Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

III RP forpocztą w marszu ku anihilacji

Posted by Marucha w dniu 2018-10-22 (Poniedziałek)

Poziom intelektualny Trumpa, innych osobników stanowiących jego administrację, oraz pozostałych watah waszyngtońskiego deep state, jest tak niski, że trudno od nich oczekiwać wiarygodnych kłamstw.

Kolejny krok w przepaść globalnej nuklearnej zagłady stanowi wyjście Stanów Zjednoczonych z układu dotyczącego rakiet średniego zasięgu (https://news.antiwar.com/2018/10/21/trump-announces-us-will-withdraw-from-intermediate-nuclear-forces-treaty/) .

Trump oświadczył, że krok ten jest odpowiedzią na naruszanie przez Rosję i Chiny warunków tegoż.

Przy czym trywialnym jest stwierdzenie, że pretekst ten (jak wszystkie inne które płyną z Waszyngtonu) jest totalnym kłamstwem, a w odniesieniu do Chin, na dodatek, monumentalną brednią, gdyż Chiny nigdy nie były sygnatariuszem wspomnianego układu.

Poziom intelektualny Trumpa, innych osobników stanowiących jego administrację, oraz pozostałych watah waszyngtońskiego deep state, jest tak niski, że trudno od nich oczekiwać wiarygodnych kłamstw, tym bardziej że charakteryzują się oni totalnym dyletanctwem.

Natomiast warunki układu naruszyły Stany Zjednoczone instalując w Rumunii i Polsce „systemy przeciwrakietowe”, które mogą być również użyte do wystrzeliwania rakiet Cruse[i].

Zerwanie omawianego układu stanowi największe zagrożenie dla Europy, a w szczególności wspomnianych już Rumunii i Polski, gdyż na tym teatrze wojennym pociski tego zasięgu mogą być użyte.

Znamiennym znakiem wzrostu napięcia do poziomu krytycznego jest ostatnia wypowiedź Putina na forum klubu Valdai[ii]. Prezydent Rosji, będący mistrzem w miękkości swych dotychczasowych wypowiedzi w odzewie na wszystkie dotychczasowe bezczelne prowokacje Zachodniego Imperium Zła, zaskoczył wszystkich ostrością odpowiedzi na pytanie dotyczące nuklearnej strategii Rosji.

Stwierdził on, że Rosja nie zamierza użyć brodni jądrowej w ataku prewencyjnym, ale w momencie gdy zostanie zaatakowana, zniszczy agresora bronią nuklearną. Aby nikt nie miał wątpliwości, że Putin zdaje sobie sprawę z konsekwencji tegoż, stwierdził: „My pójdziemy do Nieba, a agresorzy zdechną!” (https://russia-insider.com/en/putin-after-nuclear-armageddon-well-go-heaven-those-who-nuked-us-will-go-hell/ri25113).

Wiąże się to logicznie z Jego poprzednią wypowiedzią na ten temat, w której zadał retoryczne pytanie: „A po co nam taki świat bez Rosji?”.

Jak należy mniemać „elity” III RP nie zaprzątają sobie głowy takimi filozoficznymi pytaniami, żerując dalej w odbycie Wujka Sama, ochoczo wpychają Polskę w samo jądro zbliżającej się globalnej katastrofy wojennej. Ani one, ani społeczeństwo przez nie rządzone nie posiadają wystarczającej wiedzy i inteligencji, by jasno pojąć co to dlań oznacza.

[i] https://en.wikipedia.org/wiki/Cruise_missile
[ii] //valdaiclub.com/

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 20 to “III RP forpocztą w marszu ku anihilacji”

 1. NICK said

  TO JEST artykuł.
  Dla Stron-nic-twa Teksańskiego?
  Qrvaście.

 2. Antares said

  A co tam ryzyko globalnej wojny nuklearnej – to zwykłe bajdurzenia wierzących w teorię spiskowe. Najważniejszym teraz problemem jest globalne ocieplenie wywołane przez człowieka, który moc kierowania siłami przyrody i na tym powinniśmy skupiać swoją uwagę. Zagrożeniem jest również Putin no i oczywiście Rosja. A poza tym Polska jest narodem wybranym i nic jej nie grozi.

 3. Boydar said

  Na miejscu Putina i Jego ekipy, za takie brednie wypowiadane przez wuja Sama płaciłbym podwójna porcją amerykańskich obligacji skarbowych. Zamiast naciskać na „korektę” tych czy tamtych sojuszy, wyszydza i ośmiesza głównego „sojusznika”.

  Jak można oczekiwać od Trumpa, że ogarnie taką kuwetę jaką są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej i to w każdym aspekcie.
  Jeżeliby Trump miałby wszystko wiedzieć (łącznie z tym czy Chiny itd.), to po co byłaby horda pentagonistów, białodomistów i miliona różnych rządowych agencji.
  Trump zna się jak prowadzić biznes. Od szczegółów ma swoich Beriów. I musi mieć pretekst np. żeby ich się pozbyć 🙂

  Tak po prawdzie to Pan Roman powinien bronic Wuja Sama, nie ja. Ja się cieszę że Ameryka, nie Trump, wychodzi na bezczelnego durnia. Bo na bandytę wyszła już dawno.

 4. NICK said

  Zbyt poważny?
  Fucktycznie.
  Choć co ma kuweta do trampka?
  Kotków szkoda.

  Ależ WY… .
  Jesteście.

 5. revers said

  „pojda do piekla” agresorzy, tylko dzisiaj w radiu polskojezycznym jakis redaktor zagadnal grzecznie ale polska podpisywala w latach 90 tych inne uklady 2+4 o rozprzetrzenianiu sie NATO i broni ofensywnej w tym najnowsze zakupy Hifire ktore pokrywaja zasiegiem caly obwod kaliningradzki , za to jakis wystrugany ekspert i zolnierzyk odpowiedzial agresywnie, ze to agesywna rosja dokonala napadu na ukraine. I na tym sie kocza rozmowy miedzy wasalem i suwerenem lub o suwerenna pytaajcy sie dzeniakarz przed wejsciem do amasady saudow.

 6. NICK said

  Patrzysz.
  Widzisz.

 7. lopek said

  Przesłankami do anihilacji tego – co kiedyś Polską było są:
  1. Zjednoczenie się Niemiec.
  2. Reaktywowanie przez grandziarzy zza wielkiej wody – na odwiecznych ziemiach polskich – Banderlandu. Reszta to tylko hipotezy – chociaż uzasadnione.

 8. gość said

  Gorbaczow: Czy w Waszyngtonie naprawdę nie wiedzą, do czego to może doprowadzić?

  Ostatni przywódca Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich Michaił Gorbaczow krytycznie odniósł się do zapowiedzi prezydenta USA Donalda Trumpa o wycofaniu jego kraju z układu INF. Jego zdaniem taki krok byłby błędem.

  W rozmowie z agencją Interfax Michaił Gorbaczow podkreślił, że „pod żadnym pozorem nie powinniśmy zrywać starych porozumień rozbrojeniowych”. – Czy naprawdę nie rozumieją w Waszyngtonie, do czego to może doprowadzić? – zapytał.

  Były przywódca ZSRS wyraził pogląd, że „wszystkie porozumienia, które mają na celu nuklearne rozbrojenie i ograniczenie broni jądrowej, należy zachować, by uchronić życie na Ziemi”.

  https://dorzeczy.pl/swiat/81205/Gorbaczow-Czy-w-Waszyngtonie-naprawde-nie-wiedza-do-czego-to-moze-doprowadzic.html

 9. gość said

  Czaputowicz w Kwaterze Głównej NATO: Więcej amerykańskich żołnierzy to większe bezpieczeństwo Polski

  – Uważamy, że podejmowane przez nas działania dotyczące ewentualnego stacjonowania wojsk amerykańskich w większym zakresie w Polsce przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa naszego kraju, całego regionu i całego Sojuszu Północnoatlantyckiego – podkreślił minister spraw zagranicznych RP Jacek Czaputowicz podczas poniedziałkowego spotkania z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem.

  http://dzienniknarodowy.pl/czaputowicz-kwaterze-glownej-nato-wiecej-amerykanskich-zolnierzy-wieksze-bezpieczenstwo-polski/

 10. lewarek.pl said

  Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz uznał, że wobec decyzji Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który zawiesił stosowanie niektórych zapisów ustawy o Sądzie Najwyższym uchwalonej przez Prawo i Sprawiedliwość, konieczna będzie jej nowelizacja. „Trzeba wprowadzić ustawę, taką, żeby umożliwić tym osobom, które są w stanie spoczynku, powrócić. Pewnie na takich samych warunkach, jakie były przedtem” – powiedział dla PAP.

  https://kresy.pl/wydarzenia/czaputowicz-zapowiada-kapitulacje-rzadu-pis-przed-bruksela/

 11. revers said

  To samo Lukaszenko …

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201810229035861-sputnik-rosja-bialorus-polska-usa-bazy/?fbclid=IwAR2a3ilypo8tjTeWNYM8w6GdXycxxDdDC6fZk3ryU4zGzlNSsThTrguGPf8

  tylko komu ma byc bezpieczniej jak do morza azowskiego zbliza sie najwiekszy okret wojenny Ukrainy, a w odwodzie czekaja okrety nato i us navy?

  https://news.rambler.ru/politics/40884104-rf-vynesla-kievu-preduprezhdenie/?fbclid=IwAR1ORomS3iQ4GyzBeaoCsXxhmLSlqrdZr1zCWvtghB70_5iMsAMbVjN_hzk

 12. Roman K said

  pan Ignacy oczywiscie nie wie kim jest Jason Ditz?????

 13. @ 8. Gość
  „W rozmowie z agencją Interfax Michaił Gorbaczow podkreślił, że „pod żadnym pozorem nie powinniśmy zrywać starych porozumień rozbrojeniowych”. – Czy naprawdę nie rozumieją w Waszyngtonie, do czego to może doprowadzić? – zapytał.
  Były przywódca ZSRS wyraził pogląd, że „wszystkie porozumienia, które mają na celu nuklearne rozbrojenie i ograniczenie broni jądrowej, należy zachować, by uchronić życie na Ziemi”.

  Gorbaczow nic nie rozumie, czy też oślepia go jego antysemityzm?
  Przecież hazaraki od dawna biorą udział w doświadczeniach typu „pozorowany lot na Marsa” ( zamknięcie grupy pod kopułą na rok, dwa), mają w swych rękach Światowy Bank Nasion (pod lodowcem), w Izraelu co najmniej 8 tuneli o tak dużej średnicy, że Niemcy musieli zaprojektować i zbudować odpowiednie wydrążarki (oficjalnie tunele są przeznaczone dla szybkiej kolei – na głębokości ca. 80 metrów…), cholera wie, co jeszcze mają ukryte na terytoriach wykupionych w Południowej Ameryce.

  Życie na Ziemii będzie więc uchronione: wyselekcjonowane hazaraki nie tylko przeżyją w ilości wystarczającej do wymordowania nielicznych (po III WŚ) półżywych goji, ale będą wręcz rozkwitać!
  I Gorbaczow-antysemita chce to wszystko opóźnić?
  Bo na zatrzymanie tego wielowiekowego procesu to już brak chętnych i sprawnych Goji – większość stała się bydłem powoli wiedzionym do rzeźni.

 14. Gal said

  …Palestyna, Liban,. to krwawe ofiary panowania ohydy u sterów władzy, która morduje na masową skalę i niemal nikt z obywateli „wolnego świata” na to nie reaguje. Wszystko wokół błyszczącego świętością samorodka zła już gorzeje, a ludzie na to stoją z rozdziawioną gębą lub chowają głowę w piasek. Wieże spadają im na głowy, a Oni idą w bredoty, byleby okrutnej prawdy nie usłyszeć. Jak świetnie ta maszynka zła współpracuje.

  Znakomicie też się wynagradza. Czy oni wiedza, że dla nich nie ma za to miejsca w Raju ? Sprzedali dusze ? A może jest znacznie gorzej. Może Oni są z piekła rodem i po prostu robią co do nich należy, a my zapomnieliśmy skąd nam nogi wyrastają.

  Pora byłoby wskrzesić wyprawy krzyżowe ale gdzie jest Król, który powiedziałby nam kto jest wrogiem. Króla nie ma i w zamian to wróg mówi nam kto jest naszym mitycznym wrogiem. Aż do anihilacji.

  Pakt z diabłem, współżycie i ochrona żyda, tak się kończy !

 15. Re: 14 Gal…
  Polecam fragment filmu pt: „Pozwanie szatana”…jako bardzo dobrej lekcji…

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Bogaty Miś said

  „Ani one, ani społeczeństwo przez nie rządzone nie posiadają wystarczającej wiedzy i inteligencji, by jasno pojąć co to dlań oznacza.”
  – one (elity) – posiadają. One są cyniczne, obce i przejęły dawno Polskę na sposób wrogi („wrogie przejęcie”). Społeczeństwo jest tępe.

 17. Re: 16 Bogaty Mis
  Zakladajac, ze „elity” posiadaja wiedze I inteligencje – mam (glownie) na mysli „stare kejkuty”, ktore w/g mojej wiedzy nie zdaja sobie sprawy, ze predzej czy pozniej zostana „wyslizgane” przez zydowska oligarchie (nie tylko finansowa) a nawet beda mieli g…wno do powiedzenia, jesli w dalszym ciagu beda przeciwko Polakom, a tym samym samych (przeciwko wlasnym interesom) sobie…
  (no chyba, ze wszyscy w WSI sa zydami, to zupelnie zmienia postac rzeczy).
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. Ranke said

  Sugeruję, żeby autor raczej się skupił nad poziomem intelektualnym prezydenta Trumpa i jego administracji a raczej skupił się nad brakiem jakiego poziomu intelektualnego – ja już nie mówię o ETYCE – jaki panuje między Bugiem a Odrą po1989.
  Stawianie swego znaku równości między prezydentem Trumpem a tzw. Deep State chyba świadczy o braku jakiejkolwiek wiedzy tego co się na świecie działo-dzieje gdzie neoliberalizm+globalizacja doprowadziła do KATASTROFY cywilizacyjnej na ŚWIECIE a to, że kilku przy tym zarobiło (a to ich reprezentuje DeepState/CIA/MOSSAD+NATO+WTO+IMF+………EU: tak, tak robaczki: to ‚firma’ założona przez DEEP STATE i dlatego Angole z ich Brexitem są tak pomiatani, przez Tuska na przykład).
  Na szczęście Trump jest inteligentnym człowiekiem -tak jak Putin – i obaj wiedzą co robią.
  A to, że nasze ‚elyty’ post1989 siedzą w odbycie kogokolwiek to chyba nie powinno dziwić.

 19. Marucha said

  Re 18:
  Nikt tu nie stawia żadnego znaku równości między prezydentem Trumpem a „Deep State”, więc niepotrzebnie się Pani nad tym rozwodzi.

  Co do Trumpa, to wolno mieć Pani swoje zdanie. Mnie ze swej strony mniej obchodzi jego inteligencja, a bardziej rzetelność i wiarygodność.

 20. NICK said

  Ciekawe.
  JEST inteli-gnięty?

  Toż to prymityw.

  Sługa.

Sorry, the comment form is closed at this time.