Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  Sceptyk o Upadek cywilizacyjny Polski
  Carlos o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Świat się trzęsie

Posted by Marucha w dniu 2018-11-16 (Piątek)

Świat zatrząsł się z oburzenia na wieść o wszechświatowym zlocie, jaki pod pretekstem obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, urządzili sobie w Warszawie naziści. Zresztą świat dotychczas się trzęsie i nie wiadomo, czy nie wynikną z tego jakieś trzęsienia ziemi i fale tsunami, bo w proteście przeciwko nazistowskiemu sabatowi w Warszawie mogą odezwać się też Siły Natury.

I chociaż w ostatniej chwili własnymi piersiami próbowała nazistom zagrodzić drogę pani Hanna Gronkiewicz-Waltz – ale pan prezydent i rząd, który nie miał żadnego pomysłu, co właściwie z tym całym 11 listopada zrobić, natychmiast skorzystał z okazji.

Pan prezydent i pan premier zadeklarowali, że pójdą na czele Marszu, który w związku z tym awansował do rangi „uroczystości państwowych”. W tej sytuacji niezawisły sąd powinność swej służby zrozumiał i desperacką demonstrację pani Hanny Gronkiewicz-Waltz uchylił. Złośliwcy i podejrzliwcy wprawdzie szepczą, że próba zrobienia nazistom w Warszawie „no pasaran” została między panią Hanną, panem prezydentem i panem premierem uzgodniona, ale kto by tam słuchał takich zdradzieckich podszeptów w momencie, gdy przez Warszawę przemaszerowało aż 250 tysięcy nazistów?

Tak w każdym razie twierdzi „prasa międzynarodowa”, która od dawna swoje natchnienia, inspiracje, a nawet informacje czerpie od Judenratu „Gazety Wyborczej”, który do nazistów ma przecież specjalnego nosa.

Ten specjalny nos był szczególnie potrzebny, bo tym razem sprytnie się zakamuflowali. Większość poprzebierała się za zwykłych obywateli, a niektórzy, dla skuteczniejszej konspiracji, nawet wzięli ze sobą dzieci, żeby i one od maleńkości nasiąkały nazistowską atmosferą i miazmatami. A cóż może z takich nazistowskich dzieci powyrastać, jeśli nie dorośli naziści?

Okazało się też, że naziści dysponują całym legionem sobowtórów. Jeden taki nazista był łudząco podobny do pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, inny znowu – do pana premiera Morawieckiego, a jeszcze inny – do pana marszałka Terleckiego – i tak dalej i tak dalej.

Ale to jeszcze nic, bo na okoliczność wspomnianego sabatu, wielu nazistów przywdziało mundury żołnierzy Wojska Polskiego – ale takie przebieranki szczwanego Judenratu „Gazety Wyborczej” zmylić nie mogły. Tak, jak ludzie przyzwoici rozpoznają się po zapachu, tak samo po zapachu można rozpoznać nazistów, bez względu na to, za kogo by się akurat przebrali, dzięki czemu „prasa międzynarodowa” została poinformowana, co ma o tym wszystkim myśleć i jak nawijać. To jest właśnie organizatorska funkcja prasy, o której pisał Lenin, a którą realizuje potomstwo sowieckich kolaborantów.

Przeciwko warszawskiemu zlotowi nazistów pragnęli czynnie zaprotestować aktywiści Hitlerjugend i pogrobowcy Stefana Bandery, ale tutejszy reżym nie dopuścił ich do Warszawy, tylko cofnął z granicy. W tej sytuacji nawet telewizyjna stacja TVN, którą podejrzewam, że została założona za pieniądze ukradzione z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego, starała się zachować pozory obiektywizmu, co było zrozumiałe w sytuacji, gdy prokuratura sprawdza, czy to przypadkiem nie jej funkcjonariusze za 20 tysięcy złotych zaaranżowali obchody urodzin Adolfa Hitlera w lasach koło Wodzisławia Śląskiego.

Toteż nieprzejednana opozycja w osobach byłych prezydentów oraz Donalda Tuska, Grzegorza Schetyny i pulchnej pani Katarzyny Lubnauer, w uroczystościach państwowych udziału nie wzięła, organizując skromne, ale demokratyczne i europejskie uroczystości alternatywne.

Donald Tusk przy tej okazji wykrył w Warszawie „bolszewików”, chociaż akurat odbywał się tu sabat, ale nie bolszewików, tylko nazistów. Skąd u Donalda Tuska taka freudowska pomyłka? Ano, w domu wisielca nie rozprawia się o sznurze i gdyby Donald Tusk wezwał do rozprawy z nazistami, to Nasza Złota Pani mogłaby mu przypomnieć, skąd wyrastają mu nogi. W takiej sytuacji lepiej nie przywoływać nazistów nadaremno, a koncentrowac się na „bolszewikach”.

Z kolei Grzegorz Schetyna pouczył ludowe masy, na czym polega prawdziwy patriotyzm. Jak wiadomo, patriotyzm prawdziwy musi jakoś różnić się od patriotyzmu zwyczajnego. No dobrze – ale czym właściwie się różni? Pewnej wskazówki dostarcza sztuka Sławomira Mrożka „Na pełnym morzu”, kiedy to jeden bohater wyjaśnia drugiemu, że „prawdziwa wolność jest tam, gdzie nie ma zwyczajnej wolności”.

Najwyraźniej z prawdziwym patriotyzmem jest tak samo, toteż nic dziwnego, że nieprzejednana opozycja, w partyjnym zacietrzewieniu już występuje nie tylko przeciwko aktualnemu rządowi, ale generalnie – przeciwko Polsce.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 10 do “Świat się trzęsie”

 1. Sarmata said

  Przyjaciel żydów, Aron Duda, uważa za obraźliwe transparenty „Czysta Polska, biała Polska” i każe ścigać przez policję. Niedługo zabronią używać słów „naród polski”.
  W tym UBeckim państwie piątej klepki wszystko działa tylko nie normalność.
  Żydki tworzą nam tutaj państwo piątej klepki o nazwie Polin. Ten ubity przez nich samych (do dziś nie wiadomo jak i gdzie) i zrekonstruowany po 6 latach – do „w miarę całości” – i pochowany na Wawelu, jest założycielem nowej dynastii. Z czasem wykopią jak kukułka Piastów z Wawelu i za 300 lat nikt pod groźbą obozu koncentracyjnego bądź śmierci słowem nie piśnie o Słowianach.

 2. Martusia said

  Tym razem nie za bardzo „swiat”sie trzasl, o dziwo !, Ano, chyba dlatego, ze nie mieli powodu i dowodu do wysuwania nawet, fejkowych oskarzen. Bynajmniej nigdzie na mendowych newsach ( tych co ja odwiedzam) nie bylo wzmianki o Marszu. Nie bylo, bo lewactwo zaczyna cos tam niuchac i woli nie reklamowac autentycznego patriotyzmu, bo wiadomo czym to grozi – postawieniem swiata na nogi. Szczegolnie w Stanach i reszcie wasalskiej Europy nogi z przspieszeniem moglyby sluzyc tylko do do chodzenia.

 3. Moher49 said

  Pan Duda i Morawiecki chyba niechcący zrobili dobrą robotę.
  Po pierwsze pokazali czarno na białym swoje prawdziwe oblicze. Rządowi nie pasuje kroczyć razem z polskim Narodem.
  Po drugie Hajka Grunbaum na pewno rozwiązała by ten Marsz przy pomocy antynarodowej policji, tak jak to zrobiła z Marszem Powstania Warszawskiego, który organizował ONR.
  Po trzecie Ruch Narodowy, po tej pożałowania godnej rządowej ustawce, zyskał tysiące nowych członków.

  ————
  No i co z tego, Panie Moher… kogo to obchodzi? Kto potrafi wyciągnąć wnioski?
  Admin

 4. lopek said

  „Świat się trzęsie”
  ========
  To raczej światowy pupil Szatana trzęsie się – bo mu (jego zdaniem) bydło z zagrody na samopas wylazło i całym, ogromnym stadem maszeruje w szkodę.
  Wniosek?
  Czy Bóg użyje ręcznego sterowania – nie czekając, kiedy wreszcie ludzkość ostrzeżenie Jezusa Chrystusa o żmijowym plemieniu – weźmie sobie na poważnie do serca. Jednym tchnieniem Bóg może odwrócić obecną, szatańska hucpę czyniąc, że ludzie znów będą widzieć, słyszeć i czuć. Sprawy zaszły już za daleko i albo skończy się boski eksperyment z człowiekiem obdarzonym przez Boga wolną wolą na Ziemi – albo nastąpi w/w boskie tchnienie czyli ręczne sterowanie.

 5. Moher49 said

  Panie Lopek, Pan Bóg chyba czeka, aż żmijowe plemię zagarnie cały świat, wpędzi ludzkość w niewyobrażalną niewolę, będziemy cierpieć za swoje i nieswoje grzechy do końca świata. Ponad 100 lat temu papież Leon XIII był świadkiem rozmowy Pana Jezusa z diabłem. Diabeł miał rządzić na Ziemi tylko 100 lat. I co, i nic, diabeł rządzi nadal.

 6. Moher49 said

  Rząd PiS kolejny raz przyznał dotację portalowi dla Ukraińców w Polsce PROstir.pl, prowadzonemu przez ukraińskiego dziennikarza Ihora Isajewa, znanego m.in. z nazywania Marszu Żołnierzy Wyklętych marszem „faszystów”, porównywania Polaków do zwierząt, nawoływania do usunięcia słowa „honor” z polskich paszportów czy przygotowywania wulgarnych antypisowskich przypinek „PiS idź w ch*j”.

  Według danych opublikowanych na stronie MSWiA, portal dla Ukraińców w Polsce PROstir.pl, powiązany ze Związkiem Ukraińców w Polsce, ponownie otrzymał dotację z budżetu państwa polskiego na bieżący rok. Ze środków przeznaczonych na mniejszości narodowe i etniczne w Polsce otrzymał 40 tys. zł.

  Zaznaczmy, że jego redaktorem naczelnym jest mieszkający w Warszawie Ihor Isajew, znany m.in. z tego, że krytykował przyjęcie uchwały wołyńskiej jako przejaw ukrainofobii. Isajew występował także w ukraińskich mediach jako dziennikarz Redakcji Ukraińskiej Polskiego Radia. W 2016 roku otrzymał z budżetu blisko 100 tys. zł, ale na 2017 rok dotacji nie otrzymał.

  Największym beneficjentem wśród organizacji mniejszości ukraińskiej jest niezmiennie Związek Ukraińców w Polsce. Łącznie, w 2018 roku ze środków MSWiA przeznaczono na prowadzone przez niego działania ponad półtora miliona złotych (1,707 mln zł), czyli blisko 77 proc. wszystkich środków przyznanych organizacjom mniejszości ukraińskiej w Polsce (2,239 mln zł). (media narodowe)

 7. NyndrO said

  Ze śmichu. Oczywiście zaleźy jak interpretować „świat”. Aleja wim o co Pan Stachowi chodzi. Się znamy nie od dziś. Szjbus stłaszny. Pan Boydar potwierdzi.

 8. Joung said

  Panie Sarmata slusznie Pan zauwazyl.Nie dlugo bedzie juz jest ze powiesz cos na ””psiarczyka zydowskiego cos nie tak.Odrazu znajdziesz sie Pan na Gestapo zydowskie (MOSSAD).A agentow ukrytych z tej terorystycznej organizacji w POLSCE jest juz masa.
  A wiec POLKO/POLAKU szyskujmy sie do rozprawy z nimi.Oni nie beda sie z nami patyczkowac o np;G.Petlicki A.Lepper D.Ratajczak I wielu innych zostalo zamordowanych przez nich. Pisac dyskutowac czy machac choragiewkami I spiewac patriotyczne czy koscielne piesni Nic a nic nam niepomorze.W ten sposob POLSKI sie nie odzyska.Czyn sie liczy czyn.

 9. jok said

  „Rząd” przejął, niemniej jestem przekonany, że musiał wieidzieć, że taki ruch/takie działanie „postawi go na czele nazistów”, przynajmniej według narracji „mediów światowych”.
  Jestem więc praktycznie przekonany, że „rząd” zapytał Żyów „prawicowo-syjonowych” (bo od tzw. ż-komuny, nie było szans, by uzyskał „pozwolenie”, albo jakąkolwiek odpowiedź zbliżoną do pozytywnej), „czy może”.

  Ustawka może w pewnym zakresie była, ale nie jestem przekonany, patrząc na dsperację w „zakazaniu marszu”, czy nie była szyskowana jakaś niemiecko-ży-komunowa prowokacja, m. in. w celu eksalacji konfliktów, które obaliłyby rząd. Szczególnie, że policja „strajkowała”

  Być może rząd i jego mentorzy zza oceanu oraz znad mórz ciepłych, uznali (chyba dałem złą kolejność), że jeszcze nie teraz. Policja „strajkowała”, więc wzieto dużo żandarmerii, bez pał, ale w pełnym umundurowaniu. Atakowanie wojska, zle się kojarzy, abstrahując od tego, że mozna oberwać, bo wojsko „broniłoby” oficjeli, a nie przywracało porządek. A to daje więcej mozliwości.
  Odpadł zresztą argument o pwstrzymywaniu nazistów, bo „rząd” to jednak nie czyści nazisci, według światowych mediów. Z kolei atakowanie wojska w imię „walki o praworządność i konstytucję”, też dobrze nie wygląda, zresztą było za mało czasu na przygotowanie.

  Takie mam wątpliwości, jak opisałem powyżej. Może była ustawka, a może jednak nie do końca. Może się myl, bo nie było chyba zmasowanego ataku „na rząd” po 11 listopada. No chyba, że był:))

 10. Sarmata said

  Przeczytaj co – w omawianej przez p. Michalkiewicza sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce”:
  cyt. str. 348
  „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy: 1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi. 2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich. 3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich. 4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku. 5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich. 6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu. 7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa. 8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności. 9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach. 10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej. 11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta. 12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym. 13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca. 14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych. 15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć. 16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia. 17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony. 18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu. 19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować. 20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: