Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ostateczny cel Rosji – b…
  Boydar o Wolne tematy (49 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (49 – …
  Boydar o Wolne tematy (49 – …
  Yagiel o Wolne tematy (49 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (49 – …
  angol o Ostateczny cel Rosji – b…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (49 – …
  Andzia o Ostateczny cel Rosji – b…
  Andzia o Wolne tematy (49 – …
  Piotr B. o 600 mld dolarów na eksport…
  kontra o Wolne tematy (49 – …
  Boydar o Ostateczny cel Rosji – b…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (49 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (49 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Tak się traktuje wasali

Posted by Marucha w dniu 2018-09-19 (Środa)

Duda podpisywał dokument w Białym Domu na stojąco – Trump pokazał zdjęcie


Donald Trump zamieścił w sieci oficjalną fotografię z podpisywania deklaracji o partnerstwie strategicznym przez prezydentów Polski i USA. Wynika z niej, że Andrzej Duda musiał podpisywać ją stojąc przy rogu biurka amerykańskiego prezydenta.  [Nie wziął ze sobą składanego stołka? – admin]

Gajowy sam ma taki i poleca go rządzącym w Polsc

Jak informowaliśmy wcześniej, jednym z punktów wtorkowej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie było przyjęcie wspólnej deklaracji o polsko-amerykańskim partnerstwie strategicznym.

Nosi ona tytuł „Obrona wolności i budowanie dobrobytu poprzez polsko-amerykańskie partnerstwo strategiczne”. Kładzie nacisk na intensyfikację współpracy obu krajów w kwestiach obronności i energetyki.

Donald Trump zamieścił w sieci oficjalne fotografie z podpisywania deklaracji przez prezydentów Polski i USA. Na jednym z nich widać moment tuż przed złożeniem podpisów pod dokumentem. Podczas gdy Trump siedzi przy biurku z poważną miną, uśmiechnięty polski prezydent stoi obok, praktycznie na rogu biurka prezydenta USA. Wynika z tego, że Duda musiał podpisywać dokument na stojąco przy rogu biurka Trumpa.

[Dobrze, że nie klęcząc – admin]

Marek Trojan
https://kresy.pl

Przypomniało nam się inne zdjęcie:

Admin

Komentarzy 39 do “Tak się traktuje wasali”

 1. Stomatolog amator said

 2. gość said

  „Tańczący” Duda przed Białym Domem.

 3. gość said

  Agata Duda zaliczyła wpadkę jeszcze przed dotarciem do Białego Domu

 4. Stomatolog amator said

  Na tym zdjęciu w drugim planie to Żyd, Bartold?

 5. Anonim said

  Należy docenić uczciwość Trumpa, gadzi język mami ale obraz mówi wszystko…żadnych marzeń Polacy będziecie bulić a na końcu i tak was sprzedamy.

  Wykorzystajcie tą wiedzę mądrze…

 6. Mimochodem said

  Ze zdjęcia wnoszę, że Duda, góruje, dominuje a nawet szczytuje !!!

 7. Polską NIE rządzą polskie "elity" lecz ŻYDOWSKIE - przechwycili władzę w 19989r ! said

  Niestety ale bunt pracowniczy 4 lipca w 1980 roku rozpoczęty w zakładach lotniczych w WSK-Świdnik przeciw złodziejskiemu reżimowi kolesi i ich rodzin z PZPR został wykreowany przez zakamuflowanych ŻYDÓW w Lublinie, którzy wtedy obskoczyli stanowiska kierownicze w spółdzielniach i przemyśle spożywczym.

  To właśnie zakamuflowani ŻYDY w Lublinie podwyższyli o 50% ceny mięsa w wojewódzctwie Lubelskim i też o 50% zostały podwyższone ceny kiełabasy i kotletów schabowych sprzedawanych w stołówkach WSK-Świdnik, co wykożystali WYZNACZNI zmówieni ŻYDZI pracujacy w WSK-Świdnik podrzegajac do strajku w lipcu 1980r w tym zakładzie. Następnie SKRZYKNIĘCI żydzi z PZPR, którzy stracili władzę w PZPR w 1968r ale którzy NIE wyjechali z PRL-u do Izraela, na „zachód” lub zażydzonego USA wzieli ODWET za 1968r i zoorganizowali „ruchawkę” w całym PRL-u.

  Następnie zmówieni ŻYDY z PZPR pod płaszczykiem „Solidaruchów” OPŁACANIE przez MOSAD i CIA przejeli kierowaniem strajkami w lipcu 1980r we WSK-Hydral we Wrocławiu, i PZL-Rzeszowie, a nastepnie w sierpniu w Gdańsku.

  W 1989 roku po WYGNANIU z PRL-u na zagraniczna banicje najbardziej krnąbrnych polskich NARODOWCÓW z kregów NSZZ Solidarność to podpłaceni-zoorganizowani przez Mosad/CIA te ŻYDY z Polski tzw. „desydenci” z KOR i aktywiści ŻYDY „Solidaruchy” wydarli część centralnej władzy w Gdańsku i Warszawie oraz całej Polsce.

  W latach 1981 do 1989 ŻYDY z USA wspierali-finansowali ŻYDOSTWO z Polski, organizując im kursy i dokształt w USA w jaki sposób te ŻYDY z polski mają PRZECHWYCIĆ centralną władzę w Polsce ponad głowami etnicznych Polaków nazywani przez ŻYDÓW „nacjonalną ekstremą”, których należy zwalczać za tzw. „antysemityzm”.
  ŻYDY KOR-cy i ŻYDY „solidaruchy” opłacani przez CIA (jak Geremek, Mazowiecki, Macierewicz, Tusk, Komorowski, Kaczynski, Kuroń, TW bolek, A.Duda, Frasymiuk + 500 innych ŻYDÓW … itp opłacono im DOKSZTAŁT w USA za służenie żydowskiemu CIA grasującemu w Polsce ze szkodą dla etnicznych Polaków:

  „Posłuszna gwardia zachodu”

  http://www.eioba.pl/a/4v05/posluszna-gwardia-zachodu

  Artykół pt. „Posłuszna gwardia zachodu” wyjaśnia po części MECHANIZM rekrutowania „przywódców III RP” czyli POSŁUSZNEJ GWARDII ZACHODU w Polsce w interesie ŻYDOSKIEJ międzynarodówki globalistycznej i MAFIOZÓW masonerii światowej jak tej chciwej z Bnai Brith International udającej „fundacje charytatywną”.

  Zwrócie UWAGĘ na to, PRZYJŻYJCIE SIĘ DOKŁADNIE, że prawie WSZYSCY co są PREFEROWANI i WSPIERANI do wejscia do centralnych władzach w III RP, to TYLKO CI co zostali WYKSZTAŁCENI za FORSĘ otrzymując tzw. „STYPĘDIA” z tzw. „FUNDACJI”, które są pieniędzmi, ALE MIĘDZYNARODÓWKI GLOBALISTYCZNEJ co kształcą SWOJE KADRY do OPANOWANIA władzy w Polsce i innych SŁABYCH MILITARNIE krajach świata. . . . . .

  Ta GWARDIA WASALI która w Polsce jest POSŁUSZNYM NARZEĄDZIEM realizatorem MIĘDZYNARODÓWKI GLOBALISTYCZNEJ, tak jak kiedyś szkolono całą NAJGŁÓWNIEJSZĄ kadrę KC PZPR w Moskwie, a później utworzono w Warszawie tzw. „Wyższą Szkołe Nauk Społecznych przy KC PZPR” i DOPIERO jak ktoś (np. Leszek Miller + inne komuchy) „przeleciał” tą „uczelnię” BYŁ PREFEROWANY na URZADY i SALONY WŁADZY w Warszawie i WSZYSTKICH CENTRACH władz lokalnych – taka była PROCEDURA werbowania kadry urzedniczej za CAŁYCH CZASÓW PRL-u !!!!

  Przyjżyjcie sie TEMU DOKŁADNIE, kto, gdzie, jak skończył studia i NIE GŁOSUJCIE w WYBORACH na żadnego „polskiego” kandydata co „przeleciał” przez DELAEGATURY MIĘDZYNARODÓWKI GLOBALISTYCZNEJ własnie przez te tzw. „FUNDACJE” Fulbrighta i innych GLOBALISTYCZNYCH „FUNDACJI” co wysyłają „polaków” z Polski na studia za granicę, ale ci „polscy-stypendyści” to ŻYDZI z obywatelstwem polskim lub członkowie INNYCH grup etnicznych zamieszkałych w Polsce CO NIE MAJĄ POLSKIEJ TOŻSAMOŚCI i NIE-NAWIDZĄ Polski i Polaków !!!!

  TAKI ZASADY REKRUTACJI są USTALONE w TYCH „FUNDACJACH” w Polsce i na całym świecie!!!!!

  PRZYJŻYJCIE się ludzie DOKŁADNIE, że ci „STYPENDYSCI” co „przelecieli” przez rekrutacje tych tzw. „FUNDACJI ” jak np. Fulbrighta czy innych „FUNDACJI” co przeszli „ODPOWIEDNI program SZKOLENIA” czyli PRANIA MÓZGU” opłacanego przez GLOBALISTÓW, są REKLAMOWANI – PREFEROWANI w tych „polskich mediach” jak Gazeta Wyborcza do obięcia WŁADZY w Polsce.

  Te „polskie media” i GLOBALISTYCZNA OLIGARCHIA finasowa w Polsce WYLANSOWALI nowy wzorzec, że OBECNYM KODEM na SALONY WŁADZY w Warszawie czyli PRZEPUSTKĄ do kariery politycznej w Polsce jest ukończenie studiów, ale TYLKO za pomocą tzw. ” ŻYDOWKIEJ FUNDACJI” Fulbrajta i dalej po MEDIALNEJ PROPAGANDZIE NAPEDZAJACEJ polskich wyborców do „demokratycznego” głosowania na tego prelegowanego „KANDYDATA” – POSŁUSZNEGO MIĘDZYNARODÓWCE GLOBALISTYCZNEJ z całą PEWNOSCIA sprzniewierza się Polskim INTERESOM NARODOWYM, bo sie po prostu z Polską się oni NIE IDENTYFIKUJĄ ! .

  IDENTYCZNE systemy wyłaniania „elit” po 1990 roku też był i jest w Rosji i pozostałych krajach bloku sovievkiego, gdzie ELITĄ w tych krajach zostali wyłonieni ŻYDZI – potomkowie komunistycznego betonu pochodzenia ŻYDOWSKIEGO !

  z Identycznym problemem boryka sie Rosja, w której „ELITA władzy” NIE są etniczni Rosjanie lecz KOSMOPOLICI albo ŻYDY, którezy teraz masowo RABUJĄ ruską gospodarkę, identycznie jak ŻYDY zamieszkali w III RP majacy władzę w Polsce DRENUJĄ finansowo Polaków na rzecz ZAGRANICZNYCH grasujacych ŻYDOWSKICH chciwców:

  „В России нет русской элиты. Юрий Поляков. Апгрейд человека”

 8. KOJAK said

  Od zawsze tu mowilem ze ten PYYSSS to syjonistyczne bydlaki wykonujace w podskokach rozkazy bandziorow z Usraela ! To jest wiec standardowa blazenda glupka i prymitywa Dudy ktorym byl od zawsze !

 9. VAV said

 10. Duda to KLAUN, który NIE reprezentuje polskich interesów lecz ŻYDOWSKIE ! said

  Ten anty-polski GŁUPTAS Duda w ten to sposób zaczyna nastepną swoję kampanie „wyborczą” .

  Duda to taki następny BŁAZEN jak „Nikodem Dyzma” który jeździ po świcie, KUCA i się ŚLINI przed chciwymi oszukańczymi hochsztaplerami żydami, obiecując im podarowanie NASZEGO polskiego majątku za żydowskie łapówki w różnej postaci:

 11. Duda, Morawiecki, Tusk, Kaczynski, Maciarewicz, Schetyna to adwokaci WROGÓW Polski said

  Działacze ZŻNSZ Koło Chicago zostali wyrzuceni ze spotkania Andrzeja Dudy z Polonią, za to że nie przepraszają za NIEMEICKIE Jedwabne i ŻYDOWSKIE rozboje w marcu 1968r w PRL-u:

  Ten pod-żydowski błaznujący KLAUN A. Duda przyjechał 19 maja 2018r znowuż OSZUKAĆ Polaków w Chicago.

  Duda to nie obliczalny wariat BEŁKOCZĄC w marcu 2018r takie wstrętne KŁAMSTWA do ŻYDO-komunistów -stalinowców, którzy wyjechali z PRL-u na SWOJE własne życzenie w marcu 1968r:

  ” … Tym którzy zostali wypędzeni(błazen A.Duda ma tutaj na myśli żydo-komunistów-stalinowców morderców Polaków!)
  chcę powiedzieć – wybaczcie,
  Polska moimi ustami prosi
  o wybaczenie,
  żeby zechcieli zapomnieć,
  żeby zechcieli przyjąć,
  że Polska bardzo żałuje,
  że ich dzisiaj tutaj w niej nie ma … ”

  Takie anty-polskie BREDNIE ten błazen PAJAC A. Duda bełkotał w marcu 2018r przed tymi PODŁYMI żydo-komunistami-stalinowcami, którzy byli OPRAWCAMI etnicznych Polaków po 1945 roku i są dalej do DZISIAJ !

  Ten KLAUN Duda NIE ma zielonego pojęcia, że w obecnym USA została ukształtowana mentalność CHCIWYCH ŻYDO-amerykańskich polityków, których mentalność ukształtowała się WYŁACZNIE w handlowej i finansowej atmosferze.

  Żydo-masońska MAFIJNA kasta rządząc w USA tzw. „Deep State” ma mentalność KUPIECKĄ, w której PIENIĄDZ odgrywa pierwszorzędną ZASADNICZĄ role w decyzjach, jakie podejmują.

  Te „ciepłe” hasełka z Europy Wschodniej to pazerni żydo-amerykańscy politycy zalegalizowani OSZUŚCI-gangsterzy oni mają w du*ie !

  Kontrakt handlowy w brutalnym zdemoralizowanym moralnie USA GÓRUJE nad zasadami MORALNYMI !!!!

  Człowiek, który NIE dba o swoje interesy jak na przykład A.Duda, który systematycznie PŁASZCZY się przez żydami, aby się im PODLIAZAĆ i przypodobać w środowiskach żydowskich chciwców uważany za człowieka NIE wartego uwagi, a nawet za POMYLEŃCA.

  Całowanie stóp satrapów ŻYDO-MASOŃSKICH w Waszyngtonie czy New Yorku NIE ma sensu !!!!
  Może to miało sens kiedyś w PRL-u gdy satrapy żydo-bolszewickie z PZPR jak Kwaśniewski jeździli do Moskwy, gdy tam rządzili zydo-komunisci i żydowskie NKWD !
  Żydo-komuniści z Kremla to lubili.

  Obecna Ameryka rządzona przez złodzejsko-bandyckich zafałszowanych ŻYDO-MASONÓW to zupełnie inny kraj i inna mentalność rządzących, których się KUPUJE za pieniądze !!!

  Zakładanie jarmułek i podróże do ściany płaczu przez A. Dudę także nie skutkują !!!

  Uwierzcie wreszcie, że Polska to kraj, który należy WYŁACZNIE do ETNICZNYCH Polaków i NIKOGO innego !
  Tymczasem ten błazen Duda jeździ po świcie i opowiada głupoty, że jakoby Polska to kraj „dwojga narodów” czyli żydów i Polaków.

  Na zakończenie rada dla wszystkich SPRZEDWCZYKÓW „polityków” gangsterów złodzeji PO-PiS-PSL żydo-mafijnej złodziejskiej III RP:

  Jak Wam żydo-amerykańscy kongresmeni i senatorzy PLUJĄ w twarz, to wy DURNIE nie mówcie, że to jesienna mżawka …

  Wy polityczne przekupne BARANY z III RP !!!

 12. harti said

  Przeciez Duda to też żyd. I tyle w temacie.

 13. gość said

  „Zaszczytem jest dopuszczenie do biurka”. Szef MSZ o zdjęciu Dudy i Trumpa

  https://dorzeczy.pl/kraj/77628/Zaszczytem-jest-dopuszczenie-do-biurka-Szef-MSZ-o-zdjeciu-Dudy-i-Trumpa.html

 14. Mięta said

  lokaj Adrian Andrzej Duda Kornhauser nie dostał krzesełka ja wiedziałem że tak będzie

  Grzegorz Halama Krzesełko Dudy Ja wiedziałem, że tak będzie
  Szliśmy sobie kiedyś z Agatą na wycieczkę,
  Jarek mówi: Weźcie ze sobą krzesełka,
  bo będziecie szli do Trumpa i nie będziesz miał krzesełka,
  i w pewnym momencie powie – podpisujemy
  A nasz Andrzejek tak patrzy na Jarka
  mówi: do jasnej ciasnej, nie wezmę krzesełka
  on mu mówi lepiej weź
  a Duda na to nie ma mowy
  o kurczę, do ciężkiej choroby,
  normalnie idziemy już sobie na tą USA wycieczkę
  i nagle Trump mówi do nas stop kochani podpisujemy
  i co? I Andrzejek cieszył się jak głupi, bo nie miał krzesełka
  Ja wiedziałem, że tak będzie
  Ja wiedziałem, że tak będzie
  Ja wiedziałem, że tak będzie, nie miał krzesełka,
  ja wiedziałem.
  Grzegorz Halama – Śpiworki Ja wiedziałem, że tak będzie
  .https://www.youtube.com/watch?v=QI0bB4Pe7sU

  #

  #

  #

  #

  nie ma na pieniędzy na dzieci ale na bazy są na kredyt

  video/1#

  darski targalski ma kota

 15. Grace said

  Na Facebook to zdjecie jest opublikowane wraz z drugim. (niestety nie moge skopiowac dla Gajowki z jakiegos powodu) . Na tym drugim zdjeciu Trump jest z Kimem i tez cos tam podpisuja ale Kim oczywiscie siedzi. Komentarz jest bardzo trafny. Zdjecie z Duda. Trump z sojusznikiem. Zdjecie z Kimem. Trump z wrogim dyktatorem. Szkoda ze te polskie polityczne kurwy nie rozumieja jak sa ponizani i ze traktuje sie ich jak gowno przylepione do buta.

 16. Duda podpisujacy "umowę" na stojąco za siedzącym trepem Trumpem to OBRAZA dyplomatyczna Polski ! said

  Umowa o „strategicznym partnerstwie” pomiedzy USA i Polską podpisana 18-IX-2018r na STOJACO A.Dudą i siedzącym na fotelu D.Trumpem jest OCZYWISTYM jednoznacznym naruszeniem, a nawet OBRAZĄ dyplomatyczną ze strony USA.

  To ŻYDZI i ukrańcy zatrudnieni w „polskim MSZ-e” jak widać CELOWO dopuścili do takiej sytuacji tzn. NIE dopilnowała, wcześniej NIE ustaliła szczegółów ceremonii podpisania umowy MIEDZYNARODOWEJ, która w Waszyngtonie nie odbywa się Owalnym Biurze Prezydenta USA lecz zawsze innym pomieszczeniu gdzie jest specjalny stół gdzie dwaj prezydenci siedzą przy JEDNYM stole i JEDNOCZEŚNIE podpisują umową na SIEDZĄCO !

  „Ekspert komentuje zdjęcie Dudy stojącego przy siedzącym Trumpie To obraza międzynarodowa” :

  W Owalnym Biurze Prezydenta USA są tylko podpisywane dokumenty dotyczące wewnętrznych spraw USA !

  Okoliczności podpisania tej „umowy o strategicznym partnerstwie” gdzie Duda jako „prezydent” na STOJĄCO pozuje podpisanie umowy, z tyłu za siedzącym Trumpem jest OBRAZĄ międzynarodową i NIE uszanowaniem Polski jako „partnera” i ta podpisana „umowa” w taki sposób NIE wróży pozytywnej przyszłości tej „umowy” dla Polski.

  Strona „amerykańska” tak jakby celowo POMINEŁA ceremoniał dyplomatyczny w podpisywaniu umowy o „strategicznym partnerstwie” w sprawach wojskowych, którego jak widać NIE będzie ze strony „amerykańskiej” czyli ŻYDOWSKIEJ, gdzie Departament Stanu USA jest w 99% obskoczony przez ŻYDÓW z amerykanskim obywatelstwem lub nawet izraelskim !

  Jeśli tak WAŻNA umowa międzynarodowa została podpisana w tak MAŁO GODNY sposób dla Polskiej strony, to trzeba KONIECZNIE zdać sobie pytanie DLACZEGO tak się stało i o czym to świadczy na PRZYSZŁOŚĆ ! ! ! ! ! !

  Dla nas Polaków i naszego Państwa Polskiego jest to bardzo OBRAŹLIWE i w inny sposób tego NIE można skomentować !
  Amerykanska strona zdwała i zdaje sobie sprawę, ze wystawiło Polskę i tą „umowę o strategicznym partnerstwie” na POŚMIEWISKO Światowe Polski na arenie międzynarodowej !

  Trump nie ośmielił się w ten sposób wyszydzić nawet Północno-Koreańskiego prezydenta Kim Jong-un, a dyplomacja Północno-Koreańska jest o wiele bardziej sprawniejsza i nie dopuściła do PONIŻENIA Kim Jong-un swojego Koreańskiego Prezydenta, czyli te ŻYDOWSKIE squrwysyny którzy zarządzaja „polskim” MSZ-em na 100% działają na SZKODĘ etnicznych Polaków i Państwa Polskiego na arenie międzynarodowej !

  Niech też szlag trafi rządzących SQURWYSYNÓW syjonistycznej bandy PiS, pro-pruską bandę PO czy tych sprzedawczyków PSL + jawnie anty-polskiej bandy syjonistów „nowocześni” tej żydówy Kamila Gasiuk-Pihowicz.

  To świadczy bezspornie, że urząd amerykański zdominowany przez ŻYDÓW jawnie NIE szanuje Polaków i polskiej strony, wiec wypełnianie warunków tej umowy NIE będzie miało miejsca w przyszłości, a polska strona będzie BARDZO ŹLE traktowana !

  OBECNIE Polska POWINNA w identyczny sposób z IGNORANCJĄ traktować nowego „ambasadora USA” w Warszawie, którą została kobietka, przyjaciółka Trumpa nie mająca wiedzy historycznej Europy i Polski, która była skarbnikiem w kampanii wyborczej D.Trumpa za ją Tramp wynagrodził daniem stanowiska ambasadora USA w III RP w sierpniu 2018r.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/georgette-mosbacher-kim-jest-nowa-ambasador-usa-w-polsce-georgette-mosbacher/zk0p0gy

  Polska ma być SKARBONKĄ dla żydów amerykańskich i tych ruskich mieszkających w Izraelu !

 17. Mięta said

  Michael Tequila
  @michael_tequila
  3h
  To ja, A #Duda. Stoję przy podpisywaniu dokumentu, ponieważ chciałem pokazać się wyższy niż prezydent #Trump. Ponadto zapomniałem zabrać ze sobą krzesełko, do którego jestem bardzo przywiązany. Mam takie małe turystyczne. A! Jakie to ma zresztą znaczenie!? Koń też śpi na stojąco. pic.twitter.com/mStOQCzDGv

  This is me, President #Duda. I am standing while signing the declaration, as I wanted to show I am taller than #President #Trump. Besides, I forgot to bring with me my favorite touristic chair. Well, does to really matter? For example, the horse stands while asleep.

 18. Mięta said

  Rezydent usa Prezydent wasal duda
  narada prezydenta dudy: czy brać krzesełko turystyczne do Trumpa?

  https://dorzeczy.pl/kraj/77465/Narada-przed-rozmowa-Duda-Trump-Kancelaria-Prezydenta-opublikowala-zdjecie.html

 19. Mięta said

  duda: nie tylko dla kubicy brakuje fotela
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p296x100/42149032_1788697451179600_4965886005618933760_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9c3b11b17bb365e7d7f3b84d1c3a989f&oe=5C607480

 20. Re: Artykul…
  A co mozna bylo sie spodziewac po zydowskiej latarnianej dudkowej k…rwie…?? Lizania innym „wazniejszym” zydowskim k…rwom…

  Nie bez przyczyny, p. Stanislaw Michalkiewicz mowi publicznie: Nas Polakow juz nie ma…I pozostala jedynie zydowska polsko-jezyczna banda rozbojnicza…

  No I ma racje, bo ponad 93% w „polin” to matoly I skonczone durnie, ktore maja czelnosc nazywac sie Polakami…, a nawet katolikami…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Roman K said

  Panie Jasku pan Stanislaw mowi za siebie I ……pana….

 22. pop said

  re17/18

  A kiedy to ostatnio Polacy nie służyli żydom ? Rozbiory nie zjawiły się same, ówczesne mocarstwa podzieliły ten zażydzony kraj, by powstrzymać tego raka. Niestety sami nie spodziewali się zaawansowania choroby i siły metastazy. Dlatego mamy co mamy, to samo od diabła nie kapie. To jego woje, mamona jest ich bronią. Nasze grzechy ich siła. Pora przestać cytować żydowska wydzielinę zwana przez niektórych historia.

 23. Ale dlaczego? said

  To jak tak Juda się PO-PISywał, to tylko śmieszne.

  Ale owe wasalskie umowy o kupowaniu DROŻSZEGO gazu z USA i ściąganiu wojsk amerykańskich oraz płaceniu za to to już nie jest śmieszne.
  Wczoraj widziałem wypowiedzi pisiorowatych politykierów.
  Wg żydowsko-polińskiej narracji Rosja teraz szykuje się do zajęcia Polski…

  Te kurwy w końcu rozpętają TU wojnę!
  Jak by doszło do starć Żydów czy Amerykanów w Syrii z Rosją, być może te pacynki mają wykonać jakąś prowokację… Sądząc po agenturalnej narracji to bardzo możliwe.
  Zrobią wszystko, o co USRAEL „poprosi”.

 24. Piotr Podgórni said

  Strategiczne partnerstwo = wieczna okupacja synagogi szatana.
  W dawnej Rzeczypospolitej zwracano się waszmość, ciekawe czy une, te z NWO mówią już wasza diabelskość.

 25. JerzyS said

 26. Tymianek said

  Polacy popierając Partię Interesów Syjonistycznych sami oddali Polskę żydom i banderowcom, więc nie ma co się dziwić Trumpowi że nie traktuje Polski poważnie.
  A jeśli chodzi o cienkopis Judę, to został bardzo dobrze portraktowany. Powinien swoim jęzorem wyczyścić Trumpowi wszystkie kible, bo do niczego innego się nie nadaje. Krzesłą sa dla ludzi a nie dla prymitywnych bydlaków.

 27. Tadeusz Białek said

  Powalajacy brak honoru i dumy narodowej z bycia Polakiem. Stracili w moich oczach resztkę godności .Toż to zwykła hołota z czworaków, która wdarła sie na salony.

 28. gość said

  Strategiczni partnerzy: Duda „na stojaka”, Trump – rozparty na fotelu – Stanisław Michalkiewicz

 29. Mięta said

  re 15
  Na Facebook to zdjecie jest opublikowane wraz z drugim. (niestety nie moge skopiowac dla Gajowki z jakiegos powodu) . Na tym drugim zdjeciu Trump jest z Kimem i tez cos tam podpisuja ale Kim oczywiscie siedzi. Komentarz jest bardzo trafny. Zdjecie z Duda. Trump z sojusznikiem. Zdjecie z Kimem. Trump z wrogim dyktatorem. Szkoda ze te polskie polityczne kurwy nie rozumieja jak sa ponizani i ze traktuje sie ich jak gowno przylepione do buta.

 30. Mięta said

  Andrzej Duda skomentował zdjęcie z Donaldem Trumpem. Mówi o „szyderstwie i napadzie lewackich mediów”
  Prezydent odniósł się do słynnego już zdjęcia z Waszyngtonu, na którym widać, jak podpisuje polsko-amerykańską deklarację na stojąco. Według Andrzeja Dudy, krytyka jaka pojawiła się po publikacji fotografii, świadczy o sukcesie wizyty.
  Zdjęcie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa w Białym Domu
  Zdjęcie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa w Białym Domu (Twitter)
  WP

  Podczas wizyty w Waszyngotnie prezydent Andrzej Duda i Donald Trump podpisali deklarację zatytułowaną „Obrona wolności i budowanie dobrobytu poprzez polsko-amerykańskie partnerstwo strategiczne”. W deklaracji zaznaczono, że Polskę i Stany Zjednoczone łączy wspólna historia oraz zbiór wartości cenionych przez oba narody. Po podpisaniu jej prezydent USA Donald Trump wrzucił zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę. Widać na nim, jak amerykański przywódca siedzi za stołem, a polski prezydent stoi, nachylając się nad deklaracją.

  Jak ustaliła Wirtualna Polska, w oficjalnym programie wizyty prezydenta Polski Andrzeja Dudy w USA nie znalazło się podpisanie deklaracji o współpracy polsko – amerykańskiej. A scenariusz spotkania w ostatniej chwili zmieniano. To dlatego Andrzej Duda podpisywał dokument stojąc przy stole.

  Teraz głos zabrał sam zainteresowany. Zdaniem Andrzeja Dudy, „szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie”. „Gdyby tak nie było to by ją przemilczeli jako nieważną” – zauważył prezydent, dziękując „za te wyrazy uznania”.

 31. gość said

  Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w USA

 32. Mięta said

  fotelik składany adrian duda

  https://www.wykop.pl/tag/duda/
  https://twitter.com/hashtag/Duda

  Oglądam sobie rosyjskie „gadające głowy” i akurat wałkują temat #duda u #trump. Sprowadza się to do różnego rodzaju podśmiechujek na zasadzie „Polska zapłaci USA 2 miliardy, żeby oni chronili ich przed nami… Może zaproponujemy im, że za miliard sami będziemy ich chronić przed sobą?” ; „Czy oni naprawdę myślą, że chcemy najechać Warszawę?” i ogólnie dużo wesołości. Na szczęście nie pokazywali zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  https://www.wykop.pl/wpis/35328181/ogladam-sobie-rosyjskie-gadajace-glowy-i-akurat-wa/

  https://twitter.com/hashtag/FortTrump
  https://www.wykop.pl/tag/forttrump/

  Ania Sobecka geostrateg o okupacyjnym Fort Trump w Polin

 33. NICK said

  Wpisy: 20 i 21.

  JESTEŚMY.
  Rebe M., Jaśko i RomanK.

  TRUDNO.

 34. gość said

  Czemu Trump upokarza Polskę?

  Nie popadając ani w przesadę, ani egzaltację – można chyba założyć, że co najmniej tysiące Polaków patrząc na Prezydenta RP sterczącego jak piąta noga od biurka w Gabinecie Owalnym powtarzało sobie: „Oby to był fotomontaż, oby to był fejk…!”

  Nawet najwierniejsi zwolennicy PiS z widoczną trudnością znoszą kolejne upokorzenia, których nie szczędzą Polsce „strategiczni sojusznicy” z USA i „Izraela”. I w takich przypadkach, jak kompromitujący przebieg (i skutki…) wizyty prezydenta Dudy w Waszyngtonie (a wcześniej kapitulacja IPN-owska i inne) – najbardziej uderza ton obrony takiej „polityki”: Oto partia, która swój sztandar uczyniła z deklaratywnego romantyzmu, czcząca wszystkie zrywy podejmowane w imię honoru, a wbrew logice – nagle wielkim głosem krzyczy: „Podziwiajcie, oto jest Nasz Wielki REALIZM!”.

  To jest trochę tak, jakby Grot Rowecki nagle ogłosił wstąpienie do SS i wmawiał wszystkim, że AK właśnie od początku o to chodziło.

  Coming out Kaczyńskiego

  O ile bowiem w przypadku partii i środowisk, które zawsze z dumą przyjmowały samodefiniowanie niepolskie („Europejczycy” itp.) osiągnięcie stanu poklepywania przez możnych tego świata było od początku celem jasnym i wyłącznym całej podejmowanej aktywności – o tyle w przypadku PiS następuje fundamentalne zderzenie przyjmowanego wizerunku z faktycznie realizowaną polityką. Dysonans ten po raz kolejny tylko potwierdza całkowity już rozbrat Jarosława Kaczyńskiego z odgrywaną od kilkunastu lat rolą „polskiego patrioty” i jego ujawnienie się jako agent obcych wpływów tyle, że już nie niemieckich (jak we wczesnych latach 90-tych), ale amerykańskich i „izraelskich”.

  Ten coming out zaskoczeniem mógłby być jednak co najwyżej dla najbardziej zaślepionych wyborców, podobnie zresztą jak i to ich dotyka szok poznawczy na czym polega, jak wygląda i ile kosztuje upragniony „sojusz z USA”. Pamiętajmy, że te same, z gruntu patriotyczne i przyzwoite kręgi naprawdę przez dekady ulegały wizjom, że to Polsce coś się od Zachodu należy, że oto spłyną na nas jakieś rekompensaty za „zdradę Zachodu”, za „oddanie nas Stalinowi”, a wszelkie układy gospodarcze z tamtego kierunku będą co najwyżej jakimś nowym „Planem Marshalla” (bo oczywiście przecież nigdy nie dało się Polakom wytłumaczyć, że rzeczona operacja nie była wcale żadnym planem pomocowym, tylko jednym wielkim uzależnieniem ekonomik zachodnich od kapitału amerykańskiego, czyli została przeprowadzona wg schematu powtórzonego następnie, ale znacznie brutalniej i w celu już czysto eksploatacyjnym w Polsce od lat 90-tych). Pokazanie Polakom, że „America First” rozumiane dosłownie to raczej „American Fist” – nastąpiło więc (jak to zwykle bywa z rozwiewaniem złudzeń) tyleż brutalnie, co bez niedomówień, doprowadzając do sytuacji, w której nawet zadeklarowani zwolennicy PiS-u zaczęli jęczeć w duchu: „Hitler jaki był, taki był, ale sam brał, a nie kazał płacić i jeszcze się cieszyć, że taki fajny…”.

  American Fist

  Zostawmy jednak naszych rodaków z ich rozterkami i utraconymi złudzeniami miłości ,skupiając się na sprawie znacznie istotniejszej – znalezieniu odpowiedzi na pytanie dlaczego i po co Amerykanie tak gnoją Polaków?

  Czy Trump upokarza maleńką Polskę na potrzeby wewnętrzne? Nie, faktor zagraniczny, a już na pewno jego tak drobne detale – nie są istotne w amerykańskiej polityce wewnętrznej (choć oczywiście czołgający się kolejny prezydent kolejnego kraiku jakoś tam się ogólnie komponuje z wizją całej prezydentury Trumpa).

  To może na użytek „izraelski”? Także nie, na tym odcinku bowiem jeszcze bardziej liczą się interesy i konkretny urobek (czyli OK, czołganie, ale jako metoda negocjacyjna).

  Jako lekcja dla innych? No już może bardziej, znaczenie ofermy batalionowej w wojsku faktycznie było głównie wychowawcze, a nie tylko rozrywkowe.

  To wszystko jednak nie tłumaczy uporu i konsekwencji, z jakim Amerykanie niszczą każdą próbę administracji polskiej, by jakoś uratować resztki godności i choćby dawkować Polakom zatrważające informacje o kosztach, jak i samej istocie relacji amerykańsko-polskich. Amerykanie mają u władzy w Polsce swoich najwierniejszych, najszczerszych i najbardziej ochotniczych agentów, którzy stworzyli całą narrację polityczną, wykreowali na wielką skalę stan propagandowego uzasadnienia dla całkowitego podporządkowania Polski wyłącznie interesom amerykańskim – a Jankesi jeszcze im robią psikusy! Czemu? Dla pustej uciechy? I don’t think so. Czyżby szykowali nas, że możemy mieć jeszcze gorzej…? Alternatywną opcją jest, że kompromitują ich celowo, mając już w zanadrzu jakiś drugi skład. Jak dziwnie by to dziś nie brzmiało – to mogłoby jednak okazać się… jeszcze gorsze.

  Przede wszystkim jednak na tytułowe pytanie jest tylko jedna, za to prawdziwa odpowiedź: bo może. A dokładniej – bo mu na to pozwalamy. I nie pomoże żadne zaklinanie rzeczywistości, że „to PAD, że PiS, że nas przy tym nie było…”. Niestety. Jesteśmy obecni i patrzymy bezradnie i biernie na upokarzanie Polski. I co, dobrze nam z tym?

  Konrad Rękas

  https://www.salon24.pl/u/myslec/896576,czemu-tump-upokarza-polske

 35. gość said

 36. Judasz said

  A jak inaczej podpisać zobowiązanie do przeniesienia ambasady Polin do Jerozolimy, na leżąco ?

 37. Maverick said

  Gdy nasi kabalarze tak nam zachwalają swoich braci, gdy studiujący pismo święte dochodzą do innych wniosków. Nawet nawet Michał Anioł ukazał nam prawdziwe oblicze Mojżesza:

  . https://www.michelangelo.org/images/artworks/moses.jpg

  Aż wierzyć się nie chce ale nauczano nas kłamstw, współcześni badacze Pisma Świętego dochodzą do innych wniosków.

  Jahweh to Bestia a Mojżesz to fałszywy prorok.

  Dlatego żydzi wyrządzają tyle krzywd innym.

 38. abcdef said

  Schmucks. Ekskrement. Wszyscy powinni wisieć. Komuniści przejęli Europę.

  Gdzie sa Polscy Politycy?

 39. 29
  Mieta
  A gdzie flaga POLSKI?????

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: