Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Miszalski: Roszczenia lobby żydowskiego mają podstawy rasistowskie

Posted by Marucha w dniu 2018-11-13 (Wtorek)

– Jeśli obywatele polscy narodowości żydowskiej zginęli bezpotomnie, to ich majątek przechodzi na rzecz państwa polskiego, bo takie prawo obowiązuje w naszym kręgu cywilizacyjnym. Tymczasem amerykańskie lobby żydowskie chce, aby prawnymi spadkobiercami obywateli polskich o korzeniach żydowskich stały się żydowskie organizacje ze Stanów Zjednoczonych.

W cywilizowanym świecie nie ma czegoś takiego jak dziedziczenie na zasadzie przynależności rasowej – wyjaśnia w rozmowie z Marcinem Janowskim z kanału NaArgumenty publicysta Marian Miszalski, opowiadając o kulisach antypolskich akcji mających na celu wyłudzenie od Polski bezprawnych roszczeń za tzw. „mienie bezspadkowe”.

Miszalski jest tłumaczem i publicystą, autorem m.in. „Żydowskiego lobby politycznego w Polsce”.

http://dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 8 to “Miszalski: Roszczenia lobby żydowskiego mają podstawy rasistowskie”

 1. Czytaj trzy genialne felietony:
  https://wprawo.pl/2018/10/30/lot-nad-kukulczym-gniazdem-jest-takie-miejsce-taki-kraj-1/
  https://wprawo.pl/2018/11/02/lot-nad-kukulczym-gniazdem-2-poznacie-prawde-a-prawda-was-wyswobodzi-j-832/
  https://wprawo.pl/2018/11/13/jeszcze-nigdy-tak-nie-bylo-zeby-jakos-nie-bylo-t-2-rozdz-3-lot-nad-kukulczym-gniazdem-3/

 2. NC said

  To jest próba „dzidziczenia” na zasadzie plemiennej, nieznanej w Europie, ale być może znanej wśród ludów koczowniczych.

 3. lopek said

  Rabowanie głupich tubylców odbywa się na wiele sposobów i ważne dla pupili Szatana jest to rabowanie – a nie sposoby owego rabowania.
  Wniosek?
  W przypływie szatańskiego humoru – taki pupil wymyśla i takie sposoby – aby jednocześnie i rabować i upokarzać rabowanych.

 4. Plausi said

  Roszczenia żydowskiego państwa

  „ich majątek przechodzi na rzecz państwa”, którego obywatelami byli.

  W przypadku roszczeń do żydoskiego majątku w Polsce, bardzo aktywne jest też państwo żydowskie, które też uważa się za upoważnione do dziuedziczenia po obywatelach żydowskich, uważając widocznie, że ci obywatele polscy gdyby tylko przeżyli, to na pewno zostali by obywatelami Izraela, nawet jeśli pozostali by obywatelami Polski.

  Co prawda śmierć spadkobierców nastąpiła na parę lat zanim twór o nazwie erec israel w ogóle powstał, ale to nie ma większego znaczenia, bowiem

  żyd jest w pierwszej kolejności obywartelem izraelskim, nawet gdy nie ma takeigo państwa, a dopiero w drugiej kolrjności Polakiem, Francuzem, Niemcem czy Czechem.

  warto może tę zasadę żydowską sobie dobrze zakarbować.

  W świecie, w którym k.k. ustala prawdę historyczną

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/12/holender-chce-zmienic-wiek-w-dokumentach-powoluje-sie-na-przepisy-dotyczace-zmiany-plci/#comment-792346

  nic nie jest w stanie nas zdziwić.

  Ustawą chyba 447 uczyniły USA to co zawsze czynią, pogwałciły zasady prawa. Przysłowie uczy o takich przyjaciołach Polski:

  Kto ma takich przyjaciół, nie potrzebuje już żadnych wrogów.

 5. ECHO said

  Aalfa.Oomega wielkie dzięki za linki. Ja jakoś nie wpadłem na te strony. Jest w tym moc argumentów.
  Wielki szacun i myślę, że trzeba przekazywać szczególnie młodym Polakom takie fakty, bo za chwilę może okazać się, że polski język będzie zabroniony.

 6. galaszek said

  Jeszli obywatel polskie narodowoscia zydowskie zgineli bezpotomnie!?…… to wiemy – majatek nalezy sze zwrocic …..ali co nalezy zrobic z takimi obywatel polskie narowodoscie zydlackie-jesli zgineli bez……zn sze bez wiesci …. z polskim majatek

 7. Re: 4 …
  Ostatnie zdanie jest wrecz doskonale I obrazujace az nadto…
  „kto ma takich „przyjaciol” nie potrzebuje zadnych wrogow…”
  Super…Takie komentarze to miod na moje skolatane serce…:)))
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Regina said

  Według prawa w świecie cywilizowanym,są dwa przypadki,gdy majątek przechodzi na rzecz państwa,którego właścicielem był obywatel tegoż państwa. 1.przypadek: ma miejsce wtedy, gdy obywatel umrze bezpotomnie i nie zostawi testamentu. 2-gi przypadek,gdy nie płaci podatków od tych nieruchomości.Nie sądzę,aby te organizacje żydowskie,które domagają się zwrotu nieruchomości wywiązywały się z tego obowiązku.A więc podwójnie się im nie należy zwrot tych nieruchomości.

Sorry, the comment form is closed at this time.