Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Znaleźć szczęście w ramionach Judeopolonii

Posted by Marucha w dniu 2018-11-09 (Piątek)

Mniej widocznym, ale za to najważniejszym problemem jest daleko posunięta degrengolada społeczeństw.

Dzisiejszy świat nie należy do miłych miejsc. Nieustannie wisi nad nim groźba konfliktu nuklearnego. Szerzą się „rewolucje” i masowe ruchy migracyjne sterowane przez zachodnie służby specjalne na zamówienie rządzącej światem oligarchii finansowej. Wdrożony przez nią system finansowy powoduje ciągłą pauperyzację społeczeństw .

Zauważalna jest już ona nawet w bogatych państwach zachodniej Europy i północnej Ameryki, które to czerpały dotychczas korzyści z powodu swej funkcji, jako narzędzia rabunku i eksploatacji świata przez oligarchię.

Nie pomaga już nawet atrakcyjne opakowanie Zachodu przy pomocy błyszczących galerii handlowych, kolorowych reklam i błyskotliwych tatuaży na ciałach zamieszkujących go istot człekopodobnych.

Mniej widocznym, ale za to najważniejszym problemem jest daleko posunięta degrengolada społeczeństw. Jej katalizatorem było zawsze i jest nadal plemię żmijowe, określające się mianem „narodu wybranego”. Jego przedstawiciele, uważając się za „wybranych” niezmiennie realizują swe „prawo” do danego im przez Boga świata, wraz ze wszystkim co się na nim znajduje, włączając w to człekopodobne bydło (gojów).

Przy czym nadinterpretują oni swą ideologię (bo religią tego nazwać nie sposób), zakładając, że „wybrany” znaczy „lepszy”.

Zamiary Stwórcy nie często są dla umysłu ludzkiego klarowne, w tym jednak wypadku nie ma wątpliwości. Jeśli Bóg zaplanował zbawienie Ludzkości poprzez męczeńską śmierć swego Syna, to do wykonania tego zadania musiał niewątpliwie wyselekcjonować (wybrać) najgorsze, a nie najlepsze ludzkie plemię. Konsekwencja tej prostej logiki jest dalekosiężna, a sam Zbawiciel wyartykułował pochodzenie plemienia następującym stwierdzeniem: „szatan jest waszym ojcem”.

Gdziekolwiek i kiedykolwiek w historii plemię to pojawiało się, zawsze próbowało egzekwować wśród tubylczego bydła (gojów), swe niezbywalne prawa. Odruchy obronne zdrowych społeczeństw zwane są obecnie eufemistycznie „pogromami żydowskimi”.

Z historii wiemy, że prawie każdy naród doświadczał czasami prześladowań ze strony innych nacji. Turcy mordowali Ormian, Niemcy Polaków, itd. Ewenement w tej zasadzie stanowi plemię żmijowe, które doświadczało „prześladowań” od każdego narodu, do którego zawitało. Z tej reguły płynie jeden wniosek, wina leżała zawsze po stronie plemienia a nie jego „gnębicieli”.

Dziś osobników tego pochodzenia trudno nawet nazwać plemieniem. Nie znają swego języka, ani swej ojczyzny, nie łączy ich nawet religia, gdyż w przeważającej mierze są ateistami, lub przynależą formalnie do różnorakich wyznań.

Łączy ich jedno – przeświadczenie o swej wyższości. Tak jak dawni arystokraci, nie koniecznie uważali się za bardziej wykształconych, piękniejszych, czy zdolniejszych od przedstawicieli warstw niższych, a jedynie za społecznie lepszych, tak członkowie plemienia uznają się nadprzyrodzonymi panami świata wraz z przynależnymi doń gojami.

Przy czym, o ile cywilizowane społeczeństwa posiadają normy prawne chroniące także zwierzęta (bydło) przed nieuzasadnianą agresją ludzką, o tyle plemię nie wypracowało takich zasad i wolno mu robić ze światem, oraz gojami wszystko na co ma ochotę.

Oczywiście nie wszyscy jego członkowie są źli. Świat nie jest miejscem doskonałym i nawet zło nie jest na nim doskonałe. W tym kontekście można znaleźć wielu przedstawicieli plemienia, którzy charakteryzowali się szlachetnością, a nawet świętością (np. Edyta Stein). Wszyscy oni jednak nosili w sobie geny szatańskie, coś bardziej niebezpiecznego od uśpionych bakterii lub wirusów chorób zakaźnych.

Na przestrzeni wieków, w każdym społeczeństwie, stanowili oni coś na podobieństwo katalizatora zła, „zarażając” nim na dodatek zdrowe społeczne tkanki. Reakcje obronne (pogromy i prześladowania) organizmów (społeczeństw), trwały tak długo, jak długo obywateli można było określić mianem Ludzi. Ustawały wtedy gdy zamieniali się w gojów.

Spoglądając na III RP dnia dzisiejszego można zaryzykować stwierdzenie, że jej społeczeństwo osiągnęło już powyższy stan. Jest w pełni zadowolone, akceptuje władzę „szlachty jerozolimskiej”, dyktat oligarchicznego systemu gospodarczego, oraz przywództwo duchowe hierarchii kościoła katolickiego, którą adekwatnie określa przedimek „judeo”.

W tej sytuacji można pokusić się na wniosek, że nawet gdyby światu udało się uniknąć katastrofy wojny nuklearnej, ostatecznego wyemigrowania z kraju reszty etnicznie polskiego społeczeństwa, oraz dalszego napływu emigrantów z Ukrainy i innych regionów, to i tak III RP w Polskę zmienić by się już nie udało.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 14 to “Znaleźć szczęście w ramionach Judeopolonii”

 1. Boydar said

  „… prawie każdy naród doświadczał czasami prześladowań ze strony innych nacji. Turcy mordowali Ormian, Niemcy Polaków, itd. …”

  Ochu.jałeś, killer ? O czym ty do nas rozmawiasz ?

  Typowy Turek, tak jak i cała reszta „młodoturków”.
  A po co żydoszkopom potrzebny był holokaust Polaków to właśnie na bieżąco wychodzi. Niestety, przy okazji zahaczyli też Rosjan: równie dobrze mogliby nadepnąć grzechotnika bosą nogą.

 2. NC said

  „… masowe ruchy migracyjne sterowane przez zachodnie służby specjalne.”

  Nie jestem pewien, czy to zachodnie służby specjalne stoją za „karawanami” tysięcy Latynosów planujacych po prostu przedrzeć się przez granice meksykańsko-amerykańską i przejść na utrzymanie amerykańskiego podatnika. Rocznie przenika przez te granicę dobrze ponad milion nachodźców. Stoja za tym globaliści wiadomego pochodzenia.

 3. Birton said

  Merkel z FKK DDR , wierna służka żydostwa , może jeszcze dostać żydowskiego Nobla pokojowego za migrację, podobnie jak dostał za szerzenie pokoju Obama, czarny Żyd, ludobójca, po żydowskiej matce Ann Durham

 4. Gość said

  A wszystkim rządzi ŻYD. Parch od wieków uznany za niszczyciela wszystkiego co ludzkie. Wampir wiszący na szyi narodów i żywiący się ich krwią. To jest przyczyna wszystkich nieszczęść tego świata, sprowadzonego do żydowskiego chlewa.

 5. Stefan said

  A wszystkim rządzi ŻYD. Parch od wieków uznany za niszczyciela wszystkiego co ludzkie. Wampir wiszący na szyi narodów i żywiący się ich krwią. To jest przyczyna wszystkich nieszczęść tego świata, sprowadzonego do żydowskiego chlewa.

 6. Kwal said

  Do Stefana: I to jest sedno sprawy…Teza ta powinna być powtarzana do znudzenia, póki tego nie będzie się wszędzie mówić żadnych pozytywnych zmian w Polsce i na Świecie nie będzie… Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 7. rycho08 said

  Ad 2 i 3,

  i co ma wynikać z tej Waszej paplaniny, czy zrobiliście cokolwiek aby to zmienić. Wypisujecie anonimowo te swoje komunały, a potem idziecie głosować na mniejsze zło.

 8. Kojak said

  Zyd jest tak czescia spoleczensatwa jak tasiemiec jest czescia czlowieka !

 9. Boydar said

  „… Żydzi to naród wiecznych tułaczy …”

  Złodziej, który po całym świecie łazi dniem i nocą i filuje ostro kogo by tu skroić, nie jest tułaczem, jest złodziejem. Tuła to się mój jeden znajomy którego żydowska żona wywaliła z domu bo zachorował i przestał przynosić jej kasę. Mówiłem mu jak komu mądremu, żeby się z qurwami nie zadawał, ale on był mądrzejszy od radia.

 10. Plausi said

  Rzadko tak zbliżone do naszych poglądów

  wypowiedzi spotykamy w mediach. W gruncie rzeczy niewiele jesteśmy w stanie dodać do powiedzianego.

  „Przy czym nadinterpretują oni swą ideologię (bo religią tego nazwać nie sposób)”, w tym punkcie poszlibyśmy jednak nieco dalej, bowiem doświadczenie uczy i talmud, a także inne pisma wskazują

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  że w przypadku mozaizmu/judaizmu nie chodzi o żadną religię, a pewną zbrodniczą czy przestępczą instrukcję. Synagogi tworzą międzynarodową sieć przestępczą umożliwiając rabinom taką też działalność zawodową.

  https://marucha.wordpress.com/2018/10/27/wynaradawiac-mozna-ale-tylko-polakow/#comment-788756

  „Jeśli Bóg zaplanował zbawienie Ludzkości poprzez męczeńską śmierć swego Syna, to do wykonania tego zadania musiał niewątpliwie wyselekcjonować (wybrać) najgorsze, a nie najlepsze ludzkie plemię. ” tzn. gwarantujące powodzenie takiego przedsięwzięcia. Nauki Jezusa są niczym innym jak sprzeciwem wobec koncepcji żydowskiej, nie bez kozery przepędził ich ze świątyni, którą bluźnierczo zbezcześcili, podobnie jak kadry watykańskie zbezczeszczają świątynie w Rzymie.

  Jeżeli Watykan opanowała tego rodzaju paranoja,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  że wygaduje od paru kadencji rzeczy, które są po prostu bluźnierstwem, to należałoby się zastanowić nad tym, czy jest sens traktować poważnie Watykan, czy po prostu uznać go za część przestępczej sieci żydowskiej. Pierwszym krokiem byłoby zaprzestać dawać żydowskim parobkom w kościele jakiekolwiek pieniądze. My nie czynimy tego już od lat.

 11. ech said

  re9

  Wielu budzi się z ręką w nocniku lub wcale, bo jak ja umyć mając wspólne wodorosty?

 12. Anucha said

  Dziękuję Panu Marusze za ten artykół , miód na serducho 😄

 13. Anucha said

  artykuł ,sorry

 14. Rokitnik said

  Jaki „miod” p.Anucho?
  ZGROZA i nic wiecej !!? Najskuteczniejszym ogniwem wiazacych Narod jest jego JAWNE ZAGRABIENIE ( co widzimy mimo kamuflazy ). Stad prosty wniosek, ze Zyc dla POLSKI wciaz NIE umiemy – ale biada temu, ktory uwaza ze zwyciezyl przez nokaut polityczno-spoleczny.?
  Krol Szwecki Karol Gustaw TAKZE w to uwierzyl…bo szlo mu jak po masle, wszystkie prowincje poddawaly sie jedne po drugich, do wojsk szwedzkich dolaczaly oddzialy polskie, a przy Krolu Kazimierzu pozostali nieliczni…. No i, za sprawa zuchwalstwa Gen Milllera / najazd na Jasna Gore po Skarby / nagle wszystko sie ODWROCILO? Reszte znacie…chociaz po POTOPIE szwedzlkim, 200 lat nie stalo by wrocic do normalnosci ekonomicznej sprzed wojny.!
  O B E C N I ( rzond dzoncy) sa zdecydowanie bardziej PAZERNI jak onegdaj Szwedzi. Ponadto bardziej jak czegokolwiek nienawidza naszej Religii i Polskiego Kultu Maryii !!! Stad wniosek oczywisty, ze M U S Z A sie wylozyc w tej walce albowiem MY mamy swoj KULT i ROZANIEC SWIETY. A oni…..
  A IM tak naprawde nic nie jest dane, – oczywiscie poza Hucpa Hebrajka wszendobylska !

Sorry, the comment form is closed at this time.