Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Katarzyna TS: Ostrzegam! PiS wykończy narodowców.

Posted by Marucha w dniu 2018-11-15 (Czwartek)

[PIS wykończy każdego, kto z nim nieopatrznie wejdzie w koalicję, choćby doraźną – admin]

– Wniosek końcowy z biało-czerwonego Marszu Niepodległości jest prosty: połączenie sił patriotycznych daje niesamowite efekty i moc. Należy odsunąć na bok ambicje pojedynczych liderów i zacząć działać w kierunku porozumienia politycznego. Cel: Większość konstytucyjna w 2019!– napisał na Twitterze poseł Adam Andruszkiewicz.

Patrząc na manewry, jakie przeprowadził Andruszkiewicz, czyli od narodowca do członka klubu taty premiera, można się tylko uśmiechnąć i zapytać: Ile dziś płacą za łączenie sił patriotycznych i odsuwanie na bok ambicji pojedynczych liderów? I co w ogóle znaczy określenie „siły patriotyczne”?

Powiem Wam, co ono znaczy. Uwaga! Ono nic nie znaczy. To jest emocjonalny wytrych, który uniemożliwia precyzyjny opis sytuacji. Spróbujmy zatem odłożyć ten wytrych na bok i precyzyjnie opisać sytuację, w której dziś się znajdujemy.

Polska jest członkiem Unii Europejskiej, czyli projektu realizowanego według wytycznych Manifestu z Ventotene napisanego przez włoskiego komunistę Altiero Spinellego. Właśnie weszliśmy w fazę ostatecznego dopinania tego projektu poprzez stworzenie europejskiej armii, która docelowo zastąpi armie państw narodowych wchodzących w skład eurokołchozu. To oczywiście doprowadzi do całkowitej likwidacji tych państw jako bytów politycznych, a władzę obejmie rząd europejski składający się z politruków wielbiących Karola Marksa, gender i multi-kulti.

A teraz najważniejsze: eurokołchoz jest na etapie, w którym nie ma mowy o jego zreformowaniu i zmianie obowiązującej ideologii. Opowieści Prawa i Sprawiedliwości o tym, że Polska pod rządami tej partii jest siłą, która naprostuje UE i skieruje ją na właściwe tory, można włożyć między bajki.

Poczytajcie, co niemiecka prasa pisze o ostatnim Marszu Niepodległości i porzućcie wszelkie nadzieje. „Pokaz antydemokratycznego i odwetowego nacjonalizmu” – oto laurka wystawiona Polakom maszerującym ulicami Warszawy 11 listopada. Taka jest narracja eurokołchozu i choćby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów i każdy nie wiem, jak się wytężał, to – za przeproszeniem – gówno z tego będzie. Nazwisko Spinellego widnieje nad wejściem do Parlamentu Europejskiego, a szef Komisji Europejskiej ogłosił Karola Marksa „obywatelem europejskim”. Koniec i kropka.

A teraz cytat i zagadka: kto to powiedział? „To że UE czasami błądzi, że mamy istotny deficyt demokracji, a zwłaszcza w organach UE, to nie znaczy, że my się od Unii odwracamy. Jesteśmy obliczalnym, cywilizowanym, potężnym, godnym krajem i nie damy się nikomu z UE wypchnąć, nawet przewodniczącemu KE”.

A teraz rozwiązanie zagadki: to powiedział Piotr Gliński, minister kultury i wicepremier w rządzie tzw. Zjednoczonej Prawicy, czyli PiS plus przystawki. Wicepremier Gliński wygłosił tę deklarację 12 listopada 2018 roku, czyli dzień po Marszu Niepodległości, który PiS próbował ordynarnie przejąć i przerobić na państwową oficjałkę.

Obecnie trwa propagandowe pranie mózgów, które ma przekonać Polaków, że Marsz Niepodległości należy upaństwowić, czyli odebrać jego faktycznym organizatorom, ponieważ – jak powiedział prezydencki minister Andrzej Dera – „nie ma żadnych stowarzyszeń i organizacji, które mają wyłączność na wspólne świętowanie”.

Obaj panowie precyzyjnie wyjaśnili, co w trawie piszczy. Wicepremier Gliński ostateczne potwierdził, że priorytetem polityki tzw. Zjednoczonej Prawicy jest Polska w Unii Europejskiej bez znaczenia, jaka ta Unia jest. „Nie damy się wypchnąć” – zadeklarował Gliński, a taka deklaracja oznacza, że obóz władzy gotów jest zapłacić każdą cenę za członkostwo w projekcie realizowanym według wytycznych włoskiego komunisty.

Jaka to będzie cena? Nie ma co się czarować – tą ceną jest wymuszenie na Polakach akceptacji dla tzw. wartości europejskich. Może wydawać się to szokujące, ale w tej materii obóz władzy i opozycja totalna grają do jednej bramki. W końcu to minister rządu PiS, Jacek Czaputowicz, stwierdził w wywiadzie dla „Le Figaro”, że Polska nie będzie zabiegać o wartości chrześcijańskie na forum Unii Europejskiej.

Proszę więc, żeby minister Brudziński nie opowiadał bajek o tym, iż szanuje tzw. flagę UE za symbolizowane przez nią wartości chrześcijańskie, bo to jest po prostu śmieszne.

Przejdźmy teraz do wypowiedzi ministra Dery, który stwierdził, że konieczne jest upaństwowienie Marszu Niepodległości ponieważ nie można dopuścić, aby organizowały go jakieś organizacje lub stowarzyszenia, które nie mają wyłączności na wspólne świętowanie. Według ministra Dery taką wyłączność ma państwo, czyli rządzącą obecnie Zjednoczona Prawica, która „nie da się wypchnąć” z marksistowskiej Unii Europejskiej i zapłaci każda cenę, żeby Polska trwała w eurokołchozie po wieki wieków. A co jeśli tą ceną jest Marsz Niepodległości?

Moim zdaniem, likwidacja Marszu Niepodległości jest jednym z warunków, które Prawo i Sprawiedliwość musi spełnić, żeby „nie dać się wypchnąć” z UE. Dlatego gra na przejęcie marszu jest de facto grą o jego zniszczenie. I już jest pierwsza pochwała za operację przejmowania imprezy organizowanej przez narodowców. To artykuł we „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, którego autor Gerhard Gnauck pochwalił PAD i PiS za to, że „polityczne kierownictwo kraju w ostatniej chwili stanęło na czele tego ruchu” zapobiegając „organizacyjnej i politycznej katastrofie”.

A kto miał spowodować owa katastrofę, której PAD i PiS zapobiegli? „Małe lecz głośne grupy z prawego marginesu już kilka lat temu przejęły to święto” – pisze Gnauck i obwieszcza, że akcja rządu miała na celu zapobieżenie wizerunkowej katastrofie Polski, do której doszło po ubiegłorocznym Marszu Niepodległości. Niestety, nie do końca to się udało, ponieważ – jak pisze Gnauck – „ekstremiści nie dali się całkowicie zintegrować i maszerowali oddzielnie”. „Patriotyzm i jego symbole, tak jak w Polsce 11 listopada, mogą łatwo wpaść w ręce radykalnych grup” – ostrzega Gnauck. Tytuł artykułu brzmi „Biało-czerwony naród”.

Co to jest? To jest sygnał do polityków PiS, który brzmi tak: „Kierunek waszych działań jest słuszny. Ekstremę trzeba pogonić. Łatwo nie będzie, ale róbcie, co trzeba, bo inaczej dostaniecie taki obsztorc, że kapcie wam spadną i wypchniemy was z naszej wspaniałej Unii zanim policzycie do trzech”. Przekaz jest tak oczywisty, że trzeba być ślepym i głuchym, żeby go nie zauważyć.

Przejdźmy teraz do kwestii kluczowej, czyli wykończenia narodowców przez Prawo i Sprawiedliwość. Czy PiS chce to zrobić? Oczywiście, że chce. Po tzw. prawej stronie ma być tylko i wyłącznie Zjednoczona Prawica i to jest gra na rynek krajowy. Natomiast gra na rynek zagraniczny wygląda tak: PiS MUSI wykończyć narodowców, ponieważ istnienie tego nurtu politycznego jest nie do zaakceptowania w eurokołchozie.

Marksistowskie ideolo traktuje narodowców jako swoich najgorszych wrogów. I słusznie, bo narodowcy są wrogami marksizmu i mówią o tym wprost. Dlatego albo muszą zniknąć ze sceny politycznej albo funkcjonować na niej napiętnowani jako ekstrema, od której z obrzydzeniem odwraca się każdy cywilizowany człowiek. Dlatego obraz narodowców jako niecywilizowanej ekstremy jest tworzony we wszystkich mediach głównego nurtu – i tych z lewa i tych z prawa. Naprawdę nie ma znaczenia, co zrobią lub powiedzą narodowcy. I tak zostaną zmieszani z błotem i przedstawieni jako tzw. szurostwo.

Co ciekawe, w tej chwili po narodowcach bardziej jadą media pro-rządowe niż anty-rządowe. To pokazuje, jaki jest cel Prawa i Sprawiedliwości, które dąży do spacyfikowania nie tylko politycznej koncepcji Ruchu Narodowego, ale również wszelkich emocji Polaków, które dla tej koncepcji byłyby bazą. Dlatego Marsz Niepodległości musi zostać upaństwowiony, a co za tym idzie – zniszczony. Na takie ekscesy nie ma miejsca w marksistowskiej Unii Europejskiej, a przecież wicepremier Gliński zapowiedział, że z tego eurokołchozu „nie damy się wypchnąć NIKOMU”.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to przypominam, że prezydent Duda proponował wpisanie do konstytucji polskiego członkostwa w Unii Europejskiej. Okazało się, że Polacy jeszcze pamiętają konstytucyjną przyjaźń ze Związkiem Sowieckim i pomysł PAD spotkał się z powszechną krytyką.

Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Likwidacja Marszu Niepodległości, wykończenie narodowców, kolejne kilkanaście lat prania mózgów i zadanie zostanie wykonane. Takie są fakty i opowiadanie Polakom o złych narodowcach, którzy nie chcą zbratać się z przychylnym im PiS-em to kit, pic na wodę i fotomontaż. Dlatego apeluję do posła Andruszkiewicza bredzącego o „połączeniu sił patriotycznych”: Niech Pan przestanie opowiadać androny i wrzucać do jednego worka zwolenników i przeciwników eurokołchozu! Tego wymaga zwykła, ludzka uczciwość. Czy Pan wie, co to takiego?

A na koniec „postępowa” opinia europosła PiS, prof. Zdzisława Krasnodębskiego, który na Twitterze tak skomentował ostatni Marsz Niepodległości: „Narodowcy to podobno wielcy patrioci, dlaczego więc w to wielkie, piękne święto piją bez umiaru, przeklinają aż uszy więdną i sikają po bramach?”. Tak wygląda gotowość do „połączenia sił patriotycznych” w wykonaniu elity Prawa i Sprawiedliwości. Myślę, że prof. Krasnodębski powinien dostać medal z kartofla za pokazanie Polakom rzeczywistych intencji jego partii. Zasłużył!

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

https://wprawo.pl

Komentarze 23 to “Katarzyna TS: Ostrzegam! PiS wykończy narodowców.”

 1. irtur said

  PiS to żydostwo, antypolskie mendy

 2. Moher49 said

  Rządy PiS to rządy zdrady narodowej. PiS zrobi wszystko, aby Marsz Niepodległości zawłaszczyć. działanie mediów to wstrętna obrzydliwość, łżą w żywe oczy. Fałsz, kłamstwo i obłuda to oblicze przywódców PiS. Polacy wstępujcie do Ruchu Narodowego, zawsze można się wypisać, jeśli Winnicki i spółka zdrajcom ulegną.

 3. Tymek said

  Dla chazara Krasnodębskiego polscy patrioci to sikający po bramach menele, których PiS powinien zgnieśc jak robaka w imię dobrych stosunków z Izraelem i banderowską UPAdliną.

 4. NICK said

  „Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

  Napisz. Kobieto [duże ‚K’], krótko.

  Kilka „tez”.
  Jak to jest?

  KRÓTKO.
  Raz-wiedka.
  MAŁA. Kredka.
  Wódką?

 5. Apelan said

  Najwiekszym i jedynym sukcesem organizatorow marszu obchodow 100 lecia niepodleglosci bylo pokazanie ze obecny rzad PiS jest rzadem niepolskim kroczacym pod wlasnym haslem i oddzielony od reszty narodu.

 6. NC said

  „…kolejne kilkanaście lat prania mózgów i zadanie zostanie wykonane”
  Za kilkanaście lat po UE pzostaną tylko budynki w Brukseli.

 7. Birton said

  Naród zawsze z PISem, PIS zawsze z Narodem!
  PIS kieruje, rząd rządzi !
  PIS przewodnią siłą Narodu!
  PIS-PSL-PO-SLD – sojusz, partnerstwo, współpraca!
  PIS gwarancją siły i pomyślnego rozwoju Ojczyzny!
  Umacniajmy nasze PISowskie państwo!
  PIS– płaszczyzną porozumienia obywateli RP.
  Patriotyzm PIS najpierw wyraża się w czynach!
  Zielone światło dla ludzi PIS – ofiarnych, pracowitych i zdolnych!
  PIS – niezawodnym ogniwem sojuszu polsko-izraelskiego!
  Rewizjonistom i odwetowcom rosyjskim każdy członek PIS mówi stanowcze nie!
  Niech żyje i zwycięża PIS!
  Członkowie PIS – zawsze wierni Narodowi i władzy łączcie się !
  Kiedy myślę partia to w domyśle JK, kiedy mówię JK to w domyśle partia.
  Nasza , twoja , jedyna – PIS!

  wystarczy zmienić 1 wyraz i bez wysiłku umysłowego powtarzać to samo, w co ludzie chętnie, między dziennikiem a piwem, pasywnie uwierzą

 8. NICK said

  Refleksja… .
  (6) NC.

  Tak. No i co?

 9. lopek said

  „Katarzyna TS: Ostrzegam! PiS wykończy narodowców.”
  ========
  Po co miałby wykończyć PiS tych narodowców? Czyżby ich nie kontrolował. Przecież póki są narodowcy – to i PiS jest potrzebny – bo i masa narodowców na ten PiS głosuje. Ponadto pupile Szatana maja okazje Polaków nazywac faszystami – co jest dla nich bezcenne.
  Co do eurokołchozu – to powołano go po to aby łatwiej było zniszczyć białą Europę i jej cywilizację a nie odwrotnie.

 10. ryszard w swetrze said

  Pięknie było na marszu 1 x byłem dzięki PiS wszystko było bezpieczne i radosne…

 11. Isreal said

  ad 9
  niedawno skoszrowany?

 12. Isreal said

  ad9
  SKOSZAROWANY?

 13. kosmita said

  Wszystko zgodnie z referatem Jaroslawa Kaczynskiego – O naprawie Rzeczypospolitej wygloszonym w fundacji Batorego/Sorosa https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

 14. Antymarxista said


  Krzysztof Karoń i Zgierski o tym jak przekuć Marsz Niepodległości w realne poparcie polityczne? LIVE
  8,616 views
  813

 15. Marcin said

  Andruszkiewicz to sprytny karierowicz. Narodowcy powinni tworzyć jednolitą strukture tak partyjną jak i ideologiczną bo na razie co mamy to jeden wielki bałagan i brak wszystkiego. Nie mają zaplecza medialnego, nie mają finansowania a to już na starcie ich pali jako poważnego gracza. PiS ogra ich jak dzieci. Niech pamiętają co stało się z SO I LPR , którzy byli lepiej zorganizowani, PiS po prostu ich zniszczy.

 16. Birton said

  tajemnica jest taka:
  każdy niespenetrowany ruch oddolny, narodowy, propolski, stanowi dla rządzącego, antypolskiego żydostwa z warszawki zagrożenie, stąd najpierw penetracja potem destrukcja , metody dowolne-vide porzucenie władzy kilka lat temu przez PIS- Partię Interesów Syjonistycznych w celu eliminacji Samoobrony

 17. Maha said

  Andruszkiewicz, młody ale rączki ma lepkie….:
  „Były szef skrajnie prawicowej Młodzieży Wszechpolskiej, który zasłynął tym, że pobrał z kasy Sejmu kilkadziesiąt tysięcy złotych na kilometrówki, mimo że nie miał ani samochodu, ani kierowcy, ani prawa jazdy ”
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/adam-andruszkiewicz-ma-na-koncie-wyrok-sadowy/257sezf#slajd-1

 18. Frankfurter Allgemeine Zeitung: KACZYŃSKI UNIKNĄŁ POLITYCZNEJ KATASTROFY.

  Gdy działałem w Lidze Polskich Rodzin i WCZESNIEJ to Rozmawiałem kilkakrotnie z Maciejem Giertychem. Sprawdziła się jego teza, że Kaczyńscy mogą zdobyć władzę, ale BEZ NARODOWCÓW JEJ NIE UTRZYMAJĄ. Kilkakrotnie robili z Narodowców DURNIÓW więc może i teraz się Uda?
  Asz twierdził, że Kaczyńscy reprezentują Polski Patriotyzm Żydowski, WROGI Antypolskiemu Nazizmowi Żydów Rosyjskich. PATRIOTYZM jest Siłą Imperializmów a Nacjonalizm Bronią Małych Narodów.

 19. Lipski said

  Patriotyzm czy też faszyzm?”Kupuj tylko w Forst.To są miejsca pracy.”Jedno z wielu haseł w sklepach przy granicy z Polską.
  To hasło jest logiczne? Tak. Patriotyczne, nacjonalistyczne?Tak.

  Co to ma wspólnego z tematem:”Ostrzegam! PiS wykończy narodowców.”(w Polsce).Wyjaśniam.

  112 metrów za Nysą,takie i podobne hasła mają przekonać mieszkańców Niemiec aby tylko kupowali w Niemczech,gdyż..w Polsce wiele produktów,jak papierosy, paliwo,mięso,leki ,produkty są tańsze aniżeli w Niemczech.
  Wraz z usługami, oknami,materiałami budowlanymi,..węglem,cementem.

  Hasła AOK Kasy Chorych w Niemczech:łecz się w Polsce, u polskich lekarzy w ..Szczecinie.
  Opłacamy twoje leczenie i leki.(w ramach ubezpieczenia).Pacjenci w Niemczech otrzymują…w Polsce, leki bez opłat.

  Hasła Shell:tankuj taniej w Zasiekach.

  Każda administracja państw zachodnich dba o swój biznes.Nawet US Army,ma ulgi w kasach chorych w Niemczech czyli 250.000 żołnierzy gdy kupują leki.Więzniowie w Niemczech z Polski.
  Bezdomni z Polski…w Niemczech.

  Przychodzi zima i więzienia w Niemczech się zapełniają.

  Co to ma wspólnego z tematem.PO i PIS(przepraszam wyborców w Polsce)zabrania do dzisiaj leków i leczenia bez opłat w Polsce.Zabrania od roku 1989.

  ONR w Polsce(Podhale),czyli narodowcy jak i PPP(partia socjalistyczna w Polsce plus Mateusz Piskorski),Biedroń z nową partią chcą podobnego systemu (nie jest doskonały) Służby Zdrowia jak w Niemczech( leki dla dzieci,dla emerytów,operacje bez opłat,opieka w domach straców, inwalidzi).

  Dlaczego PO i PiS zabraniają?Z powodu dotacji, pieniędzy?NieTrudnej sytuacji w ZUS?Nie.

  Boją się najazdu minimum 10 milionów Polaków czyli Polonii,która może wrócić do Polski.Bez strachu o życie.

  Boją się muzułmańskich mieszkańców w Polsce,którzy mogli by wybrać Polskę zamiast Niemiec.

  Nawet 1100 złotych emerytury(dodatkowo)program Mama + nie zmieni sytuacji w Polsce.

  PO i PiS wiedzą że mają zyski,w miliardach złotych z całej Europy zachodniej.z pacjentów zachodnich,którzy w oparciu o przepisy prawne,w swoich krajach,mają leki i leczenie w Polsce,bez opłat.Dodam,w ramach ubezpieczeń w swoich krajach.Zamiast 8.000 Euro w Niemczech za „nowe zęby”w Polsce..3000 Euro.Lista jest gigantyczna.

 20. Lipski said

  Dodam nowe informacje o powstaniu nowej partii w Polsce.Narodowej.(Jakubiak)
  wpolsce.biz/polscy-narodowcy-laczcie-sie-powstanie-nowa-partia/

 21. Juh said

  And just look at all that gear onboard – stuff falling out of each cabinet, exterior compartments full to capacity, even that by no means-used storage pod on the roof is full.
  There are some issues you are able to do to protect your self against fraud, but in order to do so you need to know how to recognize a reliable, authorized vendor.

  [url=http://buyotcantibiotics.com/catalog/Antibiotics/Amoxil.htm]amoxicillin good for[/url]

  Newspaper ads, house center publications and even these annoying flyers that one finds of their screen door or mailbox could checklist a sale bargain.
  Costs have by no means been lower and it is now easier than ever to attain an ideal deal.

  [url=http://buylevitra24h.com/]plus levitra for ed[/url]

  Your younger adults will need oneself in direction of be dependable, company amd relaxed.
  You create it in your thoughts.

  http://www.powerhouseproducts.com/ph/spark-plug-tools/l/price:0-9.81html?dir=asc&order=name

  fktrpr94f
  Writer: cheapextensions Petite silk chiffon Sophia gowns by Jcrew is what you’ve got been ready for, the gown-size version of our wildly popular Sophia gown.
  There are a vast number of beachwear firms that offer you decisions in bathing fits.

 22. jaro7 said

  Pisałem o tym już po zeszłorocznym Marszu,kiedy wyszło na jaw że Marsz nie spodobał sie Dyzmie-Danielsowi,i napisałem że PiS bedzie chciał go przejąć-na forach „wyśmiano” mnie że to niemożliwe.No i stało się ,a Bosak mnie zaskoczył naiwnościa mówiąc ze PiS obiecał ze to tylko jednorazowo.

 23. jaro7 said

  Musi powstać partia Kresowa która złączywszy się z RN i Wolnosciowcami ma szansę stac sie siłą,sami Narodowcy sekowani przez polskojezycznych polityków i takiez media szans nie mają.

Sorry, the comment form is closed at this time.