Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Trump wkracza w strefę zamachu na własne życie

Posted by Marucha w dniu 2018-10-17 (Środa)

Wszystkich zamordowanych amerykańskich prezydentów, Lincolna, Garfielda, McKinley’a, Kennedy’ego, walczących z plagą zadłużenia w bankach centralnych Rothschilda, łączyło coś w rodzaju „zakazu”.

A teraz Trump zapisał się z takim stwierdzeniem:

– „Rezerwa Federalna jest niewybraną kliką centralnych bankierów, która ściąga naszą gospodarkę w przepaść, a jedynym sposobem naprawienia naszych długoterminowych problemów gospodarczych i finansowych, jest zniesienie tego”.

Jeśli chodzi o FED, który nadal podnosi stopy procentowe pomimo ostatnich zawirowań rynkowych, to Trump właśnie oskarżył FED o „zmierzanie do szaleństwa” … i „Oni są tacy sztywni. Myślę, że FED oszalał”.

„Szalony, obłąkany … znieść FED … brr! Co więcej, historia dowodzi: anarchia z uprzywilejowaniem Rothschilda, i już nie żyjesz”.

Czy Trump będzie naszym piątym prezydentem, który dowie się, że historia mu to gwarantuje? Historia powtarza się z powodu nękania ludzkości przez tak wiele stuleci. Ostatecznie nasza przyszłość zależy od tego, czy Naród podźwignie się.

Andrew Jackson byłby naszym pierwszym zamordowanym prezydentem za atakowanie przywilejów Rothschilda; na szczęście oba pistolety mordercy nie trafiły w cel. Jackson dotąd grzmocił zabójcę swoją laską, aż tłum przejął kontrolę.

Jackson był bardziej barwny dawniej, w 1835 roku, kiedy jeszcze istniała wolność słowa:

– „Jesteś jaskinią żmij. Mam zamiar wyrwać cię z korzeniami, a z pomocą Wiecznego Boga unicestwię cię. Gdyby tylko ludzie zrozumieli wagę niesprawiedliwości naszych pieniędzy i systemu bankowego, wybuchłaby rewolucja jeszcze przed świtem”.

USA posiadają trzy banki centralne kontrolowane przez Rotszylda.

 • Pierwszy Bank Stanów Zjednoczonych (1791-1811);
 • Drugi Bank Stanów Zjednoczonych (1816-1836);
 • „Rezerwa Federalna” (dopóki śmierć nas nie rozłączy)?

Jackson zawetował odnowienie wynajmu Drugiego Banku Stanów Zjednoczonych kilka lat wcześniej, 10 lipca 1832. Niedługo po jego deklaracji „jaskinia żmij”, Jackson powiedział swojemu wiceprezesowi:

„Bank, panie Van Buren, próbuje mnie zabić”.

Kiedykolwiek zapytano go o to, co uważał za swoje największe osiągnięcie, Jackson zawsze odpowiadał:

„Zabiłem bank”.

Zamiast obarczać obywateli od 24 do 36 procentowymi odsetkami żądanymi przez bankierów, by sfinansować wojnę secesyjną z Północą Lincolna, wymyślili „zielone” (greenbacks). Wydrukowano 449.338.902 tych w pełni prawnych środków płatniczych.
Lincoln wyjaśnił:

– „Władza pieniądza wyrządza szkodę narodowi w czasie pokoju i konspiruje przeciwko niemu w czasach niepomyślnych. Jest bardziej despotyczna niż monarchia, bardziej bezczelna niż autokracja, bardziej samolubna niż biurokracja. Widzę, że w niedalekiej przyszłości zbliża się kryzys, który mnie niepokoi i sprawia, że drżę o bezpieczeństwo naszego kraju. Korporacje zostały intronizowane, nastanie era korupcji, a władza pieniężna kraju dołoży starań, by przedłużyć swoje rządy, pracując przeciwko prawomocności narodu, dopóki bogactwo nie zostanie zebrane w kilku rękach, a republika zostanie zniszczona”.

Oto odpowiedź redaktorska z London Times dotycząca „zielonych”:

– „Jeśli ta psotna polityka finansowa, która miała swoje korzenie w Republice Północnoamerykańskiej, będzie utrzymana w przyszłości, to rząd ten dostarczy własne pieniądze bez kosztów. Spłaci długi i będzie bez długu. Będzie miał wszystkie pieniądze niezbędne do prowadzenia handlu. Stanie się bogaty bez precedensu w historii cywilizowanych rządów świata. Mózgi i bogactwo wszystkich krajów trafią do Ameryki Północnej. Ten rząd musi zostać zniszczony, albo zniszczy każdą monarchię na świecie”.

Oto co klika z banków centralnych musi zniszczyć:

 • Rząd dostarczający własne pieniądze bez kosztów (bez lichwy)
 • Rząd spłacający długi i nie mający długu
 • Rząd z wszystkimi pieniędzmi potrzebnymi, by prowadzić swój handel, prosperować bez precedensu w historii cywilizowanych rządów, przyciągając mózgi i bogactwo wszystkich krajów

Czy możliwe jest dobitniejsze wskazanie całkowitego wroga Ludu?

Zdecydowanie najbogatsze czasy, jakie Stany Zjednoczone kiedykolwiek widziały, zdarzyły się w latach wolnych od ucisku banków centralnych.

Lincoln został zamordowany w 1865 roku.

Prezydent Garfield ostrzegał przed niebezpieczeństwami grążącymi Ameryce, gdyby ci europejscy bankierzy centralni kiedykolwiek zdobyli władzę:

„Kto kontroluje pieniądze narodu, ten kontroluje naród i jest absolutnym władcą całego przemysłu i handlu. Kiedy zdasz sobie sprawę, że cały system jest bardzo łatwy do kontrolowania, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na szczycie, przestaną ci mówić, skąd biorą się okresy inflacji i kryzysy gospodarcze”.

Garfield został zamordowany w 1881.

Prezydent McKinley rozpoczął atak na centralny „wrzód” z udziałem sekretarza stanu Johna Shermana. Użyli ustawy antymonopolowej Shermana (Sherman Antitrust Act) przeciwko wspieranemu i fundowanemu przez Rothschilda imperium finansowemu JP Morgan, znanemu jako Northern Trust, który pod koniec XIX wieku był właścicielem prawie wszystkich linii kolejowych w Ameryce.

McKinley został zamordowany w 1901 r.

Prezydent Kennedy był ostatnim prezydentem, który stworzył amerykański system pieniężny wbrew przywilejowi Rothschilda.

W dniu 4 czerwca 1963 roku Kennedy podpisał Dekret Wykonawczy 11110, a Ministerstwo Skarbu emitowało do obiegu 4,3 miliarda dolarów amerykańskich banknotów („srebrne certyfikaty”).

Kennedy został zamordowany w 1963 roku.

Prezydent Woodrow Wilson z pewnością wdepnął w Strefę Zabójstwa swoim:

– „Odkąd wszedłem do polityki, przede wszystkim powierzono mi prywatnie ludzkie poglądy. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych – w dziedzinie handlu i produkcji – boją się kogoś. Wiedzą, że władza istnieje gdzieś tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak kompletna, tak dominująca, że lepiej nie mówić głośno, gdy wymawiają to z potępieniem”.

A także:

– „Wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytowy. Nasz system kredytowy koncentruje się w rękach kilku osób. Staliśmy się jednym z najgorzej rządzących, jednym z najbardziej kontrolowanych i zdominowanych rządów na świecie – przestaliśmy być rządem wolnej opinii, nie jesteśmy już rządem z przekonania i wyboru większości, ale rządem według zasad i przymusu małych grup dominujących ludzi”.

Wilson przeżył, wmanewrowując USA w I Wojnę Światową i skazując nas w 1913 roku na trzeci, prawdopodobnie ostateczny bank centralny Rothschilda, „Rezerwę Federalną” (FED) – i urząd skarbowy (Internal Revenue Service – IRS), aby lokować fundusze na spłatę długów narosłych od pożyczonych naszych pieniędzy od FED … pieniądze wyczarowane z „rozrzedzonego powietrza”. Oto przywilej Rothschilda.

Pieniądze z niczego, a twój dług prawdziwy.

Trump robi niesamowite rzeczy w związku z ujawnieniem zła tajnego państwa (Cabal), najwyraźniej poruszając się po ostrzu brzytwy między pomaganiem ludziom i służeniem kabale.

Czy on rzeczywiście zdoła rzucić wyzwanie, choćby likwidując FED, i przetrwać?
Historia spisana jest przeciwko niemu.

Autor: Rand Clifford dla Veterans Today, 14 października 2018 r
Rand Clifford specjalizuje się w ujawnianiu prawdy. Kontakt: randtruth@gmail.com
Źródło: https://www.veteranstoday.com/2018/10/14/trump-enters-the-assassination-zone/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Komentarze 62 to “Trump wkracza w strefę zamachu na własne życie”

 1. simar said

  Jeśli to jest prawda to oznacza że Roman K ma rację twierdząc że Trump to taki Konrad Wallenrod. Rezerwa Federalna to dzisiaj fundament żydowskiej finansowej władzy nad światem.

 2. Trump sie przygotowuje do wojny z Iranem?

  Trump Has Put America on Path to War with Iran While Nobody Is Paying Attention – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization

  https://www.globalresearch.ca/trump-has-put-america-on-path-to-war-with-iran-while-nobody-is-paying-attention/5656755?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

 3. NC said

  „Wszystkich zamordowanych amerykańskich prezydentów (…) łączyło coś w rodzaju „zakazu”.”
  „Jackson zawetował odnowienie wynajmu Drugiego Banku Stanów Zjednoczonych kilka lat wcześniej”

  Czy to „tumaczył” pan Google?
  Musiałem zajrzec do oryginału, by zrozumieć, o co chodzi.

  ———–
  Istotnie, tłumaczenie złe: winno być raczej „odnowienie statutu”.
  Ale cóż, niewiele osób pali się do tłumaczeń.
  Admin

 4. Czystka na Facebooku? Czy to dlatego, ze przed wyborami w listopadzie?

  Dysydenci USA wyproszenie z Facebooka:

  WEB EXCLUSIVE: Dissident Voices PURGED From Facebook & Twitter

 5. Rokitnik said

  p.Trump jest powiazany zbyt silnie z eskimosami by wazyc sie na jakikolwiek radykalniejszy krok. Juz teraz o ile to prawda co pisze powyzszy art. dostal ” zolta kartke ” ! Byc moze WEWNATRZ sa jakies tarcia(?) – ale otoczenie prezydenta jest za male, by siegnac szczytow (FED-u i klanu Rotszyldow)… Przewrotu wewnetrznego moze dokonac jedynie wojsko, ale pewnie tak jak w Polsce ta kasta woli dobrze zyc, niezle zakaszac i udawac, ze cos tam ” bronia „?

 6. Antymarxista said

  Wygra ten, kto strzeli pierwszy.

 7. Antymarxista said

  Do 4: http://www.minds.com

 8. lopek said

  „Trump wkracza w strefę zamachu na własne życie”
  Koniec cytatu.
  Piar taki mu robią tamtejsze dzieci Szatana – aby go uwiarygadniać w oczach jego wyborców – i nic więcej.

 9. Joannus said

  Ad 8 Lopek
  Pofolguj pan wreszcie z tymi dziećmi szatana w każdym komentarzu..
  On ich nie stworzył, ani nie urodził , jeno przyjął na służbę.

 10. Boydar said

  Dzięki, Panie Janie.

 11. Ale dlaczego? said

  Tenu samemu wspom ianemu w artykule JP Morgan niejaki Morawiecki podarował 20 mln. I ogłosił to wszystkim poddanym mu Polakom jako wielki sukces Polski. Z nieodłącznym grymasem obrzydzenia na twarzy. Nie wiem tylko czy to obrzydzenie do swej zakłamanej roli czy „poddanych”.
  A Polacy śpią nadal ogrywani z każdej strony…
  Jak Amerykanie.

 12. Izaurus said

  Obżydzenia!!!

 13. KOJAK said

  TUTAJ AKURAT TRUMPH MA RACJE ! TYCH
  ZYDOWSKICH BYDLAKOW ,KRYMNALSTOW I ZLODZIEJI Z FED NALEZY POGNAC PALAMI NATYCHMIAST PRECZ ! TO BANDA ZYDOWSKICH ZWYRODNIALCOW I KANALI ! NAJWIEKSZYCH SZUBRAWCOW I ZLODZIEJI NA SWIECIE !

 14. walthemar said

  Czy to zbieg okolicznosci? albo strasza
  .https://plejada.pl/newsy/melania-trump-awaria-samolotu-z-pierwsza-dama-na-pokladzie/s1ln81n

 15. snag said

  Post na temat ryzyka i bank-gangsterów a troll jak zwykle, tym razem o rzekomych przygotowaniach do wojny z Iranem 😉 ,…

 16. snag said

  … se myślę senior admin, jak go ukatrupia znaczy Trump’a to w Iranie mogą spać spokojnie a troll może dać się zbadać 😉 ,…

 17. Zerohero said

  Swego czasu Trump powtórzył słynne przemowienie JFK o spiskach.

  tylko, że to co powiedział Trump było jeszcze mniej konkretne,bardziej łagodne i nieco narcystyczne.

  a krytyka podnoszenia stóp przez FED? Jakaś taka bez sensu. Przecież niskie stopy zwiększają ilość kredytu, pompują bańki spekulacyjne i prowadzą do złej alokacji. To niewysokość stópy jest zła, ale sama rezerwa częściowa i w ogóle sedno tego systemu. Plus za wymienienie nazwiska na „R”, ale ciekaw jestem czy to jest pewne info. Poza tym co innego rozpocząć kampanię walki z R, a co innego puścić jednego twitta i zapomnieć o sprawie ciesząć się, że część wyborców będzie się tego twitta trzymała w nadziei, że ten twiit jest wierzchołkiem góry lodowej pracy Prezydenta a nie krotki pijarowym bączkiem.

 18. Jerzy Kiler said

  Czyli prezydent USA nie może kazac zabić swojego wroga?

 19. Roman K said

  Ooooo…niemozliwe:-))))) prawdziwi Polacy zaczynaja myslec:-))))))
  Trump panowie…rozni sie tym od innych prezydentow nieboszczykow….ze doskonale zdaje sobe sprawe z KIM, Kiedy I Co zaczal….. To pierwszy Prezydent , ktory wie co nalezy zlikwidowac ,zeby przywrocic Amerykjanom ich Republike…
  Jak sie wam wydaje ..dlaczego I za czyje pieniadze Hollywood szczeka, toczy piane z pyskow…I strzyka diabelskim jadem????
  Jak zabija Prezydenta…to zaplaca za to zyciem..wielu setek tysiecy,,jesli nei milionow….I calkowita anihilacja Israela.
  Trump..zywy jest jkedyna gwarancja ,ze Izraelici moga ujsc z zyciem..przynajmniej ci najmniej zaanagazowani….
  Bradziej nalezy sie obawiac rozprawy z Chinami…czy Chiny odwroca sie od Globalnych Sponsorow…I popra Koalicje….czy stana w obronie Lucyferianow i ich interesow.
  TRump dysponuje Straszliwa Bronia..nazywa sie to Moratorium na dlugi…..kto kuma wie…..co t jest.
  Dzis Chiny wystawiy na sprzedaz dlug Amerykanski na 3 mld dollarow….kto zainwestuje w te obligacje????:-))))))
  Reszta sluchajta Moira Wietzkiego I tego co cedzi z przymrozeniam oka, polgebkiem:-)))))

 20. Roman K said

  I I drobna uwaga do glupiego tytulu….. Trump podejmujac probe walki o Prezydenture….wiedzial dokladnie, ze z ta chwila Globalny Kahal wydal na niego wyrok Smierci……

 21. simar said

  Roman K ///Ooooo…niemozliwe:-))))) prawdziwi Polacy zaczynaja myslec:-)))))) ///

  To jest jedna interpretacja. Druga mówi że Roman K przestał myśleć, już dawno, i teraz tylko lansuje swoją religijną wiarę w Trumpa – mesjasza. Wierzy w to trochę Ameryków, ale Amerykanie nie są specjalnie wiarygodni, ich mózgi to gąbki na skutek wieloletniej ekspozycji na kloaczną rozrywkę czy fluoryzowaną wodę.

  Córka Trumpa jest żydówką, zięć finansuje obłąkanych megalomanów z Chabad Lubawicz a wiceprezydentem jest syjonista Mike Pence, typowy obślizgły waszyngtoński polityk. Wystarczy odstrzelić Trumpa i na jego miejsce przyjdzie Pence. A odstrzelić prezydenta nie jest trudno, czego przykładem są losy holyłódzkiego pajaca Ronalda Reagana. Pajac był prezydentem, ale wiceprezydentem był już Bush. Pajac otrzymał kulę w Białym Domu.

  Trump pewnie zna na tyle historię że wie iż każdy prezydent, który zadarł z żydowskim kartelem finansowym, Jackson, Lincoln, Garfield, McKinley, Kennedy – miał kłopoty. Nie jest prawdą, co mówi Roman K, że poprzednicy „nie wiedzieli” z kim zadarli. Doskonale wiedzieli. Trump zna historię i wie co może go spotkać. Jako wiceprezydenta ma Mike Pence’a, który zrobi wszystko, czego wysłannicy Rothschildów od niego zażądają.

  Roman K twierdzi, że jak Trump grozi odebraniem Rezerwie Federalnej monopolu na tworzenie publicznego pieniądza, to faktycznie ma takie zamiary. A może Trumpowi tylko chodzi o utrzymanie w wierności swojego, pogrążonego we frustracji, elektoratu? Przecież Trump od dekad jest funkcjonariuszem przemysłu rozrywkowego, człowiekiem pogrążonym w beznadziejnych długach. Może on ma po prostu odegrać swoją rolę i – jeśli zrobi to dobrze – to ktoś mu te długi umorzy? Wiemy że tak przecież było w przypadku Winstona Churchilla.

  Problem jest taki, że zarówno prezydent Putin jak i Trump są oskarżani o to, że są sługusami Chabad Lubawicz. Prezydent Putin potrafi jednak wysłać Syryjczykom rakiety S-300 (zakładam że to się faktycznie stanie), co może dość konkretnie uziemnić twór syjonistyczny. Nawet żydowski namiestnik w Rosji Berl Lazar wyraził dezaprobatę dla tego ruchu.
  A co robi Trump? Nic nie robi, ale mówi że odbierze Rezerwie Federalnej monopol tworzenia pieniądza. A co robi? Nic nie robi, tylko mówi, mówi, mówi. Tam się mówi: „talking is cheap”.

 22. Gruppenführer Wolf said

  Takich ruchów się nie zapowiada, tylko wykonuje.

 23. simar said

  @ 21 Gruppenführer Wolf

  Dobrze zaorane w jednym zdaniu. Dlatego mamy prawo przypuszczać, że Trump w ten sposób hipnotyzuje tylko Amerykanów z gąbczastymi mózgami. Wiemy dobrze że Kennedy, kiedy zlecał druk „United States Notes” i przygotowywał Executive Order 11110 to wcześniej tego nie zapowiadał ani nie przeprowadzał konsultacji społecznych.

 24. Piotr Podgórni said

  Żydowskich mesjaszy było wielu. Kontrybucje nałożone na Niemcy po IWŚ doprowadziły Miemców do nędzy, dzięki czemy wybrali oni podsuniętego mesjasza Hitlera. Aby Amerykanie wybrali Trampa na swojego mesjasza należy zorganizować wielki kryzys. Jeżeli FED będzie podnosił stopy procentowe to doprowadzi do krachu na skalę wiekszą od tego w 2007r. Do tego dorzućmy kilka niszczycielkich tornad (broń pogodowa). Wówczas można by oskarżyć banksterów i próbować przejąć FED, ale żeby to zrobić Trump musił by mieć pełnię władzy – mamy mesjasza Trumpa. W Chinach mamy dożywotniego dyktatora, w Rosji praktycznie też, więc mielibyśmy globalny trumwirat. Należy pamiętać, że pieniądz jest długiem i nie ma znaczenia kto go emituje- on zawsze obciąża pracyjących- a żeby dokonać resetu potrzeba wojny.
  Rozumowanie załamuje się w przypadku gdyby Trump miał być tym globalnym mesjaszem ale o to należy spytać przebierańców.

 25. lopek said

  Re 9:
  „Ad 8 Lopek
  Pofolguj pan wreszcie z tymi dziećmi szatana w każdym komentarzu..
  On ich nie stworzył, ani nie urodził , jeno przyjął na służbę.”
  Koniec cytatu.
  Ważne jest to aby ująć temat tak – jak ujął go kiedyś sam Jezus Chrystus – aby nikt nie miał wątpliwości. Oczywiście słowo – dzieci – można zastąpić słowem – pupile – lub równoważnym – ale przecież wtedy odchodzimy od oryginału.

 26. Marucha said

  Pan RomanK dokonał w pewnej chwili zwrotu o 180 stopni.
  M.in. z rozsądnego zwolennika Rosji stał się nagle rusofobem.
  Nie będę dociekał powodów, stwierdzam tylko fakty.

  Simar (#21) dobrze opisał Trumpa i jego gadaninę.

 27. Boydar said

  Jeśli jest aktorem, a jest, to gadane mieć musi. Mimo wszystko spoglądajmy na skutki. Bo wszystkich przyczyn nie jesteśmy władni nawet dostrzec, a tym bardziej pojąć.

  Ja nie rozumiem, po co zastanawiać się nad tym jaki Trump jest. Przecież nam to jest obojętne. Dla nas jest istotne, jak kurs który mniej lub bardziej jawnie „obrał” wpływa na nas i nasze dzieci. Nawet na dzieci zdecydowanie bardziej.

  My mówimy „żydy”. To podstawowe nieporozumienie, tak jak z Szatanem którego podobno nie ma. Przecież żydy to nie monolit, wręcz antymonolit. Nie wierzę, że żydłai u Trumpa nie ma, są i muszą być. Ale uważam, że nawet najgorszy zaprzedany kabalistom żydłaj wisząc (stojąc) na drucie zrobi wszystko co mu każą. Istotne jest tylko, kto dysponuje stołkiem pod jego nogami.

  My nawet w drut nie wierzymy. A przecież drutowi jest to zupełnie obojętne.

 28. Piotr Bisek said

  Kto nie wierzy to nie…A czy syyszal Pan o drutowaniu tych przy korycie?To nadal jest aktualne i robione….Wiemy kto to POtrafi i PO co.

 29. simar said

  Kontynuując #21 wrzucam film: „Is Trump for Real”:

  To jest maksymalnie 25 minut, potem offtopic.

  Tam mówią że Steve Bannon już w 2014 roku zlecił słynnej firmie Cambridge Analytica opracowanie programu dla kandydata, który miałby zagospodarować głosy sfrustrowanych białych Amerykanów. Tam wymyślili hasła: „dry the swamp”, „build a wall”, „ban Muslims”.

  Niechlujny Steve studiował też karierę Adolfa Hitlera, który też był kandydatem banskerów i przemysłowców, którzy chcieli nowej wojny. Jak zmusić lud do uczestniczenia w wojnie jak lud nie chce? Podobno w 1919 roku niemieccy generałowie bali się pokazywać na ulicy w mundurach bo groził im lincz…

  Początkowo kandydatem, który miał głosić te hasła, miał być Ted Cruz. Ale onanista Cruz był zbyt sztywny, nie rokował nadziei i niechlujny Steve poszedł do Donalda Trumpa. Wiemy że Steve był jego strategiem, to on zdefiniował elektorat Trumpa. Tylko że to wszystko dwa lata wcześniej opracowała Cambridge Analytica.

  W filmie lansują tezę że Trump to właśnie aktor do wynajęcia, jak Ronald Reagan. Jessie Ventura przypomina, że wiceprezydentem jest Mike Pence – to na wypadek gdyby Trump zbytnio wczuł się w rolę. A pamiętamy zamach na Reagana i kto go miał zastąpić.

 30. Piskorz said

  re 23 Dokładnie tak..!!!

 31. Roman K said

  Panie Gajowy..o 360 stopni to kreca sie jak horagiewki, badz g..no w przerebli,….. ” prawdziwi Polacy_:-)))… skad zawieje…na nadzieje .
  Ja nigdy nie bylem I nie jestem ani zwolennikiem Rosji…ani zadnego innego Imperium…. ani ich wrogiem. Ja rozumiem ,ze oni wybrali taka droge i taki maja swoj narodowy interes!!!!! Ba…. nawet to szanuje! Sami sobie wybrali i sami za to placa!

  Nie rzadza nimi ani wydumane przez naiwnych sympatie, ani irracjonane emocje…ale stawiaja na organizaje- jaka SAMI finansuja i na Bron..jaka SAMI buduja, bo tylko ona gwarantuje im osiaganie celow.,,i bezpieczenstwo prowadzonej polityki i jej skuteczniosc.
  I Putin i Trump to przedewszystkim Realisci….i to napawa nadzieja…Ludzie bardzo utalentowani i Inteligentni i Realisci…. sa bowiem ludzmi odpowiedzialnymi i za siebie i za inych.
  TYm roznia sie od emocjonalnych kretynow..poslugujacych sie irracjonalnymi emocjami i starajacymi sie te idiotyczne uczucia, pragnienia i nadzieje przekladac na rzeczywistosc…podjmujacymi idiotyczne decyzje..i szaqstajacy idiotycznymi opiniami:-))))

  Panie Simar…pan poprostu jest zwyczajnym ignorantem:-)))) zwyczajnie opisuje pan zjawisko nie majac zadnego pojecia- jak to zjawisko dziala:-))))))
  Nie pan pierwszy nie ostatni…tacy -jak pan- pisza historie, tworza teorie miedzy innymi ewolucji…i wymyslaja…rozwiazania ekonomiczne, edukuja:-)))))..dlatego swiat glupieje:-))))0

 32. Marucha said

  Re 31:
  Panie Romanie, sklerozy jeszcze nie mam – i dobrze pamiętam Pana dawniejsze poglądy. Zmienił je Pan w sposób oczywisty.

  Powaliło mnie Pana twierdzenie, że – trzymajcie mnie, qrva! – Rosja odrzuca liczne polskie przyjazne gesty.
  Czy chodziło Panu o niszczenie pomników i grobów rosyjskich żołnierzy?
  Czy o stanie w czołówce krajów domagających się sankcji wobec Rosji?
  Czy o przypisywanie Rosji zła całego świata – np. napaść na Gruzję, napaść na Syrię, krwawa aneksja odwiecznie ukraińskiego Krymu?

  Swoją drogą stwierdzenie, że Trumpem nie rządzą „irracjonalne emocje”, jest dość ryzykowne – zwłaszcza w świetle jego wzajemnie sprzecznych z dnia na dzień wypowiedzi.

  Ameryka jest KURWA BANDYTĄ.
  Rosja NIE JEST.

 33. lewarek.pl said

  Autentycznym Trumpem jest Trump z kampanii wyborczej. Obiecywał wycofanie się Ameryki z Bliskiego Wschodu, ograniczenie interwencjonizmu, ocieplenie stosunków z Rosją, reformy gospodarcze i finansowe – i chyba naprawdę miał takie plany. Kiedy wygrał, po trzech miesiącach, gdy uświadomiono mu kim teraz jest i co ma robić, stał się anty-Trumpem. Czasem zdarza mu się napisać coś na twitterze, albo coś niechcący powiedzieć, co jest odpryskiem dawnego autentyzmu, ale to bez znaczenia. Musi robić to, co robi. Tu chodzi o życie, o wszystko.
  To przecież nie Trump rządzi Ameryką. Ma jednak jakieś kompetencje i możliwości, zostawia mu się jakiś zakres wolności. Wolno mu walczyć z Planned Parenthood, wolno mu mianować konserwatywnego sędziego, to i owo mu wolno. W kolizyjnych sytuacjach problem dla rządzących sprowadza się do przezwyciężania oporu materii.

 34. Piskorz said

  re 6 Wygra ten, kto strzeli pierwszy.”….raczej ten, który umrze …jako drugi.!!

 35. NICK said

  Tak. Lewarek.

 36. Re: 32 Marucha.
  Rosja zerwala (zamknela granice) handel z polskimi rolnikami, tylko dlatego, ze zydowskie k…rwy z „kneSejmu” gardlowaly na Majdanie „slawa ukrainie”…,I tym samym popieraly zydowskie dazenia wobec Rosji…
  No I oczywistym jest (dla idiotow), ze Rosja ponosi wszelka odpowiedzalnosc…nawet za zatkany „kibelek” w Teksasie…
  Dalej nie bede „dokladal”…Moze p. Romek OPRZYTOMNIEJE z tego „American dreams”…I zydowskiego talmudyzmu…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. Boydar said

  Rosja zerwała handel żeby rozpierdolić m.in. stuprocentowego koalicjanta. A tak naprawdę to wcale nie zerwała tylko wskazała na inne „rozwiązania”. I słusznie. Niech się chamy opamiętają, że chata nie jest z kraja. Innej drogi jak kijem nie ma.

 38. revers said

  No raczej w ukladach 2+4 podpisanych za Skubiszewskiego nie bylo mowy o rozszerzaniu NATO, a MON jak by nigdy nic zamowil sobie u Trumpa kompleks rakietowy „hiwire” o zasiegu 300 km i oczym tu mowa? Prezydeci usa zmieniaja sie a polityka Pentagonu i Rotszilda CIA pozostaje taka sama.

 39. Re: 33 Lewarek…
  Oto prosze sobie posluchac d.trumpa jak „nawija” talmudem, ze az glowa boli…
  O tutaj na konferencji prasowej….

  W dalszym ciagu ponawiam pytanie do „hamerykanow” mowiacych w j. polskim: „Kto poszedl w „pasiaki” z „gornej polka” z bialego knesetu w Waszyngtonie po 12 miesiacach prezydentury trampa???”…

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Chiny I Rosja oficlalnie wywalily na zbyty pysk zydowskiego dolara z federal reserve jako waluty globalno-rozliczeniowej…
  Ciekawi mnie co z tym „argumentem” zrobi trump???

 40. Re: 37 Boydar…
  Dyplomatycznie sie wyrazajac, to Rosja wstrzymala ze wzgledow bezpieczenstwa produkty (warzyw, owocow I miesa) z Polski (podejrzewane sa te produkty, ze sa genetycznie modyfikowane)…
  Czy tak lepiej brzmi???.
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. No I prosze przetlumaczyc na jezyk zrozumialy, co Rosja miala do powiedzenia Polakom zamrazajac import z Polski po fakcie „wystapien” zydow z „kneSejmu” na Majdanie???…

  Prosze, moze sie Boydar wykazac…

 41. Roman K said

  Moze pan ma szwagra Niemca panie Gajowy…..
  To ze Rosja odrzucila wiele wiele polskich gestow I inicjatyw jest faktem. Nie podjela zadnej inicjatywy ze strony polskich ugrupowana narodowych nawet w najmniejszym stopniu oprocz nic nei znaczacych trzecioplanowych agend. Natomiast swoj sztandarowy posterunek na Polske czyli Srulnik .pl obsadzila szczodrze oplacajac Urbanem i cala czereda jego parchatych wspolpracownikow. TO tylko jeden z rozlicznych przejawow.
  Dodatkowo usuwajac z niego Rosjan prawoslawnych….I zyczliwych przyjaciol Polakow. To samo zrobiono z personelem dyplomatycznym..usunieto Rosjan.
  Aktem wielkiej przyjazni i zyczliwosci Polsce bylo sprzedanie Polsce gazu po extraorbitanych cenach????
  Nie slyszalem o niszczeniu grobow zolnierskich… i nie wierze, ze dopuscili sie tego Polacy- katolicy..Nie wierze!!!!! A poniewaz w Polsce dokonuje sie wielu prowokacji od wielu lat ide o zaklad ,ze jesli zlapia tych wandali na goracym uczynku,,beda posiadaczami dyplomatycznych paszportow….wielu krajow- jak to zwykle te sluzby czynia.

  Skad pan wzial sprzeczne wypowiedzi Trumpa???? Ze szwedzkiej prasy, czy z Miedzynarodowej….???? Jak te pierdoly, ktore pan wymienia ???
  Pan utozsamnia parchate media z…… Ameryka????? To Trump pierwszy nazwal ich Fake News….i powiedzial ,ze klamia….nikt inny….
  Panskie przypisywanie wszystkiego zla Ameryce ..wygada tak – jak przypisywanie Polsce winy za Holocaust:-))))))

 42. Roman K said

  Panie Jasku…co tu pan uslyszal o Talmudzie??? czy panu sie melioracja i i infrastruktura wodna , kojarzy z Talmudem?????
  jak tak to pana przypadlosc a ne Trumpa:-)))))

 43. Re: 41 Roman K
  A pan nie od dzisiaj „nawija” talmudem, ze az drzwi Gajowki „trzeszcza”, a poglady zmienia pan jak przesuwany „kolorowy” kalejdoskop…
  Kogo pan tutaj „sciemnia???”…Trump nie odpowiedzial konkretnie na ZADNE postawione pytanie w jego kierunku, gdzie uzywal „talmudycznego jezyka” w wersji: „sprawdzamy, przyjrzymy sie, sprawy w toku, negocujemy…itd. itd., itd…
  Czy wszystko musze palcem pokazywac???

  Jak napisalem wczesniej, kiedy d. trump jeszcze nie byl prezydentem, ze jesli choc w 50 procentach bedzie chcial zrealizowac swoje przedwyborcze obietnice, ktorymi „mamil” amerykanska gawiedz (to co chciala gawiedz uslyszec), to nie dozyje 100 dni swej prezydentury… I nie pomylilem sie…
  D.trump TYLKO pier…oli peany dla „gawiedzi”, a „deep state” („miedzynarodowa zydowska spolecznosc”) wydaje polecenia…swej prezydenckiej kreaturze politycznej…

  Osobiscie NIC do TRUmPA nie mam jako przebojowego „bizness–mana”, ale jesli chodzi o polityke ktora uprawia, to jest baaaardzo daleka od tej „obietnicowej” kampanijnej wyborczej…I dlatego, moge napisac: „D. Trump jak mowi, to tylko mowi, a robi to, na co mu zydzi (sehendryn I lichwiarze) pozwola… I niech pan juz wiecej nikomu dupy nie „szkli”, ze jest inaczej…Bo k..rwa nie jest…
  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. Re: 42 cd…
  Och, zapomnialbym dodac najwazniejszy „pean” d. trumpa, ktory ciagle (jak mantre) powtarza praktycznie na kazdym publicznym spotkaniu, to „America great again” (God bless America..etc)., tylko NIGDY nie wspomnial (nawet sie nie zajaknal) o WOLNEJ AMERYCE… (Jaka kiedys Ameryka byla…)…

  Podobnie ma sie z zydowskim dolarem (dla Amerykanow) z federa Reserve… NIech pan wezmie do reki zydowskiego dolara I uwazniej poczyta, co jest tam napisane… (jest tam jedno bardzo wazne slowo (wyraz), ktore deskredytuje caly zydowski bull-shit (geszeft jak pan woli)…

  No I niech pan znajdzie ten wyraz umieszczony na zydowskich banknotach z federal reserve…Good luck…

  A na 1 dolarowce masz pan caly wyrysowany Talmud I nawet „pokolorowany”…Nie musi brac pan kredek do raczek…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawaczaca.com

 45. Boydar said

  Od wykazywania się to jest Pan Jasiek, nie śmiałbym nastawać na pozycję giganta nauk ekonomicznych oraz wszelakich.

  A ze wskazaniem na stop GMO w wykonaniu Rosji to akurat się zgadzam całkowicie; sankcje sankcjami a Spomlek ŻADNYCH problemów z eksportem nie odnotował, chcą wręcz więcej i więcej. Ale Spomlek od paru już lat nie bierze mleka w którym jest nawet ślad GMO. Przesłanie jest proste, i chamy wolno ale pojęły. Za strukturę rolnictwa przez całe dekady „odpowiadał” stuprocentowy koalicjant, ale to tylko szyld, zielony szyld czerwonych wszy.

 46. Marucha said

  Re 41:
  Jakie to były inicjatywy i na jakim szczeblu? Pan chyba sobie żartuje. Kpi Pan w żywe oczy albo ma mnie za głupiego chuja.
  Narodowcy?
  Przecież w Polsce jest to partia/ugrupowanie bez znaczenia, co świadczy o samych Polakach. I co ma zrobić Putin? Ustanowić oddzielną ambasadę dla narodowców?
  Polska i Polacy nienawidzą Rosji i Rosjan. Gotowi się powiesić, byleby im zrobić na złość.

  Inicjatywy… bua ha ha ha ha…. Chyba należy do nich zamknięcie małego ruchu granicznego z obwodem kaliningradzkim.

  Dlaczego w Sputniku pojawiają się nazwiska polskich lewackich dziennikarzy z kręgów urbanoidalnych? Bo prawacy zesrali by się w gacie ze strachu na samą myśl o jakiejkolwiek współpracy ze Sputnikiem czy w ogóle z Rosjanami, Bo polski prawak to KRETYN i rusofob. Nie mam wystarczajacych słów pogardy dla tej ludzkiej mierzwy.

  Ale i tak nieprawdą jest, że Sputnik współpracuje wyłącznie z urbanoidami. Widzę tam bardzo różne poglądy i różne głosy z Polski.
  Dlaczego Pan udaje, że nie widzi?
  Co mi Pan poleca zamiast? Może CNN? Może New York Times?

  Nie widzę „nieżyczliwości” wobec Polski, choć kto jak kto, ale Polactwo na nią solidnie zapracowało. Przeciwnie, to Rosja była JEDYNYM krajem, jaki stanął po stronie Polski, gdy Izrael zaczął nas na wiosnę polewać gównem z wielkim poparciem USRaela.

  Pan nie wierzy, że profanacji dopuścili się Polacy… Niech Pan przyjedzie do Polski na dwa miesiące i pogada z ludźmi… to Pan uwierzy.

  Pierdoly Trumpa, w których z dnia na dzień zmienia zdanie czy to o Rosji, czy UE, czy Korei Północnej – to oczywiście dowód stałości poglądów.

  Przemilczę już kwestię sankcji wobec Rosji za… „ingerencję” w wybory w USA. Tego się nie da skomentować bez paru kurew.

 47. Boydar said

  Jeszcze do Pana Jaśka bo misię przypomniało – „… poglądy zmienia pan jak …”. Skąd się Panu Jaskowi wzięło, że Pan Jasiek wie jakie poglądy ma Kolega Kafel ?

  Powiem Panu Jaśkowi, tak całkiem prywatnie, że jakby Pan Jasiek poznał poglądy Kolegi Kafla, to nie mógłby Pan Jasiek zasnąć. A jakby poznał moje, to by się poszedł i chyba obwiesił.

  To co Pan uważa za poglądy Kolegi Kafla, to jedynie Pańskie ułomne wyobrażenie, słowo harcerza.

 48. revers said

  kto zlozy posiekanego dzienikarza w ambasadzie saudis w Turcji i za ile petrobaksow?

  https://www.reuters.com/article/us-saudi-politics-dissident-search/trump-says-saudi-journalist-likely-dead-turkey-searches-for-remains-idUSKCN1MS08Q?feedType=RSS&feedName=topNews&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+reuters%2FtopNews+%28News+%2F+US+%2F+Top+News%29

 49. NICK said

  Z RomanemK?
  Się nie dyskutuje.
  Bynajmniej poważnie.
  Co dawno dostrzegł był Lubelak.

  Inteligentnie i kurtuazyjnie.

 50. Boydar said

  Bo ja zawsze chciałem być inteligentny i kurtuazyjny, a wyszło jak wyszło. Jak mówi stare przysłowie pczół – „na pana to trza mieć wyglund i piniondze”.

 51. NICK said

  A wyszło jak wyszło.

 52. Re: 47 Boydar…
  Wyrazilem sie bardzo grzecznie nt/ „pogladow” p. RomanaK, ale dosc skutecznie (a nawet obrazowo) napisal p. Gajowy we wpisie nr: 46…
  Nie chce wiecej dokladac, bo jesli ma ktos jakies poglady, to jest zobligowany podac ich fundament: Prawa Rzymskiego, Prawa Naturalnego, prawa talmudu, czy „prawa tlumu” lub prawa sehendrynu itd. itd…, a nie „srac” ideologiami…

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. (ach, nie bede dopisywal)…

 53. NICK said

  Prywatnie?
  Toż to Jaśko JEST rozsądnym.
  Wg mnie.

 54. Boydar said

  Z wypowiedzi Pana Gajowego też nie wynika, jakie poglądy ma Kolega Kafel. Poza tym, rolą Gospodarza jest, abyśmy to my swe poglądy artykułowali i w celu realizacji tego zadania ima się różnych sposobów. Jednemu powie czarodziejskie słowo a drugiemu nieco inne. To Jego zbójeckie prawo.

  A sprowadzając rzecz całą do poziomu trawy; czy Pan Jasiek jest w stanie napisać, jakie poglądy ma Roman Ka ? Tak by nie pozostać gołosłownym ?

 55. NICK said

  Pan Jasiek?
  Napisał.
  Wielokrotnie i wprost.

 56. The Trump administration tells lies for itself and for Israel – Middle East Monitor

  Trump and Bibi
  https://www.middleeastmonitor.com/20181019-the-trump-administration-tells-lies-for-itself-and-for-israel/

 57. Amerykanskie osiagniecia wojskowe: Popisy Siodmej Floty na Filipinach

  Helikopter USA spadl na okret USA i sie oba mocno nadwyrezyly

  https://www.rt.com/news/441696-navy-helicopter-crashes-reagan/

 58. Roman K said

  Panie Gajowy ja rozumiem, ze pan I pan Jasiek macie swoje pogladay…I dla was wasz SSyn jest o wiele lepszy niz Czyjs tam SSyn….w odroznieniu od panow nie trawie zadnych SSynow.
  Dziwnym zbiegiem okolicznosci staje pan w jednym szeregu z takimi tuzami nie trawiacymi Trumpa , jak pan Jasiek z Toronto, rabin Juosuff, Nancy Pelosi, Diana Finkelstein, Chalres Shumer, Alex Baldwin. Robert DeNiro, George Cluney, Clintonowie, cala Kaballa Neoconow, Liga Przeciw Znieslawianiu wszystkie wazniejsze Organizacje Syjonistyczn na calym Swiecie…Assocjacje Globalne Pederastwo i Lesbijek, Assocjacje Trangenders, .etc etc I powtarza pan te same brednie co I oni …pozbawione jekijekolwiek podstawy…..
  Oczywiscie uzywjac ogolnika Ameryka to Bandyta:-)))) a Trump jest niezrownowqazony :-)))))
  Od Regana kolejne aministracje USA to coraz wieksze przejmowanie wszelakich agent afdministracji przez Neoconow…. apogeum nastapilao za czasoe Busha i Obamy… Pierwsze uderzenia na Libie- jak panowie niepamietacie rozpoczely sie za Reagana, ktory raczej gral prezydenta a bnie nim byl…. rzady sprawowali neocony pierwszej wody Cheyney I Bush senior…. I ta wojenna sielanka rozwijala sie doskonale ..az do chwili objecia prezydentury prez Trumpa…
  Pan zapomina ze PI to twor CIA opanowanego przez Neoconow I Johna MacCaina….a jego upadek to zatrzymanie finasowania najemnikow islamskich przez Trumpa…
  Napewno slyszal juz pan o tzw Karawnie z Gwatemali- jaka podaza w kierunku USA tego „szatana i jaskini zla”:-_)_)_) niczym Wielka pPelgrzymka Warszawska na Jasna Gore…2000mil z okadem…. jak pan mysi samo tak tym ludziom do lba wpadlo????? Nie mogli to plynac w balii do Rosji????
  Zeby kilku Taternikow Wysokowyksztaconych wylazlo na gore 3500 m…w ciagu dwoch tygodni potrzebowali dotacji Komitetu Centralnego na papu….
  a tu 4000 ludzi idzie z dziecmi….za nic????
  Kto to zorganizowal?? I po co??? niech pan zapyta Nicka..on wie wszystko:-)))_), jak zdazy przed Jaskiem:-))))))
  Panom sie wydaje ze…….. wszyscy ciemne hooye?????

 59. Re: 58 RomanK
  D.Trump, jako osoba publiczna (nie wkraczam na jego teren prywatny), to taki drugi „bolek” w wersji amerykanskiej I dla amerykanskiej „gawiedzi”…
  Nigdy nie napisalem ze nie lubie D.Trumpa, ale jedynie odnosze sie do jego „nowoczesnej” polityki opartej na „slodkich gatkach” pijarowskich…I nic wiecej…
  I jeszcze jedno: nie mam zadnych „ynteresow” ani interesow w USA, wiec badz pan tak laskaw nie ustawiac mnie w szeregu z zydowskimi kanaliami…
  Czy mam narysowac I pokolorowac???..

  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 60. Re: 54 Boydar…
  Ano wlasnie wynika…jakie poglady ma p. Roman Kafel…
  Wystarczy uwazniej czytac, a nie po „lebkach”…

  Ostatnio p. Romek „ustawil” mnie w szeregu z zydowskimi k…rwami, ktore wrecz nienawidza d.trumpa, tylko dlatego, ze jest „wolniejszy” od poprzedniego prezydenta obamy…

  ===================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 61. revers said

  700 isisi trumpiarzy wraca do syrii na pole walki, Putin ostrzega …

  https://www.express.co.uk/news/world/1033295/isis-news-putin-news-russia-war-Syria

 62. revers said

  i to w jakim stylu, kto dziennie nie zabije w imie zachodnich demokracji 10 cywilow, 10 postronnych ten nie jest hamerynkanskim demokrata, nosocielem zachodnich wartosci

  „ISIS issued Russia with an ultimatum and vowed to execute ten people every day.”

Sorry, the comment form is closed at this time.