Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wstrząsające wyznania nawróconej imigrantki: “Zostaliśmy ponownie zislamizowani w Szwecji”.

Posted by Marucha w dniu 2018-11-03 (Sobota)

Nie wolno nam słuchać tego, co imamowie mówią ludziom w mediach, że islam jest „religią pokoju”. Wiesz, co to znaczy? Że pokój nie zapanuje, dopóki [wszyscy-red.] ludzie nie zaakceptują islamu jako swojej religii – powiedziała w rozmowie z portalem wp.pl Mona Walter, Somalijka mieszkająca w Szwecji.

Mona Walter na początku lat 90. Wyemigrowała z Somalii do Szwecji, gdzie porzuciła islam i nawróciła się na chrześcijaństwo.

– W moim kraju mieliśmy naszą własną, afrykańską kulturę. Ludzie nie zajmowali się aż tak bardzo religią. Nie było szariatu, mieliśmy swoje własne świeckie prawo. (…) Gdy przyjechałam z Somalii do Szwecji, przeżyłam wielkie zderzenie kultur, ponieważ islam tutaj jest bardziej ekstremalny i fanatyczny niż w moim kraju! I co jest bardzo ważne – zostaliśmy zislamizowani po 1991 roku, tutaj, w Szwecji – stwierdziła.

Jej zdaniem za taki stan rzeczy odpowiadają w Szwecji imamowie, którzy narzucają swój religijno-polityczny radykalizm zdecydowanej większości tamtejszych wyznawców Allaha.

– Jeździli do Arabii Saudyjskiej, uczyli się tam i po powrocie zostawali naczelnikami tych obszarów. Kontrolowali wszystko, a przede wszystkim kobiety. Głoszą szariat w meczetach i każdemu wmawiają, że musi wierzyć w ten system i islamskie wartości. Jeśli tego nie zrobisz, jeśli próbujesz się zintegrować z zachodnim społeczeństwem, stajesz się niewiernym w ich oczach – relacjonowała.

Walter podkreśliła, że w muzułmańskich gettach w Szwecji bardzo często dochodzi do gwałtów na dziewczynkach i chłopcach dokonywanych przez członków ich rodzin bądź nauczycieli Koranu.

– To są częste przypadki, ale nie mówię, że wszyscy tak robią. Próbowałam zgłosić to do opieki społecznej, ale nikt nie zareagował – wszyscy bali się zostać napiętnowanymi jako rasiści – powiedziała.

Jeszcze większym problemem jest głoszona w meczetach „nienawiść do niewiernych”, jaką wpaja się od wielu lat przede wszystkim dzieciom i młodzieży.

– Dzieci, które urodziły się w latach 90., dorosły. Chodziły do islamskich szkół, zostały poddane praniu mózgu, radykalizacji, nauczyły się nienawiści do zachodniego społeczeństwa. A przecież nauka taka zaczyna się w wieku 3-4 lat! Mówiłam o tym często szwedzkim mediom przez tyle lat, ale nikt się tym nie zajmował, nie poświęcił uwagi tej sprawie, ponieważ bali się przypięcia im łatki rasistów – zaznaczyła Walter.

Pch24.pl / Nczas.com
https://medianarodowe.com/

A poza tym islam to religia pokoju, przyjaźni, tolerancji, wzajemnego szacunku itp. itd.
Admin

Komentarze 4 to “Wstrząsające wyznania nawróconej imigrantki: “Zostaliśmy ponownie zislamizowani w Szwecji”.”

 1. Korab said

  Bali się łątki rasistów – OK, ale KTO przypina te łatki? I jakie są konsekwencje przypięcia? Co można przeciw temu zrobić? To są kwestie do rozważenia,choć odpowiedzi wydają się,niestety,banalne..

 2. Lipski said

  Temat islamizacji jest również związany z bankami.Muzułmańskimi w Szwecji,w Niemczech,w Austrii.Inwazja przynosi zyski tak jak wpływy muzułmańskie w całej Europie.

  Nie masz forsy lub za mało a chcesz kamienicę?

  Nie ma problemów.Bank kupuje dla Ciebie i płacisz raty.Dodatkowo masz zyski z mieszkań w kamienicy.
  Gdzie?W bankach muzułmańskich,pod patronatem krajów arabskich i Turcji.

  Czy są szanse na ratowanie naszego systemu prawnego?W EU,w Polsce?

  Radzę się zapoznać z bankami muzułmańskimi.Nawet hebrajskie mają problemy.

 3. Wieloimienny said

  W Polsce to samo. Czarnuch i ciapaty może z ukrem wszystko i biały Polak nic nie zrobi bo się boi łatki rasisty.

  Ale przyznać się do bycia nacjonalistą strach, bo nawet biali Polacy mogą taką osobę napiętnować.

  To jest masoński świat rodem z Orwella i Huxleya!

  Tu jest potrzebny zamach stanu!

 4. Birton said

  ISIS, migracja to przemyślana robótka Izraela i reszty żydostwa światowego w celu spacyfikowania białej Europy; teoria spiskowa, to moim zdaniem, jedyne wytłumaczenie

Sorry, the comment form is closed at this time.