Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rabini domagają się by w Polsce rozwijało się żydowskie szkolnictwo

Posted by Marucha w dniu 2018-09-26 (Środa)

Nie Łowiczanki, nie Górale – ale to właśnie staje się typowym obrazkiem z Polski

Na początku czerwca br. odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja rabinów.

„Kwota, którą Polska będzie musiała zapłacić żydom w ramach tzw. roszczeń majątkowych to są ogromne sumy. Żydzi nie mogą tej kwoty wziąć tak na chybił trafił, muszą się nad tym zastanowić” – powiedział red. Stanisław Michalkiewicz podczas niedawnego spotkania w Bełchatowie.

„Najważniejszą sprawą – z punktu widzenia rabinów – jest inwestowanie w szkolnictwo” – kontynuował publicysta. „Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie” – dodał.

Zdaniem Michalkiewicza oznacza to, że żydzi spodziewają się napływu żydowskiej młodzieży, dla której trzeba stworzyć sieć szkół religijnych. Przypomniał on, że na wielu uniwersytetach w Polsce utworzone są wydziały judaistyki i hebraistyki, które cieszą się dużą popularnością wśród studentów.

„Ja zadaję sobie pytanie, na jaką pracę liczą absolwenci po ukończeniu takich kierunków? Bo życie już takie jest, że trzeba płacić za mieszkanie, benzynę itd. Rozumiem, że potrzebni będą tłumacze, potrzebni będą nadzorcy, którzy będą wyjaśniać nam, co mamy robić i pilnować, abyśmy to robili” – zakończył Michalkiewicz.

[Uny, te absolwenty rzydologii, będą nadawać się do każdej pracy i to od razu na kierowniczym stanowisku – admin]

O konferencji Rady Rabinów z Rabbinical Centre of Europe, pisał w czerwcu br. roku m.in. portal TVP.info. Mogliśmy wówczas dowiedzieć się, że rabini, którzy przyjechali na spotkanie do Polski m.in. z Londynu, Wiednia, Mediolanu, Brukseli, Paryża czy Budapesztu, ubolewali na tym, że w dzisiejszej Polsce brakuje religijnej edukacji żydowskiej.

Portal napisał, że uczestniczący w konferencji rabini zadeklarowali, że „liderzy społeczności żydowskich z całej Europy zrobią wiele, żeby wesprzeć społeczność polskich Żydów, jednak potrzebują do tego wsparcia polskich władz [ku*wa, jeszcze im mało wsparcia? – admin] w zaangażowanie w rozwój życia żydowskiego w Polsce, a konkretnie w takie działania jak ‚zwalczanie antysemityzmu, rozwój religijnych szkół żydowskich w Polsce, działania na rzecz zapewnienia wolności wyznania i bezpieczeństwa Żydów”.

[Zwalczają ten antysemityzm i zwalczają od tysięcy lat, a zwalczyć nie mogą… – admin]

TVP.info cytuje w swojej relacji rabina Rabina Binyomina Jacobsa z Holandii: „Jeśli chcemy, żeby to życie się rozwijało, musimy inwestować w edukację. To klucz do rozwoju społeczności żydowskiej”.

Inny rabin, Szalom Dow Ber Stambler ze wspólnoty żydowskiej Chabad Lubawicz Polska, ubolewał, że jego dzieci nie mają w Polsce zapewnionego dostępu do żydowskiej edukacji. „Ubolewam, że będę musiał wysłać najstarszego syna za granicę, żeby się uczył” – powiedział. Wyraził jednak nadzieję, że może się to szybko zmienić. „Myślę, że jest to łatwe do osiągnięcia, tylko potrzebna jest tutaj decyzja” – dodał.

[Macie, ku*wa, swoje państwo?- admin]

Czy myślicie, że doniesienia o naciskających na Polskę rabinach są prawdziwe czy to tylko plotka? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: prokapitalizm.pl
https://www.magnapolonia.org/

Komentarze 33 to “Rabini domagają się by w Polsce rozwijało się żydowskie szkolnictwo”

 1. Joung said

  Milujcie tych ktorzy was przesladuja I nadstawiajcie im drugiego policzka I dupcie.Wou…
  No I spijcie dalej Polacy .I delektujcie sie chemicznym zarciem Ktore ..oni… nam podsuwaja.K……….aaaaa DOSC TEGO DOSC TEGO
  Za bron chwyc Polaku /Polko.
  I JAZDA Z NIMI.

 2. Kochający bydło chazarskie inaczej said

  Won z Polski żydowskie bydło. Tu nic nie macie swojego. Dość rabunku i zbrodni na naszym kraju złodzieje. Za robotę się weźcie psy bezdomne a nie żyć jak wampiry na gardłach innych narodów. STOP orangutany. Nam na wasz widok rzygać się chce wy śmiecie międzynarodowe.

  Ale to bezczelne cuvy !!! Skąd to gówno się wzięło na świecie, dlaczego to łajdactwo jeszcze istnieje? Wszystko niszczą mendy gdzie tylko się pojawią.

 3. Moher49 said

  No przecież dzieci pana premiera uczęszczały do szkół żydowskich w Warszawie. To będzie „polska” elita.
  Jest wielu gojów, którzy twierdzą, że z żydami trzeba trzymać bo oni mają pieniądze.
  A kiedyś poeta napisał: „lepszy na wolności kęsek byle jaki, niźli w niewoli przysmaki” , kto by poety słuchał.

 4. Kwal said

  Niech rabin Szalom Dow Ber Stambler nie pieprzy bo ma w Warszawie szkołę LAUDERA…uczęszczają do niej między innymi dzieci premiera Polski i wielkiego patrioty i ziomka rabina Mateusza Morawieckiego.

 5. Internet pamięta said

 6. Kar said

  od 68..szpieguny wrocily (patrzac na fotke).. obrocily dookola globu b. szybko..

 7. revers said

  Pozniej przyjdzie kolej na uzydowienie urzedow, i judeizacja, hebraizacja tego co kiedys bylo PP lub wczesniej Lechia.

 8. Sebastian said

  Mają zamiar wykładać talmud czy niesławne protokoły

  Niech się k…wa uczą historii chazarii, i kto im wp**dol spuścił, jako rekompensatę mają Birobidżan, w dodatku okupują Palestynę. Widać nie porzucili planu stworzenia judeopolonii.

 9. revers said

  i drugi jezyk hebrajski jako urzedowy wprowadzic, a to znaczy u nich pierwszy …

 10. Andzia said

  Urban o antysemityżmie: .https://www.youtube.com/watch?v=lfy6dLkVSJ8

 11. Andzia said

  Merdia przebąkują o wprowadzeniu nieobowiązkowej edukacji w szkołach. Teraz urzędasy jeszcze robią problemy dla indywidualnego nauczania, ale raczej z powodu własnych posad. Istnieje niebezpieczeństwo, że biedne rodziny nie będą posyłały dzieci do szkół, a dotacje budżetowe pójdą gdzie indziej.

 12. jowram said

  Zamach na synagogę – zakaz ścigania zamachowca, pod karą ekskomuniki i kar świeckich.

  Administrator
  Okupacja żydowska w Polsce
  20 September 2018

  Zamach na synagogę.

  Polakom i chrześcijanom nie wolno ścigać tego zamachowca, a to pod groźbą kary ekskomuniki i kar świeckich.
  Wg. video poniżej rozpoczyna się w polin kolejny karnawał ekspozycji żydowskiego cierpienia w antysemickiej Polsce.
  Na video widać łatwo rozpoznawalnego młodego człowieka, który podchodzi do okna synagogi i rzuconym kamieniem wybija tam szybę. Potem spokojnie odchodzi.

  Wrażliwi na swoje bezpieczeństwo żydzi, skryci w schronach wież strażniczych, automatycznie strzelający do odległych im inwalidów bez nóg, bez broni a poruszający się na inwalidzkim wózku i wznoszący jakiejś groźne antysemickie krzyki, nie zawsze są jednak wystarczająco czujni. Tu w Gdańsku, żydowscy strzelcy, których w polin jest ponad sto tysięcy, jakoś nie zadziałali prawidłowo, nie zastrzelili tego napastnika na miejscu zbrodni.
  Widać, że tym razem, żydowska czujność jakoś zasnęła, a może nawet była na urlopie. Nikt ze sprawiedliwych nie tylko nie zastrzelił tego przestępcy, ani nawet nie próbował go zatrzymać. No cóż, nawet żydzi są niedoskonali i mają swoje niedociągnięcia.

  Żydzi, za pomocą zakazanych kul dum-dum, odstrzelili temu Palestyńczykowi jedną nogę, bo był on antysemitą i groźnie krzyczał, ale to nic nie pomogło.

  Więc potem odstrzelili mu drugą nogę, ale i to nie pomogło, bo siedział na wózku i znowu krzyczał.

  Więc zastrzelili go – i to już pomogło.

  +

  Chcielibyśmy tu ostrzec wszystkich Polaków przed jakąkolwiek pochopną oceną tego zdarzenia – zamachu na synagogę, a co gorsza przed współudziałem w polowaniu na tego sprawcę. Bo są za to zagrożeni karami świeckimi i kościelnymi – ekskomuniką.

  Jest tu bez znaczenia to, czy zamachowiec był prowokatorem lub naćpanym bezwolnym „robotem” nieświadomie działającym pod wpływem tabelki gwałtu. A jego tożsamość jest znana policji już w pół godziny po obejrzeniu wideo z zajścia. Jest również bez znaczenia to, że ten parkan ochronny miał poprzednio furkę, która została zdjęta – ukradziona przez polskich pijaków i sprzedana na złom, na wódkę — a co ułatwiło sprawcy wybicie szyby.

  Parkan ochronny miał poprzednio furkę.

  Sprawca — w domniemaniu – jest Polakiem i jako taki jest u siebie w Polsce, w domu, i może (musi) zaprowadzać w Ojczyźnie polskie porządki, a żydom nic do tego! I jeżeli on tak musi, to wybijanie szyb w synagodze jest jego prawem!

  To z dwóch powodów zasadniczych, a weźmy je chronologicznie:

  – 1. Według nauczania Kościoła Świętego zwalczanie kultów sprawowanych w synagogach jest religijnym obowiązkiem chrześcijan, bo synagogi nie mają nic wspólnego z oddawaniem czci Synowi Bożemu – są bluźnierstwem podlegającym surowej karze! Niszczenie zatem synagog jest chrześcijańską cnotą. Te nauki obwiązują wszystkich bez wyjątku i jest w tej sprawie obszerna literatura źródłowa.

  – 2. W dniu 17 września 1939 roku żydzi przystąpili do wojny przeciwko Polsce i Polakom, jako trzecia strona zbrojna – otworzyli trzeci front. A jest to bez znaczenia, że uczynili to bez wypowiedzenia wojny! Ani hitlerowcy, ani bolszewicy nie dokonali tej prostej formalności także.
  Co jednak czyni żydów szczególnie zbrodniczymi i niebezpiecznymi to fakt, że oni do dziś dnia pozostają z nami wciąż w stanie faktycznej wojny. To jako ta trzecia strona agresji, a jako już jedyna. Bo Niemcy podpisały „bezwzględną kapitulację” i jako strona przestały istnieć. ZSRR rozpadł się, a jego armia okupacyjna wycofała się z Polski (granice 1945 roku), czyli też strona przestała być czynnym zagrożeniem. Trzeci front — żydzi — jest jednak nienaruszony, trwa i atakuje. Co gorsza, żydzi swą wojnę przeciwko Polsce bezustannie nasilają i po masowych mordach września 1939, po mordzie katyńskim i ludobójstwie Powstania Warszawskiego przystąpili do otwartej rzezi na tak biologicznie, jak mentalnie wyniszczonych Polakach. Po wojnie żydzi wymordowali w Polsce 25 milionów nienarodzonych Polaków, a może nawet i więcej. Teraz nad tym najszybciej wymierającym narodem w Europie dopuszczają się manipulacji z przemieszczeniami ludności: Ekonomiczne wypędzenie Polaków do innych krajów a zastąpienie ich ukraińcami i społecznościami wschodnimi. To wszystko jako przygrywka do masowej inwazji żydów z Izraela. A ta sytuacja całkowicie wypełnia warunki ludobójstwa. Formalna definicja obowiązuje tak w Polsce, jak i we wszytkach krajach europejskich.

  KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA 9 grudnia 1948.

  https://gazetawarszawska.com/index.php/politics/2002-konwencja-w-sprawie-zapobiegania-i-karania-zbrodni-ludobojstwa

  Cóż zatem złego w wybijaniu szyb w synagogach i wszelkich innych formach zwalczania żydostwa w Polsce? A przecież, dodatkowo – w umysłowości żydowskiej — jeżeli Polacy nie zwalczają żydów, to ich zapraszają do agresji. I to tak dalece, że każda zbrodnia żydowska na Polsce i Polakach jest tłumaczona przez żydów jako polskie przyzwolenie, czyli nie jest żadną zbrodnią, bo Polacy sami o to proszą, czyli są współsprawcami, a co jest najgorsze.
  Nie inaczej! Wystarczy podpytać o to samych żydów.

  +

  Jednak problem nie polega jedynie na jakiejś motywacji, subiektywizmie czy błędnie rozumianej tolerancji, w tym tu aspekcie podejścia do problemu ściganiu sprawcy wybicia szyby w synagodze, ale na rygorach prawnych:

  – My Polacy, chrześcijanie mamy surowy zakaz ścigania i karania takich zamachowców antysemitów.

  I tu też problem ten ma swoje dwie płaszczyzny: Jedna jest religijna, a druga jest świecka.
  Zaczynimy od rozporządzeń religijnych. Otóż w wypadkach problemów zasadniczych (systemowych, a nie czysto chuligańskich) – wyznania wiary — chrześcijanin nie może ścigać drugiego chrześcijanina z powodu jego konfliktu z synagogą, bo jest tym obciążony karą bezwzględnej exkomuniki.

  Żaden chrześcijanin nie ma prawa stanąć po stronie żyda w jego konflikcie z drugim chrześcijaninem!

  – Ta sprawa została już rozstrzygnięta w 3-4 wieku po Chrystusie i była wielokrotnie powtórzona w licznych późniejszych nauczaniach papieskich. Wszystkie narody zrozumiały to bardzo dobrze i gorliwie, to tylko poza Polakami. To tak dalece, że kwestie tego żydofilskiego nierządu Polaków poruszył papież Benedykt XIV w encyklice „A quo primum”, to tak późno, jak w roku 1751. Fakt ten jest nie tylko świadectwem naszej hańby, ale i naszej zbiorowej exkomuniki, a może i nawet zbiorowej apostazji. A co na płaszczenie duchowej, teologicznej tłumaczy upadek naszej państwowości jako skutku przekleństwa exkomuniki. Bo faktycznie żaden naród w Europie nie został tak strasznie pokarany, a żadne państwo nie padło tak jak właśnie my – gorliwi, bezwstydni podcieracze żydów. A jako tacy niegodni posiadania własnego państwa, bo podcieraczom miejsce jest w rynsztoku.

  – Drugą zaś płaszczyzną – świecką — rozpatrzenia kwestii naszego stosunku do żydowskich terrorystów, okupantów w Polsce anno 2018 jest dokument: DEKRET PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ Z DNIA 30 LISTOPADA 1939 R. „o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych”.
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1061-dekret-1006-z-roku-1939
  Dokument ten jest w mocy i nie tylko czyni nieważnymi wszelkie zarządzenia władz okupacyjnych, ale nakłada wysokie kary na polskich kolaborantów współpracujących z okupantem – czyli obecnie z żydami.

  W świetle prostych faktów zatem jakakolwiek współpraca Polaka lub chrześcijanina — w ściganiu sprawcy wybicia szyby w synagodze — automatycznie ekskomunikuje z Kościoła Świętego wszystkich tych, którzy ścigają tego „zamachowca”, jakie też są na takiego nałożone świeckie kary zarządzone dekretem Prezydenta Raczkiewicza.
  Dotyczy to wszystkich bez wyjątku: Cieciów, prokuratorów, duchownych, taksówkarzy, policjantów, sędziów, weterynarzy czy prostych blogerów.

  +

  Jest to niewątpliwie „Sprawa Rybaka” – bis. Żydom jest to potrzebne, nie tylko do kultywowania własnej atmosfery zagrożenia, dyscyplinowania własnych szeregów, do wyłudzanie pieniędzy na odszkodowania i ochronę.

  Żydzi zamordowali Syna Bożego, chełpią się tym! Odgrażają się wkoło, że zamordują każdego innego, który tylko stanie im na drodze. I ci żydzi, jako mordercy Pana Jezusa Chrystusa, cieszą się widokiem polskiego bydła uganiającego się za antysemitami we własnych szeregach.

  Na tym jednak nie koniec:

  – „Jeżeli jakiś Chrześcijanin przyniesie olej do kaplicy pogańskiej lub synagogi żydowskiej w ich święto, lub zapali świecę, niech będzie wyłączony ze wspólnoty kościelnej (ekskomunikowany)”.
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/sancta-ecclesia/1167-kanony-reguly-swietych-apostolow

  Tylko tyle wystarczy, aby być wydalonym z Kościoła i przeklętym.
  Filosemityzm polski — jaka to radość w piekle.

  Redakcja Gazeta Warszawska

  20-IX-2018

 13. jowram said

 14. Grace said

  Przejma tez handel i wroca slynne „zeszyty”. Opowiadala mi babcia jak w Warszawie biedota pracujaca u zyda, na zyda kupowala u zyda, bo nie bylo innej opcji. W dniu wyplaty slpacalo sie dlug z „zeszytu”, niewiele pozostawalo na zycie, wiec juz po tygodniu wracalo sie do zyda i zaciagalo kolejny kredyt „na zeszyt”. To czeka spiacych dzisiaj Polakow.

 15. Grace said

  Prawda bedzie taka ze Polska wylozy pieniadze na ksztalcenie tego gowna w szkolach z ich programem i ich jezykiem wykladowym. Polskie szkolnictwo nie na darmo zostalo zniszczone aby tylko produkowac debili zapatrzonych w blichtr zachodu i jedynie czego naucza sie ich do perfekcji to jest nienawisc do Rosji. Oj zaplacimy ogromna cene za te glupote. Mam nadzieje ze tego nie dozyje. Teraz staje sie jasne dlaczego zydzi zawsze uwazali Polske za Plan B, jak Palestyna zacznie sie walic i beda musieli stamtad uciekac. Zaczal sie kolejny, ale tym razem prawdziwy „Exodus”….Czekam kiedy rozstapia sie wody Baltyku!

 16. emeryt said

  Piszmy komentarze póki jeszcze możemy.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/zamach-na-internet-cenzura/

 17. emeryt said

  Na bieżąco z netu :

 18. VAV said

 19. Dziadzius said

  „Kwota, którą Polska będzie musiała zapłacić żydom w ramach tzw. roszczeń majątkowych to są ogromne sumy.”-
  –co jest z nami ?polakami? ze sie sami siebie dobijamy.!!!
  Co to znaczy „bedzie musiala” – Jakim prawem? Kto to juz uchwalil? – czy moze juz „nasze dudzinskie marjonetki” to zrobily ale jeszcze nie maja rozkazu tego orzec???? .
  A moze ta ‚am-baba-sador’ z USraela przywiozla amerykanskie rozkazy w tej sprawie i dlatego TRUMPek tak Polakow przed ONZ chwalil bo chce zebysmy kupili duzo wazeliny na te nadchodzace polityczne stosunki ( a USraelska Baza juz juz w POlsce) ,

 20. Antares said

  #Jowram
  A w czasie II WS Pius XII kazał ratować żydów. Po wojnie delegacja żydowska z goldą meir na czele nawet mu podziękowała za to.

 21. emeryt said

  na bieżąco z netu :

 22. Joannus said

  Ad 14
  ” To czeka spiacych dzisiaj Polakow.”

  Śpiących, bo sprzedanych za spełnione miraże zamiany PRL w neo amerykę.

 23. ibrahim ibn jakub said

  To nie są żydzi. Żydzi poszli do gazu w niemieckich obozach koncentracyjnych i przez komin udali się do Pana Boga. Ci teraz to chazarskie bydło. Podludzie. Satanistyczni wrogowie normalnych ludzi.

  ——-
  Ja tam nie rozróżniam między takimi a siakimi gatunkami rzydów.
  Jedna cholera.
  Admin

 24. Dziadzius said

  „Inny rabin, Szalom Dow Ber Stambler……, ubolewał, że jego dzieci nie mają w Polsce…… żydowskiej edukacji.”
  A ja zas ubolewam nad tym ,ze – Jeszcze sie taki zyd nie narodzil, zeby mu nawet Pan Bog dogodzil, zeby byl zadowolony z tego co mu Pan Bog dal, a nie szukal jak wyzysakc dobro kogo innego. Pan Bog dal mu manne ale on chcial miesa. Pan Bog dal mu kraj miodem plynacy ale on Boga zradzil.

 25. lopek said

  „Rabini domagają się by w Polsce rozwijało się żydowskie szkolnictwo”
  Koniec cytatu.
  Bez tego szkolnictwa młodzi Żydzi jeszcze by mogli pomyśleć, że goje to też ludzie – a to byłoby równoznaczne ze spiłowaniem – rogów Szatanowi.

 26. peacelover said

  …tak jak juz ktos powiedzial :
  caly ten gnoj bedzie zrzerany przez psy na ulicach.!!!!!! ,

  chocby za to, ze uznaja 3trzy letnie male dzieci zdatne do seksu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  i nie sadze,

  aby sie ktokolwiek NORMALNY temu sprzeciwial !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. Boydar said

  Do synagogi można wrzucić kamień, cbdo; co można wrzucić do chederu, że o jesziwie nie wspomnę ?

 28. Podoba mi się ten tekst:
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 29. morgan said

  Oj, zeby rebe nie mial klopotu z synem, ktörego musi wyslac do cudzoziemskiej szkoly! Podobno pewnien angielski szlachcic wyslawszy syna na studia do Paryza zazadal miesiecznych sprawozdan z wyszczegolnieniem wydatköw. Aby „meskie sprawy” nie niepokoily matki polecil synowi wpiwywac wydatki zwiazane z kobietami pod rubryka POLOWANIE. Przez kilka miesiecy student wyszczegölnial koszty wyksztalcenia, wyzywienia, czynszu oraz w rubryce POLOWANIE niewielkie sumy.
  Po kilku miesiacach ciszy na temat „polowania” wyslal wiadomosc-rachunek:
  NAPRAWA FUZJI 300 FUNTÖW.

 30. ibrahim ibn jakub said

  Na takich zajęciach żydowskich pytanie z historii:
  – dlaczego świat był kiedyś rajem?
  – bo mieszkało na niej tylko dwoje ludzi.
  – A dlaczego teraz stał się piekłem?
  – bo tych dwoje było żydami.

 31. Kar said

  re:29

  ..nie nalezy zara wpadc w skrajna apatie, wg mnie to byly dobre zidy,…w sztalugach figuruja mocno zaakcentowani jako niebieskookieblondasy..dryg i fantazja na daleka przyszlosc

 32. Stormsky said

  To jest jeszcze Polska czy już Izrael? Widzę, że nasz nieudolny rząd ma na celu odwalać robotę za niemców. Ci zamiast rozliczyć się z żydami robią to przy pomocy Polski. Najpierw goniliśmy niemców, potem rusków, a teraz musimy gonić żydowstwo.

 33. Andzia said

  Rabini będą rozwijać szkolnictwo w Polsce. Czyje i za czyje?

Sorry, the comment form is closed at this time.