Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Listwa o List przełożonego generalnego…
  I*** o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Netanjahu: Izrael nie podpisze globalnego paktu migracyjnego. Musi chronić swoje granice.

Posted by Marucha w dniu 2018-11-21 (Środa)

Premier Izraela Binjamin Netanjahu ogłosił dzisiaj, że Izrael nie przystąpi do globalnego paktu migracyjnego ONZ, który zostanie podpisany w przyszłym miesiącu w Marrakeszu w Maroku przez większość światowych rządów.

– Poinstruowałem Ministerstwo Spraw Zagranicznych, by ogłosił, że Izrael nie weźmie udziału [w spotkaniu w Marrakeszu] i nie podpisze paktu o migracji – powiedział Netanjahu w oświadczeniu dla prasy. – Mamy obowiązek chronić nasze granice przed nielegalnymi infiltratorami. Tak właśnie zrobiliśmy, i to będziemy robić dalej.

Antagonizm w Izraelu w stosunku do nielegalnych migrantów uległ w ostatnich latach zaostrzeniu. Według sondażu Pew Research Center z zeszłego miesiąca, 57 % Izraelczyków jest przeciwnych przyjmowaniu uchodźców uciekających przed wojną i konfliktami.

Nielegalna imigracja z Afryki do Izraela (często określana również jako infiltracja przez izraelskie media oraz przez izraelskie organizacje rządowe) odnosi się do nasilonych w drugiej połowie lat 2000 przyjazdów obywateli Afryki wjeżdżających do Izraela z naruszeniem prawa izraelskiego. Dokonywało się to głównie przez granicę między Izraelem a Egiptem. Zgodnie z danymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Izraela 26 635 osób przybyło nielegalnie w ten sposób do lipca 2010 r. a ponad 55 000 do stycznia 2012 r. Próbując ograniczyć napływ, Izrael skonstruował ogrodzenie, która zostało ukończone w grudniu 2013 r. Według stanu na styczeń 2018 r. z danych Urzędu ds. Ludności i Imigracji (PIBA) wynika, iż w Izraelu przebywa 37288 imigrantów z Afryki, nie licząc dzieci urodzonych przez imigrantów już na miejscu.

Wysoki Trybunał Sprawiedliwości w tym roku storpedował rządowe plany więzienia lub deportacji migrantów, stwierdzając, że należy znaleźć rozwiązanie zgodne z międzynarodowymi normami. [Ujj, bo uwierzę… – admin]

Za: timesofisrael.com
http://dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 16 do “Netanjahu: Izrael nie podpisze globalnego paktu migracyjnego. Musi chronić swoje granice.”

 1. Kwal said

  I to jest powód dla którego PIS też nie podpisze…POLIN blisko…

 2. Zerohero said

  „37288 imigrantów z Afryki” – policzyli co do sztuki. Tyle to (plus/minus) euro-PEJSKI kraj o liczbie ludności podobnej jak Izrael (np. Szwecja) wciąga w kwartał przy aplauzie mediów, władz i rzesz pożytecznych idiotów.

 3. Dziadzius said

  Co wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie.
  Ta postawa Izraela powinna byc postawa kazdego wolnego i niepodleglego i suwerennego panstwa- ktore chce nadal zostac wolnym i niepodleglym i suwerennym. Boze pomoz nam wydrzec sie z UniiJewropejskiej i odzyskac nasza prawdziwa niepodleglosc.

 4. JADAM said

  Hej , Mateusz , hejże ha
  Zrób to samo
  To co ja

  (BIBI )
  😉

 5. revers said

  I wie dlaczego, wiedza tez inni …
  .https://www.youtube.com/watch?v=5WRszRZBfYw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Q4-WVsAqKPEj8wjVUa-ktA9uEMPkmWxmRZYSnT95ga1eeamNJQIWt-i0

 6. Ale jaja!
  Izrael nie ma zatwierdzonych zadnych granic! Nie ma konstytucji i nie m zatwierdzonej stolicy.
  Gowno nie panstwo.
  A sie rzadzi.

  Ukraina tez nie ma zatwierdzonych granic. Stodola. Kazdy moze wlezc.

 7. Martusia said

  Wegry na pewno nie podpisza, Stany tez wzorem Bibiego , nie podpisza zadnych tam migracyjnych paktow. Tak ponformowaly medny. No, gdzie takie szanowane dwa, ale jednak jednojajowe mocarstwa moglyby sie zgodzic, zeby jakies gowna dyktowaly im polityke, szczegolnie emigracyjna.
  Kaczorstwo wiadomo , ze podpisze, kazdy dokument bez czytania wystarczy, ze szpony wskaza im miejsce do zlozenia sygnatury. Ale mamy pecha., ze takie tatalajstwo reprezentuje nas, bo sek w tym, ze nie kojarza sie tylko zPolactfem.

 8. 7
  Martusia
  Tak naprawde to nie ma to zadnego znaczenia, co kto podpisze.
  Chodzi przeciez o to, zeby nie bylo antysemityzmu.
  Oprocz zydow- NIKT nie ma prawa emigrowac.
  Polska nie przyjela nawet chrzescijan z Bliskiego Wschodu.
  Ale mamy ponad 6 milionow banderowcow w kraju.
  I tysiace izraelitow na polskich paszportach.
  I amerykanskie bazy wojenne. I obca armie.
  Wegry tez przyjmuja tylko zydow.

 9. Moher49 said

  Za panią matką idzie pacierz gładko. Nie podpisze Trump, Netaniahuy to my też.

 10. lopek said

  „Wysoki Trybunał Sprawiedliwości w tym roku storpedował rządowe plany więzienia lub deportacji migrantów, stwierdzając, że należy znaleźć rozwiązanie zgodne z międzynarodowymi normami.”
  ==========
  Ileż to roboty poprawić te – tzw. międzynarodowe normy tak – aby żaden znienawidzony goj nie miał wątpliwości, że jest tylko głupim gojem.

 11. Tymek said

  Dobry przykład – Polska też musi chronić swoje granice – każde pół żyda czy ćwierć banderowca – WON z Polski raz na zawsze !!!

 12. Andzia said

  Polskojęzyczni podpiszą jak dostaną takie polecenie. Co wolno wojewodzie, to nie tobie….

 13. Salcie said

  Podpiszą, nie podpiszą – wsio rawno…. my i tak musimy…
  …znaleźć szczęście w ramionach Judeopolonii 😦

  Poniżej ciekawe dywagacje dr nowopolskiego.

  ————————————

  Znaleźć szczęście w ramionach Judeopolonii

  „…..Mniej widocznym, ale za to najważniejszym problemem jest daleko posunięta degrengolada społeczeństw. Jej katalizatorem było zawsze i jest nadal plemię żmijowe, określające się mianem „narodu wybranego”. Jego przedstawiciele, uważając się za „wybranych” niezmiennie realizują swe „prawo” do danego im przez Boga świata, wraz ze wszystkim co się na nim znajduje, włączając w to człekopodobne bydło (gojów).

  Przy czym nadinterpretują oni swą ideologię (bo religią tego nazwać nie sposób), zakładając, że „wybrany” znaczy „lepszy”.

  Zamiary Stwórcy nie często są dla umysłu ludzkiego klarowne, w tym jednak wypadku nie ma wątpliwości. Jeśli Bóg zaplanował zbawienie Ludzkości poprzez męczeńską śmierć swego Syna, to do wykonania tego zadania musiał niewątpliwie wyselekcjonować (wybrać) najgorsze, a nie najlepsze ludzkie plemię. Konsekwencja tej prostej logiki jest dalekosiężna, a sam Zabawiciel wyartykułował pochodzenie plemienia następującym stwierdzeniem: „szatan jest waszym ojcem”.

  Gdziekolwiek i kiedykolwiek w historii plemię to pojawiało się, zawsze próbowało egzekwować wśród tubylczego bydła (gojów), swe niezbywalne prawa. Odruchy obronne zdrowych społeczeństw zwane są obecnie eufemistycznie „pogromami żydowskimi”……

  .http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/146237,znalezc-szczescie-w-ramionach-judeopolonii

 14. Tymek said

  Re. 12.

  Jak tylko przyjdą ujemne temperatury powietrza, mocz Jojne Danielsa (piSS) zamieni się w lód, a na wiosnę spłynie do ścieku, gdzie jest jego naturalne miejsce.

 15. Andzia said

  Izraelska policja aresztowała chrześcijańskich duchownych. Jak w Izraelu traktuje się mniejszości: https://www.youtube.com/watch?v=w73DcbcBojY

 16. Martusia said

  @8

  Ze, Zydy masowo ustawiaja sie przed polska ambasada w celu otrzymania paszportu to czytalam parokrotnie na ichniejszych mendach, Ostatnio pare dni temu chwalili sie, ze juz ponad 28 tys. „spadkobiercow” przodkow jest w posiadaniu tego dokumentu a dalsze tysiace sie ubiega. Praca tataljskich urzeednikow w ambasadze przebiega bez zaklocen, bo nie oskarzali ich o antysemityzm.
  Jesli chodzi o rezzunow, to nie tak dawno rozmawialam z siostra i poinfomowala ich, ze ich nie widzi (mieszka w Lesznie -poznanskie) i jest ich moze ok.1.5 mln. Z kolei znani narodowcy mowia o ponad dwumilionowej banderowskiej armii.
  Ach, dobrze to naszym irokezom nie wrozy, bo sadze, ze tak banderowo tak karawanowo wali do Polski, ze nie sposob sie doliczyc w kraju. na co oni licza, czego nie pilnuja wlasnych czarnoziemow, z ktorych mieliiby wyzsze utrzymanie? Maja jednak racje ci co podejrzewaja ich niecne zakusy, czyli wysiedlenie Polakow na zlewaki i tym samym poszerzenie wlasnego terytorium a chocby przez silowe zasiedlenie. Ten biznes co tak i zachlannie sciaga do „nisko” platnej pracy jeszcze bedzie wlasnych gardel bronil i wlasnych rodzin i moze nawet potomnych przed wydajnymi pracownikami spod banderowskiego sztandaru. Nikt niee mysli i nieuchronnej tragedii ani pracodawcy ani decydenci ani Polactfwo o jutrze, zyja jak te bydleta – dniem dzisiejszym. Zle to nam wrozy i chyba w niedlugie przyszlosci.

  Jedynie tak naprawde to Chiny maja jaja, poradzili sobie nawet z tubylczymi muzulmanami, edukuja ich w duchu zgodnym z wytycznymi partyjnymi bez wzgledu na sprzeciw oburzonej „opinii swiatowej” , odopwiadaja oburzonym zdecydowanie – precz to nasza wewnetrzna sprawa. Poza tym nie wpuszczaja „lekarzy, inzynierow i innych poszukiwanych fachowcow” w celi zintegrowania z chinskim spoleczenstwem. Nikt im to nawet nie odwazy sie to zaproponowac. Rosnie chinska potega i oni sobie poradza z tym wrzodem, nawet w skalo swiatowej. Chiny owszem poszukuja pracownikow, ale ruskich pilotow, bo sami nie potrafia nauczyc sie pilotazu w zaawansowanych technologicznie samolotach. To ich pieta Achillesowa, chyba jedyna.

Sorry, the comment form is closed at this time.