Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
  Liwiusz o Demokracja liberalna, demokrac…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Brudna gra prezydenta w sprawie Marszu Niepodległości

Posted by Marucha w dniu 2018-10-30 (Wtorek)

Po kilku tygodniach mamienia mniej bystrej opinii publicznej rzekomą chęcią wspólnego uczestnictwa w Marszu Niepodległości nastąpiło zdjęcie masek i jawny atak na środowisko narodowe, które ów marsz organizuje od wielu lat.

Dzwonkiem alarmowym powinny być słowa ministra Glińskiego, który na pytanie redaktora Roberta Mazurka, czy wyobraża sobie wspólny marsz z Tuskiem, Biedroniem, Scheuring-Wielgus odpowiedział:

Wyobrażam sobie. (…) Ja zapraszam wszystkich, i taka jest koncepcja marszu, bo wszyscy mają prawo pójść w N A S Z Y M marszu.

W „naszym marszu” ?

Osobliwie brzmią te słowa w ustach przedstawiciela środowiska, które każdorazowo od 2013 roku, w dniu 11 listopada, uciekało w tchórzliwy sposób z Warszawy, zostawiając polską młodzież na pastwę zwyrodniałej policji za „rządów” PO.

O narodowcach z którymi już wówczas toczyły się rozmowy Gliński powiedział: Środowisko narodowe, ale nie te skrajne narodowe, narodowe racjonalne.

Okazało się, że owa racjonalność miała prawdopodobnie polegać na całkowitym podporządkowaniu się narzuconym regułom- zakaz transparentów, nie tych „faszystowskich”, ale tych normalnych patriotycznych, które nie podobają się Żydom i marksistom z UE.

Jonny Daniels i wiceprzewodniczący Knesetu Hilik Bar (po prawej). W środku Dawid Wildstein. Podpis z facebooka brzmi: ” z najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem”

Racjonalność miała polegać również na zrzeczeniu się organizacji marszu na rzecz czynników państwowych – PiSowskich. Dopóki “Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” nie ujawni wszystkich szczegółów negocjacji, taka hipoteza wydaje się być najbardziej prawdopodobna. Warunkiem jawnym, publicznie zadeklarowanym, które postawiła strona rządowa, był zakaz czegokolwiek, co nie byłoby polską flagą, a więc zakaz transparentów antyimigranckich i antykomunistycznych.

Po sygnale, że prezydent „Prezydent Andrzej Duda nie weźmie udziału 11 listopada w Marszu Niepodległości” rozpoczęła się propagandowa ofensywa środowiska odpowiedzialnego za cenzurę w TVP, nazywanego „prawą stroną Gazety Wyborczej” w osobach Samuela Pereiry i Dawida Wildsteina.

Panowie zaczęli swoim zwyczajem odwracać kota ogonem, bredzić i kłamać, szczując metodą „gazety wyborczej” na narodowców.

Pereira krytykuje narodowców w kontekście 11 listopada. Rzucają się na niego narodowcy- zrozumiałe. Oraz… KODziarze i inne GW/PO trolle. Jak już pisałem – u nich jedyny pogląd jaki istnieje, to antypisowy odruch Pawłowa. Jak ISIS skrytykuje PiS to ruszą się zapisywać do dżihadu. /Dawid Wildstein/

Do ordynarnego kłamstwa posunął się Pereira, ten sam, który niedawno szczuł gorszy sort przeciw Witoldowi Gadowskiemu za słowa prawdy o sprowadzanych do Polski imigrantach.

Robert Bąkiewicz napisał: Brałem udział w 7 spotkaniach u Marszałka Senatu. Byliśmy otwarci na udział PAD i rządu. Nie stawialiśmy warunków, te stawiała strona przeciwna. /Twitter/

Rola prezydenta Dudy

Cóż można rzec o osobniku, który kilka dni temu nazwał po raz kolejny Polskę „krainą Polin”, mijając się tradycyjnie z prawdą historyczną o relacjach polsko- żydowskich. Cóż można rzecz o nim jako o prezydencie, który do komitetu obchodów 100 letniej rocznicy odzyskania niepodległości zaprosił mniejszość niemiecką i środowiska żydowskie, pomijając w demonstracyjny sposób środowisko organizujące Marsz Niepodległości.

Zaproszeni zostali również: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica, Hanna Gronkiewicz-Waltz – PO, Rabin Schudrich, który jako członek prezydenckiego komitetu powiedział, że widział na polskim Marszu Niepodległości maszerujący faszyzm. Cóż można rzecz o kimś, kto rozsyła takie oto zaproszenia jawnym wrogom polskiego państwa, pomijając polskich patriotów?

Współautorka projektu rezolucji o przemocy faszystowskiej w Europie, Róża Thun pisała niedawno: „Europosłowie PiS, dlaczego nie potępiacie faszyzmu? Zagłosowaliście przeciw rezolucji PE potępiającej wszelkie przejawy neo-faszyzmu, rasizmu czy ksenofobii. To jest sprawa, którą powinniśmy poprzeć wszyscy ponad podziałami, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się 11 listopada”.

Tymczasem /z ostatniej chwili/

1.”Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: Zaproszenie dla prezydenta Dudy aktualne”/rp.pl/

2. Wypowiedź rzeczniczki PiS

Jak widać rzeczniczka ćwierka już z odpowiedniego klucza. Organizatorzy mieli zabronić Polakom polskich symboli oraz antyimigranckich i antykomunistycznych transparentów? Bo tak dyktuje Bruksela i B’nai B’rith?

CzarnaLimuzyna

https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 40 do “Brudna gra prezydenta w sprawie Marszu Niepodległości”

 1. komentator said

  Odrażającym jest fakt, że Ruch Narodowy zaprosił to pejsate popychadło na cokolwiek. Milicja Brudzińskiego może pałować i gazować Polaków, a ci olewają temat i zapraszają przedstawiciela tego kurewskiego reżimu na jedyną okazję w tym kraju, która jest pozbawiona filosemickiego języka. Szkoda gadać, gdyby Dudasz się tam pojawił, moja noga nie stanęłaby na Marszu. Poza oczywiście Mszą przed nim.

 2. Moher49 said

  Albo Ruch Narodowy urośnie na ogromną siłę i zmiecie śmiecie, albo nas wymordują. Nie możemy się cofać.

 3. lolek said

  Na Marszu Niepodległości zliczymy się nawzajem, jak Polacy zliczyli się w czerwcu 1979r.
  Dla ignorantów pozostanie orzeł z gorzkiej czekolady…

 4. Kwal said

  Czy ktoś organizuje wyjazd z Krakowa lub z Wrocławia do Warszawy na Marsz Niepodległości ?

 5. maximus7 said

  Okupacyjny rzad warszawski nie obchodzi swiat tego narodu… Ten rzad ma swoje eskimoskie swieta.

 6. gość said

 7. Maslaw said

  Szukajcie haseł na marszu

  ‚wypierdalac skur…syny! Jeśli takowych nie będzie tzn ze Polacy śpią snem spokojnym. W przyszłym roku może być za późno.

 8. JerzyS said

  Niedoinwestowany umysłowo ten Rebe!

  Nie zna podstawowych pojęć:

  Patriotyzm
  Nacjonalizm,
  Nazizm,
  Szowinizm.

 9. Lipski said

  Panowie i Panie
  1.Najpierw cytat:Podpis z facebooka brzmi: ” z najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem”To są kpiny z polskich dziennikarzy, autorów, z Polaków.Bezczelne ale i pełne kompleksów.

  2.Dyktatura analfabetów hebrajskich w Polsce(nie znają hebrajskiego,aramejskiego) jest kpiną z wyborców w Polsce ale i kpiną z Izraela.Oni się bawią na koszta podatników Izraela.

  3.De facto frakcje w Polsce,2018 odrzucają Demo w Warszawie.Marsz Niepodległości w Warszawie jest odrzucany przez Popisowych polityków.Oni nie chcą Marszu Niepodległości.Oni chcą likwidacji nacjonalistycznych tendencji w Polsce.

  4.Mosad kontrolujący polskich polityków i krytyków Izraela,czeka cierpliwie.Krytycy w Polsce, w EU będą likwidowani lub ich egzystencja zniszczona.

  5.Proszę się uczyć biologii….to realizują muzułmanie.

  Rewolucja w Polsce, może zmienić sytuację i odrzucić Polin,państwa Izrael w Polsce 2018/2019.

  Wrota na Moskwę są już na Ukrainie niestety otwarte.Znowu się rozpocznie depopulacja Ukrainy i zatruwanie wody….w Rosji czyli wojna.
  Na broń biologiczną i chemiczną.

 10. Lipski said

  Panie Naczelny Rabinie Polski,Michael Schudrich.

  Izrael tylko dla żydów(przepisy prawne) to Polska tylko dla Polaków,tak jak Niemcy tylko dla Niemców.Amen.Shalom.

  Naczelny Rabin Polski,Michael Schudrich zapomina,że woda w Izraelu jest na raty( dla Gazy) a bieda w Izraelu, dla mniej zamożnych, białych żydów,w tym z Polski i Rosji, jest wyjątkowo dramatyczna….

 11. adsenior said

  Dobra zmiano, no cóż, chcieliście się nie tylko podkleić, ale chcieliście zawłaszczyć, ogromną demonstrację, którą od lat organizują środowiska patriotyczne i narodowe. W czasach rządów PO&PSL, JarKacz, ze swoimi stronnikami, ze strachu nie brał udziału w tych demonstracjach w Warszawie, tylko uciekał w Polskę, może i słusznie bo prześladowanie, pałowanie i strzelanie do uczestników, tych patriotycznych demonstracji Polaków, kanalie, będące u władzy, było standardem.

 12. Piskorz said

  re 8 „Nie zna podstawowych pojęć:” WSZYSTKIE ZNA, ..tylko głupa rżnie.! A przede wszystkim to zna te 3 ostatnie…ale tylko w żydowskim wydaniu!!

 13. Marcin said

  Odrażająca kreatura z odrażającej,filosemickiej partyjnej rodziny.

 14. Tymek said

  Daniels, Wildstein, Pereira, itd., czyli kapłani żydo-banderowskiej sekty PiS i główni budowniczowie POLIN.

 15. existō said

  Tak przy okazji, skojarzmy że Daniels kręci się przy PLL LOT w czasie jak powołano spółkę do budowy CPL, na której czele MŻ postawił niejakiego Bartosiaka, który powtarza po polsku to co po angielsku mówią Friedman i Kaplan ze Stratforu.

  MŻ będzie się budował, bo plany przejęcia kontroli nad połączeniem kolejowym z Chinami idącym przez terytorium Ukrainy nie wypaliły.

 16. existō said

  > jawny atak na środowisko narodowe, które ów marsz organizuje od wielu lat.

  Jedynym zorganizowanym narodowym środowiskiem w Polsce jest środowisko mieszkających tutaj Żydów.

 17. Czy moze mi ktos wylumaczyc w miare zrozumiale o co chodzi z tym marszem niepodleglosci?
  I dlaczego upieramy sie przy marszu – a nie normalnych imprezach radosnych i kolorowych, imprezach dla dzieci i doroslych wspolnej zabawy, wspominek historycznych i opowiesciach i gawedach o bohaterach narodowych?.
  Czy mozliwa jest atmosfera festiwalowa? Czy tylko strach przed kolejna burda?

 18. Miet said

  Panie Troll, zawsze można pytać, dlaczego ten marsz a nie potańcówka w remizie strażackiej.

 19. AlexSailor said

  @Troll …

  Chodzi o pokazanie siły i wielkości patriotyzmu w Polsce.
  O nadzieję, że coś narodowego w większej skali wyszło.
  Też o propagandę i pojawienie się w mediach, by aktywizować prowincję i budzić Polaków.

  Niestety medialnie marsz co najmniej nie wypala, jeśli nie jest przegrany.
  Zawsze jakaś zadyma, zrobienie z niego faszystowskiego pochodu w RTV i mediach zagranicznych.

  Ale jest osiągnął niespotykane rozmiary, buduje jakieś tam środowisko narodowe i jego organizację.

  Obawiam się tym razem, że wycofanie się czynników oficjalnych, może być zapowiedzią do prowokacji i jakichś
  działań różnych służb, niekoniecznie polskich, żeby Marsz skompromitować.

 20. 18
  Miet
  & AlexSailor

  Bylem na Filipinach w czasie obchodow Dnia Niepodleglosci. Stad moje pytanie.
  Byl to festiwal kultury i raadosci narodowej; imprezy, tance na ulicach w parkach; zorganizowane zabawy dla dzieci, przemowienia i procesje religijne.; a przede wszystkim przypomnienie lekcji historii doroslym i mlodziezy.
  Dzieci recytowaly wiersze patriotyczne: bylo kolorowo, festiwalowo w ogolnej atmosferze jednosci narodowej i narodowego swieta 7 tysiecy wysp!.

  Jakos tak nikt nie myslal o roznicach osobistych, politycznych itp. Byly tez zawody sportowe, tance ludowe , (taki jeden taniec z kijami bambusowymi zrobil na mnie szczegolne wrazene; wyspiarski taniec dawnych ludow Filipin; a zaraz potem parodia Broadwayu w wykonaniu artystow z Cebu. Wszyscy sie cieszyli, jedli, pili (ale nie alkohol) tancowali i spiewali.

  No i niestety, wylazl ze mnie polski kompleks narodowy: Zadawalem sobie pytanie; Z czego oni sie tak ciesza? Najpierw z odzyskanej niepodleglosci od Hiszpanow a potem Amerykanow, czy razem oba swieta niepodleglosci razem do kupy?
  W 1945 roku Amerykanie bombami zrownali Manile z ziemia.

  Teraz patrze na to troche inaczej: bez wzgledu na wydarzenia, pojecie niepodleglosci powinno byc uroczyscie obchodzone. I powinno miec wplyw na mlodziez i dzieci. Powinno byc swietem i pojednaniem calego narodu.
  Moze katolickie bardzo Filipiny maja racje?

  Widac rozne kraje maja rozne powody do radosci – i do draki

 21. Miet said

  Panie Trollu, to co napisałem, to nie było moim celem, żeby Panu dopiec.
  Bardzo mi się podobają te Pana słowa o Filipińczykach. Potwierdzam to co Pan napisał.
  Już się chyba w Gajówce chwaliłem, że mam w rodzinie Filipińczyków. Co prawda wszyscy urodzeni tutaj w Nowojorkowie z wyjątkiem – oczywiście – teściów mojego syna.
  Spotykamy się co najmniej raz do roku i bardzo sobie te spotkania cenimy.
  Psia kostka – tylko taki problem – te Filipinki, to mają chyba bardzo mocne geny – moich dwóch wnuków to wypisz wymaluj – czysta filipińska krew, a ja bym chciał aby polska krew w nich tętniła i dominowała.😀
  Ale widzę, że przynajmniej wzrostem są bliżej Polaków.😃

 22. Martusia said

  Kazdy z obecnych forumowiczow rozumie dlaczego marsz niepodleglosci jest sola w oku globalnym obywatelom ( tak sie czasami nazywaja na forach). Wiadomo – globalni! A tu znajduja sie tacy co chca maszerowac w imie patriotycznej dumy i honoru , wiec ………….. wrzask okrutny globalnym gardla wzdluz i wszerz rodziera. Co w tym dziwnego? Dziwne to byloby jakby nabrali wode di jadaczek – oczy w slup by nam stanely ze zdumienia.

 23. Re: 20 troll polonii…
  A moze od razu przeniesc (przenicowac) Polske i Polakow na Filipinczykow i po „herbacie”…

  A mnie sie k..rwa podobaja polskie bazary, polskie swiniobicia, polskie (wsiowe) zabawy w remizie strazackiej, gdzie zawsze ktos „zarobil” w morde i sztachety byly w pelnym ruchu…
  A mnie sie podoba polski „folklor”, polski katolicyzm, polski grajdolek, ale bez zadnych k…rwa „posrednikow” i zadnych doradcow….

  Kto chce, niech sie „gzdzi” z „czarnym”, „czerwonym” czy „zoltym”…, ale poza…, bo potem nie bedzie wiadomo kto to k…rwa sie urodzil i jaka plynie wen krew…(ni to Polak ni Filipinczyk), ni to zyd ni to Polak, ni to murzyn ni to bialy…

  Mieszanie ras, walut, religii, kultury, obyczajow jest NIEZGODNE Z PRAWEM NATURALNYM (NIEZGODNE Z PRAWEM BOGA)…

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. „A dzien dobry pani…
  „O widze, ze wyszla pani z wnuczkiem…”
  „O tak, tam sie bawi…O ten…Harold…chodz do babci…”…
  „A pani, to KTO taka „ciemnote” wcisnal na spacer???”…

 24. Polski Punkt Widzenia said

  Świętowanie (w tym roku setnej) rocznicy odzyskania niepodległości to sprawa tylko i wyłącznie Polaków – żydom nic do tego…

  Warto przy tej okazji przypomnieć, że to właśnie żydzi najbardziej sprzeciwiali się powstaniu niepodległej Polski (knuli w tym celu i szkodzili, jak tylko mogli) – nota bene sami chcieli wówczas wykroić dla siebie (z naszych ziem) tzw. Judeopolonię… zatem szczytem bezczelności jest jakikolwiek ich udział w naszym, Polaków, narodowym święcie!

 25. Boydar said

  Jednym z nie podnoszonych (jakieś dziwne tabu) powodów, jest przekonanie pasożyda żeby wyszedł z nas sam, w jednym kawałku, a nie z wiatrem. Ale to nasza idea. Z racji tego, że organizatorami tych marszów są niestety ci którzy są, to ci preferują sprawdzoną historycznie produkcję styropianu. I podkreślenie „za naszą i waszą” jest niezbędne jak bilet w tramwaju, nawet takim co skręcił na lewo.

 26. lopek said

  To jest tak – na ten Marsz polskich patriotów żydokomuna okupująca atrapę Polski – pozwoliła kiedyś tylko dlatego aby mieć sposobność lżyć, czołgać, bić i maltretować owych patriotów nie tylko w Polsce ale wszędzie tam, gdzie żydokomuna rozdaje karty – czyli niemal wszędzie. Marsz jednak rośnie w siłę i to jest trauma dla żydokomuny – która teraz cały czas szuka sposobu – aby ten marsz przejąć i zamienić go w szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Stosunek żydokomuny do rzeczonego Marszu – to tak naprawdę stosunek owej żydokomuny do Polaków w ogóle. Ma rację Moher49 w swoim wpisie nr 2 w całej rozciągłości. Ma 100% racji.

 27. Tymek said

  Należy iść w ślady libańskiego Hezbollahu, palestyńskiego Hamasu i dzielnych Syryjczyków. Polin Paradisus Judaeorum zamienić im w piekło na ziemi. Tylko wtedy będą omijali Polskę i Polaków z daleka. Tak jak kiedyś omijało się Scytów.

 28. Dictum said

  To gudłajstwo rozwala wszystko, co napotka, a takie służalcze gnidy udające Polaków podskakują w rytm Hawa nagila… pieśni zwycięskiej – w tym wypadku o całkowitym zwycięstwie w Polin. Hipokryci z Pisu z „patriotyzmem” na ustach nigdy nie pozwolą na jakiekolwiek zalążki sił narodowych!
  Błagajmy – MATKO BOŻA, KRÓLOWO POLSKI, ku ratunkowi naszemu pośpiesz się!

 29. Andzia said

  Szkalująca Polskę Róża Thun zaproszona przez dudasza na celebrę 11 listopada na Zamku Królewskim: https://wprawo.pl/2018/10/30/roza-thun-zaproszona-przez-pad-na-rocznicowa-celebre-na-zamku-krolewskim/

  Wyjątkowo plugawy babsztyl. Stara prukwa.
  Admin

 30. Listwa said

  @ 20 troll polonii

  Niewątpliwie przecenia pan Filipiny i ich katolickość również. Życzmy im żeby byli tacy świetni.

 31. 30
  Listwa
  Ale heca!
  To juz nawet nie mozna odwiedzac katolickich Filipin bo Polacy wola Turcje, Egipt i Tunezje??
  Zdaje sie ze ten kaganiec oswiaty na gajowce bywa troche prostacki i wielce niefrasobliwy..
  Katolickie sa Wlochy i katolickie sa Filipiny.
  Co ja qrwa takiego zrobilem, ze katolikow chwalic mi nie wolno??Ja dosc dobrze znam Filipiny i Wlochy.

  Listwa jest SWINIA!!!!!!!
  Nie napisalem , ze Filipiny sa swietne tylko, ze katolickie; i ze w czasie obchodow Niepodleglosci maja procesje.
  To tez zle?
  Ja, oprocz przyjaciol, nie mam zadnych wiezi z Filipinami, ale bardzo lubie Palawan i El Nido.
  I na Filipinach nikt mnie nie wyzywal i na ulicach nie widac pijakow.
  I, moj Boze, uslugi na Filipinach sa naprawde pelne troski a nie zysku!!
  I katolickie festiwale (Sinuloh) i katolickie obchody sa prawdziwe – nie zazydzone.

  I krzyze, oltarze i symbole chrzescijanskie sa wszedzie, na kazdym kroku: i w kosciolach, szkolach, urzedach, w ksiegarniach; a w kazdej poczekalni w porcie czekajacych na statek pasazerow wita napis:
  ”Niech was Bog i Matka Boska bezpiecznie dowioza do celu.”
  I to ma mi sie nie podobac???

  I wcale nie proponuje, zeby w Polsce zamiast marszu niepodleglosci byly procesje.
  Ale nie rozumiem dlaczego marsz Niepodleglosci ma byc pretekstem do wyzwisk i awantur politycznych.
  O co wam chodzi???
  Dwie nogi zle, cztery nogi dobre??(Orwell)

  A mnie chodzi o to, ze zydowski marsz niepodleglosci moglby byc zastapiony polskim lajkonikiem i przypomnieniem o Sobieskim i tych kart historii, z ktorych mozemy byc dumni..
  Co to za zbrodnia??
  Czyscie sie z choinki urwali?

  A swiniobiciem nikt nie zaimponuje ani Wlochom, ktorzy maja piekny „Swinski Festiwal” we Frascati ani Filipinczykom, ktorzy bija swinie na kazda impreze- tyle, ze nie karmione peletami i jankesowskimi frykasami.
  I nie maja swinskiej choroby.

  PS
  Pokazuje – juz ze zlosci- i przesylam te powyzsza, sliczna katolicka korespondencje i wpisy polskich ‚uczonych’ swoim znajomym i w Polsce i nie w Polsce.

  Podsumowanie ogolne niektorych moich znajomych jest podobne: ‚kociokwik nazistowski’. ‚Polak nie szanuje krajow katolickich’. ‚Wola Waszyngton’.
  Ktos nawet zauwazyl, ze moj katolicki wpis wywolal wieksze oburzenie na katolickim blogu niz zagarniecie przez zydow Syjonu – Jerozolimy. Jeszcze chwila i bedziemy w Polsce obchodzic pierwsza rocznice przejecia Jerozolimy!

 32. Listwa said

  @ 31 troll polonii

  Jak czytam te twoje wpisy, a zwłaszcza niektóre odpowiedzi, to mam wrażenie, że powinieneś najpierw dostać kopa w dupę, potem „z liścia” z obu stron i 24 godz w zimnej wodzie postać, to moze wydobędziesz sie z tego brzęczenia oczu i drętwienia jęzora.

  A kto ci broni odwiedzać Filipiny? dzisiaj jeszcze jedź. I nie przestawaj chwalic karaje katoickie. .
  Tylko nie sprzedawaj takich naiwności: ” I, moj Boze, uslugi na Filipinach sa naprawde pelne troski a nie zysku!!”

  – oni wbrew katolicyzmowi oszukają cię dla zysku, jest to u nich codzienność..

  Nikt wam Trole nie broni, żebyście sie zebrali i zrobii obchody z „lajkonikiem i przypomnieniem o Sobieskim i tych kart historii, z ktorych mozemy byc dumni”

  „A mnie chodzi o to, ze zydowski marsz niepodleglosci moglby byc zastapiony polskim lajkonikiem”
  – a kto ci powiedział że jest to zydowski marsz ? Szefem jest tradycjonalista i jak widac marszu nie sprzedał za osobiste korzyści.

  Postaraj się żebyś mniej bredził.

 33. 21
  Miet
  Ja sie nie poczulem urazony Pana wpisem. Chcialem tylko opowiedziec o Filipinach. Nie wiedzialem, ze pan moze wiedziec wiecej ode mnie. Ja nie mam wiezi rodzinnych ale mam przyjaciol.
  I z cala odpowiedzialnoscia twierdze, ze na Filipinach traktuja wiare katolicka powazniej niz w Polsce.
  Nie umiem wklejac zdjec na blog – a mam tysiace zdjec z Filipin.
  Lubie tam jezdzic bo przede wszystkim jest bardzo bezpiecznie. Najlepszymi pielegniarkami sa Filipinki. Zonami tez.
  Na Filipinach nie ma mandatow, kamer, swiatel, zakazu parkowania i ograniczenia predkosci.
  i nie ma wypadkow.
  Katolicyzm na Filipinach jest naturalny, wrodzony. Jest inny niz w Polsce.
  Naraze sie, ale podam ten przyklad: (Juz nic gorszego nie moze mnie spotkac na gajowce)

  Polak sie przesiadl z hulanogi na uzywany mercedes szmuglowany z Niemiec, i od razu sie porobilo; Polska ma najwieksza ilosc wypadkow drogowych w calej Europie.
  A podejrzewam, ze w Zambii tez jest mniej kraks.
  Moze nie tyle chodzi o polskie geny co o stosunek Polaka do drugiego czlowieka – tez Polaka. Nie bardzo dbamy o bezpieczenswo drugiego uzytkownika drog.

  W Rzymie nauczyli mnie Wlosi, ze „ulica jest dla kazdego’- jest wspolna wlasnoscia i kazdy musi sie na niej zmiescic.
  Zeby przejsc do Colloseum przez bardzo ruchliwa ulice, wystarczy podniesc reke. Wszystkie auta sie zatrzymuja. Argument jest taki, ze czlowiek nie ma zadnych szans przeciwko pedzacej maszynie.

  Na Filipinach wszyscy sie musza pomiescic na skrzyzowaniu: Mercedesy, Jaguary, mikrobusy, samochody ciezarowe, riksze, kobiety, dzieci, kozy, koty, psy.. ruch jest samoregulujacy (najlepszy!) i NIKT do nikogo nie ma pretensji- nikt nie wyzywa, nie straszy i nie krzyczy.
  Policja jest niewidoczna – ale jest zawsze gdy zachodzi potrzeba; zator, blokada, czy czyjes zagapienie.
  Wazne, zeby sie nikomu krzywda nie stala.

  Uslugi w urzedach, ksiegarniach, klinikach i na lotniskach sa bardzo naturalne i przyjazne.
  Pare lat temu, po bardzo powaznej operacji – tez polecialem na Filipiny, zeby odetchnac od szpitala i centrum rehabilitacyjnego.
  Dzieki trosce i przyjazni Filipinczykow mialem piekne wakacje. Od taksowkarzy po hotelowy personel, prywatne kwatery na plazy, obsludze w samolotach i na statkach, przewodnikach po jaskiniach na Bohul i Cebu, i w czasie rejsow po lagunie na Morzyu Poludniowo-Chinskim – mialem najlepsza opieke, choc nikomu sie nie zwierzalem, ze swoich operacyjnych doswiadczen.

  OK.
  Najlepszym dowodem na to, ze Filipiny sa prawdziwie katolickim krajem jest fakt, ze ponad stuletnia amerykanska okupacja Filipin nie zniszczyla hiszpanskiej kultury i religii katolickiej na Filipinach,. Katolicka kulture widac i czuc na kazdym kroku.
  I rozne nieuki, ktore pewnie nie wiedza gdzie leza Filipiny moga mnie w nos pocalowac. Jak nie wierza niech sami sie wybiora nie do Arabow czy Turkow ale do Negras, Borakay, Bohul, Puerto Princessa, Cebu…Maktan..
  i potem ze mna dyskutuja.

  Bog jest jeden. Taki sam dla Polakow jak i Wlochow i Filipinczykow. Chrystus tez. Matka Boska tez.

  Tylko zydzi sa wybranym narodem?

 34. 32
  Listwa
  Przyjazna rada: Nie ma obowiazku czytania moich wpisow.
  Szkoda twoich skolatanych nerwow.
  I dziekuje za pozwolneie odwiedzania katolickicjh krajow. Postaram sie nie zapomniec i byc wdziecznym za pozwolenie.
  Lepsze to niz wizy do USA.
  Jeszcze nikt mnie nie oszukal na Filipinach.
  A bywam tam od czasu do czasu.
  Listwa jak zwykle bredzi w ciemno!!!
  Postaraj sie troszke oswiecic.

  Ja nie opowiadam o wodzie na Marsie – bo tam nie bylem.

 35. Listwa said

  @ 34 troll polonii

  Sam bredzisz w ciemno. Bo sam jesteś skołatany.

  Wydaje ci się ze tylko ty byłes na Fiipinach. Są tacy co nie tylko czasami bywają.

  https://militia-immaculatae.asia/english/Gallery.php

 36. wolontariat said

  Czy doprawdy nikt nie zauważył, że od momentu przejęcia rządów przez PiS przekaz marszu zyskał, przynajmniej w TVP, a prowokacje służb nie istnieją?

 37. Listwa said

  @ 36 wolontariat

  Doprawdy zauważył i nie tylko to.
  I co z tego wynika?

 38. Joannus said

  @ Troll Polonii

  Ponieważ cenię pana wpisy godne uwagi i skarbiące jakąś sympatię. Pozwalam sobie zwrócić panu uwagę.
  Takie oto obraźliwe słowa nie powinny być napisane.

  ”Listwa jest SWINIA!!!!!!!”

  albo to;
  ”Listwa jak zwykle bredzi w ciemno!!!”

  Jakoś nie miałem dotąd możliwości zauważenia bredzenia.

  Szanujmy się nawzajem, nie naśladujmy na litość stylu zachowania osobnika chachłacko ukrowskego pomiotu

 39. gość said

 40. Miet said

  Re.33.
  Panie Trollu, to są wspaniali ludzie – ci Filipińczycy! To bardzo solidni katolicy.
  Bardzo jestem dumny z tego, że jesteśmy rodziną. Oni rodzinę traktują ponad wszystko. Rodzina i nic ponad to.
  Przyznaję, że moja synowa zawładnęła mną, gdy zrezygnowała z wysoko platnej posady, bo uważa, że wychowanie dzieci jest jej priorytetem.
  Stwierdziła, że wróci do zawodu, gdy dzieci już będą w miarę dorosłe.
  Wnuki rosną – na potęgę.😄
  Najmłodszy idzie do Pierwszej Komuni w maju – a my dziadkowie już się na tę okazję szykujemy.😀

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: