Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Andrzej Duda i jego koszerne wizje „kraju Polin”

Posted by Marucha w dniu 2018-10-30 (Wtorek)

Zarządcy nadwiślańskiej neokolonii często świętują różne haniebne wydarzenia z wielką pompą. W warszawskim hotelu Bristol odbyła się uroczystość z okazji 70-lecia powstania ambasady syjonistycznego tworu w Polsce.


Otwarta 29 września 1948 r. placówka była pierwszą na świecie ambasadą tego kraju po zagarnięciu ziemi Palestyńczyków niecałe pięć miesięcy wcześniej.

Początkowo ambasador Israel Barzilaj urzędował właśnie w apartamencie na drugim piętrze hotelu Bristol. Wtorkowa uroczystość rozpoczęła się od rekonstrukcji sceny sprzed 70 lat, gdy na balkonie zawieszono izraelską flagę. Z tej okazji specjalny list do uczestników wydarzenia skierował (p)rezydent III RP Andrzej Duda. Czytamy w nim m.in.:

W opowieści tej istotne miejsce zajmuje także wątek wielowiekowego, zgodnego [sic! – admin] współistnienia Polaków i Żydów. Było ono możliwe, ponieważ w Polsce wszelkie dążenia do swobody oraz przywiązanie do własnych tradycji kulturalnych i religijnych otaczano zawsze szacunkiem i zrozumieniem. Tak było również z rozwijającym się w naszym kraju ruchem syjonistycznym, z naszymi współobywatelami, którzy w każde święto Pesach pozdrawiali się słowami „do zobaczenia za rok w Jerozolimie”.

Także dlatego generał Władysław Anders nie stawiał przeszkód swoim żydowskim podkomendnym, którzy zdecydowali się pozostać w Palestynie, aby walczyć o wolne państwo żydowskie [czyli dokonali normalnej dezercji – admin].

Z tych samych przyczyn z ziem Rzeczypospolitej, z kraju Polin, z ojczyzny romantycznych, lecz nieugiętych bojowników o wolność, pochodziło tak wielu pierwszych obywateli Państwa Izrael – w tym postacie tej miary, co Dawid Ben Gurion, Golda Meir, Icchak Szamir czy Szimon Peres – a język polski często rozbrzmiewał w izraelskich domach i instytucjach publicznych.

Znowu wynoszenie na piedestał idiotycznej polskiej „tolerancji”, która wielokrotnie doprowadzała nas do zguby. Znowu bredzenie do jakimś zgodnym współistnieniu, które najlepiej można było zaobserwować w okresie zaborów, a później w 1920 i 1939 roku.

Syjonizm jest rakiem na ciele ludzkości i musi być zwalczany przez europejskich nacjonalistów tak samo jak lobby szabesgojów.

Na podstawie: wp.pl/nacjonalista.pl
http://www.nacjonalista.pl

Komentarzy 37 to “Andrzej Duda i jego koszerne wizje „kraju Polin””

 1. Maverick said

  Duda poprowadzi Nas na wojnę ze złym Putinem, ten wasal Trumpa zrobi wszystko aby Polska skąpała się we krwi bratobójczej słowiańskiej krwi. Na baczność musi stać w Berlinie i tłumaczyć się, w Waszyngtonie nie dali mu stołka, a wydaje mu się że jest ważnym.

 2. Siekiera_Motyka said

  My na Piwo a Duda na śmietnik,

  >https://www.youtube.com/watch?v=Udb0gAXIt1Y

 3. karol said

  Wszyscy sie przejechalismy .

 4. Moher49 said

  Nie ma polskiego prezydenta w „niepodległej” III RP.

  – Lech Wałęsa – żyd Lejba Kohne
  – Aleksander Kwaśniewski – żyd Stolzman
  – Komorowski – żona żydówka,
  – Duda – żona żydówka,

  Wybory są tak ustawione, że zawsze jakiś koszerny na stołek wlezie.

 5. revers said

  ad4
  Do tego jeszcze dodac szbasgoja Radka S., ci wszyscy z listy 4 pisali juz w 2015 roku pisma do rady europy i komisarzy europejskich o interwncje w Polsce bo sady reformuja.

  A wlasciwe flagi to wywieszano w hotelach jak Paderewski z Dmowskim wracali w grudniu do Polski by orzec o powstaniu wlasciwego panstwa z rada regeneracyjna, jeszcze przed przejeciem wladzy przez ziuka Josefa P. vel Selman..

 6. Bogdan Leks said

  @Moher49
  Miedzy Stoltzmanem i Szczynukowiczem byl jeszcze L.Kalkstejn. Jego blizniak J.Kalkstejn nie umie wyjasnic smierci brata. Wykrzyczal w knesejmie „to wy zamordowaliscie mojego brata” ale nic poza tym biedak nie robi. Ot, taka mentalnosc gorali z gory Syjon.

 7. Joannus said

  Ks. Jerzy Popiełuszko na kazaniu podczas tzw. Mszy za Ojczyznę przed wyborami, zanim został zamordowany takie słowa. Ci co biorąc udział w wyborach głosują na swych wybrańców, w konsekwencji tego ponoszą współwinę za ich działania.
  Ufam iż szanowni przedmówcy nie dawali władzy Judzie, kartką do głosowania.

 8. Joannus said

 9. Plausi said

  b>Pełniący funkcję szabasowego Goja

  rezydent w Polsce Duda

  także zatrudniony u pana Trumpa jako pokojowiec.

  https://marucha.wordpress.com/2018/10/29/fort-trump-vs-fort-putin/#comment-789418

  Tekst poprzedni Maruchy zamieszcza sympatyczniejszy obraz, choć mniej koszerny.

  ale jakże dokładnie inlusturjące to koszerne towarzystwo.

  https://marucha.wordpress.com/2018/10/29/rolnik-pojdzie-siedziec-za-zabicie-wlasnej-swini-policja-dokonal-nielegalnego-uboju/

 10. Plausi said

  .https://plausi.files.wordpress.com/2018/09/pokojowiectrumpaduda.jpg?w=850

  .https://i2.wp.com/dzienniknarodowy.pl/wp-content/uploads/2018/10/wieprzowina-735×400.jpg

 11. Przemko said

  nie żebym się chwalił, pysznił i uprawiał bufonadę – ale choć nie mam jeszcze 50 lat i zaledwie mgr przed nazwiskiem (ogólnie – jestem nikim) ALE od samego początku widziałem jak na dłoni, że juda andrzej to niegodna zaufania marionetka wystrugana ze zgniłego banana, CHOĆ ś.p. prof. Wolniewicz piał peany na jego cześć, zaraz po wyborze maliniaka. jeden z najwybitniejszych umysłów ostatnich lat – a nie rozpoznał takiej gnidy!

 12. gość said

  Z tych samych przyczyn z ziem Rzeczypospolitej, z kraju Polin, z ojczyzny romantycznych, lecz nieugiętych bojowników o wolność, pochodziło tak wielu pierwszych obywateli Państwa Izrael – w tym postacie tej miary, co Dawid Ben Gurion
  ————–
  Na portalu „Bibuły” z 27 listopada 2015 r. możemy przeczytać ciekawy tekst Dawida Bereźnickiego „Podwójna moralność Szewacha Weissa”. Autor przypomina, że ten sam Weiss , który wyzwał R. Dmowskiego od morderców, niesamowicie wychwalał b. premiera Izraela Menachema Begina. Przypomnijmy więc, że właśnie Begin był w swoim czasie autentycznym terrorystą i mordercą. To Begin stał na czele żydowskiej terrorystycznej organizacji Irgun, która w ramach swych ataków na Brytyjczyków wysadziła 22 lipca 1946 r. hotel „King David” w Jerozolimie, zabijając 91 osób. (Por. szerzej: : Bomba premiera Begina, „Gazeta Wyborcza”. Ale Historia z 24 listopada 2014 r.) Begin był też bezwzględnym okrutnym mordercą. To głównie bojówki kierowanego przez niego Irgunu dokonały makabrycznej rzezi ludności arabskiej w miejscowości Deir el Jassin. Zginęło wówczas 107 osób, w tym liczne kobiety i dzieci. Według Wikipedii „Oficjalnie władze żydowskie odcięły się od rzezi w Deir Jasin. Ben Gurion (premier Izraela- JRN) publicznie obarczył Menachema Begina odpowiedzialnością za masakrę. Nazwał go „Menachemem Hitlerem”. Oto jak wygląda postać ulubionego bohatera naszego „łagodnego” Izraelczyka Szewacha Weissa, którego tak uhonorował prezydent A., Duda. No, cóż. „Wyczyny” prezydenta A.Dudy w zakresie historii stosunków polsko-żydowskich zakrawają na skrajną kompromitację.

  https://jerzyrnowak.blogspot.com/2017/04/odkamac-historie-stosunkow-polsko_19.html

 13. NICK said

  B. Leks. (6).
  Ma Pan jakieś dane, bliskie, chociażby dowodom, że LKacz nie żyje???. „Jego blizniak J.Kalkstejn nie umie wyjasnic smierci brata.”

  Bo winien Pan wiedzieć, że zgon jest ŁATWO udowodnić.
  Zwłaszcza mając szczątek. I, inne, różnorakie takie dowody.

  Tajemnica? Dowodów?
  Ech.
  Tyle razy pisałem… .

  (TAKI zgon. „nasiego prezydenta” winien być udowodniony.)

  ————
  Co i komu by dała taka mistyfikacja?
  Admin

 14. Moher49 said

  @7,
  Głosowałem więc na Mariana Kowalskiego. Teraz pokazał swoją prawdziwą gębę. Jak nie dżuma to cholera. Wcale nie głosować, musieli by wszyscy – niemożliwe do zrobienia. Jest jakaś tajna grupa, która tym wszystkim kieruje. Kogo nie wybierzesz – źle.

 15. revers said

  „W telegraficznym skrócie:

  legalna władza w IIRP skończyła się wraz z zamachem majowym J.Piłsudskiego w 1926r. (główne decyzje polityczne, dotyczące finansów państwa przejęła światowa żydo-anglosaska finansjera – identyczną sytuację mamy dzisiaj, od 1990r.),
  władze PRL także nie posiadały statusu legalności w sensie otrzymania mandatu narodu polskiego do sprawowania władzy – mimo pozytywnej oceny polityki lat 1956-80,
  w październiku 1980r. junta Jaruzleskiego-Kiszczaka (Jaruzelski, Kiszczak byli funkcjonariuszami IW, odpowiednika żydo-bolszewickiego UB w Wojsku Polskim) dokonała zamachu stanu i przejęła władzę w PRL,
  ta sama junta w grudniu 1981r. wprowadziła nielegalny stan wojenny w celu zachowania żydowskiej władzy w NSZZ Solidarność,
  1989r. obrady „okrągłego stołu”, czyli porozumienie żydowskiej junty z żydowską Solidarnością przy udziale żydo-katolickiego Kościoła, co do przyszłości IIIRP.

  Zatem, jakby nie patrzeć na twór IIIŻydo-RP/Polin jest on nielegalny. Władza żydowskiego reżimu jest rezultatem zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka z października 1980r. oraz stanu wojennego z grudnia 1980r.”

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/30/i-kto-wygrywa-wybory-w-iiizydo-rp-polin/?fbclid=IwAR3v4Zytn4-NzMPDq37hlsD7vTdtkO1gPHDHELzzcH19s15JA9OhdmVFJiY

 16. Yard said

  # 49

  Hajka Walec znow wygrala wybory w W-wie. Ma polskiego slupa, a rzadzic bedzie z tylnego siedzenia.
  Polactfo to banda kretyow.

 17. NICK said

  Admin.
  Traktuję TO jako dobrą prowokację.

  Była już opinia.
  Lub dwie.
  Drzewiej.

  Że… .
  Smoleńsk to PRAWDA.

  Żadnych dowodów na wylot z Okęcia i śmierć w realiach Smoleńska. I zgony.

 18. komentator said

  Przecież Ondrej Dupa to ta sama klika, co POwskie dziadygi. Radek S. z Anne Applebaum, teraz ten z kolejną żydówą. Oczywiście przypadkiem Duda i Trzaskowski byli na zebraniu Knessetu w Krakowie pamiętnego 2015 roku, a teraz dzierżą intratne i medialne posady. Przecież w tym kraju une decydują o wszystkim, ustawach, politykach, a raczej mordach, które siedzą na stołkach. Dlatego trzeba bojkotować wybory, zniknie ich jedyna legitymizacja – przez wybór ludu. Polakom zostało zbierać złoto pod dębem i modlić się, żeby te czasy jak najszybciej przeminęły.

  A Dudasz przejdzie do historii jako najbardziej skundlony ze wszystkich rezydentów III RP.

 19. andzia said

  re:18
  A nie zastanowił się, skąd nagle 100% frekwencja? A nawet więcej głosów oddanych niż wydanych kart do głosowania? Pisiorom to nie przeszkadza, bo to jedna banda. Skoro komisje zliczają głosy, to po co tak długo ” pracowały” leśne dziadki z PKW? Swego czasu przydybano komendanta policji z pakami kart do głosowania w aucie. Było to przed wyborami HGW. I pstro. Ucichło a tzw. opozycja pozostała z mordą w kuble.To wybory tylko z nazwy, nie co się oszukiwać, albo udawać naiwniaka.
  HGW w trakcie afery reprywatyzacyjnej tj. wielkiego przekrętu ratusza została powołana przez dudasza w poczet honorowych organizatorów Marszu Niepodległości.

 20. andzia said

  ps. Jaki pewnie miał robić za demokratycznego słupa i chyba o tym nie wiedział. Wygląda na szczerze zmartwionego. I o dziwo na y.t. i innych merdiach nie dają mu spokoju. To taki żidowski szum byle nie mówić o „zwycięscy” tj.Trzaskowskim, chociaż to on powinien być pod lupą. To prawda, że lemingoza złapie każdą rzuconą jej kość do obgryzania.

 21. lopek said

  „Syjonizm jest rakiem na ciele ludzkości i musi być zwalczany przez europejskich nacjonalistów tak samo jak lobby szabesgojów.”
  ———
  Dlaczego tylko przez europejskich nacjonalistów – skoro chodzi o podporządkowanie sobie Ziemi i wszystkiego co Bóg raczył na niej stworzyć w ogóle. Tutaj chodzi o nacjonalizm globalny ludzi stworzonych przez Boga do Ziemi – bo inaczej niewiele z tego będzie. Niewiele oprócz szatańskiej kupy g*wna, w którym Szatan utopi Ziemię i wszystko co na niej jest.

 22. Maverick said

  Ich jest sporo i kreują nam narrację:

 23. revers said

  a jak komus sie nie podoba, to kara smierci za antysemityzm, a co dopiero za antysyjonizm? masowy mord do 12 pokolenia, taka klatwa objela kiedys rodzine Kennedych.

  https://wprawo.pl/2018/07/14/katarzyna-ts-kara-smierci-za-antysemityzm/?fbclid=IwAR3OE0ssiNkCV—ZFDf7GN-23Fa4rDbQkK2PcVZiaRGp7DJSoaVIYF07vI

 24. Boydar said

  Do Pana Maverick (1)

  Jeżeli upatrujemy szansy na zmianę sytuacji w Putinie i Rosji, to jakaś radiostacja gliwicka musi się na horyzoncie pojawić. No przecież nie przyjadą w milion chłopa na Boże Narodzenie a później się w kiblu przebiorą w mundury. Sprzętu też w kalesonach nie przemycą.

  Można zadać pytanie, czy taki scenariusz dla Polski jest dobry. Ja uważam, że każdy dający szansę jest lepszy od umierania które teraz trwa.

 25. @ 3. Karol
  „Wszyscy sie przejechalismy .”
  Nie wszyscy.
  Wysłuchanie I-szej połowy (podzielone przez tutejsze ABC/polska sekcja SBS) przemówienia przedwyborczego kandytata na prezydenta Andrzeja Dudy wystarczyło mi na spostrzeżenie, że to jest kawał skurwysyna.
  Jeśli mi ktoś nie wierzy, to mogę odszukać odpowiedni mój post na Forum St. Michalkiewicza.

 26. @ 11. Przemko
  „nie żebym się chwalił, pysznił i uprawiał bufonadę – ale choć nie mam jeszcze 50 lat i zaledwie mgr przed nazwiskiem (ogólnie – jestem nikim) ALE od samego początku widziałem jak na dłoni, że juda andrzej to niegodna zaufania marionetka wystrugana ze zgniłego banana,”

  Bingo!
  To już jest nas DWÓCH…

 27. 26
  Zapiniotodement
  Jest troszke wiecej.(Chyba)

  Ja chce wierzyc, ze ci ktorzy w czasie kampanii wyborczej ogladali popisDudy w Knesecie w Krakowie(!) – a nie popieraja koszernego swiata- i ci, ktorzy slyszeli o tatusiu-poecie pani Dudy, to tez nie glosowali na PiS.

  Zdumiewajace: to my sie na blogach wyzywamy od zydow, ruskich agentow, zydowskich ubekow itd, a potem zgodnym chorem nosimy zyda na rekach, glosujemy na zyda i bronimy zydowskich ustaw;
  my, katolicy , powtarzamy zydowska propagande i popieramy prezydenta USA, ktorego osobistym doradca jest ortodoksyjny syjonista i wierny przyjaciel znanego syjona Bibi!!
  Doznalem kolejnego szoku, gdy historyk-Macierewicz (Singer) zostal ministrem obrony narodowej! To juz byla farsa nie do przebicia.

  Zyd Walzman z Kijowa ma pelne poparcie polskiego rzadu i polskiej lobuzerii.

  A tymczasem Krakow zayzdzony, sejm zazydzony, media zazydzone, handel zazydzony i… pelno entuzjastow syjonu pyskuje na zydow ale.. w Rosji. (Ale nie na Chodorkowskiego!)
  Caly polski przemysl zostal sprzedany, a wlasciwie darowany mafii zydowskiej.
  Ja pamietam jak bardzo dumna byla opinia publiczna, ze sie pozbyla ‚przestarzalych fabryk’ i dranskiego systemu ucisku polskiego robotnika, ktory z rozpaczy wolal umowy smieciowe..

  Posolidarnosciowe plony sa takie, ze sie zastanawiam ilu prawdziwych Polakow dorobilo sie milionow na tej nieslawnej rewolucji.
  Bo milionerzy zaczeli sie rozrastac jak grzyby po deszczu.

  I chce wierzyc, ze to prawda, co opowiadaja po cichu, ze tlumy, ktore witaly z wielkim namaszczeniem i entuzjazmem kolejnego handlarza broni na polskiej ziemi, byly przekupione i sprowadzali je autobusami z gluchej prowincji.

  Czasami wydaje mi sie, ze to chyba niemozliwe, zeby tylu Polakow popieralo zydowska rewolucje w Polsce i wybieralo jednego zyda za drugim na najwyzsze stanowiska w kraju.

  Wiec bywa, ze mam skryta nadzieje, ze to moze nie my; to maszynki Sorosa do liczenia glosow.
  Ale z drugiej strony, propaganda Sorosa dziala w Polsce wszechwladnie!

  Pamietam, ze w czasie kampanii wyborczej w 2015 roku, odzywaly sie niesmiale glosy, ze Polak ma slaby wybor miedzy dzuma a cholera i ze dwupartyjny system jest wygodny – ale chyba tylko dla kolejnych, przyszlych prezydentow ..nie z tej ziemi.

  My nawet Swieta Niepodleglosci nie potrafimy juz zorganizowac po polsku: z hejnalem krakowskim, lajkonikiem i Mazowszem.
  I nie wystapi juz zywy poczet krolow polskich z konkursami na temat historii Polski.

 28. Inkwizytor said

  Normalnie tylko jebnąć maliniakowi w tej śmierdzacy szabesgojowy ryj. Szmata bez odrobiny przyzwoitości, zwykła menda. Cóż innego można napisać o tym kimś ?

 29. Andzia said

  re: 27
  „Caly polski przemysl zostal sprzedany, a wlasciwie darowany mafii zydowskiej”
  Sami sobie wzięli. Stali po jednej i drugiej stronie przekrętów.

 30. Jack ravenno said

  No cóż – mamy to co zwykle – banda rzymian podszywających się pod Polaków. Jestem załamany. Rzymianie ostentacyjnie sr..ją nam na głowy i nie możemy nic z tym zrobić. Tak w rzeczywistości się nic nie da zrobić – za dużo ich, za dużo szabesgojów i pożytecznych idiotów, za mało patriotów i Polaków. Tak nas załatwili…

  Modlę się i czekam a pokątnie przeklinam tych lucyferycznych sku…synów

 31. Zerohero said

  Co ten Dudi na zdjęciu robi? Wygląda jakby przyzywał demona.

 32. @ 30. Jack Ravenno
  „Tak w rzeczywistości się nic nie da zrobić – za dużo ich, za dużo szabesgojów i pożytecznych idiotów, za mało patriotów i Polaków. Tak nas załatwili…”
  Eee tam… Da się zrobić, stopniowo zwiększając liczbę patriotów i Polaków – tak jak to czynią liczne ośrodki, n.p. Gajówka.

  Ten proces „uszlachetniania” pożytecznych idiotów/szipli byłby znacznie szybszy gdyby Kościół zaczął brać w nim udział –
  hazaraki zdając sobie z tego sprawę (oraz z dyscypliny wewnątrz kościelnej) ostatnio otwarcie opanowały Watykan, a już
  od 1945 roku wcisnęły do Seminariów tyle pnącego się w górę UBecko/SBeckiego gnoju, że tylko wzięcie przykładu z ludu warszawskiego, niegdyś wieszającego zdradzieckich hierarchów na latarniach, może przywrócić polskiemu Kościołowi narodowy character.

 33. Boydar said

  Nie musi być przywracany narodowy, musi być przywracany prawy, jak Chrystus, a nie lewy. A jest właśnie robiony lewy, i to znacznie przed Lolkiem.

  Jest powiedziane „czcij ojca swego i matkę swoją”; a Ojczyzna to nie Matka ? Naród nie Ojciec ? Jeśli będzie uczciwy, z automatu będzie też narodowy. Niejednego kapłana zamordowano bardziej za to że śmiał wspominać o Ojczyźnie niż za bycie katolickim.

  Jeżeli jakaś struktura w państwie, mieniąca się katolicką, unika starannie narodowego charakteru, to WALI SIARĄ !!! Tak uważam, nic na to nie poradzę.

 34. Lipski said

  Prezydent Duda reprezentuje Polskę,jej mieszkańców,w tym oficjalnie żydów, hebrajczyków w Polsce.To jest jego ryzykowana praca, dla siebie, dla swojej rodziny, dla Polski.Nie zrealizuje planów diaspory żydowskiej, zostanie pozbawiony pracy a może nawet życia.Tak jak jego żona i córka.

  Jako prawnik wybrał politykę a reklama dla żydów nie ma znaczenia.Nikt w USA,w Izraelu,w Rosji,ufa „polskim” politykom,którym brakuje odwagi dla Polski.Brakuje politykom bezczelności,która jest związana z ryzykiem dla życia i majątku.Brakuje politykom,własnych milionów Euro i dobrych kontaktów z podziemiem w Polsce.

  Każdy polityk w Polsce,,wie doskonale,ża naród już od dawna bojkotuje polityków „polskich” w Polsce.Podziemny system w Polsce, 2018 tak jak za okupacji hitlerowskiej, jest aktywny.

  Nawet okupacyjne media niemieckie, hebrajskie,od lewicy do prawicy w Polsce, nie zmienią prawdziwych Polaków z jednym lub kilkoma paszportami.Polacy kochają kraj nad Brdą,Wisłą i Dunajcem.

  Polacy się bogacą,inwestują na całym świecie z nadzieją na podobne sukcesy jakie odnoszą mieszkańcy Szwajcarii,Bawarii i w Chinach.

  Kto zna Chiny ,wie doskonale,że sukcesy „Komunistów” to praca zbiorowa w Chinach ale i emigrantów z Chin w EU,wUSA itd.Oni się nie boją żydów,amerykanów,pseudo demokracji.Oni nie pozwolą innym na opanowanie Chin.Nie pozwolą na okupację militarną zachodu.

  Grypa i wirusy nie znają granic.Amen.

 35. Lipski said

  Do 32.Tak na cytat.

  „Eee tam… Da się zrobić, stopniowo zwiększając liczbę patriotów i Polaków – tak jak to czynią liczne ośrodki, n.p. Gajówka.”

  Dodam.
  Wzbogacaj się i poznawaj wirusy , nie tylko internetowe, komputerowe.

  Dlaczego?
  Niestety tak reagują już muzułmanie w Palestynie dlatego strach panuje w Izraelu, przed zatrutą…wodą i chorobami.

  A forsa? To są również wpływy i inne alternatywy.

 36. @ 33. Boydar
  „Nie musi być przywracany narodowy, musi być przywracany prawy, jak Chrystus, a nie lewy”.

  Zgadzam się i popieram, bo macie zasadniczo rację, obywatelu B.
  Uważam jednak, że szipli żyjących w/g zasady:
  „żyd to dobre panisko, daje zarobić na czarno, jest więc szyneczka i wódeczka na Wielkanoc, a na Narodzenie Boże to już gorzoły całe morze”,
  można nakłonić do działania tylko „nacjonalizmem” –
  wszak już nie reagują na stopniowe „wyprowadzanie” Chrystusa z Kościoła…

  Bez przyłączenia się szipli to samych patriotów jest za mało na pokonanie hazaraków i szabesgoji…

 37. @ 34/35. Lipski
  „Grypa i wirusy nie znają granic.Amen.”
  Czy jest Pan wirusologiem katechetą?

  „Niestety tak reagują już muzułmanie w Palestynie dlatego strach panuje w Izraelu, przed zatrutą…wodą i chorobami.”
  Precyzyjność pańskich wypowiedzi wręcz zastrasza…

Sorry, the comment form is closed at this time.