Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rząd ma zakaz mówienia o imigracji

Posted by Marucha w dniu 2018-11-12 (Poniedziałek)

Dane statystyczne jednoznacznie pokazują kłamliwą narrację rządzących, mówiących o powstrzymywaniu fali uchodźców i migrantów zarobkowych, bowiem do Polski poza Ukraińcami napływa coraz więcej mieszkańców Azji i Bliskiego Wschodu.

Temat ten wzbudza coraz większe kontrowersje w rządzie, ale oficjalnie nie można o tym głośno mówić, zaś jeden z wiceministrów stracił posadę właśnie przez poruszanie publicznie tego tematu.

Dziennik „Polska The Times” cytuje Marka Malca, sekretarza Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych, który stwierdza wprost, że polscy urzędnicy „robią, co mogą, by ściągnąć do Polski wykwalifikowanych pracowników”, natomiast przedsiębiorcy coraz częściej sięgają nie tylko po Ukraińców, lecz także po Białorusinów i Azjatów. [„Wykwalifikowanych”, kulwa mać… – admin]

Jednocześnie Malec zwraca uwagę na fakt, iż „urzędnikom nie wolno mówić o tym na głos, a jeden z wiceministrów stracił przez to posadę”.

Rząd miał przy tym pracować otwarcie nad projektami dalszego otwarcia rynku pracy dla obcokrajowców, ale wszystko skończyło się we wrześniu. To właśnie wówczas wiceminister pracy, rodziny i polityki społecznej Paweł Chorąży powiedział podczas jednej z publicznych debat, iż Prawo i Sprawiedliwość wraz ze Zjednoczoną Prawicą chcą zarówno ściągać imigrantów, jak i pomagać im w osiedlaniu się w Polsce na stałe. Chorąży został z tego powodu zdymisjonowany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

Gazeta cytując jednego z urzędników pracujących nad zmianami twierdzi, że ministrowie otrzymali zakaz poruszania tematyki imigracyjnej, dlatego może o tym mówić jedynie minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.

Temat ma być jednak cały czas wyciszany, co ma zmienić się dopiero w 2020 roku, kiedy zakończy się „maraton wyborczy” i ściąganie imigrantów nie przeszkodzi PiS-owi w utrzymaniu przy sobie elektoratu krytycznego wobec masowego napływu cudzoziemców.

Na podstawie: polskatimes.pl.
Zobacz również: Jesteśmy liderem w wydawaniu wiz dla obcokrajowców

http://www.autonom.pl/

Komentarzy 21 to “Rząd ma zakaz mówienia o imigracji”

 1. Birton said

  Morawiecki – Żyd zdradziecki i wszystko jasne

 2. Moher49 said

  Ten rząd to wypisz/wymaluj sanacja. Przejęcie Marszu Niepodległości to próba generalna przed zamachem majowym.

 3. Wieloimienny said

  Polacy są głupi. Twierdzą, że PiS nie przyjęło imigrantów. Tylko skąd ich tylu od dwóch lat na ulicach widać?
  Wielu mówi, że ukry w Polsce to Polacy ze Lwowa.

  Czasem się zastanawiam czy oni to naprawdę mówią czy jaja sobie tylko robią!?

 4. Niepokorny said

  Co kretyni nie rozumieja jakim dobrodziejstwem bylo jednolite narodowo spoleczenstwo. Nie chca pamietac jakie problemy sprawiali Ukraincy przed wojna i czym sie to skonczylo, nie obchodzi ich czym sie konczy sprowadzanie ludzi bez szans na integracje itp. itd.
  Chca tylko zaspokoic swoich sponsorow- przedsiebiorcow, przy okazji psujac rynek pracy i demolujac struktura spoleczna.
  Zupelnie antysocjalne podejscie, ale zupelnie pasujace do spuscizny po S.

 5. Birton said

  „Jako rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej pragnę poinformować, że dziś na komisariat policji zgłosił się skarbnik naszej organizacji, który złożył doniesienie na prezesa tej organizacji. To on podpalił flagę UE – powiedział na konferencji prasowej Mateusz Marzoch”
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marsz-niepodleglosci-konferencja-prasowa-organizatorow/4bg00lc
  To się dzieje naprawdę – organizacja spenetrowana przez żydostwo, tak samo jak ekolodzy, lewacy, ateiści i katolicy, i obrońcy zwierząt, i kto tam jeszcze się wyłoni z niebytu

  ———–
  A to flaga unijna jest chroniona jakimś prawem?
  Pierwsze słyszę.
  Admin

 6. Kojak said

  Od samego poczatku mowilem ze zapewnienia zydowskich hitlerowcow z PPPYYYYSSS odnosnie nieprzyjmowania emigrantow sa hitlerowska propaganda Syjonistyczne zydowskie hieny to multi -kulti zelaza zydowska wscieklizna majaca rozsadzac panstwa ! Truidno wiec zeby hitlerowcy zydowscy z PYYSSSS sie jej wyzekli ! Nie ma takiej opcji u tych zwyrodnialcow i kanali !

 7. Grace said

  Polska jaki inne kraje Europy zafunduje sobie druga Kanade. Niby wszystko ladnie i wielekulturowa, ale to nieprawda. To jedno wielkie gowno za przeproszeniem i niech mi nikt z Kanady nie zarzuca ze sie myle. Ta bomba kiedys wybuchnie, ona juz cyka!

 8. Wieloimienny said

  Birton @

  A czytał pan dalej? Jeden narodowiec zakapował na drugiego, aby wziąć kasę za nagrodę i przekazać ją na konto narodowców.

 9. gość said

  @ 5

 10. Birton said

  ad 8
  O tym napisałem nie wprost, choć to nieprawdopodobne, żeby skarbnik doniósł na policję na przewodniczącego, czyli sprawa ma drugie dno
  Flaga unijna głupstwo, ale sałatki szkoda.

 11. lopek said

  Dlaczegóż to atrapa Polski ma być wyjątkiem w wyniszczaniu białej rasy – poprzez sprowadzanie do danego kraju – milionów kolorowych?
  Będzie wręcz odwrotnie – atrapa Polski będzie światowym liderem w nasyceniu kolorowymi. Będzie liderem – ponieważ wspomniane nasycenie będzie odzwierciedlać nieziemską nienawiść jaką pałają do Polaków – polskojęzyczni i nie tylko polskojęzyczni – pupile Szatana.

 12. Wieloimienny said

  O ile wiem to traktat lizboński dał unii osobowość prawną to i pewnie flaga istnieje w papierach. Namiestnik Polin Zimny Lech ów traktat podpisał!

  ———–
  Zob:
  https://www.salon24.pl/u/eradycator/718802,knurowski-uniewinniony-flaga-unii-eu-nie-jest-w-polsce-prawnie-chroniona
  Admin

 13. Wieloimienny said

  Gajowy @

  To co te psy odpierdalają!

  To, co zawsze. Chamówę.
  Admin

 14. Ech said

  Grace niewiele się myli, bo bez uzbrojonych „zomowców” aresztujących za pierdniecie- bez pozwolenia, ludzie by się pozagryzali, a tak jedzą z ręki. Pozory zachowane, i o to chodzi. Po co sie dekonspirować zanim wykona sie zalecenia Talmudu, co do joty.

 15. JMP said

  Ad #7 Zgadzam się w 100%. Tak jest i robi się coraz gorzej. Brak wolności słowa, cenzura wypowiedzi, eliminowanie z życia publicznego osób nie popierających „multikulti”, zboczeń seksualnych itp. Rzygać się chce!

 16. Re: Do Wszystkich czytajacych I piszacych:
  Jedno pytanie:
  Czy my mamy bac sie k..rew czy k…rwy maja sie bac Nas???.

  Wolnosc KRZYZAMI sie mierzy… Wiec wziac do reki „odpowiednie narzedzie” I przegonic to ku…rewskie zmijowe plemie z naszej Ojczyzny I naszego zycia raz na zawsze…
  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Artnemo said

  Polski rząd powiela tylko to co w kwestii migracji czynią rządy głównych państw EU – unikanie publicznej debaty w sprawie zasadniczej dla naszej przyszłości.

 18. Dinozaur said

  No , Białorusy są narodem najbardziej z Polakami zżytym .

 19. karol said

  Mieszkam w samym srodmiesciu i widze co sie dzieje , widzialem okolo polnocy przemykajacych pod scianami domow jak zlodzieje 4 czarnych po zachowaniu widac , ze to lewizna i nic .nie widzialem zeby policja sprawdzala papiery wyglada na to , ze maja zakaz kontroli obcych , ale nas i owszem .Tuska araby zle – Szydlo dobre , a dzieje sie naszym kosztem .

 20. NICK said

  P. Jaśku.
  Tak.
  To działa.

 21. revers said

  wszystko juz sfinansowane, zdradzone …

  tylko niektorzy niezalezni dzienikarze jak Andreas Popp jeszcze o tym mowia, nie z mainstremow, lub innych agecji ngo, oplacanych tez przez sluzby

  .https://www.youtube.com/watch?v=ooycGxPURNI&fbclid=IwAR25ff62j0hUs-uX5EGGG_GzSoxlQG7_59eUkvfzf6HRkT7UKAwPsfBymq0

Sorry, the comment form is closed at this time.