Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Ale dlaczego? o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o SŁAWA Ukrainie! – a Polsce na…
  revers o Wolne tematy (08 – …
  CIA o Izolacja Zełenskiego
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ziobro: Został wydany Europejski Nakaz Aresztowania za Stefanem Michnikiem

Posted by Marucha w dniu 2018-11-08 (Czwartek)

Na wniosek prokuratora IPN Wojskowy Sąd Garnizonowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania za Stefanem Michnikiem. [Rychło w czas… – admin]

– Zarzuty dotyczą zbrodni komunistycznych – ogłosił dzisiaj na konferencji prasowej minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

– Stefan Michnik podejrzany jest o popełnienie w 1952 i 1953 roku w Warszawie 30 przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne, wyczerpujących znamiona zbrodni przeciwko ludzkości. Przestępstwa, o które podejrzany jest Stefan Michnik, polegały na wydaniu bezprawnych wyroków orzekających kary śmierci oraz kary więzienia wobec osób działających na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego – informuje pion śledczy IPN.

Stefan Michnik – przyrodni brat Adama Michnika – był kapitanem Ludowego Wojska Polskiego, sędzią i adwokatem. Po II wojnie światowej wstąpił w szeregi komunistów: PPR i następnie PZPR. Od 1951 r. po ukończeniu Oficerskiej Szkoły Prawniczej został asesorem w Wojskowym Sądzie Rejonowym w Warszawie w stopniu podporucznika. W kwietniu 1952 r. został porucznikiem i zaczął przewodniczyć składom sędziowskim sądzącym schwytanych żołnierzy podziemia niepodległościowego i członków dawnej partyzantki antyniemieckiej.

Oskarżany o zbrodnie stalinowskie – był sędzią między w licznych procesach, m.in. majora Zefiryna Machalli, pułkownika Stanisława Weckiego, majora Karola Sęka z Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.

W 1969 r. po tzw. wydarzeniach marcowych 1968 r. wyjechał do Szwecji (odmówiono mu wizy USA), gdzie mieszkał jako emerytowany bibliotekarz w miasteczku Storvreta, około 10 kilometrów od Uppsali.

Obecnie mieszka w Göteborgu. Europejski Nakaz Aresztowania wydano już w październiku 2010 r. ale sąd szwedzki odmówił wydania go tłumacząc, że czyny które mają mu być zarzucone w Polsce, a umieszczone w europejskim nakazie aresztowania, w świetle prawa obowiązującego w Szwecji, uległy przedawnieniu. [Tak teź będzie i tym razem, więc po co te ruchy pozorne… – admin]

http://dzienniknarodowy.pl

Komentarze 34 do “Ziobro: Został wydany Europejski Nakaz Aresztowania za Stefanem Michnikiem”

 1. gość said

  Żenująca wrzutka z bratem Michnika

  Zamieszanie wokół Marszu Niepodległości i próba jego przejęcia przez rządzących z pewnością ma negatywny wpływ na ich wizerunek, dlatego postanowili oni przykryć tę sprawę miłą dla ucha prawicowego elektoratu wiadomością o możliwości aresztowania Stefana Michnika. Problem polega jednak na tym, iż w maju bieżącego roku Instytut Pamięci Narodowej przyznał, że jego ekstradycja ze Szwecji jest niemożliwa, bo na jej terytorium nie można realizować Europejskiego Nakazu Aresztowania.

  http://autonom.pl/?p=23982

 2. Kwal said

  Pierwszą informacją po nazwisku Michnik powinno być napisane w nawiasie (Ozjasz Schechter)…bo to mówi Polakom wszystko a tym, którym, nic to nie mówi, zasieje ziarno wątpliwości i zmusi do samodzielnego myślenia…i o to chodzi.

 3. Ad. 1

  jego ekstradycja ze Szwecji jest niemożliwa

  No to przyjedzie do Polski prywatnie. I wtedy się go aresztuje. Że co? Że nie przyjedzie? To zależy od „Rutkowskich”. 🙂

 4. Kwal said

  Trzeba zrobić tak jak żydzi zrobili z Eichmanem…ale któż miałby to zrobić ? Duda a może Ciaputowicz czy w ostateczności fircyk Dziewulski…

 5. jok said

  Ruch wygląda na pusty i pozorowany, ale mimo to – pijarowsko choćby – lepiej wygląda ściganie za zbrodnie komunistyczne, niż za „naruszenie ówcześnie obowiązującego prawa.”

  Rzecz jasna jest to działania prawa wstecz, ale to wiedziano wprowadzając do kodeksu pojęcie zbrodni komunistycznej, gdzieś chyba na początku lat 90-ch. Lepsze jednak ściganie lub nawet pozorowanie ścigania za to, za zbrodnię sądową, niż za „bezprawne przedłużenie aresztu tymczasowego” – bo co to tu dużo mówić, oskarżenie o takie, mimo wszystko, mniej istotne przestępstwo, dawało asumpt do natychmiastowego odrzucenia wniosku, bez starania się o większe uzasadnienie tego odrzucenia.

  Oczywiście sąd szwedzki odrzuci ENA, bo np. nie ma tam w kodeksie zbrodni komunistycznej, bo „oskarżenie dokonuje oceny wyroku sądowego (z lat 50-ch), co nie może być przedmiotem rozważań demokratycznego sądu szwedzkiego, jako że wydanie wyroku nie jest i nie było przestępstwem”, bo „prawo nie działa wstecz”, a przede wszystkim: „demokratyczna i chroniąca wolności Szwecja nie może wydać Żyda aparatowi sądowemu państwa antysemickiego” :).

  Czy sędziowie nadwiślańscy są zadowoleni czytając takie umotywowanie uzasadnienia, na które – absolutnie wszak 🙂 – nie zasługują? Nie wiem. Może mają „mieszane uczucia”, ale raczej – jak mi się zdaje – są zadowoleni, ze „nie muszą sądzić byłego kolegi”…

 6. witek said

  Zapewne pojutrze dowiemy się, że toto już umarło….

 7. Tymek said

  Brudna gra żydo-banderowskiej sekty PiS, która próbuje ocieplić swój wizerunek w porozumieniu z chazarskimi ziomkami z PO. Kto się złapie na ten kit?

  Medialna nagonka na narodowców, ustawka z HGW, kradzież marszu, strzelanie ślepakami w stalinowskiego zbrodniarza Michnika. Ciemny lud wszystko kupi, by chazarski okupant mógł dalej spokojnie pasożydować.

 8. ibrahim ibn jakub said

  Ad4.
  Ja mogę to zrobić, w pełni profesjonalnie. Pozostaje tylko do uzgodnienia kwota gratyfikacji , tj. pokrycia kosztów operacji.

 9. Tymek said

  „BEZDANY II
  Józef Piłsudski był złodziejem nie tylko dlatego, że był socjalistą ale dlatego, że w 1908 wraz z bojówką PPS napadł i okradł pociąg pod Bezdanami.
  Naśladowcy Piłsudskiego z pisowskiej neosanacji dokonali zuchwałego skoku na Marsz Niepodległości
  Wygląda na to, że dogadali się ze swoimi wrogami z PO aby przejąć uroczystość. Za jaką cenę? Domyślam się, że w grę mogły wchodzić dwie komisje.
  Amber Gold służąca do wypromowania Wassermann i do uderzenia w Tuska. W dniu 5.11. B. Kownacki (PiS) powiedział, że na Tuska nic nie ma czyli 3-letnia hucpa TANGO DOWN.
  Weryfikacyjna ds. Reprywatyzacji Nieruchomości w Warszawie służąca do wypromowania Jakiego a uderzająca właśnie w HGW. Jeśli teoria jest prawdziwa, że to była cena to po 11.11. nastąpi ciche zamknięcie tej komisji. Spodziewajcie się tematów zastępczych.
  A jakie są przesłanki za skokiem na Marsz?
  Fakty:
  1. Całą operację poprzedza tweet z fake konta HGW (pisane Walc nie Waltz) mówiący o zakazie – z decyzji cieszy się Boni i politycy PO. Radość w obozie „konstytucji”.
  2. HGW zakazuje marszu wbrew prawu. Decyzja HGW przygotowana jest niechlujnie/niemerytorycznie.
  UPDATE1: pojawia się info, ze jakby HGW nie rozwiązała MN to z decyzja czekał juz Wojewoda.
  3. Zaraz po tym spotykają się Duda z Morawieckim i Prezydent oznajmia, że jest dogadany z kombatantami i robią Marsz Biało-Czerwony jako święto państwowe w tym samym miejscu co MN.
  Rach ciach w godzinę wszystko DA RADĘ a jeszcze nie tak dawno Prezydent nie miał czasu na Marsz.
  4. W TVP pojawia się koncesjonowany narodowiec Marian Kowalski – który za 15 tys. zł wyśmiewał ewolucję u Chojeckiego. Tym razem na antenie Kurskiego – czyta konstytucję. PECUNIA NON OLET. Szybko go znaleźli, szybko pojawił się w tv.
  5. Pojawiają się newsy, że imprezę będzie ochraniała Żandarmeria i SOP bo Ojciec Narodu, Słoneczko Żoliborza weźmie jednak udział wraz z innymi politykami PiS. Jak słodko!
  UPDATE2: No jak PiS może się nie lansować skoro właśnie postawiono pomnik Lecha Kaczyńskiego obok Marszałka Piłsudskiego. Na cokole i w bardziej eksponowanym miejscu niż Dziadek.
  6. Sąd we Wrocławiu uwala decyzję Dutkiewicza ws marszu, czyli można spodziewać się podobnej ws. Marszu Niepodległości w Warszawie.
  7. I tu dzieje się kuriozalna rzecz – Ewa Gawor szefowa b.bezpieczeństwa warszawskiego ratusza: „jeżeli sąd uzna zażalenie organizatorów Marszu Niepodległości marsz i tak nie może się odbyć.Trasa pokrywa się z trasą Biało-Czerwonego Marszu z udziałem Prezydenta.”
  E.Gawor to Pani, którą pisowcy rozjechali za rozwiązanie Marszu ONR, za przeszłość ubecką – dziś występuje w roli obrońcy marszu Dudy i PiS. O TEMPORA MORES!
  8. Premier Morawiecki wypuszcza spot najwyraźniej nagrany wcześniej przed decyzją HGW w którym zaprasza na Biało Czerwony Marsz (spotkanie z PAD odbyło się po 16 przy zachodzącym słońcu a na spocie widać pełne słońce). Oczywiście w mediach trwa nagonka na narodowców, którzy nie chcą (i słusznie!) upartyjnienia marszu. W mediach nagonka na każdego kto mówi o spisku elit (a mówią już o tym – Gadowski, Cejrowski, Ścios, Sommer, Korwin, Żebrowski – naprawdę ludzie z różnych bajek).
  9. ABW i Policja zaczyna inwigilację uczestników Marszu Niepodległości PRZED decyzją sądu. Dzwonią i wysyłają zapytania o numery rejestracyjne samochodów.
  Wygląda znajomo?
  10. Tuby propagandowe PiS wypuszczają dwa newsy: o nakazie aresztowania stalinowskiego zbrodniarza Michnika i o upozorowaniu urodzin Hitlera. Celem jest bujnięcie emocji przeciw GW i TVN a ocieplenie PiS. Wiadomo, ze Michnika nie da się aresztować a na te wafelki nie ma twardych dowodów, choć nie wykluczam, że to mogła być impreza sponsorowana. Zagrywka PiS jest czytelna – my was bronimy przed złym TVN i GW, które trzymają ze złymi ludźmi z PO. Mobilizacja elektoratu poprzez emocje – wywołanie reakcji jak u psa Pawłowa.
  UPDATE3:
  11. Senior Morawiecki – ojciec Premiera zaprasza na Marsz PiS:
  H. Gronkiewicz-Waltz, G. Schetynę, P. Kukiza, W. Kosiniaka-Kamysza, W. Czarzastego
  UPDATE4:
  12. Sąd wyrzuca zakaz do kosza. Zgodnie z prawem – pierwszeństwo ma Marsz Niepodległości. No zostaje Ruch Wojewody w ostatniej chwili aby organizatorzy nie mogli zareagować.
  Podsumujmy:
  Mam wierzyć, że jedna najbardziej doświadczonych liderek w PO (HGW to ranga JK) wystawia się na strzał PiS ot tak, a Duda – przeciętny polityk ma gotowy scenariusz w godzinę?
  Mam wierzyć, że w 1000 dni nie umieli zorganizować obchodów a zrobią to w 4 dni bez wcześniejszego przygotowania?
  Czy ja mam wierzyć, że PiS, który negocjował treść nowelizacji ustawy IPN w siedzibie obcego wywiadu (w Mosadzie) nie jest w stanie się dogadać z PO aby osiągnąć realne korzyści polityczne i zrobić porządek z narodowcami będącymi zagrożeniem z prawej strony?
  Ma wreszcie wierzyć, że te setki trolli w social media zażarcie bronią PiS za darmo i że w mediach „przypadkiem” grzeją urodziny Hitlera i pościg za Michnikiem?
  Za stary jestem na kit.
  Może i z narodowcami mi nie po drodze, ale zbudowali coś oddolnie, coś co łączyło ludzi i wygląda na to, że to co robi PiS to złodziejstwo, manipulacja i brudna gra.
  Mam nadzieję, że kiedyś zmieni się ustrój i pomniki Kaczyńskiego i Piłsudskiego wylądują w jednym miejscu – w muzeum socjalizmu na Żoliborzu, z napisem na bramie wejściowej „Muzeum Paradygmatu Solidarnego Państwa”.
  Moi drodzy patrzcie uważnie – co kto mówi, dziś widać kto gra dla rządu jak na dłoni. Wszystkie trolle się dwoją i troją aby wybronić marsz rządowy.”

 10. Anucha said

  „Chamy” po latach biorą odwet na „Puławianach” kopiąc Adasia w kostkę 🙂

 11. Re: 8 Ibrahim Ibn Jakub
  „Ostrzelenie” szechtera na terenie Szwecji czy Polski w zasadzie niczego nie zmienia, a jedynie daje „paliwo” dla zydowskiego establiszmentu z „kneSejmu” do wiekszej eskalacji tzw., „antysemityzmu” I tzw., „nazizmu” w wersji „jewropejskiego” kolchozu…
  Najpierw nalezy zrobic porzadek u siebie w Domu, a dopiero potem zaczac robic porzadki poza jego granicami…
  Pytanie: Czy jest to mozliwe? Jest to niemozliwe, ale niewykluczone…

  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. peacelover said

  ..add 4 / 8

  a ja pomoge i… znam takich, co sie przylacza !!

  gudly z Polski WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Re: 11 Peacelover…
  Z politycznego punktu widzenia, byloby bardziej skuteczne, gdyby „odstrzelic” kilku zydowskich s..qsynow z „kneSejmu” ku przestrodze innych , anizeli siegac po zydowskiego s…qsyna zamieszkujacego w Szwecji…

  Na „niego” przyjdzie pora, wczesniej czy pozniej…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. peacelover said

  ,,,zgadza sie panie Jasiek !!!

 15. Re: 13 Peacelover.
  Ja zapodam nazwiska zydowskich s…qsynow a Pan zapoda cene i gdzie przekazac srodki…
  (dobor „sprzetu” pozostawiam wykonawcom).
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. peacelover said

  …nie ma sprawy !!!!

  Zapodawaj pan !!!

  Trzydziesci milionow Polakow zajmie sie skuteczne tymi gudlami !!!
  Nie mam watpliwosci !!! Nawet „polactwo” nam pomoze !!! Jestem pewny !!
  A i ludzkosc na swiecie tez sie przylaczy !!!!!

 17. Boydar said

  Ja bym miał kłopot z limitem Klubu Rzymskiego, a Pan Peacelover coś o trzydziestu smerfuje … ot, ułańska fantazja !

 18. peacelover said

  …Fantazja ??! W niedziele zobaczy pan panie Boydar 1/30 tej fantazji na MARSZU !!!

 19. Anucha said

  Vide mój post o Ewie
  Nic dodać nic ująć:)

 20. lopek said

  Ta hucpa ze Stefciem polakożercą jest w ogóle możliwa – bo Stefcio robi w niej za Polaka. Gdyby Stefcio miał być w tej hucpie sobą – czyli Żydem – żaden idiota służący pupilom Szatana nie odważyłby się na tę hucpę – bo byłby ona zduszona w zarodku. A przecież jest okazja aby na tym Stefciu przypomnieć, kto mordował w katowniach UB polskich patriotów – a dzisiaj ich dzieci, dzieci tamtych morderców – skazują Polaków albo na banicję albo na wegetację we własnym kraju i to w bliskim towarzystwie banderowców.

 21. Carlos said

  re 10 To nie sa Chamy, to Pulawianie zra sie miedzy soba, po to by wykluczyc Narodowcow- ot taka zgrywka…

 22. Anucha said

  Carlos ja w rozporki nie zaglądałem, ale w obydwu grupach było nieźle namieszane

 23. Marcin said

  Ziemska sprawiedliwość go nie dosięgnie chyba,że „ktoś coś i jakoś”. Gajowy ma chyba bliżej:). Ta kanalia zdechnie śmiercią naturalną tak jak wielu żydowskich oprawców Polaków i to dzięki naszym ” sojusznikom”.

 24. Jack Ravenno said

  @23 MARCIN – niech zdycha choć lepiej by było dla niego gdyby sprawiedliwość odebrał tu – na ziemi. Tak czy siak – dobry Bóg podsumuje go jak wszystkich i nie ma zmiłuj się…

 25. awkzim said

  23 komentarze o… o niczym. Jak zauważył Pan Gajowy sąd szwedzki pogonił już raz MS ( ministra sprawiedliwości). Inna rzecz dlaczego ta powtórka, moje zdanie jest następujące: PZŻ pali się pod fotelem. I trzeba zrobić zadymę i zająć „ciemny lud” czymś innym – patrz posty.

 26. Boydar said

  „… choć lepiej by było dla niego gdyby sprawiedliwość odebrał tu – na ziemi …”

  „Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone; którym zatrzymacie, są im zatrzymane” (J 20,23)

  Drobne przesunięcie czasowe …

 27. Anucha said

  A sam to do jakiego ludu zalicza się.
  Moim zdaniem jak się pali to już nie trzeba zadymiać 🙂

 28. Boydar said

  Mój Ulubiony twierdzi że chwilowo nieczynne

 29. Facet ma 90 lat.
  Nie lubie Szechtera ani jego rodziny.
  Prawde mowiac, trudno tego „Szweda” oskarzac o ludobojstwo bo nikt nie zginal. Rada Panstwa uwolnila wszystkich skazanych.
  Schechter by prokuratorem w PRL. PRL bylo legalnym panstwem. Kazdy, kto pracowal w PR: byl legalnym pracownikiem. Polska byla legalnym krajem zarejestrowanym w ONZ.
  Wierze, ze sedziowie tez podlegaja konstytucji ale kiedys w Polsce byla granica wieku wsadzania do pierdla.

  Polska NIE ma zadnego moralnego prawa scigania kogokolwiek, dopoki dr. Piskorski siedzi za niewinnosc.Nielegalnie aresztowanego dra Piskorskiego pobila straz wiezienna. Czy winni byli ukarani??
  Polska nie ma zadnego moralnego prawa wsadzania do paki starcow, poniewaz do tej pory nie wszczeto nawet sledztwa w sprawie dr. Ratajczaka. Ani nikt sie naprawde nie interesuje tym co sie stalo pod Miroslawcem. Ani nikt nie dochodzi, co sie dzieje z polskimi dziecmi, ktore znikaja bez wiesci.
  Wiec nie udajmy takich wielce sprawiedliwych, ktorzy domagaja sie sprawiedliwosci.
  Najpierw niech sie Polska opamieta i opowie wladzom Szwecji, kto feruje w Polsce wyroki i kto jest prawowitym sedzia, ktory ma sadzic Szechtera.
  W posolidarnosciowej Polsce zginelo bardzo wielu ludzi: politykow, swiadkow, prawnikow, inzynierow, pracownikow sluzb bezpieczenstwa, programistow, generalow, popularnych czlonkow parlamentu, itp.
  Czy ktos – kiedys rozliczy przestepcow IIIRP?

 30. Plausi said

  W uznaniu znakomitych osiągnięć pana Ziobro

  @1, Gość: „jego ekstradycja ze Szwecji jest niemożliwa, bo na jej terytorium nie można realizować Europejskiego Nakazu Aresztowania

  i innych nie mniej patriotycznych członków (to słowo używamy we wszystzkich jego znaczeniach) rządu i partii tzw. politycznych,

  https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  wnioskujemy, aby codziennie odśpiewali pieśń, która znakomicie oddaje sens ich działalność rządowej i politycznej, jako hymn ich pracy

  „Siedziałem za wychodkimiem …”

  Jak Gość słusznie zauważył, pan Ziobro „siedział za wychodkiem ” niemało, aby wymaślić takie zręczne rozwiązanie sprawy „zaaresztowania” zasłużonego nie mniej niż tylu innych patriotów z Polski

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  pana Michnika Stefana.

  Akurata wczoraj prasa doniosła, że patriotyczny PiS i jego wspólnicy z PO, Nowoczesnej i PSL-UED. odrzucili obywatelski projekt obowiązkowości szczepień

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-odrzucil-projekt-likwidujacy-obowiazek-szczepien-ochronnych/vzx9tn2

  i to pomimo doświadczeń, że szczepionki mogą zagrażać zdrowiu, za to stanowią znakomitą metodę nakręcania obrotów koncernów farmaceutycznych, n.p. za szczepionką przeciwko grypie tzw. „świńskiej”, nawiasem mówiąc nie zakupionejj przez Polską, zapłaciły kraje UE nakłonione przez Komicję Europjską 4 miliardy euro, głównie GSK i Novartis. Z uwagi na korzystanie z prawa nieobwiązkowości szczepienia, ludność odmówiła przyjęcia tego szczepienia, m.in. z uwagi na publikowane przypadki powikłań poszczepiennych, GSK zagwarantowały kraje zwolnienie od odpowiedzialności za ew. powikłania, prawie cała dostawa została wyrzucona do śmieci.

  Ze swej strony Novartis testował tę szczepionkę na zubożałych osobach w Grudziądzu, odnotowano parę przypadków śmiertelnych po szczepieniu. Szczepionka okazała się znakomitym środkiem do zwalczania biedoty w Polsce. Być może, że patriotyczny rząd w Polsce i jego wspólnicy z tzw. opzycji obiecują sobie z pomocą szczepień rozwiązać problem biedoty w kraju, na wzór „rozwiązania ostatecznego” (Endlösung) władz wspólnoty europejskiej w latach 1939-45.

  Jak widać w sprawach zasadniczych, wspierania obrotu przemysłu farmaceutycznego, głównie zagranicznego, działa obecny rząd w Warszawce ręka w rękę z tzw. „opozycją”, w sprawch poważnych, a obrót farmaceutycznyc do takich należy, wiedzą zarąwno „rządzący” jak i „oponujący” skąd im nogi wyrastają, i towrzą wspólny i zwarty blok PPZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

 31. Boydar said

  Trollu Polonii, idąc przedstawionym tokiem rozumowania, gdyby okazało się że Ratajczaka zamordował ob. X na służbowe polecenie ob. Y to nie mielibyśmy „moralnego” prawa ich ścigać gdyż – Szechter Stefan żyje sobie spokojnie, bierze emeryturę a winni tego stanu rzeczy też są jak żona cezara.

  Czy nie uważa ob. Troll że od kogoś w końcu musowo zacząć ? Bo za chwilę wszyscy wyzdychają i będzie im można tylko nasrać na grób. Albo urnę, gdyż żydy z reguły każą się spalić przed wizytą u Stwórcy.

 32. Ad. 7

  Brudna gra żydo-banderowskiej sekty PiS

  Brudna to była gra w Sejmie, gdzie LPR wypracowywał projekty ustaw, podawał je do laski marszałkowskiej, a po jakimś czasie te same projekty ukazywały się jako projekty PIS.

 33. ech said

  re31 Te kreatury ida wprost do wiecznego penitencjum ognia bez wglądu Boga na robactwo demoniczne. Pan zdaje sie nie pojmuje co to Niebo i Bog. Tam nie ma ohydy.

 34. revers said

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/12-listopada-swieto-powstania-centralnego-komitetu-zydow-polskich-dniem-wolnym-od-pracy-2018-11?fbclid=IwAR0nDWoH_87h9wVlV7j-AfsCgnwudR3be1CEC_sIqaWnaan7WjTBYRNu-w0

  No to faktycznie jest co swietowac, pare szmatek sie sprzedalo, co nawet po zawinieciu do indonezyjskich sa podobne lub innych z wysp i antypodow hula-gula, przegonic gawiedz ulicami.

  Bo 11.11.2018 na okolicznej strzelnicy wojskowej pelne strzelanie do poznych godzin wieczornych i po ciemku, jak by do tubylcow, a dzis swieto 12.11.2018 przejecia panstwa przez wlasciwa gmine i wladze od 12.11.1948.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: