Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Po czym muzułmanie może rozpoznać geja?

Posted by Marucha w dniu 2018-09-21 (Piątek)

W malezyjskiej gazecie Sinar Harian ukazał się artykuł ze wskazówkami, które „mają pomóc rozpoznać” homoseksualistów.

Opisujący kontrowersyjny [że co?? – admin] tekst brytyjski dziennik „The Independent” podaje, że w artykule wymieniono cechy charakterystyczne osób ze środowiska LGBT.

Według Sinar Harian, gejów można łatwo zidentyfikować, ponieważ mają zazwyczaj stylową brodę, kupują ubrania w markowych sklepach i noszą obcisłe koszulki, przez które widać wytrenowane mięśnie brzucha. Zdaniem autorów artykułu geje chodzą także na siłownię, jednak nie po to, aby tam ćwiczyć, a żeby nawiązywać kontakty z innymi mężczyznami.

Lesbijki można z kolei rozpoznać po negatywnym stosunku do mężczyzn. Kobiety o takiej orientacji lubią się również przytulać do innych przedstawicielek płci pięknej i trzymać się za ręce — konkluduje gazeta.

Oprócz tego Sinar Harian opublikowała artykuł, którego autor opowiada o szkodliwości homoseksualizmu, nazywając go problemem dla społeczeństwa i przytaczając na poparcie swoich tez cytaty z Koranu.

Publikacje wywołały oburzenie osób, walczących o prawa człowieka w Malezji. Na przykład popularny w kraju aktywista i youtuber Arwind Kumar skomentował artykuł w ten sposób: „Nie wiem, kto to napisał, ale powiem wam: nie próbujcie być Bogiem. (…) Jeśli chcecie edukować społeczeństwo — to wytłumaczcie, jak rozpoznać pedofila, zabójcę i porywacza, czyli ludzi, którzy są naprawdę niebezpieczni. (…) W jaki sposób geje zagrażają waszemu życiu?”.

Według aktywistów w ostatnich latach kampania przeciwko homoseksualizmowi nabiera coraz większego rozpędu w Malezji, gdzie 60% ludności to muzułmanie. Związki homoseksualne są w tym kraju nielegalne. Za manifestowanie swoich skłonności można trafić do więzienia nawet na 20 lat. [I dobrze! – admin]

W zeszłym roku emisja filmu animowanego „Piękna i Bestia” została tu czasowo zakazana, ponieważ wytwórnia Disney’a nie zgodziła się wyciąć z niej scen z podtekstem homoseksualnym.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 8 to “Po czym muzułmanie może rozpoznać geja?”

 1. Boydar said

  „… w jaki sposób geje zagrażają waszemu życiu ? …”

  Właściwie to w podstawowy, albo pedalstwo albo życie się definitywnie kończy. Pomimo także obietnic Pana Boga że deszcz siarki i ognia nie będzie przez Niego powtórzony, nie można mieć pewności czy Szatan nie wywinie jakiegoś numeru. Mówią że jest małpą Pana Boga. Nie mamy prawa ryzykować.

 2. VAV said

 3. lopek said

  Strasznie to dla nas infantylne ale dobrze, że tam w ogóle to jest. Propagowanie homoseksualizmu to dopiero początek na drodze totalnej, obligatoryjnej i niejako z urzędu – demoralizacji – ludzi stworzonych przez Boga przez pupili szatana. Przecież w kolejce czekają:
  pedopfile, zoofile, nekrofile poprzez kanibali – kończąc na tych co to na ołtarzach poświęconych szatanowi będą ludzkim dzieciom wyrywać serduszka – i pożerać je jeszcze bijące. Że co? Że to niemożliwe? To nie są żarty.

 4. Najwiecej pedalow per capita jes w Anglii. A najwiecej pedofilow w USA .
  W wielu krajach Europy jest zalegalizowana zoofilia

  A pedofilia? Szalenie popularna
  Report: about 40 politicians in UK pedophile ring – YouTube

  Children’s homes were ‚supply line’ for paedophiles, says ex-minister | Society | theguardian.com

  http://www.theguardian.com/society/2014/jul/08/children-homes-supply-line-paedophiles-lord-warner

  Over 80,000 Paedophiles are Operating in Britain | Soren Dreier

  https://sorendreier.com/over-80000-paedophiles-are-operating-in-britain/

  W Szwecji zalegalizowano pedofilie:

  http://naszeblogi.pl/59989-w-szwecji-zalegalizowano-pedofilie

 5. Anonim said

  A muślimaki to sobie w ogóle pod prąd nie pchają…Afgańscy chłopcy od herbaty to tylko znak pokrewieństwa od wojów wielkiego Aleksandra co to jako jedyni zdobyli stan Afaganów i się w nim osiedlili i porobili dzieci i takie tam…

  Typowa dezinformacja i napuszczanie jednych na drugich.

 6. Pedalstwo nie jest zwiazane z zadna religia. ani nawet karnacja czy szerokoscia geograficzna.
  W Polsce sa otwarte, legalne i zupelnie publiczne parady zboczencow.

  Ach, pedalstwo z brytyjskim dziedzictwem:

  ‘Nigeria is as gay as any other country’ – BBC News

  https://www.bbc.com/news/av/stories-45451753/nigeria-is-as-gay-as-any-other-country

 7. entor said

  Nie wchodząc w meritum, zwrot “Po czym muzułmanie może rozpoznać geja?”
  jest do dupy. Powinno być: „Po czym muzułmanie mogą rozpoznać geja ?” lub „Po czym muzułmanin może rozpoznać geja ?”

 8. galaszek said

  Po czem mumalzunin moszy poznać gey?….. ja tak sobie myszlam że gey to te z ostatni rząd w meczet…. wszystek kuper jak na dłoni!?……. po prostu sfeckie stol

Sorry, the comment form is closed at this time.