Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigranci protestowali przeciwko brutalności policji

Posted by Marucha w dniu 2018-11-05 (Poniedziałek)

W niemieckim mieście Fürstenfeldbruck odbył się protest z udziałem „uchodźców” z Afryki, a także działaczy lokalnej skrajnej lewicy, demonstrujących przeciwko rzekomej brutalności miejscowej policji.

Według nich funkcjonariusze nadużywają swojej siły, natomiast zamieszki z udziałem imigrantów są najczęściej wynikiem ich złego traktowania, bowiem narzekają oni jednocześnie na warunki zakwaterowania.

Bawarski dziennik „Münchner Merkur” pisze wprost o dwustu uczestnikach manifestacji, wśród której oprócz Afrykańczyków znaleźli się także przedstawiciele „monachijskiej młodzieży marksistowskiej”. Uczestnicy protestu mieli ze sobą transparenty skierowane głównie przeciwko brutalności niemieckiej policji, deportacjom nielegalnych imigrantów, a także warunkom mającym panować w ośrodku dla azylantów w Fürstenfeldbruck.

Jeden z cytowanych przez dziennik protestujących stwierdził, że wraz z innymi Afrykańczykami uciekł ze swojego kraju, aby otrzymać ochronę i szansę na lepsze życie, lecz uzyskanie tych korzyści nie jest obecnie możliwe. Problemem mają być złe warunki zakwaterowania „uchodźców”, które miały rzekomo doprowadzić do śmierci jednego z mieszkańców placówki, czemu już dawno zaprzeczyła jednak miejscowa policja.

[Lepsze życie – to beztroskie życie na socjalu plus dorabianie sobie handlem narkotykami i kradzieżami oraz zero obowiązków – admin]

Funkcjonariusze w połowie października musieli dokonać pacyfikacji zamieszek, spowodowanych atakiem imigrantów na ochroniarza pracującego w ośrodku w Fürstenfeldbruck. Według demonstrantów podobne spory są jednak efektem złego poziomu wyżywienia w placówce, a także faktem, iż państwo niemieckie ma nie wydawać pozwoleń na pracę zakwaterowanym tam Nigeryjczykom.

http://autonom.pl/

Komentarzy 17 to “Imigranci protestowali przeciwko brutalności policji”

 1. Dziadzius said

  Ja jakos tego nie rozumie–jak zle jedzenie i nie mam ani pracy ani fachu i mnie policja bije i mam wolnosc ruchu to czemu nie wypi##dalam do mego rodzimego kraju gdzie mi bylo tak dobrze i kolysali i plakac nie kazali –i nawet owieczki posluszne byly — allahu akbar

 2. existō said

  Teraz – zwłaszcza w kontekście zalewu imigrantów – stosuje się taką oto manipulację, ze jak ktoś pracuje i płaci podatki to wszystko ok, może tu siedzieć, a jak ktoś nie pracuje tylko żyje z zasiłku czy jest na bezrobociu (bo przecież w Polsce żadnego „socjału” nie ma) to jest śmieciem, menelem – do odstrzału. Niech zdycha, choćby był Polakiem, a nawet obcy są pokazywani na tle „nierobów” Polaków jako pracowici i wzór.

  I nie ważne że facet całe życie harował za czapkę gruszek, a zakład mu rozkradli. Nie ważne że tak samo żył jego ojciec, po którego dorobku nie zostało nic. Nie ważne, że jego dziadek i pradziadek walczyli, żeby Polska miała granice.

  To czy ktoś pracuje czy nie (choćby był z własnej winy wykolejeńcem) nie pozbawia go własności jaką jest Ojczyzna. Tak samo to czy ktoś pracuje, nawet jakby zarabiał i wpłaca z tytułu podatku krocie, nie daje prawa własności do polskiej ziemi. Mówiąc wprost, obcy (nie-Polak) nie ma tutaj żadnych praw i zawsze jest tylko i aż gościem. A jak mu nie pasuje to droga wolna. .

 3. Joannus said

  Ad 2
  ”Mówiąc wprost, obcy (nie-Polak) nie ma tutaj żadnych praw i zawsze jest tylko i aż gościem”

  Mówiąc wprost, tak nie jest i już nie będzie. Takie są realia, że przybłęda stanowi gatunek chroniony i hołubiony.

 4. lopek said

  „Imigranci protestowali przeciwko brutalności policji”
  Ichnia policja powinna brutalnie bić tylko rodowitych Niemców – bo ci nie zapewniają imigrantom tego – czego oni oczekują.

 5. Plausi said

  Wyjaśnienie

  „z udziałem „uchodźców” z Afryki, a także działaczy lokalnej skrajnej lewicy, “

  Chodzi o „marxistischen Jugend München “, jakaś dziwna grupa, istnieje od paru tygodni, zwykle tego rodzaju grupy z „lewymi“ czy „prawymi“ hasłami są zakładane przez służby specjalne, albo operujące organizacje jak choćby NGOs, do wykonania określonego zadania.

  https://www.tz.de/muenchen/region/stoppt-polizeigewalt-fluechtlinge-demonstrieren-in-fuerstenfeldbruck-10491975.html

  Podejrzewamy, że grupa ma coś wspólnego z bezpieką, ale nic z lewicą. W RFN każdy może się nazwać marksistą, jeśli ma taką fantazję, termin marksista nie jest zastrzeżony. Trzeba się do tego przyzwyczaić, że wiele zjawisk „politycznych“, także w Polsce, są kreacjami służb, być może nawet większość.

  „państwo niemieckie ma nie wydawać pozwoleń na pracę zakwaterowanym tam Nigeryjczykom “, co władze uzasadniają tym, że migranci nie mają żadnych podstaw, aby uzyskać zezwolenie na pobyt, co oznacza, że nie zostaną uznani za uciekinierów. Warunki uznania za uciekiniera definiuje ustawa.

  Do opisana imprezy rekrutowano być może demonstrantów tak jak na Majdan za niewielką opłatą uczestników, możliwymi inicjatorami mogą być grupy dywersyjne sterowana przez finansistę Sorosa, znanego w Polsce jako grandziarza.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  Impreza miała trwać ok. godziny.

  Czasem nie wystarczy przetłumaczyć doniesienie, gdyż brakuje nierzadko tła wydarzenia. to wydarzenie było bardzo marginalne, właściwie bez znaczenia dla kogokolwiek.

 6. Sebastian said

  „Problemem mają być złe warunki zakwaterowania „uchodźców”, które miały rzekomo doprowadzić do śmierci jednego z mieszkańców placówki”

  To co grzyb go ze ściany wp***ił , zadrapał się na śmierć przez mendy czy może usechł z powodu kaca i braku wody?

 7. Boydar said

  To była silnie zaraźliwa puchlina jąder, nic się Pan Sebastian na medycynie nie wyznaje.

 8. Sebastian said

  U mnie na wszystko pomaga nalewka orzechowa, no i sodówka od czasu do czasu, od medycyny są inni 😉 Oni tacy postempowi mogli pomóc lodem na puchline 😉

 9. NICK said

  Lodem na puchlinę?
  Urwać przez wykręcanie.

  Można znieczulić.
  Ciem?
  Obuchem.

  Tak winno być.

  Albo.
  Smogg Wawelski.
  Podesłać owieczkę/barana kozojebcowi.

  Aaaa, właśnie.
  Zapominamy bajki/legendy polskie.
  Sporo tam Prawdy.

 10. 1
  Dziadzius byl w Nigerii?
  W Polsce bylo lepiej niz w Nigerii a jednak pelno Dziadziusiow z polskiego raju wyjechalo.

 11. 9
  Nick
  Ja to nie mialbym odwagi tak szastac uprzedzeniami.
  W Nigerii jest wielu chrzescijan.
  A teraz jest zwyczajnie, wojna.
  Kto chce mieszkac w srodku wojny?

  Kozojebstwo nie jest zwiazane z ZADNA religia!

  A z Nigerii, tak jak z kazdego innego kraju, uciekaja uchodzcy i …prowokatorzy.
  Amerykanie w Nigerii robia gorsze rzeczy z dziecmi i kobietami niz niektorzy milosnicy zwierzat domowych ze zwierzetami.

  Photos Iraq babies born deformed depleted uranium — US Veterans becoming sick with DU — Children living lives with DU The WE News Archives

  http://www.thewe.cc/weplanet/news/depleted_uranium_iraq_afghanistan_balkans.html

  Stop trafficking of Iraqi children
  http://www.uruknet.de/index.php?p=m58832&hd=&size=1&l=e

 12. 9.

  Nick
  Amerykanscy emigranci w Japonii: tez nie chca wracac do amerykanskiego raju.

  U.S. Marine Corps Sexual Violence on Okinawa | Asia-Pacific Research

  https://www.asia-pacificresearch.com/u-s-marine-corps-sexual-violence-on-okinawa/5627628

 13. Boydar said

  „… Kozojebstwo nie jest związane z ŻADNĄ religią ..”

  OCZYWIŚCIE

  Bo islam to nie jest żadna religia. Tak jak talmudyzm zwany czasem judaizmem. To system do spacyfikowania ludności pod swoje potrzeby wykorzystujący jedynie elementy religijne.

  ———
  A w ogóle to niesłychany wzrost przestępczości w krajach masowo przyjmujących imigrantów – nie ma nic wspólnego z imigrantami.
  Admin

 14. Boydar said

  No i teraz nie wiem, czy mnie Pan Gajowy popiera w konkluzji czy mierzwi motyczką 🙂

  „Łoj, łowiecko, łowiecko, ćo byś ty jesce gotować umiała” z islamem nic wspólnego nie ma.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Popiera.
  A co do owieczek… to sprawa dotyczy ludów pasterskich w ogólności.
  Fakt, że jest szczególnie popularna w pewnych krajach.

 16. Boydar said

  A więc pod rozwagę możemy brać tylko skalę. I okoliczności.

  Jedno i drugie „ktoś” przewidział, sprowadzając „emigrantów” do Europy. Więc było to celem. Cel się rozdwoił w locie, co zapewne animatorzy przewidzieli – są osoby gwałcone (wbrew swej woli, co zresztą z określenia gwałt jasno wynika) ale są też i … zaspakajane w chuci. Cała masa skórnie białych osobników pci żeńskiej tylko szuka, gdzie by tu du/py nadstawić, a chętnych coraz mniej, nawet psy mijają obojętnie, a kozojebca nie, tyle że za rogi przytrzymać nie można. Szczegół.

  Zaczęliśmy od biednej trzody a skończyliśmy na qurewkach starszych i coraz młodszych, żenada jakaś.

 17. Kar said

  ..przyklad z Arizony-obrona przed niepozadanym insektem..

  (w mysl prawa jest to nielegalne, Trump obiecal strzezony powrot US granic, ale legalne US sluzby graniczne na poludniu sa wciaz tylko kropla w morzu potrzeb)

  ..zainstalowanie podobnego przykladu w Europie jest raczej niemozliwe z wielu przyczyn..Ale warto popatrzec..

Sorry, the comment form is closed at this time.