Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W Niemczech arabskie i kurdyjskie przestępcze klany „rekrutują w sposób systematyczny” uchodźców

Posted by Marucha w dniu 2018-10-16 (Wtorek)

Arabskie i kurdyjskie przestępcze klany, jak wykazały prowadzone dochodzenia, „systematycznie rekrutują” uchodźców i budują równoległe społeczeństwa w Niemczech.

„Klany systematycznie rekrutują uchodźców do najbrudniejszych prac, takich jak sprzedaż narkotyków w parkach i metrze” – powiedział Thomas Spaniel, specjalista ds. zwalczania przestępczości zorganizowanej policji w Berlinie, w rozmowie z Washington Post.

Reporter Bojan Pancevski opisuje, jak tysiące Arabów i Kurdów, którzy przybyli jako osoby ubiegające się o azyl z Libanu i Turcji w latach osiemdziesiątych i – według raportu władz – „funkcjonują w oparciu o plemienne i islamskie kodeksy sprawiedliwości, odrzucając państwo i jego prawa”, w wyniku czego duże rodziny przekształcają się w „przedsiębiorstwa przestępcze”, działające zgodnie z „własnymi zasadami i w ramach swojej hierarchii”.

Pancevski twierdzi, że zorganizowana przestępczość w Berlinie jest zdominowana przez kilkanaście głównie arabskich i kurdyjskich klanów przestępczych, które skupiają łącznie około tysiąca przestępców – ale że ekosystem przestępczy został zmącony przez nowsze fale migracji, z brzydkimi konsekwencjami.

„Teraz jest tu jak w Nowym Jorku: Czeczeni, Kurdowie, Albańczycy, Rosjanie, Marokańczycy, Turcy, Cyganie … Każdy chce mieć swój udział” – powiedział Pancevskiemu jeden z gangsterów na pogrzebie Nidala Rabiha, znanego gangstera, który otrzymał osiem kul w publicznym parku na oczach żony i dzieci.

Ponad 2000 osób wzięło udział w pogrzebie, a rozmówca Washington Post przyrzekł, że osoby odpowiedzialne za zabicie Rabiha „zapłacą”.

Mainstreamowe media przyznają, że migranci są w znacznym stopniu nadreprezentowani w statystykach dotyczących przestępczości, a mieszkańcy pochodzenia arabskiego na przykład w dzielnicy Neukölln w Berlinie stanowią ponad 53 procent sprawców poważnych przestępstw w grupie wiekowej od 13 do 21 lat, mimo że stanowią tylko około 10 procent ogólnej populacji dzielnicy.

/breitbart.com/
https://www.magnapolonia.org

Komentarze 2 do “W Niemczech arabskie i kurdyjskie przestępcze klany „rekrutują w sposób systematyczny” uchodźców”

 1. NICK said

  KTO?

  Daje kasę.

 2. revers said

  A kto daje doopy?

  bo najczesciej w berlinie szmatloglowi poludniowcy w poczekalniach rejestarcji samochodow lub swoich kawowo-fajkowych kawiarenkach opowiadaja sobie jak to rzneli blondynki w berlinskich oufach, czy ogloszen z BZ- etu, gazetki berlinskiej, bo takie ciesza sie powodzeniem obok ich muzulmanskich zonek. Tam to dopiero wojna trwa i reviry duupczanne i fajkowe na narkotyki.

  A transportow z wschodu i ogloszen o pracy mnostwo dla bizneslomen z doopa i mokra vaginka.

  tylko 8 kul? z kaalacha bylo tego wiecej jeszcze z 10 lat temu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: