Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Jakie niebezpieczeństwa wiążą się z technologią internetową 5G?

Posted by Marucha w dniu 2018-10-28 (Niedziela)

1 października 2018 roku na świecie miało miejsce wielkie i bez cienia przesady epokowe wydarzenie, któremu, choć bardzo to dziwne (ale całkowicie zrozumiałe), telewizja nie poświęciła zbyt wiele uwagi, zajęta sankcjami, kontr sankcjami i wystąpieniami jakichś polityków i deputowanych. Co to było za wydarzenie?


Wielkim wydarzeniem było uruchomienie mobilnej sieci 5G do użytku biznesowego przez amerykańską firmę telekomunikacyjną Verizon.

Technicznie rzecz biorąc 5G było włączone wcześniej, na przykład fiński operator komórkowy Elisa Oyj zaczął używać ten standard w lecie, jednak wszystkie wcześniejsze epizody powinny być potraktowane tylko jako testy systemu na małych obszarach. Verizon Communications to firma GLOBALNA, największy dostawca łączności komórkowej w Stanach Zjednoczonych i drugi na świecie po China Mobile. Tak więc Verizon – to już teraźniejszość i dlatego „dniem wdrożenia” 5G stał się właśnie 1 października 2018.

Jakie jest znaczenie i wielkość tego wydarzenia? Pomyślmy, uruchomiono nowy standard? Przewidując takie pytania tłumaczymy.

Wiele już napisano o standardzie 5G, nawet Wikipedia pisze o 5G bardzo szczegółowo i zaskakująco szczerze. W szczególności chwaląc zalety nowego standardu Wikipedia informuje, że 5G jest w stanie przesyłać dane z prędkością 100 Mb/s.

W przypadku mniej lub bardziej doświadczonych internautów natychmiast pojawia się pytanie: do czego taka dzika szybkość? Przecież wystarczy kanał z 10 Mb/s i aby połączenie było płynne, nie spadało poniżej tej cyfry – a miliony graczy z całego świata nie rzucały klawiaturą o ścianę, aby internauci zabili nim wartościowy kraft albo bardzo ważną postać.

Jednak nikt nie zajmuje się stabilnością kanałów. Potrzeba im z jakiegoś powodu 5G. W tym samym czasie, z deklarowanym 100 Mb/s Wikipedia uroczyście donosi, że w dniu 1 czerwca 2017 r. MegaFon wraz z Huawei pokazał zdolność do przesyłania danych w sieciach Pre-5G z prędkością 35 Gb/s. No więc po co ten taniec z bębnem jeśli dwie olbrzymie korporacje wyskoczyły ze swoich spodni, aby pokazać 30% zwiększenie prędkości? Zwykli użytkownicy do 2028 roku nie będą mieli tych 100 megabitów. [Coś nie rozumiem podanych cyfr… – admin]

Szkatułka otwiera się bardzo prosto. Czytamy Wikipedii: „Technologia 5G powinna zapewnić wyższą zdolność przepustową …. tra-ta-ta-ta …. co będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Internetu”. To znaczy, że sieć komputerowa, w której obiekty fizyczne wyposażone w technologie współdziałające ze sobą mogą wymieniać dane. Innymi słowy cała ta 5G potrzebna jest nie dla użytkowników telefonów komórkowych, a po to aby toster i odkurzacz mogły komunikować się ze sobą.

Na pierwszy rzut oka takie pragnienie deweloperów 5G, by świadczyć usługi dla urządzeń gospodarstwa domowego wydaje się dość śmieszne, jednak Internet rzeczy (Internet of Things) – to nie tylko rozumny słup drogowy i rozmawiające z właścicielką domu japońskie żelazko. Internet rzeczy – to jeszcze tak zwany „rozumny pył”, Smart Dust – nanostrukturalne urządzenia metalowo-krzemowe o nieznanym przeznaczeniu i od niejasnych producentów.

Rozwój inteligentnego pyłu trwa już bardzo długo, a prasa pisała o poważnych sukcesach w tym kierunku 20 lat temu, marszcząc się w radosnym oczekiwaniu na promienną perspektywę. Najprostsze warianty Smart Dust – to proste sensory i czujniki, które samoistnie włączają-wyłączają się oraz przesyłają dane o swoim miejscu pobytu.

Jednak są też opracowania bardziej skomplikowanie. Na przykład w 2015 roku IBM podało, że stworzyło chip rozmiarów 7 nm. Jest on 1000 razy mniejszy niż średnica erytrocytu. Ich następny chip ma mieć 5 nm. Do czego postanowiło go użyć IBM nie podało. Zapewne w telefonach komórkowych do wirusów i drobnoustrojów.

Oprócz miniaturyzacji korporacje działają w innych kierunkach, na przykład w tworzeniu chipów wykorzystujących żywe komórki jako źródło energii. Tworzone są również chipy, które powodują wzrost niektórych typów komórek, powodując śmierć innych. Wszystko to jest otwarte, oficjalnie, służy jedynie jako „nowy przełomowy lek”.

A to tylko szczyt oficjalnej góry lodowej, ponieważ powstają również mikroskopijne urządzenia, które działają w grupie, to znaczy tworzą sieć informacyjną wewnątrz ciała odbiorcy, które mogą wykonywać określone zadania.

Ponadto, ponieważ wszystkie te urządzenia są bardzo małe, ich implementacja nie wymaga świadomego uczestnictwa ze strony biorcy. Wszyscy z jakiegoś powodu czekają, że jutro przedstawiciele Nowego Porządku Świata nałożą ludziom kajdany aby umieścić znaki na ich czołach. Ale to nie jest konieczne.

Mikroskopijne urządzenia elektryczne mogą być dodawane do wody i żywności, mogą być rozpylane z samolotu w postaci chemtrails. Pod mikroskopem entuzjaści mogą oczywiście coś zobaczyć: dziwne formy włókien znajdujące się w osadach chemtrails, niektóre elementy włókna, jakieś elementy folii. Ale kto widział głębokość 5 nanometrów? Ludzie nie mają takich mikroskopów.

Jedyny problem z “inteligentnym pyłem” – to komunikacja. Moty, czyli pojedyncze elementy inteligentnego pyłu sprzed 15 lat dość dobrze się ze sobą kontaktowały, przekazując informacje do kilku metrów. Problem polegał na przesyłaniu/odbieraniu danych w odległości co najmniej jednego kilometra, na które zaproponowano nowe protokoły komunikacji mobilnej – mniej więcej to samo, czym dzisiaj chwalą się projektanci 5G.

Tak więc, dopiero po wielu latach wraz z pojawieniem się standardu 5G, moty mogą być zdalnie sterowane. Na przykład grupowane w specjalny sposób, aby spowodować złe/dobre samopoczucie u swojego gospodarza lub nawet sugerowanie mu jakiś myśli. Pomysł nie jest absolutnie fantastyczny ponieważ, jak zauważyliśmy powyżej, nanourządzenia są opracowywane oficjalnie już dłuższy czas, a kiedy dostaną się do krwi, zaczynają szukać odpowiednich komórek. A ponieważ wszyscy wdychamy chemtrails, i nie wszyscy czyścimy kawałki zaabsorbowanej żywności za pomocą dużych magnesów, pewne elementy inteligentnego pyłu prawdopodobnie istnieją w każdym z nas. Póki co pierwszych „uszczęśliwiono” Amerykanów, gdzie począwszy od 1 października korporacje, które zostały pożarte przez dziesięciolecia, będą w jakiś sposób kierowane.

Co więcej, jak zauważyli amerykańscy teoretycy spiskowi, jest jeden bardzo ciekawy i symboliczny moment w premierze 5G. 30 września 2018 roku, zgodnie z kalendarzem żydowskim, był siódmym dniem święta Sukkot – Hosha’na Rabba, czyli dzień, w którym pewne wyższe sfery decydują o losie ludzi na następny rok. A 1 października „Verizon Communications” masowo wypuścił 5G, najwyraźniej robiąc jakąś aluzję do tej decyzji.

Jeśli aluzja zostanie zinterpretowana poprawnie, decyzja ta nie obiecuje ludziom niczego dobrego, teraz amerykańscy konspirolodzy z niepokojem zastanawiają się, co z nimi będzie. Rozum podpowiada, że za pomocą 5G i wprowadzonego przez chemtrails (jako monitor zamontowany w mózgu) wkrótce zostaną pokazane film o lądowaniu dobrych zielonych kosmitów w Waszyngtonie. Obserwujmy więc rozwój wydarzeń, zwłaszcza, że G5 wkrótce zostanie wprowadzone wszędzie, co oznacza, że kino może być pokazane również nam.

https://treborok.wordpress.com/

Miałbym parę uwag m.in. co od odróżnienia technologii 5G od miniaturyzacji urządzeń elektronicznych i ich wtykaniem do ludzkiego organizmu, ale się powstrzymam…
Admin

Komentarzy 19 to “Jakie niebezpieczeństwa wiążą się z technologią internetową 5G?”

 1. pjo said

  A czym te „moty” będą zasilane i w jaki sposób mając rozmiar 7nm będą nadawać i odbierać w paśmie 15cm?
  No i oczywiście co pali autor?

 2. wikidajło said

  5G i RFID to ostateczne rozwiazanie kwestii ludzkości. Dane są zle zinterpretowane czestotliwosc/szerokość od 30-300GHz i predkosć do 100Gb/s, długość fali minimum nawet 1mm .
  Standard wifi to 2,4-5GHz.

  ———
  … a także 900 MHz, 3.6 GHz, 4.9 GHz, 5 GHz, 5.9 GHz and 60 GHz …
  Admin

 3. bladymamut said

  „WHO / Międzynarodowa Agencja ds. Badań nad Rakiem (IARC) sklasyfikowała pola elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej jako potencjalnie rakotwórcze dla ludzi (grupa 2B), w oparciu o zwiększone ryzyko wystąpienia glejaka, złośliwego typu raka mózgu, związanego z bezprzewodowym korzystaniem z telefonu.” – IARC Classifies Radiofrequency Electromagnetic Fields As Possibly Carcinogenic To Humans http://www.iarc.fr/en/media-centre/pr/2011/pdfs/pr208_E.pdf

  Film „Take Back Your Power”

  Z technologią 5G związane są również inteligentne liczniki

  „Blake Levitt: Inteligentny licznik jest tylko elementem szerszej akcji i większego projektu. Inteligentny licznik jest tylko przystawką instalowaną na zewnątrz mieszkania czy firmy. To urządzenie transmisyjne wysyłające i odbierające sygnały, nadajnik połączony z większą inteligentną siecią budowaną na całym świecie.”
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/11/19/szkodliwosc-promieniowania-mikrofalowego/

 4. wikidajło said

  3 – pisałem juz o tym w gajówce, w temacie o finansowaniu „polskiego” programu kosmicznego przez fundusz meteorologiczny – to prawda

 5. wikidajło said

  Jak Polska może mieć programy kosmiczne i polską agencję kosmiczną skoro nie ma swoich satelitów w kosmosie?? To jest debilizm i propaganda na poziomie gimbaz z New Age co to jedyne na co ich stać mentalnie to na kosmiczne koszulki z napisem i logiem NASA.

  Pobierają tych młodych ludzi na uczelniach „wyzszych” w tej chwili i ich torturują sektorem kosmicznym który to jest przemysłem skrajnie skomercjalizowanym zeby korporacjom jeszcze wiekszy zysk przyniesli wraz z kontrolą ich samych i instalacją wrogiej i niebezpiecznej dla ludzkosci wysokiej technologii, a mlody człowiek po rodzicach z mentalnoscia chłopa panszczyznianego kredyt wezmie zeby tylko uczeszczał na ten kierunek jego syn/córka.. Po takim praniu mózgu ani chłop ani baba dzieci miec nie beda chcieli i nie beda mogli i upieczone dwie pieczenie na 1 ogniu

  Za kilka lat uslyszymy od niewolników ze coś trzeba w zyciu robić i z czegoś zyć, gdzies trzeba pracować i coś niszczyć bo pieniądze. Dzis też wojny sa potrzebne bo wzrost gospodarczy – mamo, Ja gine..

  To szok , ale to też forma kanibalizmu narodowego.

 6. simar said

  Treborok nie dotarł. A „amerykańscy teoretycy spiskowi” (co to za język?) dotarli do sowieckiego naukowego opracowania z 1977 roku (!!!) o szkodliwości promieniowania falami elektromagnetycznymi o długości centymetrów czy milimetrów, tego co dzisiaj jest zwane 5G.

  To jest ludobójstwo.

  ——————–
  Panie Simar,
  Ma Pan zastrzeżenia do poprawnego zwrotu „amerykańscy teoretycy spiskowi” – a sam Pan pisze „o szkodliwości promieniowania falami elektromagnetycznymi”…
  Admin

 7. revers said

  to 3G/4G jest juz szkodliwe, po krotszej rozmowie na uchu czuc mikrofalowy slad po mokrofalowym promieniowaniu, miejsce nagrzewa razac miitg, organy sluchu, sie jak kurczak w mikrofalowce.

  Nie trzeba rozmawiac wystarczy trafic miedzy 3 komorkarzy prowadzcych rozmowe na tej samej czestotliwosci operatrow gms, co najczesciej zdarza sie w srodkach komunikacji miejskiej, hipermaretach i sklepach kiedy to kazdy wzny konsum musi wydzwaniac po salonach domowych co kupic na kolacje lub obaid, urzedach z szkolach z powstaje ten sam efekt gotowania zaby w mikrofalowce, z poprawka ze ta zaba jest osoba postronna.

 8. pjo said

  No dobra. Niech panu będzie 60GHz czyli fala o długości 5mm – w jaki sposób chce pan coś nadać lub odebrać w tym paśmie dysponując anteną o rozmiarach 5nm czyli milion razy mniejszych od długości fali? Co pan miał z fizyki?

 9. Marcin said

  Telefonu używać z głową a raczej z daleka od głowy.
  Niegdy nie trzymać tego dziadostwa przy uchu.

 10. Alex Byk said

  Pofantazjujmy.Garstka chciwych psychopatów, w swoch zainfekowanych wirusem chciwości i władzy pustogłowiach , umysliła sobie, zeby zniszczyć 2/3 ludzkości a z pozostałej 1/3 uczynić niewolników. W tym celu przeprowadzli testy , znane pod nazwa I i II WŚ. Kim sa ci psychopaci , mam watpliwości czy są ludźmi. Żaden czlowiek świadomie nie jest zdolny do takich zbrodni. Nie ogladam telewizji ale od czasu do czasu zdarzt mi się właczyc na jekieś wiadomości. Wtedy z przerazniem patrzę w ekram i zastanawiam się czy po drugiej stronie ekranu są jeszcze jacyś ludzie. Internet tez jest juz przez nich opanowany.I nie stanowi problemu jak wyłuskać ich pośród ludzi, ale jak wyłuskać ludzi sposród nich. Globalny atak rozpocząl się z poczatkiem XIX wieku, nasilenie XX wiek a teraz zbliżamy sie do fazy finałowej. A jeszcze zastanówmy się nad jednym. XX wiek. I II WŚ ok od 70 do 90 IWŚ mln.ofiar ok.14 mln+ hiszpanka od 50 do 100 mln i . idźmy dalej Wietnam, niejasne informacje na temat ofiar.Baardzo dziwne i mętne informacje.) Kambodża rzekomo ok.300 tys dodajmy do tego ofiary.Afganistan, Pakistan.Irak, Libia, Iran, Syrie i Palestynę. Wszystkie wojny na czarnym lądzie. Wspomnijmy jeszczeJugosławię, Albania, Serbia Macedonia
  i inneJesli dodać do tego ofiary kataklizmów naturalnych, jak judzkośc mogła by odrobić takie kolosanle straty ludności i to na terenach ogarnietych nieustannymi konfliktami. XX i XXI wiek mozna by nazwać nieustajacą wojna swiatową. Kiedy ludzie z terenów ogarnietych wojnami mają czas na rozmnażanie się.Jak to sie ma do fikcyjnego przeludnienia. Ale za to warto sie zastanowić kim są uzupełniane braki ludności ziemi. Którędy te demony sie przedostaja do naszego swiata? Pomożecie mi dopisać coś do mojego scenariusz SF?

 11. gość said

  Sieć 5G już tu jest. Ciekawostki, zalety, zagrożenia. Opowieści zza kółka 2.

 12. Ale dlaczego? said

  Fatalne tłumaczenie.
  No i fatalne teorie spiskowe z tymi chemisralami, itd.

  Problemem najistotniejszym 5G jest jest szkodliwość.
  Nie chce mi się szukać linków, bo już były na gajówce umieszczane, też przeze mnie.

  A „internet rzeczy” może służyć do inwigilacji na niespotykaną skalę.
  I to są prawdziwe problemy. A nie chemisrale.

 13. AlexSailor said

  ad 8 @Pjo

  Harmoniczne.
  Antena może mieć długość np. 1/1024 fali.
  Żeby odebrać Polskie Radio 1 na fali długiej 220 m używamy znacznie krótszej anteny.
  Np. takiej, która mieści się w radiu o długości boku 10 cm.
  Poza tym ważny jest jeszcze kształt anteny, zwłaszcza przy bardzo krótkich falach.

 14. Gal said

  Implementacja systemu ohydy spustoszenia.

 15. simar said

  ///Panie Simar,
  Ma Pan zastrzeżenia do poprawnego zwrotu „amerykańscy teoretycy spiskowi” – a sam Pan pisze „o szkodliwości promieniowania falami elektromagnetycznymi”…
  Admin///

  Panie Admin – wiemy doskonale że termin „teorie spiskowe” został wymyślony przez CIA. Chyba po zabójstwie JFK. Więc ściśle rzecz biorąc jest to nowomowa.

  A o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego mogę tylko – jako laik – powtarzać. I tutaj przytoczyłem raport sowieckich naukowców z 1977 roku o tym, co teraz nazywa się 5G. Pewnie 41 lat temu nie byli umoczeni i pisali uczciwie co odkryli.

  Premier Morawietzky miał czy ma taką jazdę, że on będzie wprowadzał w Polsce „nowoczesność” „nowoczesne technologie” czy jakoś tam. Chyba ma nawet ministra w tym celu. Pewnie chodzi im, przynajmniej między innymi, o 5G. A sowieccy naukowcy pisali, że to destrukcyjna dla żywych istot technologia.

 16. Marucha said

  Re 15:
  Zwrot „teorie spiskowe”, kto by go nie wymyślił, jest poprawny językowo (a przy okazji dobrze opisuje majaczenia niektórych osobników, np. Macierewicza).
  Natomiast zwrot „szkodliwość promieniowania falami elektromagnetycznymi” jest językowo niepoprawny.
  I tylko o to mi chodziło. O gramatykę. A nie o podważanie ewidentnych faktów na temat promieniowania elektromagnetycznego,

 17. Anucha said

  Czyli jak dobrze zrozumiałem
  Pokręcając swoimi sutkami nastroję i wydłużę antenkę
  A to starucha ucieszy się 🙂

 18. Maverick said

  specjalista wypowiada sie na ten temat

 19. w ukrainie w ostatnich 2 latach „milujacy pokoj:)” z USA zainstalowali 7 laboratorjow paramedycznych ktorych glownym celem jest genetycznie celujace ! eliminowanie ludzi o chaplogruie R1A! gupa Slowianska!!! .wlasnie za pomoca Fal telefoni komorkowej

Sorry, the comment form is closed at this time.