Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigrant się awanturował. Prawy prosty rozwiązał problem. Niemieckie policjantki tylko stały bezradnie z otwartymi gębami.

Posted by Marucha w dniu 2018-10-28 (Niedziela)

Niemiecki imigrant nie został wpuszczony do klubu. Bardzo go to zdenerwowało. Właściciel klubu wezwał policję. Przyjechały dwie… dziewczyny. Na szczęście imigrant ich nie zgwałcił. Zobacz co się potem stało.

Właściciel lokalu najwyraźniej zorientował się, że „stróżki prawa” chyba sobie jednak nie poradzą z furiatem. Uruchomił więc regularnych wykidajłów, którzy szybko uporali się z problemem. Tak dziej się coraz częściej w Europie Zachodniej.

Przy bierności władz, które zamiast reagować zdecydowanie, wysyłają dziewczyny na zbirów, biorą sprawy w swoje ręce. Nie pytając się władz o zgodę.

Ezra Levant 🍁

@ezralevant
This is a nightclub in Germany. A migrant was kicked out for harassing women inside.

But what about the women outside? Two female police officers are helpless to stop him, till the bouncers come.

https://nczas.com/

 

Komentarze 22 to “Imigrant się awanturował. Prawy prosty rozwiązał problem. Niemieckie policjantki tylko stały bezradnie z otwartymi gębami.”

 1. wikidajło said

  Babiszon w policji(prewencji) to ofiara feminizmu doprowadzająca do jeszcze większej bezskuteczności służb porządkowych.

  ———-
  Policjanci – gdy ich nikt nie słyszy – mówią, że kobiety ściągają policję w dół.
  Admin

 2. revers said

  Uchodzcy w Rzymie ubogacili seksualnie mloda 16 letnia wloszke, przez gwlat non stop 12 godzin, policjantek, feministek, agente z ngo Itaka nie bylo na miejscu zeby pomoc wydostac sie z rak oprawcow.

  https://niezalezna.pl/242876-gwalcili-ja-12-godzin-az-zmarla-wlosi-w-szoku-zatrzymano-podejrzanych-imigrantow-z-afryki?fbclid=IwAR2POIRuyG9uGNFOPOvoY1fSsO44QOP3qebsszaWxYeUjbYHMmWVm5oiru0

 3. lopek said

  Prawdopodobnie kolorowi przechodzą jakieś szkolenie zanim wsadzą ich na pontony. Mają oni być agresywni do nowego otoczenia i gdy nadarzy się okazja – natychmiast gwałcić białe kobiety. Inaczej pupile Szatana organizujący ten desant kolorowych byczków na Europ – nie byliby sobą. Natomiast ci ochroniarze mogą dla przykładu – siedzieć w mamrze.

 4. Grace said

  Zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Baby miejsce nie jest ani w Policji ani w Wojsku, chyba ze za biurkiem.

 5. Regina said

  Ci imigranci,to zwykle ludzie młodzi,niepracujący,na szczodrym socjalu,więc ich rozpiera.Jakby zasuwali na zlewozmywakach jak polscy imigranci,to by nie rozbijali się,bo by ich tak nie rozpierało.

 6. Marcin said

  Ordnung muss sein.
  Od czegoś przecież trzeba zacząć.

 7. www said

  babony z policji powinny zapłacić za robotę zrobioną za nie!

 8. Marucha said

  Oczywiście kobiety nie nadają się do policji, chyba że do papierkowej roboty. Obniżają sprawność i efektywność. Wręcz osmieszają ten zawód – podobnie jak baba-sierżant w wojsku piskliwym głosem wydajaca rozkazy.

 9. brys said

  Delikwenta nie wypychamy pod kamery, tylko wciągamy do środka.

 10. jok said

  Narzuca się pytanie: czy policjantki zostały wezwane/stanowiły wezwany patol interwencyjny, czy były na czymś w rodzaju patrolu i przechodziły obok. Według informacji przyjechały na wezwanie, ale czy tak było na pewno?

  Widzę to tak:

  Niemcy schodzą w dół, „na psy” – opierając się na wrażeniu zewnętrznym,.

  Albo…

  Albo Niemcy przygotowują sie – ciężko w to uwierzyć, ale nie wykluczam – do jakiegoś „nacjonalistycznego” zwarcia szeregów. Do tego trzeba zmienić nastawienie społeczeństwa do imigrantów. Zwiekszyć niechęć i wzmóc poczucie zagrożenia. W takim przypadku „sylwestry w Kolonii” czy „przysyłanie dziweczyn na interwencję”, wygląda na rodzaj prowokacji….

 11. existō said

  Informatycy i lekarze:https://www.liveleak.com/view?t=CIbcq_1540740141

 12. Dziadzius said

  Widac ze rownosc kobiety i mezczyzny jako wykonawcy utrzymania pokoju jest pismiennie taka sam ale w prawdzie 5 kobiet na jednego malego rebeljanta nie wystarczylo …

  .https://www.youtube.com/watch?v=3EG5Nl37RsE

 13. Tymek said

  To się nazywa zderzenie cywilizacji. Une zaplanowały to lata temu. Teraz to się realizuje. Talmudyczne bydełko ma być zagonine do Polin.

 14. Daras said

  Nie w Niemczech – w Regau/Voecklabruck:

  .https://ooe.orf.at/news/stories/2942016/

 15. AlexSailor said

  @Jok

  Zgadzam się z tym.
  Podobnie też twierdzi Michalkiewicz.

  Tylko ująłbym jeszcze jeden czynnik, to jest dyspozycje od nie znoszących sprzeciwu amerykanów,
  którym jeszcze muszą się podporządkować.

 16. Gal said

  Babo-chłopy w terenie jako Policja, to przejdzie w zachodnim społeczeństwie judaizowanych ogłupionych białych żydo – chrześcijan ale nie islamistów. Do tego mają zakaz karania koziojebców i posługiwania się spluwami, które ewidentnie parzą kobiece delikatne dłonie.

 17. Boydar said

  Ahmed, popatrz tylko …

 18. Lolek said

  Radio Erewań…

  Nie w Niemczech tylko w Austrii,
  Nie imigrant tylko Portugalczyk

  No chyba, że… to taki „Portugalczyk cierpiący na problemy ze zdrowiem psychicznym” jak „niezrównoważony Francuz za kierownicą ciężarówki w Nicei”… z tunezyjskim paszportem.

 19. revers said

  chcielista paneurope Kalergiego i syjonsitow to mata

  mozna zaj.bac dziecko na smierc jak w linku @2 a i tak powiedza ze nic sie nie stalo lub zakaza mowic.

 20. Dziadzius said

  a tu kilka przykladow inteligentnyh kobiet ktore rzadza naszym swiatem.

  .https://www.youtube.com/watch?v=THmgm0UjIms

 21. Moher49 said

  Polskie policaje to też są bohatery, kiedy trzeba Narodowców spałować, albo dziewczyny Młodzieży Wszechpolskiej potraktować gazem. Na bogatych czubków robiących rajdy po Warszawie rady nie ma.

 22. Przemko said

  99,9 % filmików na YT ośmieszających Policję ma jeden, powtarzający się do znudzenie element – umundurowaną babę na „patrolu”. Dwie na raz – bez męskiej ochrony – to już nawet nie śmieszne – tylko straszne. A rozwiązanie jest tak bardzo proste i oczywiste – NIE WYSYŁAĆ BAB NA ‚PATROLE’, a jeśli jakaś bardzo chce udzielać się w Prewencji, to niech zda MĘSKI egzamin sprawnościowy. Ale męski (nie babski = dla kalek, ani nie jakiś uśredniony…) – i to uczciwie, bez przymykania oczu i kantów z mierzeniem czasu. Wynik będzie oczywisty – odsetek bab zatrudnionych w Oddziałach Prewencji – ZERO procent. I tak jestem bardzo tolerancyjny, bo zgadzam się, żeby baby w ogóle nosiły mundury (rzecz kiedyś nie do pomyślenia) – no ale OK – czasem złodziejkę trzeba przeszukać, czasem małe dziecko trzeba przytulić i uspokoić, tony papierów też się same nie wypełnią… ALE NIE DO PREWENCJI – NA BOGA!

  ————-
  Nie inaczej.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.