Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  gorej o Rozbić system samowładzy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Odnośne refleksje po pierwszej…
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Godzimir o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (45 – …
  Jabo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Ostre słowa prof. Krystyny Pawłowicz: Niemcy w dalszym ciągu czują się kontynuatorami tradycji nazistowskich, podbojów i polityki imperialnej

Posted by Marucha w dniu 2018-11-15 (Czwartek)

– Niemcy – taka jest prawda – w dalszym ciągu czują się, przynajmniej część społeczeństwa, kontynuatorami tradycji nazistowskich, podbojów i polityki imperialnej – powiedziała na antenie Radia Maryja, poseł PiS, prof. Krystyna Pawłowicz.

Wskazała przy tym:

– To się u nich kultywuje, a jednocześnie (Angela) Merkel pokazuje, że w białych rękawiczkach tradycje podboju i nieszczerej polityki ze wschodnim sąsiadem, czyli z nami, można dalej uprawiać — podkreśla poseł.

Pawłowicz wskazała przy tym:

– W sytuacji, kiedy my w Polsce absolutnie nie mamy tego typu zjawisk, wmawia się nam, żeby zepsuć Polsce opinię, aby osłabiać nas, ponieważ słaba Polska otwiera drogę dla imperialnych sukcesów Niemiec z Rosją. A Niemcy nie są zadowolone z obecnych polskich rządów, które mają za cel wzmocnienie elementu narodowego, suwerenności państwa polskiego itd. Oni będą kłamać – kwituje Krystyna Pawłowicz.

[Pani poseł… Pani wierzy w te ‚polskie rządy’, które mają za cel wzmocnienie elementu narodowego, suwerenności państwa polskiego itd? Boże, Boże… – admin]

Źródło: Radio Maryja
https://polskaniepodlegla.pl/

Komentarzy 17 to “Ostre słowa prof. Krystyny Pawłowicz: Niemcy w dalszym ciągu czują się kontynuatorami tradycji nazistowskich, podbojów i polityki imperialnej”

 1. Tymek said

  „Wzmocnienie elementu narodowego” poprzez utopienie Polski w potopie Ukraińców i milionach azjatyckich imigrantów zarobkowych? Czym ta pani jest naćpana?

 2. Zerohero said

  Pawłowicz u Roli (prawdopodobny agent) w Realu24 mówiła, że ustawa 447 NIE JEST wymierzona w Polskę. Kilka miesięcy wcześniej skrytykowała 447 na Twitterze pisząc coś w rodzaju „kochani Amerykanie jak możecie”. Czyli raz mówi tak, raz tak.

  To jest zdemoralizowana aktorka żerująca na bezdennej głupocie mas. Szczególnie rażące są wytryski jej ostentacyjnej germanofobii i unio-sceptycyzmu, bo przecież partia PiS jest skrajnie prounijna, a o proniemieckości świadczy np. że Morawiecki podarował 80 milionów złotych Mercedesowi.
  Zamiast skupić się na tych 80 milionach, to pajace nakręcały histerię z żądaniami odszkodowań od Niemiec. Pawłowicz jest właśnie takim zawodowym clownem robiącym bezsensowne zamieszanie, smród i histerię.

  aha. Tow. Pawłowicz była na tzw. obradach Knesetu w Krakowie. Czyli uczestniczy w budowie Polin, w umacnianiu władzy żydowskiej, a ciemnej masie wciska kit, że mamy się bronić przed zakusami Rosji.

 3. Zerohero said

  siostra Pawłowicz to lewaczka. Typowe w środowiskach koncesjonowanych prawaków.

 4. nikita said

  debile z pis

  Szwaby podarują nam swego okupanta!!

 5. NICK said

  Mniemam, iż znacie „Pawłowicz”.
  Znacie te gierki.

  O czym mowa???
  Bo nie o osobie.
  Idźcie wyżej.
  Ponad tą „panią”.
  Będzie bliżej!
  A… reszta?
  Za nią pójdzie.
  W brudzie.

 6. simar said

  Komentatorzy wyżej wskazują, żeby tej Pawłowicz nie traktować poważnie. I to jest pewnie najwłaściwsza rada.

  Pani Pawłowicz z knesetu mówi, że tendencji rewizjonistycznych nie ma w Polsce. Może i nie ma, ale żydzi takie tendencje pracowicie tworzą. Że sobie nie wymyśliłem, dołączam logo jakiegoś kanału YT:

  Niemcy zresztą nie ukrywają, że mają sentyment do granic sprzed II wojny światowej, pewnie nawet sprzed I wojny światowej, i trudno im się zresztą dziwić. Jeśli pani Pawłowicz jakieś szkoły ukończyła, to powinna to wiedzieć. Powinna też wiedzieć, że jedynym gwarantem polskiej granicy zachodniej był Związek Radziecki. Mogłaby być nim również Rosja, gdyby warszawskie parchy tego nie torpedowały.

 7. Lipski said

  Międzynarodowe Niemcy tak jak Francja,są opanowane nawet w Berlinie,
  przez bandy klanów arabskich,przez mafię rosyjskę (żydowską),przez włoską, polską, wietnamską są oczywiście zagrożeniem.Wg PiS.
  Dla popisowych polityków czy też dla Izraela w Polsce?

  Tak jak 7 milionów cukrzyków w Niemczech,
  4 milionóy z Alzheimerem i tylko 35 milionów,pracujących.Gdyby nie esksport z Niemiec płynęla by krew na ulicach w Niemczech.

  Brakuje forsy w Niemczech dla nauczycieli,brakuje lekarzy, pediatrów,informatyków,brakuje forsy dla policji, dla wojska.
  Układy partyjne, afery finansowe, korupcja itd…

  Prowincja w Niemczech to 3 świat, z fatalną infrastrukturą.Ze starzejącym się społeczeństwem.

  2,6 milionów uchodzców,Panów kochających Panów (muzułmani)czyli bezrobotnych bez szans gdyż nie mają ochoty na przepisy prawne w EU a ich przywódcy muzułmańscy mają w 4 literach BRD-Niemcy.

  2 miliony zwykłych ałe niemieckich bezrobotnych.
  Niemiecka aktywność to zbiorowa walka społeczeństwa niemieckiego o przetrwanie, wraz z Austrią i Szwajcarią kontra świat „angielski”.

  Pani z PiS grzeczenie nie wspomina gubernatora Niemiec czyli Pana Trumpa,z 250.000 US Army od roku 1945 do dzisiaj.

  Po jaką cholerę taka propaganda z PiS gdy Amerykanie okupują Niemcy.Do dzisiaj…?

  Dla Izraela , z bombami atomowymi, który decyduje w Polsce a nie „polscy politycy”?

  „Polscy” politycy nie mają prawa do decydowania w Polsce,bez zgody Izraela…POPIS boi się żydów i Izraelczyków?
  Niemcy mają w 4 literach, próby ingerencji Izraela,w Niemczech.Nie mają nic więcej do stracenia.Neo Nazi scena posiada milionerów,multimiliarderów ,nawet poza pańswem Niemcy…Historia może się powtórzyć,nawet gdy Izrael ma wycelowane rakiety z ładunkiem atomowym na Niemcy?
  Nie wiem ale jestem przeciw Trójmorzu,które nie ma tworzyć struktur alternatywnych wobec już istniejących w Europie, ale wzmacniać Unię Europejską jako całość.
  Dla ropy z Izraela i zysków dla Izraela a Polska okupowana.? Nigdy!!!

 8. lopek said

  „Niemcy w dalszym ciągu czują się kontynuatorami tradycji nazistowskich, podbojów i polityki imperialnej”
  Ta pani dobrze wie, że Niemcy są narzędziem w kosmatych łapkach pupili Szatana – więc na nutę niemiecką ogłupia tylko tubylców. Wielu Niemcom z kolei wydaje się, że to oni sterują pupilami Szatana – a opamiętanie – jak zwykle – przyjdzie w tragicznych warunkach.

 9. Lipski said

  Do7.Przepraszam za błędy.
  Dodam dla Pani Pawłowicz ale i dla opozycji.

  Panie i Panowie,z PiS i PO, dlaczego kłamiecie o Polsce,o EU?

  4,5 miliona mieszkańców Polski zachodniej są ubezpieczeni w Niemczech,gdyż od 1989 roku do dzisiaj Polacy mają zabronione,zakazane przez okupantów- przebierańców w Polsce czyli polityków….leki bez opłat dla dzieci.

  Oczywiście w ramach ubezpieczenia rodzinnego,.

  To są decyzje okupantów a nie prawdziwych Polaków.Wiem,że moja opinia jest karalna w Polsce 2018.Tak jesteście od lewicy do prawicy okupantami,lekceważącymi następne polskie pokolenie.

  Przecież wy walczycie o swoje przetrwanie(forsę) za pomiocą USA i Izraela.

  To nie USA czy Niemcy czy też EU czy też Izrael wam zabrania zmiany przepisów prawnych i dotacji dla nauki,oświaty i służby zdrowia.

  Wy macie dochody i zyski a inni kredyty w bankach na operacje…w szpitalach.

 10. antonio said

  A pani ( specjalnie z małej litery bo na duza trzeba sobie zasłużyc ) Krysia czyja jest konynuatorka ,czyz nie plemienia zmijowego ??????

 11. revers said

  Krytyka prosto z Knessetu w Krakowie, na ktorym byla obecna p.p.p. …

 12. Czarno jak na białym said

  Bracia Kurscy

  Bracia Ziemkiewicz

  Siostry Pawłowicz

 13. Andzia said

  Pawłowicz chlapie jęzorem na pożytek pisiorów i ku uciesze lemingów. Kiedyś będąc z wizytą w telewizji aRealu na pytanie Roli o Danielsa odpowiedziała, że nie wie kto to jest. Inne niewygodne pytania zakrzykiwała nie na temat. Pokrytykować Niemcy to ona może sobie w Radiu Maryja, w praktyce jej partia „ryje nosem w ziemi” jak to ktoś określił, przed Niemcami. I nie tylko. Na temat Marakeszu też pewnie nic nie wie:

  Jej wypowiedzi nie są wartościowe, szkoda czasu słuchać co chlapie.

 14. Joung said

  Polsko jestes ”””””slaba slaboscia swych obywateli”””’.
  Chcesz miec pokoj Polsko.
  Szykuj sie do wojny.
  A czy wogule ktos cos z tego zrozumie?
  Durni jestesmy w kazdym calu?

 15. Andzia said

  2 listopada odbyły się międzyrządowe czternaste konsultacje polsko-niemieckie w W-wie. (konsultacje t.j. jedni mówią, drudzy słuchają, ewentualnie coś przebąkną):https://macgregor.neon24.pl/post/146404,od-tylu-zachodza-nas-niemcy-wiec-pis-sie-wypina
  Pawłowicz kłapie ozorem a radiomaryjni słuchacze zachwycają się pustym oratorstwem baby.

 16. NICK said

  WSZYSCY.
  Bracia i Siostry.
  Poczynając od „Glemba” z „Glempem” Qt-asem.

  Którego imć Wyszyński naznaczył.
  Którym to moi przodkowie szczerze wierzyli.

  (i, spi.r.dolili sprawę jak Kaffel)

  Poprzez (…).
  A i wielu innych.
  Także wcześniejszych.

  WIERZYMY.

  [wam]

  Miłujmy.
  Was?

  Na pohybel.

  W nawiązaniu do (12).

 17. irtur said

  Sąsiadka pojechała staruchom niemieckim tyłki podmywać, a że miała czerwony paszport (niemiecki, była Ślązaczką) stara niemra oburzyła się, że ich zady mają podmywać wyłącznie Polki i Ukrainki .

Sorry, the comment form is closed at this time.