Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Między politycznym eskapizmem…
  Carlos o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Barbara Chojnacka o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Bezpartyjna o Przyczyny zwiększających się w…
  Bezpartyjna o Mądry głupiemu (niestety)…
  Jaron o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  sanning o Między politycznym eskapizmem…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Maverick o Wolne tematy (46 – …
  Jaron o Przyczyny zwiększających się w…
  Boydar o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  . o Między politycznym eskapizmem…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Boydar o Mądry głupiemu (niestety)…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Pisowcy nadal wspieraj banderowską prasę

Posted by Marucha w dniu 2018-11-20 (Wtorek)

Ta skorumpowana klika pisuarowska, ciągle zwiększa dotacje na banderowską propagandę w Polsce.

Struktury rządowe kneblują usta Kresowianom, natomiast z taką samą determinacją, z jaką zwalczają środowiska kresowe, wspierają banderowców – mówi portalowi Kresy.pl prof. Włodzimierz Osadczy, komentując hojne wsparcie od rządu dla ukraińskojęzycznych mediów w Polsce, które m.in. wychwalały banderyzm czy podważały ludobójstwo na Kresach.

Jak informowaliśmy, w 2018 roku organizacjom ukraińskim w Polsce ze środków MSWiA przyznano ponad 2,2 mln zł, dużo więcej niż poprzednio. Ponad 600 tys. zł wyasygnowano na ukraińskojęzyczne media i audycje w Polsce, m.in. 430 tys. zł na ukraiński tygodnik „Nasze Słowo”, gdzie publikowano artykuły zawierające antypolską propagandę. Związek Ukraińców w Polsce otrzymuje coraz większe dotacje z budżetu państwa polskiego.

Rząd PiS kolejny raz przyznał dotację z pieniędzy polskich podatników portalowi dla Ukraińców w Polsce PROstir.pl, prowadzonemu przez ukraińskiego dziennikarza Ihora Isajewa, znanego m.in. z nazywania Marszu Żołnierzy Wyklętych marszem „faszystów”, porównywania Polaków do zwierząt czy przygotowywania wulgarnych antypisowskich przypinek. Ze środków MSWiA przeznaczonych na mniejszości narodowe i etniczne w Polsce otrzymał 40 tys. zł. Sprawę jako pierwszy opisał i nagłośnił portal Kresy.pl.

PS. Jak można nienawidzić własnego narodu, by wspierać banderyzm w Polsce. Pieniądze nasze są wydawane na naszych obecnie największych wrogów z którymi wcześniej czy później będziemy musieli stoczyć wojnę min. o pamięć tysięcy pomordowanych naszych rodaków. Ci spadkobiercy zbrodniarzy jawnie domagają się zajęcia Polski południowo wschodniej.

Gdzie trolle pisuarowskie z tego portalu – Hasky, Kula Lis, Agnieszka S. Jak wam nie wstyd bronić tak podłego, podstępnego rządu. Co Wam zrobiły złego pomordowane w studniach, powieszone na drutach kolczastych, wycięte z łona matki polskie dzieci, żeby o nich dzisiaj się nie upominać, przymykać oko na działania wyjątkowo antypolskiej bandy od Kalsteina.

zw
http://wrzodakz.neon24.pl

Komentarz od goszczącego czasami na łamach gajówki p. Jarka Ruszkiewicza:

Panie Zygmuncie
Jak Pan może wymagać wstydu od trolli partii, która leży plackiem przed Żydami?
Dla nich takie pojęcia jak wstyd czy honor nie istnieją. Liczy się tylko interes syjonu, któremu gorliwie służą.

Komentarzy 10 to “Pisowcy nadal wspieraj banderowską prasę”

 1. Tymek said

  Banderowcom i budowniczym POLIN brakuje już tylko jednego – Stepana Bandery. Czekają aż jego współczesne wcielenie wejdzie na mównicę i krzyknie – „Rezać Lachy!

 2. lopek said

  Kiedy grandziarz zza wielkiej wody planował wskrzeszenie swojego, krwawego narzędzia zwanego Banderlandem – to ster atrapy Polski musiał najpierw obsadzić żydokomuną z ukraińskim korzeniami – i stało się.
  Wniosek?
  W tej sytuacji – zorganizować powtórkę z Wołynia w dzisiejszej atrapie Polski – to dla polskojęzycznej żydokomuny trzęsącej obecną atrapą Polski – małe piwo. Kto więc wtedy obroni Polaków – no kto?

 3. Moher49 said

  PiS to partia szabesgojów i idiotów, którzy tego tego nie widzą. Wraz ze ślepymi Ukraińcami budują tutaj współczesną Chazarię, bo tamta za oceanem ledwo dyszy i wkrótce się wykończy. Na wschodzie Ukrainy działa już synagoga szatana.

 4. Kojak said

  Od dawna wiadomo ze zydowskie ladaki z PYYSSS to zaciekli propogatorzy i sponsorzy zbrodniarzy i bandziorow z UPA ! Marszalkim Sejmu jest banderowska kreatura niejaki Kuchcinski !!! To pisowskie bydlaki bydlaki wywiezli przeciez 4 miliardow zlotych gnidom z UPA rzadzcym na UKrainie ! Tego kryminalnego wyczynu w tajemnicy przed ludzimi dokonal degenerat i zwyrodnialec DUDA ! Sprawa sie rypla bo bandziory z UPA rzadzace Ukraina puscili wiesci o zlodziejskim darze degenerata DUDY !

 5. Gość said

  PiS traktujcie poi angielsku. Słowo „pis” w języku angielskim znaczy mocz, siki.
  Na to to robactwo żydo-chazarskie zasługuje.

 6. piwowar said

  Gościu:

  Jest jeszcze Manneken Pis. Sikający chłopiec. Nomen omen w brukseli.

  (Gajowy sam własnoręcznie zachecał Piwowara, aby ów zabierał głos, zwłaszcza nieproszony. Zobaczymy, co z tego wyniknie)

 7. lewarek.pl said

  Dla mnie jest tylko niejasne, czy pisowska władza w dawaniu dupy Ukrainie wykonuje nakazy płynące z Waszyngtonu (Tel Avivu, ale to to samo), czy też ulega silnemu banderowskiemu (ukraińskiemu, ale w tym wypadku to to samo) lobby we własnym gronie. Ewentualnie, jakby to podzielić na procenty. Przywiązanie do giedroycizmu odrzucam – tym może napawać się jakiś tam Targalski czy jemu podobni niepełnosprawni, ale politycy nie mają złudzeń.

 8. Joung said

  A wiec jaki sie wniosek nasuwa Panstwu.””’Proste rozwiazanie ”””””rezac politykow
  Gdyz to poprostu jest ”””””””banda idiotow ””I nie tylko tylko zwyklych ”””’skurwieli I szmat.O nie przystoi OK.
  To oni nas z KASUJA co wlasnie to robia Spiacy narodzie POLSKI
  Otumaniony ””pseudo=demokracja ===talmudyczna.

 9. Film zbanowany na YT po 13 min. said

  https://www.cda.pl/video/279187366?wersja=1080p

 10. ryszard w swetrze said

  re 5- a co znaczy kacap taki ruski ..?

Sorry, the comment form is closed at this time.