Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Upadek cywilizacyjny Polski
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prawdziwy Winston Churchill

Posted by Marucha w dniu 2018-11-06 (Wtorek)

Prawdziwą wartością historii jest pamiętanie, że nic nie jest takie, jak się wydaje – pisze dr Henry Makov.

Churchill opisał drugą wojnę światową jako „najbardziej niepotrzebną wojnę w historii”. Ale służył bankierom w londyńskim City, które robiło fortuny na giełdzie i uratował ukochaną posiadłość Chartwell przed egzekucją komorniczą. Cierpiący na chorobę dwubiegunową, przechodząc od manii do depresji, żył w gorączce, nie obchodziło go zbytnio dobro zwykłych ludzi.

Winston Churchill miał pochodzenie żydowskie, realizował program Rothschildów o światowej dominacji. Masońscy żydowscy bankierzy centralni prowadzą wojny dla zysku, zabijają patriotów, poniżają i zniewalają ludzkość.

Pisze dr Henry Makov: Po pierwszym ataku Luftwaffe na Londyn 7 września 1940 roku, w którym zginęło 306 osób, Winston Churchill zauważył: „Dopingowali mnie, jakbym dał im zwycięstwo zamiast bombardowania ich domów na kawałki”. Churchill mówił prawdę. Londyńczycy tego nie wiedzieli, ale Churchill odrzucił propozycję Hitlera, aby nie atakować cywilnych celów. Wręcz przeciwnie, Churchill prowokował Hitlera do bombardowania Londynu, uderzając najpierw w Berlin i inne miasta.

Churchill powiedział swojemu marszałkowi lotnictwa: „Nigdy nie niszcz wrogów półśrodkami” i poinstruował gabinet, aby „bombardowali cele wojskowe jak najszerzej rozumiane, z uwzględnieniem głównych dróg i infrastruktury”. Uniemożliwił również Czerwonemu Krzyżowi monitorowanie cywilnych ofiar. Do końca września 1940 r. zginęło około 7000 londyńczyków, w tym 700 dzieci. Pod koniec wojny, więcej niż 60.000 brytyjskich cywilów i 650.000 niemieckich cywilów zginęło w wyniku „strategicznych” bombardowań.

W 1940 roku Churchill musiał odwrócić ataki z lotnisk RAF, ale chciał również rozpocząć upuszczanie krwi. Minął rok bez rzeczywistych działań wojennych. Nazywało się to „udawaną wojną”. Hitler składał uczciwe propozycje pokoju i prominentni Anglicy chcieli je zaakceptować.

Gdyby Wielka Brytania zawarła pokój według propozycji Hitlera, nie nastąpiłaby żydowska zagłada [Eee… jaka zagłada, skąd ich tyle się wzięło po wojnie? – admin]. Źródłem dla powyższych twierdzeń jest „Wojna Churchilla” Davida Irvinga (Avon Books, 1987), która idzie pod prąd pochlebstw wobec aliantów, które składają się na zwyczajowe świadectwa z II wojny światowej.

II wojna światowa była wielkim krokiem w długoterminowym programie zniewolenia ludzkości przez światową dyktaturę prowadzoną przez Illuminati (londyński kapitał finansowy). Iluminaci inicjują wojny, aby zwiększać swoje bogactwo, władzę i kontrolę, aby przekształcać i brutalizować ludzkość. Większość polityków to sługusy, oszuści, zdrajcy i przestępcy, ładnie opakowani i sprzedawani przez należące do bankierów media i uniwersytety.

Kim był Winston Churchill?

Istotnym faktem dotyczącym Winstona Churchilla są powiązania rodziców jego matki. Ojcem jego matki był Leonard Jerome (dawniej Jacobson, 1818-91) spekulant i partner biznesowy Augusta Belmonta (dawniej Shoenberg 1813-90), który od lat 1830-tych był głównym przedstawicielem rodziny Rothschild na Stany Zjednoczone. Małżeństwo Jennie Jerome z Randolphem Churchillem, drugim synem księcia Marlborough, było typowym związkiem z rozsądku, zwyczajnym sojuszem córek żydowskich finansistów i rozrzutnych brytyjskich arystokratów.

Najwyraźniej opory księcia Marlborough zostały pokonane przez posag o wartości 50 000 funtów, dzisiaj jest to równowartość około pięciu milionów dolarów. Niemniej jednak rodzice pana młodego nie wzięli udziału w weselu w kwietniu 1874 roku, a księżna określiła młodego Winstona, urodzonego siedem miesięcy później, jako”falstart”.

Biografowie wydają się opisać Churchilla jako nie dość „angielskiego” i używają stereotypów żydowskich. O przedwczesnym porodzie Churchilla William Manchester mówi: „Nigdy nie potrafił czekać na swoją kolej” („The Last Lion”, p.108).

Beatrice Webb wspomina siedzącego obok Winstona na obiedzie: „Pierwsze wrażenie: niespokojny, prawie nieznośnie więc… egoistyczny, nadęty, o płytkich poglądach i reakcyjny, ale z pewnym osobistym magnetyzmem… Więcej w nim amerykańskiego spekulanta niż angielskiego arystokraty. Rozmawiał wyłącznie o sobie i swoich planach wyborczych”.(John Pearson,”The Private Lives of Winston Churchill”, 114).

Dążenie do udoskonalania się Churchilla wynikało z tego, że jego rodzice zaniedbywali go i nauczyli go, jak zdobywać miłość dzięki osiągnięciom. Winston chciał również pomścić swojego ojca, którego kariera polityczna została przerwana przez śmierć w wyniku syfilisu. Churchill stał się znanym pisarzem w wieku 24 lat i członkiem rządu w wieku lat 33. Karierze syna pomagały związki matki z Rotschildami, zwłaszcza z wpływowym bankierem Ernestem Cassellem.

W latach trzydziestych przyjaciele Churchilla uczynili go czołowym przedstawicielem grupy lobbyingowej (przypis: dzisiaj pewnie „think-tanku”) „The Focus Group”, prowadzonej przez brytyjskiego syjonistycznego dyrektora British Shell, Sir Roberta Waleya-Cohena. Churchill stał się głównym przeciwnikiem polityki ustępstw („appeasement”) i ostatecznie główną przeszkodą w zawarciu pokoju z Hitlerem.

W 1936 roku premier Stanley Baldwin powiedział delegacji kierowanej przez Churchilla: „Jeśli w Europie mają się odbyć jakieś walki, wolałbym, żeby uczestniczyli w nich tylko bolszewicy i naziści”. Ale nie taki był plan Illuminati. Opisałem już Illuminati jako klikę i kult składający się z żydowskiej finansjery oraz brytyjskiej, amerykańskiej i europejskiej arystokracji połączonej więzami małżeńskimi, pieniędzmi i okultyzmem (masoneria). Churchill, mason, dokładnie pasuje do tego opisu.

Są oni właścicielami ogromnych karteli (bankowość, ropa naftowa, farmaceutyki, chemikalia, minerały, media itp.), kontrolują społeczeństwa i rządy poprzez grupy korporacyjne i zawodowe, media, tajne stowarzyszenia, think-tanki, fundacje i agencje wywiadowcze. Ich celem jest „wchłonięcie bogactwa świata” (słowami Cecila Rhodesa). Państwa (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Izrael), ruchy polityczne (syjonizm, socjalizm, komunizm) i narody (Amerykanie, Niemcy, żydzi) są ich pionkami, które można składać w ofierze, jak to zwykle bywa, w obłąkanej grze tych megalomanów.

Zgodnie z „Czerwoną Symfonią”, Illuminati stworzyli Hitlera, by kontrolować Stalina i rozpocząć wojnę. Wygląda jednak na to, że Hitler zraził bankierów, kreując własne, państwowe pieniądze. Stanowiło to poważne zagrożenie dla ich „rewolucji” (tj. kontroli świata przez Illuminati).

Niewybaczalną zbrodnią Niemiec przed drugą wojną światową”- mówił Churchill – „była próba wyodrębnienia ich ekonomicznej potęgi z systemu handlu światowego i stworzenia własnego mechanizmu wymiany, który odmówiłby światowym finansom możliwości osiągnięcia zysków” (Churchill do lorda Roberta Boothby’ego, cytowany w Przedmowie, 2. Ed. Sydney Rogerson, Propaganda in the Next War, 2001, oryg. 1938).

Pytania bez odpowiedzi

Hitler nie miał ochoty walczyć z Wielką Brytanią. Uważał Brytyjczyków za rasowych braci i obawiał się wojny na dwóch frontach. Podjął wiele działań pokojowych, obiecując, że zwróci swoje europejskie podboje i utrzyma Imperium Brytyjskie. Chciał tylko wolnej ręki przeciwko Rosji Sowieckiej.

Wysłał swojego zastępcę Rudolfa Hessa do Wielkiej Brytanii, by w maju 1941 r. ubiegać się o pokój. Churchill kazał zamknąć Hessa. Nie rozumiem, jak Hitler nie mógł wiedzieć, że to żydowscy bankierzy Illuminati rządzili w Wielkiej Brytanii. To przecież była powszechna wiedza w samej Wielkiej Brytanii. Zastanawiam się, czy sam Hitler nie był angielskim agentem.

Po inwazji Hitlera na Rosję w czerwcu 1941 roku jego polityka wobec żydów uległa zmianie: od wydalenia do eksterminacji. Uważał rosyjski komunizm za fenomen żydowski. Coraz częściej Niemcy angażowały się w ludobójczą walkę z żydami. Nie stałoby się tak, gdyby Wielka Brytania zawarła pokój lub pozwoliła na warunkowe poddanie się. Ale porzucenie Rosji Sowieckiej nigdy nie znajdowało się w ich planach. Komunizm i faszyzm zostały stworzone przez kapitał monopolistyczny (Illuminati), aby zniszczyć się nawzajem jak potworne goryle w tanim japońskim horrorze.

Franklin Delano Roosevelt powiedział kiedyś, że nic w historii nie dzieje się przez przypadek. Cel Iluminatów w drugiej wojnie Światowej miał charakter ekonomiczny, polityczny i okultystyczny: wzbogacić się, niszcząc jednocześnie państwa narodowe Europy (w tym Wielką Brytanię), jednocześnie poświęcając miliony ludzi ich bogu Szatanowi.

„Musicie zrozumieć, że to nie jest wojna przeciwko Hitlerowi czy narodowemu socjalizmowi”- cytuję Churchilla – „ale przeciwko sile narodu niemieckiego, która ma zostać rozbita raz na zawsze, bez względu na to, czy jest ona w rękach Hitlera czy jezuickiego księdza”. (Emrys Hughes, „Winston Churchill, His Career in War and Peace” s. 145)

Żydowski holokaust był również częścią planu, by usprawiedliwić powstanie masońskiego „żydowskiego” państwa. Bernard Wasserstein pisze: „W pierwszych dwóch latach wojny, gdy władze niemieckie podjęły wysiłki w celu zabezpieczenia exodusu żydów z Rzeszy i nazistowskiego terytorium okupowanego, to właśnie rząd brytyjski objął przywództwo w blokowaniu żydowskim uchodźcom ucieczki z Europy„. („Britain and the Jews of Europe”, 1939-1945, s. 345)

Prawdziwą wartością historii jest pamiętanie, że nic nie jest takie, jak się wydaje. Wszystko, co się dzieje na świecie, odbywa się zgodnie z planem zdefiniowanym wiele wieków temu. Gdy promienie cywilizacji chrześcijańskiej bledną nad ziemią, ludzkość wkracza w okres ciemności i niepewności.

Przetłumaczył: Metro
Tekst oryginalny: https://www.henrymakow.com/001071.html
http://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarzy 9 do “Prawdziwy Winston Churchill”

 1. Mruk said

  Wydumki pomieszane z bzdurami. Np. to Niemcy pierwsi zbombardowali Londyn (najprawdopodobniej przez pomylke nawigacyjna w nocy). Churchil nakazal odwet, a potem Hitler zmienil cele z militarnych na cywilne, co bylo punktem zwrotnym tzw. Bitwy o Anglie.

 2. Plausi said

  Wśród zbrodniarzy wojennych

  „Prawdziwą wartością historii jest pamiętanie, że nic nie jest takie, jak się wydaje – pisze dr Henry Makov.”

  czym jest historia, to już dawno określił Voltaire, na dodatek dość trafnie:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/tekstzablo/#Histor

  na pewno nie był jednym, który to pojął.

  „czy sam Hitler nie był angielskim agentem”, a któż to może wiedzieć, jedno zadanie wykonał wszakaże zgodnie z wytycznymi:

  https://marucha.wordpress.com/2018/09/05/nasila-sie-pro-imigracyjna-propaganda-prawicy/#comment-779315

  czyli „Holokaust … Był to rodzaj selekcji kadr dla następnego etapu opanowania globu przez pasożydów. “.

  Churchil podobnie jak Trumann byli obaj zbrodniarzami wojennymi, ten typ zachłystywania się rzezią, to znamy dobrze z pewnej społeczności, patrz „purim”. Churchil zdobywał swe ostrogi w czasie wojny burskiej, gdzie Brytyjczycy jako pierwsi w XX wieku zorganizowali dla kobiet, dzieci i starców obozy kocentracyjne (concentration camps) o śmiertelneści ok. 30% wśród uwięzionych. Naziści mieli znakomite wzorce. Churchil nie miał z tymi obozami wszakże nic wspólnego, ob był reporterem wojennym.

 3. Poziomka said

  Sprzątnął Lorda Errolla.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czlowiek-ktory-za-duzo-wiedzial-o-ii-wojnie-swiatowej-2018-11
  Henry Makow 2007

 4. Józef Stalin: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI

  Kamieniem Węgielnym FASZYZMU było zeznanie Szpicbródki w więzieniu mokotowskim, że CELEM Bolszewików było uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ eksploatacji złota na Wykupienie USA. Paderewski przekazał to Keynesowi, który dla ZAPBIEŻENIA tego utworzył FASZYZM od FACE-Twarzy jako kapitały NIEANONIMOWEGO. Keynes uznał bowiem kapitał Anonimowy na tajnych kontach szwajcarskich na GROŹNIEJSZY od żydowskiego kapitału KRYMINALNEGO, co podchwycili to Żydzi włoscy, gdyż Faszyzm zdejmował z nich odium Kapitały Kryminalnego na łykaczyźmie złota. Z tej racji Faszyzm włoski był uważany za Żydokrację. Robienie z Mussoliniego Twórcy Faszyzmu jest ZAMAZYWANIEM sprawy.
  Faszyzm wprowadził Środek Antykryzysowy w postaci NACJONALIZACJI Złota, narzucony Rooseveltowi przez Keynesa i Paderewskiego, czym Amerykanie ZLIKWIDOWALI Wielki Kryzys. Ten BEZPIECZNIK obowiązywał do wprowadzenia przeze mnie znacznie lepszego środka Antykryzysowego w postaci SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota, WYMUSZAJĄCEGO grę papierami wartościowymi. Ponieważ gra papierami wartościowymi jest grą w TECHNOLOGIĘ, która jest Największą Strategią to zapewnia to NAPEŁNIANIE KASY PAŃSTWOWEJ w jeszcze większym stopniu niż zmuszanie Żydów przez amerykańską Policje Skarbową do ŁYKANIA ZŁOTA. APS miała rejestr złota żydowskiego więc zmuszała Żyda do ŁYKANIA go, a czego nie mógł połknąć to szło do Skarbca USA więc USD pobił na głowę KEYNESOWSKĄ Markę Hitlerowską.
  To zwycięstwo finansowe USA było DZIĘKI zdyskontowania Żydowskiego Łykaczyzmu Złota, co daje też odpowiedź na Największą Zagadką USA: KTO STAŁ ZA AMERYKAŃSKIM PUCZEM FASZYSTOWSKIM ??? (HISTORIA na Weekend, XI-XII 1918 z transparentem: FASZYSTOWSKI PUCZ W USA). Do walki z Faszyzmem stanął Stalin nakazując komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI. Bodaj w Gazecie Warszawskiej był amerykański artykuł: ŻYDZI ZROBILI HOLOKAUSTEM Z USA TO, CO Z ROSJĄ NAJDZIKSZYM TERROREM.
  Stalin był agentem Rokefelerów, jak Hitler Rotszyldów więc Stalin Potępieniem Faszyzmu URATOWAŁ oba kapitały Anonimowe. Dopiero śledztwo FBI ujawniło, że Bank Morgana to anonimowy kapitał Rotszyldów. Mateusz Morawiecki zaprosił Bank Morgana do Polski, za co według Donalda Tuska powinien być ze swym Stalinowskim Ojcem SPALONY NA STOSIE.
  12 IV 2008 r. była we Wrocławiu demonstracja PRZECIW SYNAGODZE KATYŃSKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ, na której sprowadzona przez szefa Mossadu Piniora niemiecka Antifa zamordowała Policjanta, żeby puścić na demonstrantów ANTYTERRORYSTÓW jako Zbrojną Policję Wojewody. Ponieważ było to na Moich Oczach więc Antyterroryści musieli strzelać Najpierw DO MNIE. Złożyłem w tej sprawie KILKA Zeznań i uczestniczyłem w ponad STU rozprawach sądowych, ale moje Zeznania były oddalane, bo Policjant został zamordowany Za Miedzą, na terenie Starego Miasta a Sąd był Wrocław-ŚRÓDMIEŚCIE.
  Ponad miesiąc temu nowy szef Mossadu Jojne Daniels dokonał zamachu na mnie, po którym wracam do zdrowia. CIA zadenuncjowało go jako organizatora zamachu na Premier Szydło i MON Macierewicza na autostradzie jerozolimskiej, 48 godzin po ujawnieniu przeze mnie adresu skarbca Łowczego Siedmiogrodu. Uważam, że powinni za to odpowiadać Czesi, bo Łowczy obłupił bogate Czechy.
  Ciekawe jakiej sztuczki użyje sperma jerozolimska tym razem?

 5. Przy Churchillu – Hitler, to pryszcz.

 6. lopek said

  Przecież wtedy nie tylko Hitler i Churchill grali w jednej, piekielnej drużynie – bo inaczej światowy pupil Szatana nie zdecydowałby się na rozpętanie II WŚ. Oczywiście były róże stopnie wtajemniczenia tych, poszczególny, piekielnych zawodników – i tyle.

 7. Piskorz said

  re 3 B. dziękuję…to trzeba wiedzieć..!! ps Churchill powiedział kilka lat przed II wojną..TA WOJNA BĘDZIE NASZĄ ANGIELSKĄ WOJNĄ..!!

 8. Kar said

  ..jest nawet dzisiaj ogolnie popularny wsrod anglikow (Churchill)…jak i Thatcher ..jednemu widzi sie tesciowa, a drugiemu corka tesciowej

 9. Anucha said

  Czytałem kilka razy i moja opinia jest jedna.
  Pozamiatane a my zachowujemy się jak kundelki które obszczekują karawanę
  Ja obsikam nogę ostatniego wielbłąda i wycofuję się żeby dokończyć obgryzanie kości 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: