Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Papież Franciszek twierdzi, że diabeł chce zniszczyć Kościół Katolicki

Posted by Marucha w dniu 2018-10-11 (Czwartek)

Papież oświadczył, że Lucyfer istnieje i robi wszystko, aby zniszczyć Kościół Katolicki. 29 września, Franciszek poprosił kapłanów i wszystkich wiernych, aby w tym miesiącu każdego wieczora czytali pewną modlitwę, która ma przepędzić złe duchy i moce, a to z kolei ma zakończyć kryzys przemocy seksualnej. [A także problem ocieplenia klimatycznego na skutek emisji CO2 – admin]

Zdaniem papieża, Kościół potrzebuje specjalnej ochrony przed atakami złego ducha, ale jednocześnie ważne jest, aby ludzie zdawali sobie sprawę z popełnionych teraz i w przeszłości błędów, nadużywania autorytetu itp.

Jorge Mario Bergoglio powiedział, że ludzie powinni być świadomi realiów istnienia szatana i nie można traktować tego w kategoriach baśni, mitów i bajek, ponieważ sceptycyzm doprowadził nas wszystkich do rzeczywistych problemów.

Niedawno księża omówili wykorzystywanie seksualne w Niemczech, Chile i Stanach Zjednoczonych. W związku z ostatnimi wydarzeniami, poważny konflikt narasta między katolickimi konserwatystami a liberałami. W Polsce nie gasną spory z powodu premiery i popularności filmu pt: „Kler”.

Arcybiskup Carlo Maria Vigano opublikował w dniu 26 czerwca br. program, w którym skrytykowano wszystkie działania Franciszka. Dokument otrzymali zacni przedstawiciele Watykanu i amerykańskich świątyń.

Carlo jest przekonany, że Papież miał wiedzę na temat stosunków seksualnych byłego kardynała z amerykańskimi seminarzystami, ale przymykał na to oczy. Aby uchronić wszystkich przed sztuczkami diabła, Papież Franciszek wezwał na pomoc Michała Archanioła, który, zgodnie z biblijnymi opowieściami, wypędził Lucyfera z raju.

https://zmianynaziemi.pl/

Kto to ogonem na Mszę dzwoni?
Admin

Komentarzy 31 to “Papież Franciszek twierdzi, że diabeł chce zniszczyć Kościół Katolicki”

 1. NICK said

  Twierdzę, że papież F niszczy KK.

 2. NICK said

  Może ma wiele demonków?
  Szatanem raczej nie jest..?.. .

 3. NyndrO said

  Ale on się chwali, czy broni? Wiecie, ja amator.

 4. Sebastian said

  Dla przypomnienia wypowiedź bondziorna rok temu

  Papież Franciszek powiedział w czwartek, że Kościół zbyt późno zajął się sprawą pedofilii w swoich szeregach. W przemówieniu do członków Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich mówił, że sumienia uśpiła praktyka przenoszenia sprawców takich czynów.

  W czasie audiencji w Watykanie w związku z posiedzeniem komisji papież oświadczył: W sprawie pedofilii „świadomość Kościoła nadeszła trochę późno; a kiedy to się dzieje, środki rozwiązania problemu też przychodzą późno”.

  „Jestem świadom trudności, ale taka jest rzeczywistość i ja mówię tak: spóźniliśmy się” – ocenił Franciszek. „Być może stara praktyka przenoszenia ludzi, by nie stawić czoła problemowi, uśpiła trochę sumienia” – przyznał papież zwracając się do Komisji, którą powołał w 2014 roku.

  https://info.wiara.pl/doc/4198013.Papiez-Kosciol-za-pozno-zajal-sie-sprawa-pedofilii

 5. Voodoosch said

  On balamuci, tudziez szarlatani.

 6. VAV said

  Kiedyś myślałem, że Franek Bergoglio jest tylko modernistycznym heretykiem i być może masonem. Teraz wiem, że jest jeszcze gorszy. To satanista.
  Żyd Bergoglio modli się najwyraźniej do Szatana niemal równie chętnie, jak modli się do Boga, a w zależności od różnych okolicznosci, poszczególne rytuały i ofiary, które praktykuje, mogą mieć na celu poparcie tego czy innego.

 7. zsieci said

  Papież Franciszek czyni kozłem ofiarnym Jana Paweła II.

  Church Militant dowiedział się, że siły anty-Viganò w Watykanie osłaniają nadchodzące papieskie śledztwo w sprawie McCarrick, mające na celu ochronę sieci homoseksualistów w Watykanie.

  Planuje wydać ostateczny raport, zwalając jak największą winę z McCarrick na papieża św. Jana Pawła II.
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/antiecclesia/2135-wojtylianie-w-klopocie-skandale-homoseksualne-coraz-blizej-jp-2

 8. ojojoj said

  panie franek dziendoberek, ja wiem gdzie ten diabel grasuje po watykanie – prosze spojrzec w lustro

 9. Listwa said

  Wygląda na to że czegoś się wystraszył.

 10. lopek said

  „Papież Franciszek twierdzi, że diabeł chce zniszczyć Kościół Katolicki”
  Ameryki to Franciszek nie odkrywa i nie zdziwiłbym się gdyby tym diabłem okazał się według Franciszka – ten tzw. pospolity, zwykły homofob.
  Wniosek?
  Franciszek już się dał poznać po owocach – więc tutaj wszystko jasne.

 11. ibrahim ibn jakub said

  jeśli mówi o sobie to wszystko o.k.

 12. Marcin said

  „Papież Franciszek wezwał na pomoc Michała Archanioła….”
  Chyba zdaje sobie sprawę co to i dla niego oznacza.
  Daj Bóg.

 13. VAV said

  Były kandydat na prezydenta USA twierdzi ze świadectwo abpa Viganò: „To jest homoseksualny skandal”

  W mocno napisanej kolumnie zatytułowanej „Rak na papiestwie”, były kandydat na prezydenta, Pat Buchanan twierdzi, że Kościół Katolicki przeżywa prawdopodobnie „największy kryzys” od czasów Reformacji protestanckiej i że winę ponosi homoseksualizm.

  Były pomocnik Richarda Nixona, który w kolumnie w 2002 r. argumentował, że Vaticanum II było „nierozwiązaną katastrofą”, Buchanan wzywa nie tylko do dokładnego zbadania „oszałamiających” twierdzeń arcybiskupa Carlo Viganò, ale do szerokiego „oczyszczenia” i odsuniecia od kapłaństwa tych, którzy ukrywali skandale.

  „Chodzi o to, czy Papież Franciszek wiedział, co się dzieje w Watykanie i w swoim Kościele i dlaczego nie był bardziej zdecydowany w wykorzenieniu moralnej nędzy” – pisze Buchanan.

  Kapłani, którzy żerują na dzieciach, są nie tylko winni grzechu, ale są „przestępczymi drapieżcami”, którzy zasługują na umieszczenie w „zakładach penitencjarnych” zamiast na parafialnych plebaniach.

  Rozważając zaniepokojenia znacznej liczby amerykańskich biskupów (i świeckich), Buchanan żada aby Rzym zajął się zarzutami abpa Vigano, że ponad 30 wysokich rangą kardynałów, biskupów i księży – w tym papież Franciszek – ukrywali doniesienia o nadużyciach seksualnych poszczegolnych duchownych.

  Zbyt długo kosztem wiernych były pokrywane odszkodowania i zadośćuczynienia nieletnim ofiarom za zbrodnie i grzechy homoseksualnych kapłanów oraz zmowę hierarchiczną i współudział w ich ukrywaniu.” Kościół musi teraz działać zdecydowanie.”

  W gruncie rzeczy „to skandal homoseksualny”, stwierdza wyraźnie Buchanan. „Kandydaci do seminarium powinni być sprawdzeni tak, jak kandydaci do Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Ci, którzy są skłonni do homoseksualizmu, powinni zostać poinformowani, że kapłaństwo Kościoła nie jest dla nich, podobnie jak nie jest dla kobiet „.

  Tradycyjne nauczanie katolickie głosi, że „homoseksualizm jest zaburzeniem psychologicznym i moralnym, skłonnością do aktów, które są wewnętrznie błędne, wszędzie i zawsze są grzeszne, zdeprawowane i niszczące charakter” – pisał Buchanan.

  Chociaż Buchanan bezskutecznie kandydował na prezydenta USA w 1992, 1996 i 2000 roku, jego idee, według pisarza Politico Tima Alberty, służyły jako ideologiczne podstawy kampanii Trumpa, a teraz jego prezydentury.

  Wiele spraw w polityce, które Prezydent Trump obecnie wdraża, po raz pierwszy zaproponował Buchanan ponad dwadzieścia lat temu. Sprawy te obejmują bezpieczne granice zamiast otwartych granic, sprawiedliwy handel zamiast wolnego handlu, nacjonalizm zamiast globalizmu, restrykcyjność polityki zagranicznej zamiast interwencjonizmu, a przede wszystkim na pierwszym miejscu a nie NATO.

  Buchanan kończy swoje esej, przypominając czytelnikom o lojalnym stosunku mediów do liberalnego duchowieństwa.

  „Bez wątpienia, Franciszek i postępowi biskupi, którzy nawołują do nowej tolerancji, nowego zrozumienia, nowej oceny łagodnego charakteru homoseksualizmu, zdobyli uznanie świeckiej prasy, która nienawidziła Kościoła Piusa XII.”
  https://www.lifesitenews.com/news/former-presidential-candidate-on-vigano-testimony-this-is-a-homosexual-scan

 14. Bogusz said

  Wie co mówi bo diabeł to on, Franciszek niby papież

 15. Dictum said

  A to ci nowina! Ten papież ma same odkrywcze spostrzeżenia.

 16. Listwa said

  @ 14Bogusz

  Robi pan powazny błąd. Zaden człowiek nawet opętany nie jest szatanem. Jest bardzo duża i to nie do opisania roznica miedzy człowiekiem żyjacym na ziemi a upadłym aniołem. Taki szatan to potwór z możliwoścoami i cechami którzych pan nigdy nie widział i nie doświadczył.

  Można negować czyny Franciszka ale nie można go tak poniżac i oskarżac jak pan to robi.

 17. Boydar said

  Uwaga Pana Listwy jest nadzwyczaj trafna, czegoś się przestraszył.

  Jeżeli jest reprezentantem mafii, na co przesłanek jest mnóstwo, to znaczy że mafia bez reprezentanta kiepsko się prezentuje. A więc reprezentant jest ważny. Nie można go też zmieniać jak skarpetek bo mafia by się ośmieszała, raz (pięć dni), czasem dwa (miesiąc), ale nie na okrągło.
  Ochrona mafii chroni reprezentanta, to oczywiste. Czy mamy pewność że tym razem uchroniła ?

 18. Bogdan Leks said

  Czy Franciszek, gubernator Watykanu, ma swiadomosc, ze tym szatanem jest on sam?
  Ten wybitny zarzadca z pokolenia nowoczesnych jezuitow niszczy Kosciol rowno, jak tylko sie da.
  Co on zrobil pozytywnago przez 5 lat swojego pontyfikatu? NIC, absolutnie nic.

 19. Dictum said

  ad. 9.
  Dałby Bóg, że wreszcie wystraszył się samego Boga.

 20. Kubuś Fatalista said

  Rzadko spotykana sytuacja donosu na siebie

 21. lewarek.pl said

  19.
  A on wierzy w Boga?

 22. VAV said

  Podczas swojej homilii wygłoszonej w 1972 roku w święto Apostołów Piotra i Pawła papież Paweł VI powiedział: „Odnosimy wrażenie, że przez jakąś szczelinę wdarł się do Kościoła Bożego swąd szatana…”

  Zepsucie Kościoła postępuje w zasadzie od zdrady Judasza, ale rozmiary jakie osiągnęło dzisiaj jest już apokaliptyczne. Poniżej fragment książki prof. Franco Bellegrandi’ego „Nichita Roncalli – Controvita di un Papa„ wydanej w 1994 roku. Franco Bellegrandi sprawował w Watykanie funkcję szambelana oraz był w gwardii honorowej.
  —————————–
  W Rzymie, ale też i w całej Italii chodzą plotki, że Montini jest homoseksualistą. Może być on łatwym celem dla tych, którzy chcą osiągać swoje niecne i ukryte cele.

  Kiedy był arcybiskupem Mediolanu był ponoć pewnej nocy złapany przez policję, w cywilnych ciuchach i w podejrzanym towarzystwie. Przez długie lata przyjaźnił się on z pewnym rudowłosym aktorem, który nie robił z relacji z przyszłym papieżem żadnej tajemnicy. Relacja ta rozkwitła w późniejszych latach, gdy Montini był już papieżem. Pewien oficjel ze służb bezpieczeństwa Watykanu powiedział mi, że ten ulubieniec Montiniego miał nieograniczony dostęp do apartamentów papieskich. Często też używał w nocy papieskiej windy.

  W styczniu 1976 roku Paweł VI poślizgnął się jednak na tej „skórce od banana”. Nieoficjalna „słabość” papieża wyszła na światło dzienne po jego homilii na temat etyki seksualnej, w której były wątki na temat homoseksualizmu. Ta homilia spowodowała reakcję francuskiego pisarza Rogera Peyrefitte.

  4 kwietnia 1976 roku tygodnik „Il Tempo” opublikował wywiad z Peyrefitte’m, który miał dobrą reputację w dokumentowaniu materiałów. Autor oskarżył w wywiadzie papieża o homoseksualizm, dodając, że nie ma on prawa być cenzorem w tym temacie. Papież oficjalnie przyjął ten cios do wiadomości.

  W intencji zadośćuczynienia za obrazę papieża wezwano do dnia modlitwy. Włosi przyjęli jednak ten incydent z rozbawieniem. Peyrefitte w wywiadzie dla brytyjskiej stacji telewizyjnej potwierdził swoje oskarżenia oraz wyraził zdziwienie reakcją w stosunku do swojej osoby.

  Pierwszy szantaż Montiniego nastąpił szybko po tym jak wspiął się on na stolec piotrowy. Masoneria zmuszała go do wycofania potępienia osób, które za życia wyrażają wolę bycia skremowanym po śmierci. Paweł VI uległ tym naciskom. Grożono mu ujawnieniem szczegółów intymnych spotkań ze swoim ulubionym aktorem w miejscowości Sion w szwajcarskim kantonie Valais. Historia zmiany stanowiska papieża w sprawie kremacji została potem poparta potem niezbitymi dowodami, zebranymi przez paryską żandarmerię.

  Następną zmianą zauważoną w wąskim otoczeniu papieża były nagłe nominacje homoseksualistów na wpływowe stanowiska w Watykanie. Ta plaga, która rozszalała się za Pawła VI rozpoczęła się podczas pontyfikatu Jana XXIII. Była to niewidzialna ręka arcybiskupa Mediolanu (Montini), który zaczął rozstawiać swoje figury na szachownicy.

  Wysoko postawieni urzędnicy z homoseksualnymi „skłonnościami” postępowali podobnie czyli również obsadzali swoje/niższe stanowiska swoimi ludźmi. Z czasem plotki zaczęły przeradzać się w fakty.

  Ze względu na swoje funkcje ludzie ci byli przez nas (szambelanów i gwardię honorową) często widywani podczas wizyt zagranicznych głów państw.

  Mieli oni również swoich ulubieńców. Zwykle byli to zniewieściali mężczyźni w nienagannych garniturach i make-up’em na twarzach, ukrywającym zarost. My – camarieri di spada e cappa – oraz gwardia honorowa dystansowaliśmy się od nich, a szczególnie od ich uśmiechów i grzeczności. Ograniczaliśmy się do pozdrowienia z dystansu oraz wojskowego salutu.

  „Ulubieńcy” arcybiskupa Mediolanu zaczęli pojawiać się na niższych stanowiskach w służbie i od czasu do czasu wybuchały skandale. Watykańska policja – Gendarmeria Pontificia – musiała na to przymykać oczy, niedopuszczać do wycieku informacji i zniechęcać zbyt przenikliwych dziennikarzy.

  Godni, starzy pracownicy Governatorato – administracja państwa watykańskiego – zaczęli być wysyłani na emerytury, nagle odwoływani, wysyłani w inne miejsca. Na ich stanowiskach instalowali się „nowi”, posiadający w kieszeni rekomendację kardynała Montiniego.

  https://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_083_MontiniHomosexual.html

 23. Prorok said

  Koniec Majowego Garuchy, już tylko otchłań piekielna za kwestionowane Namiestnika Chrystusa!

 24. Boydar said

  Akurat Październikowy (popatrz młocie w kalendarz) Garucha jest jednym z niewielu NIE KWESTIONUJĄCYCH F1. Twierdzi jedynie, że ten ostatni zachowuje się jak obrzezany ch.uj

  Co przecież prawdą jest.

 25. lewarek.pl said

  22.

  To powiedzenie Pawła VI o swádzie szatan jest powszechnie znane. Mówiąc, ze wdarł się on do Kościoła: „przez jakąś szczelinę” papież udawał głupiego. To on sam szeroko otworzył furtkę szatanowi i jego waporom.

  Co do homoseksualizmu Pawła VI to w czasie afery z naszym rodzimym odmieńcem, arcybiskupem Paetzem (który swoim seminarzystom rozdawał slipy z napisem „Roma” i kazał czytać je wspak) krążyła wiadomość, ze chwalił się on (i pokazywał) zdjęciem z Pawłem VI, na którym obaj byli jedynie w gatkach. Gdzieś na plaży.

  Aha, i jeszcze jedna drobnostka: Paweł VI pojutrze zostanie ogłoszony świętym! Błogosławionym jest od 2014 roku.

 26. ibrahim ibn jakub said

  Wiecie co……może coś być „na rzeczy”, bo papież jest zawsze bardzo dobrze poinformowany o bieżącej sytuacji.
  Ale skąd te informacje? I wiecie co……chyba mi się wszystko poukładało w całość. Bo jeśli papież ma „gorącą” linię z diabłem, to wszystko jest już jasne……

 27. Izaurus said

  Odbieram wrażenie, że większość tu piszacych jest po starannej lekturze: Julia Brystygierowa „Ofensywa kleru a nasze zadania”. Una najlepiej wiedziała jak zwalczać KK . I co? A to, że pod koniec życia przyjeła chrzest katolicki i na marne poszly jej wcześniejsze wysiłki.

 28. revers said

  Oj niszczy , niszczy i to przypomocy zachodnich szatanistow, do ktorych niestety i sw.Franek nalezy

  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2201239,Petro-Poroszenko-ukrainska-cerkiew-czekala-ponad-300-lat-na-niezaleznosc-od-Moskwy

  Tym razem chodzi o rozpad mira kosciola prawoslwnego przy pomocy zachodnich szatanistow, przeciwko Rosji

  Komentarz z siecji „Niestety proces dekompozycji rosyjskiego mira następuje nieodwracalnie. FR nie jest tylko mniejszym ZSRR, to dziś coś zupełnie innego. Podkreślam- niestety.
  Dawniej rosyjską przestrzenią władali carowie, potem bolszewicy a obecnie FR rządzą ludzie o mentalności małych gangsterów. Skutek jest jeden rozpad rosyjskiego miru. Tego nas uczy historia. Gdyby Imperium Romanum w V n.e. nie rządziły miernoty w rodzaju Honoriusza, czy Walentyniana III, a byliby władcy pokroju Aureliana czy Dioklecjana to Rzym by przetrwał kryzys, tak jak pokonał kryzys w III w n.e. Los rosyjskiego miru jest przesądzony, gdyż dezintegracja tej przestrzeni jest celem strategicznym zachodnich elit, lub bardzo wpływowej ich części. A są to elity potrafiące realizować swoje imperialistyczne zamierzenia. Obecną rosyjską elitę pomógł stworzyć Zachód. Kto stał na drodze został odsunięty na bok lub zabity. Parę dni temu minęło 25 lat od wydarzeń, które obecnej elicie otworzyły drogę do władzy. Obecna rosyjska elita poziomem intelektualnym i moralnym przypomina kacyków z Czarnego Lądu. Powstanie takich elit nie było przypadkiem – w przypadku Afryki zadbały o to dawne potęgi kolonialne. Rosja jako samodzielny gracz polityczny od dawna nie istnieje. Ale Putin musi udawać, że jest inaczej. Co też od prawie 20 lat czyni. Problem jedynie w tym, że niczego się nie da w nieskończoność udawać, a reguły gry tak czy owak ustalają „zachodni partnerzy” przed którymi ruscy gangsterzy (vide Deripaska) tańczą, tak jak im się zagra…”

  Prawdopodobnie patriarcha moskiewski Cyryl zostanie odwolany, a na niego miejce przyjdzie dotychczasowy spowiednik Putina.

 29. revers said

  Oj niszczy , niszczy i to przypomocy zachodnich szatanistow, do ktorych niestety i sw.Franek nalezy

  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2201239,Petro-Poroszenko-ukrainska-cerkiew-czekala-ponad-300-lat-na-niezaleznosc-
  Prawdopodobnie patriarcha moskiewski Cyryl zostanie odwolany, a na niego miejce przyjdzie dotychczasowy spowiednik Putina.

  A nasz Franek zapomnial jak odprawial ostanio msze z diablem w kosciolach protestanckich w Estonii.

 30. Listwa said

  @ 18 Bogdan Leks

  Robi pan podobny błąd jak pan Bogusz. Humanizuje pan szatana i sugeruje że nie jest taki groźny. A jest groźny i bardzo przebiegły. Nie ma w sobie zadnego dobra i żadnej skłonności do dobra, bezgranicznie nienawidzi i rozerwałby pana z przyjemnościa na strzepy.

 31. Joannus said

  Warto posłuchać i posłuchać się rady mówcy, zamiast bezowocnie artykułować niezadowolenie.

Sorry, the comment form is closed at this time.