Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  NC o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  Piskorz o Szwecja: Wojsko rozlokowało si…
  Enya o Co jedzą Polacy?
  Jacek o Kolejny sukces przewoźnika lot…
  Zenon_K o Wolne tematy (4 – 2…
  bryś o Co jedzą Polacy?
  bryś o Co jedzą Polacy?
  Enya o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  Yagiel o Wolne tematy (4 – 2…
  Krzysztof M o Co jedzą Polacy?
  Ale dlaczego? o Rozpętał kampanię przeciwko kr…
  Bezpartyjna o Co jedzą Polacy?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 584 obserwujących.

Żydzi chcieli postawić muzeum. Mieszkańcy się zbuntowali. „Już płacimy za renowację ich cmentarzy, może wystarczy”

Posted by Marucha w dniu 2018-11-26 (Poniedziałek)

Doszło do blokady planowanego Muzeum Żydów w Białymstoku, społeczność żydowska jest oczywiście niepocieszona. A mieszkańcy mówią wprost: Stworzyć muzeum? Już płacimy za renowację ich cmentarzy, może wystarczy.

Budynek w którym miałoby się znaleźć muzeum Żydów. / fot. Prt Sc Google Maps.
A co z Muzeum Ofiar Żydowskiego UB?

Muzeum Żydów miałoby powstać w starym, zabytkowym budynku, który został przez władze miasta wskazany do rozbiórki. Ostatecznie wykonanie decyzji tej wstrzymano, a jeden z białostockich dziennikarzy wpadł na pomysł, by stworzyć w tym miejscu Muzeum Żydów, których przed wojną było w Białymstoku nawet 60 procent.

Mieszkańcy są jednak przeciwni budowie tego centrum, czemu wyraz dali w trakcie protestu w tym tygodniu.

– My chcemy żyć, jak w normalnych osiedlach. Mieć piaskownicę, żeby wnuki się gdzieś bawiły – mówiła jedna z mieszkanek w rozmowie z Radiem Białystok.

Mieszkańcy którzy rozmawiali z dyrektorem Zarządu Mienia Komunalnego wskazywali że są przeciwni budowaniu w tym miejscu muzeum, nie podkreślali jednak, że chodzi o Muzeum Żydów. Mieszkańcy zamiast muzeum woleliby wyburzenia budynku i stworzenia w tym miejscu parkingu.

– Co by było, gdyby Polacy chcieli stworzyć muzeum tuż przy bloku w Jerozolimie? – pytali podczas protestu mieszkańcy.

Z kolei w Internecie możemy przeczytać komentarze w stylu: Stworzyć muzeum? Już płacimy za renowację ich cmentarzy, może wystarczy.

Pomysłodawcy muzeum nie wiedzą skąd wezmą pieniądze, ale to dla nich nie problem, liczą że dostaną budynek niemal za darmo. Może dałoby się go przejąć za symboliczną złotówkę – mówi Lucy Lisowska z Żydowskiej Gminy Wyznaniowej. Dodaje, że na remont potrzeba by 2 milionów złotych, ale na razie o tym nie myśli.

Źródło: Radio Białystok/NaTemat/NCzas
https://nczas.com/

Kurwa, żeby najbogatszemu narodowi na kuli ziemskiej Polacy musieli budować muzea, odnawiać cmentarze, finansować szkoły, gazety, jakieś pierdolone obrządki – i jeszcze byli opluwani na każdym kroku przez np. takie przechodzone kurwy, jak Mossbacher czy Azari…
A poza tym jesteśmy suwerenni i niepodlegli.
Admin

Komentarzy 19 do “Żydzi chcieli postawić muzeum. Mieszkańcy się zbuntowali. „Już płacimy za renowację ich cmentarzy, może wystarczy””

 1. ? said

  Pejsate mogłyby mieć problem, jeśli np. jakiś prawosławny mieszkaniec osiedla by napisał, że poczuł się urażony. Wtedy mogą być jaja, bo to też mniejszość.

 2. Joung said

  POLACY a czemu ciagle jestescie tacy Poprawni politycznie wzgledem tych co was opluwaja na Swiecie I OKRADAJA.
  DOSC TEGO DOSC TEGO.Walic wpysk te ZAWSZONE gudlajstwo

 3. Tymek said

  Re. 2

  Tak jest, dość pasożydowania. Teraz będzie czas walenia po pyskach. Gonić gudłajstwo na cztery wiatry!

 4. Tymek said

  W Białymstoku prawie w ogóle nie ma przedwojennych budynków. Został tylko ten jeden. Wymyślono więc, że w tym budynku zrobi się żydowskie muzeum, żeby pokazać całemu światu, że w Białymstoku przed wojną siedzieli tylko żydzi. Potem przyszli Polacy i postawili bloki w których teraz mieszkają.

  Czyli z takiego podejścia wypływa prosty wniosek – Polacy okupują Białystok, w którym żydzi byli pierwszymi mieszkańcami. Będą padały takie same argumenty jak w przypadku Palestyńczyków. Bedzie się mówiło, że Polacy to Słowianie, tak jak Rosjanie, więc dosyć mają miejsca do mieszkania w Rosji, niech się tam wyprowadza i zostawią żydowski Białystok żydom. Tak samo pozbawiano miast Palestyńczyków, wyganiajac ich do arabskich braci w Libanie, Syrii czy Jordanii.

 5. Siekiera_Motyka said

  „Kurwa, żeby najbogatszemu narodowi na kuli ziemskiej Polacy musieli budować muzea, odnawiać cmentarze, finansować szkoły, gazety, jakieś pierdolone obrządki – i jeszcze byli opluwani na każdym kroku przez np. takie przechodzone kurwy, jak Mossbacher czy Azari…”

  Dokładnie. A dodatkowo, tak spokojnie się to dzieje.

  Widocznie Polacy nie kumają że te 3-6 miesięczne kolejki do doktora to częściowo koszt tego „spokojnego” pozwolenia by Polaków dojili z ostatniego grosz.

 6. lopek said

  „Żydzi chcieli postawić muzeum.”
  ========
  Chcieli czy chcą – bo to jest istotna różnica.
  Wniosek?
  Tak naprawdę – to pupil Szatana nie musi robić jakichś wolt z muzeami aby usprawiedliwić ewentualne zawłaszczenie bez reszty – terenu atrapy Polski. Pupil Szatana uważa, że Ziemia z wszystkim co na niej jest – należy do niego – i jeszcze nikt z ludzi stworzonych przez Boga – nie wytłumaczył skutecznie temuż pupilowi, że się on myli. Ba – nikt także nie wytłumaczył skutecznie pupilowi, że ludzie stworzeni przez boga to ludzie a niem bydło – więc może jednak pupil ma rację?

 7. Plausi said

  Nie ma żadnej religiii żydowskiej

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/09/znalezc-szczescie-w-ramionach-judeopolonii/#comment-791814

  „żydostwo, nie żadne tam syjonistyczne bandy, ale CAŁE żydostwo, to po prostu jedna wielka międzynarodowa sieć przestępcza”

  https://marucha.wordpress.com/2018/10/27/wynaradawiac-mozna-ale-tylko-polakow/#comment-788756

  powyższe tezy stanowią rezultat doświadczeń wielu lat z tymi koczownikami świata, dla których globalizacja jest jedynym celem, chodzi o globalizację ich struktur zbrodni, n.p.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Bardziej opornym, których powyższe jeszcze nie przekonuje, poleca się uwzględnić nieźle udokumentowane fakty

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  bowiem nie tylko w części koncepcyjnej likwidacji żydowskiego pospólstwa ale także w praktycznej odegrali bandyci żydowscy kluczową rolę. Zbroniarze żydowscy holokasutu nigdy nie byli prześladowani przez ich własną jurysdykcję, gdyż dowiedli, że osiągnęli wymagany poziom zbrodniczości, eliminując osobników z własnej grupy społecznej. Takie są bowiem pryncypie żydowskiej moralności, co umpliwiło selekcję najbardziej zbrodniczych elementów w tej społeczności.

 8. Roman K said

  W Bialymstoku ..nie chcom I nie bedom!!!!!!!!!

  A gdzie indziej….krew im oczami nie idzie..jedno wiecej, jedno mniej……a co loni bedom z tego miec, ze bedzie czy nie bedzie?????
  Zapytejcie pana Yaha…Cadyka z Radomska sie poradzcie….innych dupkow poradzcie…..nic raptownie:-_)_)___

 9. Piskorz said

  re 4 W 1913 r. w mieście żyło 61 500 Żydów, w 1921 r. – 39 602, a we wrześniu 1939 r. około 40 tysięcy. Przed wojną w Białymstoku było ponad 100 synagog, bóżnic i domów modlitwy”.
  I GÓWNO PRAWDA, że w B-stoku nie ma starych przedwojennych domów..Jest ich calkiem sporo…zależy o dzielnicy..!!

 10. Piskorz said

  re art Już płacimy za renowację ich cmentarzy, może wystarczy.” Słusznie…to i tak viel zu viel..! Niech sami płacą z swoje kirkuty.!!

 11. abcdef said

  Jak to było — Wyrzuć go drzwiami, a wejdzie oknem.

  Już na konferencji w Wersalu kotygent żydowskich doradców prez. Wilsona zagroził, że jeśli powstająca Polska nie udzieli specjalnych przywilejów mniejszości żydowskiej (własna jurysdykcja, podatkowanie, szkoły, etc) to Polska nie dostanie dostępu do morza, a Białystok (nie pamiętam, czy inne miasta także) uzyska prawa wolnego miasta.

  Nic nowego — ta sama, historycznie udokumentowana, impertynencja: my, współwłaściciele, współrządzący, nasz Polin. Odrażające plemię.

  ———–
  A ta jebana kurwa męska, Morawiecki, mówi o „wspólnym tworzeniu niepodległej Polski” i pierdolone polactwo łyka to jak świnia gówno.
  Admin

 12. Piskorz said

  re 11 Białystok był brany pod uwagę na pewno…nie wiem jak inne miasta.

 13. Lily said

  „Bedziemy budowac mosty dla wspolnej przyszlosci”.Szewach Weiss,okresla siebie
  jako „przyjaciel Polakow”.Kawaler Orla
  Bialego,z Dudy nadania.

 14. jok said

  Z opisu wcale nie wynika, że muzeum nie będzie, że protest odniósł zwycięstwo…

  Przypominając sobie z jaką radością „samorządowcy”z Wwy – którzy to „samorządowcy” wolą jednak chwalić się „oddaniem” czegoś z infrastruktury drogowo-komunikacyjnej, względnie nie chwalić się rozrzutnością – informowali, że zwiększyli kiedyś tam, w czasie budowy pulę na muzeum ż-skie, nie mam wątpliwości, że 2-3 mln z budżetu miasta/państwa, na taki cel „spokojnie by się znalazły”.

 15. jok said

  A czyż kolejne muzeum, kolejna isntytucja w przestrzeni publicznej dla „nich”, to nie klasyka przemocy symbolicznej i to za polskie pieniądze (od podatnika)?.

  Co nam o takiej przemocy, mówi chocby wikiepdia?
  …Jest to miękka forma przemocy polegająca na uzyskiwaniu różnymi drogami takiego oddziaływania klas dominujących czy uprzywilejowanych na całość społeczeństwa i na klasy podporządkowane, by podporządkowani postrzegali rzeczywistość, w tym samą relację dominacji, której są ofiarą, w kategoriach percepcji i oceny wyrażających interes klas dominujących. W ten sposób podporządkowani postrzegają swoją sytuację jako naturalną lub nawet korzystną czy pożądaną dla nich samych, bo postrzegają rzeczywistość społeczną w kategoriach stworzonych przez klasy dominujące w celu legitymizacji ich dominującej pozycji. Istotą tej przemocy jest narzucanie arbitralnie dobranych treści kulturowych przez arbitralną władzę, co przekłada się na kształt relacji społecznych i sposób emocjonalnego reagowania…”

 16. wow said

  W Białymstoku do początku 1919 r. Żydów było pond 65 %, ale później proporcje się wyrównały i chrześcijan było trochę ponad 50%. Ja też chce dostać budynek w centrum Białegostoku z działką za 1 zł. Nawet dam 100 tys zł. bo przebitkę będę miał z 20 krotną

 17. Plausi said

  Współpraca z żydostwem oznaczy tylko jedno

  że zostanie się wciągniętym w ich przestępstwa i zbrodnie, jak choćby te, do których zostali zapędzeni żołnierze Wojska Polskiego w Afganistanie, Iraku i innych operacjach USRAela, por.
  @7, Plausi.

  Te parę lat doświadczenia jakie żeśmy zebrali, przekonało nas, że żydostwo w pierwszym rzędzie koncentruje się na organizacji przestępstwa, do wykonawstwa stara się używać Gojów, zgarniając przy tym lwią część łupów

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  parobki warszawskie, kundle, które robią się na rząd albo tzw. partie polityczne, jest dobrze zrozumieć czym jest taka partia i do czego służy

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  czynią to naturalnie za ochłapy, które „starsi bracia“ naszego kochanego papieża im rzucą. U wielu Polaków obserwuje się nawet akceptację tego stanu rzeczy, ba, wielu oczekuje, że żydostwo będzie nimi zarządzać, tzn. pomiatać.

  Judyzacja życia w Polsce doprowadziła do znakomitego rozwoju wszelkiego rodzaju przestępczości, a pierwszym wielkim sukcesem żydowskiej „demokracji“ w Polsce było powstanie klasycznego gangsterstwa, któremu towarzyszy od lat rozkwit wszelkiego typu prostytucji. Także kadry polityczne zostały sprostytuowane,

  przykład takiej żydowskiej szmaty: zawdzięczamy uprzejmości pana Trumpa

  „Patrząc na zdjęcie z serwisu Trumpa, stawiamy sobie wręcz pytanie, czy celem tej publikacji nie było pokazać Polakom, jaka swołocz została wyznaczona do zarządzania nimi, czy nie był to w końcu gest ostrzegawczy dla nas. Czy przesłanie nie brzmiało: „Polacy, strzeżcie się tej zarazy, bo u mnie takie kanalie, to tylko do czyszczenia ubikacji !” “

  W międzyczasie przybrało gangsterstwo w Polsce także inne bardziej ucywilizowane formy, jedną z nich są tzw. NGOs obcych służb wywiadowczych, państwowych jak i prywatnych, n.p. organizacja przypisywana il capo dei tutti capi Sorosowi

  https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

 18. ibrahim ibn jakub said

  żydowskie muzea są potrzebne Polakom jak świni siodło. To jest ważne dla żydów, żeby kłamać, oszukiwać historię, robić biznes na holokauście. Natomiast w Rzeczypospolitej przydałyby się Polskie muzea o żydach, żeby młodzież mogła poznawać o tej przeklętej nacji prawdę historyczną, a nie żydowskie kłamstwa.

 19. jasnowidz said

  Coś mi się wydaje, że podczas ciemnej śnieżno-deszczowej listopadowej nocy ten budyneczek przypadkowo się spali… od pioruna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: