Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (73 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-10-31 (Środa)

Andrzej Duda nie weźmie udziału w Marszu Niepodległości. I bardzo dobrze. Komuś będzie brakować Maliniaka? Niech maszeruje z banderowcami.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/10/26/wolne-tematy-72-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/11/05/wolne-tematy-74-2018/

Gajowy Marucha

Komentarzy 295 do “Wolne tematy (73 – 2018)”

 1. star1 said

  Nie przyjedzie także ani jeden dostojnik z Europy czy USA. Gazeta Warszawska pyta:

  „Marsz 11 listopada – Czy przywódcy obcych państw boją się zamachu w Warszawie?”

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/zamach/2312-marsz-11-listopada-czy-przywodcy-obcych-panstw-boja-sie-zamachu-w-warszawie

  Coś musi być na rzeczy, bowiem kto jak kto ale Duda pcha się dosłownie wszędzie. A tu ? – Ucieczka ?

 2. Marucha said

  Re 1:
  A poza tym Polska jest ważnym i szanowanym krajem europejskim.

 3. lewarek.pl said

  Holandia: zabijanie chorych będzie jeszcze łatwiejsze. Lekarzowi wystarczy gest pacjenta

  http://www.bibula.com/?p=105047

 4. lewarek.pl said

  Ciekawe jakie numery na 100-lecie niepodległości wywiną nam nasi przyjaciele. Ci zza oceanu i ci z Europy. Świetna okazja, żeby po raz kolejny zabawić się kosztem Polski.

 5. Lily said

  Z Polakow po calym Swiecie
  zrobili mordercow 7ydow, kto?,wiadomo.

 6. lewarek.pl said

  Polacy, szczególnie młodzi, nie mają świadomości istnienia polskiego dziedzictwa kulturowego za granicą, w tym na Kresach – tak wynika z badania przeprowadzonego dla Instytutu POLONIKA. Okazuje się też, że mniej niż połowa polskich podręczników zawiera wzmianki o polskim dziedzictwie za granicą.

  http://www.bibula.com/?p=104901

 7. Boydar said

  Nie kumam, jak tak to walczymy z kłamstwem, a jak tak to chcemy żeby „przywódcy państw” kalifaktorowali chucpę. Poprzednim razem, jak była taka więksiejsza, to oddelegowali wulkan. Może i tym razem coś wymyślą. Jaką niepodległość mamy niby świętować, że w stolicy obce sztandary nie łopocą ? Ależ właśnie łopocą, z jedną gwiazdą, z dwunastoma, z pięćdziesięcioma, do wyboru do koloru. Obce wojsko na ulicach ? Jest, uzbrojone po zęby. Zakaz własnej świni ? Jest. Zakaz własnej broni ? Jest. Wszystkie niepodważalne znamiona są. I „przywódcy” o tym doskonale wiedzą. I ponieważ są poważni, jak twierdzi Mój Ulubiony, to kalifaktorować nie chcą, uczciwi zwyczajnie są.

  Radio można mieć, bo w radiu nic nie ma. Ale za to internet wciskają nawet rurą kanalizacyjną, aż dziwne.

 8. Listwa said

  Ludzkie kości Znalezione w piwnicy nuncjatury w Rzymie. Wiadomo, że w 1983 Emanuela Orlando została porwana, mieszkała wraz z rodziną w Watykanie.

  https://www.lastampa.it/2018/10/31/vaticaninsider/human-bones-found-in-a-basement-of-the-nunciature-in-rome-IhZpCuJYVT3J3bTTlTChTK/pagina.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 9. Antymarxista said

  Znalezione w http://www.minds.com
  https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimem

  RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimem

  Oct 31, 2018, 4:14:54 AM
  Rok 1626. Szwedzki król Gusaw II Adolf przygotowuje się do kolejnej wojny z Polską. Zleca budowę królewskiego okrętu wojennego.

  Okręt miał 64 działa i był niezwykle bogato zdobiony. Projektant galeonu, niejaki Henrik Hybertsson, w celu nakręcania nienawiści do Polaków i odczłowieczania ich, aby usprawiedliwić mordy i grabieże na nich, zadbał nawet o takie detale, jak rzeźby przedstawiające Polaków, umieszczone pod… latrynami.

  Tak, by szwedzcy wojacy sikając i srając, sikali i srali na głowy Polaków.

  Antypolska histeria i nienawiść w najczystszej (a właściwie najbrudniejszej) postaci.

  Pan projektant nie dożył pierwszego rejsu swojego dzieła, zmarł kilkanaście miesięcy przed tym podniosłym wydarzeniem.

  Wreszcie, 10 sierpnia 1628 roku, okręt ,,Vasa” (nazwa od rodu Wazów) wyruszył w próbny rejs, przy wtórze okrzyków licznie zgromadzonych na brzegu tłumów, pragnących zobaczyć jak się prezentuje na morzu galeon przeznaczony do mordowania Polaków.

  Groźny, majestatyczny okręt wojenny wypłynął z portu, zaczął rundkę, przepłynął niecałe 2 kilometry, po czym – na oczach tłumu – wypierdolił się na bok i zatonął, pochłaniając życie kilkudziesięciu członków załogi. :v Wydobyto go dopiero 3 wieki później, do dziś można oglądać ów okręt w szwedzkim muzeum.

  Okazało się, że pan konstruktor za dużo uwagi poświęcał montowaniu rzeźb Polaków w latrynach, a za mało – dbałości o bezpieczeństwo i stabilność okrętu. Popełniono poważne błędy konstrukcyjne.

  Tak kończą frajerzy. ❤

  Na koniec, podzielę się z wami moją obsesją. Wręcz paranoją. Tak, to chyba już choroba. Odbiło mi i już wszędzie na siłę doszukuję się teorii spiskowych. Bo choć w żadnym z artykułów, które czytałem, nie pojawiają się szczegółowe informacje o twórcy tego okrętu z wizerunkami Polaków w środku sracza, Henriku Hybertssonie, choć nawet wikipedia podaje tylko wzmiankę o jego holenderskim pochodzeniu, nagle nie wiem skąd i nie wiem po co, zadałem sobie to cholerne, antysemickie, okropne pytanie. ,,Ciekawe, czy to nie jakiś Żyd".

  Nic na to nie wskazuje, ani nazwisko, ani okoliczności, ani informacje na wikipedii (polskiej, angielskiej ani szwedzkiej) – ale nie, oczywiście musiało mi przyjść do głowy to idiotyczne pytanie. Bo niby jak ktoś nienawidzi Polaków i montuje w latrynie ich rzeźby, żeby reszta świata na nich srała, to już od razu automatycznie Żyd. 🤦‍♂️Paranoja i kretynizm. Przepraszam, wstyd mi za siebie. Dałem sobie klapsa. Niedobry Razprozak. Ciuś, ciuś.

  Wygooglowałem jednak odpowiednią frazę, tak żeby zawstydzić samego siebie i pokazać sobie ile są warte te moje urojenia i teorie spiskowe. Przeniosło mnie na portal turystyczny ShoreTrips.com, artykuł o muzeum w Sztokholmie, a tam…

  ,,Experience Jewish Stockholm! Learn more about the Jewish influence and history on this illuminating, half-day excursion. In the most impressive museum Sweden has to offer, you'll see the Vasa ship, built by the renowned JEWISH SHIPBUILDER, HENRIK HYBERTSSON."

  Dziękuję za uwagę.

 10. Marucha said

  Re 9:
  Dobra robota!

 11. NyndrO said

  Maliniak był spoko.

 12. Rokitnik said

  Prez.Juda nazwany jest Maliniakiem z racji podobnego fizis do jednej z czolowych postaci serialu „Czterdziestolatek „. Jednakze sam aktor, p.Roman Klosowski kreowal owa postac, jako bardzo NIE sympatyczny typ charakteru..trzeba przyznac, z wielkim talentem.
  Pan Duda z kolei wciaz potrzebuje do swej zyciowej roli suflera ( podpowiadacza) i jak na ironie, sa to w y l a c z n i e szptacze scydzorykiem chrzszczeni? No…ale Andrzej J..znaczy Duda, tak zasmakowal w tej roli, ze uczynil ja z racji zajmowanego stolka g r o z n a i groteskowa zarazem. Tego, oczywiscie MU nie darujemy (*jak dozyjemy takiej chwaly?)…

 13. Listwa said

  Ad 8

  „Rodzina Emanueli Orlandi wezwała Stolicę Apostolską do ujawnienia szczegółów dotyczących wstrząsającego znaleziska. Wcześniej Watykan potwierdził odkrycie ludzkich szczątków w Rzymie.

  Śledczy nie wykluczają związku sprawy Emanueli z podobnym zaginięciem. 40 dni wcześniej zniknęła w Rzymie inna 15-latka, Mirella Gregori. Odebrała domofon, powiedziała rodzicom, że idzie porozmawiać z kimś z klasy, wyszła z domu i więcej nikt jej już nie widział.”

  https://www.o2.pl/artykul/makabryczne-odkrycie-w-ambasadzie-watykanu-rodzina-zaginionej-latki-zabrala-glos-6311887745509505a

 14. Zerohero said

  @9, Antymarxista

  No, no. Śledztwo robi wrażenie :).

 15. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Kilka miesięcy temu był emitowany w TVP film dokumentalny „Uratowane z Potopu” (2017) o rozmiarze zorganizowanej grabieży, jaka miała miejsce podczas potopu szwedzkiego w Polsce. Naprawdę robi to wrażenie. Na razie nigdzie tego w necie nie ma (przynajmniej ja nie znalazłem), ale pewnie za jakiś czas się pojawi, więc polecam.
  http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1243015

 16. gość said

  Konrad Rękas: „Ruskie wprawne…”?

  W „Samych swoich” utyskiwania żony, że jeszcze jedna wojna się dobrze nie skończyła – a on już z Kargulem wszczyna następną – Pawlak zbywa stanowczym: „Ruskie wprawne – szybko skończą!”. Zabawne, że minęło tyle lat, a Polakom nadal zostaje liczyć na tę… wprawność Rosjan.

  Przecież to jasne: nie po to Stany Zjednoczone wycofują się z Układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu, żeby sobie je następnie stawiać przed Białym Domem. Nie ma wątpliwości, że naturalnym terenem rozlokowania amerykańskiej broni jądrowej na pociskach o zasięgu do 5.500 km – są Polska, Rumunia i kraje bałtyckie.

  http://xportal.pl/?p=34175

 17. gość said

  Jak wydać 2% PKB na obronność bez kupowania nowego sprzętu dla wojska? Rząd już wie – będzie remontował drogi (!)

  Zamiast na powiększenie i unowocześnienie armii MON od przyszłego roku będzie wydawał pieniądze na drogi. I to nie małe pieniądze, bo aż 500 mln zł! Tak wynika z ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych, która właśnie trafiła do podpisu na biurko prezydenta. Idąc do wyborów w 2015 r. PiS zapowiadał nie tylko rozbudowę, ale również wielką modernizację polskiej armii, która miała się zakończyć w 2022 r. (nowe okręty, śmigłowce, systemy obrony przeciwlotniczej). Czy wydając pieniądze na drogi MON przybliży się do realizacji założeń modernizacyjnych? Wątpię.

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04606-Jak-rzad-wyda-2-proc-PKB-na-obronnosc.htm

 18. gość said

  Europa umiera na naszych oczach. Nie będzie już „Jarmarku Bożonarodzeniowego” tylko „Jarmark Zimowy”, by nie urazić przybyszów

  Organizatorzy „Jarmarku Bożonarodzeniowego” w belgijskim mieście Brugia zmienili jego nazwę na „Jarmark Zimowy”. Decyzję podjęto po to, by nie obrażać „innych przekonań”.

  Decyzja wywołała sprzeciw mieszkańców i części polityków.

  https://nczas.com/2018/10/31/europa-umiera-na-naszych-oczach-nie-bedzie-juz-jarmarku-bozonarodzeniowego-tylko-jarmark-zimowy-by-nie-urazic-przybyszow/

 19. gość said

  Stu prezesów na stulecie niepodległości. Wielka rotacja ludzi „dobrej zmiany” w spółkach skarbu państwa, najkrótsze prezesury trwały dwa dni

  Przez trzy lata rządów PiS najważniejsze 30 spółek z udziałem Skarbu Państwa miało aż ponad 100 prezesów oraz pełniących obowiązki prezesa. Najczęściej wymieniano szefostwo w Enerdze i PWPW, najrzadziej zaś w PKO BP, PFR i PGG.

  https://nczas.com/2018/10/31/stu-prezesow-na-stulecie-niepodleglosci-wielka-rotacja-ludzi-dobrej-zmiany-w-spolkach-skarbu-panstwa-najkrotsze-prezesury-trwaly-dwa-dni/

 20. zsieci said

  https://lh3.googleusercontent.com/proxy/6cAdDxXyK_wRBdTccicWLE6zW4CJVGyHq-fZ7Mc7YRuc8RLbBUfMSK32dRdUOtvEFyMVcQLs_QhrOExQaAR5soGFYzj5WQWEww_FvVmvrLyQL2aZ4f0ENMNhrTC7uYArqHWaH_bVshY=w530-h657-p

 21. gość said

  Asia Bibi uwolniona! Ale jej życiu nadal grozi niebezpieczeństwo

  Pakistański Sąd Najwyższy uniewinnił w środę chrześcijankę 47-letnią Asię Bibi skazaną w 2010 roku za bluźnierstwo przeciwko prorokowi Mahometowi. Nakazał jej uwolnienie, o ile nie została oskarżona o żadną inną zbrodnię.

  https://pl.aleteia.org/2018/10/31/asia-bibi-uwolniona-ale-jej-zyciu-nadal-grozi-niebezpieczenstwo/

 22. gość said

  Papież Franciszek stwierdził, że to imigranci zbudowali Europę. Czy Watykan wspiera Sorosa?

  Chrześcijanine powoli się przyzwyczajają, że papież Franciszek mówi takie rzeczy, jakby był pracownikiem fundacji George’a Sorosa. Najnowsza jego teoria jest taka, że to imigranci zbudowali Europę.

  Dziwne teorie obecnego ojca świętego są szeroko kolportowane w mediach. Środowiska lewicowe są zachwycone, że papież poparł fundowaną przez pewnego „filantropa” podmianę ludności w państwach rozwiniętych, która objawia się w postaci długich karawan młodych mężczyzn w wieku poborowym, zmierzających marszem w kierunku granic krajów, na których koszt mają zamiar żyć.

  Katolicy dostrzegający islamizację Europy są przeważnie zaskoczeni fałszywą wersją historii, prezentowaną przez urzędującego w Watykanie jezuitę z Argentyny.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-stwierdzil-ze-imigranci-zbudowali-europe-czy-watykan-wspiera-sorosa

 23. gość said

  Czy za 50 lat Polska będzie istniała?-Lech Jęczmyk, Prof. Artur Śliwiński: Mag. Polskie Sprawy #96

  .https://youtu.be/55iYHo75tRU

 24. gość said

  PiS to partia globalistów i kłamie na temat imigracji – Joanna Teglund, mec. Łukasz Jończyk

  .https://youtu.be/mlJQC1GC7hk

  Krótko mówiąc: to partia syjonistyczna.
  Admin

 25. Czaruś said

  ad. 17. To oczywiste, że buduje się drogi – przecież wojska amerykańskie i służby specjalne chazarskie muszą jeździć po dobrych drogach. W tamtym roku uchwalili ustawę, że – w razie czego – będą rozbrajać polskie wojska i sprzęt ten dawać obcym, stacjonującym w naszej Ojczyźnie.

 26. osoba prywatna said

  Piosenkarka Sinead O’Connor.
  Raz przedstawiała się jako pacyfistka, raz popierała terrorystyczną organizację lewicową IRA, mordującą między innymi kobiety w ciąży.

  Po wielu nieudanych związkach z mężczyznami poinformowała, że tak naprawdę woli kobiety i jest lesbijką, po czym… wyszła za mąż.

  W 1992 zdobyła dożywotni szacunek lewactwa dzięki podarciu na wizji zdjęcia Jana Pawła II, w proteście przeciwko tuszowaniu pedofilii, a wczoraj ogłosiła światu, że przechodzi na islam – religię, której najważniejszy prorok mając 59 lat uprawiał seks z 9-letnim dzieckiem.

  Kreowała się na wojowniczkę o prawa kobiet i stała się idolką feministek, po czym przyjęła religię, która uczy: ,,O, kobiety, gdybyście tylko wiedziały jakie prawa mają do was wasi mężowie, każda z was ścierałaby im pył ze stóp własną twarzą”.

  O’Connor, która w zeszłym roku opublikowała filmik wskazujący na to, że ma bardzo poważne problemy psychiczne, napisała: ,,Z dumą informuję, że zostałam muzułmanką. To naturalna konsekwencja każdej świadomej teologicznej podróży. Wszystkie święte pisma prowadzą do Islamu, który czyni wszystkie pozostałe zbędnymi. Wkrótce otrzymam nowe imię. Będzie to Shuhada.”

 27. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Polin w pełnej krasie. Za 10-15 lat, jak tak dalej pójdzie, PRL – w porównaniu do III RP – będzie uważane za państwo wręcz libertariańskie.

 28. osoba prywatna said

  Koniec pięknej kariery ! Długoletni przewodniczący żydowskiej wspólnoty w #Pinneberg Niemcy podał się do dymisji po tym jak @DerSPIEGEL napisał, że nie wcale jest Żydem tylko ewangelikiem a do tego oszustem i hochsztaplerem. Wspólnota nic nie zauważyła ? https://www.welt.de/regionales/hamburg/article182862664/Nach-Betrugs-Vorwuerfen-Vorsitzender-der-Juedischen-Gemeinde-tritt-zurueck.html?wtrid=socialmedia.socialflow….socialflow_twitter …

 29. gość said

  gość said
  2018-10-31 (środa) @ 16:38:31

  Asia Bibi uwolniona! Ale jej życiu nadal grozi niebezpieczeństwo
  —————-
  Pakistan: tysiące islamistów protestuje przeciwko uniewinnieniu Asi Bibi

  .https://youtu.be/-fOWSLV6Esw

 30. osoba prywatna said

  Podczas kiedy policjanci w Berlinie dostają regularnie wpie*dol,@polizeiberlin kręci wideo rap z kolorowymi młodzieńcami „przeciwko nienawiści”:
  .https://www.youtube.com/watch?v=IpkX6aIrSQc

 31. Tymek said

  Preżydent chętnie by za to poszedł w banderowskim marszu z pochodniami, ku czci UPA i Bandery, ale jeszcze trochę się wstydzi…

 32. Salcie said

  Sie śmiertelnie przecież umordował Maliniak świętując 70 rocznicę otwarcia izraelskiej amabasady w Warszawie – to i wypocząć teraz musi nieborok a nie maszerować na jakimś patriotycznym polskim Marszu Niepodleglościowym.
  Świnskim truchtem to on za jakiś czas będzie dreptać na Marszu Nienawiści w Oświęcimiu. I tyle.

 33. gość said

  NoNoNoNo Cat nie żyje. Zmarł w wieku 16 lat.

  Kot, który zyskał w Internecie sławę filmem, na którym melodyjnie miauczał imitując No No No No No No odszedł w wieku 16 lat.


  https://www.wykop.pl/link/4619115/nononono-cat-nie-zyje-zmarl-w-wieku-16-lat/

 34. osoba prywatna said

  Narodziny cywilizacji śmierci.
  http://miksa.neon24.pl/post/146108,narodziny-cywilizacji-smierci

 35. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Wzrost PKB Polski w okresie PRL na tle III RP i innych państw (co ciekawe, A. Piński, który to napisał, jest liberałem gospodarczym – kiedyś pisywał we „Wprost”)
  https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/pod-wzgledem-wzrostu-pkb-iii-rp-nie-przebila-prl/

 36. osoba prywatna said

  RPA. Do samochodu, w którym siedziała ze swoim kolegą młoda, zdolna studentka, Hannah Cornelius, podeszło czterech mężczyzn, uzbrojonych między innymi w noże. Porwali ich. Mężczyźnie kazali opróżnić kieszenie i zamknęli go do bagażnika. Wywieźli ich za miasto.

  Wyciągnęli go z bagażnika i kazali mu położyć głowę na kamieniu. Następnie rzucali w jego głowę cegłami tak długo, aż upewnili się, że nie żyje. Źle się upewnili. Przeżył. Z głową rozbitą przez cegły i złamaną ręką ocknął się po kilku godzinach, potem złożył zeznania.

  Następnie wzięli się za nią. Jeden po drugim. Gwałcili ją długo. Gdy skończyli robotę, jeden wbił jej nóż w gardło, drugi zmiażdżył jej głowę ogromnym, 40-kilogramowym kamieniem.

  W sądzie wszyscy twierdzili, że są niewinni. Przełom nastał, gdy jeden z bandytów załamał się. Zaczął płakać. Zaczął mówić.

  Obciążył winą siebie i kolegów. Wyznał, że on tak naprawdę wcale nie chciał jej zgwałcić, bo miał żonę i dziecko. Nie chciał, ale… zgwałcił. Tak jakoś wyszło. Najważniejsze, że nie chciał.

  Co ciekawe, to właśnie on zgwałcił ją jako pierwszy.

  Twierdzi, że przerażona dziewczyna, widząc co zrobili z jej kolegą, zgodziła się na seks pod warunkiem, że potem dadzą jej odejść. Zgodzili się.

  Gwałcili ją po kolei. Potem kazali jej wysiąść z auta. Wpadła w panikę. Błagała o litość. Płakała. Resztę historii już znacie.

  Na pierwszym zdjęciu piękna, jeszcze pełna życia Hannah Cornelius.

  Na drugim – narzędzie zbrodni.

  Na trzecim – uśmiechnięci sprawcy podczas rozprawy.

  Jeden ze sprawców zrobił sobie tatuaż przedstawiający kobietę bez głowy, z rozłożonymi nogami.
  https://www.minds.com/media/901910522941313024

 37. osoba prywatna said

  Sanktuarium Świętego Jana Pawła II
  40 lecie pierwszej wspólnoty neokatechumenalnej w Krakowie
  .https://www.youtube.com/watch?v=l1JHOZjjzPw&feature=youtu.be

 38. gość said

  Pensja minimalna w Niemczech w górę. Będzie trzy razy wyższa niż polska

  Pensja minimalna w Niemczech znowu rośnie. W styczniu pracownikowi za Odrą trzeba będzie zapłacić już przynajmniej 9,19 euro za godzinę brutto. Kolejny wzrost stawki już zapowiedziano na styczeń 2020 r.

  Pensja minimalna w Niemczech od stycznia wyniesie 9,19 euro za godzinę, a od początku 2020 już 9,35 euro. Co ciekawe, tempo wzrostu nie podoba się niemieckiemu ministrowi finansów. – Stawka powinna wynieść 12 euro, bo na pracownikach nie można oszczędzać – mówił w wywiadzie dla gazety „Bild” Olaf Sholz.

  https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/pensja-minimalna-w-niemczech,156,0,2420124.html

 39. NyndrO said

  Panie kochany Boydaruś. W pańskim wieku się nie kuma w ogóle. Się ma przeświadczenie, albo „tak z tyłu głowy czuje”.

 40. NyndrO said

  *Pańskim… a z resztą….

 41. Boydar said

  co ? co z resztą ???

  Truck to po ichniemu, po naszemu ciągnik siodłowy, można powiedzieć – traktor. Skojarzyły więc misię dwa utworki potworki.

  Jeden zaczynał się tak:
  Cichutko zajechał pod dom narzeczonej
  i traktor wyłączył, cichutko …

  Nie pamiętam nawet tytułu, dawno strasznie to było

  a ten drugi to już nowsiejszy, poniżej

  .https://www.youtube.com/watch?v=FkCqzbjOM0M

 42. NyndrO said

  A mi : ” mój stary star trenuje paryż-dakar” … lalalala

 43. NyndrO said

  Po naszemu „kuń”.

 44. NyndrO said

  I Panie Kierowniku, zmienił mi się avatar. Teraz wyglądam jak cham. Przed- tem jako takie rozsypane klocki. Chyba se wkleję Sabrinę. Trzeba mieć konto na worpress, aby mieć cycki do pasa?

 45. Antymarxista said

  “Cywilizowany świat został dokładnie nasączony chrześcijaństwem przez 2000 lat i reżim ugruntowany w wierze i wartościach judeochrześcijańskich nie może zostać odrzucony, zanim te korzenie nie zostaną odcięte”

  – Antonio Gramsci, jeden z głównych ideologów marksizmu kulturowego

  Wszystkie informacje zawarte w tym artykule pochodzą z książki „Marksizm kulturowy. 50 lat walki z cywilizacją Zachodu” autorstwa Dariusza Rozwadowskiego, którą otrzymałem od księgarni Multibook.pl.
  http://sredniowieczny.pl/rewolucjasek/?fbclid=IwAR15_FGr4riUci1vsXAyBp5FTYtGhUXnGM8GdNhYRtgZYWGRACvPkbIuFVA
  Istotne w tym przypadku wydają się też cechy ruchu, które obecnie rozlane zostały na całą kulturę popularną, czyli:

  zerwanie z elegancją, dobrym smakiem i umiarem;
  upodobnienie mężczyzn do kobiet poprzez modę i długie włosy;
  pacyfizm i wstręt do jakiejkolwiek przemocy;
  narkomania i “kultura chilloutu”;
  nadanie życiowego priorytetu muzyce i odczuciom;
  bunt wobec tradycyjnej kultury i społeczeństwa;
  odrzucenie etosu produktywnej pracy;
  promocja różnych form komunizmu.

  Wszystkie te elementy widać w dzisiejszej, mainstreamowej “kulturze”.

  Skąd wziął się pomysł zdegenerowania całych społeczeństw poprzez seksualną obsesję?,,,

 46. Boydar said

  Chodzi w pierwszej kolejności o odarcie Kobiety z nimbu, on jest podstawą Rodziny, Rodzina to podstawa społeczeństwa.

  W drugiej, żeby się ludzie przestali rozmnażać.

  W trzeciej, żeby żyd zarobił.

  W czwartej, Szatan wielce kontent.

  Kolejność umowna.

 47. revers said

 48. gość said

  Halloween to ponura drwina i pogarda okazywana zmarłym

  Stanisław Michalkiewicz o Dniu Wszystkich Świętych – polskiej tradycji okazywania szacunku swoim przodkom, wspominania ich z czułością i miłością. A także dziwnym amerykańskim zwyczaju halloween, który wypiera naszą tradycję, a jest ponurą drwiną i pogarda ze zmarłych.

 49. revers said

  re15

  Szwesdzkiego Potopu? a czasami dwor Gustawa nie byl zadluzony u Rotszylada, ktory w tym samym miej wiecej czasie przejal Bank Angli i Centrum Londynu? Po prostu Gustaw grabierza saasaiada probowal spalacic sie.

 50. peterek68 said

  Milo ze moj Maliniak przyjal sie i tutaj. Calkiem trafne porownanie, nieprawdaz?

  😂
  Admin

 51. Głos Prawdy said

  WYZNANIE LEKARZA O BRUTALNYM POBIERANIU NARZĄDÓW OD ŻYWYCH LUDZI
  https://www.kramola.info/vesti/metody-genocida/priznanie-vracha-o-nasilstvennom-izyatii-organov-u-zhivyh-lyudey
  Komunistyczna partia w Chinach zajmuje się wyjęciem narządów od żywych ludzi.
  Pomóż powstrzymać przymusowe pobieranie organów u żywych ludzi w Chinach. Podpisz petycję do ONZ na change.org
  POWSTRZYMAĆ ZABIJANIE LUDZI DLA ICH ORGANÓW
  https://www.change.org/p/остановить-убийства-людей-ради-их-органов

 52. Głos Prawdy said

  PIERWSZY CIOS PO DOLARU – INDIE KUPIŁA OD ROSJI PIĘĆ SYSTEMÓW S-400 ZA RUBLE
  http://nashaplaneta.su/news/pervyj_udar_po_dollaru_indija_kupila_u_rossii_pjat_sistem_s_400_za_rubli/2018-10-31-54292

 53. Lily said

  Re 52; Glos Prawdy
  USRAEL zawsze i wszedzie, moze polegac
  na Kaczynskim i jego ludziach.

 54. andzia said

  Żyd poszedł dalej: w Jedwabnem Polacy chodzili do Niemców prosząc o wymordowanie żydostwa. Niemcy najpierw proponowali, aby zostawić chociaż jednego z rodziny, ale w końcu ulegi…

  Ciaputowicz oficjalnie potwierdził kłamstwo jedwabieńskie. Kaczorowi stawiają pomniki.

 55. Boydar said

  Baaardzo ciekawe. Zarówno co napisane jak i co nie

  https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/785662/zobaczyli-ze-mozna-inaczej-dzieci-ze-szkolki-pilkarskiej-w-obozie-dla-uchodzcow-

 56. Piotr Szostak, OD HULAJNOGI PO LATĄJĄCĄ TASSÓWKĘ. UBER CHCE WSZYSTKIEGO W TRANSPORCIE – Nowa strategia Ubera: wszystkie możliwe środki transportu w jednej aplikacji; Gazeta Wyborcza, 30 X 2018, s. 14.

  Artykuł powinien nieć tytuł O POTĘDZE KAPITAŁU ŻYDOARBASKIEGO: Z jednej strony ŻYD a z drugiej ARAB, który też chce być Holokaustem. Kapitał żydoarabski finansuje różnego rodzaju ABSURDY dla Ubogich na Kieszeni i Umyśle, jako NIEKONURENCYJNE dla trakcji Spalinowej, KTÓRĄ rządzi światem. Był Kanadyjsko-Kalifornijski system energetyki WODOROWEJ ze stołu biesiadnego Adolfa Hitlera, jako Antyteza KOWALSKIEGO-PRAWDZICA. Hybrydy Japońskie, IDIOTYCZNY Samochodowy Silnik Elektryczny przerobiony przez poststalinowskiego zbrodniarza Kornela Morawieckiego na POLSKI Hybrydowo-Elektryczny, a teraz UBER ???!!! Ten UBER to przypomina mi Króla Ubu jako Satyrę POTOPU turecko-moskiewsko-szwedzko-brandenbursko-węgierskiego, która zakończyła się MAKABRYCZNĄ Kapitulacją Moskwy pod Cudnowem i powtórzeniem tego z Węgrami na Podolu.
  Zaczęło się, gdy Prezydent Indii zaprosił Zainteresowanych deputowanych i ministrów, przy których Przekreślił TEATRALNIE Narodowy Plan Budowy Autostrad na podstawie Ekspertyz mego AEROBUSA Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce i rządu Północnej Nadrenii-Westfalii, gdyż Autostrady Już Były – w CHMURACH… Było to dużo więcej niż sprzedanie mi przez rząd Bawarii Majestatycznego skarbu Czyngis Chana za Polskiego Bobra Kosztelańskiego, którego wcześniej skaperowali Amerykanie dla nawodnienia Zachodu.
  Miało to poważne skutki, gdyż w Radzie Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 wybuchła TYTANIKADA na Wieść, że w Nocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjna, w której Zieloni zaprzestawali ataków na europort lotniczy KOLONIA-BONN jako Diabelnie Głośny na zobowiązanie SPD do przejścia Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy jako Najcichszy, za czym krył się mój AEROBUS. Panikę opanował szejk z Abu Zabi wymachując groźnie modelem Airbusa-MAMUTA, bo się Ukraińców NIE BAŁ. Potem Deusseldorf został spacyfikowany przez Berlin Paryż, Londyn, Rzym, Madryd i Waszyngton pod pretekstem, że NIE MOŻNA SIĘ UZALEŻNIAĆ OD OBCEJ TECHNOLOGII, czyli że Wrogiem technologii HITLERTOWSKIEJ jestem ja.
  Kojarzy się to ostatnim ogłoszeniem przez Amerykanów, że w Polsce 95% kapitału jest ANTYPOLSKA. Zaczęło się to od Pokazania mi przez Niemców Drzwi w Gazecie Robotniczej za HEREZJĘ, że Kopernik był Polakiem. Najlepszym zaś przykładem tego jest GADZINÓWKA hitlerowska TVP.
  30 VI 1999 była w gdańskim NEPTUNIE niemiecko-amerykańsko-polska konferencji w sprawie Volkswagena-LUPO na moim VDTW. Uzgodniono, że Niemcy zrezygnują z VW-Lupo za amerykańską koncesję dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego, o czym Niemcy marzyli od wieku. – Do niemieckich biur ubezpieczeniowych na WTC Amerykanie zaczęli się pchać Drzwiami i Oknami, bo Przyjechali NIEKRYMINALIŚCI więc Prezydent USA Wezwał BIN LADENA. Jak wykazało WYMUSZONE przeze mnie śledztwo Bundestagu to USA uratował Zarkawi. Śledztwo miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, czemu zapobiegła bardzo brutalna interwencja policji.
  WTC ostatecznie zniweczyło podjętą przez Unię Europejską reformę komunikacji miejskiej na moim VDTW Monte Christo budową Metr SAMOCHODOWYCH, co podjęto w Paryżu i Madrycie a zapowiedziano w Londynie i Rzymie. VDTW redukuje bowiem Paliwożłopność czyli SMOG o 75-80% co ZAGRAŻA Światowemu Władztwu Tygrysa Benzynowego, ustanowionemu na Salonie Samochodowym PARYŻ 1901 wykupieniem przez Rokefelera PAROWEGO silnika Panny Mercedes, córki Najlepszego Wykidajły Węgierskiego. Jedynym zrozumiałym dla mnie argumentem ZNISZCZNIA metr samochodowych w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie było SPALENIE przez admirała holenderskiego Londynu więc SPIERDALAM, bo nie jestem wykidajłą węgierskim…

 57. Lily said

  Re 54;Andzia
  Pani Andziu,maja przeciez za co ?.
  Jak by nie dzialanie”wielkiego”,nie bylo
  by ksiazki Grossa.
  Drugi Kaczynski,nawoluje do jednosci,do
  „jednosci” z kim?. Jednosc MOZE BYC
  tylko wtedy,kiedy wszyscy ludzie traktowani
  sa jednakowo.
  Przeciez NIKT inny jak Kaczynski
  podzielil ludzi na” lepszy i gorszy sort”.
  Z historii wiemy,ze dla”gorszego sortu”,
  zawsze konczylo sie to ZLE.

 58. Piskorz said

  Z najnowszych danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych za II kwartał br. wynika, że już ponad 403 tys. Ukraińców płaci składki w Polsce na ubezpieczenia społeczne [1]. To o 49 proc. więcej, niż w podobnym okresie ubiegłego roku. Zdaniem ekspertów Personnel Service, to efekt wprowadzenia nowego typu zezwolenia na pracę sezonową. Dzięki niemu ograniczone zostało wydawanie fikcyjnych oświadczeń i coraz więcej Ukraińców pracuje w Polsce legalnie
  Znalezione w sieci…!!

 59. Lily said

  11.luty 2018 r.
  Kaczynski J, na Krakowskim Przedmiesciu.

  „Dzis diabel podpowiada nam ciezka chorobe
  umyslu-antysemityzm,musimy to odrzucic…
  …bo Polacy niestety,tez czesto dzisiaj obrazaja
  wlasny kraj”.
  „Dobrze byc Polakiem”,mowil Kaczynski o
  sobie,o ile dobrze pamietam w Bialymstoku.
  A, co z anty-Polonizmem ?. O tym sie nie
  mowi,na to nie ma paragrafow.

 60. Alex Byk said

  Ad 49.Karol X Gustaw Wittelsbach (ur. 8 listopada 1622 w Nyköping, zm. 13 lutego 1660 w Göteborgu) – król Szwecji w latach 1654-1660, książę Zweibrücken-Kleeburgw latach 1652-1660. ( Zweibrücken – miasto na prawach powiatu w zachodnich Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat.Zweibrücken – księstwo Świętego Cesarstwa Rzymskiego, stolicą którego było miasto Zweibrücken. ) Poprzednik Jan Kazimierz Wittelsbach. Dynastia Wittelsbachowie.
  Ojciec Jan Kazimierz Wittelsbach.Żona Jadwiga Eleonora z Holstein-Gottorp.Wittelsbachowie – jedna z najstarszych dynastii niemieckich. Jej przedstawiciele panowali w krajach niemieckich: Bawarii, Palatynacie Reńskim oraz przejściowo w Brandenburgii. Trzykrotnie zdobywali tron władców Niemiec, jednak nie zdołali go utrzymać w swej rodzinie. Zasiadali także przejściowo na tronach kilku państw europejskich: Szwecji, Danii, Węgier, Czech, Holandii, Grecji.
  Nadal ktoś uważa, że nas napadli Szwedzi.

  Ja tak uważam. Oni sami tak uważają.
  Admin

 61. Alex Byk said

  To coś jak: kanonier Franek Dolas rozpetał II WŚ.

 62. Alex Byk said

  I znowu wszystko obraca sie wokól słów: ci co sie podają a nimi nie są. Sledząc małymi kroczkami historię poszczególnych krajów, poznajemy prawdę, kto rzadzi światem. Kto jest najwiekszym złem tego swiata.

 63. Boydar said

  Szwedzi też, jednak ktoś ich powiódł. A że im się to nie kłóciło zez światopoglądem …

  Szwed, to zamieszkujący Szwecję. A taki Michnik z Kwaśniewskim zamieszkują Polskę. Razem z innymi braćmi od tysiąca lat.

  Jak mówi piosenka, „dziś prawdziwych Szwedów już nie ma”. Nie mówi niestety od kiedy. Kiedyś, dawno dawno temu, to tam było pusto. Potem przyszli Normanowie. Też niezłe (w zestawieniu z żydoszkopami) bandyty. Wredne do wrednego ciągnie, spiknęli się praktycznie bezstresowo. No i mamy Szwedów. Historycznie to jakieś dwanaście wieków. Ale une zeztamtąd nie są, przypełzli. A co było wcześniej – wyrżnęli, jak krzyżaki Prusów.

 64. gość said

  Koniec strajku w PLL LOT. Jest porozumienie

  Jest porozumienie między zarządem Polskich Linii Lotniczych LOT i związkowcami – poinformował Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, który uczestniczył w rozmowach w roli mediatora. Związkowcy zdecydowali o zakończeniu strajku.

  Spotkanie Borysa oraz prezydenta Pracodawców RP Andrzeja Malinowskiego z przedstawicielami zarządu PLL LOT i protestującymi pracownikami spółki zakończyło się w nocy ze środy na czwartek około godz. 2.

  https://www.tvp.info/39747194/koniec-strajku-w-pll-lot-jest-porozumienie

 65. gość said

  Prof. Jacek Bartyzel: Dwa narody i dwa święta 11 listopada

  Im bliżej 11 listopada, tym bardziej natarczywy staje się obłudny jazgot nowo narodzonych “solidarystów”, którzy rozprawiają o tym, jak to obchody rocznicy odzyskania niepodległości winny radośnie jednoczyć wszystkich i być (jak to mawiają ci, co lubią obce i modne słówka) “inkluzywne”.

  A to jest wierutny fałsz, który może być zaakceptowany tylko pod warunkiem uprzedniej zgody na życie w kłamstwie.

  https://www.ekspedyt.org/2018/11/01/prof-jacek-bartyzel-dwa-narody-i-dwa-swieta-11-listopada/

 66. gość said

  Rośnie sprzeciw wobec imigranckiego paktu z Marrakeszu. Austria odrzuca porozumienie ONZ

  Światowe media obiegła wiadomość o wycofaniu się Austrii z przyjęcia paktu ONZ o migracji, którego podpisanie zaplanowano na pierwszą połowę grudnia br. Konfrontacja treści dokumentu z ogólnymi deklaracjami o konieczności wspólnego rozwiązywania kwestii imigracji. spowodowała, że międzynarodowa układanka sypie się jeszcze przed szczytem w marokańskim Marrakeszu.

  https://www.pch24.pl/rosnie-sprzeciw-wobec-imigranckiego-paktu-z-marrakeszu–austria-odrzuca-porozumienie-onz,63856,i.html

 67. gość said

  Straszenie agresywną polityką Rosji to projekcja pożądanego stanu rzeczywistości

  Straszenie agresywną polityką Rosji, to nic innego jak projekcja pożądanego stanu rzeczywistości. Pożądają jej niektórzy politycy, którzy nie rozumieją pryncypiów nie tylko naszej racji stanu, ale po prostu polityki. W większości przypadków tych ludzi, co ciekawe zarówno z opozycji jak i opcji rządzącej – trzeba byłoby się zapytać, czyje interesy tak naprawdę reprezentują?

  Od pewnego czasu, mniej więcej dwóch miesięcy propaganda antyrosyjska uległa szokującemu nasileniu. Media narodowe i większość mediów zachodnich w Polsce są pełne informacji o tym, jakich to złych i niecnych czynów dopuszcza się Rosja.

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=55663

 68. gość said

  Musisz to wiedzieć!(340)Kim jest Daniels dowiemy się u Jacka Międlara od Łukasza Bugajskiego

 69. gość said

  Patriotka skazana na 4 miesiące więzienia za zadrapanie policjanta – sprawa Barbary Poleszuk

  .https://youtu.be/jOTc5jKLr9w

 70. ibrahim ibn jakub said

  tępy chvj…..

 71. ibrahim ibn jakub said

  Żeby zrobić w tym kraju porządek trzeba tym chvjom z immunitetami zdjąć ochronę:

 72. osoba prywatna said

  W Syrii znów może nastąpić eskalacja konfliktu. Rosja zaczęła oskarżać Stany Zjednoczone o koordynowanie ataków dronów, których w tym roku dopuszczali się islamiści z Idlib. Prowizoryczne drony wielokrotnie próbowały uderzać w rosyjskie bazy wojskowe Hmejmim i Tartus, lecz zwykle były unicestwiane zanim zdążyły wyrządzić jakiekolwiek szkody.
  W Syrii znów może nastąpić eskalacja konfliktu. Rosja zaczęła oskarżać Stany Zjednoczone o koordynowanie ataków dronów, których w tym roku dopuszczali się islamiści z Idlib. Prowizoryczne drony wielokrotnie próbowały uderzać w rosyjskie bazy wojskowe Hmejmim i Tartus, lecz zwykle były unicestwiane zanim zdążyły wyrządzić jakiekolwiek szkody.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-zagrozila-zestrzeleniem-amerykanskiego-samolotu-zwiadowczego-nad-syria

 73. osoba prywatna said

  Jerzy Zięba na żywo 31 10 2018 SEPSA, Karczewski i TVN
  .https://www.youtube.com/watch?v=hGaSKutOlBk

 74. osoba prywatna said

  autor: husarz (2018-10-31 20:35)

  Z tego co śledze każde info od prawicowych stron , przez euroislam.pl po ścierwo-media, to kryzys imigracyjny się nie zakończył, ale ucichł.. info z ostatnich dwóch dni choćby to ktoś rozdaje całym grupą lewe papiery i paszporty imigrantom w Bułgarii (w wieku od 17 do 45 to jest tutaj ciekawe ) , a w Chorwacji w lasach organizują się w dziesiątkach może już w setkach imigranci, ostatnio na popularnej grupie na fb SIOE (stop islamisation of europe) Chorwaci wrzucali zdjęcia z lasów czy osiedli w małych miejscowosciach gdzie oni normalnie koczują…co jest najciekawsze wg policji zdecydowana większość miała ten sam model Iphone (dokładnie HTC U-11 ) Przypadek ? Co gorsza jestem w stanie opisać jak to wygląda u nas w Rybniku , jest sporo ukraińców ( wielu nawet po 50 stce , kierowcy, ogrodnicy czy magazynierzy) z paroma miałem okazje porozmawiać, wielu z nich ma polskie korzenie…i tu od razu prośba od nich aby nie identyfikować ich z „bandytami” – patologią z Ukrainy ,która ściemnia w CV przyjeżdża tu , nie pracują tylko szukają łatwego i szybkiego zarobku jak kradzieże, włamania. chodzą w grupkach z ryja poznasz od razu , że to ukrainiec, widać że to zdegenrowane skurwysyny, paru z nich szukało spin nawet z ochroną w pubach( na szczęscie tutaj chłopaki ogarnięte i szybko ich poskładali plus wpierdol po polsku). Zdecydowanie nie pracują , bo jedną grupkę zawsze mijam, chodza w 5 widze o różnych godzinach jak jadę do pracy na rano czy na po południe zawsze sa w rejonie centrum o każdej porze. Roboty jest tutaj od chuja , a te patałachy chodza i kombinują. Na takich wkrótce przyjdzie kosa , bo tutaj już zaczynają różne towarzystwa im uprzykrzać życie. To jedno, a druga sprawa to skąd u mnie kurwa tyle ciemnoskórych…kurwa oprócz kebaba i może raz na rok jakiegoś turysty czy kogoś w interesach o takiej karnacji nieuświadczyłeś..teraz idę na miasto i nie ma 10 minut by kogoś nie zauważyć, ponoc Gruzini i Ormianie , zazwyczaj młode byczki..nie poznaje własnego miasta. Wniosek z tego jest jeden ktoś kurwa ich wpuszcza tutaj za plecami obywateli, muzułmanin czy ormianin , gruzin tego nie od różni przeciętny człowiek. Nie zanosi się na powstrzymanie tego…dlaczego ludzie nie protestują , jak miały być regularne zsyłki do Polski ciapaków to w każdym większym mieście były protesty olbrzymie..nie ma dnia by nie usłyszeć o gwałcie dokonanym na Polce czy morderstwie i pobiciu.. co się dzieje z tym krajem ?! Mój szwagier jest policjantem na urodzinach powiedział mi, że nie ma dnia lub nocy aby nie mieli interwencji do Ukrainców w Żorach. Jesli sami nie zaczniemy się lokalnie organizować , a nawet patrolowac w grupkach osiedli wieczorem to zanim się obejrzymy będziesz sie bał wyjść na własnym osiedlu do sklepu jak w Szwecji! Do Polski sprowadza się śmieć ludzki , najgorsze odpady do najgorszych robót ,pójdzie do roboty na 3 dni, potem żebrają kasę najebani albo zaczepiają kobiety ! Ludzie któzy siedzieli w pierdlach zatrudnia się tutaj w magazynach media markt kurwa gdzie Polak musi swiadectwo o niekaralnosci zlozyc! Jeśli jakis kraj nie otworzy granic na syf ze wschodu np Niemcy co chcą zrobić to nas tutaj zaleją kolejne fale gwałtów i morderstw i tępak ten co myśli, że taki Ormianin patol czy Ukrainiec patol rózni się czymś od patola z Pakistanu. zostaliśmy wyruchani przez władzę PO i PIS to jest ten sam postkomunistyczny syf..i dobre show dla plebsu w tvn i tvp . Ogarniajcie coś sami lokalnie informujcie o tym bliskich , rozsylajcie linki o ich przestepstwach , a jak masz w sercu Polske to zbierz paru chłopaków i wyjdz raz na tydzien z domu o 23 -24 po osiedlu pod sklepy całodobowe i zrób co trzeba. Nie ma nic gorszego jak bandyta w Twoim domu, który poczuł że jesteś słaby i wystraszony. Ja też mam rodzinę, dziecko, wiele do stracenia gdyby mnie za jakąś bójkę wsadzili do pierdla na rok czy 2 , ale ogarniamy tutaj już powoli z Boguszowic „spacery” wieczorne, jak ktoś jest z Rybnika i chce pomóc to śmiało pisac. Co ja powiem córce za 15 lat, że nie może wyjsc wieczorem , bo ją zgwałcą , a ja z tym na początku nic nie robiłem ? To jest pierdolony obowiazek każdego zdrowego faceta, wiec róbcie pomyslcie choć o tym.

 75. Boydar said

  https://wiadomosci.wp.pl/kolejne-problemy-bundeswehry-zbrojeniowa-fuszerka-6312198531819137a

  I my mamy w to uwierzyć 🙂

 76. Boydar said

  „… wniosek z tego jest jeden ktoś ku*wa ich wpuszcza tutaj za plecami obywateli …” Pan Husarz (74)

  Ależ oczywiście, pozostałe spostrzeżenia także au courant.
  Pytanie nie brzmi kto, bo kto to wiadomo, tylko po co.
  Opcji jest kilka. Ja jestem optymistą, wybieram tą, która z komentarza wyziera – „… na takich wkrótce przyjdzie kosa, bo tutaj już zaczynają różne towarzystwa im uprzykrzać życie …”

  Gdyby nie istotny powód (Pan Gajowy ma słuszną pretensję, że Polacy śpią), żadne towarzystwa by się nie stowarzyszyły. Jeżeli wyeliminują zawczasu śpionów spośród siebie, to coś ciekawego może z tego być. Jak im będzie dobrze szło, to na ciapatych nie skończą.

 77. Boydar said

  Tak zupełnie przy okazji

  https://finanse.wp.pl/kiedy-w-grobie-dziadka-znajdzie-sie-ktos-inny-likwiduja-groby-bo-moga-i-musza-6312158435211393a

 78. Boydar said

  https://treborok.wordpress.com/jakie-niebezpieczenstwa-wiaza-sie-z-technologia-internetowa-5g/?preview=true

 79. Boydar said

  Nawiązując do (78) to następny /rachunek/ będzie na dwieście sześćdziesiąt

  https://tech.wp.pl/nabili-rachunek-na-26-tys-zl-nie-potrzebowali-do-tego-telefonu-6312197438756481a

 80. gość said

  gość said
  2018-11-01 (czwartek) @ 15:47:39

  Rośnie sprzeciw wobec imigranckiego paktu z Marrakeszu. Austria odrzuca porozumienie ONZ
  —————-
  Prezydent Chorwacji zapewnia, że nie podpisze Paktu o Migracji autorstwa ONZ?

  Velimir Bujanec – gospodarz bardzo popularnego w Chorwacji telewizyjnego show „Bujica” emitowanego przez stację Zagrebačka Televizija – poinformował dzisiaj na Facebooku, iż centroprawicowa prezydent Kolinda Grabar-Kitarović nie zamierza podpisać pro-imigranckiego porozumienia Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration.

  – Bądźcie pewni, że nie podpiszę – to dosłowny cytat z listu przesłanego z kancelarii prezydenckiej przez rzeczniczkę prasową Ivanę Crnić.

  http://dzienniknarodowy.pl/prezydent-chorwacji-zapewnia-ze-podpisze-paktu-o-migracji-autorstwa-onz/

 81. gość said

  Koniec 40-letniego sporu. Polska uzgodniła granicę morską z Danią

  – Po intensywnych negocjacjach Dania i Polska uzgodniły przebieg morskiej granicy, która podzieli szelfy kontynentalne i wyłączne strefy ekonomiczne obydwu państw w części Morza Bałtyckiego, znajdującej się na południe od Bornholmu – podał polski MSZ.

  http://dzienniknarodowy.pl/koniec-40-letniego-sporu-polska-uzgodnila-granice-morska-dania/

 82. gość said

  Najwyższy czas przywrócić mu godne miejsce w historii! Powstał komitet budowy pomnika gen. Rozwadowskiego. Legendarny bohater Wojska Polskiego, któremu odebrano zwycięstwo 1920 roku

  „Powstał komitet budowy pomnika gen. Tadeusza Jordan Rozwadowskiego. Chcielibyśmy, żeby pomnik stanął na Placu Piłsudskiego w Warszawie. Szczegóły na Konferencji Prawicy 24 listopada. Piszę dziś, bo wprawdzie grób Generała istnieje na Cmentarzu Orląt, ale stoi pusty. Warto może zagadkę rozwikłać” – napisał na Twitterze Tomasz Sommer.

  Inicjatywę redaktora naczelnego naszego portalu oficjalnie poparł między innym Sławomir Cenckiewicz – historyk, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego imienia gen. broni Kazimierza Sosnowskiego.

  https://wolnosc24.pl/2018/11/01/najwyzszy-czas-przywrocic-mu-godne-miejsce-w-historii-powstal-komitet-budowy-pomnika-gen-rozwadowskiego-legendarny-bohater-wojska-polskiego-ktoremu-odebrano-zwyciestwo-1920-roku/

 83. Boydar said

  sg onetu – „Kim jest kobieta, dzięki której prawodpodobnie Polacy zaczną latać do Stanów bez wiz?” /copy-paste, tak stoi pod linkiem/

  https://kobieta.onet.pl/georgette-mosbacher-dzieki-niej-polacy-zaczna-latac-bez-wiz-do-usa/whcsykx

  Kim ? Emanacją amerykańskości. A że fragmenty ma w poprzek ? Ponad dwieście lat przeszkadzało to nielicznym.

 84. osoba prywatna said

  Trzech palestyńskich chłopców w wieku 12 – 14 lat zostało zabitych w nalocie izraelskiego lotnictwa
  https://www.magnapolonia.org/trzech-palestynskich-chlopcow-w-wieku-12-14-lat-zostalo-zabitych-w-nalocie-izraelskiego-lotnictwa/

 85. gość said

  Rolnictwo: unijny zakaz faszerowania antybiotykami zdrowych zwierząt – od 2022 r.

  Parlament Europejski zatwierdził przepisy wprowadzające zakaz prewencyjnego, masowego podawania antybiotyków zdrowym zwierzętom od 2022 roku.

  https://www.rp.pl/Rolnicy/310299950-Rolnictwo-unijny-zakaz-faszerowania-antybiotykami-zdrowych-zwierzat—od-2022-r.html

 86. jano said

  Ksiądz egzorcysta twierdzi, że katolicy są zmuszani do świętowania okultystycznego Halloween

  Noc Halloween jest „nie tylko żartem”, powiedział ksiądz Francesco Bamonte, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, wskazując na zagrożenia, z którymi borykają się dzieci. Niektóre strony internetowe dla dzieci mają linki prowadzące bezpośrednio do miejsc satanistycznych i okultystycznych, pisze katolicki felietonista…
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ksiadz-egzorcysta-twierdzi-ze-katolicy-sa-zmuszani-do-swietowania-okultystycznego

 87. osoba prywatna said

  Ta noc miała być we Francji straszna, oczywiście za sprawą Halloween, ale nikt chyba nie podejrzewał, że aż tak… By się rozerwać, do centrum miast przybyły z przedmieść nieprzebrane rzesze „nowych Francuzów”. Efekt? – przeszło setka aresztowanych i ogromne zniszczenia.
  https://www.magnapolonia.org/w-zwiazku-z-halloween-nowi-francuzi-urzadzili-w-wiekszosci-francuskich-miast-prawdziwe-pieklo/

  Jak już informowaliśmy, w zeszłym tygodniu w Malmö została zgwałcona 10-letnia dziewczynka. Szwedzka policja dopadła sprawcę; okazał się nim 30-letni imigrant z Libii.
  https://www.magnapolonia.org/w-szwecji-aresztowano-muzulmanskiego-imigranta-ktory-zgwalcil-10-letnia-dziewczynke/

  W Arabii Saudyjskiej stracono kobietę, która w samoobronie zabiła mężczyznę, który chciał ją zgwałcić
  Po zabiciu ojca swojego pracodawcy Tuti próbowała uciec, ale została pochwycona i zgwałcona przez dziewięciu Saudyjczyków. Dopiero potem policja zabrała ją do aresztu.
  https://www.magnapolonia.org/w-arabii-saudyjskiej-stracono-kobiete-ktora-w-samoobronie-zabila-mezczyzne-ktory-chcial-ja-zgwalcic/

  Podkarpaccy radni PiS przygotowują uchwałę, w której chcą zadeklarować przywiązanie regionu do wartości chrześcijańskich. Wprawiło to we wściekłość Andrzeja Saramonowicza, lewackiego celebrytę, brylującego na antenie TVN, który wezwał do bojkotu tego regionu.
  https://www.magnapolonia.org/lewacki-celebryta-przestanmy-kupowac-produkty-pochodzace-z-podkarpacia/

  Dwójka szczecińskich adwokatów ma kłopoty z powodu prowadzenia bloga ukazującego dyskryminacje mężczyzn przez sądy w sprawach rozwodowych
  https://www.magnapolonia.org/dwojka-szczecinskich-adwokatow-ma-klopoty-z-powodu-prowadzenia-bloga-ukazujacego-dyskryminacje-mezczyzn-przez-sady-w-sprawach-rozwodowych/

 88. Boydar said

  Pytania niezłe, tylko po co. Co i po co „świętować” ?

  https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/bal-bez-dyni/440xbcg

  1.XI to Dzień Wszystkich Świętych, 2.XI to wspomnienie zmarłych, czyli Zaduszki. Normalny człowiek nie znajduje powodu do podskakiwania i rechotu.

 89. osoba prywatna said

  Łukaszenka o Fort Trump: Nie jesteśmy idiotami
  http://www.fronda.pl/a/lukaszenka-o-fort-trump-nie-jestesmy-idiotami,117600.html

 90. Tomasz Karpiel said

  https://gloria.tv/article/QQKkmwDSQhqi3NEvi84CPhaTC?fbclid=IwAR3EwLBYgRCxYc8ZhsNXki-2yORfrunwf2W4FymsMAtgRo28Ejg5pHJFaf8

 91. gość said

 92. gość said

  Radosny Zachód w obliczu zbliżającej się apokalipsy

  Agenci Putina (zielone ludki), którzy od zarania III RP z ukrycia rządzą Polską, spowodowali że rządy w Warszawie nieodmiennie są głupie, nieudolne i skorumpowane.
  Okres zaduszek skłania zawsze do refleksji na kruchością życia ludzkiego. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy w świecie nieustannie narasta napięcie i groźba wojny.

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/146144,radosny-zachod-w-obliczu-zblizajacej-sie-apokalipsy

 93. gość said

  Tomasz Ciołkowski o najnowszej książce „Józef Piłsudski: sfałszowana biografia”

  .https://youtu.be/5fbHi4dhUyo

 94. Zbyszko said

  Przy okazji dzisiejszego Święta :
  https://gibson.neon24.pl/post/146145,nasze-zbawienie-lub-potepienie-realizuje-sie-tu-i-teraz

 95. AA said

 96. Lily said

 97. gość said

  Co się stanie, jeśli Rosja zrezygnuje z dolara?

  Projekt dedolaryzacji rosyjskiej gospodarki może wprowadzić zmiany do obowiązkowych rezerw walutowych banków, przez co stracą one zainteresowanie wydawaniem pożyczek w walucie obcej. Tak uważają eksperci, o których zdanie zapytały „Izwiestija”.

  Ekonomiści podkreślają, że u podstaw idei rezygnacji z dolara leży chęć obrony gospodarki w przypadku nałożenia nowych sankcji, w żadnym razie jednak nie chęć zaszkodzenia obywatelom, którzy oszczędzają w dolarach. Kolejnym plusem tego projektu jest to, że państwa będzie czerpać korzyści ekonomiczne z emisji gotówki.

  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201811019103354-Sputnik-Rosja-dedolaryzacja/

 98. gość said

  Jeśli USA porzucą traktat INF, Rosja przywróci bazę wojskową na Kubie

  Zapowiedź Donalda Trumpa o wycofaniu Stanów Zjednoczonych z traktatu INF odbiła się szerokim echem na świecie. Rosja już zapowiedziała, że USA poniosą konsekwencje tej decyzji. W Europie ruszy nowy rakietowy i nuklearny wyścig zbrojeń, a Moskwa rozważa przywrócenie bazy wojskowej na Kubie.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jesli-usa-porzuca-traktat-inf-rosja-przywroci-baze-wojskowa-na-kubie

 99. gość said

  „Tagesspiegel” pisze, że jeśli będziemy ubiegać się o reparacje wojenne, Niemcy mogą zakwestionować granicę Polski

  Władze Niemiec mogą wytoczyć ciężkie działa przeciwko Polsce, która od dłuższego czasu ubiega się o reparacje wojenne. Dziennik „Tagesspiegel” stwierdza, że jeśli polski rząd nie zmieni swojego stanowiska w sprawie odszkodowań za straty wojenne, Niemcy mogą wznowić dyskusje o przesunięciach terytorialnych, których dokonano po II wojnie światowej.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tagesspiegel-pisze-ze-jesli-bedziemy-ubiegac-sie-o-reparacje-wojenne-niemcy-moga

 100. Boydar said

  No to niech wznawiają. Nikt z Polską nie ustalał gdzie chce mieć granicę na zachodzie. Jest Rosja, jest życzliwy żydoszkopom Trump, jest największa Brytania równie życzliwa, a nikogo więcej przecież w Jałcie nie było.

  Wtedy nie mieliśmy za wiele do powiedzenia i w sumie nic się do tej pory nie zmieniło, dalej decyduje trójka klasowa. Tak że niech nie straszą bo nie bardzo mają kogo i czym.

  Komuś z Wielkich zależało na tym, aby Odra i Nysa (Łużycka) płynęły po staremu. Wygląda na to, że nie tylko Stalinowi. Żydoszkop potrzebny jest City ale nie za mocny. Tym bardziej nie za duży.

  Ja tam bym się nie przejmował. Już raz próbowali zmienić granicę. No i zmienili. Następna będzie na Renie.

 101. Piskorz said

  https://youtu.be/3zw4cqXtIDY A ROSJANIE SZYKUJ.Ą SIĘ NA SWÓJ MARSZ /4 LISTOPADA, GODZ. 12.30, MOSKWA/..

 102. Antymarxista said

  Katolicyzm Odkłamany – Najważniejsze antykatolickie mity i oskarżenia.pdf
  https://drive.google.com/file/d/0B92OxyhBxP03akJBSkJ0THNkZDg/view?fbclid=IwAR08aA7BZjzo2qzUisFYX1xAByMEC4gyAn6XT9BsgDYeHMANZIOpxvMGw0Y

 103. maasteer said

  USA: Edmund Zagorski stracony na krześle elektrycznym

  W więzieniu w Nashville w stanie Tennessee wykonano w czwartek wieczorem czasu lokalnego egzekucję Edmunda Zagorskiego, skazanego na karę śmierć za podwójne zabójstwo. 63-letni mężczyzna, zgodnie ze swoim życzeniem, został stracony na krześle elektrycznym.

  Krzesło elektryczne, którego stosowanie dozwolone jest tylko w dziewięciu stanach, nie było używane w USA od 2013 roku.

  Zagorski został skazany na śmierć w 1984 roku za zabicie rok wcześniej dwóch mężczyzn podczas sprzedaży narkotyków. W październiku br., po 34 latach w celi śmierci, miał on zostać stracony za pomocą zastrzyku trucizny, ale niemal w ostatniej chwili poprosił o krzesło elektryczne.

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-usa-edmund-zagorski-stracony-na-krzesle-elektrycznym,nId,2652670

  To jest wzór demokracji …

 104. Boydar said

  Z informacji (103) od Pana Maasteera nie wynika, czy okradł czy był okradziony. Okradł. Po to zabił żeby okraść.

  Jarmułkę do selfie taktownie zdjął

  .https://www.gannett-cdn.com/presto/2018/09/25/PNAS/bc91c44d-545f-4734-89ee-dea1572983cb-Edmund_Zagorski.jpg

 105. Boydar said

  Elita nie będzie zachwycona

  https://wiadomosci.wp.pl/brytyjski-trybunal-wydal-wyrok-ws-praworzadnosci-jest-zgoda-na-ekstradycje-polakow-6312488406870145a

 106. Boydar said

  Tablica z pomysłem ale zniczowość taka skromna jakaś

  https://wawalove.wp.pl/warszawiacy-uczcili-pamiec-zolnierzy-armii-czerwonej-znicze-na-miejscu-zburzonego-pomnika-6312356700755585a

  Tu potrzebna prawda, bez niej nic z tego nie będzie. Pomijam nawet okoliczność, że to moje rodzinne miasto przerobiono na parchatosarmacką wiochę z najniższej półki.

 107. Zbyszko said

  Polskie dzieci całymi autobusami wyjeżdżały i być może wyjeżdżają nadal do Czech, gdzie są rozdzielane na grupy chłopców i dziewczyn. Chłopcy idą na narządy (resztki przerabia fabryka betonu w Niemczech) a dziewczyny do pedofilskich burdeli.
  Pan Paweł Bednarz doprowadził do rozprawy w dniu 7 listopada 2018 w Sądzie Rejonowym Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska 82 o godz. 9.20
  Koniecznie trzeba obejrzeć wywiad z Panem Bednarzem w NTV

  Chyba sprawy nie da się już zamieść pod dywan i osoby z najwyższych szczebli władzy dostaną zarzuty za udział w tej zbrodni ludobójstwa
  Szanowny Panie Gajowy proszę o stosowne nagłośnienie tej audycji NTV

 108. Lily said

  Wiekszosc ludzi mysli,ze.

 109. Anucha said

  Ad:83
  Czyli Panie Boydar w dyplomacji hamerykańskiej prędzej neandertalczyka uświadczysz jak niezrzeszonego 🙂

 110. Kwal said

  Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 111. galaszek said

  Nie weźmi?……. No to Ch…. W Dude….. zn sze w du…. no Tyn… co sze robi kope

 112. gość said

  Religa: Migracja jako prawo człowieka – czyli o skrywanej deklaracji z Marrakeszu

  Podczas odbywającego się w maju w afrykańskim Marrakeszu Unia Europejska – Afryka przyjęta została deklaracja, pakt na rzecz globalnej migracji, powstały pod skrzydłami ONZ. Wśród sygnatariuszy tego paktu była Polska, ale o tym nie znajdziemy już wzmianki na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Tym faktem po prostu polski rząd specjalnie się nie chce chwalić.

  Tekst Deklaracji z Marrakeszu na stronie Komisji Europejskiej – widać Polskę jako sygnatariusza paktu

  http://dzienniknarodowy.pl/religa-migracja-jako-prawo-czlowieka-czyli-o-skrywanej-deklaracji-marrakeszu/

 113. Boydar said

  @ Pan Anucha

  Zaprzeczyć trudno. Po to jest Ameryka.

  No i jeszcze żeby np. Panowie Roman i Miet mieli gdzie mieszkać.

 114. gość said

  Trump zapowiada całkowitą spłatę długu publicznego. „Zrobię to do końca II kadencji”

  Stany Zjednoczone całkowicie spłacą dług publiczny do końca drugiej kadencji Donalda Trumpa – takie oświadczenie złożył prezydent USA w trakcie jednego ze spotkań poświęconemu tworzeniu nowych miejsc pracy.

  Deklaracja złożona przez Trumpa zaskoczyła ekonomistów i publicystów m.in. ze względu na fakt, iż rok podatkowy 2018 przyniósł powiększenie długu o ponad 1,2 biliona dolarów.

  Oficjalne raporty wspominają, że obecny poziom długu publicznego USA szacowany jest na 21,5 biliona dolarów czym osiągnął rekordowy poziom.

  https://wolnosc24.pl/2018/11/02/trump-zapowiada-calkowita-splate-dlugu-publicznego-zrobie-to-do-konca-ii-kadencji/

 115. gość said

  Awantura w Izraelu. Bójka ortodoksyjnych Żydów z policją.

  Izraelska policja brutalnie i bez pieszczenia się aresztowała 13 ortodoksyjnych Żydów w czwartek w Bnei Brak. Protestowali oni przeciwko aresztowaniu młodzieży, która odmówiła zaciągnięcia się do wojska.


  https://nczas.com/2018/11/02/awantura-w-izraelu-bojka-ortodoksyjnych-zydow-z-policja-w-ruch-poszly-piesci-i-konie-video/

 116. gość said

  Dlaczego upadł Optimus? Roman Kluska: Wszystko wskazuje na służby specjalne

  „Poważni ludzie w 2005 r. zaproponowali mi kandydowanie na prezydenta. Kuszono mnie tak poważnie, że zacząłem się modlić o dar rozeznania. Wtedy pomyślałem, że ci, którzy mnie namawiają, to w gruncie rzeczy ci sami, którzy mnie chcieli wykończyć” – powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” i biznesmen Roman Kluska.

  Roman Kluska w 1988 r. założył firmę Optimus S.A., która stała się największym producentem komputerów osobistych w Polsce. W 2002 r. sprzedał spółkę, a krótko po tym został aresztowany pod zarzutem wyłudzenia 30 mln zł podatku VAT. Po ponad roku Naczelny Sąd Administracyjny przyznał Klusce rację i… 5 tys. zł za niesłuszne zatrzymanie.

  https://www.tvp.info/39761974/dlaczego-upadl-optimus-roman-kluska-wszystko-wskazuje-na-sluzby-specjalne

 117. gość said

  Czeski premier zapowiada wycofanie się z Paktu o Migracji ONZ

  Czeski premier, Andrej Babiš z liberalnego ANO 2011, powiedział w czwartek, że chce wycofać się z paktu migracyjnego ONZ i omówi to w najbliższych dniach ze swoim rządzącym koalicjantem – Czeską Partią Socjaldemokratyczną (ČSSD) – donosi serwis internetowy czeskiej telewizji publicznej.

  http://dzienniknarodowy.pl/czeski-premier-zapowiada-wycofanie-sie-paktu-o-migracji-onz/

 118. gość said

  Morawiecki: Jest PRAWDOPODOBNE, że nie będziemy częścią ONZ-owskiego Paktu o Migracji

  – Jest bardzo prawdopodobne, że podobnie jak Austria, Republika Czeska i Stany Zjednoczone, nie będziemy też częścią oenzetowskiego Global Compact, oenzetowskiego, ponieważ uważamy, że tutaj nasze reguły, nasze suwerenne zasady dotyczące i ochrony granic i kontroli przepływu migracji są dla nas absolutnym priorytetem – powiedział dzisiaj cytowany przez PAP premier Mateusz Morawiecki po polsko-niemieckich konsultacjach międzyrządowych.

  Czemu tylko „bardzo prawdopodobne?

  http://dzienniknarodowy.pl/morawiecki-prawdopodobne-ze-bedziemy-czescia-onz-owskiego-paktu-o-migracji/

 119. gość said

  Coraz brutalniejsze przestępstwa imigrantów

  W ciągu ostatnich kilku dni można zaobserwować zwiększoną liczbę przestępstw popełnianych w naszym kraju przez imigrantów. Tylko w weekend doszło do brutalnego zabójstwa na tle seksualnym, jakiego dokonał w Łodzi przebywający w Polsce na wizie pracowniczej Gruzin, do dwóch zgłoszeń gwałtów na Polkach ze strony Ukraińców, pobicia Australijczyka przez dwóch Czeczenów, a także do bójki Gruzinów i Ukraińców z użyciem ciężkich narzędzi.

  http://www.autonom.pl/?p=23840

 120. gość said

  Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie!

  Do niedawna problem otyłości wśród dzieci nie był problemem, z którym borykali się Polacy. Teraz jednak lekarze alarmują, że polskie dzieci przybierają na wadze najszybciej w Europie…

  To już prawdziwa epidemia. Po latach wystawania w kolejkach za najbardziej podstawowymi produktami spożywczymi, polskie rodziny zachłysnęły się wolnym rynkiem i szerokim asortymentem artykułów, które są de facto bardzo niezdrowe. Lekarze przytaczają historie dzieci, które kilka razy ciągu dnia jedzą słodkie batoniki, czekoladki i ciasteczka, które piją nawet do 2 litrów słodkich napojów dziennie albo które objadają się na noc. Lekarze nie owijają już w bawełnę i mówią nie tylko o cywilizacyjnej klęsce, ale też o… straconym pokoleniu.

  https://www.polishexpress.co.uk/lekarze-alarmuja-polskie-dzieci-tyja-najszybciej-w-europie

 121. gość said

  Rozmowa z Urbanem. „O własną dupę nie mam lęku”

  Strajk.eu rozmawia z Jerzym Urbanem, redaktorem naczelnym tygodnika NIE, skazanym 10 października 2018 r. przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa na grzywnę w wysokości 120 tys. zł za obrazę uczuć religijnych sześciu osób.

  https://strajk.eu/rozmowa-z-urbanem-o-wlasna-dupe-nie-mam-leku/

 122. gość said

  Brytyjski sąd o 5G: „Społeczeństwo ma prawo wiedzieć.

  Po tym, jak rada miasta Gateshead po cichu zleciła instalację nadajników 5G, brytyjski sąd zdecydował, że jego mieszkańcy mają prawo do informacji o szkodliwym wpływie tej technologii na ich zdrowie i otoczenie.

  Mark Steele, aktywista walczący z 5G, już w zeszłym roku informował mieszkańców Gateshead o zagrożeniach związanych z uruchomieniem tej technologii w ich mieście. W tym samym czasie zaobserwowano tu wzrost zachorowalności, m.in. na nowotwory.

  Jednocześnie tutejsi radni nie kwapili się, by powiadomić miejscowych o nowej sieci w ich sąsiedztwie, choć mieli niemało dowodów na to, że inteligentne siatki 5G umieszczone na czubkach latarni stanowią zagrożenie dla żyjącej tu społeczności.

  https://xebola.wordpress.com/2018/10/31/sad-w-wielkiej-brytanii-o-5g-spoleczenstwo-ma-prawo-wiedziec/

 123. gość said

  Włochy rozpoczęły pierwsze deportacje nielegalnych imigrantów

  Na terenie Włoch nielegalnie osiedliło się około pół miliona ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu. Poprzednie władze wyraźnie przymykały oko na ten proceder, zaś organizacje pozarządowe, które w większości finansowane są przez „filantropa” George’a Sorosa, współpracowały z przemytnikami ludzi. Teraz sytuacja zmieniła się o 180 stopni, gdyż nowe władze Włoch zatwierdzają pierwsze deportacje.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wlochy-rozpoczely-pierwsze-deportacje-nielegalnych-imigrantow

 124. cedric said

  OŚWIADCZENIE W SPRAWIE ODRY – CZEGO NALEŻY SIĘ OBAWIAĆ?Listopad 2, 2018 Admin
  Oświadczenie w sprawie odry

  Jednostronne przedstawianie kwestii ognisk zachorowań na odrę w Polsce i innych krajach budzi sprzeciw środowiska osób poszkodowanych przez powikłania poszczepienne oraz system przymusu. Nieetyczne jest budowanie atmosfery strachu i zagrożenia związanego z zachorowaniem, gdy istotne informacje pozwalające obiektywnie ocenić sytuację zostają pominięte w debacie publicznej:
  brak praktyki przeprowadzania badań czy przyczyną zachorowania na odrę był wirus dziki czy szczepionkowy (według „Wakcynologii” autorstwa m.in. prof. Wiesława Magdzika odrę poszczepienną ma 1 na 60 szczepionych osób co daje w Polsce ok. 15 tysięcy zachorowań rocznie plus osoby przez nie zarażone)
  brak propagowania wiedzy na temat możliwości zarażania odrą przez świeżo zaszczepione osoby (informuje o tym sam producent szczepionki)
  brak informowania setek tysięcy dorosłych, którzy otrzymali tylko jedną dawkę szczepionki (roczniki 1975 – 1991) o tym, że są na nią podatni
  brak ustalenia bilansu korzyści i strat programu szczepień i szczepionki odrowej
  brak informacji o zapobieganiu powikłaniom odry i zgonom poprzez podawanie witaminy A
  brak dostępu do etycznej alternatywy szczepionki MMR produkowanej w oparciu o ludzkie linie komórkowe z aborcji (informuje o tym producent w ulotce)
  brak dostępu do pojedynczej szczepionki odrowej uznawanej za mniej ryzykowną od potrójnej odra, świnka, różyczka
  Niemiecki lekarz dr Martin Hirte w książce „Szczepienia za i przeciw” napisał:
  „W przypadku chorób dziecięcych, takich jak świnka, odra, różyczka czy ospa wietrzna, wartość szczepień z epidemiologicznego punktu widzenia jest w ogóle wątpliwa, jeśli w ich wyniku zachorowanie zostaje przesunięte na wiek dorosły, z czym związana jest większa liczba powikłań.”
  Czy są powody do obaw?
  Stan zdrowia polskich dzieci jest coraz gorszy. Statystyki PZH i GUS potwierdzają wzrost liczby hospitalizacji (u często szczepionych niemowląt o 52% w ciągu ostatnich 10 lat, u starszych dzieci o 30%). Według opinii Biura Analiz Sejmowych co czwarte dziecko jest chore przewlekle. Ministerstwo Zdrowia na podstawie danych NFZ podaje, że liczba przypadków autyzmu wzrosła o 350% przez ostatnie 9 lat.
  Badania wstępne dotyczące bezpieczeństwa przeprowadzane przez producentów szczepionek zazwyczaj koncentrują się na okresie 15-30 dni bezpośrednio po szczepieniu. Nie publikują oni badań długoterminowego wpływu szczepień na zdrowie dzieci. W ciągu ostatnich 30 lat liczba szczepionek wzrosła trzykrotnie, a jednocześnie wzrosło rozpowszechnienie przewlekłych chorób i zaburzeń neurodegeracyjnych u dzieci.
  Obecnie coraz większa rzesza lekarzy i naukowców postuluje o przeprowadzenie rzetelnych badań wpływu szczepionek na zdrowie dzieci.
  Dwóch amerykańskich profesorów epidemiologii opublikowało w zeszłym roku badanie pt. „Pilotażowe badanie porównawcze zdrowia szczepionych i nieszczepionych amerykańskich dzieci w wieku 6 do 12 lat”
  WYNIKI. Dzieci szczepione:
  30 razy częściej chorowały na alergiczne katary,
  22 razy częściej stosowały leki na alergie,
  3 razy częściej występowały zmiany skórne alergiczne
  5 razy częściej były upośledzone umysłowo i miały trudności w nauce,
  4,2 razy częściej na ADHD i autyzm,
  4 razy częściej cierpiały na choroby neurorozwojowe,
  4 razy częściej chorowały na zapalenie ucha środkowego
  6 razy częściej chorują na zapalenie płuc,
  4 razy większe ryzyko zdiagnozowania choroby przewlekłej
  szczepienia u wcześniaków wiązały się ze zdecydowanie częstszym występowaniem zaburzeń neurorozwojowych
  Wnioski: konieczność dalszych badań dzieci szczepionych i nieszczepionych celem oceny:
  1. efektów odległych szczepień skumulowanych
  2. efektów szczepień w zależności od wieku i stanu zdrowia dziecka
  3. sumarycznej liczby szczepień podawanych dziecku w jednym czasie
  4. wpływu innych składników szczepionek na stan zdrowia dzieci
  5. mechanizmów uszkodzeń wywołanych szczepieniami
  Również polscy badacze przeprowadzili podobne porównanie zyskując równie alarmujące wyniki.
  A tymczasem brak bilansu korzyści i ryzyka dla poszczególnych szczepionek oraz całego programu szczepień.
  Ile zatem budżet państwa polskiego kosztują powikłania szczepień? Nie ma odpowiedzi. A nie ma dnia aby rodzice nie zgłaszali nam poważnych czy też ciężkich powikłań poszczepiennych.
  W obliczu tych faktów apelujemy do przedstawicieli mediów o umożliwienie prowadzenia rzetelnej debaty na temat pełnego bilansu korzyści i strat każdej decyzji indywidualnej i publicznej w kwestii szczepień.

  http://stopnop.com.pl/oswiadczenie-odra/

 125. Boydar said

  Qurwa !!!

  Nie ma żadnej kwestii szczepień !!! Jest problem CO wstrzykują i po co !!!

  Problemem równoległym jest też, kto pilnuje strażników i dlaczego nikt.

  Czy mam uwierzyć, że trute są i żydy i goje a Bóg gojasków cudownie chroni ? Bo tak oczywiście być może, ale przecież ci bandyci od trucia w Boga nie wierzą.

 126. gość said

  Dowódca sił NATO w Afganistanie: tej wojny nie da się wygrać

  Wojny w Afganistanie nie da się wygrać militarnie a pokój może być osiągnięty poprzez środki polityczne z udziałem talibów – powiedział we wtorek telewizji NBC News gen. Scott Miller, amerykański dowódca natowskiej misji Resolute Support w Afganistanie.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/azja-centralna/dowodca-sil-nato-w-afganistanie-tej-wojny-nie-da-sie-wygrac/

 127. osoba prywatna said

  Nowa, prosta technologia ograniczenia SMOGU w Polsce jest opracowana. O co chodzi rządzącym?
  http://www.polishclub.org/2018/10/28/nowa-prosta-technologia-ograniczenia-smogu-w-polsce-jest-opracowana-o-co-chodzi-rzadzacym/

  SMOG znika natychmiast! Gmina Rajcza działa skuteczniej niż ślamazarne władze.
  http://www.polishclub.org/2018/10/24/smog-znika-natychmiast-gmina-rajcza-dziala-skuteczniej-niz-slamazarne-wladze/

 128. osoba prywatna said

  Za 2 mld $ w każdej gminie (2478 gmin) może być 706 karabinów GROT…
  http://www.polishclub.org/2018/10/04/za-2-mld-w-kazdej-gminie-2478-gmin-moze-byc-706-karabinow-grot/

 129. gość said

  Złoty rekord Rosji

  Centralny Bank Rosji kupił rekordową ilość złota.

  Rosja posiada teraz ponad 2 tys. ton tego metalu, co stanowi na chwilę obecną 17% wszystkich światowych rezerw walutowych.

  Banki centralne różnych państw świata w trzecim kwartale 2018 roku kupiły rekordowe ilości złota od czterech lat. Największym nabywcą drogocennego metalu był Bank Rosji.

  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201811029113643-sputnik-rosja-rekordowy-skup-zlota/

 130. gość said

  Polacy zapalili znicze pod pomnikiem, którego już nie ma

  W Dniu Święta Zmarłych, na miejscu, gdzie stał Pomnik Wdzięczności Żołnierzom Armii Czerwonej, którzy polegli w walce z Niemcami, wyzwalając warszawską Pragę, warszawiacy zapalali znicze. Pomnik ten decyzją władz, która uważa, że promował on komunizm, został kilka dni temu zniszczony.


  https://pl.sputniknews.com/polska/201811029112588-pomnik-wdziecznosci-zolnierzom-armii-czerwonej-radziecki-wszystkich-swietych-sputnik/

 131. osoba prywatna said

  Trzy opowieści. Matka Bergmana wychodząc z ukrycia miała więcej szczęścia niż Wałęsa w Totolotka
  http://www.polishclub.org/2018/02/22/opowiesci-matka-bergmana-wychodzac-ukrycia-miala-wiecej-szczescia-niz-walesa-totolotka/

 132. osoba prywatna said

  Flying Lion: Buffalo Launches Predator Into The Air
  .https://www.youtube.com/watch?v=EpnERlsfBFc

 133. osoba prywatna said

  Tajemnice starych kapliczek (Jeleśnia – Korbielów – Przyborów…)
  .https://www.youtube.com/watch?v=qytZvSkz9jk

 134. osoba prywatna said

  Towarzystwo ludzi jest tak uciążliwe, że zwierzęta zaczynają żyć w nocy.
  https://xebola.wordpress.com/2018/07/25/nasze-towarzystwo-jest-tak-uciazliwe-ze-zwierzeta-zaczynaja-zyc-w-nocy/

 135. Antymarxista said

  Marxizm nie ma NIC wspólnego z filozofią. Nic. To tylko program podboju i degrengolady mas. Religia bez Boga. Wiara w cuda. Opium z arszenikiem.

  K. Karoń o tym czy socjalizm jest sprzeczny z katolicyzmem? Prof. Wolniewicz i szkoły integracyjne!
  39,148 views
  1.4K

 136. Boydar said

  Niech Karoń wyjaśni jak można być częściowo w ciąży.

 137. brys said

  Panie Boydar z 125. W przedstawiony przez Pana sposób problem, nikt nie uwierzy. Natomiast powikłania i zdrowotne konsekwencje szczepień lub ich braku w jakiś tam sposób jednak docierają do świadomości coraz większej liczby rodziców.

 138. osoba prywatna said

  Owczarki niemieckie.
  https://brightside.me/wonder-animals/20-photos-that-made-us-fall-in-love-with-german-shepherds-638460/?utm_source=fb_brightside&utm_medium=fb_organic&utm_campaign=fb_gr_brightside&fbclid=IwAR3z_90kJ9RY51Y1qDr_h0RYGVHnOXRwDTdXchisiq0nW5LYZj2wEkDsM1g

 139. gość said

  Żydzi ochronią polskich VIP-ów w powietrzu. Czy to na pewno bezpieczne?

  Izraelski system MUSIC firmy Elbit Systems ma chronić samoloty przewożące najważniejsze osoby w Polsce. Taką decyzję podjęło właśnie Ministerstwo Obrony Narodowej.

  Rządowej Boeingi 737NG wyposażone zostaną w wytworzony przez Izraelczyków system J-MUSIC, używany obecnie między innymi w siłach powietrznych Włoch oraz Francji i Brazylii. Jak dotąd nie ujawniono jednak szczegółów transakcji takich jak liczba zakupionych zestawów, czy też suma za jaką system nabyto.

  https://wolnosc24.pl/2018/11/02/zydzi-ochronia-polskich-vip-ow-w-powietrzu-czy-to-na-pewno-bezpieczne/

 140. Boydar said

  Panie Brysiu, wyrocznią jest tv ze szczególnym uwzględnieniem TVN24, nie Pan, ja, czy nawet jakiś profesor. Profesorom dawno już nikt nie wierzy choć łapówkę w szpitalu daje. Bo a nuż coś pomoże …

  Tylko bomba na głowę i seria ze szmeisera przemawia do rozumu bezapelacyjnie. Socjalizm nam zrobił co swoje.

 141. osoba prywatna said

  Słonina Solona Dojrzewająca.
  .https://www.youtube.com/watch?v=rzFbcIgeM1Y

 142. Salcie said

  Pewnie niektórzy mnie znowu skrytykują ale nic to. Słowa abp. Lengi cały czas są jak krople miodu na moje zmęczone serce….
  ———————————-
  Abp Jan Paweł Lenga MIC, Słowo podczas konferencji w Niepokalanowie, 15.09.2018

  ———————————–

  Czy Bergoglio jest papieżem, czy jest heretykiem? O wilkach w owczarni! Rozmowa z abp J. P. Lengą

 143. NyndrO said

  Ależ ten pan Boydar jest dziwny. No nic MUUUU już nie pomoże oprócz Kotka. Znaczy Kocinki.

 144. Boydar said

  Nie płacz; lubię Cię, zupełnie nie wiem za co.

 145. brys said

  Dokładnie tak Panie Boydar – media są dla ludzi rzeczywistością, dopóki coś dzieciaka nie pokręci, a wtedy zaczyna się szukać i ze zdziwieniem odkrywa, że to wcale nie tak. Tak więc w tym przypadku ten drugi obieg bardzo pomaga rodzicom i należy dbać o jego nieośmieszanie teoriami spiskowymi (w które osobiście jak najbardziej wierzę).

 146. brys said

  Osoba Prywatna o owczarkach niemieckich – a z drugiej strony jedna z najmłodszych ras mieszanka głównie rotwailera i sznaucera olbrzyma – terier rosyjski czarny. Putin ma podobno 7.

  .https://www.youtube.com/watch?v=ViRplkvbVMQ

 147. waldi said

  bardzo ciekawe a na tle tego co widzimy dziś to niemal potwierdzenie.

  blogerzy o Katyniu – 02.11.2018
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/146167,czolowi-blogerzy-o-katyniu-02-11-2018

  parę słów o Katyniu – 01.11.2018.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/146142,jeszcze-pare-slow-o-katyniu-01-11-2018

 148. Boydar said

  Pińćset przemądrych komentarzy (147) a nikt nie zapyta jakim cudem ekipa Ziuka dopuściła do dobrych posad Polaków patriotów.
  Nawet dzisiaj, osiemdziesiąt lat po wojnie, takie cuda się nie zdarzają.

  Nikt też nie zadał pytania, kim w rzeczywistości byli ludzie Selmana, bo że mieli w większości polskie papiery i pochodzenie to wielce prawdopodobne. Ale to nie wszystko co opisuje człowieka. Mój stryjeczny pradziadek też tam zginął. Zawsze był idiotą, jego syn i wnuk również, byli idiotami. A to optymistyczna opcja i wielce życzliwa moim przodkom.

  Nikt też nie jest zainteresowany, na jaką okoliczność przesłuchiwano każdego jeńca z osobna.

  Ciekawość budzi fakt, że wszystkie zainteresowane strony ewidentnie coś wspólnego ukrywają; tak Rosjanie jak i tzw. zachód. I wspólnie bronią tego jak Kordecki Częstochowy. Nie jest już istotne, kto mordował, wiadomo że bandyci, tylko czemu to miało posłużyć, i kto naprawdę wydał rozkaz, bo wygląda na to, że nawet Beria nie, raczej go tylko wdrożył. Kim był Beria, jest prawie pewne.

 149. gość said

  Do grona osób promujących Marsz Niepodległości dołączył red. Stanisław Michalkiewicz. Oto dlaczego, jego zdaniem, każdy Polak powinien wziąć udział w marszu:

 150. maasteer said

  Ceny na Ukrainie. Pensje, Wypłacalność, Bieda. Przyczyny emigracji
  .https://www.youtube.com/watch?v=oQwfPKwHisY

 151. revers said

  re142

  czy pani salcia juz pomodlila sie do szatana w pazdzierniku, tak jak przykazal talmud i papiez Franek?

  https://www.nouvelordremondial.cc/2018/10/09/Le-Pape-Blame-Le-Diable-pour-les-Divisions-au-sein-de-LEGLISE-Les-scandales-et-demande-Laide-Aux-Anges/

  a helloween jest tego dobitnym przkaldem jak babaa odwala, jeszcze lepiej jak wszystkim hierarchom piekiel od bezlebuba po lucyfera.

  Po Berlinie w ten dzien chodza kobiety przebranne w kosciotrupy z malymi dziecmi do przedszkola, albo z pilami w plastycznej krwi an glowie na palaku, jakby kusily swiat do masowych zbrodni, sadyzmu i masochizmu i innych psychopatycznych wystepkow. No pikna zabawa i przyszlosciowa.

 152. maasteer said

  Pożegnanie Słowianki – Dina Garipowa i Chór Aleksandrowa (2013)
  .https://www.youtube.com/watch?v=z1Rs7Yw3vUc

 153. nnn said

  Marek Jakubiak odchodzi z Kukiz ’15 . Jako powód podaje m.in.działania S. Tyszki.

 154. nnn said

  Żoną S. Tyszki jest Małgorzata Pakier
  https://kulturaliberalna.pl/tag/malgorzata-pakier/

 155. nnn said

  https://wmeritum.pl/adam-andruszkiewicz-stanislaw-tyszka-w-klubie-kukiz-15-stara-sie-eliminowac-osoby-ktore-wybijaja-sie-ponad-srednia/253317

 156. nnn said

  https://oko.press/kukiz-prawie-dotrzymal-obietnicy-zaplecze-eksperckie-dostanie-23-mln-zl-budzetu/

 157. Lily said

  DOBRE :> )
  Oni przeciez wszyscy mowia,ze”poszli do
  polityki tylko po to,zeby pracowac dla dobra
  Polski”.

 158. Rafal Cz. said

  Halloween nie jest I nie byl nasza tradycja..no ale czegoz sie nie robi zeby byc bardziej amerykanski niz sami amerykanie no I zarobic.
  Jezyk polski jest wypierany przez rozmaite „wow”, „must have” ,”dywizje” (strefy), i inne anglizmy. Najbardzie podatna jest mlodziez.
  Jesli jezyk polski im sie nie podoba to moze jezykiem oficjalnym zostanie angielski?
  Ja mimo ze od 30-lat mieszkam poza krajem jestem przywiazany do kultury i jezyka polskiego a moj wnuk,ktory jest kanadyjczykiem
  polskim wlada plynnie.
  Widac polacy maja kompleks „prowincji” a szkoda bo polska spuscizna kulturowa i jezyk nie stanowia powodo do wstydu a wrecz
  przeciwnie.

 159. Rafal Cz. said

  A to dla duszy:

 160. Rafal Cz. said

  Ten pan grajacy na „duduk” wyglad a na wuja Tarabuka z powiesci „Przygody zeglaza Sinbada” ktora czytalem w dziecinstwie.
  A muzyka piekna.
  Przez trzy pelne lata mieszkalem w Grecji.Kobiety kiedy mlode to piekne a jedzenie pod golym niebem…..

 161. Rafal Cz. said

  Panie Gajowy prosze oszczedzic wpis #159 I #160 I przedlluzy im zycie. Wszak to dla pana fraszka a ja chcialbym umilic
  zycie gajowkowiczom, co pan na to?

 162. SZCZYT izraelsko-bałkański w Warnie jest logicznym skutkiem zamordowania Wiktorii Marinowej za podjęcie TELEWIZYJNEGO śledztwa Skarbca Hitlera w Wałbrzychu jako Bułgarskiego Skarbu Imperialnego. Marinowa prowadziła TELEWIZYJNE śledztwo defraudacji funduszy unijnych, które przekazała bułgarsko-rumuńskiemu komitetowi monitorowania Funduszy Unijnych z udostępnieniem swego studia telewizyjnego w Ruse, którego bułgarski śledczy został ARESZTOWANY przez policję bułgarską, to śledztwo Zabójstwa Marinowej jest też sprawą Unii Europejskiej jako DARCZYŃCY. Jeśli UE nie włączy się czynnie do sprawy Zabójstwa Marinowej to jako SŁUŻEBNICA Rotszyldów i Izraela.
  MANIFESTACJĄ izraelskiego władztwa Skarbca Hitlera w Wałbrzychu jest izraelski znaczek pocztowy z profilem Adolfa Hitlera w mycce żydowskiej z napisami w hebrajskim, jidisz i arabskim: C:\Users\Admin\Pictires\PocztaISRAEL.jpg?
  Nie jest mi znana Data tego ZNACZKA, ale wiąże się logicznie z paszportem Adolfa Hitlera: WIEDEŃ 30 IV 1941, No 25.580; Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, kapitał KRYMINALNY. Paszport został wydany przez generałów pruskich po załatwieniu przez Winstona Churchilla preliminarza pokojowego z Zakopanego granicą niemiecko-żydowską na Missisipi: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE.
  Ja Oddaliłem włoskie i greckie roszczenia do skarbca Hitlera Zagrywką mnichów bułgarskich: Ponieważ musieli ten skarbiec dać Anglikom lub Stalinowi, który ANEKTOWAŁ Konstantynopol, to SPRZEDALI go Hitlerowi na podstawie spekulacji, że Ukryć go może TYLKO w landach wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę więc będzie można go odzyskać.
  Ponieważ złota tego STARCZAŁO na wykupienie USA to Generałowie Wehrmachtu musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ.
  Na Dworcu Głównym PKP widziałem taką scenę: 2 policjantów podchodzi do faceta i jeden wyciąga mu zza pazuchy duża piersiówkę. Piersiówka pada z TRZASKIEM na granitowe lastriko, ale NIE ROZBIJA SIĘ. Policjant wyjął skórzane rękawiczki, założył je i podniósł Piersiówkę.

 163. osoba prywatna said

  5,5 kilograma! Czy to największy jadalny grzyb?
  Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/styl-zycia/news-5-5-kilograma-czy-to-najwiekszy-jadalny-grzyb,nId,2652286#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 164. osoba prywatna said

  Dziwne, że tak często są to Syryjczycy.
  https://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-zbiorowy-gwalt-we-fryburgu-sprawcow-bylo-jeszcze-wiecej,nId,2653215?parametr=polecamy

 165. osoba prywatna said

  A potem, w szybkim tempie zaszczepią ich na grypę. Za darmo.
  https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/polscy-seniorzy-oddaja-mieszkania-za-dozywotnia-rente,2590882,4206

 166. osoba prywatna said

  Pojawiają się już doniesienia o pierwszych bankructwach firm z powodu drastycznych podwyżek hurtowych cen prądu.
  Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/firma/news/rosnace-ceny-pradu-uderza-w-firmy,2590952,1852?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 167. Anucha said

  Dosyć często czytam na forum gajówki o pewnej grupie niewiast , które jakoby miałyby mieć swoje atrybuty umiejscowione w poprzek..
  Pytania do znawców tematu.
  Czy doznania z taką osobą są silniejsze? 🙂
  I czy możliwym jest abym mógł przeoczyć a raczej nie poczuć będąc pod pierzyną z wyżej wymienioną ? 🙂

 168. Boydar said

  Panie Anucha, czy na pewno chce Pan otrzymać odpowiedź ? Uprzedzam jolajnie, że temat doznań stanowi jej część marginalną.

 169. Boydar said

  @ OP (164)

  Czyli jak Hartman wyemigruje do Nowej Funlandii to tubylcy mają wiedzieć że Polak przyjechał ?

  Był taki jeden spektakularny przypadek (zapewne nie jeden), do Londynu wyjechał p. „Kozmiński”. Historia nadała mu później ksywkę Kuba Rozpruwacz. Mało kto zwrócił uwagę, że oprócz nazwiska miał jeszcze imię i obrzezanego kutasa.

  Syryjczycy którzy są Syryjczykami wracają do Syrii, bo tam jest ich Ojczyzna i innej nie mają. Natomiast ci „Syryjczycy internacjonalni” z z ajfonami, szukają sobie właśnie nowego miejsca do wylęgu. Bo Assad im raczej nie daruje, a kopalni uranu w Syrii nie ma.

 170. Zerohero said

  @155, nnn

  przecież sam Andruszkiewicz to przeciętniak, farbowany lis głosujący za daniem 100 milionów na żydowskie cmentarze. Typowe zero z pisowskiej mlodziezowki. Na grzyba nam jego „krytyczne” przemyślenia?

 171. Boydar said

  Panie Zerohero, może klinika ?

  „… przeciętniak, farbowany lis,/…/ typowe zero …”

  A nie można jakoś krócej ? Trzy litery wystarczą, można dla lepszego zobrazowania dodać ‚pier*dolony’.

 172. Boydar said

  Ewentualnie bez tej małej gwiazdki, ta duża wystarczy.

 173. Lily said

  Re 170;Zerohero
  Wychowuja sobie nastepcow,bo nie beda
  zyc wiecznie,a tak bardzo by chcieli.
  Bo przy korycie przyjemnie i na bogato
  uplywa zycie. Jak rowniez ta moc decydowania
  o warunkach zycia innych ludzi.

 174. Lily said

  Ciekawa strona.
  http://www.isolatebutpreserve.blogspot.com

 175. Lily said

 176. Boydar said

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czy-polecali-panstwo-komus-zespol-muzyczny,255,0,2420223.html

  Ciekawe co skarbówka by zrobiła, gdyby otrzymała odpowiedź z ludowym powiedzonkiem, ch*uj komu do domu jak chałupa nie jego, w cudzysłowie oczywiście, zwyczajny cytat.

 177. cedric said

  Odra w mózgu :Sknocona fuzja

  Measles in the brain: Fusion gone awry
  17 FEBRUARY 2015

  googlotłum. z niewielką korektą

  „Wniknięcie wirusów otoczkowych do komórek rozpoczyna się, gdy błona otaczająca te cząsteczki wirusa łączy się z błoną komórkową. Proces fuzji wirusa z komórką musi być ściśle regulowany, aby upewnić się, że dzieje się to we właściwych komórkach. Aktywność fuzji wirusów odry wyizolowanych z mózgów pacjentów z AIDS nie jest odpowiednio regulowana, co może wyjaśniać, dlaczego wirusy te powodują chorobę w ośrodkowym układzie nerwowym.

  Cząstki wirusa odry wiążą się z receptorami powierzchni komórki poprzez wirusową glikoproteinę HN (ilustracja). Gdy błony wirusowe i komórkowe zostaną połączone przez to oddziaływanie receptor-ligand, fuzja jest indukowana przez drugą wirusową glikoproteinę zwaną F, a wirusowe RNA jest uwalniane do cytoplazmy komórkowej. N-końcowe 20 aminokwasów białka F jest wysoce hydrofobowe i tworzy region zwany peptydem fuzyjnym, który wstawia się do docelowych błon w celu zainicjowania fuzji. Ponieważ fuzja za pośrednictwem F-białka może zachodzić przy pH obojętnym, musi być kontrolowana, aby zapewnić, że cząsteczki wirusa łączą się tylko z odpowiednią komórką i aby zapobiec agregacji nowo wytworzonych wirionów. Peptyd fuzyjny F jest zwykle ukryty, a zmiany konformacyjne w białku pchają go w kierunku błony komórkowej (zilustrowane). Uważa się, że te konformacyjne zmiany w białku F, które eksponują peptyd fuzyjny, zachodzą po związaniu białka HN z jego receptorem komórkowym.

  Podczas niedawnego wybuchu epidemii odry w Afryce Południowej, kilku chorych na AIDS zmarło, gdy wirus odry wszedł i replikował się w ich ośrodkowym układzie nerwowym. Wirus odry zazwyczaj wchodzi drogą oddechową, ustanawia wiremię (i charakterystyczną wysypkę) i jest usuwany w ciągu dwóch tygodni. Wiadomo, że wirus dostanie się do mózgu nawet u połowy zakażonych pacjentów, ale bez poważniejszych następstw. Zapalenie mózgu wywołane wirusem odry, obserwowane u tych pacjentów z AIDS, zwykle występuje u osób z obniżoną odpornością kilka miesięcy po zakażeniu wirusem odry.

  Wirus odry izolowany od dwóch zmarłych osób miał jedną zmianę aminokwasu w glikoproteinie F, od leucyny do tryptofanu w pozycji 454. Ta pojedyncza zmiana aminokwasu umożliwiła wirusom połączenie z błonami komórkowymi bez konieczności wiązania się z receptorem komórkowym poprzez HN glikoproteina. Innymi słowy, normalny mechanizm regulacji fuzji wirusa odry – wiążący receptor komórkowy – został ominięty w tych wirusach. Ta niezwykła właściwość mogła umożliwić rozprzestrzenienie się wirusa odry w ośrodkowym układzie nerwowym, powodując śmiertelną chorobę.

  W jaki sposób zmutowane wirusy pojawiły się u pacjentów z AIDS? Ponieważ osoby te miały upośledzoną odporność w wyniku zakażenia HIV-1, nie były w stanie oczyścić wirusa w zwykłych dwóch tygodniach. W konsekwencji wirus replikował się przez kilka miesięcy. W tym czasie mogła powstać mutacja, która pozwalała na nieuregulowaną fuzję wirusa i komórki, prowadząc do niekontrolowanej replikacji w mózgu. Alternatywnie, mutacja mogła być obecna w wirusie, który zainfekował te osobniki i został wybrany w ośrodkowym układzie nerwowym.

  Ciekawe pytanie brzmi, czy te neurotropowe wirusy odry mogą być przenoszone przez aerozol pomiędzy gospodarzami – raczej niepokojący scenariusz. Na szczęście mamy szczepionkę przeciw wirusowi odry, która skutecznie zapobiega infekcjom, nawet w przypadku tych zmutowanych wirusów.”

  http://www.virology.ws/2015/02/17/measl … gone-awry/

  Vincent Racaniello Ph.D., Professor of Microbiology & Immunology in the College of Physicians and Surgeons of Columbia University.

  A jeśli ktoś stracił kontrolę nad podawanym /zmutowanym wirusem, albo podano szczepionkę dziecku ze znacznie obniżoną odpornością, czy ktoś zagwarantuje bezpieczeństwo takiego produktu? A samo zarażanie przez szczepione osoby nie stanowi zagrożenia?

 178. Boydar said

  Musiał umrzeć, innej opcji nie było

  .https://www.youtube.com/watch?v=qFpCb27-Khg

 179. existō said

  https://finanse.wp.pl/niemiecki-historyk-o-reparacjach-najwiekszy-niesplacony-dlug-6312953214752897a

  DW: I co Pan wyliczył?

  KHR: Przypomnijmy, że Ateny mówią o 380 mld euro, Mularczyk mówił swojego czasu o 1 bilionie dolarów, teraz sumę tę zredukował. Instrument bazowy wszystkich zniszczeń i strat ludzkich spowodowanych przez Niemcy w czasie II wojny światowej to prawie 500 mld dolarów w warunkach z 1938 r. Obecnie to prawie 7,5 bilionów euro. Bez oprocentowania. Dla Polski straty materialne, ludzkie i niewynagrodzoną pracę przymusową wyceniliśmy na 78 mld dolarów w roku 1938. Dzisiaj to ponad 1 bilion euro.

  W przypadku Grecji suma, którą wyliczyliśmy – bez oprocentowania – jest niższa niż komisji parlamentarnej i wynosi 190 mld euro.

  Nigdy nie będzie możliwe spłacenie całego długu i zawsze będzie chodziło tylko o niewielką część. Może jedną dziesiątą, może jedną piątą. Niemcy mają obowiązek spłaty odszkodowania. Dla Polski ta sytuacja jest ewidentna. Trzeba też uwzględnić, jaką sumę odszkodowania i reparacji Niemcy zapłaciły już Polsce.

 180. existō said

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/imigracja-zarobkowa-do-polski-ukraincy,199,0,2419911.html

  „Przechwyciliśmy dwie trzecie imigrujących do Unii za pracą. Już półtora miliona ma pozwolenie na pobyt(…)”

 181. gość said

  Migranci w drodze do Europy dostają pieniądze na kartach. To wspólne dzieło UE, UNHCR, Sorosa i Mastercard.

  Setki migrantów, którzy w ostatnich miesiącach napłynęli do Bośni i Hercegowiny, bezskutecznie próbują przedostać się do Chorwacji, a tym samym na teren Unii Europejskiej i dalej na Zachód. Z czego tam się utrzymują? Z pieniędzy, które przelewane są na konta przyznanych im kart pre-paid Mastercard.

  O sprawie informuje Nova24TV – słoweński koncern medialny, składający się z kanału telewizyjnego, stacji radiowej i internetowego portalu informacyjnego. Nova24TV została założona przez członków i sympatyków konserwatywno-liberalnej Słoweńskiej Partii Demokratycznej.

  Jak widać na załączonej na Twitterze fotografii, karty są bezimienne!

  http://dzienniknarodowy.pl/migranci-drodze-europy-do/

 182. brys said

  Wydalenie z Włoch 2700 nielegalnych imigrantów do Bangladeszu, Nigerii, Pakistanu i Wybrzeża Kości Słoniowej rozpocznie się w lutym 2019 roku i potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Rząd przeznaczył na ten cel 12 milionów euro. Jak umiem używać kalkulatora to 4444 Euro na pysk. Tanie linie nie miały by zniżek grupowych?

  I jeszcze będą wydalać około 2,7 imgranta dziennie?

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wlochy-rozpoczely-pierwsze-deportacje-nielegalnych-imigrantow

 183. gość said

  Papież: Uchodźcy są gwałceni i maltretowani

  „Migranci i uchodźcy są lekceważeni, wyzyskiwani, gwałceni i maltretowani” – napisał papież Franciszek do uczestników forum na temat migracji odbywającego się w Meksyku. Położył nacisk na znaczenie przygotowywanych światowych porozumień w sprawie migracji.

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-papiez-uchodzcy-sa-gwalceni-i-maltretowani,nId,2653194#utm_source=fb&utm_medium=fb_share&utm_campaign=fb_share&iwa_source=fb_share

  ———–
  Qrva…
  Admin

 184. Boydar said

  Nie wiem co to zwierzę te „oszczędności” i którędy się je je, ale artykuł przeczytałem z życzliwym zainteresowaniem

  https://www.o2.pl/artykul/oszczednosci-polakow-wiemy-ilu-je-ma-jaka-kwota-pozwala-nam-czuc-sie-bezpiecznie-6312911196255873a

 185. gość said

  Które państwa będą odbudowywać Syrię?

  Po wyzwoleniu większości terytorium Syrii od terrorystów, Damaszek przystąpił do realizacji projektów związanych z odbudową infrastruktury kraju. Syryjski rząd podkreślił, że nie każdy zdoła wejść na syryjski rynek.

  Doradca syryjskiego rządu Abdel Gader Azuz powiedział w rozmowie ze Sputnikiem, że odbudowywać Syrię będą te kraje, które pomogły Damaszkowi podczas wojny.

  – Uprzywilejowani będą główni syryjscy sojusznicy, przede wszystkim Rosja i Iran. Specjaliści z tych krajów będą odbudowywać i finansować projekty w strategicznie ważnych sferach, np. energetycznej – dodał.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201811039117540-sputnik-syria-wojna-odbudowa-kraju/

 186. Boydar said

  Więc jednak winien jest hel … cośmisię zaczyna kojarzyć

  https://www.dobreprogramy.pl/iphone-zniszczony-przez-hel,News,w,91869.html

 187. Boydar said

  Jeżeli NFZ szuka na szybko winnych przyczyn zgonów to znaczy tylko, że sam ma dupę brudniejszą niż sześć chińskich smoków które się właśnie zesrały

  https://tech.wp.pl/raport-nfz-umieralnosc-polakow-rosnie-przyczyna-moze-byc-smog-6312217749481601a

 188. andzia said

  Wprowadzają większy zamordyzm niż w Korei Płn.Unia wprowadziła dyrektywę zobowiązujacą państwa do ścigania wolności wypowiedzi. Specjalne szkolenia do organów ścigania, pieniądze dla organizacji „otwartych” za donosy i zakaz krytycznych wypowiedzi dla obywateli pod tytułem walki z faszyzmem, ksenofobią i podobnymi dyrdymałami. Proponuję posłuchać, chociaż dobrze byłoby mieć jakąś melisę pod ręką:

 189. revers said

  gazeta wyborcza z rebe michnikiem na czele juz nie przepusci ani zywego narodowca, pierwszenstwo dla tenczowiakow, lbtq i komunistow

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24105779,marsz-niepodleglosci-2018-bez-prezydenta-ale-ze-srodowiskami.html

 190. Piskorz said

  re 184 Anna Karasińska, ekspert ds. badań rynkowych Provident Polska”. A PROVIDENT POLSKA….to ma zezwolenie na swoją działalność…?! Tak tylko pytam…bo trochę w to wątpię!!

 191. gość said

  Europejska energetyka się łączy. Polska zostaje sama

  W sobotni poranek doszło do niecodziennego zjawiska. Hurtowe ceny prądu w niemal całej Europie Zachodniej zupełnie się wyrównały. Tylko cztery państwa UE zachowały cenową niezależność. Wśród nich była Polska z najdroższym prądem w Unii Europejskiej.

  https://wysokienapiecie.pl/14396-ceny-energii-elektrycznej-listopad-2018/

 192. osoba prywatna said

  W sobotni poranek doszło do niecodziennego zjawiska. Hurtowe ceny prądu w niemal całej Europie Zachodniej zupełnie się wyrównały. Tylko cztery państwa UE zachowały cenową niezależność. Wśród nich była Polska z najdroższym prądem w Unii Europejskiej.
  https://wysokienapiecie.pl/14396-ceny-energii-elektrycznej-listopad-2018/

 193. osoba prywatna said

  Włochy – weganka groziła, że zabije matkę za przygotowanie gulaszu

  Gdy matka oskarżonej przygotowywała Ragù (tradycyjny włoski sos mięsny z makaronem), 48-letnia kobieta chwyciła nóż i zaczęła jej grozić, że ją zabije jeśli nie przestanie gotować. Sprawa trafiła do sądu, a wegankę ukarano grzywną 1170 dolarów. Uważajcie, weganie są nieobliczalni.
  https://www.foxnews.com/food-drink/vegan-woman-in-italy-threatens-to-kill-mom-for-making-traditional-meat-sauce

 194. osoba prywatna said

 195. osoba prywatna said

 196. gość said

  Rzymkowski: Ja bym się na pewno nie spotykał z prezydentem Syrii Baszszarem al-Assadem [WIDEO]

  Poseł Kukiz’15 i wiceprezes Unii Polityki Realnej, Tomasz Rzymkowski w programie „Prosto w oczy” Telewizji Republika został zapytany o wizytę w Syrii posła Pawła Skuteckiego, również z Kukiz’15, który spotkał się w prezydentem tego kraju Baszszarem al-Assadem.

  Zapytany o to „Czy był to dobry ruch czy zły, a może zaskakujący?”, poseł Rzymkowski odpowiedział:

  http://dzienniknarodowy.pl/rzymkowski-ja-bym-sie-pewno-s-wideo/

 197. osoba prywatna said

  5 SPOSOBÓW NA DOŻYCIE DO 100 LAT
  .https://www.youtube.com/watch?v=qHt6LWKu12s

 198. gość said

  „Jedynymi prawymi ludźmi są złodzieje i bandyci”. Stanisław Michalkiewicz o Sergiuszu Piaseckim

 199. gość said

  Bez zmian w polsko-niemieckich relacjach

  Rządzący mieli ograniczyć zależność Polski od Niemiec, ale najprawdopodobniej wszystko pozostanie po staremu. Świadczą o tym tematy poruszane podczas polsko-niemieckich konsultacji międzyrządowych w Warszawie, ponieważ w ich trakcie nie podnoszono więc w ogóle tematu reperacji wojennych, z kolei premier Mateusz Morawiecki zajmował się zachwalaniem współpracy z naszym zachodnim sąsiadem. Dodatkowo władze Polski i Niemiec chcą umacniać Unię Europejską oraz podkreślają znaczenie kooperacji ze Stanami Zjednoczonymi w ramach NATO.

  http://autonom.pl/?p=23894

 200. osoba prywatna said

 201. osoba prywatna said

 202. gość said

  Klątwa Kaddafiego. Zobaczcie czym w Wielkiej Brytanii i Holandii poprzedzane są posiedzenia rad miejskich

  Europejskie media w ostatnich dniach zaszokowało nagranie z posiedzenia Rady Miasta Luton w Wielkiej Brytanii. Rozpoczęcie obrad poprzedziła bowiem muzułmańska modlitwa. Wcześniej podobne praktyki były w innym brytyjskim mieście – Oldham. W Holandii w wielu miejscowościach (np. w liczącym 100 tys. ludzi Deventer w prowincji Overrijssel) słychać już tradycyjne muzułmańskie wezwania do modlitwy. Na naszych oczach Europa staje się muzułmańską kolonią.

  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/17891-klatwa-kaddafiego-zobaczcie-czym-w-wielkiej-brytanii-i-holandii-poprzedzane-sa-posiedzenia-rad-miejskich

 203. osoba prywatna said

  Gówno Prawda będzie serwować gówno żarcie. A czy będzie koszerne?
  I GW gratis.
  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-lokale-gastronomiczne-papa-diego-w-gdansku-katowicach-i-warszawie#utm_medium=frame&utm_campaign=iframe_out&utm_source=www.wykop.pl

 204. osoba prywatna said

  Francja: zagadkowe przypadki deformacji u noworodków. Winna chemia?

  W trzech regionach Francji w ostatnich latach urodziło się ponadprzeciętnie dużo dzieci z deformacją rąk. Władze dopiero teraz zaczynają badać sprawę.
  https://www.dw.com/pl/francja-zagadkowe-przypadki-deformacji-u-noworodk%C3%B3w-winna-chemia/a-46139165?maca=pol

 205. osoba prywatna said

  Odra – czego należy się obawiać?

  ….Dwóch amerykańskich profesorów epidemiologii opublikowało w zeszłym roku badanie pt. „Pilotażowe badanie porównawcze zdrowia szczepionych i nieszczepionych amerykańskich dzieci w wieku 6 do 12 lat”.[2]

  Wyniki. Dzieci szczepione:

  – 30 razy częściej chorowały na alergiczne katary;

  – 22 razy częściej stosowały leki na alergie;

  – 3 razy częściej występowały zmiany skórne alergiczne;

  – 5 razy częściej były upośledzone umysłowo i miały trudności w nauce;

  – 4,2 razy częściej na ADHD i autyzm;

  – 4 razy częściej cierpiały na choroby neurorozwojowe;

  – 4 razy częściej chorowały na zapalenie ucha środkowego;

  – 6 razy częściej chorują na zapalenie płuc;

  – 4 razy większe ryzyko zdiagnozowania choroby przewlekłej;

  – szczepienia u wcześniaków wiązały się ze zdecydowanie częstszym występowaniem zaburzeń neurorozwojowych.
  http://stopnop.com.pl/oswiadczenie-odra/

 206. osoba prywatna said

  Belgijska modelka zrobiła sobie nagie zdjęcie w meczecie
  https://gossiphubb.com/model-marisa-papen-sparks-outrage-by-flashing-vgina-at-famous-turkey-mosque/

 207. Boydar said

  To jest pieprzony sofizmat ! Szczepienie ma zabezpieczyć przed chorobą, zabezpieczyło chorobę, więc nie było to szczepienie !

  To co to było ? I jaki jest na to paragraf ?

 208. osoba prywatna said

  Sodomia tylko w więzieniach! Tanzania zaczyna masowe aresztowania w środowiskach LGBTQ… Wyroki po 30 lat więzienia
  https://nczas.com/2018/11/02/sodomia-tylko-w-wiezieniach-tanzania-zaczyna-masowe-aresztowania-w-srodowiskach-lgbtq-wyroki-po-30-lat-wiezienia/

 209. Boydar said

  Zatem oczekiwać należy fali emigrantów, z Tanzanii.

 210. osoba prywatna said

  Nielegalni imigranci z Pakistanu zatrzymani na lotnisku w Pyrzowicach. Przylecieli WizzAirem z Dubaju. To pierwszy taki przypadek
  https://nczas.com/2018/11/03/nielegalni-imigranci-z-pakistanu-zatrzymani-na-lotnisku-w-pyrzowicach-przylecieli-wizzairem-z-dubaju-to-pierwszy-taki-przypadek/

 211. gość said

  Szlęzak: Rozpad Polski na dwie cywilizacje

  eszcze raz o wyborach samorządowych, ponieważ mam wrażenie, że ich ranga i skutki są donioślejsze niż się powszechnie sądzi. Dotychczas wybory pokazywały różne podziały wśród Polaków. W naturalny sposób wybory zawsze pokazują podziały polityczne i to w demokracji jest normalne. Jednak te wybory pokazały podziały na dużo większą skalę niż tylko różnice polityczne. Biorąc za miarę tych podziałów pojęcia stworzone przez Feliksa Konecznego, te wybory pokazały powstające różnice cywilizacyjne dzielące Polaków. Podążając za myślą Konecznego wniosek z tej obserwacji jest taki, że może już są, a na pewno będą to wrogie cywilizacje i jako takie muszą się zwalczać. Oznacza to stopniowy rozpad narodu i państwa polskiego.

  https://konserwatyzm.pl/szlezak-rozpad-polski-na-dwie-cywilizacje/

 212. osoba prywatna said

  A munż 1 7ydówki nie szedł na czele pochodu.
  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/marsz-zywych-trupow-2018-zombie-po-raz-ostatni-przeszli,4708829,artgal,t,id,tm.html

 213. osoba prywatna said

  Po murzynach, muslimach, banderowcach, 7ydach, zaczynają przybywać do Polski….pelikany.
  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/pelikan-w-warszawie-egzotyczny-ptak-plywal-po-jeziorze,4862812,artgal,t,id,tm.html

 214. osoba prywatna said

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_n1vTSCk0WpsXDxvknwmBcER55THw31C4,wat.jpg?author=CapaldiTheDoctor&auth=fff496938f56898a5ab7ccc7845d9a3b

 215. Boydar said

  A chociaż młode ? Te pelikany, znaczy się.

  Pewnie na naukę łykania przyleciały, od czytelników gazwybu i oglądaczy tvn24

 216. osoba prywatna said

  A to jako wkładkę do gazetki Lidla.

 217. osoba prywatna said

 218. osoba prywatna said

  Bieszczady – Będzie więcej schodów
  Dla miłośniczek szpilek oraz fanów kubotów, wędrówka po szlakach stanie się czystą przyjemnością. Brakuje tylko asfaltowego podjazdu na połoniny …

  https://bieszczady24.pl/art/2010/wiecej-schodow-na-szlakach-prace-w-10-miejscach-parku

 219. osoba prywatna said

  Apple jako osłony elektromagnetycznej na PCB używa … zwykłej gąbki xD
  Nie jakąś tam specjalistyczną taśme, nie metaliczną osłonę z płytki miedzi, zwyczajna gąbka, którą żywcem przykleili do PCB, która zbiera wilgoć i z czasem staje się powodem zwarcia na płycie głównej. Nie ma to jak stosować najgorsze rozwiązanie do najdroższych laptopów konsumenckich…
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=seS1npew8lU

 220. osoba prywatna said

  Late 1890s – A Trip Through Paris, France
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=356&v=NjDclfAFRB4

 221. osoba prywatna said

  Jak wygląda paraliż senny
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=190&v=LXQQjaWxbuY

 222. osoba prywatna said

 223. NyndrO said

  W poprzek się patrzy. I to takie halołin. I jest to zajawka. Prawie, jak na karuzeli.

 224. NyndrO said

  Tego się nie używa dla doznań fizycznych. Nawet film o tym zrobiły. „Człowiek Słoń”. Ja wybieram karuzelę.

 225. osoba prywatna said

  Cisza też zabija. „Jest bardziej uciążliwa dla organizmu człowieka niż hałas”
  Kompletna cisza jest bardzo rzadkim przypadkiem. – Nie ma jej nawet w Bieszczadach – mówi akustyk prof. Adam Lipowczan. I dodaje, że z powodu ciszy ludzie mogą zwariować, a nawet umrzeć
  https://wiadomosci.wp.pl/cisza-tez-zabija-jest-bardziej-uciazliwa-dla-organizmu-czlowieka-niz-halas-6309422910773377a

 226. Piskorz said

  Количество алкоголиков в Израиле стремительно возрастает. Только за последний год число людей, проходящих курс лечения от алкогольной зависимости, возросло на 48%. Такие данные приводятся в опубликованном отчете Службы скорой помощи „Маген-Давид адом”. ILOŚĆ ALKOHOLIKÓW W IZRAELU..WZRASTA..tylko za ostatni rok liczba ludzi odbywających kurs leczenia odwykowego wzrosła o 48%..dobre info, nie ma co!!

  ———–
  Musimy zapracować na alkohol dla nich.
  Admin

 227. NyndrO said

  Chociaż z trzeciej srony. Słonia żal.

 228. Boydar said

  Pyzdra to by rzekł „pikna śmierć”

 229. NyndrO said

  No baba z brodo. I broda ma łechtac po klaccie?

 230. NyndrO said

  No Panie Krzysiu.

 231. jano said

  Pierwszy grzmot zabrzmi w Kijowie — matce miast rosyjskich, kolebce. I stąd potoczy się ten grzmot po całej ziemi ruskiej, nie ominie Rosji, niczego, wokół będzie opętanie. Ale Rosja się ostanie, tam łaska Boża będzie wielka, nawet siły piekielne, siły antychrysta nie zwyciężą Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego.

  „Święci starcy mówili: „Czyste prawosławie zachowa się tylko w Rosyjskim Kościele Prawosławnym. Wszyscy pozostali odstąpią, wszyscy znajdą się pod urokiem diabła, a Rosyjski Kościół Prawosławny zachowa czystość wiary do nadejścia antychrysta”… Oto ostatni dzień antychrysta. Na Rusi płonąć będą kaganki prawdziwej wiary. I nie zgasi ich urok diabelski, ani prześladowania, ani żadne inne intrygi szatańskie. Kaganki będą płonąć na ruskiej ziemi świętej”.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201811049120969-Sputnik-starzec-Zosima-Donbas-przepowiednie-prawoslawie-ukraina-antychryst-rozlam/

 232. Lily said

 233. Zdziwiony said

  Transmisja Mszy świętej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości jest w tej chwili z Jasne Góry on-line i tv TRWAM

 234. Lily said


  Zrodlo;Eter.tv

 235. gość said

  Była świadkiem Jehowy. Dziś mówi: Wyszłam z sekty

  Sara Andrychiewicz była świadkiem Jehowy, jednak pół roku temu zdecydowała o wystąpieniu ze wspólnoty. O swoich doświadczeniach opowiedziała w Polsat News.

  – Uważam, że to jest sekta, tylko w rozmowach z osobami, które jeszcze wierzą bardzo w to, staram się unikać tego określenia, bo na hasło „sekta” oni się bardzo spinają i od razu wszelkie argumenty upadają. Uważam, że wyszłam z sekty – mówiła kobieta.

  Na pytanie o relacje z rodziną, pani Sara odpowiedziała, że z częścią swoich bliskich ma kontakt, ale nie może o tym mówić z powodu nieprzyjemności, jakie mogą ich spotkać z jej powodu. Tłumaczyła, że decyzję o opuszczeniu wspólnoty pomógł jej podjąć mąż.

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/82581/Byla-swiadkiem-Jehowy-Dzis-mowi-Wyszlam-z-sekty.html

 236. Lily said


  Reprezentowala III.R.P,na zjezdzie Bilderberg
  Group,to byl 2015r,albo 2016r,(do sprawdzenia)
  Maz jej,rowniez bral udzial tylko w innym roku.
  To wlasnie Bolderberg Group,stoi za NWO.
  Bilderberg Group,jest to najbardziej ekskluzywny
  club.Nikt nie moze kupic sobie wejscia do
  niego.Najwyzsze wladze tego club decyduja kogo do niego zaprosic.
  „One Warld Order governance run by the
  top power elites”.
  Ciekawostka na koniec.Trzecia (III) R.P,
  jako jedyny kraj dawnego Bloku Wsch,
  bierze udzial w tych zjazdach.

 237. Salcie said

  Znamy, czytaliśmy, wiemy ale …..przypomnieć nie zaszkodzi….

  ———————————–

  Jaro Kowalski

  W lipcu 1971r. prasa zachodnia, szeroko rozpisywała się na temat wypowiedzi polskiego żyda z Izraela, niejakiego Abrahama Vidro.

  Abraham Vidro wyznał, że :

  1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli żydzi:
  – Raichman
  – Mierkułow
  – Urbanowicz

  2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  – Lew Rybak,
  – Chaim Finberg,
  – Abraham Borisowicz

  3.) Zbrodnię wykonali:
  – Bogdan Zaharewicz,
  – Kobulow,
  – Begman,
  – Elman,
  – Estrin,
  – Krongauz,
  – Lejbkind,
  – J. Raichman,
  – Abakumow,
  – Milstein (transport),
  – Sierow,
  – Abram Borysowicz,
  – Lew Rybak,
  – Chaim Finberg,
  – major Joshua Sorokin,
  – kapitan Aleksander Susłow,
  – kapitan Samyun Tichonow.
  Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem!

  To wszystko była ta sama nacja, ci sami ludzie, którzy zaczęli mordować Polaków od czasu gdy objęli rządy nad tymi ziemiami.

  Bez powiedzenia tej prawdy, dalsze losy Polaków czy Rosjan są skazane na niepowodzenie!! Zarówno Rosja jak i Polska skażona jest obecnością Żydów i ich popleczników we wszystkich strukturach państwa.
  I to jest na pewno główną przyczyną konfliktów w polityce obu tych państw.

  — Zbrodnie ludobójstwa:
  – Katyń, Kozielsk, Starobielsk, Ostaszkowo, Kuropaty, Miednoje, Bykownia, Charkow.

  — To żydowscy komisarze strzelali bezbronnym polskim oficerom w tył głowy!
  — Zamordowanie w zamachu Generała Broni Władysława Sikorskiego.
  — Po wojnie w strukturach przemocy, zbrodni i bezprawia: MBP / UB / SB / PZPR masowo prześladują, niszczą, znęcają się i mordują Polaków; patriotów polskich, katolików, polskich naukowców, polskich artystów i polskich kapłanów, polskich oficerów i polskich żołnierzy AK, WiN, ZWZ,
  i tak to trwa do dzisiaj !

  Należy naciskać na Instytut Pamięci Narodowej aby jak najwięcej tych informacji zostało ujawnionych.

  Warto również wspomnieć, że w roku 1994 lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” Aleksander Barkaszow udzielił wywiadu dla „Życia Warszawy”.
  Mówił: „Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku.
  Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii.
  Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.

  skopiowane z internetu

 238. Regina said

  Maliniak będzie zapitalał w marszu żywych.Tam jest jego miejsce i jego rodziny.

 239. gość said

  Łukaszenka: Nie chcemy walczyć z Polakami, ale budowa amerykańskiej bazy zmusi nas do reakcji

  Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka spotkał się dzisiaj z mieszkańcami Bołbasowa w obwodzie witebskim w rejonie orszańskim.

  – Jesteśmy nastawionymi na pokój ludźmi, nie chcemy wojny. Nie jesteśmy bogaci, ale nie pytamy nikogo, będziemy sami zarabiać na nasze szczęście – stwierdził prezydent Białorusi, cytowany przez państwową agencję BELTA. – Powiedziałem już, że dziesiątki i setki lat negocjacji są lepsze niż jeden dzień wojny.

  http://dzienniknarodowy.pl/lukaszenka-chcemy-walczyc-polakami-budowa-amerykanskiej-bazy-musi-nas/

 240. gość said

 241. gość said

  Półtora miliona pozwoleń na pobyt w Polsce dla imigrantów! Przyjmujemy blisko 60 procent przybyszów do UE. Stanowią coraz większy procent mieszkańców naszego kraju

  4,8 procent osób mieszkających w Polsce stanowią obecnie imigranci zarobkowi – to najwyższy wskaźnik w całej Unii Europejskiej, dla której średnia wynosi 1,7 procent. W ciągu zaledwie ostatnich trzech lat do Unii Europejskiej trafiło w sumie prawie 9 milionów osób, a tylko w ubiegłym roku pozwolenie na pierwszy pobyt dostało ponad trzy miliony osób.

  https://nczas.com/2018/11/04/poltora-miliona-pozwolen-na-pobyt-w-polsce-dla-imigrantow-przyjmujemy-blisko-60-procent-przybyszow-do-ue-stanowia-coraz-wiekszy-procent-mieszkancow-naszego-kraju/

 242. gość said

  Za „epidemię” odry odpowiadają imigranci? Prof. Gut: „Odra, która jest u nas, to odra która została do nas przywleczona”

  We wszystkich największych mediach w kraju możemy dziś przeczytać apele o szczepienie dzieci, a także wizję armagedonu jaki zgotowali „antyszczepionkowcy” (zazwyczaj używa się tego słowa na określenie zwolenników dobrowolności). Przyczynkiem do tego było zachorowanie 17 dzieci na odrę w powiecie pruszkowskim, a także ogólny wzrost liczby zachorowań w 2018 roku.

  Tymczasem warto uporządkować fakty i postawić kilka pytań, nad którymi nikt w mainstremowych mediach się nie pochyla.

  https://nczas.com/2018/11/04/93797/

 243. gość said

  Konrad Rękas: Teherańska nauka

  W jakim państwie nie zdarzają się zamachy stanu ani „demokratyczne rewolucje”? W USA, bo w Waszyngtonie nie ma amerykańskiej ambasady… Ten stary dowcip najprościej, ale i najprecyzyjniej oddaje prawdziwą rolę takich ośrodków na całym świecie. Warto przypomnieć, jak z tym problemem poradzono sobie 39 lat temu w Iranie.

  Namiestnicy upokorzenia

  Szczególnie dla państw środkowej Europy – obecność amerykańskich placówek dyplomatycznych ma wymiar tak symboliczny, ale i jak najbardziej praktyczny. W Polsce amerykański ambasador odbywa regularne video-konferencje z udziałem wojewodów, odbierając od nich raporty i wydając polecenie do wykonania na poziomie administracji regionalnej, całkowicie pomijając polski rząd i konstytucyjne organy państwa!

  http://xportal.pl/?p=34185

  ————–
  Ciekawe, czy jest tam jakiś ambasador nieżydowskiego pochodzenia.
  Admin

 244. gość said

  Jaki kraj jest najbogatszy?

 245. gość said

  Tanzania rozprawia się z homoseksualistami

  Od kilku dni w Tanzanii trwają intensywne działania uderzające w środowiska homoseksualne, mające być częścią ogólnokrajowej walki z prostytucją i brakiem moralności. Zgodnie z tanzańskim prawem utrzymywanie kontaktów seksualnych przez osoby tej samej płci jest karalne, dlatego osobom złapanym przez tamtejsze służby może grozić nawet do trzydziestu lat więzienia.

  http://www.autonom.pl/?p=23885

 246. gość said

  Bułgaria: szokujące zmiany w prawie. Państwo będzie kontrolować wiarę obywateli

  Parlament Bułgarii w pierwszym głosowaniu przyjął nowelizację ustawy o kulcie. Ma ona zapobiegać radykalizowaniu się pewnych nurtów religijnych. Kontrowersyjne zmiany wywołały sprzeciw Kościoła katolickiego.

  – Jest to powrót do pozwoleń, które były wymagane w czasach komunizmu. Łamie się w ten sposób podstawowe zasady państwa prawa, zaprzecza wolności religijnej, naruszając tym samym konstytucję i akty międzynarodowe, które podpisała Bułgaria – mówi bp Christo Projkow, przewodniczący konferencji episkopatu tego kraju.

  Ścisłą kontrolę nad wyznaniami sprawować ma Dyrekcja ds. Kultów. Ona ma autoryzować pracę zagranicznych księży w kraju, będzie posiadała całkowitą kontrolę nad monitorowaniem wpływów pieniężnych oraz ma wydawać pozwolenia na otrzymywanie zagranicznych dotacji.

  https://www.pch24.pl/bulgaria–szokujace-zmiany-w-prawie–panstwo-bedzie-kontrolowac-wiare-obywateli,63909,i.html

 247. osoba prywatna said

  Zagrodowa hodowla danieli
  http://www.kalendarzrolnikow.pl/391/zagrodowa-hodowla-danieli

  Hodowla przepiórek – pomysł na ciekawy biznes
  http://www.kalendarzrolnikow.pl/3988/hodowla-przepiorek-pomysl-na-ciekawy-biznes

 248. osoba prywatna said

  Amerykanie napadli na Afganistan głównie po to, by wznowić przemysł opiumowy – mówi dr Kevin Barrett.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/146183,co-sie-dzieje-w-afganistanie-04-11-2018

 249. osoba prywatna said

  Nasi rodzice lub dziadkowie często na własny użytek robili mięsne przetwory. Oprócz peklowanego mięsa, zwykle w gospodarstwach przygotowywano też wędzone kiełbasy i szynki. Jednak wędliny, które dziś możemy kupić w sklepach, nie mają z tamtymi kiełbasami wiele wspólnego.
  http://www.kalendarzrolnikow.pl/4046/zakupy-z-glowa-wedliny-z-soja-lub-pszenica-2

 250. Boydar said

 251. revers said

  KOLEJNY RAZ PRACUJMY NA ZEMSTĘ ..
  Andriejew niedawno udzielił gazecie „Izwiestja” wywiadu i już sam tytuł rozmowy jest dość znamienny: „Nie mamy prawa tego zapomnieć ani przebaczyć. Ani teraz, ani w przyszłości”. Słowa te odnoszą się do Polski

  Ile podłości w tym narodzie .Jak .Jak szanować taki naród.
  Spokojnie spoczywali w grobowcu na starej części cmentarza żołnierze Armii Radzieckiej

  „Śmierć Żołnierska jest święta”.
  Śmierć Żołnierska jest święta.
  I każdy odruch nienawiści
  podlega karze.
  Czy wrogiem był, czy bliźnim,
  Jednak szacunek musimy nieść
  Im w darze.

  https://gazda110.blogspot.com/2018/11/czas-jeszcze-zmienic-nazwe-ulicy-aleje.html?fbclid=IwAR0j2ACF63jWTWEwxfMIs16YzD72seKsgvSqAXubH1IYSidszQbWL_m93Hs

 252. lol said

  Czytaj dwa genialne felietony na:
  https://wprawo.pl/2018/10/30/lot-nad-kukulczym-gniazdem-jest-takie-miejsce-taki-kraj-1/
  https://wprawo.pl/2018/11/02/lot-nad-kukulczym-gniazdem-2-poznacie-prawde-a-prawda-was-wyswobodzi-j-832/

 253. osoba prywatna said

 254. Zerohero said

  @osoba prywatna, 216

  Moja teściowa (fanatyk pisowski) powiedziała, że Niemcy byli lepsi niż Rosjanie, bo z Niemcami można się było dogadać. No jak pięknie się te dzieci dogadały.

 255. osoba prywatna said

  Uwaga: LUBIMY przeglądać wasze PRYWATNE dane, smsy, e-maile, PIN-y, pejsbooki, zdjęcia. Dziękujemy
  .https://www.youtube.com/watch?v=VosmRwJ6OMY

 256. osoba prywatna said

  Aleksander Jabłonowski, Maciej Poręba, NORMALNI NARODOWCY ALTERNATYWĄ DLA POLSKI
  .https://www.youtube.com/watch?v=j7D41JJLb0s

 257. Głos Prawdy said

  Najpiękniejsza rzecz po tej stronie nieba – jak wygląda liturgia w rycie trydenckim

  .https://www.youtube.com/watch?v=Cg8-bKDaIk0

 258. Boydar said

  „Z tej krynicy wody ulej.
  Kiedy nią przemyjesz oczy,
  Wnet przed tobą się roztoczy
  Gładka droga. Idź nią żwawo,
  Byle w prawo, zawsze w prawo!
  Gdy dotrzymasz tego święcie,
  Spadnie z ciebie złe zaklęcie.”

  Jan Wiktor Lesman

 259. revers said

  Ponad 20 tys. jurnych mlodych pakistanczykiw, marokanczykow z nozami chce przedostac sie dalej do europy, cel Niemcy Merkel, kraje skandynawskie

  https://www.krone.at/1801367?fbclid=IwAR0UbJNQguQKXAY6Qlgyu-FXJpwa9zuIu_7W1FsodANrjTErJjQjD7HmNow

  dalej to owce, vaginki w gore, majtki w dol, 600 euro na przywitanie.

 260. Piskorz said

  re 258 Ładne, dzięki, p. Boydar..

 261. revers said

  Brazylia przenosi ambasade z Tel Avivu do Jerozilimy

  https://www.rp.pl/Swiat/181109974-Brazylia-przenosi-ambasade-z-Tel-Awiwu-do-Jerozolimy.html?fbclid=IwAR3IQkdi0ch36Bi76_chdCLz8nfvWiTcMxDH7kJCygBveezwa2N-81fw6yU

  no pikny gret babilon izraelski robi sie na oczach calego swiata, a goje spia albo sie konsumuja.

 262. gość said

  Białoruś

 263. Piskorz said

  Starikow wyraził przekonanie, że USA zmieniły Ukrainę w antyrosyjskie państwo, tylko po to, zeby wywołać konflikt z potężnym sąsiadem.Jeszcze niedawno Kijów był najpewniejszym sojusznikiem Moskwy. Federacja Rosyjska ma wszelkie możliwości przywrócenia tego statusu Ukrainie bez doprowadzenia sprawy do poważnego konfliktu. Problem stworzony przez Amerykanów na Ukrainie może zostać rozwiązany w ciągu zaledwie kilku tygodni, po prostu rozpoczynając masową dystrybucję rosyjskich paszportów. PS MOŻE TO JEDYNE ROZWIĄZANIE…ale czy tzw. góra na Kremlu to zaakceptuje..?! Może mają inne wytyczne..?! Wiadomo skąd..!!

 264. Piskorz said

  Ponadto 22 maja Piłsudski wydał rozkaz, w którym przyznał rację obu walczącym stronom, zapowiadając niewyciąganie konsekwencji wobec pokonanych oraz zgodę i pojednanie. Jednak kolejne dni zweryfikowały obietnice Marszałka.
  Generał Tadeusz Rozwadowski internowany w Wilanowie /Archiwum Tomasza Basarabowicza
  Generał Tadeusz Rozwadowski internowany w Wilanowie
  /
  Niebawem część internowanych oficerów zwolniono, natomiast generałów Rozwadowskiego, Zagórskiego, Malczewskiego i Jaźwińskiego oskarżono o przestępstwa natury kryminalnej i odstawiono do Wojskowego Więzienia Śledczego nr I przy ul. Dzikiej 19 w Warszawie. Stamtąd 26 maja przetransportowano ich do WWŚ nr III na Antokolu w Wilnie. MARSZAŁEK WYDAŁ ROZKAZ JAK WYŻEJ…a potem..ta 4 w dziwnych okolicznościach rozstała się z życiem..!!

 265. Hanna Korecka said

  ad 135 zamiast kreowanego ,tzw,autorytetu ”-w temacie NEO MARXIZMU -rewolucji kulturowej ;polecane ;Ks prof Tadeusz Guz w Amicusie- Pani dr Aldona Ciborowska -4 11-w Radiu Maryja -rozmowy niedokonczone

 266. OTTOOT said

  rządzą wami kurwy i złodzieje a naród głupi klaszcze i się śmieje

 267. OTTOOT said

  lewackie cioty
  kurewSSkie POMIOTYdziwki holland i pedał szechter https://www.facebook.com/polskieLemingi/photos/a.286649168419116/599274803823216/?type=3&theater

 268. OTTOOT said

  https://www.magnapolonia.org/owca-ktora-zostala-brutalnie-zgwalcona-przez-ciemnoskorego-mezczyzne-w-niemczech-zostala-uspiona/?fbclid=IwAR0iAK-anGh-9-Xk4gXUeJMUKG_N_r2u-K9snK4M2Uv01h03RBC3dp_0XIs

  Było.
  Admin

 269. revers said

  Marsz bailej rasy … , , jak g.niana z Szechterem stoi na strazy kolorowych rewolucji

  https://wpolityce.pl/polityka/419349-marsz-bialej-rasy-wyborcza-obraza-uczestnikow-mn

 270. Dziś po Północy oglądałem ma Kanale TAJNE KSIĘGI AMERYKI program PRZECIWATOMOWE BUNKRY USA. To jest FILOZOFIA Podziemnego Miasta Hitlera w Wałbrzychu, zasilanego elektrownią ATOMOWĄ, którą jeszcze w latach 50. można było URUCHOMIĆ, jak to proponował pracujący dla Polaków Główny Hitlerowski Energetyk Wałbrzycha.
  Gdy Sowieci przekształcili Wojnę Usuryjską w Mandzurską to Chińczycy skontrowali to wywiezioną przez moją ciotkę Barbarę Bierutównę do Izraela Filmową Dokumentacją KATYNIA, która została wyświetlona Dla Publicystów w ambasadzie ChRL w Paryżu. Sowieci nazwali to Hitlerowską Prowokacja i powiadomili Nixona o Ataku Nuklearnym na Sto Miast Chińskich, ma co Nixon kazał Cherubinowi Hitlera odpowiedzieć, że wówczas US Air Force dokona nuklearnego ataku na 128 miast sowieckich.
  Wtedy ja ogłosiłem, że Histeryczna Budowa Schronów PA w Związku Sowieckim jest akcją spermy jerozolimskiej dla przetrwania ze swymi haremami wojny nuklearnej. Otóż podobne DOMYSŁY padały odnośnie amerykańskich bunkrów PA, w których jakoby można przetrwać CAŁY ROK.
  Kupienie przez Rokefelera i Japończyków we wrocławskiej TOSHIBIE w roku 1977 od wrocławskiego KOR-u mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA było dla bunkrów PA spermy jerozolimskiej, o czym świadczy FUKUSHIMA, gdyż minireaktory wojskowe nazywane Przenośnymi NIE PASOWAŁY do sieci energetycznej. Minireaktor USi pozwala przetrwać pod ziemią KILKA LAT.
  I jeszcze włoski kazus sądowy KTO ZYSKAŁ? na zastrzeleniu Sióstr Alvarado po zamówieniu przez niego Aerobusa-KAMAZ na podstawie ZAPEWNIENIA, że Dogadają Się Ze Mną. – Otóż NIE AMERYKANIE. Znaleziono szczątki zamordowanej przez Gwardię Papieską Emanueli Orlandi za GRANIE Oskalpowanego Stalina, nad którym BOLAŁ Togliatti. Gdyby nie ten mord to byłaby teraz Premierem Włoch, jak Pani Oceanów Zjednoczonego Królestwa.

 271. Boydar said

  Tak, Panie Piskorzu, ładne; można nawet powiedzieć, że gdyby się zdarzyło, mniej więcej właśnie tak powiedziałby Pan Jezus. Zresztą mówił i wiele razy.

  A cytat jest z Żyda, ksywka operacyjna Jan Brzechwa. I ten Żyd powiedział to do polskich Dzieci. Co budzi zastanowienie w wielu obszarach.

 272. lewarek.pl said

  Polacy odchodzą od Kościoła. Najszybszy spadek na świecie

  „Po prostu ci Polacy nigdy w Kościele nie byli. Tragiczna omyłka polskiego duchowieństwa, nadal falsyfikujacego statystyki masowymi imprezami bierzmującymi, których nie mylić z sakramentem bierzmowania. Bezmyślne fałszowanie statystyk wbrew własnym interesom. Tępe mylenie katechizacji z ewangelizacją, a ewangelizacji z protestanckim uwielbieniem. Zamiast kształcenia woli i rozumu – jeżdżenie po uczuciach. Debilizm liturgiczny. Analfabetyzm biblijny. Skrzywienie liberalno-demokratyczne. Modernistyczne spóźnienie o 50 lat w świecie, który już żegna się z POSTmodernizmem. – to siedem grzechów głównych polskiego Kościoła. No i to, że 150 lat po Kulturkampfie Polacy się obudzili, że jeszcze tego nie przerabiali. Bo tu się historii nie uczy, tylko rzewne bajki. Adekwatni do tego poziomu prorocy to „reporter” Gadowski i „reżyser” Smarzowski, dwulica parodia Goebbelsa.”

 273. lewarek.pl said

  237. Salcie

  Wśród wykonawców zbrodni katyńskiej brakuje mi nazwiska Błochina. Nazwisko rosyjskie, morda na zdjęciu z wyglądu też, pochodzenie chłopskie, więc chyba Rosjanin. Był superkatem, podobno miał na sumieniu kilkanaście (a mówi się i o 50) tysięcy zabitych. Egzekucje wykonywał w różnych miejscach, także w Katyniu. Jego udział w zbrodni jest dobrze udokumentowany. Awansowany do stopnia generała, po śmierci Stalina został zdegradowany i umarł.

 274. gość said

  II tura wyborów:PiS przegrywa i to spektakularnie

  Nie pomogli „smoleńscy” kandydaci w Gdańsku i Krakowie, ani obietnice wsparcia inwestycyjnego z budżetu centralnego. Partia Jarosława Kaczyńskiego nie tylko nie zdobyła kolejnych miast, ale została w nich zdeklasowana.

  https://strajk.eu/ii-tura-wyborow-pis-przegrywa-i-to-spektakularnie/

 275. gość said

  Nazistowska przeszłość Volkswagena

  W 1938 roku rozpoczęła się produkcja seryjna jednego z pierwszych samochodów Volkswagena. Samochód zatwierdzony przez Hitlera, miał stać się ikoną nowoczesnego prężnie rozwijającego się społeczeństwa. „Niemiecki samochód ludowy” powstał dzięki sile roboczej niewolników między innymi obozów koncentracyjnych.

  http://orwellsky.blogspot.com/2018/11/nazistowska-przeszosc-volkswagena.html

 276. gość said

  Media kłamały, że zachorowali tylko nieszczepieni

  Media mainstreamowe od jakiegoś czasu szerzą – jak się teraz okazuje – fake newsa, że w Pruszkowie na odrę zachorowały TYLKO osoby nieszczepione przeciwko tej chorobie. Okazuje się, że to zwyczajne kłamstwo medialne. Zachorowały też osoby szczepione i takie, których lekarz nie pozwolił zaszczepić z powodów stwierdzenia dużego ryzyka powikłań.

  https://wolnemedia.net/media-klamaly-ze-na-odre-zachorowali-tylko-nieszczepieni/

 277. gość said

  „The Lobby – USA” – kontrowersyjny film dokumentalny o lobby izraelskim dostępny w internecie

  Portal Electronic Intifada (EI) opublikował film dokumentalny The Lobby – USA, który pierwotnie miał być emitowany przez katarską telewizję Al Jazeera.

  Film został nakręcony przez telewizję Al Jazeera w latach 2016-2017, lecz jego emisja została wstrzymana po tym, jak Katar znalazł się pod silną presją lobby izraelskiego w USA. „Chociaż dyrektor generalny Al Jazeera twierdził w ubiegłym miesiącu, że z filmem wiązą się problemy prawne, jego twierdzenia zostały całkowicie podważone przez jego własnych dziennikarzy” – informuje EI.

  https://kresy.pl/wydarzenia/the-lobby-usa-kontrowersyjny-film-dokumentalny-o-lobby-izraelskim-dostepny-w-internecie/

 278. gość said

  Ukraińską gospodarkę czeka olbrzymia prywatyzacja

  Jak podaje portal forbes.pl prywatyzacja ogromnego majątku na Ukrainie to olbrzymia szansa dla polskich firm. Kluczowe są tu przede wszystkim dwa obszary: rynek gazu i energii elektrycznej – piszą autorzy analizy z Kolegium Europy Wschodniej

  7 marca – nie bez nacisku ze strony UE i Międzynarodowego Funduszu Walutowego – na Ukrainie weszła w życie reforma wprowadzające jasne i przejrzyste reguły prywatyzacji. Do tej pory wyprzedaż państwowego majątku przeprowadzana była chaotycznie, często oligarchom i to po zaniżonych cenach. Tym razem ma być inaczej.

  https://www.magnapolonia.org/ukrainska-gospodarke-czeka-olbrzymia-prywatyzacja/

 279. gość said

  Dzieci pana premiera nauczą się i języka polskiego, jak będzie trzeba! – Stanisław Michalkiewicz

  .https://youtu.be/hEje0XuZRBY

 280. gość said

  Czy Odrę przyniesiono zza Buga!? – R.Winnicki

  .https://youtu.be/js5_Of6k8qo

 281. gość said

  Twórca Amber Gold ma dostać od Polski odszkodowanie. Coś jednak w naszym kraju poszło nie tak…

  Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu proponuje, aby Polska wypłaciła Marcinowi P. – twórcy Amber Gold – finansowe zadośćuczynienie za to, że od ponad 6 lat siedzi w areszcie bez wyroku. Jeśli propozycja Trybunału zostanie zrealizowana i Marcin P. otrzyma od polskich podatników ekstra pieniądze, to powstaje pytanie – kto powinien zwrócić do budżetu te środki? Czy niewydolny wymiar sprawiedliwości – wszak przez 6 lat nie potrafi skazać człowieka za ewidentny szwindel? Czy może polscy ustawodawcy – wszak to oni uchwalili prawo, które spowalnia proces?

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04609-Tworca-Amber-Gold-ma-dostac-odszkodowanie.htm

 282. osoba prywatna said

  Papież Franciszek spotkał się z delegacją kaukaskich rabinów. Twierdził, że „wspominanie Holokaustu jest konieczne, bo jeśli ludzkość nie wyciągnie lekcji z najczarniejszych stron historii, godność człowieka pozostanie martwą literą. Zapewnił także Żydów, że „chrześcijanin nie może być antysemitą”.
  https://nczas.com/2018/11/05/papiez-tlumaczyl-sie-przed-delegacja-kaukaskich-rabinow-i-pietnowal-antysemityzm-kiedy-przeprosi-za-jedwabne/

 283. osoba prywatna said

  Irańska telewizja państwowa poinformowała, że w kraju rozpoczęto produkcję lokalnych myśliwców Kowsar, przeznaczonych dla własnych sił powietrznych. Działanie ma być odpowiedzią na kolejne sankcje ze strony Stanów Zjednoczonych.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-rozpoczal-produkcje-wlasnych-mysliwcow

 284. gość said

 285. osoba prywatna said

  Od kilku dni trwa zmasowana medialna ofensywa propagandowa, która ma za zadanie skłonienie jak największej ilości osób do wstrzyknięcia sobie, lub swoim dzieciom, kontrowersyjnych szczepionek MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polsce-trwa-szczepionkowa-nagonka-propagandowa-aby-wstrzykiwac-szczepionki-mmr

 286. gość said

  Obowiązek lustracyjny pracowników MSZ? PiS złożyło projekt ustawy

  W służbie zagranicznej nie może być zatrudniona osoba, która w latach 22 lipca 1944 r. – 31 lipca 1990 r. pracowała, pełniła służbę lub była współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa – głosi projekt noweli ustawy o służbie zagranicznej autorstwa grupy posłów PiS, który wpłynął w poniedziałek do Sejmu.

  Autorzy projektu podkreślili w uzasadnieniu, że celem regulacji jest rozciągnięcie obowiązku lustracyjnego na „wszystkie kategorie pracowników zatrudnionych w MSZ, polskich placówkach zagranicznych, a także w jednostkach nadzorowanych przez MSZ”.

  https://www.tvp.info/39798893/obowiazek-lustracyjny-pracownikow-msz-pis-zlozylo-projekt-ustawy

 287. Boydar said

  na sg wp.pl fotka zatytułowana „Przewodził gangowi pedofilów”. Potem jeszcze niejasno co mu zrobili więźniowie

  A mnie się podoba, zwłaszcza nos. No i w ogóle wp.pl 🙂

 288. revers said

  „Szczyt pogardy i chamstwa! Tusk: „Premier Morawiecki i jego ojciec powinni być, przesłuchani, skazani i spaleni na stosie”

  Data publikacji: 9 godzin temu

  Donald Tusk nie wytrzymał presji po tym, jak posłowie przycisnęli go do muru pytaniami o nadzór nad służbami specjalnymi.”

  https://wpolityce.pl/polityka/419715-szokujaca-ustawka-brejzy-z-tuskiem

 289. gość said

  Minister PiS do dymisji? Kaczyński jest z niego niezadowolony

  Szykują się zmiany w rządzie! Jak donosi „Wprost”, Adam Bielan może zastąpić Jacka Czaputowicza na stanowisku szefa MSZ. Zabiegać ma o to sam prezes Jarosław Kaczyński.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/minister-jacek-czaputowicz-do-dymisji-jaroslaw-kaczynski-jest-z-niego-niezadowolony/b8f4hjy

 290. Boydar said

  „… Producenci dostępnej w Polsce szczepionki MMR nie potwierdzą istnienia zapasów produktu z datą 31 grudnia 2018. Na przykład firma GSK posiada obecnie szczepionki przeciw odrze, śwince, różyczce przynajmniej z półtorarocznym terminem przydatności, przy maksymalnym terminie ważności wynoszącym 2 lata …”

  https://wiadomosci.wp.pl/jest-odpowiedz-antyszczepionkowcow-na-doniesienia-o-odrze-nowa-teoria-spiskowa-631365693575795ktoś 3a

  Tylko że Zięba nigdzie nie zarzucał np. GSK że posiada takie zapasy; powiedział za to wyraźnie, że są to zapasy tych którzy wstrzykują. Przecież GSK nie wstrzykuje, jest za cwane. Nie po to płaci pod stołem tym którzy wstrzykują i kalifaktorują wstrzykiwanie żeby samemu za to odpowiadać. Poza tym, żadne GSK czy inny Mengele nie ma możliwości samowolnego a nielegalnego wprowadzenia na rynek danego produktu; musi to klepnąć ktoś z tej drugiej strony geszeftu. My jesteśmy stroną trzecią, która daje du.py.

 291. gość said

  Niemieccy Żydzi chcą, by państwo walczyło z antysemityzmem wśród imigrantów

  Niemiecka Centralna Rada Żydów chce, aby rząd organizował specjalne szkolenia dla imigrantów z państw muzułmańskich. Mają się na nich uczyć jak nie być antysemitami.

  https://www.stefczyk.info/2018/11/05/niemieccy-zydzi-chca-by-panstwo-walczylo-z-antysemityzmem-wsrod-imigrantow/

 292. NICK said

  Ano, Lubelaku. (290).

  Wnioski znamy. Oba. Dwa.
  Inni? Piszą. Co się da.

  Bogu dzięki nie mam takiego postronka jak „Sz.” Zięba.

  Zwyczajna strona we tzw. sporze.
  Ichnim.
  Sporze.

 293. gość said

  Tylko w ciągu tygodnia na Ukrainie 1319 osób zachorowało na Odrę

  Na Ukrainie obserwowany jest groźny wzrost zachorowań na odrę. Tylko w ostatnim tygodniu października zachorowało na nią 1 319 osób – poinformowało PAP w poniedziałek Ministerstwa Ochrony Zdrowia w Kijowie.

  https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/1334912,tylko-w-ciagu-tygodnia-na-ukrainie-1319-osob-zachorowalo-na-odre.html

 294. NICK said

  Gościu.
  A.
  Z resztą.
  I, resztą.

  Temat szczepień?
  Dawno był rozwiązany u Gajowego.

  Pa. Gościu.

 295. Boydar said

  Panie NICK’u, tak dla pełnej jasności; ja nie mam nic przeciwko szczepionkom. Chcę mieć tylko pewność, że to czym jesteśmy nastrzykiwani nie jest trutką.

  Mam obowiązek wobec Boga i ludzi, chronić swoje dziecko. Żeby chronić przed zagrożeniem, muszę wiedzieć co nim jest. Wiedzieć nie mogę, bo musiałbym mieć laboratorium i wiedzę jak go użyć. Więc muszę wierzyć.

  A jak mam wierzyć złodziejom, qurwom, mordercom i łapówkarzom ???
  Ja nie potrzebuję Jaśkowskiego, żeby wiedzieć kto stoi za zniszczeniem stanu zdrowia narodu. Za czerwonej komuny robotnik był chroniony odgórnie, bo technologia wytwarzania dóbr była w powijakach, w porównaniu.

  Teraz biznes jest w posiadaniu linii technologicznej którą obsługuje jeden cieć. Z szacunkiem dla ciecia, oczywiście. W każdym razie naród potrzebny już nie jest, niepotrzebnie zajmuje tylko miejsce. Paru cieciów wystarczy. No to trzeba zbędną resztę nastrzyknąć, jak szynkę z soi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: