Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dania zaczyna likwidację imigranckich gett

Posted by Marucha w dniu 2018-10-19 (Piątek)

Duński rząd rozpoczął wdrażanie nowej strategii radzenia sobie z problemem imigrantów oraz społeczeństwa kulturowego.

Jak dotąd Duńczycy wdrożyli między innymi prawo zabraniające noszenia burki w miejscach publicznych, z kolei teraz rozpoczną wyburzanie dzielnic uważanych za getta skupiające obcokrajowców. Projekt niszczenia dotychczasowych i budowy nowych osiedli ma potrwać do 2030 roku, a dzięki niemu ma być możliwe między innymi odciągnięcie młodzieży od prywatnych szkół muzułmańskich.

Centroprawicowy gabinet Larsa Løkke Rasmussena już na wiosnę zapowiedział przygotowanie „pakietu getto”, który miał dotyczyć przede wszystkim przedmieść duńskich miast, zaś jego głównym celem miało być przeciwdziałanie tworzenia się muzułmańskiego państwa równoległego.

Ostatecznie rządowe założenia przewidują, iż do 2030 roku zlikwidowane zostaną wszystkie najbardziej problematyczne osiedla, określane od dawna właśnie mianem gett prowadzących do izolowania się imigrantów od duńskiego społeczeństwa.

Pierwszym zlikwidowanym osiedlem tego typu ma być dzielnica Vollsmose w Odense, porównywana najczęściej do najbardziej niebezpiecznych dzielnic w miastach sąsiedniej Szwecji. Charakteryzuje się więc ona niezwykle dużym bezrobociem, wysoką przestępczością i niskim poziomem wykształcenia swoich mieszkańców.

Zburzone zostaną więc bloki z blisko tysiącem mieszkań, dzięki czemu trzy z dziewięciu tysięcy mieszkających tam imigrantów zostanie przesiedlonych w inne części Odense.

Lokalne władze zwracają uwagę na fakt, iż młode osoby z Vollsmose mają dużo mniejsze szanse na osiągnięcie czegoś w życiu niż pozostali członkowie duńskiego społeczeństwa, dlatego należy zlikwidować struktury zachęcające je do podejmowania się działalności przestępczej zamiast edukacji. Dodatkowo w nowym miejscu zamieszkania dzieci imigrantów będą chodziły do państwowych szkół, a nie do prywatnych placówek edukacyjnych o islamskim charakterze.

Na podstawie: nyheteridag.se, friatider.se
http://autonom.pl

Komentarzy 21 to “Dania zaczyna likwidację imigranckich gett”

 1. Antares said

  Do 2030r. ? ciapaci nie będą biernie temu się przyglądać.

 2. brys said

  Rozsiewają zarazę.

 3. zenovka said

  Jeśli zburzą te getta razem z mieszkańcami, to ok. Obawiam się jednak, że „gdzieś” ich przeniosą i powstaną nowe getta, I jaki to ma sens?

 4. maasteer said

  To w końcu Dania likwiduje te getta, czy kara za prorosyjskie poglądy?
  https://marucha.wordpress.com/2018/10/13/w-danii-zaproponowano-wsadzac-do-wiezienia-za-prorosyjskie-stanowisko/
  Niech się zdecydują!
  Które zło będą zwalczać jako priorytet?

 5. maasteer said

  I czy ewentualna likwidacja tych gett wiąże się z odesłaniem ich „mieszkańców” z powrotem do Syrii do walki z Narodem Syryjskim po przebytej rekonwalescencji i przegrupowaniu sił i środków?

 6. maasteer said

  Wcześniej już na Gajówce o tym było:
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dania-rozpoczyna-program-przytul-terroryste

  Już duńczykom się znudziło wzbogacanie kulturowe??

 7. lopek said

  Już tam tym Dunom duńskojęzyczne dzieci Szatana pokażą ruski miesiąc i wszystko wróci do szatańskiej normy.

 8. ojojoj said

  Zaraz zaraz, a wiec jest ok jak maslimy porobily swoje getta w Serbi i Serbowie chcieli te getta polikwidowac, to NATO w tym Dania poszly bombardowac Serbow.

  W takim razie pytam sie, kto zbombarduje Dunczykow?

 9. maasteer said

  Nazistowska Agresywna Terrorystyczna Organizacja dokonała zbrodni na Serbach i do tej pory nikt za to nie poniósł żadnej odpowiedzialności. A getto kosovo ma się dobrze i jest finansowane przez UE. Podwójne standardy – tzn. „wartości unijne”
  A niech to szlag ten eurokołchoz …

 10. Nina said

  PiS złożył do sejmu petycję w sprawie zasilenia policji obcokrajowcami. Policji w Polsce – oczywiście. Brak mi słów na potępienie rządu okupującego mój kraj.

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2220-sejm-petycja-o-zasilenie-policji-obcokrajowcami

 11. Boydar said

  Najpierw zamordowano rodziców a teraz płacz że sieroctwo.

  Najpierw rozje.bano Państwo a teraz problem że w Policji nie ma kto służyć. A rzeczywiście nie ma.

  Niech skrócą te piętnaście lat do dziesięciu, albo może w ogóle do roku albo miesiąca.

 12. Janusz said

  Dyć coś mądrego wymyślely. Wrócił jo z Dani pół roka tymu bo już kiepsko z dobro roboto. Tera bedzie trza zawacic bo bedzie dobro robota. Co mi sie niewidzo ciapate to dajo zarobic. Trza budować im domy a zarobki przy tem dobre, tak ze pinc razy lepsze co w polskie. Te domy łony od raz palo to i robota bydzie i bydzie. Pracowali my w budowi domów to nawet na zł 20 tys niektore wyciagali. I dajo ze spalonego powybierać a nie spaliło wszycko. To nie narzekajta ino polaki do Dani

 13. @ 10. Nina
  „Brak mi słów na potępienie rządu okupującego mój kraj.”
  Polecam więc mocną skarpetę, taką zimową, dość długą – wypełnioną mieszaniną piasku z ołowianym śrutem…

 14. Boydar said

  Ale po co piasek ?

 15. Moher49 said

  @10, Policja od dawna zasilana jest banderowcami, w szkołach policyjnych nawet pop msze dla nich odprawia. PiS to partia antypolska, antynarodowa, syjonistyczna, interesuje ją tylko dobro żydów. Goje dostali 500+ bo musi ktoś żydowskim panom służyć.

  @12, w New York było podobnie, Wybudowali murzynom bloki, po paru miesiącach nie było już kranów, wanien, okien. Wszędzie szczury i karaluchy. Z dzikich ludzi nie da się zrobić cywilizacji, USA robią to już kilkaset lat, efekty mizerne.

 16. Marcin said

  Niech ich zakwateruja w apartamentach czy domach w prywatnych, strzeżonych osiedlach gdzie mieszkają te lewackie i żydowskie pojeby tak gardlujace za integracją.

 17. Boydar said

  Jeszcze trochę i sami się zakwaterują; do mnie nie przyjdą bo syf i bieda 🙂

 18. Marcin said

  Nie przesadzaj pan panie Boydar. Jak człek głodny to i pączka zje.

 19. @ 14. Boydar
  „Ale po co piasek ?”

  Aby „kicha” była lżejsza, elastyczna i nie pękła w momencie przyłożenia do łba – przez ciut zdenerwowaną kobietę.
  Panu bardziej pasuje łom, gazrurka…

 20. Boydar said

  Łom … jakie to prymitywne … brrrrr … gazrurka już bardziej.

 21. Zerohero said

  Pani Nino. Ja jestem wrogiem żydostwa z PiS, ale w tekście jest link na stronę sejmu a tam widać, że to tylko anonimowa petycja. Autorzy z gazety warszawskiej podkoloryzowali temat.

Sorry, the comment form is closed at this time.