Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Według scenariusza Józefa Goebbelsa

Posted by Marucha w dniu 2018-11-01 (Czwartek)

W niezależnych mediach głównego nurtu najbardziej sensacyjną wiadomością ostatnich dni była publikacja wynurzeń pana Pawła Kukiza, od której on sam zresztą, po przyjściu do siebie, zaraz się odciął. Ale tak to już bywa; niezależne media kierują reflektory na upatrzony punkt, dzięki czemu to, co ich dysponenci pragną ukryć, pogrążone jest w gęstym mroku.

Więc o ile w sprawie publikacji wynurzeń pana Kukiza aż huczy, a w każdym razie – huczało, to na przykład w sprawie konsekwencji, jakie mogą wyniknąć dla Polski z powodu amerykańskiej ustawy numer 447 – nigdzie ani słowa. Milczą zarówno Nasi Umiłowani Przywódcy z obozu płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, jak również ci z obozu zdrady i zaprzaństwa.

A przecież jeśli Stany Zjednoczone zmuszą Polskę do zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom, to nad narodem polskim zawiśnie niebezpieczeństwo największe od 1939 roku! Wtedy żadne uspokajające deklamacje pana ministra Jacka Czaputowicza, że amerykańskie ustawy Polski nie dotyczą, nic nam nie pomogą.

Prawny sens amerykańskiej ustawy sprowadza się bowiem do tego, że USA, Nasz Najważniejszy Sojusznik, któremu bez namysłu rzuciliśmy się w objęcia, zobowiązał się dopilnować, by Polska tym roszczeniom zadośćuczyniła.

Przypominam, że Sekretarz Stanu najpóźniej na wiosnę przyszłego roku będzie musiał Kongresowi Stanów Zjednoczonych złożyć sprawozdanie w tej sprawie i jeśli powie, że Polska się miga, to Kongres już tam obmyśli sposoby, żeby nas podkręcić.

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, to niech przypomni sobie sprawę nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Polska, na oczach całego świata, została wytarzana w smole i pierzu, a przecież chodziło o sprawę stosunkowo błahą, czyli żydowski monopol na ustalanie prawdy historycznej, podczas gdy teraz w grę wchodzą pieniądze i to ponad 300 miliardów dolarów!

Zatem jest to tylko kwestia czasu, a milczenie zarówno kręgów rządowych, jak i opozycyjnych w tej sprawie świadczyć może, jeśli nie o jakichś tajnych zobowiązaniach, to o całkowitej bezradności i biernym oczekiwaniu na okupację Polski.

Bo nie łudźmy się; przekazanie społeczności żydowskiej na terenie Polski majątku takiej wartości sprawi, że ta społeczność uzyska dominującą pozycję ekonomiczną, która natychmiast przełoży się na dominującą pozycję społeczną i polityczną.

W tej sytuacji naród polski zostanie zepchnięty do roli nie drugiej, ale nawet trzeciej kategorii, bo drugą kategorię będzie tworzyła polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, która od 1944 roku wysługuje się i będzie wysługiwała się każdemu, kto jej obieca, że będzie mogła dalej pasożytować na historycznym narodzie polskim.

Wynajęcie takich nadzorców, którzy przecież w utrzymywaniu Polaków w ryzach mają pewne doświadczenie, będzie z punktu widzenia okupanta korzystne, bo dzięki temu on sam nie będzie musiał uciekać się do terroru. Na wszelki jednak wypadek trzeba będzie pozbawić historyczny naród polski wszelkiego przywództwa, nie tylko politycznego, ale każdego innego, żeby przerobić go w ten sposób na tak zwany nawóz historii.

Polacy byli tego przywództwa pozbawiani już wcześniej, przez poprzednich okupantów, więc teraz nie mogą specjalnie grymasić i muszą zadowolić się takim przywództwem, jakie jest. Ale z punktu widzenia okupanta i ono jest niepotrzebne, bo nigdy nie wiadomo, czy w przyszłości nie stworzy jakiegoś zagrożenia.

Toteż mamy w Polsce nie tylko polityczną wojnę, w którą w coraz większym stopniu wciągana jest zagranica, ale zorganizowaną kampanię przeciwko Kościołowi katolickiemu, żeby pozbawić naród polski również tego oparcia. Inspiratorem i koordynatorem tej operacji są ośrodki zagraniczne, wspierane w kraju przez żydowską gazetę dla Polaków pod redakcją pana Adama Michnika.

Pikanterii dodaje okoliczność, że kampania ta prowadzona jest dokładnie według wzoru zaproponowanego przez Adolfa Hitlera i Józefa Goebbelsa, w którego „Dzienniku”, pod datą 2 grudnia 1936 roku czytamy między innymi: „Kościoły muszą albo zdecydowanie stanąć po naszej stronie, albo dojrzeją do upadku.” – a pod datą 23 lutego 1937 roku czytamy między innymi: Trzeba (…) stworzyć grupę, z pomocą której będziemy mogli prowadzić walkę przeciwko tym zdrajcom. Następnie rozdział Kościoła od państwa, wypowiedzenie konkordatu, aby w ten sposób mieć wolną rękę w kazdej sytuacji. Nie partia przeciwko chrześcijaństwu lecz to my musimy się zadeklarować, jako jedyni, prawdziwi chrześcijanie. (…) Chrześcijaństwo ma być hasłem prowadzącym do zniszczenia klechów.” – pisze doktor Goebbels.

Możemy tedy zauważyć, że sytuacja rozwija się dokładnie według hitlerowskiego scenariusza, a proces ten jest zaawansowany do tego stopnia, że niektórzy już teraz przechodzą na stronę okupanta w nadziei, że ten zostawi ich w spokoju. Ale nie zostawi w spokoju nikogo i pewnie dlatego nikt w tej sprawie nie zabiera głosu – bo i cóż niby miałby powiedzieć?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 14 to “Według scenariusza Józefa Goebbelsa”

 1. revers said

  Coz powiedziec? Zrob zdjecie , jak podajesz na niby wode, bez lyka, by w chwiele po tym z odlegosci 1 metra odstrzelic staruszke, bardzo nadludzkie.

  https://www.middleeastmonitor.com/20150120-israeli-soldier-gives-74-year-old-palestinian-woman-water-then-shoots-her-in-the-head/?fbclid=IwAR2NO4lXvFvMCXEnoZcrh-adzKGcfiPzHgAXRtvk06x6clQ8n7eYUgEQhUM

  I bliskie tym nadludziom z 1939 roku.

 2. Echo z Węgier said

  Dzisiejsi politycy bazują na narzuconej wersji historii XX wieku nie zawsze zgodnej z prawdą. Z jakich źródeł historycznych czerpie swoją wiedzę o II wojnie pan prezydent narodu wybranego Riwlin urodzony 9 września 1939 w Palestynie, który w kwietniu br. podczas wspólnej konferencji prasowej z Dudą w Krakowie powiedział: „ nie możemy zaprzeczyć, że Polska i Polacy mieli udział w eksterminacji”.

  Polityk, który opiera swoją wiedzę tylko na prawdzie historycznej wie, że polskie społeczeństwo ma prawo do bilionowych odszkodowań od projektantów I-II wojny światowej oraz elit finansujących przemysł zbrojeniowy, twórców narodowego socjalizmu (faszyzmu) i komunizmu. Największy ubytek ludności polskiej nastąpił w czasie II wojny – według różnych źródeł od 6 do 12 milionów. Kto zapłaci odszkodowania za zniszczenie ludności i terytorium Polski.

  Nie wolno zapomnieć, że w latach 1939-1944 żadne inne państwo, ani też inne społeczeństwo nie zachowało się równie przyzwoicie wobec polskiej tragedii, jak zachowali się Węgrzy.

  Zawiodły Stany Zboczone, których największe banki sfinansowały upadły po I wojnie światowej niemiecki przemysł zbrojeniowy, tamtejsze nazistowskie partie oraz sowieckich komunistów. Bardzo zawiedli Francuzi, zawiedli też Anglicy, choć byli zobligowani umowami z Polską.

  A Węgrzy, którym narodowy socjalista Hitler obiecał odzyskanie swoich ziem po wielkiej traumie traktatu w Trianon 1920 roku, który odebrał im 2/3 terytorium i tyleż samo ludności, zachowali się wobec koszernego führera nielojalnie, stając zdecydowanie w obronie Polski.

  Nazista Adolf, który nie urodził się w Niemczech, chciał uderzyć na Polskę także od południa, był przekonany, że nie będzie żadnego problemu by niemieckie nationalsozialismus wojska przejechały przez terytorium węgierskie. Od marca 1939 roku mieliśmy z Węgrami znów wspólną granicę, która okazała się dla nas zbawieniem. Nie dość, że Węgrzy odmówili faszyście Hitlerowi przemarszu wojsk Wehrmachtu – czego nie mógł pojąć – to na dodatek po 17 września po napaści sowietów (Ukraińców) na wschodnie połacie Rzeczypospolitej, odważyli się otworzyć swą granicę przed polskimi uchodźcami.

  Jesienią 1939 roku, w najbardziej ponurym okresie naszej historii, ok.140 tysięcy uchodźców z Polski znalazło gościnę na ziemi węgierskiej. W większości byli oficerami wojska polskiego, czyli internowanymi żołnierzami, jednak w praktyce traktowano ich jak gości oraz przyjaciół, którym trzeba pomóc. Tajna ewakuacja rozwinęła się w wielkie przedsięwzięcie, w ramach którego z Węgier do Palestyny i Ameryki przedostały się dziesiątki tysięcy osób znających język polski. Pod koniec wojny na Węgrzech pozostało niespełna 10 tysięcy czysto rdzennych Polaków od wieków przywiązanych do polskości, do wartości polskiej kultury i do narodu polskiego.

  Zbrodnia katyńska jest kwalifikowana jako zbrodnia komunistyczna, rozstrzelanie wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 rdzennych Polaków, w tym ponad 10 tys. oficerów wojska i policji.

  Ofiary zbrodni katyńskiej pogrzebano w masowych grobach w Katyniu, Miednoje, w Bykowni koło Kijowa oraz na przedmieściu Charkowa – tereny te przed II wojną zamieszkiwało około 500 tysięcy potomków Judasza. Jednym z nich jest obecny mer ponad milionowego Charkowa Hennadij Kernes (wikipedia). W 1882 w Charkowie ukształtowało się koło studentów wyznania mojżeszowego, które jako pierwsze wysunęło hasło powrotu Izraelitów do Palestyny będące myślą przewodnią późniejszego ruchu syjonistycznego uważanego za kolebkę komunizmu w Rosji oraz narodowego socjalizmu (faszyzmu) NSDAP w Niemczech i UPA na Ukrainie.

  Międzynarodowy kapitał współfinansował rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 roku. Wkrótce koszerni właściciele wielkich korporacji skierowali swe pieniądze dla Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników NSDAP.

  Trudno dzisiaj znaleźć informacje o projektantach I-II wojny światowej, czy też o projektantach uroczystości związanych z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Faktem jest to, że już w lutym i w marcu 2010 roku w mediach węgierskich podawano niezrozumiałe dla bratanków Węgrów wiadomości o planowanych dwóch osobnych samolotach rządowych delegacji polskiej. Gdyby nie było zbrodni katyńskiej – nie doszłoby do katastrofy smoleńskiej,

  XX-wieczna tragedia dziesiątek milionów ofiar I i II wojny, czy też narodowego socjalizmu (faszyzmu) i komunizmu odchodzi w zapomnienie. Wojny w Europie były dla elity finansowej i przemysłowej Stanów Zboczonych wysoce opłacalnym biznesem, a obecnie składają oni do sądów najbardziej bezczelne pozwy o odszkodowania na wysokie sumy.

 3. Dziadzius said

  Wydaje mi sie ze POlska to jest jak stara panna ktora minela swoj popyt i czas i teraz na tym pustkowiu juz od 1918 roku lapie jak oszalana kazdego faceta co sie usmiechnie abo co udaje ze sie usmiechnie jako jedynego i prawdziwego faceta do slubu. I momo ze wszyscy poprzedni faceci co juz byli tak wybrani i ja zdradzili i wykorzystali, to ta stara panna dalej ma bezrozumne tesknotki.

 4. Boydar said

  Dziwne siakieś (2) … choć Madziarzy są zupełnie wporzo a nawet bardziej.

 5. Roman K said

  Revers…a prawdziwi polscy rycerze zastrzelili z bliskiej odleglosci bezbronnych gornikow na Wujku…jakiez to typowe dla malych narodow wielkich SSynow:-)))

 6. Maverick said

  Syjonizm jest gorsza zbrodnia niz nazizm i komunizm.

  Polskie kundle kabaly na sadzie ostatecznym beda sadzeni jak zbrodniarze.

 7. revers said

  re5

  o pardaa znalem pana dziedzica z korzeniami wegierskimi zza Buga, ktory pochwalil akcje w kopalnii „wujek”.Coc zwrocilem mu uwage , czy byl tam i zlapal kogos za reke kto rzucil pierwwszy kamieniem.

  Tylko w takich wielkich zakladach ktorych dzisaj brak, byly na stanie materialy wybuchowe , czy nawet bron strarzy przemyslowej nie mowiac o licznych, ciezkich i skuteczniejszych jak paly zomo gazrurkach..

  Dzis to nie ma gdzie isc w smobronne, wszystkie zaklady zatomizowane,lub obce, rozproszone, reszta o moralach menela, zlomiarza ktory rozebral juz nie jeden plot wielkich zakladow gdzie mial patriota prace, a nawet bron strarzy przemyslowej.

 8. Michalkiewicz: „Przypominam, że Sekretarz Stanu najpóźniej na wiosnę przyszłego roku będzie musiał Kongresowi Stanów Zjednoczonych złożyć sprawozdanie w tej sprawie i jeśli powie, że Polska się miga, to Kongres już tam obmyśli sposoby, żeby nas podkręcić.”

  Czyźby słowo już się lotniskowcem stało?
  .https://memotywatory.pl/upload/czy-to-juz-wojna-amerykanski-lotniskowiec-na-wodach-morskiego-oka.jpg

 9. Tymek said

  Czas na Polską Partię Boga!

 10. revers said

  ups.. gramatyczniej strazzy, nie fonetyczniej RZ, no ale rzydy tez sie podaje za rzymian..

 11. Boydar said

  Tu to była elita, tam są sami rycerze. Jak takiemu oberżną to od razu się robi zakuty. Po to obrzynają.

 12. Tymek said

  Tylko opór i walka!

 13. Joung said

  Milujcie swoich starszych braci w wierze.?????
  Zlo dobrem zwycierzaj I modl sie za tych co Cie przesladuja tzn;(zydow)
  Ot I taka bronia nas zniewalaja od wiekow.
  Zaprawde swietna bron Szczegulnie na terenie poliin=(Polska).

 14. Boydar said

  Panie Joung, a gdzie Pan sprzeczność dostrzega ? W pierwszym ? Ja nie; jak starszy brat na potępienie zmierza to trzeba nam zdecydowanie przerwać ten niecny proceder, jak najszybciej, żeby za dużo nie nagrzeszył. Odstawić na cito do Stwórcy i niech On się dalej martwi co z tym fantem zrobić. Wszystko w ramach miłości bliźniego, oczywiście. Bo przecież gdyby nie to, to co by nas miał obchodzić ? Zwłaszcza, że i starszy brat nas przecież chyba gorąco kocha, przeszło tysiąc lat nie może nas opuścić z tego uczucia.

Sorry, the comment form is closed at this time.