Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  Piskorz o Jak zadbać o odporność na jesi…
  Greg o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  Lily o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Olo o Czy chcą nas zabić?
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  prostopopolsku o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Marucha o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  revers o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Wolne tematy (77 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-11-17 (Sobota)

Polsce niepotrzebne są własne rządy i Kościół. W obu instytucjach głos decydujący mają Żydzi. Po co więc utrzymywać fikcję? Polaków mówienie prawdy na głos i tak nie obejdzie.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/11/12/wolne-tematy-76-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/11/22/wolne-tematy-78-2018/

Gajowy Marucha

Komentarzy 251 do “Wolne tematy (77 – 2018)”

 1. osoba prywatna said

  Żydzi przenoszą holocaustowe wycieczki z Polski do Ukrainy z powodu ustawy IPN
  https://www.timesofisrael.com/holocaust-institute-stops-training-guides-for-poland-over-its-rhetoric-law/

 2. Ech said

  Diabeł jest przebiegły, ciężko pracował na ten status. Kłamstwo to jego oręż, powtarzane często staje się wyimaginowaną rzeczywistością. Typowy matrix. Dzięki niemu może się realizować w spokoju mając za sobą legitymizacje, ochranę i bezpieczeństwo fachu. Tak dobrze jeszcze tu nie miał, tu na ziemi. Po co to zmieniać, po co się ujawniać, nim arogancja go zgubi, objawi to w całej swej glorii i sławie. A jego słudzy już do tego się przygotowują, mając się znakomicie, co przysłowiowe ciało zapragnie.

 3. osoba prywatna said

  Protesty wybuchły w Irlandii po tym, jak uniewinniono mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie 17-latki. Okazało się, że jednym z dowodów ku temu miała być… bielizna nastolatki. Adwokat użył argumentu, że skoro poszkodowana miała na sobie stringi, to ewidentnie miała ochotę na seks. Kobiety wyszły na ulice manifestować.
  Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-stringi-jako-dowod-w-procesie-o-gwalt-kobiety-w-irlandii-pro,nId,2668688#.rmf24.pl&utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 4. Bronisław said

  Czcigodny Panie Marucha!

  Zgodnie zapowiedziami Mężów Bożych, Polska otrzyma nie tylko Swoje Władze z Królem na czele, ale przepędzi „wilki” z Bożej Owczarni i tak Polska będzie znowu Wielka i Katolicka!!! Najserdeczniej Pana pozdrawiam i życzę jakże potrzebnego zdrowia!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

  ————-
  Panie Bronisławie…
  Oby Pańskie słowa okazały się prorocze.
  Admin

 5. gość said

  Giertych: Przesłuchanie pokrzywdzonego Czarneckiego – w poniedziałek

  https://www.rp.pl/Sadownictwo/181119521-Giertych-Przesluchanie-pokrzywdzonego-Czarneckiego—w-poniedzialek.html

 6. osoba prywatna said

  CNN
  Reklama klocków Lego:
  Mur graniczny USA z Meksykiem
  Trump:
  Zbudujemy wielki mur wzdluz południowej granicy i Meksyk zapłaci za budowę tego muru. Na 100 %! Jeszcze o tym nie wiedzą ale zapłacą.
  To wielcy ludzie i dobrzy ludzie ale za Mur zapłacą.

  Użyjemy najlepszej technologi, łącznie z sensorami (czujnikami) nad ziemia, pod ziemia, nad murem pod murem, wieżami obserwacyjnymi i tunelami, żeby powstrzymywać kryminalne kartele i Meksyk będzie z nami współpracować, ja absolutnie wierze, ze Meksykanie będą kooperować z nami.”
  .https://www.youtube.com/watch?v=x_GISIWWfGk

  Firma Lego namawia dzieci do budowania meksykańskiego muru.
  Buduj Mur!
  New MAGA building blocks urge kids to ‘Build the Wall’
  https://nypost.com/2018/11/12/new-maga-building-blocks-urge-kids-to-build-the-wall/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site

 7. https://gwiazdy.wp.pl/grazyna-wolszczak-pozywa-panstwo-mam-dosc-trucia-6317855754389121a//

  GRAŻYNA WOLSZCZAK POZYWA PAŃSTWO. „MAM DOŚĆ TRUCIA”
  To sytuacja bez precedensu. Grażyna Wolszczak postanowiła pozwać państwo polskie za zanieczyszczenie powietrza. Jest już termin pierwszej rozprawy.
  Sytuacja ze smogiem pogarsza się z dnia na dzień. Normy przekroczone o setki procent zapewniają nam niechlubne pierwsze miejsce w Europie. Grażyna Wolszczak postanowiła powiedzieć „dość”.
  – Smog po prostu nas zabija. Trzeba stanąć na głowie, żeby rządzący zajęli się tym problemem – powiedziała w rozmowie z „Faktem” aktorka.
  Gwiazda „Na Wspólnej” wytoczyła proces skarbowi państwa i lokalnym władzom. Żąda symbolicznego zadośćuczynienia w wysokości 5 tysięcy złotych. W przypadku wygranej całą kwotę przekaże na cel charytatywny. Od pieniędzy ważniejsze jest bowiem zwrócenie uwagi na problem.
  Mamy jedno zdrowie i życie, nasze dzieci też. Nie można stać i czekać, aż ktoś coś zrobi! Musimy walczyć – dodała Wolszczak.
  Pozwy złożyli również Mariusz Szczygieł i Katarzyna Andukowicz. Na razie tylko Wolszczak doczekała się terminu rozprawy, która już 10 stycznia.

  WINA Państwa jest taka sama jak Unii Europejskiej, która podjęła tą sprawę przed Ćwierćwiekiem, ale została ROZGROMIONA przez swych Właścicieli i srogo ukarana. Jako WŁAŚCICIEL Unii Europejskiej wystąpił PIERDZIEL Rokefeler, który kupił POWIETRZE na Salonie Samochodowym PARYŻ 1901. Tam Wszystkie Nagrody zgarnął samochód Panna Mercedes, nazwany od córki najlepszego wykidajły węgierskiego Emila Jelinka, który NIE DYMIŁ i NIE SMRODZIŁ. Gdy pytano DLACZEGO NIE DYMI I NIE SMRODZI? to Daimler odpowiadał: BO TO SILNIK PAROWY i faktycznie z rury wydechowej unosił się mały obłoczek Pary.
  Sprawa stała się poważna, gdy ujawniono, że Panna Mercedes spala KILKAKROTNIE Mniej paliwa niż samochody PIERDZĄCE, a ponieważ silnik OTTO święcił tryumfy i opatentowano silnik Nadrowskiego jako DISEL to zagroziło to patentowi Łukasiewicza, który cesarz Franciszej Józef powierzył SZKOTOWI Rokefelerowi. Tak więc jak cesarz Franciszek Józef DAŁ Szkotowi Patent Łukasiewicza, tak dał mu też i Pannę Mercedes, co zaskutkowało ZWYCIĘSTWEM Rokefelera-Stalina nad Rotszyldem-Trockim w Rosji.
  Anglia wyszła spod amerykańsko-niemieckiego Szacha naftowego znalezieniem przez Winstona Churchilla ropy naftowej w Nigerii, ale po bitwie pod Gorlicami pod Szachem Naftowym znalazły się Niemcy, bo Rosjanie wycofując się SPALILI Galicyjskie Zagłębie Naftowe, co UNIEMOŻLIWIŁO Niemcom MOTORYZACJĘ Armii i tworzenie broni pancernej. Jak powiedział lord Curson: ROPA NAFTOWA WYNIOSŁA NAS DO ZWYCIĘSTWA.
  Sprawa ta odżyła w postaci tzw. Turbinki Kowalskiego. Jak mi mówił jego krajan z Torunia to Kowalski znalazł swoją Turbinkę w technicznym czasopiśmie francuskim, ale BEZ SWEGO NAZWISKA. Pobiegł z tym do Urzędu Patentowego, gdzie okazało się takiego patentu Nie Być. Zebrał więc papiery i pobiegł do Towarzysza Gierka, który po przejrzeniu ich skierował sprawę do Telewizji, gdzie zajął się nią Andrzej Bober. Politycznym protektorem TK został Andrzej Jaroszewicz oraz syn przyjaciela Premiera, mój kuzyn, zwany w warszawskim towarzystwie Słoniem, bo był wysoki i tęgi.
  Andrzej zdawał się na Włochów z Małego Fiata, którzy zadłużyli Turbinkę Kowalskiego Niemiłosiernie. Tego NIE UZNAŁ mój kuzyn więc pokłócili się. Którejś nocy Andrzej przyjechał jednak do mego kuzyna w towarzystwie kulomiota Komara i znanego rajdowca włoskiego. Ten przyjął ich i wysłał dziewczynę po wódkę. Gdy ta wróciła to woda wylewała się z łazienki a w wannie pływał w ubraniu martwy Słoń, gdzie też utopili dziewczynę. Po tym wezwali MO. Sprawę załatwił teść Komara, Prezydent Spych-Spychalski, ekspert od takiej roboty.
  Andrzej Jaroszewicz został wyeliminowany metodą mafii sycylijskiej, publicznym obiciem po mordzie przez Daniela Olbrychskiego, wobec czego Maryla Rodowicz zostawiła Andrzeja i poszła za Olbrychskim. Pilnowała ona Kowalskiego, żeby nie został OTRUTY przez mafię sycylijską. Potem Rodowicz sprzedała Kowalskiego Urszuli Sipińskiej więc ciekawe, SKĄD Sipińska miała kilkaset milionów dolców na pokrycie długu Żyrowego Andrzeja Jaroszewicza ??? Sprawę tą załatwił II zięć PREZYDENTA Spycha-Spychalskiego Generał Jaruzelski przysyłając do Poznania 10 Profesorów WAT, którzy WYTŁUMACZYLI Sipińskiej, że Kowalski jest OSZUSTEM. Ta wygnała go, więc Kowalski został ZAMORDOWANY przez neopolitańczyka Kozinę-Fransettiego, przyjaciela Donalda Tuska i Kanclerz Merkel.
  Wobec tego Turbinkę Kowalskiego musiałem przejąć ja. Ogłosiłem, że nazwa Turbinka Kowalskiego jest BŁAZEŃSTWEM, gdyż chodzi o silnik spalinowo-parowy VERBRENNUNGSDOEMPFERTRIEBWERK. Sprawa trafiła z PWr do Austrii, gdzie opracowano i opatentowano Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY, na podstawie którego podpisano w Wiedniu Europejską Konwencję Transportu Ekologicznego w obecności Ministrów Transportu USA, Kanady, Rosji i Japonii. Ja uznałem Patent Austriacki, ale pod warunkiem SPŁACENIA AKTYWISTÓW TURBINKI KOWALSKIEGO. Sprawa UPADŁA z powodu Pobicia konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, a jego następczyni zachowywała się tak, jakbym to ja nasłał bojówkarzy ???
  Korespondowałem w tej sprawie z Volkswagenem i Kanclerzem Schroederem, co doprowadziło do niemiecko-amerykańsko-polskiej konferencji w gdańskim NEPTUNIE na Najwyższym Szczeblu, na której Niemcy zrezygnowali z produkcji Volkswagena-LUPO na moim VDTW za koncesje asekuracyjne, co doprowadziło do WTC. Wymuszone przeze mnie śledztwo Bundestagu w/s WTC wykazało, że Zbawcą USA przed kapitałem NIEKRYMINALNYM był nie Bin Laden a Zarkawi.
  Ostatecznie sprawę załatwiła Kanclerz Merkel deklaracją NIE BĘDE JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW – co zmusiło Amerykanów do Wpierdalania fekaliów hitlerowskich, które są bardzo drogie. Prezydent Trumpf obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów dolców, ale nazajutrz po wystawieniu aktu oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański TYSIĄCKROĆ większy. – Tyle bowiem kosztuje jadanie fekaliów hitlerowskich.
  WDTW w wersji Monte Christo umożliwia budowę metr samochodowych, co podjęto w Paryżu i Madrycie a zapowiedziano w Londynie i Rzymie, ale Unia Europejska została zaatakowana przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego i padła plackiem przed kapitałem żydoarabskim, który rządzi światem SMRODAMI i truciznami. Jedynym zrozumiałym dla mnie powodem odstąpienia od budowy metr samochodowych w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie jest spalenia Londynu przez admirała holenderskiego.[/u]

 8. andzia said

  Redaktor Michalkiewicz twierdzi, że Morawiecki kupuje złoto i wywozi do Londynu dla Żydów. Też tak pomyślałam, jak dowiedziałam się o tym złocie. Niezależnie od tego tu i ówdzie sprzedajniejsi zaczynają przebąkiwać, że tego złota wywiezionego w czasie wojny może już nie być. tak to oswaja się ludzi z kradzieżą. Oswaja się i na potęgę ogłupia. Akt 447 to amerykańskie prawo i tam żydy będą kierować pozwy przeciw Polsce.Aby uprzedzić ten precedns sprzedajne antypolskie świnie zapowiadają zmiany w polskim prawie, aby Polacy przed tubylczymi sądami mogli dochodzić roszczeń wojennych od Niemiec. zatem kaczy kuper po wydaniu kasy na ekspertyzy w zakresie wysokości strat wyrządzonych przez Niemców, podkulił ogonek i daje sygnał Polakom: róbta, co chceta, my wam napisalim ustawę. A poza tym ufojcie!

 9. osoba prywatna said

  Brutalny gwałt na 3-letnim chłopczyku. Mieszkańcy przyznają: Tam działa mafia, która kupuje dzieci do gwałtów
  https://wolnosc24.pl/2018/11/16/brutalny-gwalt-na-3-letnim-chlopczyku-mieszkancy-przyznaja-tam-dziala-mafia-ktora-kupuje-dzieci-do-gwaltow/

 10. osoba prywatna said

  Maluchem przez Afrykę #1 Pierwsze KŁOPOTY. Odcinek 1/10 [Polska – Egipt]
  .https://www.youtube.com/watch?v=JtTBek5saKY

 11. osoba prywatna said

 12. jano said

  żyd nigdy nie przeprosi goja
  Daniels nagle przeprasza Brauna bo się dowiedział o jego żydowskim pochodzeniu i to mówi.

  ps.
  trolle pewnie będą pisać ze daniels tak specjalnie aby trolla brauna pogrążyć.

 13. osoba prywatna said

  Łącznie? Za sam wygląd samego pojedynczego ryja, powinno być po 101 lat.
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-6398269/Rotherham-grooming-gang-jailed-total-101-years.html

  W ostatnich latach skazano co najmniej 81 „Azjatów” za gwałty dokonane na tysiącach dzieci w UK. Jedna z ofiar była przekazywana nawet 100 pedofilom zanim ukończyła 16 lat. Dzieci zniszczone psychicznie, były nawet zmuszane do aborcji ciąż wynikających z gwałtów. Skala czynów jest przerażająca!

 14. nikita said

  Polityka wobec przybłędów daniels & kozłowska + dla czego nie ma polskich MEDIÓW !!

 15. jano said

  trolle MIEDLAR + PATLEWICZ + inni szczują na Rosję.

 16. osoba prywatna said

  Odrestaurowano zabytkową piramidę w Rapie.
  Zakończył się remont i konserwacja zabytkowej piramidy w Rapie na Mazurach – poinformowało Nadleśnictwo Czerwony Dwór. Prace kosztowały 890 tys. zł i zostały sfinansowane z Funduszu Leśnego.
  https://histmag.org/Odrestaurowano-zabytkowa-piramide-w-Rapie-17765

 17. osoba prywatna said

  Wojciech Osiecki dwukrotnym mistrzem świata w łucznictwie konnym. „Jesteśmy razem z koniem jak Centaur”
  https://www.magazynsportowiec.pl/wojciech-osiecki-mistrz-swiata-lucznictwo-konne/

 18. Piskorz said

  re 5 Koń. który mówi…

 19. osoba prywatna said

  Przejechał pieszego, ale uniknął kary. Polaka wytłumaczyło zjawisko optyczne
  https://www.mojanorwegia.pl/aktualnosci/przejechal-pieszego-ale-uniknal-kary-polaka-wytlumaczylo-zjawisko-optyczne-15118.html

 20. osoba prywatna said

  Szczegółowa mapa Polski z 1771 roku
  https://eloblog.pl/szczegolowa-mapa-polski-z-1771-roku/

 21. Boydar said

  Panie Piskorz, czy aby czasem nie obraża Pan koni ?

 22. gość said

  Piskorz said
  2018-11-17 (sobota) @ 20:10:24

  re 5 Koń. który mówi…
  —————-

 23. ryszard w swetrze said

  @re 11,,, gdyby Polska miała takie okręty to byśmy się obronili przed ruskimi parchami w roku 1920 i 1939 .

 24. nikita said

  POLSKA i USA już produkują seryjnie Obywateli IDIOTÓW

 25. osoba prywatna said

  Urzędniczki, które przeprowadziły prowokację z wymienieniem żarówki, mogą mieć teraz poważne problemy z prawem. Wszystko dlatego, że naruszyły tym samym kilka przepisów. Jaka byłaby straszna szkoda, gdyby ktoś to zgłosił…
  https://bezprawnik.pl/prowokacja-skarbowki-zemsta/amp/

 26. VAV said

  Polska Niepodległość obchodzona na całym świecie! 11.11.18.

 27. Jabo said

  Oczywiście. Panie W Swetrze, ale bez pewnej ważnej części głowy. Tylko musiałby Pan pogłębić Wisłę, chociaż do Warszawy, żeby ten okręt mógł pomóc w Bitwie Warszawskiej. Z drugiej strony okręt ten nie pomógłby w walce z Niemcami, bo skoro nadaje się tylko do walki z parchami, a Pan jak mniemam Niemców za parchów nie uważa i oni Polskę mieli prawo atakować.

 28. osoba prywatna said

  Centralny Port Komunikacyjny będzie działał jako Port Lotniczy „Solidarność”, pokazano logo
  Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/centralny-port-komunikacyjny-lotnisko-port-lotniczy-solidarnosc-pokazano-logo

 29. osoba prywatna said

  Uczniom XIV LO im. Stanisława Staszica bardzo nie spodobał się billboard, który pojawił się przed ich szkołą. Dotyczył aborcji – a konkretnie miał od niej odstraszać – i przedstawiał martwe, abortowane płody. Uznali to za przekroczenie granic dobrego smaku i zakleili swoimi pracami domowymi.
  https://bezprawnik.pl/licealisci-aborcja/

 30. Piskorz said

  re 23 Ale poważnie…Samoloty mieliśmy różne różniste /jak te bombki u śp Smolenia/…ale było ich zbyt mało, strasznie mało..Chyba gen Zagórski wszedł w to lotnictwo, ale byli tacy, co Go przystopowali..I ci sami chyba położyli łapę na imporcie b. dobrej broni z Czechosłowacji tuż przed „39.!! ps Już we wrześniu „39 polscy lotnicy pokazali swoją klasę…nie musieli z tym czekać do- Bitwy o Anglię..

 31. osoba prywatna said

  Niemy krzyk (tytuł oryginalny The Silent Scream) – amerykański dokumentalny film wideo o aborcji, nakręcony w 1984 roku. Jest to pierwszy film przedstawiający zabieg aborcji dokonany przy pomocy techniki ultrasonograficznej. Przedstawia on zabieg przerwania ciąży w trzecim miesiącu, oglądany na monitorze aparatu USG. Autorem nagrania jest amerykański lekarz ginekolog Bernard Nathanson. Według komentarza filmu, widoczny na ekranie USG płód cierpi, ucieka przed narzędziem lekarskim, krzyczy z bólu i strachu.
  .https://www.youtube.com/watch?v=BVnUhVhs5nc

 32. osoba prywatna said

  Zadłużyli wynajmowane mieszkanie. „Żyją na wysokim poziomie”
  Pani Bożena z Krakowa od kilku lat ma problem z lokatorami, którzy sukcesywnie zadłużają jej mieszkanie. Dlaczego ci dobrze dobrze sytuowani, piastujący wysokie stanowiska ludzie oszukują kobietę, która wynajęła im mieszkanie?
  https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zadluzyli-wynajmowane-mieszkanie-zyja-na-wysokim-poziomie,279209.html

 33. gość said

  jano said
  2018-11-17 (sobota) @ 19:01:00
  —————–
  Wszystko zepsuć, opluć i na koniec nasrać.

 34. Piskorz said

  Soros told about how he and his Dad used to rob the Jews in the Holocaust during the Second World War. https://youtu.be/V_Ha3r3fnsU

 35. Rafal Cz. said

  Ad 23.
  Gdyby… bardzo modne slowo.

 36. revers said

  re9

  to juz temat od 2013 roku staly, chodzi o miedzynarodowe mafie, nie tylko winni sa mezczyzni jak podaje portal, ale kobiety rowniez sprzedaja swe dzieci np. matki z nigerii swe 11 miesieczne dzieci sprzedaja do sieci pedofilskich w Irlandii i europie z powodu DLUGU, czesto przez zdjecia w Insgramie

  https://netzfrauen.org/2018/10/20/kinder-3/

  W Hiszpanii tylko 2 miliony gwaltow na dzieciqach odnowtowano, z rosnaca tendencja, ale po to uaktywnia sie rozne ruchy lbtqplus, legalizuje pedofilie gdzie sie da,.

  https://netzfrauen.org/2018/11/11/spain/

 37. revers said

  Polska prymusem na miare prymusa Morawieckiego w agendzie ONZ 2030

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-chce-byc-prymusem-agendy-2030-zobacz-co-przygotowuje-rzad-2018-09?fbclid=IwAR1Qd8ZAdg26jZmQmmrwb9zzToTmKEM5JLFCcwp_IwlJ_SaZyncmbRm_IPA

  lub innego ngowicza Sorosa, przed ktorym na dyplomatycznych numerach rejestracyjnych musi uciekac do Wegier byly premier Macedonii Mikolaj Gruevski.

 38. revers said

  ad34
  https://www.heise.de/tp/features/Soros-treibt-Gruevski-zu-Orban-4224130.html?wt_mc=rss.tp.beitrag.atom

 39. Boydar said

  Tak coś czuję, że Pan Gajowy udał się na dawno zasłużoną wódkę. Czuję również, że chyba Mu zaraz pozazdroszczę.

 40. osoba prywatna said

  Poziom IQ spada w przedsionku mojego lombardu
  Obraz polskiego społeczeństwa widziany przez okienko w lombardzie
  https://www.vice.com/pl/article/gqaz44/poziom-iq-spada-w-przedsionku-mojego-lombardu

 41. osoba prywatna said

  Spytałam ojca, który jest specjalistą przemysłu mięsnego, skąd się bierze tanie mięso
  https://www.vice.com/pl/article/d7e8gq/spytalam-ojca-ktory-jest-specjalista-przemyslu-miesnego-skad-bierze-sie-tanie-mieso

 42. VAV said

  Abp. Viganò apeluje do biskupów amerykańskich, aby skonfrontowali się z nadużyciami seksualnymi jak „odważni pasterze”:
  https://www.lifesitenews.com/news/breaking-abp-vigano-urges-u.s.-bishops-to-confront-sex-abuse-as-courageous?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=df5a2adaa5-SATURDAYEMAIL_2018_11_17&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-df5a2adaa5-401602709

 43. https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6393371/Could-Atlantis-Satellites-spot-ancient-ruins-flooded-Spanish-coast.html?ito=whatsapp_share_article-masthead

  COULD THIS BE ATLANTIS? ANCIENT RUINS FLOODED OFF THE SPANISH COAST ARE THE LOST CITY DECLARE UK SATELLITE EXPERTS
  Private company Merlin Burrows examined previously found ancient ruins
  Experts have long thought the sites off the coast of Spain were Roman or Greek. But Merlin Burrows says they once formed part of the city of Atlantis
  Pictured are a selection of the sites studied by the team at Merlin Burrows, a satellite imaging company based in Yorkshire. The white line shows where researchers believe the harbour wall described by Plato was built

  Ośrodek studiów SATELITARNYCH w Yorkshire pod kierunkiem Merlina Burrows’a odkrył w pobliżu Kadyksu pozostałości bardzo starej grobli portowej o szerokości 75 m i długości ok 10 km. Zdaniem badaczy to są pozostałości Atlantydy Platona, która została zniszczona kataklizmem przy końcu epoki lodowej 12 tysięcy lat temu. To jest POTWIERDZENIE teorii Kurew Kalifornijskich, które szukały w Kadyksie Atlantydy Platona ponad 40 lat temu Gdy Kurwy zostały deportowane do USA za bieganie po plaży w toplessach lub NAGO to sprawę przejęły 2 sowieckie statki nadawcze, Witeź I i Witeź II.
  Takie groble portowe są znane, np. w Szczecinie czy Sztokholmie; obie z wojny WANÓW-Wandaów ze Skandami o Szczecin po roku 1625 p.n.e. Grobla szczecińska ciągnęła się z Łasztowni na Starym Mieście do Dąbia i była drogą dla wozów konnych, czyli że musiała mieć szerokość kilku metrów. Została zbudowana z kamienia BALASTOWEGO, czyli że statki Balastowe-Kogi już były, a według mnie były robione TYLKO W GDAŃSKU. Starożytny port wiślany był w Pucku. Był on kilkakrotnie większy od średniowiecznego portu gdańskiego, który Powinien Być Największy w Europie.
  Port ten został opuszczony po zniszczeniu przez Hunów metalurgii Kaszubskiej zburzeniem kanału Przemysłowego, którym dowożono węgiel cieszyński, gdyż Zwycięskim Wandalom metalurgia Powiślańska na rudzie szwedzkiej i sokalskim węglu WYSTARCZAŁA. To jest tajemnica, DLACZEGO Przedromański zamek cieszyński był tak wspaniały Jak Wawel.
  Zastanawia SZEROKOŚĆ grobli Kadyksu I: 75 metrów? Kadyks II czyli OBECNY, został założony przez Fenicjan podczas podróży Królowej Saby do Meksyku, gdyż był to teren we władaniu Tartessu-Tangeru. Nie wykluczone jednak, że Kadyks I został ZBURZONY przez Berberów-Feaków i Fenicjan SPOŁEM ??? co jest sprawą Kurew Kalifornijskich i Petersburga.

 44. ech said

  Należy pochwalić Papieża Franciszka za zmiany w modlitwie Ojcze Nasz, gdzie obraza Boga zestawiająca Go z Diabłem zostanie zamieniona na prośbę o ochronę przed podstępnym złym bogu piekła. Natomiast druga poprawka jest przejawem nadwrażliwości. Co prawda świat się zmienił i dziś ludzie dobrej woli to tło złej woli niemniej dobro jako takie wciąż istnieje na ziemi, prawda ? Papież Franciszek doszedł jednak do wniosku, że nie, skoro wtedy słusznie postanawia modlić się o ludzi umiłowanych w Panie.

  Papież Franciszek wprowadził zmiany w tekstach dwóch modlitw;
  Chodzi o słowa: „I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego”. Zdaniem papieża Franciszka Bóg nie może wodzić nas na pokuszenie – jest to rolą Szatana. Oznacza to, że tłumaczenie jest błędne i sugeruje, że to Bóg wywołuje w nas pokusę. Aby zlikwidować ten problem, papież Franciszek zaproponował, aby we wszystkich językach modlono się słowami: „nie opuszczaj nas w pokusie”. Druga zmiana zaszła w psalmie modlitewnym „Chwała na wysokości Bogu” –  zamiast „pokój ludziom dobrej woli” będziemy mówić „pokój ludziom umiłowanym przez Pana”, ponieważ taki przekład bliższy jest biblijnemu oryginałowi z Ewangelii według św. Marka.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24175291,watykan-papiez-franciszek-wprowadzil-zmiany-w-tekscie-modlitwy.html

  ———–
  Nie wierzę w to, co czytam… No k**wa nie wierzę…
  Czy Pan wie, kto jest autorem modlitwy „Ojcze Nasz”?
  Admin

 45. ech said

  Prawdziwe znaczenie Święta Dziękczynienia: triumf kapitalizmu nad kolektywizmem. Do przeczytania i zrozumienia resztce abnegatiencji komuszej.

  https://www.aier.org/research/real-meaning-thanksgiving-triumph-capitalism-over-collectivism

 46. Bronisław said

  Re: 8. Szanowna Pani Andziu! Dopełnię Pani wpis moim zmodyfikowanym komentarzem z poprzednich wolnych tematów (338)!

  Poczekamy na reakcję Polaków, kiedy będzie realizowana (i to niebawem) amerykańska ustawaj 447 przez organizacje (loże) żydowskie wedle ich plemiennego prawa, bo przecież nie cywilizacji łacińskiej!!!

  Wiele jest doniesień, że organizacje te w podstępny sposób weszły w posiadanie ksiąg wieczystych w Polsce, a sprawy o bezprawne przejęcia polskiego mienia mają rozstrzygać amerykańskie sądy, a wiadomo, jakie one są i wtedy niewątpliwie otworzą się ludziom oczy, jaką to mamy Niepodległość i Suwerenność?!!! Od 1989 roku jesteśmy, jak wiadomo, na nowo pod okupacją i tym gorzej bo zwłaszcza wewnętrzną, co wkrótce Polacy, bez złudzeń zobaczą!!!

  Jestem jednak przekonany i głęboko w to wierzę, że Matka Chrystusa,, Królowa Polski, jak i Jej Syn Chrystus Nasz Król wraz z zastępem Naszych Świętych ze Świętym Andrzejem Bobolą na czele nie tylko nie dopuszczą do upadku Naszego Narodu, ale jak przepowiedziała Święta Faustyna, Naród Polski dostąpi Szczytów Świetności oraz Wielkości!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 47. VAV said

  Bardzo wazne video.

 48. VAV said

  re: 42
  Franek Bergoglio nic nowego nie wymyslił. W rożnych wydaniach Bibli sa rożne tłumaczenia np. w Bibli Tysiaclecia jest:
  ” i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! ”
  W Liście Jakuba czytamy: „Kto doznaje pokusy, niech nie mówi: «Bóg mnie kusi». Bóg bowiem ani nie podlega pokusie do zła, ani też nikogo nie kusi” (Jk 1,13).
  Modlitwa „Ojcze nasz” pochodzi bezpośrednio od Jezusa, który nauczał jej w języku aramejskim.
  W tekście Ewangelii Mateusza i Łukasza, które zostały spisane w języku greckim termin aramejski „nisaion” został przetłumaczony jako „peirasmos” (próba, pokusa – Mt 6,13 i Łk 11,4).

 49. piwowar said

  Wkrótce będziemy obchodzić bardzo miłe święto Dnia Dziękczynienia. Wbrew dość powszechnemu mniemaniu, nie jest święto to kościelne. Także geneza tego święta nie jest zgodna z oficjalną wersją nauczana po rozmaitych placówkach edukacyjnych, ale nie o to tutaj chodzi. W ten długi weekend zjeżdżają się rodziny i uczestniczą w wielkim zarciu i piciu, a potem siedzą i oglądają amerykanski futbol (nazwa futbol pochodzi od faktu, że jajowata piłka mierzy jedną stopę dłuższej średnicy). Przez dwa następne dni cieszą się z rodzinnego spotkania, a niedziela to dzień powrotów do domu.

  Osobnik, który dwadzieścia lat temu stworzył wirtualną postać Piwowara, występując wówczas jeszcze pod swoim nazwiskiem (głupi jakiś czy co?), robił za kolumniarza w dwujęzycznymkradkiem miesięczniku Polish Suburban News. Zalinkowany tekst jego autorstwa jest nieco tylko poprawionym felietonem na okoliczność święta, o którym mowa. Utnijmy sobie ukradkiem kupon z jego dorobku.

  https://kulinarnefantazje.wordpress.com/2018/11/18/jeszcze-jeden-wpis-na-dzien-indyka/#more-1997

 50. jano said

  W rozwoju technologii opartych na sztucznej inteligencji Chińczycy mocno już zdystansowali Europę, a i Amerykanie ledwo nadążają.
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/czy-sztuczna-inteligencja-z-chin-zawojuje-swiat/m5mw7d8

 51. jano said

  „Nie możemy tolerować bycia traktowanym jako kraj okupowany” – powiedział były kanclerz Niemiec.
  https://pl.sputniknews.com/polityka/201811179215269-usa-sputnik-niemcy/

  tu więcej-> http://abelikain.blogspot.com/2013/09/berlin-wasalem-usa-do-2099-r.html

 52. Boydar said

  To raczej nie jest adresowane do wszystkich; wygląda, że więcej szkody jak pożytku

  https://gwiazdy.wp.pl/agnieszka-chylinska-opowiedziala-wulgarnie-o-wierze-w-jezusa-niektorzy-katolicy-oburzeni-6317864960644737a

 53. Boydar said

  „… pod warunkiem, że …”

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201811189215448-francja-rosja-sputnik/

  „A kim ty qurwa jesteś ?” , Jean-Pierre …

 54. https://bialczynski.pl/2018/11/17/jan-jozef-szczepanski-w-dziennikach-o-oficjalnym-przyjeciu-czeslawa-bialczynskiego-do-nielegalnego-stowarzyszenia-pisarzy-polskich-w-roku-1986/

  JAN JÓZEF SZCZEPAŃSKI W „DZIENNIKACH” O OFICJALNYM PRZYJĘCIU CZESŁAWA BIAŁCZYŃSKIEGO DO NIELEGALNEGO STOWARZYSZENIA PISARZY POLSKICH W ROKU 1986
  Opublikowano 17 listopada 2018 przez Białczyński.

  To tłumaczy DWA ekscesy: I. to ZAPROTESTOWANIE budowy Krakowa GOTYCKIEGO przez Kanclerza Szczepanowskiego za kontrybucję bizantyjską; a II. to zailustrowanie agitki Za Kukizem Rekonstrukcją WAWELU Przedromańskiego Hawrota jako WCZESNOŚREDNIOWIECZNEGO, gdy Hawrot uznał ten Wawel za Kulturę Łużycką. Dopiero ja na po PORÓWNAINIU z zamkiem cieszyńskim i zamkami jurajskiemi zametrykowałem Wawel Przedromański na dzieło greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa.
  Stowarzyszenie Pisarzy Polskich zostało założone przez Mossad, nazwany w tytulowym artykule SANHEDRYNEM: więc GRATULUJĘ Panu Czesławowi publicznego przyznania się do tego.
  *****
  PRASŁOWIANIE I ARIOWIE POCHODZĄ Z KUJAW?! NOWA TEORIA ARCHEOLOGICZNO-GENETYCZNA POTWIERDZA OBECNOŚĆ POLAKÓW NAD ŁABĄ, WISŁĄ, DNIEPREM I DUNAJEM OD 8000 LAT.
  Opublikowano 13 czerwca 2015 przez Białczyński
  Panie Czesławie, ARIOWIE w Większej części a SŁOWIANIE w Mniejszej wywodzą się z kultury amfor kulistych, która przybyła na Pomorze ze stanu UTAH, o czym piszę szczegółowo w http://www.wandaluzja.pl//. Niemcy wiedzieli o tym już w XIX wieku.

 55. jano said

  FAKTY NIE TEORIE SPISKOWE

 56. jano said

  „Pieniądz jest tym żarliwym bogiem Izraela, wobec którego żaden inny bóg ostać się nie może. Pieniądz poniża wszystkich bogów człowieka i zamienia ich w towar. Pieniądz jest ogólną, samą w sobie ukonstytuowaną wartością wszystkich rzeczy. Pozbawił on zatem cały świat – świat ludzi jak i przyrodę – jego właściwej wartości. Pieniądz jest wyobcowaną od człowieka istotą jego pracy i jego bytu; ta obca istota ma go w swej mocy, on zaś zanosi do niej modły.
  .
  Bóg żydowski stał się świeckim bogiem, stał się bogiem świata. Weksel jest rzeczywistym bogiem żydowskim, bóg zaś – tylko iluzorycznym wekslem.
  .
  Pogląd na przyrodę, zrodzony pod panowaniem własności prywatnej i pieniądza – to prawdziwa pogarda, faktyczne poniżenie przyrody, która wprawdzie istnieje w religii żydowskiej, ale tylko w urojeniu”.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/146434,o-roli-pieniadza-w-swiecie-18-11-2018

 57. Lily said

  Minuta 1;38,prosze zapamietac co mowi.

 58. Lily said

  Re 57; Lily, ciag dalszy.
  http://www.wellaware1.com/luke-rudkowski/
  Komu / czemu sluzy p.Rudkowski.
  Wiecej o p.L.R.mozna znalesc wpisujac nazwisko w wyszukiwarke.

 59. nikita said

  Fotel śmierci. Dlaczego zginął kapitan Sobański?

  Czy z powodu wielkiej polityki i wieloletnich zaniedbań nasi żołnierze latają na wadliwych samolotach? Czy 33-letni pilot nie miał szans uratować życia, bo chałupniczo produkujemy części zamienne? Jedno jest pewne: polskie lotnictwo wojskowe w całkowitej ciszy przechodzi wielki kryzys.
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/fotel-smierci-dlaczego-zginal-kapitan-sobanski-tajemnica-katastrofy-mig-29/newy4mv

 60. Bardzo proszę o pomoc:

  Sprawa obrony Księdza Profesora Tadeusza Guza przed żydowskimi atakami w praktyce weryfikuje naszą Niepodległość. Weryfikuje, czy chcemy w Kościele i w nauce być pod żydowską okupacją i dyktatem poprawności kosztem prawdy i niezawisłości intelektualnej. Każdy , komu wstrętna żydowska okupacja naszego Narodu, niech podpisuje i udostępnia. Brońmy ostatniego polskiego Profesora i Kapłana, który powiedział prawdę o Reformacji, za co został ukarany i teraz o żydowskim bezprawiu na Polskim Narodzie. Kto Polak, wie, że niezłomnych Kapłanów Polskich bronić trzeba. Podpisujcie i podawajcie dalej!

  https://www.citizengo.org/pl/166776-zlosc-zydowska-przeciw-bogu-i-kaplanom-podpisz-w-obronie-ksprof-tadeusza-guza

  Czcigodny Księże Arcybiskupie.

  W związku z nagonką medialną i prześladowaniami, jakie spotykają wybitnego, światowej sławy naukowca, Ks Prof. Tadeusza Guza ze strony środowisk żydowskich, wyrażam całkowite poparcie dla Jego wykładów i proszę, żeby Ks Abp objął go odważną i zdecydowaną obroną przed niesprawiedliwymi i kuriozalnymi atakami.

  Wyrażam zgorszenie i oburzenie reakcją Wicekanclerza i Rzecznika Prasowego Archidiecezji Lubelskiej ks. dr Adama Jaszcza, który publicznie wypowiedział się krytycznie wobec wypowiedzi i wykładów Księdza Profesora.

  Ośmieszył się i dowiódł nie tylko swojego tchórzostwa wobec nadreprezentacji żydowskiej w Polsce, ale także zbłaźnił się, stając w krytycznej opozycji do naukowca kalibru Ks Guza. To, że środowiska żydowskie mówią, że coś nie jest prawdą, nie oznacza, że mają rację, kiedy dowody naukowe, archiwa wskazują inaczej.

  Pogromy żydowskie w Europie nie brały się znikąd ale były reakcjami poszczególnych narodów na żydowską bezczelność, której obecnie widzimy przykład w żenującym i zmasowanym ataku na Ks. Profesora. Przyczynami żydowskich pogromów w całej Europie była właśnie ta bezczelność, okradanie społeczności, wyzysk lichwą i mordy rytualne. Kiedy w okolicach gmin żydowskich ginęły chrześcijańskie dzieci, ludność chrzęścijańska w wyniku krzywdy jaką znosiła, w reakcji samoobronnej dokonywała pogromów, które były okrutne, ale nie brały się znikąd, były reakcją właśnie na takie praktyki. Każdy, kto interesował się historią, o tym wie. Nie jest to dla prawie nikogo wielkim odkryciem, więc całkowicie zaskakuje, dlaczego jest to odkrycie dla Ks dr Adama Jaszcza, czyżby był niedouczony, czyli nie miał kompetencji do sprawowania swojej kurialnej funkcji?

  Czy to oznacza, że dla zaspokojenia żydowskiej agresji na Księdza Profesora, przełożeni jego są w stanie zaprzeczyć historycznej prawdzie?

  Środowiska żydowskie są agresywne i bezczelnie zakłamują historię, aby zrealizować obdarcie Polskiego Narodu z majątku, por Encyklika A quo primum” Benedykta XIV z 1751. Papieże i biskupi kochający Naród Polski starali się chronić nas przed agresją Żydów. Prowadzą oni dialektykę kłamliwą, dążącą do wyłudzenia od Państwa Polskiego olbrzymich pieniędzy odszkodowań. Dzieci żydowskiew Izraelu uczą się, że ich przodkowie ginęli w „polskich obozach koncentracyjnych”. Żydzi ubliżają także Kościołowi w prowadzonych przez siebie mediach i prześmiewczo piszą o księżach, o Kościele i moralności, jakiej Kościół zawsze strzegł.

  Odrobina prawdy historycznej i obiektywnej, podana bez agresji i napastliwości, bez osobistej niechęci Księdza Profesora, krzywdy im nie zrobi. Zastanawia mnie jednak, jak może Kościół, widząc, jak jest upokarzany i poniżanyprzez polskie i zagraniczne żydostwo, potępić i zdradzić Kapłana i nie stanąćw jego obronie, kiedy mówi historyczna prawdę?

  Jak Kościół przyznający się do „Drogi, Prawdy i Życia” w słowie, może wypierać się Prawdy czynami, potępiając mówiącego prawdę Księdza Profesora?

  Jeśli zdanie Księdza Profesora nie jest zgodne ze stanowiskiem jego przełożonych, to jak to świadczy o poziomie intelektualnym władzy kościelnej, której ten wielki umysł podlega?

  Jak można, Księże Arcybiskupie, jednoczyć się przeciwko katolickiemu Księdzu i naukowcowi wbrew prawdzie historycznej, z nacją, która wykorzystuje każdą możliwość dla upokorzenia Narodu Polskiego, poprzez nieskończone i niesprawiedliwe pomówienia na forum całego świata pod adresem Polski; poprzez zakłamywanie historii dla uzyskania korzyści finansowych? Przecież tak zachowuje się tylko całkowicie zdeprawowana nacja.

  Odwołując się do nauk Jana Pawła II odnośnie Żydów, nie mówił on, modląc się w synagogach i przemawiając na temat Żydów, rzeczy dogmatycznych. Możemy je potraktować jedynie jako prywatne opinie tego Papieża, gdyż Kościół obowiązująco się wypowiadał o stosunku Katolickiego Kościoła do Żydów niejednokrotnie i w sposób zdecydowany i kanoniczny. Własne inicjatywy papieża, jak stwierdził ks dr Adam Jaszcz w stosunku do Księdza Tadeusza Guza, były jego prywatnymi opiniami a nie zdaniem jego zwierzchniej władzy, czyli Kościoła i Chrystusa, gdyż Kościół w Kanonach Apostolskich wypowiedział się:

  „Jeśli jakiś duchowny lub świecki wejdzie do synagogi Żydów lub do świątyni heretyków aby się modlić, zostanie złożony z urzędu i wyłączony [z Kościoła. ]”
  Const Apost. VIII 47, 65-69,”

  W innym miejscu Konstytucje Apostolskie mówią:

  „Wypowiedzi proroków potwierdzają powody odrzucenia fałszywego Izraela. Trzeba ich unikać, ponieważ naprawdę bluźnią Bogu; większość bezbożnych nie zna Boga, tych zaś dotknęła choroba złej woli, bo walczą z Bogiem. Jak mówi prorok Jeremiasz, ze złości heretyków skalanie wyszło na ziemię. Pan Bóg odtrącił przewrotne zgromadzenie i porzucił dom, jak sam mówi w pewnym miejscu:

  „Opuściłem mój dom, pozostawiłem moje dziedzictwo”

  oraz: „Opuszczę moją winnicę, nie będzie przycinana ani plewiona, tak, że wzejdą w niej osty jak na jałowej glebie, chmurom zakażę spuszczać na nią deszcz”.

  Porzuciwszy lud „jak namiot w winnicy, szałas w ogrodzie warzywnym lub oblężone miasto” i zabrawszy mu również Ducha Świętego i deszcz proroków, duchową łaską napełnił swój Kościół jak rzekę egipską w dniach nowych plonów, i wywyższył go jak dom na górze, „jak górę wysoką, jak górę żyzną, jak górę bogatą, na której spodobało się zamieszkać Bogu, i Bóg zamieszka tam na zawsze”.
  (…)

  Dlatego diabeł, zazdrosny o święty Kościół Boży, powstał przeciwko wam, wzbudził przeciw wam prześladowania, uciski, nieład, bluźnierstwa, schizmy i herezje; pierwszy lud podporządkował sobie zabiwszy Chrystusa, was zaś, którzy odrzuciliście jego szaleństwo, doświadcza na wszelkie sposoby jak błogosławionego Hioba. Sprzeciwił się bowiem diabeł wielkiemu arcykapłanowi Jozuemu, synowi Josadaka, i nas wielokrotnie próbował osłabić, aby wiara nasza ustała. „

  Constitutiones Apostolorum VI 5, 1-6

  Przecież wobec osoby Księdza Guza wypełniają się te słowa o szatanie, który za pomocą Żydów atakuje Święty Kościół Boży a Kościół zamiast bronić Kapłana, układa się z szatanem?

  Mówienie, że Żydów i Katolików łączą jakieś szczególne więzy jest nieprawdziwe i jak widać, ekumenizm kończy się tam, gdzie przeszkadza Żydom prawda. Nie możemy w imię ekumenizmu rezygnować z Nauki Apostolskiej, że wierzymy w jeden, Święty, powszechny i Apostolski Kościół. Nie możemy pozwalać na uciszanie naszych kapłanów i rezygnować z rzetelności naukowej tam, gdzie się Żydom historia nie podoba. Nie mają prawa wpływać na wykłady księdza Profesora, ani wymagać uciszenia go, ani wywierać presji na Kurię ani uczelnię, w jakiej pracuje. Jeżeli zaś władze duchowne nie są w stanie obronić tego Kapłana i Naukowca przed atakiem sił sprzeciwiających się Kościołowi i Prawdzie, to nie powinni pełnić swoich funkcji, bo ośmieszają i przynoszą ujmę swojemu urzędowi.

  Atak na Księdza Guza wymierzony jest z wielu stron na raz, trwa na kilku frontach, co świadczy o porozumieniu różnych środowisk żydowskich w Polsce. Czy Arcybiskupowi Kościoła wypada dać się zastraszyć takiej nagonce?

  Jeśli tak, uzna okupację żydowską nad swoją Archidiecezją, ale nie będzie to absolutnie wierność Ewangelii i Chrystusowi, który za prawdę umarł a nie stchórzył przez oskarżycielami z Synagogi Szatana, jak powiedział Pan Jezus do Żydów, którzy Go odrzucili:

  „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.” J 8,42-44.

  Można ekumenicznie zabiegać o wejście Żydów do Kościoła, ale rezygnowanie z prawdy dla kompromisu z nimi, to zdrada Chrystusa i jego Kościoła, niezależnie co w oderwaniu od Kanonów Apostolskich, nauk i rozporządzeń Soborów, Synodów i Encyklik Papieży wszystkich czasów Kościoła, robili papieże i biskupi dzisiejszych czasów. Jak widać w praktyce po raz kolejny, ekumenizm dla Żydów jest ważny o tyle, o ile podporządkowuje kapłanów i Kościół ich interesom.

  Dlatego proszę o ochronę Ks Profesora Guza, o obronę przez bezczelnością zdeprawowanych ataków, o ochronę Jego osobistej nietykalności, gdyż jak wiadomo, niejeden ksiądz i naukowiec zajmujący się rzetelnie tematyką judaizmu, został przez Żydów zamordowany, jak Ks Pranajtis, wybitny znawca Talmudu, na którym, wykonano wyrok śmierci zasądzony przez żydowski sąd.

  Jeśli Ks Arcybiskup nie jest w stanie obronić Kościoła i kapłana przed żydowską agresją to bezprawnie zajmuje tak odpowiedzialne, wymagające męstwa i wiedzy stanowisko.

  Proszę o ochronę i opiekę, o otwarty sprzeciw wobec żydowskich pretensji dla Czcigodnego Księdza Profesora Tadeusza Guza. Jest to obowiązkiem Katolickiego Biskupa wobec podległego mu Kapłana.

  Jeżeli jako Arcybiskup nie jest Ksiądz w stanie wykonywać sprawiedliwości, to my, Polscy: mężczyźni i kobiety, weźmiemy sprawę obrony Księdza Tadeusza Guza w swoje ręce i będzie wtedy trudno o łagodną iuris prudentia.

  Z wyrazami szacunku

  Dziękuję każdemu Polakowi który stanie w obronie Ks. Profesora Tadeusza Guza.

 61. osoba prywatna said

  Czy praca w korporacji to intelektualna prostytucja?
  .https://www.youtube.com/watch?v=vowemcfCUv4

  driver1pl
  2 tygodnie temu
  Czyli inaczej mówiąc „Arbeit macht frei” – współczesne obozy pracy, gdzie człowiek to numer i statystyka. Bezideowe, beznadziejne szambo – zaprzeczenie istoty sensu pracy, sensu życia, efekt globalizacji i wyścigu szczurów. Facet z pod budki z piwem musi się z tych ludzi śmiać, jak ten ptaszek na drzewie, który ludziom się dziwuje, że najmądrzejszy z nich nie wie, gdzie się szczęście znajduje. I co z tej kasy? Co z takiego życia? Pułap takiego życia jest z góry określony – określony przez kogoś…innego.

  Roken
  2 tygodnie temu (edytowany)
  pracowałem w „korpo” prawie 6 lat. rzuciłem to w cholerę szkoda życia – beznadziejna umowa, 60h tygodniowo zamiast 40h z umowy, nikt nie płaci za nadgodziny bo przecież pracujemy zadaniowo,pensję to już w ogóle przemilczę (mam skończone dwa kierunki studiów), klimat straszny ludzie albo rasowi podpierdalacze albo ślizgacze cwaniaczki albo tacy ze stażem co już porzucili wszelką nadzieję. Od kilku lat robię na swoim nie dość, że mam wolność i robię to co lubię to każda godzina idzie na moje konto a nie jakiegoś cwaniury z głową pełną tanich frazesów z podręcznika o Coatchingu 🙂 kasa też lepsza.

  Mam 41 lat. Od zawsze pracuję w korporacji. W tej chwili na stanowisku menagera wyższego szczebla. I tak. Praca w korporacji to intelektualna prostytucja. A już szczególnie gdy jest się kobietą. Gdybym nie nauczyła się udawać głupszej niż jestem już dawno wbiłabym zęby w ścianę. Korporacje to wciąż patryialchalne środowiska i to nie zawsze wysokich lotów. Pozdrawiam serdecznie z Gdańska.

 62. osoba prywatna said

  Bolesna prawda o naszej zamożności. Jesteśmy ubogim krewnym przeciętnego Europejczyka

  Siła nabywcza statystycznego Polaka wynosi 7228 euro. Nie brzmi to źle, póki nie uświadomimy sobie, że to tylko połowa europejskiej średniej. A jak się popatrzy na mapę zamożności, to szybko zwrócicie uwagę, że jesteśmy ubogim krewnym nawet Czechów.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bolesna-prawda-o-naszej-zamoznosci-jestesmy,90,0,2421594.html

 63. Peryskop said

  STOPNOP prawem uderza w MZ

  Prof. Maria Majewska 18.11.2018

  SOPNOP wystosowała list otwarty do ministra zdrowia i żąda zakazu sponsorowanego przez MZ bezprawnego terroru szczepiennego w Polsce, zakazu nielegalnego eksperymentowania na polskich dzieciach i oskarża MZ o niewywiązywanie się z ustawowych obowiązków w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa szczepień i monitorowania powikłań poszczepiennych. W perspektywie jest pozwanie ministra zdrowia do sądu polskiego i europejskiego o łamanie praw człowieka polskich obywateli, działania na ich szkodę, i deptanie Konstytucji.

  Tą samą prawną drogą poszli w USA Robert Kennedy i Dale Bigtree, którzy oskarżyli CDC oraz amerykański Departament Zdrowia o skandaliczne zaniedbania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa szczepionek i monitorowania powikłań poszczepiennych. Jak wiemy, Kennedy i Bigtree wygrali ten proces. Czy polski sąd będzie równie uczciwy, obiektywny i sprawiedliwy w ocenie bezprawnych, gwałcących Konstytucję i prawa człowieka działań polskiego MZ?

  Dla przypomnienia poniżej lista zgonów poszczepiennych zgłoszonych do bazy VAERS w USA po różnych szczepieniach. To tylko 1 do 5% wszystkich prawdopodobnych zgonów (wg. FDA), więc te liczby trzeba pomnożyć przez co najmniej 20. To znaczy mogło być ich ok. 150 000. Poważnych powikłań zgłoszono ponad 600 000, co znaczy mogło być ich ponad 12 milionów. Najwięcej powikłań było po szczepionkach na grypę, MMR, WzwB, pneumokokowych, Hemophilus b, DTaP, zoster, IPV, HPV. Te dane najlepiej świadczą o „bezpieczeństwie” szczepień, o którym z pasją i pewnością ignorantów przekonują Polaków szczepienni fanatycy z polskiego MZ i korporacyjnych mediów.

  Total 7,377

  14,272

  193.47%

  HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV)

  1,697

  23.00%

  HEPATITIS B VACCINE (HEP)

  1,206

  16.35%

  PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC)

  968

  13.12%

  POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV)

  961

  13.03%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP)

  858

  11.63%

  POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV)

  805

  10.91%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP)

  797

  10.80%

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INJECTED) (FLU3(SEASONAL))

  765

  10.37%

  PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13)

  711

  9.64%

  PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV)

  501

  6.79%

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, NO BRAND NAME (FLUX(SEASONAL))

  476

  6.45%

  ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL, PENTAVALENT (RV5)

  420

  5.69%

  MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR)

  390

  5.29%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP)

  377

  5.11%

  HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11, 16, 18) RECOMBINANT VACCINE (HPV4)

  314

  4.26%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS PERTUSSIS AND HAEMOPHILUS INFLUENZA B VACCINE (HEXAVAX) (DTPHIB)

  266

  3.61%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB)

  266

  3.61%

  ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL (RV1)

  223

  3.02%

  COMVAX (HBHEPB)

  196

  2.66%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F)

  177

  2.40%

  VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL)

  170

  2.30%

  ZOSTER VACCINE LIVE (VARZOS)

  142

  1.92%

  HEPATITIS A (HEPA)

  108

  1.46%

  RABIES VIRUS VACCINE (RAB)

  108

  1.46%

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, QUADRIVALENT (INJECTED) (FLU4(SEASONAL))

  91

  1.23%

  BACILLUS CALMETTE-GUERIN VACCINE (BCG)

  85

  1.15%

  INFLUENZA (H1N1) MONOVALENT (INJECTED) (FLU(H1N1))

  85

  1.15%

  MENINGOCOCCAL POLYSACCHARIDE VACCINE (MEN)

  73

  0.99%

  HUMAN PAPILLOMAVIRUS VACCINE (HPVX)

  72

  0.98%

  TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (BOOSTRIX/ADACEL) (TDAP)

  68

  0.92%

  MENINGOCOCCAL VACCINE (MENACTRA) (MNQ)

  63

  0.85%

  YELLOW FEVER VACCINE (YF)

  56

  0.76%

  UNKNOWN VACCINES (UNK)

  52

  0.70%

  ROTAVIRUS (NO BRAND NAME) (RVX)

  50

  0.68%

  INFLUENZA(H1N1) MONOVALENT, UNKNOWN MANUFACTURER (FLUX(H1N1))

  50

  0.68%

  DIPHTHERIA/TETANUS/PERTUSSIS/HEPATITIS B (DTPHEP)

  42

  0.57%

  TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS, ADULT (TD)

  41

  0.56%

  HUMAN PAPILLOVAVIRUS BIVALENT (HPV2)

  39

  0.53%

  MEASLES VACCINE (MEA)

  37

  0.50%

  TYPHOID VACCINE (TYP)

  32

  0.43%

  ANTHRAX VACCINE (ANTH)

  31

  0.42%

  DTP-IPV COMBINED DTP AND IPV VACCINE (DTPIPV)

  31

  0.42%

  MENINGOCOCCAL B VACCINE (MENB)

  28

  0.38%

  HEPATITIS A AND HEPATITIS B VACCINE (HEPAB)

  27

  0.37%

  TETANUS TOXOID (TTOX)

  25

  0.34%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS, PEDIATRIC (DT)

  25

  0.34%

  DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPIPV)

  25

  0.34%

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INTRANASAL SPRAY) (FLUN3(SEASONAL))

  24

  0.33%

  MEASLES, MUMPS, RUBELLA, AND VARICELLA VACCINE (PROQUAD) (MMRV)

  22

  0.30%

  SMALLPOX VACCINE (SMALL)

  18

  0.24%

  HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11,16, 18, 31, 33, 45, 52, 58) RECOMBINANT VACCINE (HPV9)

  16

  0.22%

  TETRAMUNE (DTAPH)

  16

  0.22%

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, QUADRIVALENT (INTRANASAL SPRAY) (FLUN4(SEASONAL))

  15

  0.20%

  PNEUMOCOCCAL, 10-VALENT VACCINE (SYNFLORIX) (PNC10)

  14

  0.19%

  INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT, ADJUVANT (INJECTED) (FLUA3(SEASONAL))

  13

  0.18%

  ROTAVIRUS VACCINE (ROTASHIELD) (RV)

 64. Boydar said

  „… bo chałupniczo produkujemy części zamienne …”

  Jestem pewien że „chałupnictwo” nie miało tu nic do rzeczy. Przyczyna musiała być inna i bardzo konkretna.

 65. K.Konar said

  Nasza niezwyciężona Armia jedzie bronić naszych najlepszych sojuszników którzy nie opuszczą nas w biedzie i (zwłaszcza) w dobrobycie.

  https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6032-polskie-wojsko-jedzie-bronic-izraela

 66. Lily said

  Re 64;K Konar
  Wypelniaja testament „wielkiego ” Lecha.
  Jaroslaw przed wyborami w 2015 r,oswiaczyl,
  ze”jesli wygramy wybory,to bedziemy
  kontynuowac polityke brata”.
  Jak powiedzial,to i tak robi. Swoi, jak widac pilnuja interesow tylko swoich.

 67. revers said

  re61

  „Mam 41 lat. Od zawsze pracuję w korporacji. W tej chwili na stanowisku menagera wyższego szczebla. I tak. Praca w korporacji to intelektualna prostytucja. A już szczególnie gdy jest się kobietą. Gdybym nie nauczyła się udawać głupszej niż jestem już dawno wbiłabym zęby w ścianę. Korporacje to wciąż patryialchalne środowiska i to nie zawsze wysokich lotów. Pozdrawiam serdecznie z Gdańska.”

  no pieknie, tylko pania magerka Apple po Jobsie byla przez krotki czas pani manager i dobrze ze tak szybko p.manager zmienili, bo wyprzedzili by ja pld. koreanczycy z samsunga i chinczycy z huwei i xioami tabletami, smartfonami, airbookami o lata swietlne.

  A tak przynajmiej amerykanie nadazaja lub jak ai. W innych dzidzinach technologii to samo, z europy i usa robi sie skansen z kolorowymi czubami.

 68. VAV said

 69. Lipski said

  Do 68…https://www.odkrywamyzakryte.com/handel-dziecmi-w-polsce/
  Handel dziećmi w Polsce …na eksport.

 70. osoba prywatna said

  Motocrossowcy rozjeżdżali las. Wpadli w zasadzkę, staną przed sądem
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-18/motocrossowcy-rozjezdzali-las-wpadli-w-zasadzke-stana-przed-sadem/?ref=kafle

 71. osoba prywatna said

  Radny PiS miał spowodować kolizję pod wpływem alkoholu. „To wujek prezydenta Dudy”
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-18/radny-pis-mial-spowodowac-kolizje-pod-wplywem-alkoholu-to-wujek-prezydenta-dudy/?ref=aside_najnowsze

  „Żydowski interes”, „ich musi być na wierzchu” – w taki sposób finansowanie współpracy Lublina z artystami z Izraela skomentował lubelski radny PiS Stanisław Brzozowski. Samorządowiec powiedział później, że nie ma sobie nic do zarzucenia. – „Żydowski interes” to po prostu dobry interes. Przecież mówi się, że ktoś ma „żydowski łeb”, czyli „łeb do interesów” – wyjaśnił „Kurierowi Lubelskiemu”.
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-05-21/zydowski-interes-ich-musi-byc-na-wierzchu-radny-pis-ws-wspolpracy-z-artystami-z-izraela/?ref=series

 72. osoba prywatna said

  Nietypowy pasażer metra. Na ramionach kobiety siedział… żywy lis
  Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nietypowy-pasazer-metra-na-ramionach-kobiety-siedzial-zywy-l,nId,2683011#.wykop.plutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  Ale kasę na bilet wypłacił.
  .https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZegaoBFeeBXzUQCJZFWJhyMbS02D0KCZ.jpg
  Ten zaś, jechał bez biletu.
  .https://i.redd.it/2handb4c743z.jpg

 73. osoba prywatna said

  Ruszył proces Piotra Najsztuba. Dziennikarz kupił potrąconej kobiecie książkę o drzewach
  Wraca sprawa Piotra Najsztuba, który 5 października w 2017 roku w Konstancinie-Jeziornie potrącił kobietę i nie przyznaje się do winy. W piątek przed sądem w Piasecznie rozpoczął się proces dziennikarza. Kupił poszkodowanej nietypowy prezent.
  https://wiadomosci.wp.pl/ruszyl-proces-piotra-najsztuba-dziennikarz-kupil-potraconej-kobiecie-ksiazke-o-drzewach-6318166334453889a

 74. ech said

  Słowa Chrystusa Pana na przestrzeni władzy mason – żydowskiej były błędnie interpretowane i implementowane. Nowożytne wydania Słowa to edytowane żydowskim językiem przekazy nie mające wiele wspólnego z oryginałami. Stary Testament jest tego najlepszym przykładem.
  Ta istotna nadinterpretacja pozbawia wiernych istoty i mocy Boga oddając dodatkowo cześć diabłu. Papież Franciszek słusznie wprowadza porządek w modlitwie Ojcze Nasz. Kochanym Bogiem Ma być jasno i czysto przedstawiony w modlitwie nasz Stwórca a nie mąciciel. Tu nie powinno znaleźć się jakiekolwiek niedomówienie lub niejasność. Ta modlitwa jest prosta i jasna, tym bardziej że teraz wróciła do swej oryginalnej formy i treści w wydaniu również polskim.

  Miotanie piekielne tu nie powinno mieć miejsca, bo jest bez zasadne. To powrót w zgodzie z duchem chrześcijańskim oraz tradycja.

 75. Boydar said

  Nic się nie dzieje bez Woli i Przyzwolenia Pana Boga, Panie Ech. Gdyby Szatan nie był potrzebny do weryfikacji naszej Wolnej Woli to by go … nie było.

  Na jakiej podstawie chce być Pan zbawiony, z punktów za pochodzenie ? To nie ten egzamin !

  „I nie wódź nas na pokuszenie” jest takie, jak być powinno. No chyba że stawia Pan pod wątpliwość mądrość i rozeznanie. Nie, nie moje, Ojców Kościoła przez całe wieki. Jeśli tak, podejrzewam ze drzwi Schlosskirche są również do Pańskiej dyspozycji.

 76. osoba prywatna said

  Mówi, że Ameryka opłaca Solidarność, ale Coca-cola przy uszatym stoi.
  .https://www.youtube.com/watch?v=VVbfWJkN9dI

 77. osoba prywatna said

  Stawowe akwarium.
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=249&v=RvGfncPzt9Y

 78. Piskorz said

  Z beczki innej…Hong Kong, czyli Pachnący Port..Warto przypomnieć lata „60 jak to w czasie tzw.rewolucji kulturalnej w Chinach wiele biedoty chińskiej uciekało do HK.,kolonii angielskiej utworzonej na ziemi chińskiej…przez korsarzy imperium angl.!! I władze komunistyczne AKCEPTOWAŁY TO,..HK przyjmował, tzn władze angielskie…do pewnego ,momentu. Jak zobaczyli, że przybyszów coraz więcej /a HK nie z gumy przecież/…TO ANGOLE ZACZĘLI ..STRZELAĆ…DO CHIŃCZYKÓW.!!

 79. Pewna Pani prosiła mnie o rozpowszechnienie i zachęcenie do podpisania tej petycji, więc przesyłam adres do niej:
  https://www.citizengo.org/pl/166776-zlosc-zydowska-przeciw-bogu-i-kaplanom-podpisz-w-obronie-ksprof-tadeusza-guza?fbclid=IwAR3qcjZUdCCA-rf837KGBu5-ILMr9os1yyGXZSGjLqrdF9-nklqmeADUgjY

  Osobiście nie podpisałem, bo podejrzewam, że pomimo zebrania podpisów petycja trafi do śmietnika. Ale jakby ktoś był większej wiary w powodzenie, to poproszę o autograf. Z góry dziękuję.

 80. Ups…nie przejrzałem komentarzy wyżej. Widzę, że Pani Ewelina już zdążyła odwiedzić gajówkę z tą wątpliwą inicjatywą.

 81. Boydar said

  Nic nie jest takie na jakie wygląda, Panie Przemysławie. Petycja jest lakmusem, czy rozeznajemy prawdę od chucpy, a nie czy podoba nam się Guz czy nie bardzo. Proszę zauważyć, że najprostszy program na partię polityczna przypisywany jest Ziukowi; wprawdzie nie powiedział kto ma bić, no ale, mimo wszystko to zawsze jest jakiś patent. Mógłbym też zacytować Panu kilka całkiem rozumnych wypowiedzi stryjka Ilicza czy dziadka Feliksa, że o wuju Adolfie taktownie nie wspomnę.

 82. Salcie said

  Ad.80 – Przemysław

  Panie Przemysawie drogi, a czegóż się Pan tak bardzo wystraszył? Nie ma się czego bać 🙂

  ———————————————–

  Pospieszna odpowiedź archidiecezji i KUL na zarzuty wobec wybitnego filozofa ks. prof. Tadeusza Guza

  .https://www.pch24.pl/pospieszna-odpowiedz-archidiecezji-i-kul-na-zarzuty-wobec-wybitnego-filozofa,64221,i.html
  —————————

  Komentarze rodaków:

  Ariel Toaff (ur. w 1942 r., jego ojciec Elio Toaff był głównym rabinem Rzymu), jest a profesorem historii średniowiecza i renesansu w uniwersytecie Bar Ilan w Izraelu. Stał się znany w roku 2007 dzięki książce „Pasque di sangue” (Pascha krwi), dokładniej „Pasque di sangue. Ebrei d’Europa e omicidi rituali”. Toaff podkreślał, że mówi nie o wszystkich Żydach, ale o grupie ekstremistów, która nie przestrzega biblijnego zakazu używania krwi.
  4 godziny temu / Rys

  A może dr Ewa Kurek by zainteresowała się tematem?
  6 godzin temu / matkaPolka

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jeśli w jakiejś społeczności występują czciciele szatana, to nie musimy szukać dowodów na autentyczność powyższej tezy, bo wiemy, że sataniści stosują mord rytualny, jako ofiara z ludzi dla swego pana. Wiemy również, że Chazarowie,którzy przyjęli Judaizm od opuszczonych faryzeuszy, nie wierzą w bóstwo Jezusa i Go odrzucają. Stali się siłą rzeczy antychrystami. Będąc antychrystem odrzuca się Prawo przyniesione przez Chrystusa i Jego wyznawców, a nawet tworzy prawo sprzeczne z ładem chrześcijańskim, by podkreślić swą autonomię. Jeśli więc mamy, jako chrześcijanie zakaz zabijania, przeciwnik podkreśla swą wolność do zabijania. Jeśli my mamy ofiarę bezkrwawą, przeciwnik musi zachęcać do ofiary krwawej. Króluj nam Chryste!
  22 godzin temu / Yamamoto

  @m, jak mycka? No, X. Guz uderzył w stół i wszystkie „Krawce”, „Kuśnierze”, „Szewce” i „Golibrody” zgrzytają z wściekłości nożyczkami. Coś jednak jest na rzeczy. „Nie wierzę w niezdementowane wiadomości”. A tu proszę, dementują na wyścigi aże się o chałaty potykają i przewracają z zapalczywości.
  23 godzin temu / agricola

  uderz w stół. a nozyce sie odezwa
  23 godzin temu / m

  są na to dowody procesowe w wyrokach sądów I Rzeczpospolitej. Słyszałem też takie opowieści w dzieciństwie z ust ciotki, jeśli zachowały się jakieś archiwa policji kryminalnej z przełomu XIX i XX wieku z czasów jeszcze ruskiego zaboru z okolic miasta Łodzi i Zgierza warto tam pogrzebać, jeśliby kto miał na takie archiwa namiary. Zgodnie z relacją mój pradziadek przydybał delikwentów przy próbie pozbycia się zwłok. Chwycono ich za pejsy przy próbie wywiezienia martwego już dziecka siną dal w pomysłowo skonstruowanej skrytce w bryczce. Wiele osób z rodziny mówiła o tym poważnie więc nie mam powodów nie wierzyć tym opowieściom. Niestety jak się ma kilka lat to nie przywiązuje się wagi do szczegółów i nie zanotowałem w pamięci ani roku zdarzenia ani miasta. Zgierz, Łódź, Konstantynów? Warto pogrzebać też w prasie z tamtego okresu bo z relacji pamiętam, że sprawa była głośna i skandaliczna. Może jaki historyk to zweryfikuje w archiwach jeśli ocalały.
  1 dzień temu / agricola

  ja absolwent KUL przepraszam za rektora tej uczelni
  1 dzień temu / lolo

  Poprosimy o dowody, bo na razie się tylko histeryzujecie i zastraszacie „autorytetem” KUL`u. Poprosimy o wskazanie wiarygodnych źródeł, że przenigdy nie było żadnego mordu rytualnego. No czekamy z niecierpliwością… proszę się wykazać panowie histerycy
  1 dzień temu / do oburzonych autorów listu

  KUL = kulturowy marksizm ?
  1 dzień temu / yuy

  Czytając ten artykuł, miałam przed oczami scenę z pierwszej części „Opowieści z Narnii”, gdy przy kamiennym stole zgraja służalców Białej Czarownicy, najohydniejszych stworów pastwiła się nad Aslanem, wyśmiewała i okazywała właśnie lekceważenie. Później przyszedł mi do głowy już sam Pan Jezus opluty, poniżony, ale w tym właśnie momencie już zwycięski. Ksiądz Guz jest atakowany za prawdę, odwagę i mądrość, za kulturę, umiejętność traktowania innych z szacunkiem. To wielki autorytet, wzór do naśladowania, to wspaniały człowiek i takie ataki z pewnością mu nie zaszkodzą. Szczęść Boże drogi Profesorze.
  1 dzień temu / Lu

  to tylko ilustracja jak bardzo Polska to państwo tekturowe…posiadające jedynie zewnętrzne znamiona władzy…realna władza i wytyczne jak widać pochodzą z zewnętrznych źródeł najczęściej wrogich Polsce i Polakom. Zaskakująca jest szybko realizowana „w podskokach” przez władze Kul-u narzucona agresywnie i bezzasadna narracja żydów i szabesgojów. KUl stal się niestety ośrodkiem propagowania genderyzmu, neobanderyzmu /doktorat HC dla juszczenki/ i bezreflekzyjnego filosemityzmu. KUL ma dużo podobieństw do polskiej drużyny państwowej w pilce kopanej…dramatyczny upadek.Stał się ośrodkiem propagandy a z katolicyzmem ma tyle ile Tygodnik Powszechny
  1 dzień temu / frank

  Bóg zapłać Księdzu Profesorowi Guzowi a Jego posługę, obronę prawdy historycznych i nawoływanie do nawrócóenia Żydów!!! Ksiądz jest odważnym kapłanem Pana i Króla naszego.
  1 dzień temu / Volku

  Za Krąpca to był Katolicki. Za Bp Życińskiego to był uniwersytet. Obecnie już tylko lubelski…
  1 dzień temu / Kasandra

  Szanowni Czytelnicy ! W nagonce na ks. Prof. Tadeusz Guza, nie chodzi o prawdę historyczną, a jedynie o jego zdyskredytowanie jako Kaplana w oczach opinii publicznej. Najlepiej wybrać do tego takie wydarzenia historyczne, które mimo, ze są prawdziwe, to przez swoje barbarzyństwo będą odbierane jako coś nie do zaakceptowania przez normalnie myślącego człowieka. Wykorzystywana jest sytuacja, że większość ludzi wychowanych w tradycji katolickiej nie dopuszcza do swojej świadomości czegoś tak obrzydliwego i automatycznie odrzuca opisy tego typu zdarzeń jako prawdziwe. Wystarczy więc odpowiednia narracja, (to że nie trzymająca się faktów nie ma znaczenia), aby urobić opinię publiczną. Mechanizm zatem jest bardzo prosty ; zarzucamy Profesorowi kłamstwo w opisach mordów rytualnych, zrzut jest podtrzymany przez hierarchię kościelną, kłamstwo profesora zostaje zadekretowane, czyli jego wykłady i wystąpienia na temat Judaizmu i Żydów to zwykła konfabulacja, pierwszy cel (czy aby na pewno?) został o
  1 dzień temu / UPS

  Nie dam złamanego grosza na KUL.
  1 dzień temu / XXL

  Nie płacić na KUL przy kwestach. Raz już była afera ze studiami gender, a teraz to.
  1 dzień temu / petycja

  A rytualny mord syna przedwojennego założyciela ORN, Piaseckiego, to nie rytualny mord wbity nóż w serce, mordercami byli uciekający do Izraela żydzi z UB. A rytualny mord w Trzebusce gdzie 300 więźniom podrzynał NKWD gardła nożem, to nie rytuał?
  1 dzień temu / ano

  Konsekwencja judeocentryzmu w doktrynie katolickiej. Tradycja skutecznie sobie radziła z próbami zażydzania doktryny ale skoro SW II odszedł od tradycyjnego Magisterium tak więc nie dziw że nie-chrześcijanom pozwala się a nawet służalczo obskakuje wokół przekręcania faktów. Mordy rytualne żydów są udokumentowanymi faktami historycznym i zakłamywanie ich istnienia i oskarżanie że wmuszano przyznania się do winy pod torturami są typowymi żydowskimi zagraniami talmudycznej moralności. … Wstyd, naprawdę wstyd!
  1 dzień temu / Krzysiek

  Żeby dzisiaj orzec, że dany teolog jest heretykiem, trzeba „wdrożyć” całą, skomplikowaną procedurę w ramach, której uwzględnia się konieczność dopuszczenia do głosu i obrony samego oskarżonego. A tutaj, wystarczy jednostronny głos „odpowiednich ludzi” i żadne procedury nie obowiązują, nawet zwyczajna przyzwoitość. I to nawet w tej, jakże łatwej do zweryfikowania, konkretnej i merytorycznej kwestii. Cóż może być bardziej antysemickiego niż stwierdzenie: „Skoro Żyd tak mówi, to tak jest i koniec sprawy!”?
  1 dzień temu / Ireneusz

  Panowie zawodowy Ekumenista Chrześcijański i Zawodowy dialogant ze strony Żydów stwierdzili, że niektóre wypowiedzi księdza profesora Guza są „całkowicie niezgodne z prawdą i absolutnie niedopuszczalne”, a to są dwie różne rzeczy. Jeśli któraś z wypowiedzi jest niezgodna z prawdą to proszę to udowodnić albo „zamknij buzię i nie mów więcej nic!”. Jeśli zaś są one „absolutnie niedopuszczalne” to proszę o informację, który to z szanownych Członków dialogujących ciał decyduje o dopuszczalności wypowiedzi, abyśmy wszyscy mieli świadomość kogo się bać. Ks. dr. Adam Jaszcz i dr. Lidia Jaskuła – Rozumiem, że oni oboje jako prawnicy są lepszymi ekspertami w dziedzinie historii niż ks. profesor Guz. Twierdzą również z całą stanowczością, że arcybiskup Budzik i rektor KUL uważają wypowiedzi za niedopuszczalne. To być może, jednakże czy uważają je za nieprawdziwe i na jakiej podstawie.
  1 dzień temu / Zbygniew

  KUL i Kuria Lubelska nie mają mojego zaufania. Natomiast ja, moja rodzina i wieeelu znajomych jest po stronie ks.Guza! Pamiętam, że ks.Guz chyba wspominał na jakimś wykładzie o swoim porwanym jako dziecko ojcu (lub dziadku), który był niedoszłą ofiarą takiego mordu! A co do szperania w archiwach w tej materii, to obawiam się, że nagle staną się zastrzeżone…
  1 dzień temu / Anaja

  Kościół lubelski ulega Żydom i kłamie. Mordy rytualne są faktem historycznym, dobrze udowodnionym. Kościół w XVI wieku wyniósł na ołtarze błogosławionego Szymona z Trydentu, 3-letniego chłopca, który był ofiarą takiego mordu, co zostało ustalone w toku rozprawy sądowej. Mordy rytualne były popełniane przez sektę Żydów aszkenazyjskich w całej Europie aż do XX wieku. Miały one charakterystyczne cechy, co różniło je od zwykłych zabójstw. Trzeba przyznać, że zdarzały się rzadko, ale były np. powodem wygnania Żydów z niektórych księstw niemieckich. Po Soborze Watykańskim II Kościół przyjął żydowską wersję, że mordy rytualne są antysemickim wymysłem, a bł. Szymona z Trydentu wykreślił z martyrologium.
  1 dzień temu / TZ.

  O mordach rytualnych żydów chazarskich napisał w książce syn rabina synagogi w Rzymie, którą odwiedził JPII. Nie pamiętam tytułu tej książki ale ten Pan miał poważne problemy u współbraci, a książkę chyba wstrzymano przed rozpowszechnieniem. W latach 70-ych jak byłem chłopcem mój zmarły tata opowiadał,że żydzi wbijali gwoździe w beczkę, wkładali chrześcijańskie dziecko do tej beczki i spuszczali z górki aby pozyskać krew do swoich rytuałów. Czy mam nie wierzyć mojemu ojcu urodzonemu z okolicach Biłgoraja?
  1 dzień temu / Henryk

  Ariel Toaff – Pasque Di Sangue – nie wszyscy żydzi twierdzą, że mordy rytualne to wymysł antysemitów.
  1 dzień temu / Świadectwo żydowskie

  Czy ktoś potrafi udowodnic, ze mordów rytualnych nigdy nie było?
  1 dzień temu / ena

  Przesyłam moje poparcie dla Ks. Prof. Guza Jednocześnie serdecznie dziękuję Mu za wszystkie jego wykłady, które tu, w Australii słuchamy bardzo chętnie. Ubolewam nad pochopną, płytką. knee-jerk i beznadziejną reakcją Arcybiskupa Lubelskiego i Rektora Kulu. Panowie Żydzi, Arcybiskupie i Rektorze – dlaczego tak boicie się prawdy, że aż tracicie kręgosłupy moralne i odwagę. Wstyd

  .http://www.pch24.pl/pospieszna-odpowiedz-archidiecezji-i-kul-na-zarzuty-wobec-wybitnego-filozofa,64221,komentarze.html#ixzz5XEtP3CI6

 83. Piskorz said

  re 79 Tak, tak..najlepiej do wszystkiego odkręcić się dupskiem…Oni tylko na takich filozofów z bożej łaski czekają..!!

 84. revers said

  ad61

  dodac nalezy ze dawny Linux padal ofiara korporacyjnego soviet okienka gatesa z dawnego microsoftu i agtesa cia.

  W wersji 4.2 Linuxa rdzenia i jadra systemu pojawily sie dodatkowe tylne drzwiczki i inne zabezpieczenia po ktorych wydajsnosc systemu spadla o 30-50%.

  Takze linuksiarze z najnowsza wersja jadra systemu nie beda zadowleni ani z wydajnosci systemu, ani zabezpieczen, czy anonimowosci w wersji kali linuksa.

 85. Boydar said

  Że też MIT na to nie wpadł; czyżby do tej pory nie skumali, że woda się jednak czasem skrapla ?

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201811189219551-sputnik-rosja-woda-z-piasku-rosyjscy-naukowcy-patent/

 86. Rafal Cz. said

  Niepostrzezenie, krokiem cichym nadchodzi wojna, Wygina nie miliony ale miliardy istnien. Oto do czego zmierza tzw „wolny swiat”
  Niestety na nic ostrzezenia – zapatrzeni w gadzety ludzie nie dostrzegaja nadchodzacej tragedji.
  A wojna bedzie.

 87. NyndrO said

  Kto myśli mądże, nie gada głupot. Wymyśliłem to z 20 lat temu, profesory i inne doktory.

 88. NyndrO said

  Pewnie, że będie. A coś się zmieniło?

 89. Ad. 43:
  Grobla portowa w Kadyksie I miała 75 metrów szerokości, gdyż była NABRZEŻEM PORTOWYM, od którego odchodziły drewniane PIRSY. Był to więc całkiem inny system niż w Troi na Złotym Rogu, która miała Najładniejsze mury Nawodne, przy których KOMPASY STAWAŁY. Ja wytłumaczyłem one Stawanie Komapsów tym, że Nawodne Mury Troi miały fumkcję PRZEŁADUNKOWĄ dla żelaza Ryskiego a potem Powiślańskiego, Kieleckiego i może Tulskiego, Uralskiego i Donbaskiego, które składowano we WNĘKACH MURÓW nawodnych.
  Budowniczym Troi na Złotym Rogu był NIE SYN, ale prawnuk Posejdona z Poznania Kar-k’ORFEUSZ, mąż Eurydyki. Proszę zwrócić uwagę, że KRAKÓW Schedla ma mury NAWODNE, które powinny być budowane przez jego dziada Innachosa z Wrocławia lub brata Innachosa Buzyrysa, od którego pochodzi nazwa rzeki BUG. Buzyrys z synem Amfidamesem zostali zabici przez Asklepiosa ze Lwowa, który dokonał okupacji ziem do Pilicy i górej Odry.
  Wrocławia lewobrzeżnego bronił Innachos, syn lub bratanek Posejdona, który zawarł Pokój z Olimpionem dzięki aliansowi matrymonialnemu Foroneusza z Pragą. Wobec tego Asklepios wycofał się za Wisłę i Wisłokę a Kraków zajął syn Posejdona Ogiges z Gdańska. Wobec tego Innachos, wysłał wniuka Kara-k’ORFEUSZA, dla którego był przeznaczony Kraków, nad Marmarę, gdzie ten – po spuszczeniu przez Bosfor Marmary do JEZIORA pontyjskiego – budował Troję.
  Po śmierci Eurydyki Orfeusz zbudował dla niej mauzoleum HAGIA SOPHIA, kopi Katedry w Bydgoszczy, i wyniósł się do Stolicy Europy w SARAJEWIE, gdzie budował PIRAMIDY, ale Pałac HABSBURGÓW zbudował sobie w Budzie.

 90. AnnaNyndro said

  ”-Puchatku?
  -Tak Prosiaczku?
  – Nic-powiedział Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę.
  – Chciałem się tylko upewnić,że jesteś.”
  A.A.Milne

  Poniedziałek,19.11.2018 08:03

 91. Najwyżsi dostojnicy brytyjscy i amerykńscy oprzyjeżdżali NIE do Polski, ale LECHA WAŁĘSY. Ta sprawa wyszła na jaw, gdy Donald Trympf, u którego pracował w Nowym Jorku dwukrotny złoty medalista olimpijski w KULI Komar, obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów dolców, ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekratariat Stanu MARYLAND ujawnił Dług Amerykański jako TYSIĄC razy większy a Akt Oskarżenia cichcem COFNIĘTO.
  Wynikało to STĄD, że Akt Oskarżenia dla Agenta NKWD – Kornel Morawiecki był agentem SmerSza – NIWECZYŁ Kabałę, która była Powtórzeniem gry z ZAKATOWANIEM Księdza Popiełuszki. Otóż Wałęsa zobowiązał się zamordować mnie jako AMERYKANINA a Spadek po Prawdzicach mieli przejąć Amerykanie i Brytyjczycy, czyli Rokefelery, Rotszyldy i Batenbergowie, co Niwelowało Dług Amerykański i obciążało Niemców, którzy wpisali mnie na listę OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH.
  Była to GRA kapitałów ANONIMOWYCH; amerykańskiego (Rokefelery) i brytyjskiego (Rotszyldy i Battenbergi), która została zniweczona wystawieniem Aktu Oskarżenia agentowi NKWD nie Po a Przed zamordowaniem mnie. Asz mawiał WAŁĘSA TO WYRZUCENIE ROBOLI Z POLITYKI jak w Komunie Paryskiej: PO STU ROZSTRZELIWANO… Sądowy agent NKWD przestawał być bowiem dla Rokefelerów i Rotszyldów figurą STRATEGICZNĄ.
  Anglicy Grożą Światu moim synem jako Wiellkim Eunuchem Jerozolimskim, na co ja mam odpowiedź: ZABIĆ ANGIELSKIEGO MASONA. W ten sposób mój kapitał nie pójdzie na spłatę Długu Amerykańskiego.

 92. Boydar said

  Wow !

 93. Lily said

  Moi kochani,wsluchajcie sie dobrze.

 94. osoba prywatna said

  Zdarzyło się, że zmarł Shlomo Brajtszwanc, wielki koneser i kolekcjoner – boże uchowaj zbieracz – szlachetnych kamieni i metali.
  Rodzinę zostawił w ogromny żalu i w jeszcze większej rozterce, bo testamentowym zapisem kazał całą swoja kolekcję spakować i złożyć w trumnie razem z nim, coby mógł mieć na swój majątek baczenie.
  Cóż robić – ? – rozpaczają żona i dzieci – wszak woli zmarłego przeciwstawić się nie godzi.
  Proszą tedy mądrego rabina o radę.
  Rzecze rabin: żeby świętą wolę zmarłego uszanować wystawcie na całą kolekcję weksel i weksel włóżcie Shlomo do trumny – oczywiście minus moje 10%.

 95. jano said

  ukryte na samym dnie żydowskiego szalom24, takich faktów uny nigdy nie pokazują, ba oni to kasują.


  Uniwersytet Wrocławski upamiętnił hitlerowskiego kolaboranta
  Autor: Tadeusz Isakowicz-Zaleski Decyzja prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza i władz uniwersyteckich jest kijem wsadzonym w mrowisko. Tym bardziej, że dzieje się to w 100. rocznicę powstania Orląt Lwowskich, które dla wielu…


  IPN Rzeszów: przyznawanie upowcom statusu represjonowanych było wynikiem wytycznych z góry
  Pomimo obiekcji oddziału IPN w Rzeszowie, w wyniku odgórnej decyzji, członków UPA zaliczono do osób represjonowanych z powodów politycznych w PRL . Badaczka zbrodni ukraińskich nacjonalistów Ewa Siemaszko uważa, że ten stan…


  Rządy PiS – złote żniwa lobby żydowskiego w Polsce
  PiS jest partią pro-izraelską i pro-żydowską, a spolegliwość wobec racji stanu Izraela jest jego politycznym credo. Prawo i Sprawiedliwość konsekwentnie postępuje tak, jakby obrona i pielęgnowanie żydowskiej pamięci historycznej i…

  itd itd itd.

  tu link https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/

 96. jano said

  Morawiecki powiedział, że Rosja może rozpocząć ofensywę przeciwko Ukrainie po uruchomieniu gazociągu Nord Stream 2. Zdaniem szefa polskiego rządu „eskalacja agresji” w stosunku do Kijowa może nastąpić po tym, jak ukraiński system transportu gazu przestanie odgrywać tak ważną rolę dla Moskwy.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201811189219651-Morawiecki-Nord-stream-2-sputnik-rosja-niemcy-polska-wojna/

  Rzecznik prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow nazwał niedawną wypowiedź premiera Polski na temat Nord Stream 2 „niewłaściwą”.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201811199220917-morawiecki-nord-stream-rosja-ukraina-lng-sputnik/

 97. Lily said

  Tzw „prywatyzacja” majatku narodowego.

  Zrodlo; Pan Rafal Orlowski-dziennikarz sledczy.

 98. jano said

  2w1 Żydowski NACJONALIZM! Macie kwity?! – Panie Marcinie Rola…mamy!


  Marcin Rola i jego rola
  . https://www.youtube.com/watch?v=Qg9g0IfYYvM

 99. osoba prywatna said

  Ma Trump sporo sympatyków wśród amerykańskiej Polonii, także wśród blogerów, mieszkających w USA i piszących w Neonie. Tymże sympatykom odpowiada Tiamat.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/146440,co-sie-dzieje-na-swiecie-18-11-2018

 100. Wiecie że obsługa długu zaciągniętego przez rząd w bankach kosztuje więcej niż 500+. Żyd zatem siedzi w kieszeni naszych wnuków 😉 A poza tym sądzę że unia europejska powinna być zniszczona a najlepsze pieczątki online przez internet w 24h są tu- https://www.e-pieczatki24.pl

  ———–
  Hmmm… no dobra, przepuszczamy tę nie bardzo krypto reklamę…
  Admin

 101. jano said

  UPADEK III RP WSPOMNIENIE O PRL

 102. Lily said

  Polska za PRL-u, byla w pierwszej 10-tce najbardziej uprzemyslowionych krajow na Swiecie.
  Po 1989 r zrobiono z Polakow,tania sile robocza
  dla obych.
  Na jaki produkt wielkich konsernow sie nie
  spojrzy, to sie znajdzie „packed in Poland”.

 103. osoba prywatna said

  Przyśniło się w nocy Cesi, że przyszli do niej Beatlesi.
  http://sanocki.neon24.pl/post/146428,przysnilo-sie-w-nocy-cesi-ze-przyszli-do-niej-beatlesi

 104. osoba prywatna said

  Wypicie jednego tylko napoju energetycznego powoduje zwężenie naczyń krwionośnych przez okres 1,5 godziny, zwiększając ryzyko ataków serca i udarów. Do tak niepokojących wniosków doszli amerykańcy naukowcy, po przebadaniu grupy studentów.
  https://innpoland.pl/147723,jedna-puszka-energetyka-grozi-zawalem-i-udarem-smiertelnie-grozne-napoje

 105. Boydar said

  Jeżeli można na życzenie zmienić płeć czy (jak ostatnio donoszą) wiek, nie widzę powodu aby panna młoda nie mogła urodzić np. zwitka banknotów na kwotę pięciuset tysięcy. Ja bym złożył takie oświadczenie i jeszcze powołał się na ustawę o RODO, gdyby próbowali się dopytywać o szczegóły.

  https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/urzad-skaroby-kontroluje-wesela/yncqnkw

  Każdy z banknotów JUŻ ZOSTAŁ OPODATKOWANY ! Bo zwykli ludzie nie produkują pieniędzy. A podatek od zarobków każdy z gości weselnych zapłacił. No chyba ze pracuje gdzie się nie płaci, ale to tym bardziej jest wolna kwota.

 106. osoba prywatna said

  Hodowli łososi z Janowa (woj. zachodniopomorskie) bliżej do luksusowego spa niż mordowni, jak kojarzone są miejsca hodowli zwierząt. Ryby kąpią się tam w wielkich basenach z wodą geotermalną wydobywaną z głębokości 1225 metrów i karmione są specjalnie selekcjonowaną paszą. O projekcie „Jurassic Salmon” piszą media z całego świata – nic dziwnego, na naszym globie podobnych hodowli praktycznie nie ma.
  https://innpoland.pl/147807,jurassic-salmon-losos-jurajski-z-polski-podbija-serca-klientow

 107. Boydar said

  Serca ? Co za czasy … kiedyś trawiono żołądkiem. Chyba stary już jestem.

 108. osoba prywatna said

  Co piąty Polak przynajmniej raz w miesiącu zastanawia się, czy będzie miał za co opłacić rachunki
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-piaty-Polak-przynajmniej-raz-w-miesiacu-zastanawia-sie-czy-bedzie-mial-za-co-oplacic-rachunki-4177661.html

 109. Ktoś said

  Ktoś wie co znowu trapi serwis http://www.wandaluzja.pl

  „Nie odnaleziono serwera

  Firefox nie może odnaleźć serwera http://www.wandaluzja.pl.

  Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np. ww.example.com zamiast http://www.example.com
  Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.
  Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.”

  NSLOOKUP zgłasza albo BRAK WPISU albo BŁĘDNE DANE w zależności cy jest odpytywany polski CACHE serwer czy zachodni

 110. osoba prywatna said

  Jak przygotować uzdrawiającą rozmrożoną wodę
  https://treborok.wordpress.com/jak-przygotowac-uzdrawiajaca-rozmrozona-wode/?preview=true

 111. Boydar said

  W artykule u treboroka (109) jest zasadniczy błąd. Zamrożona i rozmrożona woda nie ma przypisywanych cudownych właściwości.
  Nie ma też i paskudnych. I to jedyna jej zaleta. Dziwne, że autor tego nie ogarnia.

 112. nikita said

  Z powodu mrozów na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych w ubiegłym tygodniu cena skroplonego gazu ziemnego wzrosła w amerykańskich hubach aż o 40%. W rezultacie na krawędzi rentowności balansuje nie tylko eksport do Europy i Azji, ale również sprzedaż LNG w kraju…

  Wśród przegranych będzie Polska. Niedawno Warszawa i Waszyngton podpisały wspólną deklarację w sprawie bezpieczeństwa energetycznego i dwa duże kontrakty na dostawę LNG…
  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201811199223522-usa-lng-gaz-zima-mroz/

 113. revers said

  krytyka izraela zabroniona pod grozba kary w bardzo demokratycznej ameryce, i niech no jaki anty pan roman powie ze nie?

  https://ronabbass.wordpress.com/2018/11/05/jewish-senator-introduces-law-to-imprison-americans-for-criticizing-israel/?fbclid=IwAR2xY8nVUodCtWywIQeuKoG6ZaJjODMiWNNZpMJR5Xthq3xJxv0NOJuNLmQ

  wypada mowic tylko dobrze o eskimosach i zlotych gorach lodow na greenladzie.

 114. osoba prywatna said

  TABLICA HAŃBY NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM
  http://kresywekrwi.neon24.pl/post/146420,tablica-hanby-na-uniwersytecie-wroclawskim

 115. VAV said

  Michael z telewizji Vortex spotyka na lotnisku biskupa pedofila i zadaje mu pytanie dlaczego chroni ksiedza pedofila, ktory zmusil 6 letniego chlopca do seksu oralnego:

 116. nikita said

  Piękny gest Prezydenta Putina w stosunku do Polski i Polaków
  „Zło, dobrem zwyciężaj”

  Pan Prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin, zamiast działań zbrojnych, zapowiadanych nam przez chyba już wszystkie media w Polsce, co jakiś czas wykonuje gesty, które z całą pewnością nie są wyrazem jego wrogiego nastawienia do Polski i Polaków a wręcz przeciwnie, mieszczą się w kategoriach Chrystusowego „zło dobrem zwyciężaj”.

  Znalazłem na YT jeden z takich pięknych gestów, gdy Prezydent gra na fortepianie Hymn Polski – Mazurek Dąbrowskiego.

  Tutaj można to zobaczyć (Putin gra Mazurka Dąbrowskiego. BRAWO!)

  http://www.youtube.com/watch

  Czy więc, ten złowrogi wizerunek Prezydenta Putina, kreowany przez prawie wszystkie media w Polsce, jest prawdziwy?.
  http://gibson.neon24.pl/post/146458,piekny-gest-prezydenta-putina-w-stosunku-do-polski-i-polakow

 117. Piskorz said

  re 114 marsz we Wrocławiu był ponoć „lepszy” niż w stolicy..To znaczy, że są tam ludzie z jajami..Niech wezmą się ci młodzi za to gówno, bo maszerować w pochodzie to każdy potrafi..a to dopiero początek początku..!! ps A my z gajówki powinniśmy wklejać to…i z komentarzem odpowiednim../!!!/ wysyłać do rektora i tych innych durniów..!! Przecież to skandal..

 118. osoba prywatna said

  Willy DeVille Hey Joe
  .https://www.youtube.com/watch?v=0lUJLXMSYkg

 119. Przeważnie nie zdajemy sobię sprawy z ogromu trudności i cierpienia, jakich doznają w życiu osoby nie w pełni sprawne. Ich po prostu w naszym życiu wokół nie ma. Albo same nie przyznają się do swoich problemów, albo po prostu zatracają się w obojętności i niezrozumieniu, często wręcz w ostracyzmie. A czasem tak niewiele trzeba, aby drugiemu człowiekowi pomóc. Te niesprawności/dolegliwości mogą mieć bardzo różną naturę. Podesłała mi link do artykułu z GazWyb moja bardzo bliska znajoma, osoba, którą poznałem dobrze (wzajemnie), o nieprzeciętnej inteligencji, zdolnościach i wrażliwości, a jednak skazana na mękę i niepewność w życiu, osoba z padaczką. To nic, że artykuł jest z GazWyb. Wydaje się napisany z sensem (to nie pierwszy raz, gdy spotykam się w życiu, pośrednio, poprzez innych ludzi, z problemem). I są tam wartościowe, w mym odbiorze, komentarze. Może, Panie Marucha, warto puścić szerzej?

  Co czeka chorych na komisji lekarskiej ZUS?

  http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21294786,to-nie-sa-lekarze-to-urzednicy-co-czeka-chorych-na-komisji.html

 120. revers said

  ad114

  Uczmy sie ukrainskiego jak nakazal naczelnik,Antek z MON lub Blaszczyk, ipn, zacna uczelnia mienica sie perla europy i piesni ukrainskich

  Druga pieśń OUN-UPA o ataku na Birczę.

  Jak wicher w mieście Bircza

  pułkownik „Konyk” tam hulał –

  ze swoimi przyjaciółmi – bojownikami

  wrogie gniazda rozbijał.

  On wszystko odpłacał za biedy,

  za krew co w Limnej pociekła,

  za tyle nieszczęścia i znęcania się

  przeklętym wrogom-Lachom.

  On zabijał, palił, był bezlitosny,

  w popiół bunkry obracał…

  W walce do przyjaciół przemawiał,

  tak jakby śmierć przewidywał:

  „Gdybym zginął, to nie zważajcie na to,

  wszyscy naprzód, naprzód idźcie –

  w pożarzyska, dymy, ruiny,

  przeklętą Birczę obróćcie.”

 121. OTTOOT said

  na was też przyjdzie kolei

  trują nas specjalnie jest specjalne przyzwolenie ….elity syjoniSStyczne są codziennie dotleniane w inkubatorach wietrzą im płuca Polacy są niszczeni wszelkimi sposobami szczepionki trucie powietrza jedzenia wody chlor fluor emigracja depopulacja Narodu Polskiego trwa chodzi o przerzut całego pisrałela na teren Polski co odbędzie się nie długo

  rzydoSStwo kontroluje pejSSzbuka Moje info z południa, że wróciłem po 30 dniach blokady też narusza standardy i jest widoczny tylko dla mnie… Generalnie wszystko, co dzisiaj udostępniłem spadło.. Ktoś mi to może wyjaśnić?Ja od pewnego czasu odkąd nie udostępniam postów mam spokój. Zamierzam być bardziej aktywna wiec zobaczymy kiedy znów mnie zblokują . Fajną wolność słowa mamy. Czuje się jakbym żyła w powiesisz sie tu na pólinie rzydzie w polinie a nie w Polsce

 122. Wieloimienny said

  To o ile się nie mylę prymas?

  https://r-scale-00.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/v/6e62a992c676f611616097dbea8ea030/5279643d-7ea3-415c-9d40-64fda5cf4595/S/008.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=970&srch=546&dstw=970&dsth=546&quality=80

 123. VAV said

 124. osoba prywatna said

  Brytyjski supermarket Sainsbury’s rozpoczął dzisiaj sprzedaż smacznych przekąsek z pieczonych świerszczy w kilku smakach.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jesli-los-naszej-planety-lezy-ci-na-sercu-jedz-pieczone-swierszcze

  Polacy wkrótce zapłacą za prąd o 30% więcej, a za gaz może nawet 50% więcej!
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polacy-wkrotce-zaplaca-za-prad-o-30-wiecej-za-gaz-moze-nawet-50-wiecej

 125. jano said

  Syn Kamińskiego pracuje w Banku Światowym
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/syn-mariusza-kaminskiego-w-centrali-banku-swiatowego,885130.html

  tak wiem to link do reżimowej propagandy ale coś jest na rzeczy?

  Na neon24 żydy pisowskie szaleją że niby nie ma afery KNF , wszystkie trolle żydowskie łącznie z adminem astra-rebeliantka ,oni już ten portal doszczętnie zniszczyli trzymają tam płatnych trolli żydo-pisu zrobili sobie z niego słup propagandowy a portal umiera.

  Kto na to zezwolił kto za to płaci?

 126. Piskorz said

  re 116 Nie ma co się podniecać..ps
  grazyna12325
  1 dzień temu
  Grałam na fortepianie przez siedem lat i po dłoniach widać wyraźnie że to co grał pan Putin to najpewniej nie był Mazurek Dąbrowskiego
  A fortepian ..to ma chyba jakieś pedały..
  Tow. Putin coś tam sobie piluka (może „Wlazł kotek na płotek”?), ale na pewno nie nasz hymn – brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem.
  ps I jest tam wiele innych podobnych komentarzy…!!

  —————
  Grałem na pianinie… do tej pory gram na klawiaturach… i to chyba jednak nie był Mazurek Dąbrowskiego.
  Nie mogę tylko zrozumieć, po co komu taki fejk.
  Admin

 127. jano said

  MARSZ STADA ZA VIPAMI

  Zobaczcie przywódców tych marszy uny ich tak chyba specjalnie dobierają z Neandertalczyków czy innych Goryli.
  Ja tam nie mam nic do tego święta wręcz popieram ale nie tak aby to była ich siła na smyczy.
  To jest dramat jak uny się nimi posługują, powiedzą maszerujcie na Rosję i pomaszerują.

 128. jano said

  Szokujące dane. Polska przyjęła w latach 2015-2017 więcej imigrantów niż Niemcy
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/139208-szokujace-dane-polska-przyjela-w-latach-2015-2017-wiecej-imigrantow-niz-niemcy

  Izraelski portal ynetnews.com wskazuje, że „mimo kontrowersyjnego polskiego prawa o Holokauście, stosunki między państwem żydowskim a Polską są coraz ściślejsze”. Najbardziej poczytne medium kraju podaje, że od 2002 roku 28,7 tys. Izraelczyków otrzymało polski paszport, a 10,8 tys. Izraelczyków otrzymało go w latach 2015-2017. Od stycznia tego roku nadal przybywa izraelskich…
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/139223-wazny-izraelski-portal-nie-ma-watpliwosci-stosunki-polsko-izraelskie-sa-coraz-lepsze

 129. Lily said

  Re 128;Jano
  Juz sie Lech”wielki” o to postaral.
  Brat zas,ze swoja druzyna kontynuuje
  dzielo brata.

 130. Piskorz said

  re 128 stosunki między państwem żydowskim a Polską są coraz ściślejsze ” NICZYM PĘTLA NA SZYI SKAZAŃCA..ps Bokiem nam to wyjdzie i następnym pokoleniom…

 131. Piskorz said

  в кулуарной беседе с Гусинским, в присутствии нескольких эмигрантов из России, Абрам пошутил, что, «как русские говорят: „Бог любит троицу”, пора „постричь” Россию третий раз». Как я понимаю, под первым разом Абрам имел в виду революцию 1917 года, когда власть захватили еврейские большевики и ограбили русский народ Tłumaczę w skrócie, to co najważniejsze. .Abram zażartował. że jak Rosjanie mówią „BÓG KOCHA TRÓJCĘ”, to pora ostrzyc Rosję po x 3. Jak rozumiem pod pojęciem 1 razu miał na myśli rewolucję 1917,kiedy bolszewicy ograbili rosyjski naród..ps Nie czytałem dalej, ale domyślam się, że ten 3 x…to chodzi o to co nam zagraża..477. Czyli powielić to z Polski ..do Rosji!!

 132. (pk), ZAGADKA BUDOWNICZYCH STONEHENGE ROZWIĄZANA – Analiza szczątków 25 osób pogrzebanych w pobliżu prehistorycznej budowli ujawnia, kto wznosił najsłynniejszy megalityczna krąg na świecie; Focus HISTORIA, Wrzesień 2018, s. 12.

  Takich ROZWIĄZAŃ ZAGADEK STONEHENGE było 150 czy 300. Tym razem sprawę Firmuje UNIWERSYTET OKSFORDZKI, co lepiej od Murzynów i Żydów, którzy walczyli ze mną 45 lat. W Metryce Oksfordzkiej Stonehenge czytamy: NAJSTARSZE SKREMOWANE KOŚCI POCHODZA SPRZED 5 TYSIĘCY LAT, NAJMŁODSZE SPRZED 4,5 TYS.
  Znaczy to, że Stonehenge było użytkowane jako CMENTARZ CIAŁOPALNY w latach 3000-2500 p.n.e., czy DO przybycia Egipcjan kultury pucharów dzonowatych, którzy ZAWALILI Stonehenge – prawdopodobnie wieżę mawigacyjną i meteorologiczną – bo taka wieża służyła żegludze do LA MANCHY, ktorą Egipcjanie Zwalczali.
  Przy tym muszę angielskich gamoni Zasmucić. Otóż na megalitach Stonehenge ZBADANO około 250 rytów Topora Bojowego z KRAKOWA jako śladu Podboju Anglii przez Gereona, którego wojownicy PODPISALI SIĘ na megalitach Stonehenge, których to Podpisów powinni być pierowtnie ponad TYSIĄC. Ponieważ ten Podbój przez kulturę pucharów lejkowatych miał miejsce ok. r. 3400 p.n.e., to znaczy, że Stohehenge już ISTNIAŁO. Również Drewniane Stonehenge zostało Opuszczone, bo zaprzestano WYMIANY PALI i wyrabowano KOSTKĘ BRUKOWĄ – prawdopodobnie na budowę któregoś z Empriów-katedr.
  Była to sprawa podobna do budowy Wczesnogotyckiego-KONSTRUKTYWICZNEGO Wawelu przez Egipcjan kultury pucharów dzwonowatych. Wawel ten na zamek Królewski się NIE NADAWAŁ, toteż po zarekwirowaniu go przez Władysława Łokietka funkcję Pałacu Królewskiego musiał pełnić wielki budynek na południowy-zachód od Dziedzińca zamkowego przy wieży LUBRANKA, która przestała być Zbożową. PAŁAC w swej południowej części bydowany był tą samą techniką, co fasada Wschodnia Wawelu i przebudowa skrzydła Północnego, o czym świadczy, że sala Kazimierza II Sprawiedliwego jest STARSZA.
  Na chronologię Stonehenge rzuca światło punkt 18. Atrakcji Mazowsza: Twierdza Modlin podpisany: JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH I NAJLEPIEJ ZACHOWANYCH TWIERDZ NA ŚWIECIE. Była ona wielokrotnie modernizowana, ale NIE ZMIENIANO jej planu a jest Przednapoleoński i Przedwobonowski. Co Najciekawsze, Twierdza Modlin została zbudowana na takim planie jak Megalityczny Plock, którego budowę podjął Chronos po wygnaniu z Krakowa przez Kroka z Olimpionu-Pragi. W Kazimierzu Dln są pokłady wapienia budowlano-drogowego dającego Najlepsze Wapno. Z tego wapienia był zbudowany Megalityczny Płock i dlatego został rozebrany przez Jana Luksemburskiego na WAPNO dla Królewca.
  To jest akces do mego Wniosku, że Stonehenge było budowane przez Chejrona z Płocka, syna Chronosa i wnuka greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa. Gdy awanturowałem się, że Tolkien spisywał Baśnie Mazurskie to Anglicy ujawnili, że podstawą faktiograficzną Władcy Pierścieni jest odczynana przez kryptologów angielskich oksfordzka kronika sprzed 8 tysięcy lat ????? POPRAWIŁEM to na 7 tysięcy lat czyli budowę Stonehenge przez Chejrona i Trytona-Turynga z Olimpionu-Pragi.

 133. NyndrO said

  A ja nawet szkołe muzyczną w fortepianie skończyłem. Szwagierka w klarnecie. Co najgorsze, najwyższego stopnia 😉

 134. OTTOOT said

  Liczba przypadków raka wzrosła w ostatnich latach o 1000%. Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzej Mengele Matyja wprowadził zakaz importu i sprzedaży w Polsce pestek z moreli, czyli jednego z najsilniejszych środków przeciwnowotworowych: witaminy B-17 (amigdaliny). Wszechobecne w naszej diecie aluminium powoduje Alzheimera i Parkinsona, a środek zaradczy, czyli minerał krzem, został również zakazany. Żywność GMO i spryskiwanie upraw zabójczym glifosatem dopełniają dzieła zniszczenia – Polacy mają masowo wymierać, a ich liczba ma oscylować w ciągu 50 lat na poziomie 10-15 milionów. Miejsce Polaków zajmą masowo żydzi z Izraela, który będzie likwidowany od 2025 roku. Po to są już u nas wojska amerykańskie – pilnują dla żydów bogactw mineralnych Suwalszczyzny. Polakom nie wolno ich dotknąć. Zbrodniarze antypolscy w rządzie i sejmie czują się bezkarni i nawet nie ukrywają swoich działań. Naród śpi – tańce z gwiazdami i kręcenie dupami. Sklepik z piwem na każdym rogu – la, la, la, la, la, la……

 135. osoba prywatna said

  A co tam panie na wsi???
  http://7f73ffd955.neon24.pl/post/146460,a-co-tam-panie-na-wsi

 136. Peryskop said

  Testowanie broni elektromagnetycznych na Polakach

  Prof. Maria Majewska mejlem 20.11.2018

  W „niepodległej’’ Polsce po roku 1989 Polacy stali się nie tylko niewolnikami karteli wielkiej farmacji, które testują na nich, często bez ich zgody, toksyczne szczepionki i leki, ale także karteli zbrojeniowych i technologicznych. Okazuje się, że polskie uczelnie techniczne od lat testują na Polakach bez ich wiedzy groźne elektromagnetyczne bronie kontroli umysłu. Są to przestępcze działania skierowane przeciw naszemu narodowi i ktoś w rządzie za nie odpowiada i wydal na nie zgodę. Nic więc dziwnego, że średnia życia ludzi mieszkających w Polsce od kilku lat systematycznie się skraca i stan zdrowia jest coraz bardziej katastrofalny.

  Wcześniej pisałam o tym, że współcześnie stosowane szczepionki zawierają znaczne ilości toksycznych mikro i nanocząstek rozmaitych metali, które są stosowanie w przemyśle elektronicznym i nie mają prawa znajdować się w preparatach biologicznych wstrzykiwanych ludziom. Mózg człowieka nafaszerowany tymi metalami staje się podatny na zdalne sterowanie elektromagnetyczne, akustyczne, ultradźwiękowe itp. To udowodnione naukowo. Czyli taki człowiek poniekąd staje się cyborgiem. Być może przymusowe szczepienia Polaków są celowym kondycjonowaniem ich mózgów do przyszłych zdalnych manipulacji i służą czyimś strategicznym militarnym celom? Trudno wytłumaczyć dlaczego polski rząd traktuje Polaków z tak wielką pogardą i tak przedmiotowo.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/10/wat-o-tajnych-broniach-kontroli-umyslu-oraz-szokujace-przyklady-stosowania-w-polsce/

  https://www.koniec-swiata.org/rzad-usa-przypadkowo-odtajnil-zapisy-dotyczace-broni-elektromagnetycznej-i-kontroli-umyslu/

 137. AB said

 138. Dictum said

  Skandal! PiS wysyła Wojsko Polskie do obrony Izraela! Polscy żołnierze będą bronić granic żydowskiego państwa

  Aktualizacja: 2018-11-19 10:29 am

  Rząd Prawa i Sprawiedliwości zaproponował Organizacji Narodów Zjednoczonych pomoc w pilnowaniu granicy izraelsko-syryjskiej. Polski kontyngent ma liczyć blisko 150 zawodowych żołnierzy. To informacja, która może wstrząsnąć nie tylko opinią publiczną, ale także ekspertami w temacie wojskowości.

  Według oficjalnego stanowiska MON Polacy mają stanowić kompanię manewrową oraz wojska inżynieryjne. W obronie granic Izraela mają pomóc między innymi myśliwce F-16, które już wcześniej służyły w tym regionie w ramach manewrów „Blue Flag”.

  Zdaniem dowódców polskiej armii, doświadczenie zdobyte na polu walki, będzie bezcenne w stosunku do dalszej służby.

  Czy w Polsko – Izraelskich relacjach chodzi tylko o stacjonujące jednostki wojskowe? Zdaniem ekspertów podstawowym aspektem dla którego Polska angażuje się we współpracę z Tel-Awiwem jest sojusz ze Stanami Zjednoczonymi.

  Niestety, trzeba przyznać, że wcześniejsza tego rodzaju współpraca nie przysporzyła się dobrze na arenie międzynarodowej. Kontakty z Izraelem, dotyczyły bowiem między innymi zbudowania w Polsce baz amerykańskich, w których przesłuchiwani byli szczególnie niebezpieczni terroryści.

  W mediach pojawiły się doniesienia dotyczące m.in. 2015 roku dotyczące współpracy pomiędzy polskim rządem, a CIA, które prowadziło w naszym kraju nielegalne więzienia. Według ekspertów, we wskazanym czasie, polskie usługi zostały wycenione na 15 milionów dolarów, czyli około 60 milionów złotych.

  źródło: WarszawskaGazeta.pl / Wolność24.pl

  Za: Najwyższy Czas! (18/11/2018)

  [Skandal to bardzo łagodne nazwanie]

 139. Irek said

  Pan Wandaluzja znowu ma problemy ze stroną.Czy Gajowy mógłby posłużyć pomocą techniczną Panu Juliuszowi?

 140. Marucha said

  Re 139:
  Trzeba JAK NAJSZYBCIEJ skontaktować się z registrarem:

  Registrar Dinfo.pl

  Sylwia Wierońska
  ul. Mostowa 5
  43-300 Bielsko-Biała
  Polska/Poland
  +48.695404404
  biuro@dinfo.pl

  Może chodzić o nieopłacenie domeny.

 141. jano said

  Skandal! PiS wysyła Wojsko Polskie do obrony Izraela! Polscy żołnierze będą bronić granic żydowskiego państwa
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/139255-skandal-pis-wysyla-wojsko-polskie-do-obrony-izraela-polscy-zolnierze-beda-bronic-granic-zydowskiego-panstwa

 142. Lily said

  Re 141; Jano
  Dokladnie p.Duda,bo to jemu podlega wojsko.
  Mentor jego,tez wysylal naszych na obce wojny,
  na ktorych gineli nasi,a inni pozostali inwalidami.
  „Wasz wojna,jest nasza wojna”,oswiadczyl L.K.

 143. maasteer said

  Ogromne fale na Teneryfie. Część nadmorskiego hotelu została zniszczona (ZnZ)

 144. jano said

  Pisowcy nadal wspieraj banderowską prasę
  Ta skorumpowana klika pisuarowska, ciągle zwiększa dotacje na banderowską propagandę w Polsce
  » http://wrzodakz.neon24.pl/post/146464,pisowcy-nadal-wspieraj-banderowska-prase

 145. Ad. 132:
  WAWEL jest Jedynym zamkiem Królewskim, gdzie Kuchnie są WIĘKSZE od Pałacu. To awansuje naszych królów na Największych JADACZY w Historii – więc nic dziwnego, że potrzebne im było SZAMBO w postaci katedry Gereona ???
  Sprawa ta wynika STĄD, że Austriacy urządzili na Wawelu SZPITAL więc przebudowali Pałac Królewski na KUCHNIE, które Krakowiaczki uznały za Królewskie, które były w 2 zachodnich oficynach Pałacu Królewskiego. Pod tymi Kuchniami Austriackimi jest Wawel ZAGINIONY.
  Jest piękny obraz Dalberga BITWA POD KRAKOWEM w r. 1655. Obraz uważany jest za FANTASTYCZNY, ale niektórzy interpretują go jako Widok z Północnego-Zachodu w LUSTRZE. Wisła opływa bowiem wielki zamek z LEWEJ, gdy patrząc od północnego-zachodu to Wisła opływa Wawel z PRAWEJ. Ponieważ ZAMAK TEN NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z WAWELEM to sądzę, że w bitwie pod Krakowem ŻADNEGO LUSTRA NIE BYŁO tylko sztab szwedzki znajdował się w kościele Zwierzynieckim a polski na CYTADELI, którą zburzyli Austriacy budując tam cytadelę ARTYLERYJSKĄ.
  We Wrocławiu Zachodnim są ulice brukowane granitem CZERWONYM. Kto MĄDRY woził z Kłodzka granit do brukowania ulic, skoro doskonały granit brukowy jest w wielkich ilościach w Strzelinie, Strzegomiu i Sobótce ??? Wydaje się, że ten Czerwony Granit Brukowy jest z rozbiórki przez Niemców zamku Królewskiego na Nowym Mieście.
  Jestem ciekawy, czy takiej sprawy nie ma też w Krakowie, który miał piękny granit czerwony w Tatrach – zasekwestrowany przez Park Narodowy.

 146. Lily said

  Zaczyna sie nagonka na „gorszy sort”.

 147. revers said

  Normalne, goje na Prage lub do slamsow, szlachta jerozolimska na wysokie urzedy i w wysokie finanse

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2382-komitetu-zydow

 148. Boydar said

  W mordę jeża, przetestowałem ten patent –

  https://treborok.wordpress.com/dlaczego-w-bagazniku-mezczyzni-trzymaja-paczke-sody/?preview=true

  Czepia się nawet polietylenu, jestem pod wrażeniem !
  Trudno określić erozję spoiny w funkcji czasu, ale rokuje dobrze 🙂

 149. Boydar said

  https://tech.wp.pl/przez-10-lat-trzymany-w-hangarze-rosyjski-samolot-znowu-polecial-6318595960297601a

  nr 101 poleci również, nie ma obawy, to też bardzo solidna konstrukcja

 150. Boydar said

  https://kultura.onet.pl/wiadomosci/cudowna-podroz-kontrowersyjna-wystawa-przed-szpitalem-w-katarze/6w03zbt

  Jak widać w Dausze można, może nie należą do jew-chu.jni, i walczą skutecznie z białą rasą macicami.

 151. Kesem said

  Grecki rozbójnik co to zatopił odkręt na to w szponach naszego orła:

  Tankowiec SOLA TS na kotwicy, czeka na sprzedaż ropy naftowej z Bergen w Porcie Północnym. Po wyładunku pożegluje do suchego doku (jeśli nie zezłomowany jeszcze) w Gdyni.

  Pozdrawiam górskich i nizinnych żeglarzy

 152. Zdzicho said

  Czy grozi nam krach a la Grecja,. Afera Leszka Czarneckiego. Ile bankier wyprowadził aktywów Getin Noble Bank i Idea Bank od marca b.r. do wczoraj. Czy pusta kasa tych banków pociągnie inne banki na dno. Czy Premier to wiedział i pozwolił na wyprowadzanie kilkudziesięciu miliardów złotych L. Cz. za granicę. Jeżeli tak to może być ustawka. I po naszych oszczędniściach i kolejny reset zł.Takie rozważania w Porozmawiajmy na YT.
  .https://m.youtube.com/watch?v=A01otirm1JU

 153. Boydar said

  No, pedałów i pedofili „wyrzucą” z wielkim aj waj na zasłużone emerytury a całe (prawie) trzydzieści tysięcy obrzezanych agentów zostanie w spokoju na swoich zajętych pozycjach; już przez nikogo nigdy nie niepokojone gdyż – „oczyścili swoje szeregi”

  https://wiadomosci.wp.pl/jest-stanowisko-episkopatu-ws-molestowania-mamy-wole-oczyszczenia-z-grzechu-6318663055111809a

 154. VAV said

 155. Maverick said

  Japończyki napierają w sprawie zwroyu Kuryłów.

 156. emem said

  https://www.youtube.com/channel/UCOIe2JO47cpqkIxE-o2k5gw/videos – POL LECHICKI. Śledzi ktoś z gajówkowiczów ten kanał ?

 157. andzia said

  Poroszenko w knesecie: szalom panie i panowie! Ukrainę założyli Żydzi:https://www.youtube.com/watch?v=_MpwQfdtW68&feature=youtu.be

 158. osoba prywatna said

  Natknąłem się na ten kanał przed chwilą.
  Nie wiem jak inne filmiki tego pana, lecz historia przedstawiona w tym, pt.
  – Askarysi z Afryki Wschodniej, opowiedziana jest interesująco.
  .https://www.youtube.com/watch?v=t2MMSmijQlY

 159. NICK said

  Kanał?
  Szambo.

  To nic. Black „dzień smażenia”:

  ttps://www.youtube.com/watch?v=-xL8rE9DT4g

  Tyle we jednym zawarte. Tyle zawartych sposobów, goim zapodanych, na samounicestwienie.
  Goim.

  NĘDZARZOM.

 160. NICK said

 161. osoba prywatna said

  Znamy tych pośredników. Znamy.
  .https://www.youtube.com/watch?v=xJZ5_FJkykQ

 162. Zdziwiony said

  Robert Nowak był wielkim zwolennikiem PISu, a teraz tego żałuje.
  Jest tam m/w wszystko co dzieje się obecnie w kraju. Są tu też wypowiedzi Stanisława Michalkiewicza.

  Andrzej Duda – biografia prawdziwa | Premiera książki Jerzego Roberta Nowaka
  .https://youtu.be/4cIAV5nrZds

 163. lewarek.pl said

  Żydofil wicepremier Gliński na wylocie. Bo naraził się… Żydom.
  https://www.pch24.pl/czy-premier-morawiecki-ugnie-sie-pod-presja-lozy-bnai-brith-,64278,i.html

 164. NICK said

  A to?
  Ten materiał?
  Puszczam.
  Nie weryfikowałem.

 165. NICK said

  Dla lewarka.
  I, innych.
  Gliński nie jest na wylocie.

 166. revers said

  Nataniachu nie podpisze paktu Migracyjnego GCM w Marrakeszu, a reszta kochac sie inaczej , takze z GCM w jednym lozku lub w spiworze.

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-netanjahu-nie-podpiszemy-paktu-onz-o-migracji,nId,2688037?fbclid=IwAR2qAEb1tjRqQmgzKASBUfsQolvf6L7vAkI5l6yFC-ZV9X_dhnSLFmxUktg

 167. Salcie said

  Ks. Michał Woźnicki SDB: Nie wolno bronić mszy posoborowej – Novus Ordo Missae #99 KONDOnews

 168. Ad. 139:
  Bardzo dziękuję za Wsparcie Moralne i Radę. Nie bardzo wiem, co z tym fantem zrobić? bo zostało okradzione moje Konto Techniczne w Home.pl// więc zgłosiłem sprawę do Prokuratora, który spowodował dwukrotne przesłuchanie mnie przez Policję, ale do Szczecina NIE POJECHAŁ choć obiecywał. Teraz mam sprawę w tej sprawę przed sądem Wrocław-Fabryczna, ale z Oskarżenia o wpisanie mnie na listę OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH, co jest sprawą Prokuratora Generalnego.
  Listą tą zablokowano moje czeki w bankach Atlantyckim i Beninu, wobec czego bank Atlantycki skierował sprawę do Wysokiego Trybunału Togo, choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybunał skierował ją do FBI, bo kapitał został zdeponowany przez marszałka Broz-Tito na 2 paszporty amerykańskie mego ojca a panowie znali się z wojny ukraińskiej, gdzie Broz-Tito przybył z pomocą memu ojcu w wojnie z Holokaustyczną Ukrainą, gdzie wzięli do niewoli Stalina II, którego Łupaszko ZAKATOWAŁ.
  FBI prowadziło śledztwo przeciw mnie jako Oszustowi Światowemu cały rok, aby z Interpolem i ONZ ustanowić Komisarza mego kapitału w Afryce, z którym wymieniłem KILKADZIESIĄT listów. Już wcześniej Bank Atlantycki powiadomił mnie, że śledztwo FBI, Interpolu i ONZ nie jest władne UWOLNIĆ mnie z listy Oszustów Światowych, gdyż jest to sprawa Prokuratora Generalnego, czego może podjąć się Prokurator Generalny Togo, ale nie zgodził się na to ING Bank Śląski. Byłoby bowiem rzeczą DZIWNĄ, aby Prokurator Generalny Togo prowadził śledztwo w/s Satelitarnej Detekcji Złota w Indiach obejmującej kradzież kilku milionów ton złota archeologicznego.
  Wczesną wiosną 1989 pojechałem do RFN jako Komisarz Skarbu Tysiąclecia, który uważałem za wzięty pod Legnicą przez mieszczan średzkich MAJESTATYCZNY skarb Czyngis Chana. Bawarzy zaraz sprzedali mi ten skarb w banku żydowskim we Frankfurcie nad Menem za Polskiego Bobra Kasztelańskiego jako GMINNEGO. To było prawdopodobnie powodem wszczęcia przez Bundestag śledztwa w/s Czarnych Kont Kanclerza Kohla ZASILANYCH z Satelitarnej Detekcji Złota. Gdy minister finansów RFN Theo Waigel oświadczył przed komisją Bundestagu, że UJAWENIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ to Bundestag zawiesił śledztwo i przekazał je Interpolowi jako KRYMINALNE.
  Śledztwo Interpolu zostało jednak ZABLOKOWANE wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych, jako z Oskarżenia OSZUSTA ŚWIATOWEGO, co kosztowało Indie KILKA MILIONÓW TON ZŁOTA ARCHEOLOGICZNEGO.

 169. NICK said

  Wandalu.
  Iluzjo.

  Chyba, że chodzi o MAJĄTEK Polaków.

 170. osoba prywatna said

  Życie lasu – bogactwo przyrodnicze
  .https://www.youtube.com/watch?v=awlwB3-r9eU

 171. NICK said

  źle się sprawiłeś.
  Iluzjo. Wandaluzjo.
  Piszesz odwrotnie niż robisz.

  Masz mnie za nic.
  Pisz, pisz.
  „bogaczu”

 172. nikita said

  CO SŁYSZY SZTUCZNA INTELIGENCJA 2019?

 173. Piskorz said

  Папа Сороса получил свой стартовый капитал на грабеже Петербурга https://pdsnpsr.ru/entries/647..ojciec Sorosa zdobył swój9 kapitał startowy w grabieży Petersburga..PS Jak i wiele innych jemu podobnych…!

 174. Antymarxista said

  Cenna uwaga o tych, którzy odrobili swoje lekcje.

  Dedykowana tym, którzy ich nie odrobili jeszcze:

  Ale nic straconego. Do roboty!

 175. Antymarxista said

  Konkretnie w tym momencie: 2:37:49

 176. Antymarxista said

  Madry i Bestia:

  https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/kamila-gasiuk-pihowicz-i-dominik-tarczynski-w-tak-jest,1587009.html?playlist_id=27953

  Dobry i Podla?
  Bystry i Glupia?
  do wyboru… inne opcje milo widziane.

 177. Antymarxista said

  Szwecja, spokojna Szwecja, drzwi bez zamków…

  https://www.minds.com/media/911370506554966016

  W 2006 roku, 12 lat temu, 2.5% kobiet w Szwecji twierdziło, że były obiektem napaści o charakterze seksualnym. Przez kilka kolejnych lat ta statystyka utrzymywała się na podobnym poziomie.

  Wszystko zaczęło się zmieniać gwałtownie od 2013 roku.

  W tej chwili, jak wynika z opublikowanego dziś raportu (link w komentarzu) na podstawie danych za ubiegły rok, ta liczba to już…

  10.7%.

  Co dziesiąta Szwedka.

  To ponad 4 razy więcej niż kilkanaście lat temu. Prawie 100% więcej niż ledwie 2 lata wcześniej. Ta przerażająca statystyka nabiera tempa i aż strach przypuszczać jakie będą wyniki za rok bieżący.

  Ach, gdybyśmy tylko mogli zidentyfikować przyczynę tak gwałtownego skoku statystyk…! 🤔

  Nacjonalizm pewnie.

 178. revers said

  Mozzna skatowac rodzine lekarza i samego lekarza? mozna po amerykansku, czego doswiadczyla rodzina z Skwierzyna

  https://www.se.pl/wiadomosci/polska/lubuskie-amerykanscy-zolnierze-podejrzani-o-pobicie-cywili-aa-H7wv-VYSd-Qu4S.html?fbclid=IwAR1MxtUU7g-1MnG5ywsN7Nqnf-W8FRyoHWqcoJSMS8_2KviRn992uIRZFkY

  okupacja w pelni.Teraz nie wybul 330 mld usd jak mowi ustawka 447. Wpadna skatuja.

 179. Lily said

  Re 163;Lewarek PI
  Loza Bnai-Brith, ktora to Lech”wielki”,
  reaktywowal po 72 latach niebytu.
  Wiecie teraz,komu ma to sluzyc.

 180. ech said

  Re2 Matrix – holo-hoax.

  Okazuje się, że nie tylko sowieci zbawiciele czyt. ruskie żydostwo utworzyło holo – nawiedzenie ale również zaangażowani w tym sa anglo-syjoniści czyt. anglo – us – marskie żydostwo. Ta straszna rodzinka – żydzi – kainowe nasienie, piekli i rodni, skutecznie na zmyślonych grobach, nadal po 70 latach, doi i masowo gładzi w białych rękawiczkach narody, samemu przybierając na wadze i ilości – po wojnie znalazło się ich więcej jak przed nią, w rzeczywistości, jak to możliwe !

  Nie wierzysz Polaku, to najwyższa pora przejrzeć na ślepka, bo jest okazja p/n. ale ostrzegam ! brud i ohyda żydowska wręcz oblepia;

  https://holocaustdeprogrammingcourse.com/

 181. Salcie said

  13.11.2018 – Ks.Michał Woźnicki WSDB. Dla Polaków i Polski.

 182. Lily said

  Jak myslicie,czyja wlasnoscia jest Hollywood?.
  https://www.wellaware1.com/hillary-clinton/

 183. Boydar said

  Będę strzelał, Pani Lily … Prezydenta Putina ?

 184. OTTOOT said

  Polacy czy wy wiecie kto wami rządzi rzydy kurwy i złodzieje a świat z was się śmieje bo jesteście za glupi aby podnieść dupy i sami decydować o sobie ….

  ———–
  Ameryki Pan nie odkrył.
  Admin

 185. bryś said

  Albo pani Majewska odpływa, albo coś mi umyka:

  Testowanie broni elektromagnetycznych na Polakach. Prof. Maria Dorota Majewska

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/testowanie-broni-elektromagnetycznych-na-polakach-prof-maria-dorota-majewska-2018-11

 186. Boydar said

  W porównaniu z talmudyczną nauka i ideologią to wszystkie te cuda na kiju (181) to jest mały pikuś, Panie Brysiu. Talmud wysłał więcej dusz do piekła niż wszystkie bronie razem wzięte od stworzenia świata począwszy.

  Co nie znaczy, że nie trzeba uważać 🙂

 187. Boydar said

  Jesteśmy im ogromnie wdzięczni … 🙂

  https://radio.lublin.pl/news/zydzi-w-sluzbie-niepodleglosci-polskiej

 188. bryś said

  Panie Boydar, myślę też o misiowej przysłudze oddanej ludziom zajmującymi się przymusem szczepień.

 189. Piskorz said

  re 172 W podanej tam stronie /dla znających rosyjski/…wiele ciekawych info..!!

 190. Kris said

  Jesteśmy im ogromnie wdzięczni. 16 sierpnia 1920 roku z frontu wycofano i internowano 17 tysięcy Żydów służących w Wojsku Polskim. Bolszewików przegoniono! Europę ocalono… Co za ogromna niewdzięczność.

 191. Andzia said

  Dr Aleksander Czołowski w obronie ks.prof. Guza: https://swietatradycja.wordpress.com/2018/11/20/dr-aleksander-czolowski-w-obronie-ksiedza-prof-tadeusza-guza/

 192. Kapsel said

  Re 162

  Książkę kupiłem tutaj,niestety jeszcze nie przeczytałem

  Jerzy Robert Nowak – Andrzej Duda – biografia prawdziwa

  https://www.3dom.pro/Jerzy-Robert-Nowak-Andrzej-Duda-biografia-prawdziwa-p370

 193. jano said

  Rzeczywistość nieoczywista

 194. jano said

  Projekt Boga odc.1 z 6

 195. Bebebe said

  Witam Panie Juliuszu Wandaluzjo,
  Proszę znowu o,podanie przykładu, w którym miejscu we Wrocławiu zachodnim znajdują sie ulice brukowane granitem czerwonym? Dziękuję za Pańskie wy

 196. Bebebe said

  Wypowiedzi dot. nieznanej historii Wrocławia. Nie udało mi się wejść do krypty Waleski w katedrze, ale na pewno przy jakimś zwiedzaniu wejdę i zobaczę. Po Pana którymś poscie poleciałam do,przejścia oławskiego i zobaczyłam te megality cięte piłami diamentowym. Tak samo popatrzyłam z innym nastawieniem na płac przed Narodowym Forum, pod szklaną płytę , jak rozumiem są to,resztki wałów nabrzeżnych. Czekam z niecierpliwością na kazdy Pana wpis. Życzę zdrowia i sił.

 197. Ad. 168, 169, 171:

  Te Kilka Milionów Ton indyjskiego złota archeologicznego zostało mi zapodane z powołaniem na MOSKWĘ, a jeśli ktoś ma lepsze dane to chęnie posłucham. Indie przez 3 tysiące lat miały monopol na stal BIAŁĄ, którą eksportowały na Wagę Złota do Chin, na Syberię i Afryki, a z której były też robione Najlepsze Miecze Arabskie – które to złota ZAKOPYWANO.
  Poza tym ja nie jestem alternatywą łykaczyzmu złota, która stawia sprawę: ZŁOTO GŁUPICH BAB CZY ŁYKACZT ZŁOTA ??? Łykaczyzm złota był podstawą kapitału kryminalnego, którym Żydzi zniszczyli Rzym – choć Konstantyn Wlk wprowadził chrześcijaństwo Antysemickie defraudując kapitały chrześcijańskie w bankach żydowskich o co oskarżył Żydów według polskiego wywiadu wojskowego. Chrześcijanie byli Bogaci z racji greckiego prawa spółdzielczego.
  PRZEŚWIETNE STANY HOLENDERSKIE czyli Spalenie Londynu przez Admirała Holenderskiego. W związku z tym przypominam, że po oświadczeniu wieloletniego ministra finansów Theo Waigla przed komisją Bundestagu, że UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ Budnestag zawieśił Śledztwo i przekazał sprawę Interpolowi jako KRYMINALNĄ. Śledztwo Interpolu zostało jednak ZABLOKOWANE wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych, gdyż Interpol nie może prowadzić śledztwa z OSKARŻENIA Oszusta Światowego. Śledztwo Interpolu zostało Odblokowane dopiero przez FBI, które zwóciło się w tej sprawie do Organizacji Narodów Zjednoczonych według Komisarza FBI mego kapitału w Afryce:
  – Stałem przy burcie storpedowanego przez Japończyków okrętu i patrzyłem na wykonujących Mój Rozkaz Jawajczyków. Nagle zobaczyłem w jednej łodzi Van Jaha więc kazałem jej powrócić, co posłusznie uczynili. Po kilku minutach zobaczyłem Van Jaha w drugiej łodzi z krajowcami więc wykąłem rewolwer i strzleiłem do niego… – A jak pan ocalał? – Wyłowili mnie Jawajczycy.

 198. revers said

  Co tam demokracja nie mordercza robi? gdy sprawa dzienikarza Waszington Post Kaszogiego zamieciona, a zeyb zamknac gebe Erdoganowi, odda sie Turcji Gulana, zamieszkujacego demokratyczna Arizone. Koszerne zawsze wyplynie na wierzch.

  https://www.theguardian.com/us-news/2018/nov/20/trump-saudi-arabia-jamal-khashoggi-crown-prince?CMP=fb_gu&fbclid=IwAR14dVR8PmAEveOSYv6tCnMAtQbm0LGt0HrNSB1cbAnrrXA-TmJekzdvRY0

 199. Andzia said

  Petycja w sprawie ks.prof.Guza: https://www.citizengo.org/pl/166776-zlosc-zydowska-przeciw-bogu-i-kaplanom-podpisz-w-obronie-ksprof-tadeusza-guza?m=5&tcid=52272879
  Jest trochę ponad 2tys.podpisów, potrzeba co najmniej 5tys.

 200. Lily said

  Jesli ktos ma ochote,to niech sobie wpisze
  w wyszukiwarke. Ron Masak family.
  Po prawej stronie w gornym rogu sa zdiecia,
  zobaczcie wszystkie.
  Jakies skojarzenia?.Jesli zadnych,to szkoda.

 201. Boydar said

  Wywiolonczelowany na lotnisku 🙂

  https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/na-lotnisku-w-warszawie-skonfiskowano-struny-cenionemu-wiolonczeliscie/pqe8pqd

 202. Wieloimienny said

  https://sport.interia.pl/f1/news-robert-kubica-pojedzie-w-williamsie-orlen-bedzie-sponsorem-t,nId,2688201

 203. osoba prywatna said

  Imperium zła na drodze do samounicestwienia
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/146482,imperium-zla-na-drodze-do-samounicestwienia

 204. Kwal said

  Zagadką jest, dlaczego nagle PIS – uary zmieniły zdanie. Cały czas się wypierały, że w Maju w Marrakeszu nie podpisał bangster Morawiecki tego wstępnego protokołu !!! Skąd taka nagła zmiana ? Wczoraj się dowiedziałem z Dziennika Narodowego w USA że w Grudniu tego paktu też nie podpisze Izrael…I co tu więcej pisać ? Ta informacje wyjaśnia wszystko…
  Nieubłaganie zbliżamy się do POLIN.
  Podaje link do wiadomości. http://dzienniknarodowy.pl/netanjahu-izrael-podpisze-globalnego-paktu-migracyjnego-musi-chronic-swoje-granice

 205. nikita said

  Afera KNF

 206. Czaruś said

  ad. 198 A ja się założę, że podpiszą po cichu, pod stołem a nas będą – jak zwykle, jak w każdej sprawie – bezczelnie, podle, z butą OKŁAMYWAĆ. Zawsze tak robią, zdrajcy kłamczuszki!

 207. osoba prywatna said

  Uchwycone w odpowiednim momencie.

 208. osoba prywatna said

  Maść na trolle i inne pożyteczne rady
  https://www.salon24.pl/u/zezem/328788,masc-na-trolle-i-inne-pozyteczne-rady

 209. jano said

  Wziąwszy pod uwagę to wszystko, dziwi skandowanie haseł takich jak: raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę. Można by pomyśleć, że nieoczytana masa nie musi niczego kojarzyć, lecz rolą jej przywódców jest wskazać dane rzeczy palcem i powoli daną rzecz tłumaczyć. Nie ma bowiem i nigdy nie było innej Polski, która w równym stopniu dorównywałaby marzeniom współczesnych nacjonalistów, co Nadwiślański Cmokier 1945-1989. Nigdy nie było Polski tak pod każdym względem polskiej etnicznie i kulturowo, ani w równym stopniu katolickiej. Naród nie umierał, lecz przybywało milionów. Gospodarka była niemal żywcem wzięta z dowolnego ,,programu narodowego” ostatniego ćwierćwiecza. Byliśmy odgrodzeni Żelazną Kurtynę od zgniłego Zachodu.

  http://rg.neon24.pl/post/146486,srodowisko-nie-komunistyczno-narodowe

 210. plasibo said

  Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society napisał:

  Masowy morderca zbrodniarz wojenny i czczący szatana izraelski premier Benjamin Netanjahu stara się znaleźć sposób na uratowanie własnego życia poprzez donoszenie na swoich panów Rothschildów, twierdzą źródła Mosadu. Zbliżający się upadek Netanjahu oznacza, że ​​ostateczny upadek mafii chazarskiej jest już widoczny i nie minie dużo czasu, zanim francuskie i szwajcarskie gałęzie rodziny Rothschildów i ich ukrytych sprzymierzeńców staną przed sądem.

  Upadek Netanjahu jest tylko częścią trwającego upadku rządów mafii chazarskiej, który usunie całą serię zachodnich przywódców, w tym Emmanuela Macrona we Francji i Mohammeda bin Salmana w Arabii Saudyjskiej, jak zobaczymy poniżej.

  Najpierw przyjrzyjmy się bliżej sprawie Netanjahu. Na tym froncie izraelska policja zaleciła złożenie zarzutów przeciwko Netanjahu w trzech osobnych sprawach, ostatni w zeszłym tygodniu w ramach skandalu korupcyjnego w mediach.

  https://www.middleeastmonitor.com/20181117-israel-police-to-recommend-netanyahu-be-tried-for-media-corruption/

  Do tej pory Netanjahu był w stanie wykorzystać swoją pozycję Premiera aby zapobiec własnemu ściganiu. Jednak teraz gdy stracił swoją większość parlamentarną, jego zdolność do powstrzymania własnego aresztowania dobiega końca, mówią źródła Mossadu.

  Upadek Netanjahu został przyspieszony przez jego szybko pokonaną ofensywę przeciwko Strefie Gazy, mówią źródła Pentagonu. Ta ofensywa miała na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od morderstwa felietonisty Washington Post, Jamala Khashoggi, podają źródła. Zamiast tego jednak okazało się, że ONZ, Rosja, Jordania, Francja, Wielka Brytania, Egipt i Stany Zjednoczone zjednoczyły się przeciwko jego nieuczciwym działaniom. To będzie “ostatni gwóźdź do trumny Netanjahu” – mówią źródła.

  Upadek Netanjahu nadchodzi gdy arabskojęzyczny chrześcijanin, były szef Głównego Dowództwa USA, generał John Abizaid, został mianowany ambasadorem w Arabii Saudyjskiej, mówią źródła Pentagonu. Oznacza to, że “faktycznie będzie on naczelnikiem wojskowym, który może rozbroić Izrael i dokonać rozbioru Arabii ​​Saudyjskiej, sprzymierzając się z Turcją, Irakiem i Iranem” – mówią źródła.

  Celem jest zakończenie bluźnierczego planu mafii chazarskiej aby rządzić światem z potężniejszego Izraela, który rozciągałby się od Eufratu do Nilu, jak mówią źródła.

  Zanim zaoferował się opowiedzieć o swoich panach Rothschildach, Netanjahu podjął desperacką decyzję aby prezydent USA Donald Trump przekazał tureckiemu działaczowi politycznemu Fethullahowi Gulenowi by odwrócił uwagę od roli Netanjahu w zabiciu Khashoggiego.

  Gulen jest uważany za jednego z spadkobierców mafii Sabackiej i jest obwiniany przez tureckiego prezydenta Recepa Erdogana za nieudaną próbę zamachu stanu przeciwko niemu w 2016 roku.

  Erdogan żąda obecnie ekstradycji 462 aktywistów w 83 krajach.

  Jednak Erdogan nawet teraz wie, że jego prawdziwymi wrogami są Netanjahu, jego marionetkowy władca Mohammed bin Salman (lub, co bardziej prawdopodobne, jego dubler) z Arabii Saudyjskiej i jego szefowie Rothschildowie mówi Mossad i źródła japońskiego wywiadu wojskowego.

  Ta próba odepchnięcia Gulena “spektakularnie się nie udała” i Trump jest teraz zmuszony “do wyeliminowania przegranych Bibiego (Netanjahu) i MBS za modus vivendi z Turcją i Iranem” – mówią źródła w Pentagonie.

  Sprawa Netanjahu pojawiła się po spotkaniu Trumpa i rosyjskiego prezydenta Władimira Putina we Francji w ubiegłym tygodniu, jak podają źródła Pentagonu.

  Spotkanie to doprowadziło do wyboru rosyjskiego generała Aleksandra Prokopczuka na nowego szefa Interpolu.

  Prokopczuk “jest wspierany przez amerykańskie agencje wywiadowcze aby wydać więcej ostrzeżeń o obaleniu izraelskich aktywów i kabalistów na całym świecie” dodają.

  Proces ten przyśpiesza również w USA. Jest tam senator Lindsey Graham, obecnie przewodniczący Senackiej Komisji Sądowej, w której jest wezwany do “przyspieszenia sądowych nominacji i zatrzymania zbrodni tajnego państwowa“, twierdzą źródła Pentagonu.

  Poprzedni Senat, choć rzekomo zdominowany przez Republikanów, zablokował mianowanie nowych sędziów i prokuratorów, tym samym opóźniając długo oczekiwane aresztowania w USA.

  Ponadto nowy przewodniczący Senackiego Komitetu Finansowego, Chuck Grassley, jest “gotowy do podjęcia działań przeciwko oszustwom, przestępstwom i korupcji na Wall Street“, mówią te same źródła.

  Chazarska Mafia, która traci władzę w Waszyngtonie, bezskutecznie próbuje zapobiec dalszemu prześladowaniu, obierając za cel Kalifornię ukierunkowaną bronią energetyczną (DEW).

  Broń DEW to system, który wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę energii elektromagnetycznej (w tym, ale nie wyłącznie, lasery i potężne systemy mikrofalowe) lub cząstki atomowe lub subatomowe, głównie jako bezpośredni sposób zabijania, ranienia, niszczenia jakiejkolwiek osoby lub uszkodzenia lub zmiażdżenia przedmiotów lub materiałów.

  Z drugiej strony, broń akustyczna używa dźwięku w całym spektrum częstotliwości aby zabić, zranić lub tymczasowo sparaliżować ludzi.

  Broń akustyczna, chociaż poza powszechną definicją DEW, ma bardziej podobne efekty i zagrożenia co DEW niż broń konwencjonalna.

  Istnieją przekonujące dowody na to, że Chazarzy używają tej broni przeciwko Kalifornii.

  Co więcej, informator Deborah Tavares dostarcza dowodów, że ataki te mają miejsce dzięki rodzinie Rothschildów i ich firmie Pacific Gas & Electric.

  Jednoznaczne oznaki tego, że Rothschildowie i ich słudzy wpadli w panikę gdy kongresmen Kalifornii, Demokrata Eric Swalwell, zagroził, że zaatakują amerykańskich obywateli bronią jądrową jeśli odmówią oddania broni.

  Ci przestępcy wysokiego szczebla nie zdają sobie sprawy z tego, że nie mogą już pracować w tajemnicy lub bezkarnie. W szczególności słyszymy, że francuska gałąź tej rodziny (Rothschildów) jest obwiniana za wiele z tych zbrodni.

  Oznacza to, że rozpoczął się nowy rozdział i teraz są oni zagrożeni.

  Dowodem na to jest desperacki apel ich francuskiego prezydenta niewolnika Emmanuela Macrona, który domaga się armii europejskiej (jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu) aby chronić UE przed “Chinami Rosją i USA“.

  Chodziło o to, że Rothschildowie chcieli chronić swoje reżimy niewolnicze, takie jak Niemcy i Francja przed gniewem świata.
  Ale najpierw Macron musi ratować się przed Francuzami. W zeszłym tygodniu ponad 280 000 kierowców z ponad 2 000 miejsc we Francji zablokowało drogi by zaprotestować przeciwko reżimowi. Protesty te popierało 73 procent ludności Francji.

  Z Davidem de Rothschildem ukrywającym się przed francuską policją Alexandre Guy de Rothschild jest teraz oficjalnym szefem francuskiego oddziału rodziny Rothschildów.

  Japońskie źródła prawicowe mówią, że jest żonaty z córką japońskiego ministra finansów Taro Aso a ślub odbył się na zamku, który można zobaczyć tutaj poniżej.

  Fakt, że zasoby wodne w Japonii są sprzedawane z dużym rabatem dla francuskich przedsiębiorstw wodnych doprowadził do wniosku, że Aso i Francuzi są odpowiedzialni, mówią japońskie źródła prawicowe.

  Możemy również poinformować, że francuska filia Rothschildów skontaktowała się z tym pisarzem natychmiast po ataku i masowym morderstwie w Fukushimie, w Japonii 11 marca 2011 roku, w celu oznajmienia dalszych zagrożeń przeciwko samemu Tokio.

  Co więcej, francuscy Rothschildowie sfinansowali anty-japońskie zamieszki w Chinach kilka lat temu, twierdzą źródła w azjatyckim tajnym stowarzyszeniu.

  Francuska kontrola Rothschildów nad Japonią wkrótce się skończy, jak podają niektóre źródła. Rodzina Iwasaki, która kontroluje grupę Mitsubishi, która kontroluje reżim Shinzo Abe, promuje pokój, zgodnie ze źródłami Towarzystwa Białego Smoka.
  Japońscy przemysłowcy domagają się ochrony WDS przed użyciem zimnej fuzji i innych technologii zmiany paradygmatu uprzednio tłumionej przez mafię chazarską, podają źródła.

  Zaproponowano ochronę i zorganizowano demonstrację tej technologii, mówią, na początku tego tygodnia.

  WDS spotka się z przedstawicielami azjatyckich tajnych stowarzyszeń aby omówić między innymi przyszłość Japonii i reżimu Abe, mówią źródła w WDS.

  Ponadto tajne stowarzyszenia w Azji i na Zachodzie nadal przygotowują się do ustanowienia i finansowania zachodniej agencji planowania przyszłości.

  Agencja będzie współpracować z gigantycznym chińskim projektem rozwojowym Jeden Pas Jedna Droga. Oczekuje się, że porozumienie w tej sprawie pomoże złagodzić główne tarcia, które obecnie dominują w oczach opinii publicznej między USA i Chinami.

  Jak wspomniano w zeszłym tygodniu osiągnięto już podstawowe porozumienie w sprawie ratowania planety a teraz nadszedł czas na konkretne plany.

  To zajmie trochę czasu, proszę o cierpliwość, zmiana rzeczy na planecie jest jak obracanie super-tankowca na środku oceanu.

  Oznacza to, że nawet jeśli podjęto decyzję o zmianie kursu podczas gdy duża siła została nadana ale manewr musi zostać spowolniony aby uniknąć zatonięcia statku.

 211. Boydar said

  @ OP (203)

  Ja tam się nie znam, ale chyba ładny grób sobie kopią. Ukrom wszystko jedno kogo rżną.

 212. osoba prywatna said

  Zsolt Barash, poseł z prawicowo-radykalnej węgierskiej partii Jobbik ujawnił parlamentarzystom prawdę dlaczego w 1882 roku sędzia uniewinnił 13 żydów oskarżonych o rytualne zabójstwo węgierskiej dziewczynki w sprawie Tisaeslarskiej.
  http://www.bibula.com/?p=55279

  Nadia Bolz-Weber, amerykańska duchowna broni pornografii i namawia do oglądania jej. Musi tylko pochodzić z „etycznych źródeł”.
  http://www.bibula.com/?p=105288

  Zakaz aborcji przy biciu serca
  http://www.bibula.com/?p=105326

  Polacy powodem “multikulturalnego dramatu”
  http://www.bibula.com/?p=105306

 213. osoba prywatna said

  Troje naukowców obnażyło pustkę i kretynizmy nauki i studiów gender, pisząc całkowicie zmyślone, absurdalne „prace naukowe”, które doczekały się publikacji, a nawet entuzjastycznych recenzji. Najwięcej entuzjazmu wzbudziły prace o kopulacji psów w miejskich parkach i jej wpływie na patriarchat, oraz zmodyfokowane dla potrzeb feminizmu fragmenty książki Hitlera „Mein Kampf”.
  http://www.bibula.com/?p=104698

  Tęczowa flaga stała się ostatnio znowu głośna za sprawą spalenia tego symbolu homoseksualistów w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Chicago. Jej proboszcz, ks. Paul John Kalchik, który zapowiedział całe wydarzenie (baner ostatecznie spalili sami parafianie), został z tego powodu ukarany przez zwierzchników.
  http://www.bibula.com/?p=104576

 214. osoba prywatna said

  Peer Gynt, czyli dlaczego nie warto „odkrywać siebie” – Adam Danek
  http://www.bibula.com/?p=104815

 215. osoba prywatna said

  Tragiczna sytuacja Kościoła w Holandii
  http://myslkonserwatywna.pl/tragiczna-sytuacja-kosciola-w-holandii/

 216. Anna Nyndr0 said

  Np. pływalnia, dobrze wpływa na ból barku?
  Nie jestem pewna, bowiem nie kształciłam się na kierunku medycznym, ale pochodzić może od skrzywienia kręgosłupa?
  W tym roku, miałam złamaną rękę, właściwie to , także zwichnięcie w stawie łokciowym, usztywnione gipsem.
  Przeszłam rehabilitację, lecz na sucho, tylko ćwiczenia, krio i laser. Zero masaży, ćwiczeń we wodzie, czy masaży.
  Ale do sedna, do basenu… Czy pływanie pomaga? ☺️

 217. Anna Nyndr0 said

  Przepraszam za powtórzenie masaży, miało być wosku

 218. Zerohero said

  @184, Bryś

  A ja w ogóle jestem ciekaw czy te teksty są faktycznie autorstwa profesor Majewskiej. Jeśli tak, to dramat. Przecież to jest naukowiec:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Dorota_Majewska

  a tekst który Pan wskazał to zwyczajna szurnia :(. warto byłoby skontaktować się z nią w celu upewnienia czy ktoś nie robi jej koło pióra.

 219. Anna Nyndr0 said

  @Bebebe_wszyscy czekamy na posty Szanownego Pana Wandaluzji, dodam, z niecierpliwością.
  😊
  Podziwiam także, za odważne wypowiedzi, ale to większość z Państwa.
  Życzę miłego wieczoru.

 220. Zerohero said

  @Anna Nyndr0

  Ująłbym to inaczej. Przeszkadza bezruch albo niezdrowy ruch, np. garbienie się nad zbiorem truskawek, noszenie paczek w Amazonie…Częstszym problemem jest zwykle bezruch. Ludzki organizm nienawidzi być w bezruchu: naczynia krwionośne ulegają atrofii, kości się odwapniają, mięśnie spinają itd. W miarę możliwości trzeba chodzić na spacerki, gimnastykować się, żyć aktywnie. Natomiast pływanie jest o tyle dobre, że niezbyt obciąża organizm, trudniej coś naderwać, nadwyrężyć kręgosłup itd. Choć oczywiście , np. w niektórych przypadłościach zaleca się bardziej pływanie na plecach a mniej żabkę.
  Tak na odległość, to Pani nie da rady 100% pewnej rady nawet fizjoterapeuta. Ja bym się trochę potaplał w wodzie 🙂

 221. jacekp said

  To jest niby lewica? ten degenerat ma się za lewicę ,on ledwo chodzi z własnej woli on się sam okalecza, on nie widzi że zdycha, ważne że mu klipy pompują sztucznie, zobaczcie to.

  Teraz prawica największy prymityw na pasku syjonistów jak tamci ale są trzeźwi oni nie rozumieją nic kompletnie tymi jeszcze łatwiej sterować tu prostackie przekazy karoni , michalkiewicz israel24 itd.itd.

  To widać jak na dłoni.

 222. revers said

  Kolejne koszerne geszefty pisuarow, po sprzedaniu zakladow PLZ Mielec usraelowi za 66 mln. usd, kupuje sie juz 3 helikopter Black Hawk dla policji „joja” za 200 mln. usd.

  Kto reszte doplaci 133 mln usd? jak nie polskie bydlo podatkowe i goje.

  https://www.infosecurity24.pl/regulamin/policja-podpisze-umowe-na-trzeciego-black-hawka-znamy-date

  Mam nadzieje ze daleko nie doleci pod kolo biegunowe z taa klasaa klimatycznaa smiglowiec, ale probowac moze z jojem i calym skladem anty terrorystow lodowych.

 223. maasteer said

  „Jeżeli jest piekło, tej nocy je widziałam”. Rabunek dzieci na Zamojszczyźnie

  – Jeżeli jest piekło, to tej nocy je widziałam – powiedziała w rozmowie z dr Beatą Kozaczyńską jedna ze świadków rabunku dzieci polskich podczas wysiedleń na Zamojszczyźnie. Prelegentka międzynarodowej konferencji naukowej o germanizacji dzieci opowiada o losach najmłodszych ofiar II wojny światowej.

  Dr Beata Kozaczyńska przybliżyła temat rabunku dzieci polskich podczas wysiedleń na Zamojszczyźnie, który trwał od później jesieni 1942 roku do połowy sierpnia następnego roku. Niemcy realizowali Generalny Plan Wschodni – próbowali osiedlić i zgermanizować terytoria Europy na wschód od granicy III Rzeszy sprzed września 1939 roku.

  […]

  Zastrzyk z trucizną prosto w serce
  Kozaczyńska zwróciła uwagę także na tzw. szpilowanie dzieci. Ponad 300 chłopców z Zamojszczyzny zabito zastrzykiem z trucizną prosto w serce.

  Polacy próbowali wyzwolić dzieci z rąk Niemców podczas ich transportów. Ci, którzy chcieli wykraść dzieci na trasach przejazdów pociągów, widzieli „wagony widma”. Przejeżdżające przez Warszawę dzieci miały poobgryzane paluszki z głodu.

  Mówi się o 4,5 tys. dzieci z Zamojszczyzny, które wywieziono do Rzeszy w celu ich germanizacji. Liczba ta jest jednak zaniżona. W Niemczech wciąż żyją osoby nieświadome swojego polskiego pochodzenia – tłumaczy dr Kozaczyńska.

  ———————————

  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-zrabowane-dzieci/konferencja/news-jezeli-jest-pieklo-tej-nocy-je-widzialam-rabunek-dzieci-na-z,nId,2660028

  A my dalej kupujmy w Lidlach i Kauflandach ….

 224. Lily said

  Re 222;Revers
  Wszystko wedlug planu.Kaczynski dopina swego. Mowia,ze Kaczynski rzadzi wszystkim.
  „Dotad bedziemy wyprowadzac na ulice
  ten oglupialy narod,(o gorszym sorcie) az
  dopniemy swego”.
  „Gorszy sort”,podludzie,mniej wartosciowi,
  nie warci uwagi troski,poswiecenia.
  Prosze pamietac,ze w przeszlosci dzielono
  ludzi na” lepszych i gorszych”,dla tych
  ostatnich zawsze konczylo sie to tragocznie.

 225. Lily said

  Re 223;Maasteer
  Odpowiedzialny za to Heinrich Himmler,byl
  pochodzenia wiadomego.
  Nadal Polskie dzieci,
  zabierane sa rodzicom w Polsce,jak i poza.

 226. revers said

  lub furia imperatora, niech na swiecie powstanie zaplanowany chaos …

  https://pracownia4.wordpress.com/2014/08/15/furia-imperatora-niech-na-swiecie-zapanuje-chaos/?fbclid=IwAR3f1QpPOGvEIclom6Pa9Zfj0mmhae2FtRQtCpAjFQVeCelMn4VwsuiPJUs

  z ktorego ma wyjsc kolejny porzadek nowego swiata z globalna migracja, agendami 2030 i jej skutkami.

 227. AnnaNyndro said

  @Zerohero
  Szanowny Panie Zerohero,dziękuję za wskazówki,z tymże ja bardzo często spaceruję,robię ok 10 km ,trzy -cztery razy w tygodniu. Stosunkowo wychodzi ok. 1h 45’/spacer.
  Jednak Pańska wskazówka , wysunęła na pierwszy plan powód mego mało znośnego ,w obecnym czasie bólu.
  Moja praca.
  Siedzę codziennie po 8 h przy biurku,wklepując dane w firmie,często pauzuję tylko, aby zaparzyć herbatę 1x dziennie,lub kawę x dziennie.Plus raz lub dwa, przejdę się ”za wymuszoną przez organizm_ potrzebą fizjologiczną”.
  Zapewne się garbię,ale to też pewien nawyk z lat młodości.(Aby ukryć,dzisiaj uważam,że me walory).

 228. jano said

  –brał Pan pieniądze? – pytała Olejnik. Wałęsę

  Co pani pie**** – odpowiedział oburzony Wałęsa.

  Zachowanie Wałęsy oburzyło prowadząca, która powiedziała, że zachowuje się niegrzecznie i zażądała przeprosin. Były prezydent przeprosił prowadzącą i stwierdził, że się przyjaźnią . Jak widać Wałęsą wciąż nie przestaje zaskakiwać ,

  – Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali. (…) To bezpieka służyła mnie! – przekonywał Wałęsa.
  http://www.propublico24.pl/index.php/2018/11/22/totalnie-odlecial-walesa-do-olejnik-chcialem-pieniadze-to-mi-dawali-video/

 229. nikita said

  Aborygeni z dzikiego plemienia zabili amerykańskiego misjonarza.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201811219236338-sputnik-sentinel-polnocny-aborygeni-zamordowali-usa-turyste/

 230. jano said

  „Polska” loża B’nai B’rith w liście do premiera Mateusza Morawieckiego informuje (czyt nakazuje), że oczekuje dymisji ministra kultury Piotra Glińskiego.
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/139351-bnai-brith-oczekuje-dymisji-ministra-glinskiego


  żydówka Ambasador USA ostrzegła posłów przed próbami zmian regulacji rynku medialnego
  Ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher pojawiła się w środę w Sejmie. Wygłosiła uwagi, które można potraktować jako ostrzeżenie pod adresem PiS w kwestii repolonizacji mediów.
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/139373-ambasador-usa-ostrzegla-poslow-przed-probami-zmian-regulacji-rynku-medialnego

 231. nikita said

  „Stosunek wielkiej ilości żydów do państwa i do armji, jak dowiodły czyny, jest bezwzględnie wrogi. Opanowanie przez nich kapitału i prasy posłużyło za podstawę walki z państwem i narodem w kraju i poza jego granicami. Stosunek do armji dobitnie został wykazany w czasie inwazji bolszewickiej [1920 roku], kiedy stali się oni wykonawcami woli rządu sowieckiego, wchodząc w skład komitetów rewolucyjnych lub formując bataljony, walczące czynnie z wojskiem polskiem” – czytamy w studium Romana Umiastowskiego „Terytorjum Polski pod względem wojskowym” z 1921 roku.
  https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/912881,terytorium-polski-pod-wzgledem-wojskowym-zydzi

 232. Ad. 169, 171: Nie wiedziałem, że również NICK zajmuje się Indyjskim Złotem. Ochrzanił mnie, że Kilka Milionów Ton Złota Archeologicznego to Może w Polsce? a nie w Największym Tezauracie, więc proszę o bliższe dane.
  Podczas Puczu Janajewa podawano takowe. W Wieczorze Wrocławia np. dano mi pismo, że według prasy moskiewskiej to na Filipinach, które nie były Potentatem Tezauryzacyjnym, BRAKUJE złota archeologicznego za 200 miliardów $ wartości kruszcowej, która jest III wartości po historycznej i artystyczno-kulturowej.
  Ja jestem takim Bogaczem jak ten grand hiszpański, który umarł z głodu w swym bogatym skarbcu, bo Oszustowi Światowemu nie można podać szklanki wody. Oszukałem np. Niemców na 8 miliardów DM, ale Niemcy NIE CHCĄ WIEDZIEĆ, co z tymi pieniędzmi zrobiłem. Chciałem im WMÓWIĆ, że Zamki Nadreńskie są Nie Średniowieczne a HALSZTACKIE, gdy są DOWODY Sądowe, że są Neolityczne.
  Ad. 195, 167: Jak sobie przypominam to ulice brukowane czerwonym granitem kłodzkim są na południe od Legnickiej. Pamiętam, że idąc taką ulicą specjalnie skręciłem w lewo, żeby zobaczyć, czy jest więcej takiego bruki, i tam był również.
  Czerwony granit kłodzki jest NAJPODLEJSZY, więc widocznie nie było dostępu do granitu tatrzańskiego, który można byłoby przewieść kanałem górnośląskim, czy
  skandynawskiego. To pasuje do Pana, a Niemcy zdając sobie z tego sprawę OCZYŚCILI Archeologicznie zamek Królewski na Nowym Mieście. Kolumnada Pałacowa na Nowym Mieście była granitu Czerwonego, choć nie jestem pewny czy z Kłodzkiego. Gdy odkopano na zamku Biskupim rotundę Romańską – prawdopodobnie grobowiec Okeanidy, żony Tymoteusza – to znaleziono ślady macki archeologicznej, co nie zostało odnotowane w Sprawozdaniach Archeologicznych, żeby się Głupie Polaczki nie dowiedziały. Jeszcze za Gierka Niemcy finansowali KORUPCYJNIE budowę Największej Opery Świata w Bydgoszczy, aby ZATRZEĆ ŚLADY po ORYGINALE Hagia Sophia w Konstantynopolu.
  Dziękuję że zainteresowanie kryptą Waleski. Klucz do niej ma proboszcz katedry, ale ja go prosić nie będę, bo jestem Obrażony. W Przejściu Oławskim jest POZIOMOWANIE kwadrami z piaskowca obrabianymi mechanicznie, gdyż była to ŚLUZA na pierwotnym kanale śluzowym na Fosie. Dopiero po najeździe mongolskim przekopano kanał śluzowy w postaci fosy Wewnętrznej do budowy której wykorzystywano KWADRY z fosy Pierwotnej, co oglądałem.
  Kiedyś w przejściu Oławskim leżały takie kwadry luzem więc ciekawe, gdzie zostały zabrane, bo może do odbudowy działobitni na Wzgórzu Polskim z portalem Rok 1584. Za Muzeum Architektury leżą dużo większe kwadry z białego Wapienia z rozbiórki mostu przy kościółku św. Krzysztofa. Most ten został zbudowany z KWADR z Kotwami z rozbiórki pałacu na zamku Królewskim na kolumnach z czerwonego granitu. Rektorat WSSP z kamienicami od Zachodu jest na planie Pałacu Chrobrego, którego resztki zniszczyła Hawrylakówna głębokimi wykopami – jak wiele innych BEZCENNYCH Skarbów Wrocławia, bo Niemcom nie są potrzebne, jak rozebrana przez Jana Luksemburskiego HAGIA SOPHIA w Bydgoszczy.

 233. Sebastian said

  „Sensacyjne zeznania minister Chojny-Duch. Lobbyści z gabinetem w MF, na nieformalnych spotkaniach w KPRM, biznes podatkowy pisze ustawy” – napisał na Twitterze przewodniczący komisji ds. VAT poseł Marcin Horała, który skomentował w ten sposób zeznania wiceminister finansów z rządu PO-PSL Elżbiety Chojny-Duch.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marcin-horala-o-zeznaniach-chojny-duch-sensacyjne/497cgcl

  Ciekawe czy ktoś za to „beknie”

 234. Boydar said

  No paczcie Państwo jak Adaś sporządniał

  https://msp.money.pl/wiadomosci/prawo/artykul/rzecznik-przedsiebiorcow-chce-ukarania,231,0,2421991.html

  A ode mnie chciał kiedyś pięć złotych za jednego mieczyka 🙂

 235. revers said

  re232

  indyjskie zloto w cenie 1,5 mld usd przelalo sie w smiercionosne IGLY z Rosji, ktore zdradzily m.in. nasze gromy i inne mon-y w Gruzji, terz wystarczy zamowic 3 igielki do retauracyjnej kuchni indyjskiej w pl, i paa „jojo” z swoimi gromotami i anty dupkami w koncu znajdzie wlasiwe rebooki ktore za.bal swoim kolegaa w szkole, moze przyszlym olimpikczykom.

  W kazdym badz razie indyjskie igielki saa odporne na nie swoj ID, i wysoko moga mierzyc z gor kaszmiru, nie tatr.

 236. revers said

  ad235, do Black hawkow z postu at222

  lub amis, jankesi sp.lac do domu po grecku z dn. 17.11.2018 roku akurat w rocznice z 1973 roku gdy czarna junta pulkownikow spacyfikowala atenski uniwersytet

 237. Salcie said

  Kochane nasze Madziary jak zwykle….

  ————————————-

  Niesamowite! Węgry wprowadzają ustawę „W obronie Polski”! Oto jej treść.

  Taka sytuacja to z pewnością ewenement w skali światowej. Nikt się nie spodziewał, aż tak głębokiej reakcji jednego z najważniejszych polskich sojuszników.

  Rząd Victora Orbana chce wesprzeć Polskę jeszcze bardziej niż dotychczas. W tym celu stworzono specjalną ustawę, która ma w precyzyjny sposób podkreślić współpracę na arenie Unii Europejskiej pomiędzy dwoma narodami.

  Projekt rezolucji złożył szef Komisji Spraw Zagranicznych Republiki Węgier Zsolt Nemeth. Jego treść została opublikowana na stronie węgierskiego parlamentu. Napisano, że Węgry uważają za nieuzasadnione, iż

  “Parlament Europejski i Komisja Europejska zainicjowały wszczęcie wobec Polski postępowania na podstawie art. 7 Traktatu o UE.”

  – Wzywamy rząd Węgier, by poparł Polskę, nie pozwolił uszczuplić zagwarantowanych w traktacie podstawowym praw Polski i nie popierał propozycji, które ograniczyłyby zasadnicze prawa wynikające z członkostwa Polski w UE” – napisano w projekcie rezolucji.

  .http://www.propublico24.pl/index.php/2018/11/22/niesamowite-wegry-wprowadzaja-ustawe-w-obronie-polski-oto-jej-tresc/

 238. Zerohero said

  w Polsce byłoby to nie do pomyślenia:

  FT: prezydent Tanzanii kazał kupić armii całe tegoroczne zbiory nerkowców

  https://www.pb.pl/ft-prezydent-tanzanii-kazal-kupic-armii-cale-tegoroczne-zbiory-nerkowcow-946075

  Decyzja prezydenta to skutek sporu między rolnikami oferującymi nerkowce, a prywatnymi zagranicznymi pośrednikami, którzy nie chcieli ich kupić po proponowanych cenach, pisze The Financial Times. Prezydent John Magufuli uznał, że prywatni pośrednicy próbują wykorzystać rolników zmuszając ich do obniżenia ceny. Dlatego podwoił ją i nakazał armii kupić tegoroczne zbiory.

  czyli już murzyn z Tanzanii ma więcej godności niż tzw. „naród polski”. Jeśli pośrednicy w Polin uznają, że skupią porzeczki za 1/4 ceny kosztów pracy przy zbieraniu, to taka cena będzie w Polin obowiązywać. Jeśli niemieckie cukrownie ustalą cenę w skupie cukru na X, to będzie X. W głowach polactwa nie mieści się, że rynek to po prostu wojna prowadzona wszystkimi dostępnymi metodami.

 239. Boydar said

  „Nie musimy zmieniać każdego słabego białego człowieka we wspaniałego aryjskiego wojownika, aby wygrać. Wystarczy nam zjednoczyć najlepszych z nas, którzy są gotowi walczyć, aby zrobić to, co konieczne”

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201811229237971-usa-nazisci-sputnik/

  Nie jestem nazistą jak wuj Adolf, ale coś w tym jest.

 240. Boydar said

  Panie Zerohero, obojętnie co byśmy nie mówili, żaden intratny biznes w Polsce nie należy do Polaka, ni ma ch. na Maryśkę !

  Więc nie pisz Pan o „narodzie polskim”, tzw. czy nie tzw.

  Kierownicę trzyma śmiertelny wróg, i taka jest prawda.
  Jednak, jedzie on tym samym autobusem co my.
  I nie możemy go ot tak odstrzelić, bo właśnie zjeżdżamy serpentyną.
  W dodatku jedynymi którzy oferują się złapać za kółko są Panowie Grunholz i Jasiek. Jeden ze Szwecji a drugi z Kanady. Był jeszcze Pan Stan z Peru ale ostatnio mu przeszło, mimo że Szwecję i Kanadę po drodze zaliczył rutynowo.

 241. Sebastian said

  Zworniki (część 1 – o Konstytucji 3 Maja… )

  W czasie Sejmu Czteroletniego, Polska stawia nie na armię, ale na „demokrację”, w pierwszym kroku czyniąc „obcych z miast” niemal obywatelami, a w kilka tygodni później uchwalając Konstytucję w której równa w prawach obcego cudzoziemca z miasta ze szlachcicem.

  Po jej uchwaleniu wybucha dopiero po roku powstanie, które „broni demokracji i wolności”, którą według powstańców z Targowicy zdławiła uchwalona niedemokratycznie Konstytucja. Do tego, ten akt prawny, spowodował taki strach w Petersburgu, że wysłano armię, która wspomogła powstańców by tę „demokratyczną – antydemokratyczną” konstytucję natychmiast odwołać.

  Ale wpierw wybucha wojna – wpierw rosyjsko-osmańska (rosyjsko-ottomańska) o teren obecnej Ukrainy (wybrzeże Morza Czarnego) – w której najwyraźniej wojsko Polskie wspomaga Rosjan. Wspomaga ich statkami Kompania Czarnomorska Prota Potockiego, spółka akcyjna, która powstała pół wieku wcześniej niż gdziekolwiek na świecie ktoś wpadł na pomysł tworzenia spółek akcyjnych. Wojsko rosyjskie wspomagają też banki polskie (Teppera, Dekerta, Blanka, Szulca, Prota i innych), zarabiając krocie na dostawach dla wojska. Zaraz po wojnie rosyjsko-tureckiej, Rosjanie wspomagają powstańców targowickich.

  Polskie banki upadają i na pierwszą o nich wieść, rosyjski ambasador pieczętuje księgi handlowe Banku Teppera. Manko wynosi 250 mln złotych, czyli równe jest 12 budżetom Rzeczpospolitej. A już trudno pominąć w tej opowieści bankructwo Jezuitów. 5.03.1762 parlament francuski rozpoczyna w tej sprawie obrady, bo Jezuici przegrali wszystkie rozprawy sądowe i odwołali się do francuskiego parlamentu.

  Decyzja parlamentu zapada w listopadzie 1764, szczegóły „kasaty Jezuitów” zapadają w Rzymie pomiędzy 13.08 a 18.08.1773. Manko Jezuitów wynosi 1 200 mln złotych = 60 budżetów Polski. Decyzji papieża nie uznają Prusy, Austria i Rosja. W Polsce jednak natychmiast powstaje komisja do spraw likwidacji długów jezuickich, której uprawnienia „likwidatora” przejmuje niebawem Komisja Edukacji Narodowej. KEN chyba dość niemrawo odzyskuje kasę od Jezuitów, bo dopiero sprawa ulega niebywałemu przyśpieszeniu po uchwaleniu Konstytucji w roku 1791 i po upadku banków w Polsce (1793-1794). I mimo „rozbioru Polski”, KEN odzyskuje od Jezuitów w latach 1794-1798 te 60 „budżetów Polski”, równe jeden miliard 200 milionów złotych. Z tego jedynie około 20 mln złotych jako „aktywa majątkowe”. Reszta to weksle Oldenburgów? Bo wiemy z Wikipedii, że sam Tepper pożyczył Oldenburgom z Petersburga wiele milionów złotych. Jezuici też mogli „wspomagać Petsersburg” kasą.

  Warto dodać, że „kasata Jezuitów”, to ogłoszone formalnie przez papieża bankructwo a nie „likwidacja zakonu”. Bo zakon dalej istniał na terenie rządzonym przez Oldenburgów z Wiednia, Berlina i Petersburga. Zgodnie z prawem kanonicznym, „likwidacja zakonu” powstaje w 100 lat od śmierci ostatniego zakonnika. Czyli „kasata”, nie była aktem „likwidacji zakonu”, ale ogłoszeniem jego bankructwa – wyprzedażą aktywów.

  https://kodluch.wordpress.com/2018/11/19/%e2%99%ab-off-topic-zworniki-czesc-1-o-konstytucji-3-maja/#more-10622

 242. Voodoosch said

  Prezydent Trump wczoraj stwierdzil, ze smierc i pocwiartowanie dziennikarza, nie wplynie na stosunki miedzy USA, Arabia Saudyjska. Powod? Ano zbyt duze byznesy, zbyt duze pieniadze. Slowo „dolary” padlo w trakcie tego kilkuminutowego wywiadu parokrotnie.

  Zastanawiam sie czy jakby Ivanke pocwiartowali to oddzwiek bylby podobny?

  To sa jakies Ku rwy nie ludzie.

  https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/statement-president-donald-j-trump-standing-saudi-arabia/

 243. Boydar said

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-odwoluje-wlasne-potepienie-swojej-inwazji-na-afganistan/qxs8xtl

  Kiedy ZSRR opuszczało Afganistan, produkcja heroiny wynosiła 150 ton, czyli jakieś dwa wagony. Obecnie, pod nadzorem USA, eksport wynosi ponad 8500, też ton, czyli cały pociąg, taki na dwa Gagariny bo po sto wagonów albo i więcej. I to się właśnie nazywa amerykańska gospodarka i postęp, trudno zaprzeczyć.

  Gdyby nie wtedy Sowieci, można teoretyzować, że dzisiaj byłoby takich pociągów dziesięć, w tym ze dwa na rynek rosyjski.

 244. Boydar said

  Już moja kocinka jest bardziej tajna niż to archiwum, ale niech im będzie, warto przeczytać

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/nachtigall/

 245. piwowar said

  Panie Zero: Murzyny w Afryce myslą czasem rzeczowo. Kilka dekad temu był prezydent Mobutu, który chciał wprowadzić swój kraj na drogę nowoczesności gospodarczej. Były plany sprowadzenia w tym celu polskich przedwojennych i powojennych specjalistów różnych dziedzin, którzy poniewierali się po świecie. Jak się ten plan zakończył, wszyscy wiemy. Wielki Świat porwał prezydenta i dalej było jak z Miloszewiczem. I znów sie podeprzemy źródłem, ponieważ, jak to było wielokrotnie demonstrowane, stwierdzenie szarego człeczyny liczy się tyle co próżnia. Pisał o tym mianowicie Rafał Gan-Ganowicz w reportażu Kondotierzy.

  Podobną politykę, tyle że zakończona sukcesem, prowadzono w Libii. I także wiemy, czym się to skończyło dla prezydenta i dla kraju. Na to nie trzeba szukać odnośników.

 246. piwowar said

  Żyjemy w czasach dziwnych. Piwowar dopiero zastanawiał się, czy rzeczywiście powyższy komentarz jest potrzebny i czytał go celem edycji. Piwowar prawie zawsze przed wysłaniem czyta co pisze. Nagle, ni stąd ni z owąd, tekst się sam wysłał, bez naciskania żadnego guzika, ani dotykania dotykowego ekranu. Może zatem wartało by to demonstracyjnie odszczekać?

  Przepraszam zatem za słowotok, który nic do sprawy nie wnosi.

 247. Boydar said

 248. osoba prywatna said

  Mamy finał – Dobra Zmiana – chlipie w kącie – obsmarkana
  http://att.neon24.pl/post/146487,mamy-final-dobra-zmiana-chlipie-w-kacie-obsmarkana

 249. Boydar said

  http://rg.neon24.pl/post/146486,srodowisko-nie-komunistyczno-narodowe

 250. osoba prywatna said

  Szabesgoj z tabletu, schadenfreude z internetu i wnioski.
  http://macgregor.neon24.pl/post/146475,szabesgoj-z-tabletu-schadenfreude-z-internetu-i-wnioski

 251. Ad. 232:

  Bardzo przepraszam za Lapsus, ale przypomniałem sobie, że ulice Brukowane CZERWONYM GRANITEM KŁODZKIM są przy Rynku Szczepińskim czyli na Północ od Legnickiej. Resztki kolumnady z czerwonego granitu pałacu Królewskiego na Nowym Mieście można oglądać w Muzeum Architektury.
  Po najeździe mongolskim patrycjat, korzystająć ze śmierci Księcia i małoletności jego następców przyjął SAMOWOLNIE prawo magdeburskie, a ponieważ WYKLUCZAŁO ono Budowle Cytadelowe, czym był zamek Królewski na Nowym Mieście to ZBURZONO GO. Rysunek BERLINKI NA ŚLUZIE NOWOMIEJSKIEJ z Rokiem 1242 przedstawia PALĄCĄ się Sypialanię Książęca jako KOPIĘ Domu Wielkiego Mistrza w Malborku.
  Byłem komisarzem WOAK przy wykopaliskach archeologicznych Franza Josefa Straussa i sporządziłem RELACJĘ zamków Biskupiego i Piaskowego, która po uzupełnieniu wygląda tak: Zamku Biskupiego na Ostrowie bronił Innachos a Piaskowego za MŁYNÓWKĄ Asklepios. Żeby WIDZIEĆ, co się w zamku Biskupim dzieje Asklepios zbudował zachodnią część OBECNEGO kościoła Mariackiego z masywem wieżowym, wobec czego Innachos zbudował 2 OLBRZYMIE wieże – sądząc po Przyporach znacznie ponad sto metrów – żeby WIDZEĆ, co się dzieje ZA KOŚCIOŁEM MARIACKIM i w staromiejskim Wrocławiu.
  Nie wykluczone, że pałac Królewski z czerwonego granitu oraz Sypialnię Wielkiego Mistrza zbudował WÓWCZAS Asklepios ??? Przy budowie Forum Muzycznego odkopano Olbrzymi Fundament Ceglany; Ponieważ WIEŻĘ do sygnalizacji z Sobótką rozebrano przy kopaniu Fosy Starożytnej, to znaczy, że Fosę I zbudowano PO WOJNIE BOGÓW, której sztaby mieściły się na zamkach Biskupim i Piaskowym. Jeśli kolumnada jest z czerwonego granitu TATRZAŃSKIEGO to jest PEWNE.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: