ziemie zabrane Niemcom! Tylko i wyłącznie dzięki ich istnieniu! Za zgodą i w porozumieniu z USA i Anglią, ZSRR mianował polski rząd. 22 lipca 1944 roku z nadania Moskwy powstał w Lublinie zalążek polskiego rządu PKWN, czyli Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego! Ustanowienie tego rządu było jedynym powodem wybuchu powstania warszawskiego 1 sierpnia 1944 roku, decyzja o jego wywołaniu zapadła w Londynie ad hoc! Wg inteligencji dezerterów z roku 1939 zamelinowanych w Londynie jako rząd Polski na uchodźctwie, zwycięskie powstanie w Warszawie z Niemcami, pozwoli im na powrót do Polski jako legalnej władzy. To oni – jako prawowita legalna władza, przywitają wchodzące do Warszawy sowieckie wojska. Nie wiem jakie to prawo sprawowania władzy miał rząd dezerterów, rząd tchórzy, który nas porzucił na pastwę losu w roku 1939 nie podejmując nawet walki! Przeciw wywołaniu powstania byli Anglicy i USA, którzy wcześniej wyrazili zgodę na powołany przez Stalina rząd PKWN. Mimo stanowiska rządu Anglii i USA niewywoływania powstania, ludobójcy z londyńskiego rządu wywołali powstanie. Pięć lat nieludzkiej niemieckiej okupacji sprawiało, że chętnych do wojny z okupantem było dużo więcej niż broni. Zapewnienia przywódców, że powstanie jest pomocą dla wojsk armii czerwonej, że powstanie przyśpieszy wyzwolenie Warszawy, a także ich zapewnienia, o poparciu powstania przez wojska Stalina, które były po drugiej stronie Wisły, dawały powstańcom poczucie siły i gwarancję sukcesu! Te zapewnienia były logiczne, tyle że nieprawdziwe. Przywódcy nie powiedzieli prawdy o powodach powstania. Nie powiedzieli, że powstańcy mają walczyć o odzyskanie koryta władzy dla dezerterów z Londynu, nie powiedzieli, że powstanie jest bardziej przeciw Stalinowi niż Hitlerowi! Londyńscy ludobójcy nie zawahali się dla zdobycia władzy dla siebie zamordować ponad 250 tysięcy niewinnych ludzi, nie zawahali się zburzyć miasta. Żaden z tych zbrodniarzy, którzy wywołali powstanie, nie został ranny, żaden z nich nie zginał, żadem z nich nie został powieszony przez ich ofiary, a powinni być powieszeni! Dziś w III RP ci zbrodniarze są bohaterami władzy, ale tylko władzy. 19 stycznia 1945 roku dowódca Armii Krajowej Leopold Okulicki rozwiązał Armię Krajową. Wielu dowódców oddziałów nie wykonało rozkazu, nie rozwiązali oddziałów, nie powiadomili żołnierzy o rozwiązaniu AK. Od tego dnia każdy oddział przestawał być oddziałem AK i tracił prawo do używania tej nazwy! Każdy dowódca oddziału przemieniał się z żołnierza w bandziora, był panem życia i śmierci, za swoje zbrodnie nie odpowiadał przed nikim!

  CZĘŚĆ IV- OSTATNIA
  NIENAWIŚĆ NIE TŁUMACZY KŁAMSTWA, TO KŁAMSTWA TŁUMACZĄ NIENAWIŚĆ. Zbrojne kupy pospolitych morderców, bandytów, złodziejów, sami mianowali się obrońcami demokracji i w ramach tej „demokracji” napadali na osady, wsie, małe miasteczka, zależnie od stanu liczebności bandziorów. Jako „wyzwoleńcza” armia, wyzwalali z całego mienia napadnięte ofiary, gwałcili wyzwolone kobiety, zabijali dzieci by nie wyrosły na bolszewików, bardzo często palili napadnięte wsie i osady. To herszt bandy ustalał, kto jest komuchem, kogo zabić a kogo nie. Do dziś żyje- być może, nawet kilka tysięcy wiekowych cudem ocalonych ofiar, które w dniu napaści miały 10- 15 lat. Wielu z tych wiekowych świadków widziało twarze morderców swoich rodziców, swoich braci, krewnych, sąsiadów. I na ich oczach, za ich życia, III RP nazwała ich morderców żołnierzami wyklętymi i gloryfikuje jako swoich bohaterów. Ocalone ofiary bohaterów władzy III RP nie mają żadnych ludzkich praw do szacunku, do pamięci, do współczucia. Zakłamanie historii, pisanie jej na nowo, czyni z każdego narodu, naród idiotów, ponieważ gloryfikowanie morderców- niejako z automatu ofiary tych morderców, czyni winnymi swojego losu, czyni wrogami Polski i Polaków, a już na pewno władz III RP. Uzbrojone bandy, byli zwykłymi bandziorami parającymi się terrorem wobec bezbronnej nie uzbrojonej mordowanej cywilnej ludności, rabowali ich mienie, gwałcili kobiety, palili ich domostwa mordując wszystkich mieszkańców osad i wsi. W czyim imieniu te bandy mordowali Polaków? Te bandy nie mieli żadnego wsparcia zagranicy, nawet dezerterzy z Londynu im nie pomagali, londyńscy dezerterzy nie byli rządem, stali się niechcianą bandą błaznów, imali się różnych prac, byli portierami, szatniarzami, magazynierami, kelnerami, byli tym kim rzeczywiście zawsze byli, NIKIM! W czerwcu 1946 roku w Londynie odbyła się defilada zwycięzców, uczestniczyli w niej wojska Francji, Belgów, USA, Anglii, Czechosłowacji, ZSRR Danii, Holandii, Norwegii, Grecji, nie było wojsk polskich. Mimo zabiegów „rządu londyńskiego” nie dopuszczono do uczestnictwa w paradzie żołnierzy polskich, tak samo jak nie dopuszczono do obecności na trybunie honorowej przedstawicieli londyńskiego rządu. Dla Anglii legalnym rządem Polski był ten mianowany przez Moskwę. Wywołanie powstania warszawskiego całkowicie zmieniło relacje aliantów z rządem londyńskim, z dotychczasowych złych relacji na jak najgorsze! Europa została podzielona w 1943 roku w Teheranie na strefy wpływów, my przypadliśmy ZSRR. Prawda jest taka, że ZSRR przestrzegał ustaleń w Teheranie o strefie wpływów. Nawet najmniejsza, jakakolwiek pomoc ZSRR dla Grecji, Francji, a także Włochom, czyniła z tych państw socjalistyczne państwa i to w oparciu o demokratyczne wybory! Alianci nie ryzykowali wywołania gniewu najpotężniejszej armii świata. W sierpniu 1944 roku w Grecji wybuchło powstanie zakończone w kwietniu 1945 roku, powstanie przeciw powrotowi króla, który uciekł do Anglii po napaści Włoch i Hitlera na Grecję. Teraz wspierany przez Anglików wracał do Grecji. Grecy nie chcieli monarchii, chcieli socjalizmu na wzór głoszonego przez Tito. Co się stało? USA zwolnili z obozów jenieckich 8 tysięcy SS- manów i razem z Anglią, zamordowali greckie powstanie! O tym wszystkim wiedział ZSRR. Ta zbrodnia ludobójstwa w Grecji, była powodem klęski wyborczej Churchilla. We Francji komunista Maurice Thorez miał co najmniej 60% poparcia Francuzów, we Włoszech podobne poparcie miał komunista Palmiro Togliatti. ZSRR w roku 1944 – 1945 był najsilniejszą armią świata, byli silniejsi niż wszystkie wojska Europy razem wzięte, pięć milionów ludzi pod bronią. Jakiekolwiek wsparcie polityczne ZSRR dla wymienionych państw czyniło jest państwami socjalistycznymi! O tym zielonego pojęcia nie miał kabaretowy rząd londyński! O tym pojęcia nie mają „naukowcy” z III RP. Zbrojne bandy na terenie naszego kraju. nikogo nie reprezentowały! To byli zwykli uzbrojeni bandyci. Gdyby ktoś wątpił w logikę moich argumentów, to moje pytanie proste. Skoro mordercy Łupaszko, Bury, Ogień, Żubr, i stu innych bandytów, a także bandziory z NSZ i WiN, rzeczywiście jak chce propaganda III RP walczyli z komunistami, to dlaczego nawet nie próbowali zjednoczenia swoich sił w walce przeciw wspólnemu wrogowi, komunistom? Jak można uwierzyć, że bandy walczyli z władza komunistyczną? Jeżeli walczyli to wtedy i tylko wtedy, gdy LWP, KBW, UB osaczyli ich w jakiejś wiosce, którą akurat mordowali, to wtedy podejmowali walkę by uciec! Tak wyglądały walki tych bandziorów z komunistami! Okupacyjne władze III RP z uporem mieszają pospolitych bandytów, z żołnierzami AK, z uporem okłamują nas, że żołnierze wyklęci, to byli również żołnierze AK. To nie prawda! Nie ma ani jednego przypadku, ani jednego, by jakikolwiek oddział AK napadł na polską wieś i mordował mieszkańców, lub rabował ich mienie, bez względu na to, jakiej politycznej orientacji byli mieszkańcy. Poza tym, mordercy wyklęci mordowali nas po wojnie, a AK, została rozwiązana 19 stycznia 1945 roku! AK było wojskiem apolitycznym, komuch nie był ich wrogiem, tak samo jak ich wrogiem nie był żołnierz armii czerwonej. Z powodu apolityczności, Armia Krajowa nigdy nie wchodziła w żadne sojusze ani z NSZ, ani z WiN, mimo ich zabiegów. Schwytani przez władze bandyci, wszyscy i bez wyjątku, przedstawiali się jako żołnierze AK. Okupacyjne władze III RP, ochoczo mieszają żołnierzy AK, z mordercami, bandziorami i złodziejami, których nazywają żołnierzami wyklętymi. AK nigdy nie napadli na Polaków, nigdy nie mordowali Polaków, bez względu na ich polityczne konotacje. Zamordowany general Fieldorf Nil nie dał się namówić mordercom wyklętym do wojny przeciw władzy. Ostatnia sprawa. Ohyda oskarżenia bohaterów LWP za akcje Wisła przez okupacyjne władze III RP. Nazwanie tej akcji wojenną zbrodnią, to atest idiotyzmu władz III RP, to dowód zwyrodnienia tej władzy, mamy pełne prawo by te władze uznać za okupantów, za wspólników ukraińskich zbrodni na Polakach. Powodem akcji Wisła były mnożące się nocami napady uzbrojonych banderowskich band, na Polaków. Napadali które na nasze osady, na nasze wsie i zagrody zamieszkałe przez Polaków. Banderowcy mordowali Polaków paląc całe wsie, osady, paląc polskie zagrody. Pomocy, schronienia i informacji dostarczała im miejscowa ludność ukraińska. Wyjściem z tej sytuacji było; albo pacyfikacja całego terenu zamieszkałego przez ludność ukraińską i wybicie do nogi wszystkich mieszkańców razem z banderowcami, albo wysiedlenie ludności ukraińskiej, czyli pozbawienie ukraińskich band schronień, pomocy i informacji o działaniach polskiej władzy. Władze, wybrali bardziej humanitarny sposób niż czystka etniczna i wysiedlili ludność ukraińską na tereny odebrane Niemcom. Moim zdaniem był to błąd. Bo gdyby wybrano opcję czystki etnicznej, nie byłoby żadnej banderowskiej gnidy w naszym kraju! A tak wysiedlone bękarty naszych banderowskich ludobójców, rozmnożyli się jak wszy i obleźli nas jak wszy. Mądrzy ludzie powiadają, że popełnione błędy przez władze potrafią szkodzić całe wieki! Mądrość tych ludzi potwierdzają nasze czasy, widzimy co się dzieje, widzimy z rozmysłem budowaną w interesie USA nienawiść do Rosji, a okupacyjne władze robią wszystko co możliwe by unicestwić nasz naród raz i na zawsze! NATO nie jest i nigdy nie był paktem obronnym europejskich frajerów! NATO jest pierwszym okopem obrony USA przed ewentualnym kontratakiem napadniętej Rosji przez kundli z NATO! To Europa ma umierać w obronie USA, a nie USA w obronie Europy! 16.09.2018.

 7. Regina said

  Ad 4. „Co by było,gdyby rosyjska rakieta „przez pomyłkę” strąciła izraelski samolot” Ja również zadałam sobie to pytanie i przedstawiłam sobie ten raban,jaki zrobiłyby zachodnie media do spółki z żydowskimi,a nasze psiurki wtórowały by im zajadle.Od razu przypomniał mi się ten klangor w sprawie tego śmiecia Skripala i jego córki,którzy to,albo za dużo wypili gorzały,albo podtruli ich nowi bracia w nowej ojczyżnie.Czytałam niedawno w internecie,że miał dosyć życia na wygnaniu i przebąkiwał,że chętnie by powrócił do Rosji.A na to nigdy nie zgodziliby się nowi opiekunowie.Gdziekolwiek się teraz znajduje,to będzie siedział po cichu.

 8. Re: 4 Moher..
  by bylo, gdyby rosyjska rakieta trafila „przez pomylke” zydowski samolot???…
  (w ktorym bylo prawie 6 milonow zydow)… Oczywiscie, ze nastepny „holo-kit” zydowski I stale „alimenty” od Rosji z tytulu masowego odszkodowania…

  No..Rosjanie mieli szczescie nie wystrzeliwujac rakiety…w kierunku tak „obladowanego” zydami samolotu….
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. pop said

  re7

  Jasiek powiedzmy z Toronto, na widok zyda nawal w gacie, do kompletu tego zestrzelenia kupy 6 mil. zydow.

  .https://www.youtube.com/watch?v=XIOZcM4f8-A

  popodziwiaj sobie i zrozum, kto ma niby tego zyda ?

 10. re: reforma emerytalna
  Putin jezdzil po kraju i wyjasnial cel reform.
  Podobnie jak inne kraje, spoleczenstwo rosyjskie sie starzeje i coraz wiecej ludzi przechodzi na emeryture. Wobec czego, jednej strony, Rosja musi poprzec rodziny i „odmlodzenie’ spoleczenstwa przez ulgi socjalne dla mlodych malzenstw, a z drugiej strony zabezpieczyc wyplacanie emerytur w przyszlosci.

  Polityka populacji nigdy nie byla latwa dla zadnego panstwa, glownie dlatego, ze panstwa zgodnym chorem lekcewazyly taki problem.
  Akurat w PRL-u nie bylo ciaglego straszenia wojna, kazdy mlody czlowiek wiedzial, ze przyszlosc nalezy i zalezy od niego. Zabezpieczone byly nie tylko uslugi socjalne dla rodzin z dziecmi i zabezpieczone miejsca pracy dla kazdego kierunku edukacji zawodowej i akademickiej.
  Teraz, strach zakladac rodziny, mlodzi ludzie nie spiesza sie do malzenstwa bo strach, co dalej. Przecieki budzetowe sa wlasciwie zalegalizowane. Polskim rodzinom nic sie nie nalezy i od lat rozne jednokomrkowce powtarzaja mantre o panstwie opiekunczym jako wydumanej ideologii komunistow.
  A przeciez nie chodzi o to, zeby rodzinom wszystko za darmo dawac; chodzi o to, zeby rodzin z wszystkiego NIE OKRADAC.

  Natomiast Rosja ma tez swoje smutki.
  Po latach wojen, rewolucji, ‚pierestrojki’, dewastacji kraju za czasow Jelcyna, przyszla kolej na nastepna dlugofalowa kampanie zachodnia przeciwko Rosji.
  To nie tylko wojna w Czeczni i prowokacja gruzinska.
  To odwieczny atak na rosyjskie zrodla energii;
  Stany Zjednoczone juz dawno nie ukrywaja, ze potrzebuja koniecznie „rezim change” w Rosji.
  Ataki na Putina sa tak potwornie absurdalne, ze od wczoraj angielska prasa sie trzesie od nowych oskarzen: ze jakoby Putin otrul Kanadyjczyka z rosyjskim paszportem i narzeczonego ‚panienki’ z Pussy Riot i ze w Salisbury znalezli paszport Putina…
  Rosja jest prowokowana z kazdej strony od lat. A Polska robi za przyslowiowy haczyk na wedce, zeby sprowokowac Rosje do wojny.
  Trudno mi oceniac stanowisko Putina, bo przeciez nie wiemy sto tysiecy rzeczy.
  Jednak kazdy moze zauwazyc, ze Putin stara sie ocalic Rosje i Rosjan i za wszelka cene nie dopuscic do konfliktu zbrojnego.
  Robi tym na zlosc roznym awanturnikom wojennym, ktorym nie wystarczylo rozwalic calutki Bliski Wschod i przeorac Afryke, zgnoic panstwa Ameryki Poludniowej i z Europy utworzyc jedna ogromna baze militarna jaka jest Unia Europejska. W samych Wloszech, Amerykanie zmagazynowali ogromne ilosci roznistej broni..
  I na Rosje wymyslaja zachodnie demokracje juz tak idiotyczne powody na zniszczenie rosyjskiej gospodarki, ze slepy i gluchy by to zauwazyl.
  Ameryka zaplanowala juz sankcje ‚do przodu’ – futurystycznie; Teresa May wymysla coraz to nowe ‚zastosowanie’ nowiczoka; Putina obsmarowuja cala brukowa prasa genetycznie uzasadniona.
  No i dokladaja sie do calej hucby polscy komentatorzy, ktorzy uwazaja, ze najwyzszy czas, zeby kunktator- Putin wyszedl na ring i pokazal co potrafi.

 11. Re: 9 Troll Polonii…
  Napisze bardzo krotko: „Gdyby nie porozumienie Rosji z Chinami, to dzisiaj „polactwo” byloby juz zakolczykowane „bio-chipem” pod skora…
  (I dlatego dawno temu, kiedy W.Putin doszedl do wladzy podobnie jak Klaudiusz w Rzymie napisalem, ze ZADNEJ wojny ze strony Rosji wobec Polski nie bedzie, mimo, ze wszystkie „szczekaczki” uprawialy anty-rosyjska doktryne „wojny z Rosja”…)…

  Rosja czeka na Polske – wolna, suwerenna I niepodlegla… Czy sie doczeka? To bardzo trudne pytanie…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Z grzecznosci pominalem kwestie „nowego (zydowskiego) porzadku swiatowego, ktory zydom-syjonistom uciekl spod garbatego nosa..

 12. Re: 8 Pop…
  Co to oznacza: „jasiek POWIEDZMY z Toronto???”… (jakies podejrzenia, ze nie mieszkam w Toronto???)…

  Kazdy narod ma tylu zydow na ilu zasluguje…

  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Maverick said

  Jake ocenia sytuacje.

 14. ROMAN said

  ………………POLACY TO TCHÓRZE ,BOJĄ SIĘ ŻYDÓW ! ! ! ! ! !

 15. Maverick said

  Polacy nie boja sie Zydow, nasze rzady to podstawieni Zydzi udajacy Polakow. My jestesmy ich niewolnikami, oni nas doja.

  Rosjanie przeciwnie NIE DAJA sie doic.

  . https://www.youtube.com/watch?v=h5j9lTFBJXM

 16. Moher49 said

  @14,

  Być może się niektórym na tym forum narażę, ale pozwolę sobie wcisnąć ten tekst napisany przez Rosjanina. Kopia z Wolnej – Polski.

  „Żydzi rządzą Rosją, absolutne ich rządy trwają od 1917 roku, czyli od Wielkiej Żydowskiej Rewolucji Październikowej, aż do dnia dzisiejszego. Zmieniają jedynie maski i kamuflaż, istota ich rządów to zakamuflowana grabież Rosjan, zamaskowane ludobójstwo Rosjan i ostateczne dążenie do absolutnej władzy nad światem poprzez wprowadzenie na szczyt władzy żydowskiego moshiacha czyli Antychrysta dla chrześcijan. Współczesna Rosja to klasyczna żydowska kolonia eksploatująca słowiańskich niewolników !!!”

  „odkryto” plemię żydowskie w Afryce i ostatnio również w Chinach.

  ——
  Jeszcze cytowanie pierdół nikogo w gajówce na nic nie naraziło.
  Admin

 17. Boydar said

  Szanowne Państwo zejdzie łaskawie, chociaż na chwilę, do poziomu trawy. Czy „walczyliście” kiedyś z prusakami ? Nawet nie karaluchami, bo takiego trudno spotkać. Inne metody można zastosować kiedy jest ich dziesięć a nawet sto a inne trzeba kiedy jest ich dziesięć milionów; ale dla Was prusak to prusak. Raz, że nie odróżniacie od karalucha a dwa, kiedy na serio Was pożerają to Wy akurat … śpicie.

 18. Marek Rogalski said

  A czego oczekiwać od człowieka który toleruje zabijanie bezbronnych nienarodzonych ?I jest-już od dawna – w dobrych stosunkach z Izraelem i w serdecznych – z przestępcą Netanyahu?Od jakiegoś czasu doszedłem do wniosku , że opozycja dzisiejszych władz rosyjskich wobec globalizmu jest tylko pozorna…a obaj policjanci „dobry” i „zły”…dążą do tego samego celu:redukcji populacji(być może poprzez wojnę)…i wprowadzenie pełnego niewolnictwa(dla tych co przeżyją)

 19. Boydar said

  Wymownym przykładem dążenia władz rosyjskich do redukcji populacji i wprowadzenia pełnego niewolnictwa jest podstępna okupacja Syrii przez Czerwoną Armię. I nawet starania światowych strażników demokracji na niewiele się zdają.

  Panie Rogalski, co ja bym bez Pana zrobił …

  ——
  No właśnie, nie byłoby komu łopatą przyp… ć
  Admin

 20. Marek Rogalski said

  Re.15 Żydzi NIE rządzili ZSRR…(a przynajmniej nie w pełni)w latach 1953-1990…w tym okresie kraj ten był główną antysyjonistyczną siłą na świecie…Dlatego globaliści dążyli do jego zniszczenia…co ostatecznie udało się w 1991 roku…i otworzyło drogę do rabunku Rosji…

 21. Marek Rogalski said

  Re.18 Jakieś pozory dla publiki muszą być zachowane…ludzie muszą być przekonani ,że ten „dobry”policjant…na serio walczy z tym „złym”…a tak naprawdę to:
  1.Władze rosyjskie zabijają swoich nienarodzonych obywateli(co najmniej 20 mln od dojścia Putina do władzy)…co nie tylko jest głęboko niemoralne…ale i godzi w status Rosji jako państwa
  2.Kolaborują z Izraelem i Chabad Lubawitch
  3.Zdradzają swoich kolejnych-rzeczywistych albo potencjalnych-sojuszników:Libię,KRL-D,Donbas
  4.Nie odcinają się w pełni od złodziejskiego systemu dolarowego…co by mogły-szczególnie w porozumieniu z Chinami-zrobić w każdej chwili…
  Jak słusznie napisał autor artykułu:przez swoją kunktatorską ustępliwość Putin tylko rozzuchwala globalistów…i w ten sposób zwiększa a nie zmniejsza prawdopodobieństwo wybuchu wielkiej wojny…

 22. Boydar said

  Tak jak napisałem, świat byłby nieciekawy bez panów Rogalskich.

 23. Marek Rogalski said

  Re.21 Dziękuję za komplement…

 24. WI42 said

  Spokojnie – zobaczymy odpowiedź na IL -20 wkrótce:

  https://politikus.ru/video/111944-mest-za-il-20-budet-li-udar-po-izrailskomu-lobbi-v-rossii.html

 25. Voodoosch said

  „…należy pozbyć się obecnego paradygmatu.”

  Czyli pytam: jak?
  Bo te przyklady, ktore sa podane w artykule, jak najbardziej adekwatne, sa niemoku**azliwe do wprowadzenia w zycie.

  „Stosując taką „logikę”, osobiście proponowałbym zwolnienie wszystkich pasożytów z „pracy” (a w każdym „rozwiniętym” społeczeństwie jest ich zawsze więcej niż pracowników w autentycznie potrzebnych segmentach gospodarki) i przekazanie całości ich dochodów na fundusz emerytalny.”

  Osobiscie moze pan sobie nawet proponowac wyslanie Izraela w kosmos. Tylko jak to zrealizowac???

  „Nie oznacza to jednak, że należy godzić się na ten obłędny paradygmat. A nawet wręcz przeciwnie. Aby świat mógł przetrwać, a ludzie żyć jak Ludzie, a nie bydło, należy pozbyć się tego paradygmatu.”
  Jak ktos zachoruje to… trzeba go wyleczyc. Dzieki za wspaniala wskazowke. Przyda sie.

  Tak to se mozna siedziec i pitolic co jest spi****lone na tym swiecie i ze trzeba to naprawic ale konkretow jak przekonac ludzi to juz ni ma. Chyba ze konkret to: „Trzeba przekonac ludzi”.

 26. MatkaPolka said

  Pieśń rosyjska, patriotyczna – autor i wykonawca to sławny rosyjski patriotyczny bard Alieksandr CHARCZIKOW. Tytuł pieśni: „Czemu Rosją rządzą żydy?”.

  Putin a Żydzi

  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/128983,putin-a-zydzi

  Jako motto: „@Talbot 17:16:12 ,,Przecież Putin pognał wszystkich żydów i pozostali w Rosji tylko etniczni Słowianie…” W krasnoludki też wierzysz? Lotna 04.01.2016 18:24:11 ”

  Zamieszczając poniżej analityczny artykuł na temat wskazany w tytule, traktuję go, jako próbnik atmosfery na Neonie.

  W zależności od przyjęcia, zdecyduję czy bedzie to, lub nie bedzie, jedynie epizod.

  Rusofobom, filosemitom i bezrefleksyjnie nawiedzonym „sheeple”(nie?) polecam!

  Putin a Izrael – złożone i wielopoziomowe związki

  Niedawne morderstwo Samir’a Kuntar’a dokonane przez Izrael, raz jeszcze rozpaliło dyskusje na temat związków Putina z Izraelem.
  Ponieważ stanowi to niezmiernie skomplikowany temat, więc ci, którzy lubią proste wyjaśnienia -”gotowce”, niech sobie z punktu darują dalszą lekturę.

  Jest prawdą, że związki pomiędzy Rosją a Izraelem i wcześniej, pomiędzy Żydami a Rosjanami, mogłyby zasłużyć na cała książkę.

  W istocie, Aleksander Sołżenicyn napisał już taką książkę, jej tytuł, to – “200 lat razem”. Jednak wskutek żelaznego uścisku syjonistów na anglo-media, pozostaje dotychczas nieprzetłumaczona na angielski. To z miejsca powinno zaalarmować; jak to, światowej sławy autor, noblista nie doczekał tłumaczenia swej książki na angielski, ponieważ jej zawartość mogłaby generalnie podminować oficjalną narrację na temat stosunków rosyjsko-żydowskich, a w szczególności ujawnić rolę, jaką Zydzi odegrali w rosyjskiej polityce 20 stulecia!

 27. Re: 25 Matka Polka
  Prosze oznajmic date powstania tej anty-zydowskiej piesni… Wtedy okaze sie, ze faktycznie (lub byc moze) Rosja zarzadzaja zydzi I obecny rzad Rosji uprawia talmudyczna polityke zydowska… Jesli juz…

  W kazdym razie Rosja dosc skutecznie broni sie przed zydowska polityka zawlaszczeniowo-zlodziejsko-militarna I cierpliwie znosi nie tylko zydowskie „embargo” z „zachodniego” zydowskiego zerowiska…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Boydar said

  Ponieważ wpis Pani Grace (6) adresowany jest wręcz personalnie do Pana Gajowego, nic mi do tego. Ale moim zdaniem „nie wszystko” tak wyglądało jak opisano.

 29. Marek Rogalski said

  Re.19 Admin…Czy ja dobrze zrozumiałem…że chce Pan mi łopatą prz…dolić?

 30. Boydar said

  I tu też nic mi do tego (29), ale obserwując występujące prawidłowości, do zaliczenia Łopaty Gajowego nie wystarczy być idiotą, potrzeba odpowiedniej dozy squrwysyństwa. Tak że wszystko jeszcze przed Panem. Będę kibicował (tfu!).

 31. Marek Rogalski said

  Re.30 Komu będzie Pan kibicował(?)…ja przedstawiam konkretne fakty i argumenty…a za to grożą mi ciosem łopatą…(jeśli to do mnie)

 32. Boydar said

  Takim faktem jest np. „… władze rosyjskie zabijają swoich nienarodzonych obywateli …”; a za argument wystarczy podpis Pana Rogalskiego. Nie dodał Pan tylko, że Putin osobiście zjada te dzieci w potrawce a co tłuściejsze sauté.

  Mimo wszystko diagnozuję idioctwo.

 33. NICK said

  Obywatelu Rogalski (18, 21).
  Cóż za analizy.
  No, no.

  Zauważam, że wielu bywalców zaczyna być rusofobami.
  Zaiste.
  Idioci podobni P. R. .

 34. Marek Rogalski said

  Re.33 Co za brednia…nie krytykuję Rosji chrześcijańskiej…której niestety dzisiaj nie ma…a która by nigdy nie podniosła ręki na tych najmniejszych i najsłabszych…Tylko władze tego kraju…które bezpodstawnie mienią się być chrześcijańskimi…a jednocześnie prowadzą rzez niewiniątek…swoich własnych rodaczek i rodaków…co najmniej 20-30 milionów(od 2000 roku)…Przecież to okrutna rzez…a państwo rosyjskie nic z tym nie robi…
  A wy wszyscy-moi krytycy…uważający się za ortodoksyjnych chrześcijan…wydajecie się to akceptować…A nawet grozicie mi ciosem łopatą…Co za poziom…

 35. NICK said

  Brednia.

  A Pan jest „wielu bywalców”?
  Zwłaszcza bywalców? (34 contra 33).

  Zrób Pan to co Putin.
  Odwróć 250 lat zażydzania Rosji.
  Wielką Smutę… .

  Nawiasem.
  Już dziś.
  Do boju, bohaterze.

  Szkoda czasu i atłasu.
  Wyrwał dzieci i skacze.
  Nie-Moskal.

 36. Maverick said

  Putin wyrowal zydow zarowno tych od Sorosa, jak i Chorodowskiego . Rogalski komunizm to byl zydowski pomysl i dalej jest nigdy nie umarl tylko zmienia sposob wdrazania. Rosja odbudowuje cerkwie, podnosi srednia zycia i ta niedlugo wyprzedzi nasza srednia jezeli juz nie wyprzedzila.

  Oczywiscie ze Lubowitz nie chce utracic wplywow, a kto kogo rozgrywa to sie okaze. Putin rozgrywa raczej nim aby nie wygladac na arenie miedzynarodowej jako antysemita,

 37. ojojoj said

  do Rogalski

  1) ile dzieci bylo zabijane zanim Putin doszedl do wladzy?
  2) W jaki sposob kolaboruja z izraelem? Poki co, to natenjachu wpada na dywanik do Putina, a nie odwrotnie. Jesli chodzi o Lubawiczow, to prosze przedstawic jakies powiazania, biznesowe, rodzinne, itp. To ze jest pare zdjec na ktorych sa uwiecznieni razem Lubawicz z Putinem to nie znaczy ze podczas szabasu razem tancza i pija koszerne whiskey.
  3) Zdradza POTENCJALNYCH-sojuszników? A jak to sie robi? bo jak widac swoich niepotencjalnych sojusznikow wlasnie broni.
  4) Gdyby Rosja odciela sie z dnia na dzien od dolara, stracila by wszystkich zagranicznych konsumentow. Przypominam, 50% dochodu Rosji pochodzi z eksportu energi.

  Moja rada, wlacz pan mozg i przestan pan czytac glupoty na tego typu portalach jak wolna-polska.

 38. ojojoj said

  do Rogalski – lekcja #2

  Dlaczego Putin, wrog chrzescijan i wielki przyjaciel zydow i chazarow, zsyla pussy riots na kolonie karna za scinanie krzyzy i demolowanie cerkwi?

 39. andzia said

  re:37
  Zwłaszcza, że Żyd wykorzysta każdą okazję byle sobie strzelić fotkę z kim trzeba i ją szeroko publikować. To niebywała, charakterystyczna pycha: patrzta jakim ważny, jakie mam koneksje (często portki za kurtyną na kolanach przedarte).

 40. Barbara Chojnacka said

  ad.9 Popie, wsadź sobie swój filmik w deee….
  Władimir jest najlepszy, nie wysilaj się

 41. Grace said

  Re: 28 Panie Boydar, to jak to bylo Pana zdaniem? Pytanie skierowalam do wszystkich, nie tylko Pana Gajowego. To napisal polski historyk ktory ma 77 lat i w wiekszosci opisywanych sytuacji byl naocznym swiadkiem.

 42. Boydar said

  Pani Grace, skoro umie pisać (tak na marginesie, właśnie chciałem zapytać czy Pani jest autorką tego tekstu, bo z (6) nie wynika że ktoś inny, ale właśnie Pani przyznała, że profesor) to podejrzewam że czytać również. Proszę spróbować powtórnie – „nie wszystko”, to moje dwa słowa. Zamieszczony „komentarz” ma tych słów cztery tysiące osiemset dziewięćdziesiąt sześć. Czego Pani ode mnie oczekuje, recenzji ? Nie, tak się bawić „na zmęczenie” przeciwnika nie będziemy. Pan profesor miał plan i go zrealizował. A ja swoje zdanie wyraziłem, w (28).

  A tak zupełnie off topic, co według Pani jest wytłumaczeniem kłamstwa ? A co nienawiści ? Bo p. profesor chciałby zainseminować nam swoją „prawdę”, tyle że to ta trzecia góralska. Może on też z Podkarpacia …

 43. Boydar said

  A, bo zapomniałem dodać, Kosiński i Gross też byli podobno naocznymi świadkami. I spowiadający się u „żony” Śliniaka także.

 44. Rokitnik said

  Wkurzylas mnie p. Grace. !
  Ma racje p. Boydar celnie punktujac tak preparowana ” prawde” jaka nie przymierzajac wspolczesnie rozsiewaja kanalie typu Gross, Kosinski, Michnik etc.
  Oczywiscie w elaboracie sa elementy zgodne z rzeczywistoscia – ale twierdzenie ze KATYN to zemsta Rosjan ( raczej Sowietow )…to sie kupy nie trzyma, albowiem prawda jest ze mordowali wynajci siepacze zydowskiego pochodzenia, na rozkaz takich samych POBRATYMCOW umocowanych na szczytach owczesnej czerwonej wladzy ( Stalin byl wyjatkiem,,, bo byl Chazarem w tej sitwie jednomyslnych bandytow )…
  Neo madralinskich z POLSKI / w tym niejakiego p. Pietrzaka /, zrzucajacych wine za Katyn na ROSJAN zapytano wprost ” a KTO przedtem wymordowal w Rosji lekko liczac 50 Milionow Obywateli ” ??? I faceta, z a t k a l o !!! Oby tez zatkalo tego niby Profesora, mentora Pani Grace.

 45. Marek Rogalski said

  Re.37 1. To że dzieci były zabijane przed Putinem nie usprawiedliwia Putina…który pozwala na zabijanie ich dzisiaj…
  2..W rządzie i w otoczeniu Putina jest dużo żydów…łatwo to sprawdzić…i to oni prawdopodobnie wykolejają politykę państwa rosyjskiego…także w kwestii aborcji
  3.Niewątpliwie zdradził Libię…nie wetując anty-libijskiej rezolucji w RB ONZ…Skutkiem czego dzisiaj Libia jest w ruinie a Kadafi nie żyje . Zdradził Donbas…skutkiem czego Donbas jest w ruinie…zdradził KRL-D…dołączając się do amerykańskich sankcji przeciwko temu państwu…
  4.Gdyby Rosja odcięła się od dolara i oparła rubla na złocie…to mogłaby swobodnie sprzedawać swoje surowce(głównie ropę i gaz)-innym krajom które już porzuciły dolara…albo chętnie by to zrobiły gdyby Chiny i Rosja dały dobry przykład…
  Wasze śmieszne argumenty nie trzymają się kupy…próbujecie na siłę usprawiedliwić kunktatorską i antychrześcijańską politykę obecnych władców Rosji…

 46. NICK said

  W koło Macieju; Marku. (45).

 47. revers said

  re6,42,43

  Podobne jak nie lepsze kolaboraty pisze sam Sakowicz z Gazety dla Polakow, ktory regularnie odbiera nagrody z ukrainskiej bezpieki SBU, wlasnie wypowiedzial sie o 17 wrzesnia ze to Rosja napadla na Polskee, pewnie wyjdzie za 10 lat ze i na Niemcy, tak jak i Polska napdla na Niemcy III Rzesze 1 wrzesnia 1939 roku, co moze potwierdzic pani Steinbachowa na dzis, i rozne takie autorytety jak Gross..

 48. Za czasow Jelcyna, gdy grasowaly bandy mafijne, rozne biznesy musialy sie im oplacac za tzw. zabezpieczenie przed… tymi wlasnie bandami. Byla to niejako gwarancja, ze banda na nich nie napadnie bo jest oplacona. Nazywalo sie to ‚kryszowe” – od ‚dachu nad glowa’.
  W latch 90tych te mafie byly ogromnym zagrozeniem jakichkolwiek biznesow. Wielu Rosjan uciekalo z kraju. (Polakoew tez!)
  Spotkalem taka Rosjanke z Moskwy, ktora dostala azyl za przesladowania przez mafie.
  A bylo tak:
  Miala ta Rosjanka 11 takich drobnych punktow nabialowych wokol Moskwy. Byly to male ‚toczki’ – wynajeteniby- lokale, w ktorych mozna bylo kupic glownie mleko.
  Alisci okazalo sie, ze te jej ‚toczki’ znajdowaly sie w kilku roznych rejonach nalezacych do roznych mafii. Wiec nie byla w stanie sie kilku mafiom na raz oplacac. Zle sie to dla niej skonczylo bo jej polamali rece a i meza tez ciezko pobili.

  Ale – jak mawial Szwejk- ta historia nie ma nic wspolnego z prezydentem Duda i sytuacja Polski i wszelkie podobienstwa sa zupelnie przypadkowe.

 49. Marek Rogalski said

  Re.46 W koło Macieju : NICKU…nie ma Pan żadnych merytorycznych argumentów…

 50. Boydar said

  W sumie (49) prawda, nic się Pan NICK na argumentach nie wyznaje

 51. Marek Rogalski said

  Re.Boydar…Widzę, że i Pan preferuje ” łopatologiczne ” argumenty…i czyste chamstwo…Czyli nie „siłę argumentów ” tylko „argumenty siły”…wstyd…nie uważa Pan?

 52. Boydar said

  Nieeee … ja bezwstydny jestem.

 53. Marucha said

  Panie Rogalski,
  Zanim chwycę za łopatę, spróbuję Panu, grzecznie, spokojnie i maksymalnie klarownie zrekapitulować to, cośmy już dawniej na gajówce maglowali w te i wewte.

  Otóż podstawą skutecznego działania jest to, aby wyrządziło ono więcej pożytku, niż szkody. Dlatego na przykład Kościół w swej mądrości tolerował istnienie społeczności muzułmańskich, także w Polsce – bo gdyby nakazał je zwalczać, do czego miał oczywiste prawo, mogłoby to doprowadzić do zamieszek i rozlewu krwi.

  Putin (czy raczej rząd FR) mógłby oczywiście przeforsować natychmiastowy zakaz aborcji.
  I co się wtedy dzieje? Nie wie Pan? To ja Panu powiem.
  Putin traci poparcie w narodzie i władzę, a na jego miejsce wchodzą różne nawalne czy inne blumsztajny. Aborcja zostaje przywrócona. Rosją będzie rozgrabiona i poddana żydostwu, być może pokawałkowana.

  Transatlantyk nie może zmienić kursu, jak kajak.
  Naród od prawie 100 lat wychowywany w ideologii aborcjonizmu, nie zmieni swego nastawienia z dnia na dzień. Trzeba po pierwsze przywrócić Boga i religię w narodzie, po drugie zacząć wychowywać naród, po trzecie wreszcie zacząć na poważnie wspierać rodziny wielodzietne.

  I to właśnie robi Putin.

  W Polsce istnieje ustawa antyaborcyjna… dlaczego więc mam ujemny przyrost naturalny, a Rosją od paru lat – dodatni?

 54. Carlos said

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/145604,dlaczego-putin-nadstawil-drugi-policzek-w-syrii inne spojrzenie na spokoj Putina

 55. Grace said

  Widze ze nie wolno zadac prostego pytania, nie narazajac sie na ataki. Panie Boydar ten czlowiek jest Polakiem urodzonym we Lwowie. Historyk ktory tez swoje przeszedl. Po latach przymusowej emigracji we Francji powrocil do kraju w 2012 roku. Ja sie dopiero na niego natknelam i jak idiotka poprosilam o komentarz Gajowkowczow. Czy zadawanie pytan jest zabronione w Gajowce aby kogos nie urazic? Ja nie mieszkam w kraju od ponad 30 lat. Nie mam czasu na sledzenie kazdego dnia co sie w Polsce dzieje, polegam miedzy innymi na Gajowce na rzetelnym przekazie i wspanialych komentarzach. Wypraszam sobie aby mnie obrazano Panie Rokitnik, czym Pana wkurzylam ? Prosba o skomentowanie tego tekstu? To jakies chore zachowania. Przestaje sie dziwic ze Polacy tacy skloceni i warcza na siebie nawet w najblizszych rodzinach. Kurde a myslalam ze Gajowkowicze pospiesza z pomoca w wyjasnieniu tego teksu, a tu prosze…ufff

 56. Re: 55 Grace…
  Nie jest wazne co mysla Gajowkowicze (starzy – mam na mysli), ale osoba, ktora zapodaje tekst autora do ktorego ma (tak wynika z przekazu) zaufanie, a wiec jesli tak, to bezpodstawnym pytaniem jest „co Gajowkowicze o tym myslicie???”…

  Wyglada to tak, ze p. Grace nie ma pelnego zaufania do autora cytowanego tekstu I na „sile” probuje autora „zweryfikowac” na Forum Gajowki… Pytanie tylko: „Po co I w jakim celu???”…

  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ja juz wiem „po co I w jakim celu???”…

  P.S 2. Czy p. Grace wie lub domysla sie ilu w Gajowce jest tych, co wiedza co pisza, a ilu jest tych, co pisza co wiedza???…

  P.S. 3 – Polecam (daje dobra rade) opuscic Gajowke na jakis czas, by nie zapodawac tego, co czego nie ma sie pelnego zaufania (tj. zweryfikowania opinii, zdania czy „objawienia” danej informacji…)…

 57. Marek Rogalski said

  Re.53 Pan próbuje usprawiedliwiać zbrodnię…najbardziej haniebną z możliwych…Nie popieram-broń Boże-sytuacji politycznej w Polsce…wręcz przeciwnie…rozumiem , że to co się w naszym Kraju dzieje jest ekstremalnie szkodliwe dla Polaków i polskości.
  Ale ustawa antyaborcyjna(mimo wszystkich swoich ułomności)…jednak spełnia w dużej mierze swoje zadanie…legalnych zbrodni aborcyjnych jest najwyżej kilka tysięcy rocznie . Załóżmy ze-tych nielegalnych(za granicą i w pokątnych pseudo-klinikach) jest 10 razy tyle…Czyli w sumie : nie więcej niż załóżmy-50 tys.(o 50 tys. za dużo)..
  A w Rosji…ilość(legalnych)aborcji oblicza się na minimum 15,5-2 milionów…Czyli od momentu przejęcia władzy przez Putina(18 lat)-27-36 milionów…czyli więcej niż zginęło obywateli ZSRR w czasie wojny……To znaczy(nawet w stosunku do liczby ludności)bezbronnych ofiar w Rosji jest.ok.10 RAZY WIĘCEJ…
  Taką tolerancję dużej części społeczeństwa rosyjskiego wobec zbrodni aborcyjnych należy chyba tłumaczyć wieloletnią demoralizacją i tresurą w okresie ZSRR…
  Powtarzam po raz kolejny : chrześcijaństwo skończyło się w Rosji 12 marca 1917 roku…czyli z chwilą abdykacji cara Mikołaja II…

  ———–
  Niestety, logiczne argumenty nie docierają do zakutych łbów.
  Trzeba będzie jednak wyjąć łopatę i przypierdolić tym, którzy powołując się na niewątpliwe racje gotowi są podpalić dom i zniszczyć RAZ NA KURWA ZAWSZE możliwość spokojnej, stopniowej poprawy sytuacji opartej o wychowywanie narodu.

  Pan jesteś idiota. Idiotów nie lubię.
  Admin

 58. Marek Rogalski said

  Oczywiście-1,5-2 mln a nie 15,5-2 mln…moja pomyłka…

 59. Marek Rogalski said

  Po sprawdzeniu „u zródła”…ilość legalnych aborcji w Polsce nie przekracza 1000 rocznie…a więc kilkakrotnie przeszacowałem ich liczbę…To dodatkowo wzmacnia moją argumentację o sensie ustawowej walki z tą plagą…

 60. Marucha said

  Re 55:
  Pani Grace,
  Proszę się nie przejmować głupimi komentarzami. Czasami nawet człowiek mądry może zachować się głupio albo powiedzieć coś głupiego. Gajówka nie jest wyjątkiem.
  Sam Pani wpis, o komentarze do którego Pani prosiła gajówkowiczów jest długi i trudno się do niego odnieść w ramach jednego komentarza. Ja tego nie potrafiłem.
  Oczywiście proszę pozostać w gajówce!

  Re 56:
  Co Pan motasz, Panie Jaśku?
  Sprawa jest prosta, jak konstrukcja cepa;
  Pani Grace znalazła tekst i chce się dowiedzieć, co inni o nim sądzą. Wolno jej.
  Dociekanie „po co to robi” i „w jakim celu” jest z lekka chore.
  A sugestia opuszczenia gajówki przez osobę, która zachowuje się nienagannie – jest poniżej krytyki.

 61. Marek Rogalski said

  Re.57 Jesteś Pan ignorantem i chamem… po raz kolejny……i to Panu należy się cios łopatą…Już mnie raz Pan przepraszał za chamskie odzywki…nie pamięta Pan?

 62. Marucha said

  Re 61:
  Tym razem nie przeproszę. A może i odwołam wcześniejsze przeprosiny.

 63. Marek Rogalski said

  Re.62 Kompromitujesz się Pan…i to na publicznym forum…w odpowiedzi na rzeczowe argumenty grozisz ciosem łopaty…Po czymś takim-na Pana miejscu – wstydził bym się spojrzeć w lustro…

  ——
  WON. Ze swoimi „argumentami”.
  Admin

 64. 57
  Marek Rogalski
  Wynika z pana wpisu, ze oskarza pan Putina o skrobanki w Rosji???!!
  Czy pan przypadkiem nie ‚terminowal’ u pani Teresy May?
  Jak tylko DUMA w Rosji wprowadzi zakaz skrobanek, bedzie pan, razem z pania May porownywal Putina do Hitlera, ktory kazal Niemkom rodzic dzieci dla furhera??

 65. Grace said

  Pan Gajowy jak zawsze gentleman dla kobiet. Dokladnie o to mi chodzilo. O komentarze. Dziekuje za „rade dla Jaska z Toronto” Panie gajowy. . Nalezy mu sie. Bardzo sobie cenie Gajowke i szanuje Pana Gajowego. Zaluje ze mam malo czasu na sledzenie wszystkiego. Dziekuje za Gajowke i za to ze Pan jest Panie Gajowy. Mam nadzieje ze podreperowal Pan zdrowie w Polsce bo Gajowka musi istniec. Pozdrawiam!

  Reperuję, jak mogę 🙂
  Admin

 66. Re: 60 Marucha.
  Jesli p. Grace znalazla „jakis” tekst, to w pierwszej kolejnosci winna go zaopatrzec wlasnym komentarzem: co konkretnie o takowym tekscie mysli tj., jaki ma nan poglad… Wtedy mozna taki tekst zweryfikowac wlacznie z opatrzonym p. Grace osobistym komentarzem.

  Jesli ja zapodaje jakis tekst, to zawsze go opatrze krotkim komentarzem co swiadczy o tym, ze mam takie a nie inny poglad na zapodany (cytowany) tekst, bez znaczenia skad on jest I kto go napisal jesli juz…

  Reszta to tylko „dodatek”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 67. Marucha said

  RE 66:
  Zamiast komentowania można się spytać innych o osąd.
  Nie wiem, co w tym dziwnego czy niewłaściwego.

 68. Re\: 67 Marucha
  Jesli ktos zapodaje jakis tekst, to wpierw niech napisze jaki ma stosunek do tej zapodanej tresci, a dopiero potem zwrocic sie do innych o weryfikacje wlasnego pogladu na konkretnym Prawie (lub konkretnych przekonan), a nie do zapodanego tekstu jako formy „bazy” (fundamentu), a ktory bedzie weryfikowany przez osoby „trzecie”, co swiadczy o osobie, ktora zapodaje dany tekst o zadnych pogladach I przekonan jako osoba „neutralna” w sposob zamierzony lub nieswiadomy…

  Ja jedynie chcialem sie dowiedziec o jakich (jakie poglady) pogladach jest panska protegowana, ktora jest uznana jako osoba zachowujaca sie nienagannie…

  Tak wiec zapytam sie: „Czy mi wolno bylo sie dowiedziec jakie ma poglady p. Grace???”…
  I tego sie chcialem dowiedziec…Nic wiecej…
  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 69. Marucha said

  Re 68:
  Jesli ktos zapodaje jakis tekst, to wpierw niech napisze jaki ma stosunek do tej zapodanej tresci, a dopiero potem zwrocic sie do innych o weryfikacje wlasnego pogladu

  Nikt nie ma takiego obowiązku. Musi jedynie wyraźnie zaznaczyć, że prezentowane poglądy są czyjegoś innego autorstwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: