Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Marsz NATO do wojny globalnej

Posted by Marucha w dniu 2018-10-17 (Środa)

Społeczeństwa zachodnie we własnym dobrze pojętym interesie, powinny ze wszech sił przeciwstawiać się kierunkowi, w którym popychają świat obłąkani władcy Zachodu.

W poprzednim artykule starałem się przybliżyć autentyczny obraz Ameryki w szczególności, a Zachodu w ogólności, który to jest tak diametralnie różny od prezentowanego w tzw. mediach głównego nurtu i który pokutuje w głowach jego obywateli, czyniąc ich biernymi widzami w obliczu narastającego niebezpieczeństwa.
>http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/145794

Dziś NATO ogłosiło decyzję o ulokowaniu na morzu Północnym, grupy uderzeniowej, składającej się z lotniskowca i okrętów towarzyszących. W charakterze komentarza do tego posunięcia, dowódca sojuszu na Europę stwierdził, że jest to:

„a demonstration of our capabilities to Moscow….and that the US was calling it out because we need to put them on notice.”
>https://russia-insider.com/en/nato-supreme-commander-us-carrier-group-north-sea-puts-russia-notice/ri25068

„demonstracja Moskwie naszych możliwości…i Stany nagłaśniają tą sprawę ponieważ istnieje potrzeba ostrzeżenia jej (Rosji).

Ewidentnie stanowi to przedłużenie wątku, który zapoczątkowała amerykańska ambasadorka przy NATO, stwierdzając:

“At that point, we would be looking at the capability to take out a (Russian) missile that could hit any of our countries. Counter measures (by the United States) would be to take out the missiles that are in development by Russia in violation of the treaty. They are on notice.”
>https://original.antiwar.com/justin/2018/10/03/kay-bailey-hutchison-must-resign

“W tym momencie będziemy poszukiwać możliwości zniszczenia (rosyjskich) rakiet, które mogą dosięgnąć któregokolwiek z naszych państw. Przeciwdziałaniem (przez USA) byłoby zniszczenie tych rakiet, które znajdują się w Rosji na etapie konstrukcyjnym w naruszeniu traktatu. To jest dla nich ostrzeżenie.”

[Podobno zawodowi interpretatorzy wypowiedzi usraelskich polityków stwierdzili, iż ambasadorka nie miała wcale tego na myśli, tylko coś zupełnie innego – admin]

W nagłówku pierwszego z cytowanych artykułów, jego autor zadał retoryczne pytanie: „Co by było gdyby Rosjanie w identyczny sposób skomentowali swoją ewentualną decyzję o lokalizacji floty u wybrzeży Nowej Funlandii?”

No ale porównanie takie nie jest uprawnione, bo Zachodowi wolno wszystko, ze względu na jego „nadludzki” status (porównaj z Herrenvolk[i] ). Można się z tą teorią „wyższości” zgadzać lub nie, ale każdy rozumny człowiek, we własnym dobrze pojętym interesie, powinien ze wszech sił przeciwstawiać się kierunkowi, w którym popychają świat obłąkani władcy Zachodu.

[i] https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarze 3 to “Marsz NATO do wojny globalnej”

 1. lopek said

  Kiedy dzieci Szatana zrobią ludziom stworzonym przez Boga następną wojnę światową?
  Ano wtedy, kiedy ich V kolumny będą pewne tego, że na skutek owej wojny – nie utracą ani na jotę wpływu na poszczególne, tak wielkie jak i małe kraje. Po prostu dzieci Szatana zawsze przy pomocy swoich V kolumn ustawiają wojnę szczegółowo a potem ludzie się dziwią, że i Stalin i Hitler popełniali kiedyś na owej wojnie kardynalne błędy. Otóż to nie były błędy – tylko zaplanowane przez dzieci Szatana – działania – mające zdziesiątkować ludzi stworzonych przez Boga.

 2. Sebastian said

  demonstracja możliwości, jasne qrva, mają możliwość, WYSIKANIA SIĘ ZA BURTĘ !!!

 3. Barbara Chojnacka said

  Pycha kroczy przed upadkiem

Sorry, the comment form is closed at this time.