Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Co jedzą Polacy?
  Jacek o Kolejny sukces przewoźnika lot…
  Zenon_K o Wolne tematy (4 – 2…
  bryś o Co jedzą Polacy?
  bryś o Co jedzą Polacy?
  Enya o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  Yagiel o Wolne tematy (4 – 2…
  Krzysztof M o Co jedzą Polacy?
  Ale dlaczego? o Rozpętał kampanię przeciwko kr…
  Bezpartyjna o Co jedzą Polacy?
  Yagiel o Wolne tematy (4 – 2…
  bez podpisu o Szwecja: Wojsko rozlokowało si…
  kontra o Wolne tematy (4 – 2…
  do Bożydar o Kto zbluźni Allahowi?
  walthemar o Pisać trzeźwo o wyklętych…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 584 obserwujących.

Multi-kulti czy polityka pronatalistyczna (3)

Posted by Marucha w dniu 2018-11-19 (Poniedziałek)

Polacy należą do dziesięciu najszybciej wymierających narodów świata. Potwierdzają to prognozy demograficzne zarówno sporządzone w Polsce jak i przez instytucje międzynarodowe m.in. przez agendy ONZ. Rząd, który poczuwa się do więzi z narodem problem ten uczyniłby przedmiotem najwyższej troski.

Ale nie premier Mateusz Morawiecki i jego gabinet. Lukę demograficzną, a w związku z tym brak rąk do pracy chcą zapełnić imigracją zarówno z Ukrainy, jak i z innych, obcych nam kulturowo narodów, w tym muzułmanów. To zresztą już się dzieje.

Polityka pronatalistyczna została więc zastąpiona wprowadzeniem Polski na drogę multi-kulti, której bankructwo na Zachodzie jest widoczne gołym okiem. Czy brak rąk do pracy stanowi rzeczywisty powód ściągania imigrantów, to sprawa, którą omówiłem w poprzednich odcinkach.

7,5 mln w ciągu 17 lat

W ciągu 20-lecia międzywojennego (a właściwie w latach 1921-1938) nastąpił imponujący przyrost ludności naszego państwa. Pierwszy spis ludności został przeprowadzony w 1921 r., który wykazał 27,2 mln mieszkańców, co dawało Polsce 6 miejsce w Europie. Mieliśmy jeden z najwyższych w Europie wskaźników przyrostu naturalnego. Rekordowe wskaźniki przyrostu naturalnego odnotowaliśmy w roku 1923 – 18,5 promila, 1924 – 16,8 prom. i 1928 – 15,6 prom. W liczbach bezwzględnych w latach 1923 – 1925 oraz w 1930 r. mieliśmy ponad 1 milion urodzeń żywych. Ponad 900 tysięcy zanotowano w latach 1922, 1926 – 1929 i 1931, natomiast w latach 1923, 1925 i 1930 ponad pół miliona, w pozostałych latach przeważnie ponad 400 tysięcy.

Był to tzw. przyrost kompensacyjny, czyli gwałtowny wzrost liczby urodzeń, następujący po okresie bardzo niskiego (wręcz ujemnego) przyrostu naturalnego. W naszym przypadku chodziło o ustanie skutków I wojny światowej ograniczających dotychczas liczbę urodzeń: duża śmiertelność, głód, trudne warunki życia itd. Na skalę przyrostu naturalnego bez wątpienia miał też optymizm wynikający z odzyskania niepodległości.

Począwszy od 1931 r., następuje spadek przyrostu naturalnego, głównie z powodu następstw Wielkiego Kryzysu Gospodarczego (1929–33): bezrobocia, drożyzny, pauperyzacji itp. Toteż wskaźnik przyrostu naturalnego malał od 14,7 prom. w 1931 r. do 10,6 w 1938 r.

Zniszczyć i zdegradować Polaków

Niemcy w czasie okupacji stosowali dwie metody wobec Polaków. Pierwsza to mordowanie przede wszystkim warstw wyższych – inteligencji, uczonych, przywódców i działaczy politycznych. Zsyłanie do obozów koncentracyjnych stanowiło również coś w rodzaju odroczonej kary śmierci. Od pierwszego dnia wojny do wyparcia Niemców z Polski w latach 1944-1945 okupanci eksterminowali nasz naród.

Obok eksterminacji bezpośredniej Niemcy opracowali też sposoby degradacji Polaków, których niewymordowana część miała stanowić darmową czy półdarmową siłę roboczą pracującą dla Rzeszy. Świadczy o tym memoriał datowany 24 listopada 1939 r. (a więc z pewnością opracowany przed agresją na Polskę lub tuż po niej) zatytułowany „Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z punktu widzenia rasowo-politycznego” autorstwa doktora Erharda Wetzela i Günthera Hechta, „naukowców” zatrudnionych w NSDAP.

Czytamy w nim m. in.: „Opieka lekarska z naszej strony musi ograniczyć się wyłącznie do zapobiegania przenoszeniu chorób zakaźnych na teren Rzeszy”.

Następnie: „Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości powinny być tolerowane, albo popierane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. (…) Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegające mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia. Rasowo-higienicznych zarządzeń w żadnym razie nie należy popierać”.

Aby maksymalnie ograniczyć dzietność polskich rodzin prawodawstwo III Rzeszy przewidywało ponadto: redukcję świadczeń chorobowych z tytułu ubezpieczenia społecznego; ograniczenie lecznictwa szpitalnego; zawieszanie zasiłków rodzinnych i świadczeń z tytułu macierzyństwa; na terenach włączonych do Rzeszy – dla Polaków zakaz zawierania małżeństw przez mężczyzn poniżej 28 roku życia i kobiet poniżej 24 lat.

Omawiany dokument został wydrukowany w nrze 2 „Zeszytów Oświęcimskich” z 1958 r. Rzecz w tym, że właśnie tego numeru nie można znaleźć. Są poprzednie oraz następne w roczniku, ale tego właśnie „brakuje”.

Po agresji Niemiec na Związek Sowiecki plany wobec Polaków zostały poszerzone o zamierzenia w stosunku do wszystkich Słowian, znajdujących się pod okupacją niemiecką. Świadczy o tym pismo dra Herbarta Wetzela, radcy w Urzędzie ds. Rasowo-Politycznych NSDAP. Nie radzi on „rozwiązania kwestii polskiej” poprzez totalną eksterminację naszego narodu.

Pisze on: „Tego rodzaju rozwiązanie kwestii polskiej obciążyłoby naród niemiecki na daleką przyszłość i odebrałoby nam wszędzie sympatię, zwłaszcza, że inne sąsiednie narody musiałyby się liczyć z możliwością, iż w odpowiednim czasie potraktowane zostaną podobnie. Moim zdaniem, musi zostać znaleziony taki sposób rozwiązania kwestii polskiej, ażeby wyżej wskazane polityczne niebezpieczeństwa zostały sprowadzone do możliwie najmniejszych rozmiarów”.

Wetzel postulował wobec Rosjan i Ukraińców stosowanie metod zmniejszających i osłabiających populację i sprowadzenie liczby urodzin do poziomu poniżej liczby niemieckiej. Niemcy chcieli utrzymywać w lepszej kondycji społeczeństwo ukraińskie, które miało być przeciwwagą dla Rosjan. Ale Wetzel zalecał tu ostrożność, aby Ukraińcy nie zajęli miejsca Rosjan. Chodziło mu o „znośny” poziom rozmnażania. W tym celu należało zaniechać na terenach wschodnich wszelkich zachęt do zwiększenie liczby narodzin. Przeciwnie – miano wskazywać na koszty, jakie powoduje posiadanie dzieci.

Propagowanie idei „ile więcej mogę mieć dla siebie, nie mając dzieci”. Miano przestrzegać kobiety przed zajściem w ciążę, strasząc groźnymi dla zdrowia porodami. Autor proponował też utworzenie przemysłu produkującego środki zapobiegające ciąży. Ich propagowanie i rozpowszechnianie, podobnie jak środków służących spędzaniu płodu miało być niekaralne.

Zalecano również uruchomienie zakładów dla spędzania płodu. Aby wzbudzić zaufanie ewentualnych pacjentek, miały w nich pracować specjalnie przeszkolone w przeprowadzaniu sztucznych poronień akuszerki i felczerki. „Rozumie się samo przez się, że i lekarz musi być upoważniony do robienia tych zabiegów, przy czym nie może tu wchodzić w rachubę uchybienie zawodowej lekarskiej godności” – czytamy w opracowaniu.

Znajdziemy w dokumencie też zalecenie propagowania dobrowolnej sterylizacji, niezapobiegania śmiertelności niemowląt oraz wskazanie, by nie uczyć matek pielęgnacji niemowląt.

Przytoczone dokumenty są wstrząsające. Nie z powodu niemieckich planów, nie z powodu wyjątkowo perfidnych zamiarów i metod ich wcielania. To wszystko znamy, tak jak znamy Niemców. Wstrząsa fakt, że zawarte w nich pomysły, plany, zamierzenia były od 1956 r., a potem po 1989 r. realizowane. Metodami, politycznymi, ekonomicznymi, administracyjnymi, propagandowymi, dezorganizacją publicznej służby zdrowia. Dziś za to płacimy wymieraniem Narodu Polskiego przy kompletnej obojętności władz, szermujących hasłami patriotycznymi.

Powojenny boom urodzeniowy

Po zakończeniu II Wojny Światowej w zasadzie powtórzyła się sytuacja z ;początku lat 20. Począwszy od roku 1946 (wtedy liczbę ludności wynosiła 23,64 mln) przyrost naturalny zwiększał się dynamicznie od 380, tys. by w latach 1953-1958 osiągnąć liczby przekraczające pół miliona. Rekord został osiągnięty w 1955 roku, gdy różnica między urodzeniami żywymi i zgonami wyniosła 532,2 tys., co obrazował współczynnik przyrostu naturalnego wynoszący 19,5 prom. Rekord ten nie został do dziś powtórzony.

W tym okresie wskaźnik ten wahał się od 19,5 prom. do 17,9 prom. Od roku 1959 przyrost naturalny powoli lecz systematycznie obniża się, co stanowiło rezultat wprowadzonej w 1956 r. ustawy zezwalającej na aborcję bez ograniczeń. Wskaźnik przyrostu naturalnego z 17,9 prom. w roku 1958 spada do 8,5 prom. w roku 1971, czyli dwukrotnie.

Niemniej wskaźnik dzietności (rejestrowany od 1960 r.) kształtuje się powyżej 2,3 aż do roku 1967, co zapewnia prostą zastępowalność pokoleń, a powyżej przyrost netto. Z taką właśnie sytuacją mieliśmy do czynienia jeszcze w latach 1960 – 1965, (nie mówiąc o latach wcześniejszych), gdy wskaźnik dzietności wynosił odpowiednio: 2,98 – 2,83 – 2,72 – 2,70 – 2,57 – 2,52. W roku 1966 spadł do 2,33 i dalej obniżał się, by wrócić do prostej zastępowalności pokoleń tylko w okresie 1982-1985, gdy wskaźniki dzietności nieco przekraczały 2,3.

Później już było tylko gorzej, by dotrzeć do sytuacji tragicznej z punktu widzenia przyszłości narodu. Od tzw. transformacji następuje gwałtowny spadek przyrostu naturalnego i wszystkich jego wskaźników. Ale do okresu PRL przyjdzie nam jeszcze wrócić.
CDN

Zbigniew Lipiński
8 listopada 2018 r.
http://mysl-polska.pl/

Komentarzy 46 do “Multi-kulti czy polityka pronatalistyczna (3)”

 1. Lipski said

  „Ale do okresu PRL przyjdzie nam jeszcze wrócić” wraz oświatą,Służbą Zdrowia.Taki system jest w Finlandii i 122 metrów za Nysą.Już 4 miliony w Polsce, mieszkańców Polski zachodniej są ubezpieczeni w Niemczech a dzieci ,codzienie dojeżdzają do szkół w Niemczech.
  Od Szczecina do Zgorzelca.

  Niestety lewica i prawica w Polsce śpią.Dziękuję za ten artykuł.

  Dodam.Amerykanie, co wkurza administrację w USA, leczą się w Niemczech czyli korzystają z polskich lekarzy,opłacanych przez niemieckie kasy chorych.Tak jak żydzi w Izraelu,w których już co 3 żyd, biały, posiada niemiecki paszport.Nawet żydzi w Wielkiej Brytanii czekają w kolejkach w ambasadach..niemieckich w Londynie.

  Depopulacja Polski przez cały czas trwa.Jak zatrzymać?Na początek: leki bez opłat dla dzieci w Polsce.

 2. lopek said

  To – co pupil Szatana zapoczątkował kiedyś panem, tołażyszem Hitlerem – jest nadal kontynuowane – tylko innymi już metodami. Obecnie pupil postanowił rozprawić się w ogóle z białą rasą, więc tak Białe Niemcy czy Biała Europa jak i Białe USA mają w tym szatańskim świecie – dni policzone.
  Wniosek?
  Żaden pupil Szatana nie uroni łezki za białym Niemcem czy białym Jankesem – bo ci dla pupili robili i robią nadal szatańska robotę w stosunku do ludzi stworzonych przez Boga.

 3. Voodoosch said

  Bog Mamon wygrywa krzyczac z telewizora, ze kasa i status spoleczny wazniejszy od rodziny. Coraz mniej dla ducha, coraz wiecej dla ciala. Slabi jestesmy jako narod.

 4. Moher49 said

  Depopulacja to wina wszystkich powojennych rządów. Prasa, telewizja, prelegentki na okrągło uświadamiały kobiety n/t świadomego macierzyństwa. Wyśmiewano wielodzietność. No to efekty mamy. Żydówki, arabki rodzą po 8 – 10 muślinków, Europejki 0 – 2. Przeważnie w samochodzie jest mama, tata i pies. Wyginiemy, ziemia zarośnie krzakami, wrócą dinozaury.

 5. Lily said

  Wyniszczenie panstw narodowych to jeden
  z glownych zadan NWO.Z wyjatkiem jednego.
  Prosze zwrocic uwage,ze elity k.k, sa za
  multi-kulti.

 6. Lipski said

  Do4.Nie zgadzam się z opinią.To nie jst wina Polek, które są mistrzyniami Europy ale w Wielkiej Brytanii.

  Ja uważam,że brakuje w Polsce ale i w Niemczech odważnych Panów, mężów, trochę dzikusów, ekscentrycznych, bezczelnych z fantazją i gotowych poświęcić swoje życie dla rodziny,dzieci…
  Nawet ..w obronie dziecka…zabić.Bez strachu psychicznego i fizycznego.

  To wygoda Panów znięchęca kobiety.One się boją perspektywy bez forsy, bez zabezpieczeń.
  Przecież arabki,turczynki same się nie zapładniają.

  Panie żydówki są ostrożne gdy wybierają partnera.Pomijam religię ale one mają strach przed genetycznymi problemami u potomków.

  Dlatego wybierają…”rasowych” Polaków,Włochów bez pochodzenia żydowskiego.Wybierają gdyż również żydzi,Panowie nie mają odwagi.W teorii Panowie są doskonali ale w praktyce….

  Taka sama sytuacja ma miejsce u polityków z wyjątkiem Tuska, Komorowskiego, Korwina i jeszcze kilku…

  Sorry ale mam 14 biologicznych dzieci.

 7. Kojak said

  Kiedys zydowski oszust Icek Kordblum ksywa Jacek Kuron ten gonuj kiedys jak sie nachlal jak swego napoju z termosu ! ( ten bydlak lze obronca robotnikow- pil tylko Wisky ) powiedzial ,,Polska ma byc wielonarodowa ,wielorasowa i wielowyznaniowa ! Dominujacmy zywiolem maja by Zydzi i Nimcy !,, I teraz zydowskie grupy kryminalne rzadzce POlska po 89 roku z zelazna konsekwencja to robia ! A zydowski bydlak Berela Lewartow( ksywa Broniu Geremek ! ) powiedzial ,, ze Polakowi tak trzeba tak dac w dupe zeby nie mial czasu podrapac sie po glowie tylko zasuwal za miske scierwa !Ot i te gnidy to robia !

 8. ? said

  „Rzecz w tym, że właśnie tego numeru nie można znaleźć. ”

  Można:

  Click to access zeszytyoswiecimskie2.pdf

 9. Marek said

  Nad moim miastem na Śląsku regularnie, codziennie rozpylane są smugi chemiczne przez samoloty. Zauważyłem, że smugi dużo szybciej rozszerzają swoją szerokość, niż jeszcze kilka lat temu.

 10. Isreal said

  ad1
  „leki bez opłat dla dzieci w Polsce.” – dla tych już chorych i zakaz podawania leków zdrowym, a szczepionki szczególnie NIE dla Polskich Dzieci, jeżeli już to tylko dla kosmatych i i ich parobków ………………..
  itd

 11. jano said

  UPADEK III RP WSPOMNIENIE O PRL

  TAK BYŁO TO FAKTY

  15TYS patentów rocznie w PRL dziś poniżej 100, gospodarka na 5-10 (jak kto liczy) miejscu na świecie dziś 36-40 miejscu albo i dalej.

 12. ojojoj said

  moze jednak jest jakas nadzieja?

 13. AlexSailor said

  Polityka pronatalistyczna, czyli co???

  Dość tego bredzenia.
  Najpierw trzeba określić co się uważa za „politykę pronatalistyczną”, a nie operować nie wiadomo czym.

  A tak w związku z.
  Mamy pozamiatane, będziemy wymierać i nie ma najmniejszych szans na zastępowalność pokoleń.
  Regres będzie, w zasadzi już jest, gwałtowny.
  Sprowadzeni imigranci zaś będą się rozmnażać, tak jak to ma miejsce w Europie Zachodniej.
  Bo nie jest to wojna przeciw Polsce, ale przeciw całej Europie.
  Szczególnie białej, katolickiej, choć nie tylko białej i katolickiej.

  Na odwrócenie trendu obecnego, przy założeniu, że ktoś z rządzących bardzo chciałby go odwrócić, trzeba z 20 lat łagodnej perswazji.
  Wydaje się jednak, że nic nie da się zrobić.
  Są sposoby, by w ciągu 2-3 lat osiągnąć dzietność np.6-8, ale wówczas zapewne nas napadną.

  Za trzydzieści lat nie będziemy stanowili (Polacy) nawet połowy populacji Polski, a i to będzie więcej starców niż
  ludzi w sile wieku czy dzieci (wśród nas).

  Jest pozamiatane.

 14. AlexSailor said

  @Jano

  Kolejne brednie.

 15. Lipski said

  Do 8.Nie znałem tego historycznego dokumentu.

  Tekst w tym dokumencie jest wyjątkowo dla Polaków makabryczny.

  Niestety on jest w roku 2018…aktualny.Ten dokument, również po niemiecku,jest planem depopulacji Polaków,Polski.On,ten plan jest w roku 2018 realizowany.Uff przeczytałem ten szokujący plan likwidacji polskiego społeczeństwa.

 16. Re: 14 Lipski.
  Jesli moge dodac:
  „Jezeli Pan Bog nam Polakom nie pomoze, to Nas poprostu nie BEDZIE !!!!.”.
  (a ci co pozostana, to beda przeklinac dzien swego narodzenia).
  ============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. VAV said

 18. Zbyszko said

  Matka Boska wiele, wiele razy do Polaków przychodziła i mówiła : ‚MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ, BO IDZIE NA WAS CIĘŻKA KARA. MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU”…
  Tutaj można obejrzeć film o jednym z wielu takich Objawień:
  .https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=756s

  Nie trzeba się specjalnie wdawać w jakieś dociekania, czy Polacy wzięli sobie do serca te Przesłania Matki Boskiej, czy nie, bo po owocach, po skutkach widać, że niestety Polacy nie wzięli sobie do serca (i wdrożenia w życie) tych Przesłań i kara Boża właśnie chyba nadchodzi.

 19. markglogg said

  Pozwolę sobie dodać, że problem depopulacji BOGATEJ LUDNOŚCI istnieje nie tylko w Polsce. Jest on szczególnie zaakcentowany w DZISIEJSZYM IZRAELU, który ma b. wysoki przyrost ludności – ale głównie arabskiej oraz tak zwanych „aborygenów”, czyli żydów ortodoksyjnych, stanowiących około 10 % ludności „Państwa żydowskiego” (to określenie prezydenta USA, D. Trumpa).

  Na ten temat pisze francuska działaczka pro-palestyńska, Maria Poumier w ostatnim swym artykule

  “The Jewish State has a detestable Mafia-like logic and practices the historical lie on an unprecedented scale”

  Publié le 14 novembre 2018 par Mohsen Abdelmoumen

  the manufacture of artificial children is a project of Israeli origin, because there is for the « Jewish state » a serious demographic problem, Jewish residents suffering a lot of infertility problems: 1 couple on 4 consults specialists for this, while in our country it is 1 on 7. Thus, it is the first country to have authorized the GPA (Pregnancy For Money), since 1996. And it is a homosexual of the same country, Doron Mamet, who set up the triangular trade to buy « genetically superior » gametes mainly from the Nordic countries, for the production of carefully selected embryos, then implanted in poor third world women, to satisfy buyers of newborns, mainly Westerners. There’s a kosher market for these commodities, and then another one, for the ordinary people. (…) The market is extremely buoyant because infertility increases dramatically in rich countries, and agencies, « fertility clinics » and lawyers specializing in circumventing the laws of each country, hope that the clientele will grow even more with homosexuals, legalization or not.

  http://mohsenabdelmoumen.over-blog.com/2018/11/maria-poumier-the-jewish-state-has-a-detestable-mafia-like-logic-and-practices-the-historical-lie-on-an-unprecedented-scale.html

  Tłumaczę powyższy urywek na polski:

  … produkowanie sztucznych dzieci jest to projekt oryginalnie izraelski, ponieważ dla „Państwa żydowskiego” istnieje poważny problem demograficzny, żydowscy rezydenci cierpią na wiele problemów związanych z ich bezpłodnością: co czwarte małżeństwo radzi się na ten temat specjalistów, podczas gdy we Francji jest to co siódme. Z tego powodu Izrael jest pierwszym krajem, który autoryzował GPA (Brzemienność za Pieniądze, Grossesse Pour Argent) już od roku 1996. I jest to homoseksualista z tego właśnie kraju, Doron Mamet, który stworzył potrójny biznes, kupując „genetycznie doskonalsze” gamety, głównie w krajach nordyckich, by produkować dokładnie wyselekcjonowane embriony, które następnie są implantowane w biednych kobietach trzeciego świata.Tak by usatysfakcjonować, głównie zachodnich, nabywców noworodków. Istnieje koszerny rynek tych usług oraz także drugi, dla zwykłych ludzi.(…) Ten rynek dynamicznie się rozwija ponieważ bezpłodność wzrasta w sposób dramatyczny w bogatych krajach , itd.

  I szybko bogacąca się ludność Polski dzisiaj też stoi przed tym BIOLOGICZNYM PROBLEMEM NAZWYKLEJSZEJ BEZPŁODNOŚCI, wymuszanej przez CYWILIZACJĘ TPD (Technika-Pieniądz-Dupa jakby ktoś jeszcze tej definicji nie znał.)

 20. ErgoSum said

  Ad. artykuł, procent, nie promil, to nie alkomat 🙂
  Ad 9. obserwowałem niedawno w Egipcie, samoloty nie pozostawiają smug, tzw. chemitrails, zaczynały się w Europie. To nie teoria spiskowa

 21. ErgoSum said

  Ad.12 Ojojoj
  Jest nadzieja, Święta Maria Panna jest KRÓLOWĄ Polski

 22. Sebastian said

  Ad. 6 Dlaczego Pan przeprasza, że ma Pan czternaścioro dzieci ? Tylko pogratulować.

  W Polsce to strach komuś w**dol spuścić bo za bydlaka pójdziesz siedzieć jak za człowieka, a mowa o zabijaniu.

  Ciekawe czy te żydówki, o których Pan pisze, przyznają się do tego, iż są żydówkami podczas flirtowania z Polakami, z którymi chętne są mieć potomstwo ?

  Zapewniam Pana, że w Niemczech dzikusów nie brakuje, są nadzwyczaj barwni, zwierzęcą chucią ogarnięci.

  A Polska jak widać przykład z Niemiec bierze.

 23. ? said

  „Polacy należą do dziesięciu najszybciej wymierających narodów świata. Potwierdzają to prognozy demograficzne zarówno sporządzone w Polsce jak i przez instytucje międzynarodowe m.in. przez agendy ONZ. ”

  Bardzo proszę o źródła. Poważne. Chętnie poczytam.

 24. lewarek.pl said

  9. Marek
  To znaczy, że piloci samolotów uczestniczą w jakimś programie ludobójczym?
  Haniebne zajęcie, chociaż dobrze płatne.

 25. Wieloimienny said

  „Niemcy chcieli utrzymywać w lepszej kondycji społeczeństwo ukraińskie, które miało być przeciwwagą dla Rosjan.”

  Bo to pierdolenie o UPAdlinie jako buforze przeciwko Rosji to niemiecka polityka, nigdy nie polska!

  …….

  A co do depopulacji to pamiętajcie o drogich mieszkaniach!
  Każda młoda para jaką znam mieszka na wynajmie albo z rodzicami. Niestabilna przyszłość. Z tego przyrostu nie będzie!

 26. NICK said

  Lewarku.
  Piloci?

  Każdy ma wolę i świadomość jeśli Wie.

  KTO to Bóg.

  Co to smugi są.
  De novo?

 27. Yah said

  ad 23

  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_wsp%C3%B3%C5%82czynnika_dzietno%C5%9Bci

 28. Roman K said

  Zamiast komentowac na Gajowce … robcie dzieci!.._jak pan Lipski – sasiadom:-))))

 29. VAV said

 30. re: artykul
  Niby prawda, ale wielokultura to zadna kultura, co najlepiej widac w USA.

  Co innego federacja i lokalna autonomia grup kulturowych.
  Kolchoz kulturowy nie dziala.

  Drastycznym ale wymownym przykladem sa Filipiny.
  W poludniowej czesci wyspy Palawan mieszkaja jeszcze zupelnie dzikie ludy, ktore zyja tak jak jak sprzed czasow hiszpanskich. Nikt tam nie zaglada a i te ludy nie sa ciekawe swiata. Czasem zagladaja tam naukowcy i robia zdjecia. Nikt im nie burzy naturalnego srodowiska.
  Natomiast, polnocna czesc wyspy, to piekny osrodek turystyczny, jeszcze bardziej na polnoc od El Nido.(8 godzin jazdy autobusem).
  Nie wyobrazam sobie, ze tubylcy z poludnia mieszaja sie z turystami i plywaja statkami po Morzu Chinskim; korzystaja z internetu i chodza do restauracji na plazy.

  W ogole nie wychodza poza wlasny habitat. Turysci tez im nie wlaza, bo jak mawial przewodnik, ‚nalezy uszanowac ich przestrzen zyciowa’.

  Z kolei, nasze dzieci wrocily z wakacji w Tajlandii, gdzie na plazy w Phuket spotkaly sympatyczne Polki z Warszawy.
  Rankiem mozna bylo ogladac rodaczki, jak z matami do cwiczen joga pod pacha , codziennie zasuwaly na plaze ‚pojogowac’ i pomedytowac.
  Zawziete buddystki. Opowiadaly, ze znaja wszystkie odmiany medytacji i figur yoga.

  Podobno w Polsce juz tez sa rozne ekskluzywne szkolki joga i medytacji – bo to podobno zdrowo.

  A ja wolalbym znow lazic po poloninach w Bieszczadach lub Hali Gasienicowej w Tatrach.
  Najlepsze medytacje nad cudami natury sa nad Morskim Okiem i pod Zawratem…. w czasie burzy.
  I przy swiatkach przydroznych.

 31. WI42 said

  #23 ?said
  Rozumiem Pani/Pana pytanie. Faktycznie są narody ewidentnie wymierające – Litwa, Łotwa, Estonia lub chociażby np. Bułgaria.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Bulgaria
  wykres demografii wielu krajach mówi więcej niż miliony słów o tym „szczęściu” które przyniosła tym krajom „demokracja” i towarzszący jej układ życia.
  Wykres demografii Polski na szczęście nie szybuje w przepaść tak szybko – nawet wykazuje pewną stabilizację
  https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Poland
  dlatego stwierdzenie, że Polacy należą do dziesięciu najszybciej wymierających narodów świata nie jest ewidentne, chociaż wiemy, że jest źle – jednak operując konretnymi wartościami trzeba to pokazać-udowodnić.

 32. Lipski said

  Do 28.Pst o sąsiadch-))))nie infomowałem.

  Biologiczne dzieci czytają i mogą być zaszokowane.

  Tak jak urzędnicy,gdy otrzymywali moje testy na ojcostwo lub wydziały finansowe.

  Pomijam rodzinę w Polsce,która sądziła,że zmieniłem wiarę.

  Temat demografii był już u Gajowego.Powtarzam do znudzenia:To my Panowie decydujemy o wzroście populacji a nie kobiety.To my decydujemy czy chcemy mieć dzieci , rodzinę.

  Oczywiście bez iluzji,gdyż potem zyski,forsa decydują czy lądujemy w domu starców czy u wnuków.

  Oczywiście, że podrzucane „dzieci ojcom” przez kobiety… odrzucam gdyż to ja mam prawa autorskie.

  Do 25.Mieszkania mają wpływ na seks?

  Przecież uchodzcy,przykładowo w Niemczech,po przyjedzie natychmiast mają seks i po 9 miesiącach dzieci.
  Znajoma z przedszkola,w Niemczech od 3 lat i 4 dzieci.Na 1 pokoju z kuchnią.Oczywiście teraz ma mieszkanie 3,5 pokojowe.Jej mąż co prawda zachorował,gdyż jego młodsza żona chciała więcej ale ma jeszcze 2 żonę w innym mieście….

  Tak na serio gdyż depopulacja w Polsce trwa,w raz z inwazją z Ukrainy i z Izraela.Chcesz Polski-dbaj o Polskę(rób dzieci nawet sasiadom:-))))Białym sasiadom:-))))

 33. Yah said

  Ad 31

  Demografia to bomba z opóźnionym zapłonem. To, że teraz nas nie ubywa nie oznacza, że za 10 lat nastąpi gwałtowne tąpniecia. Dałem link do dzietności. 1,33 przy 2,1 która zapewnia stała liczbę ludności. Polska jest na jednym z ostatnich miejsc os końca jeśli chodzi o dzietność ( konkretnie 12 miejsce. I te wartości konkretnie udowadniają, że wymieramy. A przytoczona przez Pana liczba ludności może się jeszcze długo nie zmieniać przez napływ imigrantów i nadawanie im obywatelstwa.

  Co się będzie działo w Polsce za 10-20 lat, skoro w Bułgarii przy 1,44 nastąpił taki spadek ?

 34. lewarek.pl said

  Wymieramy, bo ten naród, tak ceniony przez niektórych za męstwo, poświęcenie i heroizm, nie potrafi sprostać wymaganiom czasu teraźniejszego.
  Dziś nie trzeba iść z szablą na barykady, nie trzeba ginąć od kuli albo gnić w kazamatach.
  Wymaganie jest jedno – nie pier…ić bez sensu. Tylko z sensem – żeby z tego dzieci były.
  Niby przyjemność, a i to za dużo.

 35. Sowa said

  Na podstawie powyższych danych można postawić hipotezę, iż głównym motorem wzrostu liczby noworodków w latach 2016-17 jest coś, co można określić jako namacalny skutek głębokich procesów rewolucyjnych, trawiących polskie społeczeństwo. Procesy te spowodowały masowe odłożenie decyzji o macierzyństwie na znacznie późniejszy okres. W efekcie właśnie teraz matkami zostają kobiety z ostatniego znaczącego wyżu demograficznego, czyli urodzone w latach 1983-1986. Rodzą najczęściej drugie bądź trzecie dziecko, natomiast nie przybywa w jakkolwiek dostrzegalny sposób kobiet młodszych rodzących dziecko pierwsze. A zatem za kilka lat możemy być świadkami realizacji scenariusza demograficznego, w ramach którego nastąpi gwałtowna i trwała zapaść liczby urodzeń w stosunku do liczby zgonów.

  http://www.pch24.pl/demografia-polski-w-2017-roku–propaganda-sukcesu-a-rzeczywistosc,58357,i.html#ixzz5XUCxwBUv

 36. Sowa said

  Komentarz pod powyższym (35):

  Jest też inna przyczyna, o której się rzadko mówi – kryzys męskości. W dawnych czasach, 20-latek był już dorosłym mężczyzną, wiedzącym co to praca i gotowym na poświęcenia. Dzisiaj 30-/ 40- latkowie to duże dzieci, z postawą konsumpcyjną, nastawieni na siebie, niegotowi do poświęceń. jest wiele kobieta takich jak ja – które chciałyby założyć rodziny, ale skąd wziąć tych mężczyzn? Do tego w przypadku kobiet wierzących problem urasta do rangi – skąd wziąć wierzących mężczyzn? A przecież to, że się nawet pozna mężczyznę, choćby i wierzącego, to wcale nie znaczy, że się do niego pasuje charakterem itd. Serio, to JEST problem. W czasach moich rodziców ludzie poznawali się przez innych ludzi : na imieninach, urodzinach, potańcówkach domowych… a teraz? Niestety, Kościół spuszcza na singli zasłonę milczenia. Godzinami mówi się o studentach i rodzinach, ale nie o ludziach samotnych, niesparowanych czy chorych. Ci nie istnieją w praktyce.
  http://www.pch24.pl/demografia-polski-w-2017-roku–propaganda-sukcesu-a-rzeczywistosc,58357,komentarze.html#ixzz5XUF7HR9p

 37. Wieloimienny said

  Sowa @

  Tak to prawda. I w drugą stronę: gdzie znaleźć dziewczynę wierzącą co nie lata co sobotę do klubów i na dodatek dopasowaną charakterem?

  Ale charakter to nie wszystko. Ważne jest aby wspólnie prowadzić dom, umieć rozwiązywać problemy.

 38. Boydar said

  Panie Sowa…

  Żyd dobrze wiedział co chce osiągnąć, rozpier.dalając gojowi Rodzinę i wszystkie podstawowe pojęcia i wartości stanowiące o przyszłości.

  A myśmy za „dotacje” oddali swoją przyszłość. Swoją, qurwa, żeby swoją, ale przede wszystkim tych dzieci !

  A, prawda, dzieci ma nie być, to przecież tylko kłopot. No to przepraszam, zapędziłem się.

 39. Boydar said

  @ (8)

  Rozdział III
  „… ludność tego obszaru składa się z Polaków i Żydów …”

  I nie chodzi o jednego żyda na dziesięciu Polaków, chodzi o 1:4, a może i średnio 1:3. Miejscami 1:2 !!! Doskonale zorganizowanych i z ogromnym przebiciem na decyzje.

  To jest ten „bilans otwarcia” z którym musiał zmierzyć się Stalin.

  A te „sześć milionów” to próba zamaskowania faktu, że NIC się nie zmieniło. Hologeszeft to tylko produkcja mydła, dlatego jest tak dmuchany; bo oni się mydlą „o naprawdę duże pieniądze”, a nie jakieś marne 300 dużych baniek czy nawet miliard. Polska na własność jest warta ix razy tyle.

 40. Plausi said

  Laboratorium globalizacji

  @29, VAT

  Szwecja to taki rezerwat do testowania rozwiązań dla globalizacji

  patrz też

  https://marucha.wordpress.com/2018/08/15/szwedzkie-panstwo-musi-upasc-reakcja-wladz-na-masowe-palenie-samochodow-mowi-sama-za-siebie/#comment-775298

  a więc testowanie elektronicznego „pieniądza”, hodowli niewolników, intenetyzacji. Chodzi o testowanie rozwiązań w skali półtechnicznej, bardzo rozsądne, jeśli chce się uniknąć problemów.

  Ojciec chrzestny Komicji Europejskiej tak określa sposób postępowania reżymu UE:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#RezymUE

  i przecie nikogo ta publicznie zapowiedziana chucpa nie poruszyła do dziś, przeciwnie, ludność UE uznała go za właściwego kondfidenta do roli przewodzenia UE.

  Używamy celowo terminu reżym, gdyż UE nie jest nawet tą zdegenerowaną demokracją parlamentarną, jaku to w kraju mamy

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  jeden ze znawców prawa międzynarodowego określa UE jako tyranię i znajduje na to dowody.

  Niewiele by osiągnęli globaliści, gdyby nie mogli polegać na swych konfidentach w okupowanych przez UE krajach:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

 41. VAV said

 42. Lipski said

  Jestem gojem.Mam 14 (test,biologiczne dzieci).14 wnuków. Plus 4 dzieci w różnych krajach-którym na odległość, pomagałem przez Western Union.Oficjałnie.

  Jestem z epoki PRL,w której płaciłem 60 % podatków,jako 20 latek już miałem 3 dzieci i zakupiony domek z ogrodem za pensję w dolarach. Specjalizacja:skrzypek wirtuoz.Zarabiałem od 7 roku życia.Nawet pomagałem ojcu czy matce….w złotówkach.

  W przerwach, w koncertach…w liceum muzycznym, roznosiłem mleko i pieczywo ,od 2.30-6.00.Bez dnia wolnego.W PRL.Chciałem sukcesów na koncertach w walucie ale i forsy z normalnej pracy.

  To było możliwe.

  Dzisiaj jest łatwiej w Polsce pod dyktaturą Izraela i jej kolonii…Polska?Tak ale brakuje odważnych facetów w Polsce, gotowych porwać swoją Panią. partnerkę, żonę, dziewczynę .Dla ślubu.

  Z maksymalnym ryzykiem.

  12 lat temu poznałem u Gajowego(!) i Gadu Gadu pewną Panią z Poznania.Dałem ogłoszenie w internecie:

  „Szukam Panią(do rocznika 1975 czyli 25 lat młodszą) ślub natychmiast ale w Berlinie. Wolnego stanu. Zaakceptuję jej dzieci.Tel.

  Mam z Panią,5 dzieci,w myśl haseł Partii(uśmiech)PZPR….planu 5 letniego.

  Do 34-39.
  Polki są mistrzyniami w całej Europie w rodzeniu dzieci,w tym 17-19 letnie.kobiety ale …w Wielkiej Brytanii, pomimo podwójnego paszportu dla dziecka.Nawet Panie z Pakistanu i Indii nie mają szans.

  Panowie,ratować Polskę przed zagładą.Każdy Polak po 18 roku życia-do 75 roku życia musi mieć minimum 2 dzieci.

 43. Lily said

  Re 7; Kojak
  Przed wyborami samorzadowymi w W-wie,
  kandydat na stolek preZydenta P.J,
  oswiadczyl.
  „Marzy mnie sie Warszawa wielokulturowa”.
  Likwidowanie panstw narodowych,to jedno
  z glownych zadan NWO, (nowego porzadku
  na swiecie) a multi-kulti jest sposobem na to.

 44. Marucha said

  Panie Lipski,
  O posiadaniu dzieci decydują, niestety, kobiety.
  Pan sobie może ich narobić, ile chce – a kobieta pójdzie do ginekologa i ten jej „bezboleśnie przywróci miesiączkę”.

 45. Boydar said

  No i co, zrobimy piętnaścioro dzieci, a ten pier/dolony Moloch triumfalnie je wszystkie wchłonie. To nie tak Panowie, nie tak !

 46. revers said

  „Joanna Teglund, która wyemigrowała do Szwecji w latach 80. ubiegłego wieku, przez wiele lat pracowała tam w instytucjach państwowych zajmujących się imigrantami. Zna więc problem imigracji niejako z pierwszej ręki. Jest bardzo zaskoczona tym, w jakim tempie, w Polsce za rządów PiS zachodzą te przemiany, związane z imigracją, które obserwowała w Szwecji przez 30 lat. Tempo tych zmian jest nieporównywalne do żadnego kraju Europy Zachodniej.”

  http://dzienniknarodowy.pl/teglund-otwarcie-granic-polsce-dla-imigrantow-autostrada/?fbclid=IwAR0_nZTCwnoljGP5SLXaZNpLue3-woUAOYV_6lDsg3Iq4YjoinQXbgVa-ZQ

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: