Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Synod Młodych: jedna z grup postuluje akceptację surogacji i adopcji dzieci przez homozwiązki

Posted by Marucha w dniu 2018-10-17 (Środa)

Tego człowieka winno się ekskomunikować i pozbawić wszelkich godności.

Grupa, której przewodniczy honduraski kardynał Oscar Rodrizguez Maradiaga jako jedyna w swoich postulatach zawarła wezwanie do akceptacji przez Kościół surogacji oraz adopcji dzieci przez homozwiązki.

Dodatkowo, zachęcili hierarchów do głębszego pochylenia się nad problemem zaakceptowania osób LGBT w Kościele.
[Aż do kolan? – admin]

„Mamy problem co zrobić z homoseksualistami, którzy nie mogą zostać pozbawieni opieki duszpasterskiej, a którzy otrzymują już wiele innych form wsparcia takich jak: legalizacja małżeństw homoseksualnych, łona do wynajęcia, adopcja dzieci przez pary jednopłciowe. Wszystko to zapewniają, wspierają i finansują już międzynarodowe organizacje pozarządowe” – przedstawiała swoje postulaty jedna z grup synodalnych obradująca pod przewodnictwem kard. Oscara Rozdrigueza Maradiagi.

[Nie, świętojebliwy durniu. To nie Kościół ma problem. To oni mają problem. – admin]

Była to jedyna grupa poruszająca kwestie surogacji czy adopcję dzieci przez homozwiązki. Kard Maradiaga jest jednym z hierarchów wchodzących w skład grupy „C-9”,zrzeszającej bliskich doradców Franciszka. Był on w przeszłości oskarżony o ukrywanie skandali homoseksualnych w jednym z honduraskich seminariów oraz nadużycia finansowe. W jego ocenie, obecne oskarżenia dotyczące ukrywania skandali pedofilskich określa jako atak „żydowskich mediów” na Kościół.

Kościół wyraźnie naucza, że celowe poczęcie dziecka poza zawartym małżeństwem jest grzechem śmiertelnym. „Techniki, które powodują oddzielenie rodzicielstwa wskutek interwencji osoby spoza małżeństwa (oddawanie spermy lub jaja, macierzyństwo zastępcze), są głęboko niegodziwe. Techniki te (sztuczna inseminacja i sztuczne zapłodnienie heterologiczne) naruszają prawo dziecka do urodzenia się z ojca i matki, których zna i którzy połączeni są węzłem małżeńskim. Techniki te pozostają w sprzeczności z wyłącznym prawem małżonków do stania się ojcem i matką wyłącznie dzięki sobie” (KKK 2376).

Adopcji dzieci przez homozwiązki stanowczo sprzeciwiał się Jan Paweł II. W 1999 r. pisał: „kiedy związki domagają się adopcji dzieci, tak naprawdę wykazują głęboką pogardę dla dobra dziecka odmawiając mu prawa do wzrastania w najkorzystniejszym dla niego środowisku (…) związki homoseksualne są godnym ubolewania zniekształceniem tego co powinno być komunią miłości między mężczyzną a kobietą”.

Źródło: lifesitenews.com / teologia.pl
PR
https://www.pch24.pl

Żeby to Polactwo chociaż przestrzegało nauk Jana Pawła II odnośnie rodziny i małżeństwa… już więcej nie śmiem wymagać, znając ich poziom umysłowy i chęć dorównania Europie.
Admin

Komentarze 24 to “Synod Młodych: jedna z grup postuluje akceptację surogacji i adopcji dzieci przez homozwiązki”

 1. Sowa said

  Świątynia szatana:

  http://www.fronda.pl/forum/falszywy-kosciol-prorocze-slowa-abp-fultona-j-sheena,86769.html

 2. Marcin said

  Ten kościół ma 2 wyjścia. Albo „wypier papier” takich jełopów ze swoich szeregów i będzie naprawiał to wszystko co mu uczyniono przez takich kapłanów albo smród siarki po nim nie zostanie nawet.

 3. byDMA said

  Kosciol ma 1 wyjscie: ogniem i zelazem wypalac sodomie u tych zboczencow. Wczesniej czy pozniej do tego dojdzie.

 4. lopek said

  Nic tak nie cieszy Belzebuba jak czynienie z Kościoła – Sodomy i Gomory. Dzieci Szatana jeszcze nie raz zaskoczą wszystkich wierzących wyciągając z kapelusza coraz to nowe – tzw. grupy – jak wyżej.

 5. Boydar said

  @ Panowie Marcin i ByDMA

  Żeby wyschnąć rzekę nie trzeba jej wypompowywać, co Panowie sugerują. To nic nie da, wielu próbowało. Trzeba natomiast zaszpuntować źródła. Źródło nie należy do rzeki a rzeka nie należy do źródła, zależność jest tym trzecim elementem nie związanym bezpośrednio z dwoma wiadomymi. Ludziom inteligentnym.

  Źródło „zła” leży poza Kościołem, wymaga szczelin Montiniego dla realizacji planu. Zatkajmy te dziury ! „Oni muszą wymrzeć”, wymrą; rzeka wyschnie sama.

  Ujście źródła to seminaria. Rekrutujące systemowo psychopatów podatnych na manipulacje jak plastelina Pana Gajowego i chętnych do manipulowania. Ktoś to klepie i wręcz napędza. Przebrany za biskupa takiego czy siakiego.

  Uważam, że księdza z powołania zło nie wciągnie, bo Bóg nigdy nie opuszcza swych wiernych sług. Niewiernym zaś pozwala osiągnąć to czego pragną.

 6. Zdziwiony said

  Samozagłada Europy odchodzącej od Kościoła katolickiego, czyli „Epoka Antychrysta”
  .https://www.youtube.com/watch?v=xf-P96-r92c

 7. Sebastian said

  Widzę, iż długopis pisał wypisanym wkładem 😉

  Mamy problem co zrobić z homoseksualistami.. Jaki k*** problem ? Leczyć, sterylizować, potępić.

  „Tradycja, opierając się na Piśmie świętym, przedstawiającym homoseksualizm jako poważne zepsucie, zawsze głosiła, że akty homoseksualizmu z samej swojej wewnętrznej natury są nieuporządkowane. Są one sprzeczne z prawem naturalnym; wykluczają z aktu płciowego dar życia. Nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej. W żadnym wypadku nie będą mogły zostać zaaprobowane”.

  Poniżej co współcześni naukofcy o tym(pedałach) sondzą

  Homoseksualizm przedłuża gatunek

  Istnieje socjobiologiczna interpretacja tego zjawiska. Mówi ona, że plemiona pierwotne, w skład których wchodzili homoseksualiści miały większą szansę na przetrwanie. Kiedy bowiem heteroseksualni mężczyźni wyruszali na polowanie, homoseksualiści pilnowali kobiet i dzieci. Dysponując męską siłą mogli obronić ich przed zwierzętami i wrogami, a ze względu na swój homoseksualizm nie byli konkurencją dla wyruszających po pożywienie heteroseksualnych mężczyzn. Ewolucja promowała więc te plemiona i grupy, w których byli homoseksualiści. Można by więc powiedzieć, że natura wygenerowała homoseksualizm, aby zapewnić sobie przetrwanie, co nie pozwala na sytuowanie homoseksualizmu w opozycji do prokreacji.

  http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,czy-homoseksualizm-mozna-wyleczyc-,artykul,1643684.html

  buahahaha

 8. PiotrS said

 9. KOJAK said

  Gajowy Marucha ! Polacy to narod idiotow i debili ! Milionami ida debile na Kler i sie ciesza ja dzieci ze bydlak i gnoj Smarzewski wylewa ostentacyjnie pomyje na kosciol!

  ——
  Plują i srają im na to, co powinno być dla Polaków święte.
  A oni się cieszą.
  Admin

 10. komentator said

  Ad admin #9

  A czy „santo subito” też ma być świętością dla Polaków? Wszak teraz właśnie widzimy dobre owoce jego pontyfikatu.

 11. Marucha said

  Re 10:
  Bez względu na moją opinię o JPII nie widzę powodu, by nie zgadzać się z Jego poglądami, które były słuszne i katolickie – np. tyczące rodziny, małżeństwa, dzieci itp.

 12. Boydar said

  Jest Pan Gajowy całkiem pewien, że to były jego poglądy ? I że wygłaszał je w celu zbożnym ? Lucyfer robi dokładnie to samo; najpierw nam mówi że dwa i dwa to cztery. Oklaski. Potem już jest z górki, autorytet został umocowany.

  Obecnie spora część, jeśli nie większość, MODLI się do niego. Tak ładnie nam mówił, i prawdziwie przecież. Chrystus przy nim jest drugoplanowy.

  Czarodziejskie słowo.

 13. gość said

  SZOK! Protestanccy „kapłani” i „kapłanki” biorą udział w Synodzie Młodych. Zobacz, co powiedzieli

  Młodzi ludzie są najbardziej kompetentni w rozumieniu dzisiejszych czasów, więc to oni mogą towarzyszyć Kościołowi w rozpoznawaniu i interpretacji znaków czasu. To jedna z propozycji przedstawionych w przemówieniach tzw. delegatów braterskich z innych Kościołów i wspólnot kościelnych na obradującym w Watykanie zgromadzeniu Synodu Biskupów nt. młodzieży. Mówiono też o tym, że „stare wino prawdy musi być wlane w nowe bukłaki zmieniającego się świata”.

  https://www.pch24.pl/szok–protestanccy-kaplani-i-kaplanki-biora-udzial-w-synodzie-mlodych–zobacz–co-powiedzieli,63518,i.html#ixzz5UDbGJxLk

 14. Polski punkt widzenia said

  (9) Kojak

  Rozumiem, że Pan nie zalicza siebie do „narodu idiotów i debili” – a więc Polakiem (rodowitym, rzecz jasna) Pan nie jest … a zatem, kim Pan jest ? Czyżby HASBARA ? :-))))

  A co oglądalności tego paszkwilanckiego gniota pt. „Kler” – ani ja, ani moi znajomi, nie zamierzamy go oglądać … poza tym, nie widzę wśród ludzi jakiegoś specjalnego zainteresowania tym filmowym chłamem, nie słyszę także żadnych rozmów na jego temat … jednym słowem – skąd Pan „wytrzasnął” te miliony rdzennych Polaków, rzekomo oglądających to badziewie ? :-))))

 15. Sebastian said

  „stare wino prawdy musi być wlane w nowe bukłaki zmieniającego się świata”

  jakich to podstępnych eufemizmów używają dla niepoznaki, dla uśpienia czujności, a zrobią i tak odwrotnie od tego co zapowiadają. Jak ja nie lubię jak się nie nazywa rzeczy po imieniu.

 16. lewarek.pl said

  14.
  Obejrzałem „Kler”. Dobry film, chociaż istotnie paszkwilancki. Wszystkie sytuacje i postacie tam przedstawione są prawdziwe. Takich księży, jak w filmie, znałem i znam osobiście: łamiących celibat, mających dzieci, alkoholików, pazernych na pieniądze, nadużywających swoich wpływów do złych celów… Wiem o proboszczu czynnym homoseksualiście. Tyle że wszystkie te typy nie występują w takim stężeniu jak na filmie. Są otoczeni tłumem dobrych, no może niekoniecznie świętych, ale przyzwoitych, oddanych swojemu powołaniu księży. Smarzowski pokazał patologię w pigułce; gdyby chciał zrobić to uczciwie, rozwodniłby temat i nie odniósł takiego sukcesu. Nb. historia każdego z tych filmowych księży byłaby doskonałym tematem na odrębny, ciekawy film. Reasumując, można powiedzieć, że Smarzowski zrobił film prawdziwy i jednocześnie kłamliwy. Nie sądzę, żeby odciągnął katolików od wiary. Może tych letnich, którzy szukają pretekstu, żeby zerwać z Kościołem i o których Pan Jezus powiedział, że „wypluje ich z ust swoich”.
  Film, nawet wbrew intencjom jego twórców, może odegrać rolę terapeutyczną. Tak jak kuracja wstrząsowa. Ale to zależy od tych, którzy decydują o obliczu Kościoła.
  Właśnie dowiedziałem się z internetu, że w seminarium jezuitów film będzie pokazany klerykom. Mam nadzieję, że nie jako instruktaż jak postępować, tylko wprost przeciwnie.

 17. lewarek.pl said

  11.
  Panie Gajowy, postać Jana Pawła II przysparza mnie od dawna o ból głowy. Z jednej strony przekazywał nam ortodoksyjną naukę moralną Kościoła, co było piękne i budujące. Z drugiej, koncentrując się na podróżach i występowaniu przed tłumami, zaniedbał pilnowanie „wnętrza” Kościoła. Niestety, to za jego pontyfikatu rozkwitać zaczęły wszelkie patologie, które dziś wychodzą na jaw. Powiadają, że o tym wszystkim nie był informowany przez swoich sekretarzy i doradców. Możliwe, ale żeby aż tak… Dlaczego ich nie zmienił? Był też do szpiku kości modernistą, obsadzał stolice biskupie modernistycznymi księżmi, mianował ich kardynałami. To jego nominatami byli kardynałowie Kasper, Marx, Bergolio i inni, którzy dziś dominują w Kościele i sprowadzają go na manowce.
  Z jednej strony czuję coś w rodzaju dumy z polskiego papieża. Z drugiej widzę jakie paskudztwo narosło w Kościele podczas jego pontyfikatu.
  Nie umiem ocenić Jana Pawła II jako papieża.

 18. lewarek.pl said

  Synod otrząsnął się już z szoku, jakim była afera wywołana listem abpa Vigano, i energicznie przystąpił do realizacji swojego głównego celu tj. zmiany nauki Kościoła w sprawie homoseksualizmu. Stąd wystąpienie kard. Maradiagi.
  Z kolei arcybiskup Cupich z USA, jeden z czołowych promotorów homoideologii, zaproponował, żeby w dokumencie synodu znalazło się określenie: „inne [niż naturalne małżeństwo] formy rodziny”.

 19. lewarek.pl said

  W warszawskim Parku Skaryszewskim rozpoczął się demontaż pomnika Wdzięczności Żołnierzom Armii Czerwonej. Rosja przestrzega przed „przepisywaniem wspólnej historii” i straszy sankcjami.
  Agnieszka Kłąb, rzecznik warszawskiego ratusza oznajmiła, że demontaż pomnika zatwierdziły stołeczne władze. Zostanie on w całości przekazany do warszawskiego oddziału IPN. Pomnik Wdzięczności Żołnierzom Armii Czerwonej odsłonięto jeszcze za czasów Stalina, w 1946 r.
  Ustawiony w centralnej części parku pomnik upamiętnia sowieckich żołnierzy poległych podczas walk o Pragę. Wzniesiono go w miejscu grobu 26 sowieckich żołnierzy, którzy zginęli we wrześniu 1944 r. Monument zawiera napis: „Wieczna chwała bohaterom Armii Czerwonej, poległym w walkach o wyzwolenie stolicy Polski Warszawy”.
  Do decyzji warszawskich władz krytycznie odniosła się strona rosyjska. „Politycy, którzy aktualnie rządzą Polską, chcą jak najdalej odejść od naszej wspólnej historii” – powiedział wiceprzewodniczący Komitetu Spraw Międzynarodowych Rady Federacji, Władimir Dżabarow.
  Dodał, że wobec powielania podobnych pomysłów w przyszłości, Rosja może nałożyć sankcje indywidualne na poszczególnych polityków albo nawet sankcje gospodarcze. „Moskwa może nałożyć sankcje na polityków, którzy zachęcają do demontażu pomników żołnierzy radzieckich” (…) jeśli jest możliwość, należy nałożyć również sankcje gospodarcze” – zaznaczył Dżabarow.

  http://www.pch24.pl/warszawa–demontaz-pomnika-ku-czci-zolnierzy-armii-czerwonej–rosja-straszy-sankcjami,63527,i.html#ixzz5UHiMEfQB

 20. lewarek.pl said

  Church Militant dowiedział się, że przeciwnicy abp Viganò w Watykanie będą manipulować nadchodzącym papieskim śledztwem w sprawie kard. McCarricka, w nadziei, że uda się uchronić homoseksualną mafię w Watykanie.
  Plan zakłada opublikowanie raportu końcowego, który miałby przerzucić odpowiedzialność za przeniesienie kard McCarricka (na wysokie stanowiska) na św. Jana Pawła II.
  Plan polega na tym, by wskazać na „bezprawny nacisk” jaki wywierała wieloletnia przyjaciółka papieża, która sama padła ofiarą McCarricka, ulegając jego urokowi i finansowej pomocy, które miały zyskać jej przychylność.
  Innymi słowy jest to zwykła ustawka. Raport końcowy ma być niczym innym, jak tylko jednym, wielkim mydleniem oczu, którego zadaniem będzie przekierować uwagę z bezpośredniej odpowiedzialności Franciszka na domniemaną odpowiedzialność św. Jana Pawła II.

  https://gloria.tv/article/4FefE8SX271148Ti2fUE6Sxm6

 21. lewarek.pl said

  19.
  Przepraszam za wpis w pkt. 19. Miał on się znaleźć w Wolnych tematach, a nie w tym wątku.

 22. Marucha said

  Re 17:
  Swoje poglądy na Jana Pawła II jako głowy Kościoła wyraziłem zamieszczając na Jego temat wiele artykułów i komentarzy. I nie są one bynajmniej pozytywne.
  Tym niemniej podzielam opinię FSSPX że bronił rodziny i macierzyństwa.

 23. Polski punkt widzenia said

  (14) powinno być – „A co do oglądalności …”

  (16) Lewarek.pl

  Powiem tak – żyd Smarzowski, w swojej „twórczości”, świadomie i z lubością opluwa Polaków, polskie tradycje i polski Kościół … jego, najwyraźniej, złe intencje są widoczne, jak na dłoni !!!

 24. Lily said

  Prezydent w III.R.P, A.D, z malzonka,
  nad grobem JP2.
  „Chcemy podziekowac Ojcu sw Janowi
  Pawlowi II,za to co zrobil dla Polski i Swiata”.

  A co takiego zrobil dla Polski i Swiata?.

Sorry, the comment form is closed at this time.