Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Obchody niepodległości czy następnej okupacji?

Posted by Marucha w dniu 2018-11-16 (Piątek)

Kiedy ostatni radziecki żołnierz opuścił Polskę, to politycy złożyli deklarację, że już nigdy obcy żołnierz nie stanie na polskiej ziemi, że Polska zostanie wolna i niepodległa. I co? PiSowcy na kolanach sprowadzili obce wojska do Polski, rozbroili polską armię i wymachują szabelką na Rosjan w interesie USA, bo tak Pan w Washingtonie kazał. [A polackie chuje się cieszą – admin]„Zdolność Amerykanów do obrony swoich sojuszników, partnerów i własnych interesów jest coraz bardziej wątpliwa. Jeśli naród nie podejmie natychmiastowych działań w celu zaradzenia tym okolicznościom, to konsekwencje będą poważne i trwałe” – czytamy w najnowszym raporcie Komisji Strategii Obrony Narodowej dla Kongresu. Ten raport nie zostawił suchej nitki na amerykańskim wojsku. Armia stoi w obliczu najgorszego kryzysu bezpieczeństwa narodowego od dziesięcioleci.

Czy o tym raporcie wie nasz minister obrony narodowej, zabiegający w Waszyngtonie o amerykańską kuratelę?!

USA są silne tylko na papierze. Ich potęga jest pozorna, odkąd zaopatrujące armię w broń prywatne firmy stały się wystarczająco bogate, chodzi już tylko o ich zysk, nie o rzeczywistą zdolność bojową. Dlatego najnowocześniejsza amerykańska broń (F-35, Zumwalt, tarcza rakietowa, egzoszkielety, itd) działają tylko na kontrolowanych ćwiczeniach i na amerykańskich symulacjach. Tymczasem w Chinach i Rosji w ostatnich 30 latach miał miejsce ogromny skok technologiczny.

„Zdolność obrony sojuszników przez wojska USA jest wątpliwa” a tymczasem obecny rząd Polski za pieniądze podatników buduje bazy dla żołnierzy USA, którzy rzekomo mają nas bronić przed Rosją. Miliardy wyrzucone w błoto, bo w razie czego Amerykanie po prostu uciekną do siebie za ocean i zostawią nas na pastwę wrogów.

Polska obecnie jest zagrożona nie tyle przez Rosję, ile przez…Ukrainę, która coraz śmielej wysuwa roszczenia terytorialne wobec nas, żądając niemal jednej trzeciej polskiego terytorium. Za sprawą Jarosława Kaczyńskiego armia Ukrainy rośnie w siłę dzięki amerykańskiemu uzbrojeniu, za które zresztą płaci polski rząd.

Już jakiś czas temu okazało się, że Amerykanie dostarczają Ukrainie znacznie nowocześniejsze zbrojenie niż to, które sprzedają polskiej armii [… ale to nic, kochajmy ich kurwa, bo to nasi przyjaciele i obrońcy – admin]. To oznacza, że z powodu karygodnej głupoty rządu będziemy bezbronni w przypadku agresji Ukrainy, o Rosji już nawet nie wspominając. Takie poczynania rządzących mają coraz wyraźniejsze znamiona zdrady narodowej i nikt tego nie zauważa.

Baza USA w Polsce to jak bomba z zapalonym lądem pod łóżkiem i jeszcze obcy chce żeby im za to płacić. Zabrali polskiemu narodowi już wszystko w ramach „prywatyzacji”, zadłużyli kraj na bajeczne sumy w amerykańskich bankach i nadal im mało. Przyjaciele?

Pamiętacie ustawę 1066, która dopuszcza możliwość prowadzenia operacji przez służby obcych państw na terenie państwa polskiego? Mamy już nową ustawę, która umożliwia wyekwipowanie żołnierzy wojsk obcych w broń i amunicję znajdującą się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP.

Podstawę przydziału przez MON broni żołnierzom wojsk obcych, stanowił będzie wniosek władz państwa obcego lub organu międzynarodowej organizacji wojskowej.

Gdy Polacy kłócili się o niepełnosprawnych w sejmie, do Polski wjechała kolejna Brygada Pancerna USA z prawie 1000 różnego rodzaju pojazdów wojskowych.

Którą to rocznicę odzyskania niepodległości w tym roku obchodzimy?

Marcin Szymański
https://dziennik-polityczny.com

Czy istnieje na świecie jakieś wrogie Polsce państwo, którego Wielkie Chuje zza Atlantyku nie popierają?
Admin

Komentarzy 10 do “Obchody niepodległości czy następnej okupacji?”

 1. Ktoś said

  „Kiedy ostatni radziecki żołnierz opuścił Polskę, to politycy złożyli deklarację, że już nigdy obcy żołnierz nie stanie na polskiej ziemi,”

  -widać jeszcze tylko Polakom SIĘ WYDAJE iż teren wewnątrz słupków z biało czerwonym orzełkiem to jeszcze tzw „POLSKA ZIEMIA”….. bo sąsiedzi o tym terenie myślą coś zupełnie przeciwstawnego.

  zwłaszcza iż od jakiś 30 lat OTWARCIE politykują jakie „polskie województwo” któremu sąsiadowi w UDZIALE PRZYPADNIE. Od tzw KORYCIARSKICH przemian.

 2. Ktoś said

  Dwie mapki


  z zaznaczonymi krajami jakie BĘDĄ MIAŁY problemy z DEMOKRACJĄ…… znaczy granice jednej są OTWARCIE przycinane pod tę drugą…… tzw TRÓJUDZKĄ…..

 3. Kojak said

  Zdolnosc do obrony ?>?? Amerykanskie bydlaki sa zainteresowani wlacznie ulokowaniem, swoich rakiet jak najblizej terytorium r Rosji ! Tylko i wlacznie ! Bredzenie o obronie Pol;ski jest hitlerowska propaganda zdegenerowanych bydlakow zlodzieji i szmat z USA ! Polska jest zwykla kurwa dajaca im to za darmo i wystwiajaca sie Rosji na atomowy atak na swoje terytorium ! Zydowskie syjonistyczne zbiry rzadzace Polska nie zdaza uciec do swojego ukochanego Izraela i i zostanie po nich tylko smierdzaca masa spalonego miesa !

 4. Antares said

  „To oznacza, że z powodu karygodnej głupoty rządu będziemy bezbronni w przypadku agresji Ukrainy, o Rosji już nawet nie wspominając. Takie poczynania rządzących mają coraz wyraźniejsze znamiona zdrady narodowej i nikt tego nie zauważa”
  To żadna zdrada ani głupota żontu. Zdradą i głupotą byłoby wtedy gdyby zrobili to prawdziwi Polacy. Wszystko jest robione dokładnie z planem – planem międzynarodowego żyda.

 5. Sowa said

  „politycy złożyli deklarację, że już nigdy obcy żołnierz nie stanie na polskiej ziemi”

  Fajnie by było przytoczyć przy tej okazji cytaty z nazwiskami i źródłami. Ku pamięci, dla potomnych i dla odświeżenia pamięci młodym.

 6. irtur said

  Polonusi donoszą, że w Polsce jest po osiem razy wszystko droższe!

  ————
  Co jest droższe od czego i w jakim kraju?
  Admin

 7. irtur said

  Tak nas dożynają zaborcy

 8. Plausi said

  W kontekście polskiej niepodległości

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/10/kolaboracja-z-pis-doprowadzi-ruch-narodowy-do-kleski/#comment-791978

  warto przypomnieć też ostrzeżenie pana Mattisa

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/15/blaszczak-znowu-zebral-o-amerykanskie-wojska/#comment-792975

  ale „Polak się ostrzeżeć i okapanta nie boi.”

 9. lewarek.pl said

  O tym, że Ukraina weźmie udział w następnym rozbiorze Polski, piszę od wielu lat. Ale nie musimy obawiać się wojny polsko-ukraińskiej. Nie będzie żadnej wojny. Wszystko dokona się pokojowo, na mocy układu rozbiorowego, który – żeby dopełnić upokorzenie Polski – będzie podpisany na Zamku Królewskim. Wojska pozostaną w koszarach.

 10. Yah said

  Ad 8

  I pozostanie kadłubowa IV RP pod protektoratem USA służąca jako wielka wyrzutnia rakiet wycelowanych w Rosję. Oczywiście przed planowanym atakiem na Rosję obsługa baz wszystko zaprogramuje i ewakuuje się z Polski. . Zmieniając trochę słowa Putina – niektórzy z nas umrą jako męczennicy, a reszta ( która sprzedała Polskę, Naród, Wiarę) pójdzie wraz ze swoimi przewodnikami do piekła.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: