Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Lać i patrzeć, czy równo puchnie

Posted by Marucha w dniu 2018-11-04 (Niedziela)

Trwają przygotowania do Marszu Niepodległości, czyli największej w Europie imprezy patriotycznej. Przygotowują się organizatorzy. Przygotowują się Polacy wybierający się na marsz. Przygotowuje się Milicja Obywatelska od Ewy Gawor w warszawskim ratuszu. Przygotowuje się Polska Policja od ministra Brudzińskiego.

Przygotowują się też wszelkiej maści „postępowcy” w typie pastowanego Hugo Badera i kładących się na glebie wariatek z transparentem „Faszyzm stop”.

My, Obywatelki i Obywatele RP, członkinie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, aktywiści i aktywistki Komitetu Obrony Demokracji nie zgadzamy się z ksenofobiczną wizją Polski. Nie chcemy żyć w społeczeństwie, które wyklucza. Chcemy żyć w kraju, który jest otwarty, europejski, przestrzega praw człowieka – oświadczają „postępowi” zadymiarze i informują, że będą blokować Marsz Niepodległości.

Czy policja stanie na wysokości zadania i pogoni tych pajaców razem z ich nazistowskim transparentem? Mam nadzieję.

O ile policja może zrobić porządek z zadymiarzami od Obywateli RP, o tyle nie może pogonić „postępowych” agitatorów, którzy zagrzewają „postępowych” zadymiarzy do „walki z faszyzmem”. Tych agitatorów musimy pogonić sami. Jak to zrobić? Lać i patrzeć, czy równo puchnie? Owszem. Musimy ich lać dzień w dzień, tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc.

Oczywiście, nie chodzi mi o przemoc fizyczną [ależ także! – admin]. Chodzi mi o łomot werbalny. Nie możemy wzruszać ramionami, machać ręką i mówić: „Dajmy spokój. Nie reagujmy. Zignorujmy ich, to się zmęczą”. Nie! Oni się nie zmęczą. Oni będą nas, Polaków, pałować medialnie dzień w dzień, tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc. To jest stara kominternowska szkoła kłamstwa i manipulacji, która nie męczy się i nie odpuszcza. Nie liczmy na to, że przestaną na nas pluć, gdy będziemy ich ignorować. Nie przestaną.

Zobaczcie jak wygląda antypolska agitacja w artykule opublikowanym na portalu Obywateli RP. Autorem tego propagandowego gniota jest Wojciech Fusek, były zastępca redaktora naczelnego Wyborczej. Oto fragment jego agitki pt.

„Marsz Niepodległości. Realizuje się najgorszy z możliwych scenariuszy”: My Polacy nie przepracowaliśmy kwestii faszyzmu, który przed wojną zainfekował nas co najmniej tak mocno, jak wiele innych krajów. Wydarzenia okupacji nie były szczepionką na tę chorobę, a jedynie maskowaniem jej objawów. W szkołach wbija się dzieciom do głowy prosty schemat: faszysta to Niemiec, czasem ci ciut lepiej wykształceni powiedzą Włoch, nigdy Polak. Polak to ofiara faszyzmu. Tymczasem wystarczyło lekkie przyzwolenie, mrugnięcie okiem władzy, by skrajny nacjonalizm pod postacią ONR, Młodzieży Wszechpolskiej itp. wylał się z nas wszystkimi porami.(…) z faszystami się nie negocjuje, bo dla nich to tylko objaw słabości (…) rząd powinien wykazać zdecydowanie i zakazać marszu(…) Przedstawiciele rządu powinni potępiać każdy objaw antysemityzmu, być obecnymi na każdej ważnej uroczystości w Muzeum Polin, itd. itp.

Fusek to doświadczony propagandysta korzystający z wypróbowanych metod komunistycznych agitatorów. Czy Fusek wierzy w to, co pisze? To akurat nie ma żadnego znaczenia. Liczy się efekt, czyli przekonanie czytelników, że słuszność jest po stronie zadymiarzy blokujących Marsz Niepodległości, a uczestnicy marszu to faszystowskie potwory, z którymi nie należy negocjować, ale należy ich zniszczyć. Polacy dumni z tego, że są Polakami, to faszyści. Precz z faszyzmem!

Zohydzanie Polaków przywiązanych do polskości i tę polskość pielęgnujących było celem propagandy Komunistycznej Partii Polski, Polskiej Partii Robotniczej i Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej [Pani autorko, nie było tak źle, jak dzisiaj – admin]. Dziś te same chwyty stosuje Wojciech Fusek. Dlatego dyskusja z propagandystami takimi jak Fusek nie ma sensu. Takich propagandystów trzeba lać i patrzeć, czy równo puchną. Od czego zacząć to lanie? Od nazywania rzeczy po imieniu, żebyśmy sami wiedzieli, z kim mamy do czynienia.

Wojciech Fusek to spadkobierca komunistycznych agitatorów. Komunizm to najbardziej zbrodniczy systemu w historii świata. Komunizm przebiera się w szatki humanizmu, tolerancji i praw człowieka, żeby rozmiękczyć i obezwładnić swoich przeciwników, a następnie trwale wyeliminować ich z tego łez padołu. Komuniści nie byli, nie są i nigdy nie będą uczestnikami dyskusji, w której ludzie wymieniają się poglądami w celu osiągnięcia konsensusu lub wypracowania protokołu rozbieżności. Komunizm to terror, to masowe mordy, to promocja kłamstwa i donosicielstwa. Komunizm to systemowe niszczenie ludzkiej godności i moralności. Komunizm nie tylko dąży do fizycznego wyeliminowania przeciwników, ale zmusza ich do tego, żeby sami siebie obrzygali, podpisali na siebie wyrok i podziękowali oprawcom.

My, Polacy, przepracowaliśmy kwestię komunizmu na własnej skórze. Wiemy, czym jest ten diabeł. Jeśli ktoś nadal w tego diabła wierzy i oddaje mu pokłon, nie zasługuje na żadną taryfę ulgową. Taki ktoś jest poplecznikiem zbrodniczej ideologii i w ten sposób powinien być traktowany. Dlatego zarówno Wojciech Fusek, jak też zadymiarze od Pawła Kasprzaka i Marty Lempart powinni usłyszeć od Polaków jasny i zdecydowany przekaz, który brzmi tak: Jesteście bezczelnymi, obrzydliwymi kłamcami; jesteście spadkobiercami leninowsko-stalinowskich propagandystów; jesteście duchowymi dziećmi Józefa Goldberga i Stefana Michnika, którzy skazywali na śmierć polskich patriotów; jesteście klakierami Piotra Śmietańskiego, który strzelał w tył głowy najlepszym synom polskiej ziemi; jesteście tym, czym była stalinowska konstytucja z 1936 roku, czyli propagandowym parawanem, za którym kryje się totalitarna i zbrodnicza gęba; jesteście V kolumną eurokołchozu, który czci Marksa i komunistyczny Manifest z Ventotene; jesteście totalitarnymi zamordystami, którzy po raz kolejny chcą Polakom odebrać Boga, Honor i Ojczyznę. Nic z tego! Precz z komuną! Raz sierpem, raz młotem, czerwona hołotę!

Wiecie co? Ale to byłby widok, gdyby spadkobierca komunistycznych agitatorów Wojciech Fusek i miłośnicy komunistycznego eurokołchozu Paweł Kasprzak i Marta Lempart zostali potraktowani nie tylko odpowiednim słowem, ale też adekwatnym do ich zachowań czynem. Gdyby tak – mówiąc kolokwialnie – zostali wzięci za łeb i dostali publicznie kilka batów na gołą dupę, to by dopiero było coś.

Ciekawe jak opisałaby to zagraniczna szczujnia. Przedstawić dramat „postępowców” z gołym tyłkiem to jest wyzwanie! Podpowiadam tytuł: „Obita dupa fanów eurokołchozu”. Fajny, c’nie?

Katarzyna TS
https://wprawo.pl

Komentarzy 40 do “Lać i patrzeć, czy równo puchnie”

 1. Kojak said

  NO COZ ? BEDA LALI PALAMI POLSKA HOLOTE ! MOZE WRESZCIE COS DOTRZE DO ICH GLOW ZE TEN LOS ZGOTOW\LA IM SYJPONIOSTYCZNA BANDA Z PPYYYSSS !

 2. gość said

 3. existō said

  Tzw Ruch Narodowy, którzy przed DEKADĘ zwodzi Polaków na tzw Marsze Niepodległości przez ten czas nie potrafił zbudować siły politycznej, mimo iż poza obecnym systemem pozostaje około 30% elektoratu.

  MN miałby sens TYLKO jako element szerszej polityczno-organizacyjno-medialnej inicjatywy budowanej CAŁKOWICIE oddolnie i jednoczącej WSZYSTKIE środowiska WYKLUCZONE przez rządzącą PARTIĘ OKRĄGŁEGO STOŁU (PO-PIS-SLD-PSL-Kukiz…itd itp).

  RN i MN sa dzisiaj elementem antypolskiego systemu, jego propagandową przykrywką. Co robi dzisiaj MŻ? MŻ dzisiaj „RENACJONALIZUJE” wszelkie obszary gospodarki i państwa, powiększa jego kompetencje i wypływy de facto faszyzując całą przestrzeń publiczną i prywatną. Czyli z jednej strony MŻ wspiera UE i nie kwestionuje miejsca Polski w UE, z drugiej – na użytek wewnętrzny – „wzmacnia państwo”? Sprzeczność? Oczywiście, ale MŻ wie że ideę wzmocnienia państwa Polacy kupią i zalegalizują ksenokratyczny system uczestnicząc w procedurze wyborczej.

  Dlaczego MŻ nagle „renacjonalizuje”? Bo TYLKO PAŃSTWO MOŻE OBCIĄŻYĆ DŁUGIEM NIENARODZONYCH.

 4. Kwal said

  Co znaczy MN oraz MŻ…? Proszę ! Napisz to po polsku…

 5. Cadyk z Radomska said

  „Zohydzanie Polaków przywiązanych do polskości i tę polskość pielęgnujących było celem propagandy (…)Polskiej Zjednoczonej Partii Robotnicze”… pani Kasia ma chorą główkę, śmierdzi PiSdzielska infekcją, napewno jest wielbicielkom USraelskiej okupacj w Polin. Ps. Żeby było jesne jak upadała władza ludowa miałem 19 lat i nie zalapalem się na członka PZPR

 6. Rokitnik said

  at 4 co to za skroty?

 7. existō said

  „(…) Warto zwrócić uwagę, że subwencje, jakie przez ostatnie 14 lat Polska uzyskała z Unii Europejskiej (146 mld euro), po odjęciu od nich wpłaconych w tym czasie przez Polskę składek (47 mld euro), a następnie podzielone przez 14, wynoszą 7 mld euro rocznie.
  Jest to, według aktualnego kursu, równowartość 28 mld złotych. Tymczasem w rekordowo korzystnym dla rządu i finansów państwowych roku 2017, koszty obsługi długu publicznego wyniosły 28,6 mld złotych, co oznacza, że subwencje netto z UE przeznaczamy w całości na obsługę długu publicznego, czyli przekazujemy lichwiarskiej międzynarodówce(…)” http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4249

  Polska nie otrzymuje od UE ŻADNYCH pieniędzy.

 8. existō said

  Jeśli ktoś śledzi zmagania dr Zbigniewa Kękusia z III-Żydo-RP, kolejny odcinek z MN w tle:https://youtu.be/S3_TozZA470

 9. Birton said

  ciekawe, bo ONR i MW też podobno przez żydostwo spenetrowane w celu zdeprecjonowania potencjalnie patriotycznych i przypadkiem groźnych dla reżimu środowisk ; innymi słowy żydostwo po obu stronach barykady

 10. existō said

  W uzupełnieniu do wyliczenia Michalkiewicza z komentarza wyżej:

  Hasła Marszu niepodległości:

  2010: ?
  2011: ?
  2012: Odzyskajmy Polskę
  2013: Idzie nowe Pokolenie!
  2014: Armia Patriotów
  2015: Polska dla Polaków, Polacy dla Polski
  2016: Polska bastionem Europy
  2017: My chcemy Boga
  2018: Bóg, Honor, Ojczyzna.

 11. revers said

  Rebe Michnik i jego g.niana gazetka juz nie pozwoli na marsze narodowcom, a do tego juz zauwazyla wziecie udzialu w marszach skandynawskich faszystow.

  Preferowani sa teczowi niepodleglosciowcy i lbtqplus.

 12. kura domowa said

  Chcialam jechac z dzieckiem 6 letnim na ten Marsz. Ale cos czuje pod skora, ze beda prowokacje jak za PO. Tylko z drugiej strony politycznej. Zostane w Opolu,

 13. Ambar said

  Zydlaki po wszystkich stronach barykady i pod nia tez – jak zawsze.
  Nowy farbowany lis od kretyna Kukiza, jakubiak, co to dlubal w nosie, kawe pil i dupy ogladal w kne-Sejmie podczas gdy Icki-Winnicki blokowal mownice, narodowiec i patryjota na niby, by zarobic pare punktow w sondarzach. Rzygac sie chce.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Ma Pan jakieś konkrety na Winnickiego, czy tylko insynuacje?

 15. Birton said

  My tu gadu, gadu, a tymczasem dzięki Judzie , Kalksteinowi i Moszewieckiemu oraz reszcie antypolskiego żydostwa i usłużnych szabesgojów armia na granicy polsko- białoruskiej:
  http://tass.com/world/1029261
  przypomniał mi się stary wpis z internetu, jak to Antoni Singer- Macierewicz tworzył w skrytości podziemne wojska lotnicze i latającą marynarkę , wszystko ochrzczone w Tel-Avivie oraz podawał w swoim „Poradniku dezertera” takie oto zalecenie: „W razie odwetowego ataku atomowego z okręgu kaliningradzkiego należy położyć się niezwłocznie twarzą do ziemi i spokojnie, by nie wzbudzać ogólnej paniki, czołgać w kierunku najbliższego cmentarza. Ocaleńcy niech piszą do mnie na jerozolimski adres, jak przed wojną na londyński”.

 16. existō said

  @14 Konkretem jest to, że zamiast stworzyć PARTIĘ/KOALICJĘ wyborczą – Ruch Narodowy oparty o wykluczone 30% elektoratu przez DEKADĘ nie zrobił nic w tym kierunku, a w momencie kulminacyjnym, jako ciągle przywódca RN porzucił go i poszedł na listy do świeżo wy*ranej z systemowego odbytu g*wno-partyjki, która właśnie przechodzi kolejne stadium rozkładu.

 17. ? said

  Re 4 & 6:
  Marsz niepodległości
  Międzynarodowy żyd

 18. Piskorz said

  re art Przedstawiciele rządu powinni potępiać każdy objaw antysemityzmu, być obecnymi na każdej ważnej uroczystości w Muzeum Polin, itd. itp.” TE FUSEK…a jakie tam są ważne uroczystości..?! Chyba zawody wchodzenia w dupę..Fusek zacznijmy od tego. od pytania..PO KIEGO BEJA NAM POTRZEBNE JAKIEŚ MUZ.POLIN..?!

 19. existō said

  Zacytuje z pamięci, scena z Kariery Nikodema Dyzmy (o Dyzmie):

  – To konfident mówię panu,
  – Eee tam, jaki konfident? Człowiek z prowincji.
  – Konfident, jak nie jest to będzie.

 20. Lipski said

  Co za paszkwil
  Pani Katarzyna ,autorka wpisu (dla mnie) jest wrogiem polskich dzieci w Polsce 2018,tak jak POPIS ,którzy zabraniają polskim dzieciom,leków bez opłat.

  W ramach wysokiego ibezpieczenia rodzinnego w Polsce,dzieci polskie nie mają prawa do leków bez opłat.Operacje ratujące życie dzieci w Polsce,są w Berlinie.

  Tylko wrogowie Polski,przebierańcy od lewicy do prawicy,wykonujący rozkazy Mosadu w Polsce,od roku 89 do dzisiaj ,traktują polskie dzieci od urodzenia do 18 roku życia, jak niewolników.

  Wstyd i hańba dla takich autorów „kochających” bezprawie w Polsce.

  Niech was szlag trafi Wy pseudo Narodowcy,pseudo Łewico,
  pseudo prawico w Polsce.

  Wy macie w 4 literach,polskie dzieci.
  Dla mnie jesteście po 89 okupantami.

  Nie ma w Polsce ani jednego odważnego polityka?

  Tylko takie media (małe portale) 3obieg.pl,wpolsce.biz i portale Pana Jamro mają odwagę na protesty tak jak to jest możliwe,tutaj,u Gajowego Marucha.

 21. existō said

  Majątek Winnickiego na początek kadencji Sejmu: 7,000zł w walicie polskiej. Kropka. http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/posel.xsp?id=427&type=K&klub=niez.

  Zatrudniony na umowie o dzieło przez Freedommedia spzoo (2,4tys), Fundacją Chrobrego (2tys) oraz przez komitet wyborczy Mariana Kowalskiego (2tys).

  Freedommedia: http://www.krs-online.com.pl/freedommedia-sp-z-o-o-krs-662991.html
  Prezes Zarządu: http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Bachurski-Piotr-Pawel/06a3956ca673ca92895395a99ff43537.html , red. nacz „Gazety Finansowej” (Federal Media Company FMC) https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-bachurski-redaktor-naczelny-gazeta-finansowa-jan-pinski-skupi-sie-na-bez-cenzury

  Fundacja Chrobrego zbierała środki na tzw kongresy RN, czyli Winnicki brał te pieniądze do kieszeni. Na kampanię MK wykładał kasę zdaje się Jakubiak.

 22. wolontariat said

  Są słowa, które można powiedzieć po cichu „gościom niechcianym” na Marszu Niepodległości. A może wystarczą transparenty co zrobimy z komunistami (zamiast liści, które właśnie spadują)…
  Lać i patrzeć jak puchnie?Chyba tylko w celu wyciągnięcia zeznań kto ich finansuje. To banda, w której są mordercy polskich patriotów, ich trzeba na jak wyżej.

 23. AlexSailor said

  Czy przygotowane są rejestratory jawne i ukryte, czy zapewniona jest obsługa prawna,
  czy gotowi są do działania adwokaci, czy przygotowane są transmisje w necie, czy uzgodniono ew. przekazanie materiałów TV Trwam i RM, innych telewizjach, by poszło w wiadomościach od razu,
  czy są instrukcje na wypadek bezprawnych działań faszystów lewackich, na wypadek takich działań policji, czy przygotowana jest strategia na wypadek zamieszek na większą skalę?

  To, że nie ma czynników oficjalnych, wskazuje na przygotowywanie zadymy w czasie marszu.
  Duże zamieszki, ranni, a może gorzej, mogą być piękną podkładką do szykanowania, a nawet rozwiązania RN.
  Który sam w sobie i tak jest pewnie masowo inwigilowany.

 24. guła said

  „Spotkacie nas na każdej swojej drodze”

 25. maniek said

  …rozpoczeto juz tez inne marsze…

  https://www.rt.com/usa/443057-border-migrant-caravan-preparations/?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Email

  https://www.rt.com/news/443073-iran-protest-us-embassy-sanctions/?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Email

 26. Moher49 said

  Ruch Narodowy okazuje się jedyną partią na którą należy głosować. PO to folksdojcze. PiS – fałsz i obłuda. Kupili ludzi 500+, dopuszczają tęczowe piątki, Gowin wprowadza gender studies, nachodźcy islamscy, ukraińscy włażą do Polski drzwiami i oknami – PiS kłamie, że to nieprawda. Duda – patriota na Marsz Niepodległości nie pójdzie.

  „Lać i patrzeć, czy równo puchnie? Owszem. Musimy ich lać dzień w dzień, tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc.”
  Lać werbalnie jest trudno, bo na większości portali czuwa prawomyślna cenzura, ale czasem udaje się coś wcisnąć kiedy cenzor śpi.
  Lać pałą jak Gospodarz sugeruje, trzeba utworzyć NSZ. Dziewczyna z Młodzieży Wszechpolskiej ugryzła policjanta – sąd do więzienia. Frasyniuk fikał, kopał policjantów i nic mu za to. Narodowiec w Białymstoku nazwał islamską dzicz dziczą, sąd wymierzył karę. Tylko Narodowe Siły Zbrojne – kiedy pani sędzinie ogolą głupi łeb to może zmądrzeje.

 27. dali jazda said

  14:
  Czy 13 ma konkrety, czy niema, to jest wszystko jedno. Czy Winnicki wschodzacy maz stanu, jak go zyd Nowak reklamuje, czy plywak, tez wszystko jedno, bo nijak nie nakuka w pojedynke, chocby kilo soli zjadl.
  jak tu jeden wyliczyl, 30% za „narodowcami” jest, czyli 70% reszty za zydami, banderowcami i folksdojczami. To za kogo sie pluc i bic w momencie, gdy panstwo juz w niewoli pod zydowskiego wierzyciela butem a zydowskie partie, pierdzielace o „rozwoju” gesto a czesto, jego administratorem?
  Rozwoj czego? Zydowskiej kieszeni?
  Swieto jakiej wolnosci? Ich wolnosci do dominacji nad Polakiem i do zydowskiego panstwa z jego nowa „szlachta” – administracja-trutniami?
  22:
  Wyluzuj z ta glupia gadka o komunistach. Rzeczy po imieniu nalezy nazywac. Z zydokomuny zostal sie tylko zyd u podzielonej z jego dawnym „oponentem” wspolwladzy, Polak juz dawno pogoniony. Nie zakapowales tego do tej pory? Za trudne dla „patriota-natrodowca”?

 28. existō said

 29. lewarek.pl said

  Ciągle mnie zastanawia co wymyślą, żeby Marsz się nie odbył, i kiedy to ogłoszą. W ciągu tych paru dni, które zostały do niedzieli, można jeszcze dużo zrobić. A zrobić trzeba, bo warszawska władza nie może sobie pozwolić na okazanie nielojalności wobec nowych panów. Wiadomo, że ani w Waszyngtonie, ani w Tel Avivie, ani w Kijowie czy Berlinie ten Marsz się nie podoba. Zakaz Marszu powinien być wydany w ostatniej chwili, żeby ludzie nie zdążyli się ponownie zorganizować. No i przed przyjazdem do Warszawy tysięcy ludzi z całej Polski, bo jak już będą na miejscu, to będzie za późno. Ha, to by dopiero było! Najskuteczniejsza byłaby jakaś prowokacja antysemicka – na przykład zamach na muzeum Polin, bo kopnięcie w dupę jakiegoś Żyda w jarmułce w Alejach Jerozolimskich to ciut za mało – ale ten medal ma drugą, równie nieprzyjemną stronę, więc trzeba wszystko jeszcze przekalkulować. Soloch, Brudziński, Kamiński przeżywają trudne dni.

 30. existō said

  @29 Marsz się odbędzie. Myślę, że będziemy świadkami reaktywacji projektu politycznego RN na użytek przyszłorocznych wyborów. Oczywiście pod światłym, wypróbowanym przywództwem, światłych i wypróbowanych przywódców.

  Pretekstem będzie „rozpad” Kukiza. Żydo-narodowcy, III-Żydo-RP łączcie się!

 31. Lipski said

  Piszę z Niemiec w których już tylko 3 miliony,Polaków w Polsce,mieszkańców zachodniej Polski , są ubezpieczeni w Niemczech.

  Dla medycyny bez opłat, dla leków dla dzieci bez opłat w ramach ubezpieczenia rodzinnego.

  Pytam.Czy 11 listopada będą hasła:
  -leki bez opłat dla dzieci,w ramach ubepieczenia rodzinnego.

  -koniec selekcji przeciw polskim dzieciom w Polsce.
  -Stop przywilejów dla dzieci urzędników.
  -Wolność dla polskich dzieci w Polsce 2018
  -ratujcie polskie dzieci przed selekcją w Polsce
  -leczenie bez krydytów w bankach

  Dodam.Takie hasła są zabronione .Od lewicy do prawicy,nikogo z polityków i frakcji politycznych nie interesuje następne pokolenia czyli 11 listopada,to marsz dla mediów i dla uspokojenia mieszkańców Polski.Ten Marsz jest iluzją dła mieszkańców?Tak ale zaznaczam,że piszę z Niemiec,w których jeszcze dzieci,nawet uchodzców, mają leki bez opłat,w ramach ubezpieczenia rodzinnego.

  Dziękuję za uwagę-wpolsce.biz

 32. Moher49 said

  @31,
  Proszę pana, Polaków w Polsce ma być 15 mln. Tak ustalili starsi i mądrzejsi na jakimś tam kongresie. Nasze rządy jak grzeczniutkie kundelki, panów słuchają.

 33. gość said

  Skandaliczny wpis Anne Applebaum o Marszu Niepodległości. „Musi pani bardzo nienawidzić Polaków”

  Anne Applebaum przekonuje swoich zagranicznych czytelników, że 11 listopada w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ulicami Warszawy przemaszerują faszyści z całej Polski i Europy. Skandaliczny wpis Applebaum spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem internautów.

  https://dorzeczy.pl/kraj/82721/Skandaliczny-wpis-Anne-Applebaum-o-Marszu-Niepodleglosci-Musi-pani-bardzo-nienawidzic-Polski.html

 34. Moher49 said

  @33,
  Gdyby w Warszawie były polskie rządy, pani Applebaum dostała by zakaz wjazdu do Polski.

 35. Wieloimienny said

  Moher@

  Polsce jest potrzebny zamach stanu. Bez niego Polacy nic nie zrobią, nie odzyskają ojczyzny.

 36. gość said

  Gronkiewicz-Waltz rozwiąże Marsz Niepodległości? „Sama to podpiszę”

  Ustępująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w programie Tomasza Lisa zapowiedziała, że rozwiąże tegoroczny Marsz Niepodległości, jeśli „będzie jakiś element nienawiści, będą race”. – Bez wahania rozwiążę tę manifestację i sama to podpiszę, nie pani Gawor – powiedziała.

  Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że specjalnie zostaje w Warszawie na 11 listopada, aby być w Centrum Bezpieczeństwa. – Wezmę to na własną odpowiedzialność. Nie będą mi potem urzędnika poniewierać – powiedziała o ewentualnym rozwiązaniu Marszu Niepodległości.

  Co ciekawe, Tomasz Lis zapytał prezydent stolicy, czy nie byłaby to jednak nieodpowiednia decyzja, jeśli na Marszu pojawiłby się jeden nieodpowiedni transparent, uczestników byłoby np. 50-100 tys. – To jest nieważne. Niech pilnują, organizator za to odpowiada. Wszystko będziemy nagrywać – odpowiedziała Gronkiewicz-Waltz.

  https://dorzeczy.pl/kraj/82811/Gronkiewicz-Waltz-rozwiaze-Marsz-Niepodleglosci-Sama-to-podpisze.html

 37. Moher49 said

  2800 niewyjaśnionych zgonów w Polsce w okresie od 2010 roku. Każdy kto zagraża żydowskiej władzy – ginie. Muszą powstać w Polsce Narodowe Siły Zbrojne, tajna organizacja, będą nazywać ich terrorystami, ale nie ma wyjścia, zbyt dużo Polska traci przez wrogów jawnych i ukrytych.

 38. NICK said

  Liczy Pan ‚autobusy’ do Czech?
  Winien Pan wiedzieć.
  Przedsię-biorstwo? Narządowe.

  Kłamstwo.
  Karalne.

  Nowe powiedzenie daję Wam.
  Czech rozpruwacz.
  Prowadzony.
  Zaolzie?
  Dopowiedzcie sobie.

 39. Listwa said

  @ 3 existō

  Więcej gadzasz niż pozwalają ci na to szare. MN nie organizuje RN, ani Bosak ani Winnicki.
  Weźcie się mądrale zbierzcie i zróbcie to coś co będzie spełniało wasze oczekiwania. I będzie wreszcie wielkie cacy.

  Obecnie Polski i Polaków nie stać na nic więcej niż tylko na Marsz Niepodległości. Zwłaszcza nie stac tych który maja sie za potęgę z poczuciem wielkiej godnoci i wspaniałości i tylko gadają bzdury.

  Być moze niedługo nawet Marszu Polskiego nie będzie. Rozumiem że wtedy będziecie zadowoleni z sukcesu ?

  .

 40. Sebastian said

  pamiętaj chemiku młody, wlewaj zawsze kwas do wody, i tak co roku dolewają więcej i szybciej tego kwasu i patrzą co z tego wyjdzie i pokazują zachodowi w najgorszym świetle na ile się da, bądź z trwogą patrzą że tej wody niezmąconej jeszcze tak dużo jest.

  Straszą na prawo i lewo zdechłym faszyzmem i komunizmem a pier**nego wiecznie żywego syjonizmu nie dostrzegają

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: