Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W Niemczech odkryto spisek wojskowych

Posted by Marucha w dniu 2018-11-11 (Niedziela)

Federalna Policja Kryminalna Niemiec odkryła spisek niemieckich wojskowych, którzy planowali morderstwa polityczne – pisze Focus, powołując się na materiały śledztwa.

Jak podkreślono, grupa składała się z wojskowych Bundeswehry, członków oddziałów specjalnych i stowarzyszenia elitarnych jednostek Uniter. Spiskowcy, przekonani o nieuchronności rozpadu państwa przygotowywali tak zwany „dzień x”, kiedy zgromadziliby znienawidzonych polityków „w jednym miejscu, aby ich zlikwidować”.

Pełna lista ofiar nie jest jeszcze znana, jednak do głównych celów należał szef parlamentarnej frakcji Lewica (Die Linke) Dietmar Bartsch. Oprócz tego jak na razie nie wiadomo, jakie działania planowali po dokonaniu zabójstw — dodano.

Jak podkreśla Focus w celu realizacji planu uczestnicy spisku zaopatrywali się w broń, amunicję i paliwo. Członkowie grupy, którzy według informacji magazynu służyli w niemieckich siłach zbrojnych i oddziałach specjalnych, omawiali swoje dalsze działania na tajnych zebraniach.

Jak zaznaczono, śledztwo policji o mały włos nie utknęło w martwym puncie, ponieważ pracownik kontrwywiadu wojskowego poinformował spiskowców o planowanych rewizjach i przebiegu dochodzenia. Mężczyźnie postawiono już zarzuty, jego sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Kolonii.

Spisek wykryto analizując sprawę porucznika Bundeswehry Franco A., który planował zamachy terrorystyczne, wymierzone w niemieckie władze. Będąc obywatelem Niemiec, wojskowy zgłosił się do organów migracyjnych, podając za syryjskiego uchodźcę, aby winą za zamachy obarczono migrantów, co wywołałoby z kolei antyislamskie pogromy.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 to “W Niemczech odkryto spisek wojskowych”

 1. Lipski said

  Nic nowego.Niestety.Przygotowania trwają…

 2. Joung said

  I bardzo dobrze.
  A co unas?NIC a NIC Nasz Narod nie kuma.?

 3. walthemar said

  ”Będąc obywatelem Niemiec, wojskowy zgłosił się do organów migracyjnych”

  A czy ON chociaz wygladal na RODOWITEGO NIEMCA???????????????

 4. lopek said

  Czy spisek mający taki cel – chociaż spalił on na panewce – być może spalił planowo – jest możliwy bez udziału pupili Szatana? Moim zdaniem Nie.

 5. revers said

  temat starego kotleta, chyba z przed roku a nawet dwoch gdy do Niemeic wplynela najwieksza fala nachodzcow.

  Z tym ze w Niemeczech rowniez maja gudlaje swoich przedstawicieli partyjnych od lewa do prawa, po afd, plus mossad – i akurat wrocono do niego w noc krysztalowa.

 6. Boydar said

  U żydoszkopów takie spiski to już tradycja, ale udają się tylko te legalne.

 7. veri said

  @walthemar

  … co prawda tylko „krawezniki” ale coraz wiecej „ciapatych” widze w mundurach niemieckiej POLIZEI .

 8. Ech said

  Fal-szywa flaga – „fake news”. Żydowska ściema. Niemniej świadczy ona o ogromnym strachu zydo-szkopa. Jeśli Makrele pilnuję 100 pachołków diabła dzień i noc, to co tu domniemać w jakim stanie jaźni bytują tam zydowiny i sajbesgoje. Podobnie zrobili w Polsce. Wiedzą, że Polacy budzą się do rzeczywistego wroga wewnętrznego, żyda. Wprowadzają na wzór niemiecki wojska zaciężne, obce. Jak nie wschód to zachód, byle żydowska bladź była pilnowana. Widocznie sam mossadzik to za mało przeciwko milionom umęczonych „obywateli”.

 9. Ech said

  Swoją drogą, to co żydzi z Polakami, i nie tylko, wyprawiają podając się za umęczonych rzezią, to przechodzi ludzkie zmysły. Totalna rzeź białych narodów, mordy, złodziejstwo, bandytka, szachrajstwo, gwałt na wszystkim co bliskie, włącznie z wiarą w siłę stwórczą. Piekło ma do tego poklask, a ludzki material zamieniany jest w zombi. Dopełniają się proroctwa nieposłuszeństwa Bogu i pogoni za dobrem materialnym, którym fałszywie raczą nas żydzi, do tego dając nam papier zamiast złota.

 10. revers said

  Inny chadek o nazwisku Bartsch juz dawno utonal w wlasnej wannie, bo smial krytykowac goorali z wzgorz synaju, czyli byl u niego znany w RP seryjny samobojca. inne przypadki w tym zniknicie glownego psychologa policji glownej BKA nie wyjasnione takze.

Sorry, the comment form is closed at this time.