Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Szyte w Izraelu buty pana Prezydenta a iracka ropa.

Posted by Marucha w dniu 2018-11-03 (Sobota)

Co mają ze sobą wspólnego?

Te pierwsze są zbyt ciasne, żeby w nich pójść na Marsz Niepodległości, ta druga jest antysemicka w tym sensie, że należący do Izraela surowiec został opacznie przez Opatrzność ulokowany w zupełnie innym i w dodatku nieprzyjaznym syjonizmowi kraju.

Pomyślałby kto naiwnie, że przecież nikt nie zmusza Izraela do kupowania tej ropy od Iraku, a nam nic do tego, zwłaszcza, że od czasów króla Batorego stosunki między Rzeczpospolitą a Persją były zawsze przyjazne, co więcej, mamy wobec nich dług wdzięczności za uratowanie w 1942 roku 120 tys. Polaków, w tym 18 tysięcy dzieci.

No ale nam kupować tanią ropę od Iranu zakazano: jak poinformował nie mający innego wyjścia prezes Obajtek, Orlen „oczywiście” dostosuje się do amerykańskich sankcji, które mają zacząć obowiązywać już w niedzielę 4 listopada. Czyli ze względu na interesy państwa położonego w Palestynie, dywersyfikacja dostaw tego surowca poszła!

[Prezes Obajtek, autor polityki handlowej promującej polski patriotyzm na stacjach Orlenu (sic! sam kupiłem tam kubek do kawy z husarzem) nie miał wyjścia, bo decyzja jest polityczna i gdyby „oczywiście” się nie dostosował, to już nie byłby prezesem, a kto wie, czy na podstawie materiału genetycznego dostarczonego przez Mosad nie byłby też bohaterem polskiej edycji MeToo].

Jak informuje Gazeta Prawna:

„W sprawie współpracy z Islamską Republiką Iranu nasz kraj wyłamuje się z planów innych państw Unii Europejskiej, ponieważ zamierzają one omijać sankcje nałożone przez amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. Ma to być możliwe głównie dzięki stworzeniu specjalnej spółki, mającej ułatwić handel pomiędzy Europą a Iranem. UE uważa bowiem, że Iran wywiązuje się z porozumienia nuklearnego zawartego w 2015 roku, dlatego obostrzenia wobec niego są zbędne.

O wycofaniu się rządu ze współpracy z Iranem mówiono już od kilku miesięcy, natomiast prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, Piotr Woźniak przyznawał, iż może to doprowadzić do wzrostu cen benzyny. W maju media informowały jednak, że na zakończenie polsko-irańskiej kooperacji naciskały właśnie Stany Zjednoczone, oferując w zamian dostawy ropy od swoich sojuszników z Arabii Saudyjskiej”.

Ja rozumiem, że próżno wierzgać przeciw ościeniowi, ale chciałbym w związku z tym wiedzieć, czy dostaniemy za to od Amerykanów jakąs nagrodę pocieszenia, czy też po raz kolejny zrobiliśmy im łaskę za darmo, za co oni pomoga wycisnąc z nas kasę dla łomiarzy z Przemysłu Holokaustu, każą nam wyszkolić i uzbroić banderowskich nazistów oraz wykorzystają jako mięso armatnie w lokalnych przepychankach z Moskalikami?

Ciekawość to wprawdzie pierwszy stopień jeśli nie do piekła, to do wieloletniego aresztu wydobywczego, o czym może zaświadczyć gnijący w więzieniu dr Mateusz Piskorski alias szpieg z krainy deszczowców, a któremu do tej pory nie udało sie nawet postawić spójnych zarzutów.

Ale jak mawiają moje Bladawce z Deszczowej Wyspy: “Curiosity killed the cat, but satisfaction brought it back”.

Wykorzystano: Orlen rezygnuje z irańskiej ropy
>https://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/138321-orlen-rezygnuje-z-iranskiej-ropy

https://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 18 to “Szyte w Izraelu buty pana Prezydenta a iracka ropa.”

 1. gość said

  Stany Zjednoczone zakazują innym krajom importowania ropy z Iranu, ale nie wszystkim

  USA zapowiadają objęcie Iranu od poniedziałku sankcjami, jakie obowiązywały przed zawarciem układu nuklearnego z Teheranem. Sekretarz stanu USA Mike Pompeo zapewnił w piątek, że osiem krajów może czasowo importować irańską ropę, mimo embarga na jej eksport.

  Unia Europejska nie będzie zwolniona z zakazu importu irańskiej ropy; na kupowanie jeszcze przez jakiś czas irańskiego surowca Waszyngton zezwoli między innymi Turcji, Włochom, Indiom, Japonii i Korei Południowej – powiedział Pompeo i wyjaśnił, że są to kraje, które poczyniły już kroki, by uniezależnić się od irańskich dostaw ropy, jednak nie zdołały całkowicie zrezygnować z jej importu w terminie wyznaczonym przez USA.

  https://www.magnapolonia.org/stany-zjednoczone-zakazuja-innym-krajom-importowania-ropy-z-iranu-ale-nie-wszystkim/

 2. Lipski said

  Dlaczego media nie informują o umowie z Polską, Włochami,Grecją,Cyprem jaką podpisał Izrael na dostawy ropy z Izraela?

  Dlaczego media PiS, niezależne media o tym nie informują?

  Przecież Iran będzie wysyłać ropę do „Rosji” a potem automatycznie do EU i do USA.

  Ba nawet również do Izraela.Na sprzedaż przez firmy z Izraela.(Dr Vinegar, były główny naukowiec Royal Dutch Shell i zatrudniony w największym koncernie w Izraelu -Israel Energy Initiatives)

  Pytam .Czy nikt w Polsce nie czyta danych na giełdach?

  Po jaką cholerę się okłamuje Polaków w Polsce, kiedy Polonia wie doskonale o tej umowie i ekspansji Izraela i maksymalnym uzależnieniu Polski przez Izrael.Nawet Niemcy nie protestują dlatego umowy z Rosją , Niemcy zrealizują.

  Niemiecka administracja zna doskonale umowy Izraela,.tak jak CIA w USA

  PiS podpisał umowę z Izraelem a kto jest przeciw będzie zlikwidowany.

  Czy celem jest EU,Polska?Nie.Rosja i jej złoża.

 3. Niepokorny said

  Nie mozemy kupowac ropy, gdzie chcemy. Ustawy tez piszemy pod dyktando innych. Ale poza tym jestesmy suwerenni.

 4. Kojak said

  ZENUJACE SYJONISTYCZNE GNOJE I SMIECI Z PPYYSSSS DALI KOLEJNY POKAZ SWEJ ZYDOWSKIEJ SYJONISTYCZNEJ MORDY ! WIDAC ZE TE SMIECI I ODPADKI SA STEROWANE RECZNIE PRZEZ BANDZIOROW Z USRAELA

 5. Boydar said

  off topic …

  „lecz tak już jest, że zrozpaczony lud
  temu, kto w wieży – wierzy”

  (Żyd, Kaczmarski Jacek)

 6. Olejnica said

  Bog nie mogl sie pomyslic dajac Persom rope, a pejsatym Martwe Morze.

  Chyba byk w tyule. Winno byc Iranska rope.

  #2 Polactfo, a szczegolnie ci w polityce, udajacy Polakow, to glupie bydlo na postronku USrahella.

 7. NN said

  Nie wiem, może za dużo wypiłem , ale cytuję: „a iracka ropa.” następnie: „nikt nie zmusza Izraela do kupowania tej ropy od Iraku, a nam nic do tego, zwłaszcza, że od czasów króla Batorego stosunki między Rzeczpospolitą a Persją” – zawsze myślałem, że Persja to Iran, a nie Irak. Ale może czegoś nie wiem…

 8. Ale dlaczego? said

  Przecież te kurwy z pisu są gotowi wysyłać polskie wojska na wojnę z Iranem na rozkaz syjonistów…

  Najtragiczniejsze jest to, że za chwilę obchodzić będą z hukiem 100 lat „niepodległości”…

 9. Rokitnik said

  Z A K L A M A N I E jest TOTALNE.
  W 100 rocznice odzyskania niepodleglosci Polonijny Klub na Florydzie organizuje zabawe polaczona z fajerwejkami i odczytem okolicznosciowym..a, nie wiem czy pojade bo mierzi mnie miedlenie o „ziuku – salemanie „, tak samo jak roztrwonienie w pyl historii, danej nam 100 lat temu przez Stworce Wolnosci?!! Kolo mlodych Demokratow Polonijnych prosi w ulotce do miejscowej Gazety ” Orzel Bialy ” datki na dzialalnosc Klubu im T. Kosciuszki? @…a.,kiedy ONI dorosna by pogonic kota temu s.synowi z masonskiego rozdania?

 10. Lipski said

  Do 8.Podobna sytuacja jest z Polonią w Niemczech.

  Ja uwżam,że tworzenie zysków dla siebie,dla rodziny,gwarantuje ,niestety wpływy,również w polityce.Dlatego nie analizować polityki,kochana Polonio,tylko tworzyć zyski za każdą cenę.

 11. Boydar said

  Mój dobry sąsiad, Szmul ***, uważa dokładnie tak samo jak (9). Nawet jego żona Ryfka, w tej kwestii jest zgodna, choć w każdej innej nie, co czasem słychać przez łąkę.

 12. Roman K said

  Jak dobrze miec sasiada…jak dobrze miec sasiada…
  Co wiosna sie usmiechnie, jesienia zagada….nawet przez lake:-))))

 13. Roman K said

  Swoja droga w Polsce przed wojna na Podkarpaciu byla juz duza grupa Haredim….wlascicieli gospodarst…niektorzy nawet byli grojse puretz:-))))

 14. Boydar said

  Wybrać to sobie można, żonę. A i tak się potem okazuje że to nieprawda.

 15. Birton said

  Napotkałem w internecie określenia: Prezydent Juda i Premier Moszewiecki – muszę przyznać i trafne,
  i dowcipne

 16. Birton said

  a propos więźnia politycznego dr Piskorskiego:
  może to jest metoda również i w jego przypadku?
  https://businessinsider.com.pl/finanse/zadoscuczynienie-dla-prezesa-amber-gold/dkke3z1

 17. revers said

  Oraz wschodna flanka pada ….

  https://www.rp.pl/Swiat/181109974-Brazylia-przenosi-ambasade-z-Tel-Awiwu-do-Jerozolimy.html?fbclid=IwAR3IQkdi0ch36Bi76_chdCLz8nfvWiTcMxDH7kJCygBveezwa2N-81fw6yU

 18. revers said

  ops, wlasciwy link http://telewizjarepublika.pl/prezydent-imperialne-ambicje-moskwy-sa-oczywiste-musimy-wzmacniac-wschodnia-flanke-nato,71932.html?fbclid=IwAR2O_rIyhJNvo8w-AB50JEKM3Hup_2ExCknclKUPLGO-Syylcf5yp3_4imM

Sorry, the comment form is closed at this time.