Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Unia Europejska atakuje Węgry…
  Tekla o Unia Europejska atakuje Węgry…
  anty o Przepisy o sygnalistach coraz…
  revers o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Kar o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  I*** o Wolne tematy (43 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (43 – …
  Tadeusz o Przepisy o sygnalistach coraz…
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Voodoosch o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Imperium zła na drodze do samounicestwienia

Posted by Marucha w dniu 2018-11-21 (Środa)

O ile rozpad sowieckiego imperium zła odbył się w miarę pokojowo, o tyle zarówno niemieckie (III Rzesza), jak i amerykańskie (USA) jego odpowiedniki charakteryzują się obłędem swych przywódców.

Porównując następujący upadek amerykańskiego imperium do ostatnich dni III Rzeszy, Andre Damond wskazuje na podobieństwa łączące te dwa okresy:
>https://russia-insider.com/en/bipartisan-panel-us-must-prepare-horrendous-devastating-war-russia-and-china/ri25414.

O ile rozpad sowieckiego imperium zła odbył się w miarę pokojowo, o tyle zarówno niemieckie (III Rzesza), jak i amerykańskie (USA) jego odpowiedniki charakteryzują się obłędem swych przywódców.

Hitler uznał, że klęska Niemiec w II wojnie światowej stanowi dowód słabości „wielkiego narodu niemieckiego” i swymi końcowymi posunięciami starał się doprowadzić do jego anihilacji, jako niegodnego „idei narodowego socjalizmu”.

W podobnym amoku znajdują się dziś amerykańskie elity. Nie mogąc pogodzić się z klęską NWO, świadomie dążą do totalnej konfrontacji z „niepokornymi” państwami, takimi jak Chiny i Rosja.

W ostatni wtorek dwupartyjna komisja kongresu USA opublikowała obszerny raport wzywający do „niszczycielskiej wojny” z tymi mocarstwami, wspierając ideologicznie i prawnie, przygotowania Pentagonu do tegoż „wyczynu” ( patrz powyższy link).
[Powtórzmy: KOMISJA KONGRESU. Nie jakiś pojebany dziennikarzyna albo blogerka – admin]

Przy czym raport przewiduje ogromne straty i zniszczenia, również po amerykańskie stronie, wzywając do totalnej mobilizacji sił i środków społeczeństwa. Na dodatek w „szanownym” kongresie USA nie znalazł się nikt, kto by zakwestionował samą zasadność parcia ku wojnie, która zapewne spowoduje totalne zniszczenie naszego globu.

Bez względu na to jak bardzo „szlachetne” są motywy amerykańskich elit w dążeniu do tego konfliktu zbrojnego, swoim postępowaniem i postawą dają one dobitny dowód swego totalnego zła, a także pełnego obłędu. Najgroźniejsze jest jednak to, że informacje o tych przygotowaniach nie obchodzą amerykańskiego społeczeństwa, sceptycznie odnoszącego się do takich oficjalnych przecież informacji i całkowicie zaabsorbowanego plotkami i innymi „nowościami” z brukowych mediów głównego nurtu.

Płonną jest więc nadzieja, na to że społeczeństwo pozbędzie się swych szalonych i zbrodniczych elit zanim będzie za późno.

Pozostaje więc alternatywa zaanonsowana niedawno przez Putina, że w razie ataku na Federację agresor zostanie natychmiast unicestwiony i „wysłany do piekła”. Co prawda nie wymienił on go z imienia, ale wiadomo, że mowa była o USA i jego zidiociałym i zdegenerowanym społeczeństwie. Przy czym mało jest pocieszająca druga uwaga Putina, że „my” (Rosjanie), a zapewne i reszta Ludzkości, jako męczennicy pójdziemy do Nieba.

Jaki by scenariusz nie został wypełniony, jedno nie ulega wątpliwości, Zachodnie Imperium Zła musi zostać unicestwione dla dobra Ludzkości, czy to tej doczesnej czy też transcendentalnej.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 12 do “Imperium zła na drodze do samounicestwienia”

 1. Kojak said

  Gnidy z Usraela zyja chyba w matriksie ! Lajdaki przyzwyczaily sie bowiem ze wojny zawsze rozgrywaja poza swoim terytorium ! Tym razem mimo ze polskie kurwy widomego pochodzenia z Polski chca zrObic spalona ziemie i spalone ludzie mieso w przyszlej wojnie to im sie nie uda ! Wojna jednak zetrze amerykanskich bydlakow z powierzchni ziemi ! Wystarczy zeby Putin pierdolnal w Yellovstone i po zawodach !

 2. lewarek.pl said

  „Zachodnie Imperium Zła musi zostać unicestwione dla dobra Ludzkości”

  No, musi. Powinno. Ale daleka do tego droga i obrona przed unicestwieniem będzie zacięta.
  Poza tym czy mamy pewność, że po nim nastanie Imperium Dobra?
  Akurat.

 3. peacelover said

  …slusznie !!! slusznie !!!

  tylko problem w tym , ze w tej naszej hameryce zyje spora liczba calkiem pozadnych ludzi !

  Nie sadze, ze prze likwidacje tych lepszych cos sie poprawi !!! Trzeba likwidowac sk*rwysynstwo !! i,,, z tym sie zgadzam !!!!

  To samo dotyczy Polski !!!

  A za sk*rwysynstwem trzeba sie rozgladac !!!! szczegolnie tym pejsatym !!!! I….. w leb …..na odlew i….czym sie da !!!!!!!!!

 4. @ 1. Lewarek
  „Poza tym czy mamy pewność, że po nim nastanie Imperium Dobra?”
  Jeżeli Autor uważa RKM/hazaraków – oraz następstwa ich działań – za „Zachodnie Imperium Zła”,
  to możemy mieć tę pewność, że po nim nastanie przynajmniej Imperium Lepsze!

 5. W artykule p. Ignacego Nowopolskiego znalazły się przykre nieścisłości, niestety – pozwalam sobie wprowadzić kilka poprawek, dla dobra następnych czytelników:

  „W podobnym amoku znajdują się dziś amerykańskie elity. Nie mogąc pogodzić się z klęską NWO, świadomie dążą do totalnej konfrontacji z „niepokornymi” państwami, takimi jak Chiny i Rosja.”
  Powinno być: W podobnym amoku znajdują się dziś Usraelskie elity. Napawając się rozkoszą z postępów NWO, świadomie dążą do totalnej konfrontacji (…)

  ” Na dodatek w „szanownym” kongresie USA nie znalazł się nikt, kto by zakwestionował samą zasadność parcia ku wojnie, która zapewne spowoduje totalne zniszczenie naszego globu.”
  Powinno być: Na dodatek w „szanownym” Kongresie USraela nie znalazł się nikt, kto by zakwestionował samą zasadność parcia ku wojnie, która zapewne spowoduje totalną depopulację naszego globu, zapewniając pole do rozwoju RKM/hazarakom.

  „Bez względu na to jak bardzo „szlachetne” są motywy amerykańskich elit w dążeniu do tego konfliktu zbrojnego, swoim postępowaniem i postawą dają one dobitny dowód swego totalnego zła, a także pełnego obłędu.”
  Powinno być: Bez względu na to jak bardzo „szlachetne” są motywy USraelskich elit w dążeniu do tego konfliktu zbrojnego, swoim postępowaniem i postawą dają one dobitny dowód swego totalnego zła, a także pełnej skuteczności akcji „chrześcijaństwo → kapitalizm → komunizm → globalizacja → depopulacja.

 6. revers said

  lub furia impertaora i zaplanowany chaos ..

  https://pracownia4.wordpress.com/2014/08/15/furia-imperatora-niech-na-swiecie-zapanuje-chaos/?fbclid=IwAR3f1QpPOGvEIclom6Pa9Zfj0mmhae2FtRQtCpAjFQVeCelMn4VwsuiPJUs

  ale elity maja sie dobrze bo na mathattanie powstaja darmowe kliniki lekarskie, gdy na bronksach nie nadarza sie leczyc ludzi, zamykane sa publiczne szpitale. Skad to Polak zna?, walczacy na codzien z komuna.

  Lub inne koszamrki miast sukcesu jak Detroit …

  „W onegdaj wielkim Detroit z czasów przemysłowej Ameryki czysta woda jest odcięta dziesiątkom tysięcy ubogich obywateli, którzy nie są w stanie płacić za podstawowe usługi. W środku lata miejskie rodziny muszą załatwiać się na korytarzach, w zaułkach i pustostanach. Z braku wody toalety są zatkane, dzieci nie są myte. Roscoe, mistrz hydraulik mówi, że ilość pracy przekracza jego możliwości.

  Według naszych słynnych ekonomistów, gospodarka Detroit „wraca do normy… zyski rosną, to tylko ludzie cierpią”. Produktywność wzrosła dwukrotnie, spekulanci są usatysfakcjonowani. Emerytury są obniżone, a płace spadły, ale Detroit Tigers jest na pierwszym miejscu w rozgrywkach ligowych.

  Szpitale publiczne wszędzie są zamykane. W Bronksie i Brooklynie pogotowia są zatłoczone. Chaos! Stażyści pracują na 36-godzinnych zmianach… a chorzy i okaleczeni próbują uzyskać pomoc od przepracowanych i niedospanych lekarzy. Tymczasem na Manhattanie mnożą się prywatne kliniki i pełnopłatne ekskluzywne praktyki lekarskie dla elity.”

 7. Dzis ogladalem program Salmonda, takiego Szkota, ktory byl politykiem w Szkocji ale sie zdenerwowal i ma teraz wlasny blog, dosc ciekawy, jesli kogos interesuja sprawy Szkocji.
  Ale dzis Salmond mial wywiad z takim drugim Szkotem, ktory nie wytrzymal i na starosc sie przeniosl z Anglii do Szkocji.
  Dwaj starsi panowie rozprawiali oczywiscie o Brexit.
  Ale co mnie uderzylo.
  Obaj panowie doszli do wniosku, ze od jakiegos czasu ogromnie wzroslo niezadowolenie narodow odnosnie przywodcow. Odnosi sie to i do Anglii i do USA i do Francji, Hiszpanii a i z Italia roznie bywa.
  I tu panowie wymienili Clintonow, Obame i ‚niepoczytalnego’ wariata Trumpa a takze angielskich ‚wodzow; od Tony Blaira poprzez Johnsona, Camerona, Terese May .
  Dopoki bylo u Anglosasow w miare ‚przytulnie’ i ludzie mieli co jesc – malo wyborcow interesowalo sie polityka i blazenada rzadow.
  Reagan mial jeszcze dosc duza popularnosc, sklepikara Margaret Thatcher potrafila jeszcze zacmic czesc spoleczenstwa i zachecac do kapitalizmu… ale teraz coraz wiecej niezadowolonych ludzi na ulicach; Francja od lat na demonstryje glosno i publicznie i mimo stanu wyjatkowego we Francji, ktory trwa juz ponad dwa lata, we Francji ciagle wrze; chodzi o glupie reformy socjalne.
  Tak sobie mysle, ze te dwa Szkoty mialy duzo racji.
  Cos jest nie tak, i jest duzo niepokoju w spoleczenstwach zachodnich.

 8. lopek said

  „Zachodnie Imperium Zła musi zostać unicestwione dla dobra Ludzkości, czy to tej doczesnej czy też transcendentalnej.”
  ========
  Kto niby ma unicestwić – jak wyżej? To pupil Szatana rządzi na Ziemi w ramach wyznaczony mu przez Boga i to właśnie ten pupil może zrobić gorącą III WŚ – ale zrobi ją tylko wtedy – kiedy jego V kolumny w poszczególnych krajach świata będą kontrolować na bieżąco zaistniałe sytuacje. Słowem – ewentualna, gorąca III WŚ – też będzie ustawką pupili Szatana aby wymordować – kogo oni uważać będą za stosowne – i tyle. Zresztą – jednostronna wojna – specyficznego typu – pupili Szatana z ludzkością stworzoną przez Boga ciągle trwa.
  Wniosek?
  Człowiek nie jest partnerem dla Szatana – dlatego Bóg Ojciec przysłał kiedyś na Ziemię swojego Syna Jezusa Chrystusa – aby On nauczył ludzi – jak maja postępować w stosunkach między sobą i między sobą – a pupilami Szatana.
  Na koniec – człowiek musi tak postępować (po to Bóg go stworzył) aby pupil Szatana był wobec niego bezsilny a wtedy sam odejdzie do Piekła – bo stamtąd kiedyś na Ziemię wypełznął.

 9. Voodoosch said

  USA jak bedzie upadac to z przytupem. Ich ostatnia (pierwsza zreszta tez) nadzieja to wywoalnie jakiegos ogolnoswiatowego konfliktu i to tez zrobia , jak beda pod sciana, bo tym krajem rzadza scierwa.

 10. Plausi said

  Weryfikacja pojęć

  ” rozpad sowieckiego imperium zła odbył się w miarę pokojowo”, ciekawe jak w takim razie nazwać twór po rozpadzie, tę domenę tzw. oligarchów ? No cóż, oligarchowie prowadzili dopiero wojnę o wszelkie wypracowane dobra i to nie bez udziału „obłędu przy-wódców” n.p. Jelcyna, które jak mało kto zasłużył na tytuł przy-wódce. Czy rozkradanie narodowego majątku przez oligarchów, regularna wojna o dobra z licznymi ofiarami śmiertelnymi, sterowanych zresztą przez obcy kapitał, ma coś wspólnego z rosądkiem, to mielibyśmy niejakie wątpliwości ?

  „zarówno niemieckie (III Rzesza), jak i amerykańskie (USA) jego odpowiedniki charakteryzują się obłędem swych przywódców.”, w przypadku III Rzeszy chodziło o całkiem racjonalne wstrzymanie agresji, aby wynegocjować dla siebie możliwie korzystne warunki, MWF był wszakże zdecydowany zlikwidować swych wspólników i wykonawców II Wojny, zatrzeć niejako ślady, die inscenizacja pod nazwą przemysłu holokasustu czekała tylko na swój występ.

  Jeśli chodzi o USA to też nie dostrzegamy tam żadnego obłędu, a zwalczanie się przynajmniej dwóch, jak nie więcej, elit, które usiłują wydusić z sytuacji możliwie wiele korzyści dla siebei, znakomicie wiedząc, że twór stowrzony przed ok. dwoma wiekami jesst przeżytkiem, a więc każdy usiłuje rabować ile może, to samo zachowanie, co w procesie rozpadu ZSRR. Wojny mają za zadanie jedynie przedłużyć okres imperium USA, ale nie zarzymać, to wie każdy.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  USA są przeżytkiem, co Macron niedwuznacznie oświadczył, wzywając do budowy armii UE przed zagrożeniem ze strony USA, które dla UE jest daleko bardziej realne, niż ze strony Rosji, w przypadku Chin nie bylibyśmy już tak pewni.

  Im Polacy to szybciej zrozumieją i wypędzą wojska i agenturę USA z Polski, agenturę UE przy tym, tym większe są szansy przetwania naszego kraju jako państwo i uniknięcie zagłady. Polska jest od swego powstania przed 100 laty państwem buforowym, co wymaga niebywałej zręczności politycznej i dyplomatycznej, a nie psiej służalności, jaką stwierdzamy w przypadku tego PO.PiSu SLD, PSL, SP i podobnej hołoty zainstalowanej na potrzeby etapu, jedynie w ostatnich paru latach były to Palikokoty, chór mieszany Kukiza czy wreszcie nowoczesny dwór pod hasłem Petru. Czy potrzeba lepszego dowodu na zgniliznę politycznego systemu w Polsce, jak te trzy zjawiska na potrzeby chwili ? Czy potrzeba lepszego dowodu na niedojrzałość polskich niedojd politycznych, jak wyborcy tych trzech na szybko skleconych atrap ? Naturalnie PO.PiS jest taką samą atrapą polityczną, tyle że wyznaczono im dłuższe okresy półrożpadu.

 11. Barnaba said

  Nie rozumiem takiej strategii. Po co uderzac w PSA ( Ameryke) skoro psem wywija OGON ( Izrael)? Uderzenie i likwidacja gownianego panstewka / przy obecnych srodkach zniszczenia to moment !/ nie spowoduje odwetu amerykanow, bo juz nie bedzie po co?
  MoglbyTO zrobic S t w o r c a, bez czekanie na unicestwienie Globu, w wyniku konfliktu nuklearnego? Na nasze nieszczescie MY nie znamy Bozej kalkulacji, stad jest jak widzimy. Natomiast LUDZIE juz dawno powinni pojsc po rozum do glowy / gdyby go przypadkiem zgubili w praniu!?

 12. @ 11. Barnaba
  „Na nasze nieszczescie MY nie znamy Bozej kalkulacji, stad jest jak widzimy.”
  Tak, nie znamy – ale bez trudu możemy przewidzieć kalkulacje Jehowy względem Goyim…
  Wystarczy choćby przekartkować Stary Testament – albo zastanowić się nad tym, co jeszcze
  pozostało do zrealizowania z „Protokołów Mędrców Syjonu”.

Sorry, the comment form is closed at this time.