Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Od tyłu zachodzą nas Niemcy, więc PiS się wypina.

Posted by Marucha w dniu 2018-11-16 (Piątek)

Kiedy prezydentem belwederskim zostanie Robert Biedroń, to trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy i szukać miejsca plecami do ściany. Na Niemców trzeba uważać jeszcze bardziej, zwłaszcza, kiedy nas głaszczą z włosem.

Spotkanie pedała ze szmatą


Aktywność dyplomatyczna Niemiec na odcinku polskim sięga punktu wrzenia. Np. 2 listopada zakończyły się XV polsko-niemieckie konsultacje międzyrządowe w Warszawie. Słyszał ktoś o poprzednich czternastu?

„Podsumowując przebieg konsultacji szef polskiego rządu zaznaczył, że rozmowy dotyczyły m.in. istotnych spraw związanych z Unią Europejską, w których musimy wspólnie pracować nad wzmocnieniem Unii zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie” – no proszę, biorąc pod uwagę, że mówimy Unia a myślimy Niemcy, to całkiem nieźle jak na buńczucznie antyniemiecki rząd. Na zakończenie konsultacji podpisano

Wspólne oświadczenie ministrów spraw zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Federalnej Niemiec

Poświęcę temu dokumentowi osobny wpis, a dziś nawiążę jedynie do przemówienia szefa niemieckiego MSZ, Heiko Maasa na polsko-niemiekciej konferencji w Berlinie z czwartku 15 listopada.

Jeszcze w niedzielę Deutsche Welle, wspomagana przez polskojęzycznych folksdojczów tropiła polskich faszystów i antysemitników na marszu w Warszawie (część tych faszystów w swojej bezczelności poprzebierała się w znane osobistości polityczne, takie jak prezydent Duda, prezes Kaczyński czy premier Morawiecki, a część poszła jeszcze dalej i poprzebierała się w mundury wojska polskiego), a już w czwartek czytamy (za Interia.pl):

Polska jest niezastąpionym liderem w [niemieckiej!!!] Europie. Europa potrzebuje Polski (…) Maas zapewnił, że Niemcy „chcą rozwijać Europę wspólnie z Polską, a nie bez Polski, czy wręcz przeciwko niej”. „Nic o was bez was” – powiedział po polsku. Maas rozpoczął wystąpienie od refleksji, że w minionych stu latach Polacy i Niemcy często odmiennie postrzegali wydarzenia historyczne. [naprawdę??? Jakże nam przykro, że np. polnisches Vieh nie uważał się za takowe] (…)

„Łączy nas wiele więcej, niż nas dzieli. Mamy jeden cel: chcemy utrzymać jedność UE 27 krajów” – powiedział Maas. „Kto, jak nie my – Niemcy i Polacy – może utrzymać jedność Unii Europejskiej i zapobiec nowym podziałom?” – pytał retorycznie polityk SPD. (…)

Maas przyznał, że Niemcy i Polska mają odmienne spojrzenie na kwestię suwerenności. Zwrócił uwagę, że jego polski kolega zapatruje się sceptycznie na sprawę przekazywania kompetencji Unii Europejskiej.

Niemiecki minister opowiedział się za wykazaniem zrozumienia dla polskich argumentów. „Zachowamy suwerenność narodową tylko wtedy, gdy będziemy działać po europejsku” – zastrzegł Maas. (…)
[Tomasz Gryguć ps. Pan Nikt nazwał spotkanie Maasa z Czaputowiczem spotkaniem pedała ze szmatą. No cóż, ten facet może i wygląda na pedała, ale ja już go pokochałem! – McG]

A teraz Drodzy Państwo będzie najlepsze, jak u Hitchcocka, choć przyznajmy, że trudno przebić stwierdzenie niemieckiego ministra o Polsce, jako „niezastąpionym liderze [niemieckiej] Europy”:

Polityka wobec Wschodu – tylko z Polską

Minister opowiedział się za wzmocnieniem europejskiej polityki zagranicznej i bezpieczeństwa. Centralnym elementem tej polityki powinna być „Ostpolitik” – polityka wobec Wschodu – zaznaczył. – Warszawa jest jedną z najważniejszych stolic UE. (…) Stanowisko Polski liczy się – mówił Maas. Dlatego polityka wobec wschodu powinna być kształtowana wspólnie z Polską i innymi partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej.

(…)

Maas zastrzegł, że „polityka wschodnia jest czymś więcej niż tylko polityką wobec Rosji”. Jego zdaniem należy uwzględnić inne kraje tego regionu: Ukrainę, Białoruś, Mołdawię, Południowy Kaukaz i Azję Centralną [nie wspomniano o Republice Litewskiej ale ta skutkiem działań giedroyciowców jest już przykuta do niemieckiego rydwanu, łącznie ze stacjonującymi tam pododdziałami Bundeswehry – McG]

Przypadająca w przyszłym roku 10. rocznica Partnerstwa Wschodniego będzie okazją do „nowych impulsów”. Celem musi być wspieranie reform i modernizacji w tych krajach. „Niemcom i Polsce przypada rola kluczowa – jako prekursorom i motorom takiej polityki” – mówił niemiecki polityk.

Maas pozytywnie ocenił projekt Trójmorza. Zapowiedział, że Niemcy będą aktywnie uczestniczyć w pracach tej platformy. Zasugerował udział niemieckiego biznesu [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

W dwudniowej konferencji w siedzibie niemieckiego MSZ biorą udział polscy i niemieccy parlamentarzyści, naukowcy i dziennikarze. Uczestnicy spotkania dyskutują o tym, jak będą wyglądały relacje polsko-niemieckie w najbliższych 10 latach.

Redakcja Polska „Deutsche Welle”(za ja volt, ja amper)

Tłumacząc ostatnie akapity na język ludzki: Niemcy ZA ZGODĄ Polski wchodzą i przejmują Trójmorze (podobnie jest nawet z tak nieznaczącym gremium jak Grupa Wyszehradzka – Kaczyński z Orbanem wprowadzili do niej Izrael, zaś w nowym formacie GW plus dołączą do niej również Niemcy!)

Tak więc żadnych złudzeń, Panie i Panowie, point de reveries, Polska owszem, będzie prowadzić polityke wschodnią, ale jak do tej pory, co więcej, pod jeszcze sciślejszą kuratelą Niemiec.

I tak rzekomo antyniemiecki PiS oddał nas w macierzyńskie objęcia naszej cudnej Adolfiny.

Kilka lat temu, za Komorowskiego i Tuska, bloger Matka Kurka napisał artykuł o kontrowersyjnym tytule Polską rządzą dwa ruskie cwele. Co by nie mówić, to dziś nie rządzą nami RUSKIE cwele.

[Matka Kurka to polityczny idiota – admin]

PS:
Z pewnym zdziwieniem, ale i przyjemnością zauważam, że bodaj tylko pan Antoni Macierewicz zachował jeszcze resztki zdrowego rozsądku, por.
Macierewicz o planach europejskiej armii: Są istotnym zagrożeniem dla Polski.

Być może m.in. dlatego musiał odejść z rządu.

https://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 8 do “Od tyłu zachodzą nas Niemcy, więc PiS się wypina.”

 1. Lipski said

  Izrael decyduje w Trójmorzu.To jest projekt (Trójmorze)administracji Izraela,dla eksportu gazu i ropy….z Izraela a nie PiS czy też Niemców.

  Powstało państwo Izrael?Tak.
  Teraz powstanie na trupach Syrii..Wielki Izrael,z bombami atomowymi a do tego jest potrzebny projekt Trójmorza.

  Sorry ale autor pomija znane i już podpisane umowy Izrael: POPIS,Grecja,Malta,Cypr,Włochy.To nie jest tajemnicą.Specjalnie napisłem POPIS a nie państwo Polska.Polityka nie ma znaczenia.Ona służy klanom miliarderów dla zysków.

  MSZ Niemiec wykonuje z kolei rozkazy…administracji USA.Polowania na białe dzieci ,w tym żydowskie w Niemczech w dalszym ciągu są aktualne tak jak miliardy Euro dla handlarzy dziećmi w Niemczech czyli dla Jugendamtu.

 2. Kojak said

  Zboczeniec -pederasta Biedron prezydentem ? Ktos tu zwariowal ! Nawet zydowstwo mimo nadludzkich checi mende Biedronia nie jest w stanie przeforsowac na ten urzad ! \

  ————-
  Jest w stanie, jest. I Polacy będą jeszcze bili brawo.
  Zna Pan powiedzenie „W Polsce nigdy do tego nie dojdzie”?
  Admin

 3. gość said

  Z pewnym zdziwieniem, ale i przyjemnością zauważam, że bodaj tylko pan Antoni Macierewicz zachował jeszcze resztki zdrowego rozsądku, por.

  Macierewicz o planach europejskiej armii: Są istotnym zagrożeniem dla Polski.
  ———
  Mareksempai
  1 dzień temu

  Czy towarzysz Macierewicz jest ambasadorem Izraela w Polsce? Ciekawe… Tak czy owak, bredzi. Zapomniał biedaczek, że Polska podpisała jego ręką, akces i zgodę na powstanie armii eurokołchozu. https://wiadomosci.wp.pl/polska-przystapila-do-armii-europejskiej-nowe-sily-uzupelnia-nato-6187317462668929a Oczywiście, w mądrości swojej, nie zająknie się nawet, po co ta armia ma powstać, kto ma w niej służyć, kto ma w niej rozkazywać i czyje interesy ma ona bronić. Patologiczny biedaczek i szkodnik.
  .https://www.youtube.com/watch?v=R_9yo8HphzE

 4. Natan said

  tak dla przypomnienia/historycznie – czy to się komuś podoba, czy nie.

  Nikt Historii nie przekłamie chociaż wielu by chciało:

  ziemie ,,polskie” naj…. rozwijały się we współpracy z Niemcami.

 5. Natan said

  ….a potem przyszli chazarzy.

 6. irtur said

  Wykastrować tępym scyzorykiem sodomitę

 7. Rokitnik said

  P,”Sawalas” zwany Kojakiem ! Biedron ma szatanska sile przyciagania wszystkich psychicznie i seksualnie porabanych. Stad …zeby ponownie osmieszyc Polaske ( z ktora jest kojarzony ) nie tylko MORZR ale zapewne BEDZIE wybrany, na prezy- denta!!
  CYRK sie skonczy, gdy wlasciciele Polin uznaja, ze zaden kamuflarz juz nie jest potrzebny albowiem tubylcy co jeszcze nie uciekli, sa juz tylko SLUZACYMI i PAROBASAMI..
  Uklony

 8. lopek said

  No cóż – nie pierwszy raz Pupil Szatana integruje – czytaj zamienia w szatańskie odchody) Europę za pomocą Niemców.
  Wniosek?
  Niemcy są idealnym narzędziem w kosmatych łapkach pupila Szatana – bo im się wydaje, że to oni sterują pupilem – więc wykonają każdy rozkaz tegoż pupila Szatana. Doszło kiedyś do tego, że im się wydawało iż są nadczłowiekami vide – Deutschland, Deutschland uber alles. Tego nie mógł zdzierżyć pupil Szatana – bo przecież to była dla owego pupila konkurencja w kwestii nadczłowieków. Niestety niczego Niemcy się nie nauczyli – więc będzie dla nich powtórka z historii.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: