Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wielkim Chujom zza Atlantyku przeszkadza potępienie nazizmu

Posted by Marucha w dniu 2018-11-16 (Piątek)

USA i Ukraina nie poparły rezolucji ONZ przeciwko gloryfikacji nazizmu.

Trzeci Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ, zajmujący się sprawami humanitarnymi, przyjął projekt rezolucji przeciwko heroizacji nazizmu przedstawiony przez grupę państw, w tym Rosję.


Projekt przegłosowało 130 krajów, swój sprzeciw wobec projektu zgłosiły tylko dwa — USA i Ukraina, 51 krajów wstrzymało się od głosu.

Tego rodzaju rezolucja przyjmowana jest co roku od 2005 roku, przez ostatnich kilka lat swój sprzeciw zgłaszały tylko USA i Ukraina.

Projekt rezolucji jest inicjatywą Algierii, Angoli, Armenii, Bangladeszu, Białorusi, Beninu, Boliwii, Burkina Faso, Burundi, Wenezueli, Wietnamu, Gujany, Gwinei, Zimbabwe, Kazachstanu, Chin, Konga, KRLD, Wybrzeża Kości Słoniowej, Kuby, Laosu, Mali, Mjanmy, Nigru, Nigerii, Nikaragui, Pakistanu, Rosji, Syrii, Sudanu, Tadżykistanu, Togo, Ugandy, Uzbekistanu, RPA, Erytrei, Etiopii, Południowej Afryki i Południowego Sudanu.

W swoim wystąpieniu przedstawicielka USA powiedziała, że „nazizm jest naszym najgorszym wrogiem” i „amerykańscy żołnierze przelewali krew w walce z nim na obcej ziemi”. Jednocześnie wezwała pozostałe kraje do oddania głosu przeciwko projektowi rezolucji, bo zdaniem USA stanowi on „polityczną kontrowersję”.

[Typowe dla kurwów zza oceanu rozdwojenie języka, co zauważyli już dawno Indianie. Co innego myślą, co innego mówią, a jeszcze co innego robią. Są za a nawet przeciw. – admin]

Amerykańska dyplomatka oświadczyła, że rezolucja przewiduje „karanie wolności słowa”. Ukraiński przedstawiciel powtórzył innymi słowami myśl amerykańskiej dyplomatki i dodał, że „autorzy rezolucji manipulują faktami historycznymi”.

[Ale jakoś kurwy zza oceanu zapomniały o „wolności słowa”, gdy lano na Polskę gnój i wdeptywano ją w szambo za sprawą bezcennego Izraela! – admin]

Przedstawiciela Kirgizji, która zabrała na posiedzeniu głos i reprezentowała w danej kwestii Armenię, Białoruś, Kazachstan i Tadżykistan, oświadczyła, że projekt ma „pełne poparcie tych krajów”.

https://pl.sputniknews.com

Niech mi tylko ktoś śmie usprawiedliwiać Wielkich Chujów, że przecież „muszą dbać przede wszystkim o swój interes”… niech tylko coś bąknie w tym temacie…
Bo w identyczny sposób – dbaniem o własne interesy – może usprawiedliwiać się każdy bandyta, kurwa i złodziej.
Admin

 

 

Komentarzy 6 to “Wielkim Chujom zza Atlantyku przeszkadza potępienie nazizmu”

 1. Marek said

  Rozumiem, że qrvy pisowskie w onz wstrzymały się od głosu.

 2. lopek said

  No dobrze – to niby kto uszczęśliwił kiedyś Niemców – panem, tołażyszem Hitlerem a potem prowadził go za rączkę po Europie dzięki swoim V kolumnom rezydującym w poszczególnych krajach europejskich i nie tylko Europejskich – pytam retorycznie? To niby kto podał wtedy na tacy Polskę panu, tołażyszowi Hitlerowi. To niby kto zorganizował mordowanie Polaków rękami i niemieckimi i rosyjskimi i banderowskimi w odwecie za 1920 rok? No kto?
  Wniosek?
  Jedno mnie jednak zaskoczyło w postępowaniu światowego pupila Szatana w rzeczonym temacie – mianowicie nie wyparł się on po raz kolejny (czyniąc to w sposób pośredni – ale jednak) swojego dziecka zwanego – nazizmem.

 3. revers said

  No ale to ruskie sa w stanie wojny, a ukrainskie okrety wojenne moga juz wplywac na morze azowskie

  http://radioszczecin.pl/6,377735,polska-i-swiat&dtx=&szukaj=&go=morelist&s=7?fbclid=IwAR3DT_HpO1PJvpEVUsoqx0yQiVoCopzffFqops_xASkxqKnc4d_jqpuYu4s

  i wpylnely w ilosci 2 jednostek na zly poczatek.

 4. Zibi said

  co sie dziwić jak USA popierają izrael- największych faszystów świata

 5. Roman K said

  Prosze powialo Cywilizacja Lacinska……
  Tyle , ze jakoby komus sie zdziebelko omelilo:-))_)_) Nie potepia sie Nazizmu( natzionsocialism) ale Nacjonalizm….nacjonalizm0 jako taki, ktory prez. Macron okreslil, jako cyt ” zaprzeczenie patriotyzmu”…… jakby w odwecie na to ,ze pewien prezydent , wielkiego kraju nazwal siebie nacjonalistqa…I przypomnial panom, ze sa durniami nie znajacymi historii…..
  Faszyzm to system ekonomiczny… nazizm system polityczny…a nacjonalizm to poprostu sluzba swojej Ojczyznie I Narodowi.
  Zdaje sie, ze panowie chorowali na wietrzna ospe…. jak o tym uczyli w szkole??????
  Panie Gajowy ,ktoby smial…..protestowac…..kazdy wie , ze natychmiast wygladalby- jak Winetou za palisada oblozony ze wszystkich strom…k’lacina:-)))))
  Najwiekszy wrog Globalizmu…Nacjonalizm!!!!!!! slusznie musi zostac opluty i wyklety!!!!!

  Zwlaszcza, ze Polakiem moze byc kazdy- kto sie za takiego podaje…..
  Jesli poda sie za Polakow 20mln emigrantow z Afryki nalezy im natychmiast wydac paszporty na granicy ..i sprac dupska polskim bachorom , zeby sie uczyly swahilli i arabskiego…
  Natychmiast zabrac wojsko z granic i wpuscic milujacych pokoj i darmowe zarcie i szeroki wolny i niekaralny dostep do miejscowej plci pieknej, nie pytajac skad ,kto i po co…..
  Natychmiast wykreslic z KK przepisy o karalnosci nielegalnego przekraczania granicy i zamienic na Pochwalne Przekroczenie Granicy -oblozone przywilejami, o jakim obywatelom sie nie snilo!

  Kazdemu kto deklaruje sie narodowcem wpisac do paszportu, ze jest h..em…i wytatuowac na czole, badz wszczepic chip z pelna informacja o zboczencu.
  Przyjac uchwale ONZ..( zde3cydowana wieksdzoscia glosow, zwlaszcz krajow mniejszych, ktorych na utrzymanie ONZ nie stac)…..ze kazdy glupi ma od dzis byc traktowany, jak …..madry i vice versa….

 6. revers said

  reszta w agendach ONZ 2021, 2030 w ktorych Polska jest prymusem, lyknie kazde kakalko …

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-chce-byc-prymusem-agendy-2030-zobacz-co-przygotowuje-rzad-2018-09?fbclid=IwAR1Qd8ZAdg26jZmQmmrwb9zzToTmKEM5JLFCcwp_IwlJ_SaZyncmbRm_IPA

Sorry, the comment form is closed at this time.