Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Co szósty obywatel UE cierpi na zaburzenia psychiczne

Posted by Marucha w dniu 2018-11-27 (Wtorek)

Co szósty mieszkaniec Unii Europejskiej cierpi na zaburzenia psychiczne. Głównie chodzi o depresję, nerwice i zaburzenia spowodowane nadużywaniem alkoholu i narkotyków.

W raporcie Komisji Europejskiej oraz Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju eksperci ostrzegają, że z tego powodu Wspólnota co roku traci 4% PKB – informuje Euronews.

Co szósty mieszkaniec Unii Europejskiej ma problemy z psychiką – wynika ze wspólnego raportu Komisji Europejskiej oraz Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, który opublikowano w czwartek.

Z raportu wynika, że problem ten jest najbardziej dotkliwy w Finlandii, Holandii, Francji, Irlandii i Portugalii. Mowa przede wszystkim o takich chorobach jak depresja, nerwica i zaburzenia związane z nadużywaniem alkoholu i narkotyków.

Specjaliści twierdzą, że gospodarka traci na tym 600 mld euro, czyli 4% PKB Unii Europejskiej. Częściowo wynika to z problemów związanych z zatrudnieniem, które często występują u osób z podobnymi chorobami, co wpływa na poziom bezrobocia. Ponadto wiąże się to ze znacznymi kosztami przeznaczonymi na różne programy ubezpieczeń społecznych, a także bezpośrednim dostępem do opieki medycznej nad pacjentami.

W związku z tym autorzy raportu wzywają władze do zwrócenia większej uwagi na kwestie zdrowia psychicznego, które są zbyt często zaniedbywane, bo nie bierze się pod uwagę poważnych szkód, jakie powodują one dla życia ludzi i gospodarki.

https://pl.sputniknews.com

Może jeśli chodzi o mieszkańców, to co szósty. Natomiast gdy chodzi o polityków UE to nie będę daleki od prawdy, gdy zaryzykuję twierdzenie, że 9 na 10 to psychopaci, maniacy, schizofrenicy, alkoholicy, pedofile itp.
Admin

Komentarzy 48 do “Co szósty obywatel UE cierpi na zaburzenia psychiczne”

 1. Joung said

  Po tej imitacjii ludzkiej ‚ widac to najbardziej

 2. Cała psychiatria i cała psychologia jest w ich rękach. Więc czego spodziewacie się po histerykach? 🙂 Taki typ będzie zawsze robił z igły widły i odwrotnie, bo taka jego natura.

 3. Anucha said

  Panie Gajowy a ten 10 to zoofil z kompleksem edypa i żyjący w związku kazirodczym lubiący przebierać się w damskie fatałaszki , siadający na sedesie do sikania 🙂

  ———–
  Jedna kobita z Bieszczadów powiedziała mi, że jakby chciała chłopa siadającego do sikania, to by sobie wzięła dziewczynkę.
  Admin

 4. andzia said

  +)))

 5. Wieloimienny said

  Jaka władza taki lud. Nawet w Piśmie Świętym tak napisano.

  „Jaki władca ludu, tacy i jego ministrowie,
  jaki władca miasta, tacy i jego mieszkańcy.” (Mądrości Syracha 10,2)

  UE pełna idiotów na szczytach sprowadza ludzi nad którymi ma władzę do swojego poziomu poprzez media,szkołę oraz promocję zboczeń i używek.

  Wieku niby patriotów domaga się legalizacji marihuany. Durnie! Będzie więcej wypadków na drogach i schizofreników.

 6. Moher49 said

  To tylko i wyłącznie zasługa przywódców unii.

 7. Bogusz said

  Cakowicie zgadzam się z Panem Maruchą

 8. lopek said

  Zaburzenia psychiczne są w głównej mierze konsekwencją jednostronnej, specyficznej wojny pupili Szatana z ludźmi stworzonymi przez Boga.
  Wniosek?
  Powyższe to dopiero początek – bo demoralizowanie dzieci od kołyski i ta cała ideologia gender spowoduje niesamowity wysyp chorych psychicznie ludzi. To taki wycinek Piekła na Ziemi – które pupile Szatana fundują tutaj ludziom.

 9. Żuraw said

  A czy w tych wyliczeniach cierpiących na zaburzenia psychiczne uwzględniono wyznawców/czyń genderyzmów, feminizmów i tym podobnych -izmów?

 10. Piotr Podgórni said

  Bóg stworzył człowieka aby poszukiwał Prawdy, świat zaś zbudowany jest już na kłamstwie więc jest sprzeczny z naturą człowieka. Powoduje to z jednej strony zaburzenia psychiczne a drugiej próbę ucieczki. Ci na zdjęciach to uważający się za bogów degeneraci, to co robią nie od siebie czynią lecz wolę sojego ojca wykonują.

 11. Plausi said

  UE psuje się do głowy

  „gdy chodzi o polityków UE to nie będę daleki od prawdy, gdy zaryzykuję twierdzenie, że 9 na 10 to psychopaci, maniacy, schizofrenicy, alkoholicy, pedofile”

  Zacznijmy od głowy, pan Juncker

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#RezymUE

  Jeśli przyjąć, że parlament jest głową w demokracji, to europejski

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  jest jedynie atrapą takiej głowy, więc nie dziwota.

 12. Fragment artykulu:

  „W związku z tym autorzy raportu wzywają władze do zwrócenia większej uwagi na kwestie zdrowia psychicznego, które są zbyt często zaniedbywane, bo nie bierze się pod uwagę poważnych szkód, jakie powodują one dla życia ludzi i gospodarki”
  A najlepsza metoda ‚zwrocenia uwagi’, jest podawanie tych samych srodkow dopingujacych, ktore sa podawane amerykanskim zolnierzom w Afganistanie, Syrii, Libii ktorzy w ciezkich i niesprzyjajacych okolicznosciaciach musza zwalczac depresje i chwile zwatpienia.

 13. MatkaPolka said

  CZY CHOROBA UMYSŁOWA TO ŻYDOWSKA PRZYPADŁOŚĆ?

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/29/czy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc

  Tłumaczenie Ola Gordon

  ‚Is Mental Illness the Jewish Disease?’
  ht..tp:/../thisiszionism.blogspot.com/2008/03/evidence-that-jews-are-carriers-of.ht..ml

  Lekarz twierdzi, że Żydzi są nosicielami schizo…
  Tego nie było w Internecie…

  Tego nie ma w Internecie. Ale jest w Psychiatric News, opublikowane przez American Psychiatric Association . Data publikacji: 25.10.1972. Sprawdź w lokalnej bibliotece.

  Dowód na to, że Żydzi są nosicielami schizofrenii znajduje się w pracy przygotowanej dla American Journal of Psychiatry autorstwa dr Arnolda A Hutschneckera, nowojorskiego psychiatry, który leczył prezydenta Nixona.

  W pracy pt. Mental Illness: The Jewish Disease [Choroba umysłowa: żydowska przypadłość] dr Hutschnecker powiedział, że choć wszyscy Żydzi nie są chorzy umysłowo, to choroba umysłowa jest wysoce zaraźliwa i Żydzi są głównym źródłem tej infekcji.

  Dr Hutschnecker powiedział, że każdy Żyd rodzi się z zarodkiem schizofrenii i to ten fakt jest przyczyną prześladowań Żydów na całym świecie.

  ‚Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę’, powiedział dr Hutschnecker.

  Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.”

  Dr Hutschnecker zwrócił uwagę na to, że choroba umysłowa specyficzna dla Żydów objawia się ich brakiem zdolności odróżnienia dobra od zła. Powiedział, że choć żydowskie prawo kanoniczne uznaje cnoty cierpliwości, pokory i uczciwości, to Żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi.

  ‚Podczas gdy Żydzi atakują nie-żydowskich Amerykanów za rasizm, Izrael jest najbardziej rasistowskim krajem na świecie,’ powiedział.

  Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością.
  Powiedział również, że wszystko, czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten, który cię wypycha będzie Żydem.

  Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’
  (***)

  CZYTAJ DALEJ – pod powyższym linkiem. Również CIEKAWE komentarze i linki do opracowań naukowych.

 14. MatkaPolka said

  Wszystkie wypowiedzi starego dohtora są ciekawe – ostatni odc. 94

  Świat jest inny odc. 84. Odmienne stany rozumu. Dr Jerzy Jaśkowski
  Cała wypowiedź jest ciekawa, ale pomiędzy 7:30 a 10:30 minutą dr Jaśkowski mówi o:

  Min. Zdrowia p. Marek Walicki powołał biuro Narodowego Programu Psychiatrycznego (najwyraźniej na zlecenie koncernów farmaceutycznych)
  (Nie ma żadnego „Narodowego Programu do Walki ze Złamaniami”)

  Skoro jak twierdzi pan minister – 25% populacji Polaków wymaga Leczenia Psychiatrycznego
  To oznacza, że ¼ posłów -115 osób i ¼ Senatorów – 25 osób wymaga leczenia psychiatrycznego
  Jeśli nienormalni posłowie uchwalają ustawy – to czy te ustawy są obowiązujące czy nie

 15. Sarmata said

  Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
  Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

  Przykładową jest choroba Tay-Sachsa występująca najczęściej w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Przyczyny choroby Choroba Tay-Sachsa (łac. morbus Tay-Sachs, ang. Tay-Sachs disease), znana jeszcze pod nazwami gangliozydoza GM2, niedobór β-heksozaminidazy i sfingolipidoza, to choroba spichrzeniowa. Oznacza to, że w jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w ośrodkowym układzie nerwowym. Gangliozyd GM2 to substancja lipidowa. Spichrzanie się jej w mózgu jest efektem niedoboru lub braku enzymu rozkładającego gangliozyd GM2 – β-heksozaminidazy. Jest to skutek mutacji w genie HEXA, dziedziczona autosomalnie recesywnie. Odkładanie się GM2 w mózgu skutkuje pojawieniem się objawów chorobowych. Występowanie i rozpowszechnienie
  Choroba występuje w populacji Żydów Aszkenazyjskich, Cajunów i Amiszy. Częstość występowania choroby oszacowano na 1:3600 wśród Żydów Aszkenazyjskich i 1:320 000 noworodków w USA.

 16. fx27 said

  Mam takie samo zdanie w tym temacie jak admin.

 17. Wieloimienny said

  „Jedna kobita z Bieszczadów powiedziała mi, że jakby chciała chłopa siadającego do sikania, to by sobie wzięła dziewczynkę.
  Admin”

  Abstrachując od tematu: Są takie częste przypadki, że z fujary tak pryska na boki, że lepiej jakby facet usiadł na kibel jak szcza.

  A co do sensu metafory to racja, każdy ma być tym kim być powinien.

  ———-
  No bywa, że pryska. Się bierze papier, wyciera, potem mokrym papierem zmywa.
  Admin

 18. MatkaPolka said

  Może jeśli chodzi o mieszkańców, to co szósty. Natomiast gdy chodzi o polityków UE to nie będę daleki od prawdy, gdy zaryzykuję twierdzenie, że 9 na 10 to psychopaci, maniacy, schizofrenicy, alkoholicy, pedofile itp.
  Admin

  Panie Admin – Pedofilia – to nakaz Talmudu

  Ludzie normalni po pierwsze są altruistyczni, nie oznacza to, że są naiwni, człowiek naiwny wierzy we wszystko i robi wszystko, co mu każą i daje się wykorzystywać psychopatą. Altruizm nie jest naiwnością, pomoc ludziom, którzy na tą pomoc zasługują jest normalnym zachowaniem . pomocy powinno się udzielać osobom odpowiedzialnym, dobrym, mądrym
  Altruista pomaga ludziom, którzy są godni pomocy, po drugie ludzie normalni, jeżeli jesteś wobec nich w porządku też będą wobec Ciebie w porządku, przede wszystkim mają wyrzuty sumienia, jeżeli zrobią coś złego i potrafią przyznać się do błędów, jeżeli je popełnili.

  Egoizm nie jest normalny, nie przetrwają najsilniejsi, ale najmądrzejsi, na mądrość składa się wiele rzeczy między innymi jest ni altruizm. Osoby niezasługujące na żadną pomoc to egoiści i psychopaci zawistnicy, nienawistnicy, zazdrośnicy, niewdzięcznicy, itd.

  To z powodu narcyzmu , chęci panowania i egoizm w dużej mierze przez dochodzi na świecie do nieszczęść, niesprawiedliwości i biedy, wszystkie negatywne działania szkodzące ludziom biorą się z egoizmu, i agresji.
  Tak się narodził faszyzm, jak wiemy faszyzm to egoizm narodowy, kraj faszystowski dokonuje ludobójstwa, podbojów i kradzieży dla swojego narodu, kosztem innych narodów i kosztem innych społeczeństw,
  Właśnie, dlatego Sataniści otaczają egoizm boską czcią i potępiają z całą mocą altruizm.
  Niestety psychopatia jest nieuleczalna, więc psychopaci powinni być trzymani w odosobnieniu, oddzielani od normalnej części społeczeństwa, egoizm jest objawem psychopatii, ponieważ stanowi zaprzeczenie kolektywnej współpracy społeczeństw, narodów, ludzi,
  Z psychopatami niestety, jako ludźmi nieuleczalnie chorymi nie można postępować miłosiernie, trzeba wobec nich używać przemocy i stanowczości, ponieważ ludzie ci są zagrożeniem dla wspólnoty normalnych altruistycznych ludziom, jedyną pomoc, jaką można oferować psychopatom, to zamknięcie ich w szpitalu psychiatrycznym i w takich warunkach można próbować ich leczyć, koniecznie muszą zostać odseparowani od społeczeństwa, któremu szkodzą.
  Jeżeli masz do czynienia z psychopatom, bezwzględnie musisz się z nim obchodzić, demaskować go, niestety stosować też przemoc, innej metody unieszkodliwiania psychopatów jeszcze nikt nie wymyślił.

  Nota bene to rutyna w szpitalach psychiatrycznych – stosowania przymusu fizycznego w stosunku do psycholi.

  Jesteśmy świadkami niesamowitej eskalacji przemocy, psychopatów i socjopatów brutalizacji i agresji w każdej dziedzinie życia publicznego, tak na poziomie jednostki jak i całego społeczeństwa , na poziomie instytucjonalnym i państwowym. Jednostki i społeczeństwo jest terroryzowane przez tych tyranów, którzy bezkarnie kradną, mordują,

  Trzeba zrezygnować z praw „Żydowskiej Demokracji” i skorumpowanego Systemu Sadowego powrócić do praw naturalnych; do praw rodzinnych, rodowych i plemiennych .
  W demokracji nigdy nie pojawi się prawo Hammurabiego – „Oko za Oko ząb za ząb”, ponieważ każdy ma bliskich i nikt nie chce, aby (po „złym występku”) ktoś im obciął ręce albo coś więcej, nabił na pal lub zwyczajnie wychłostał.

  W średniowiecznej Szwecji za złodziejstwo karano obcięciem prawej reki.
  Więc takie prawo zawsze będzie „dbać”, aby złoczyńcy nie byli „karani dla przykładu”, ale głaskani (wakacje w więzieniu na koszt podatnika).

  Ludzie muszą mieć wbite do głów, że kradzież to brzydki występek i tak jak to rozwiązuje współczesny Szariat, tak samo można by zrobić u nas: za pierwszym razem pomyślała ręka – to obcinamy rękę. Za drugim razem pomyślała głowa – to obcinamy głowę.

  Wtedy nagle okaże się, że brakuje złodziei. Oczywiście po sądowej amputacji ręki nie przysługiwałaby renta, więc to też byłby kolejny straszak dla „rozważających plusy i minusy”. Ciężkie przestępstwa naturalnie rozwiązywałbym w jeden sposób, tak, więc ludki musieliby się poważnie zastanawiać czy warto. To obcięcie głowy to był nieprecyzyjny przykład dla uświadomienia sobie, co byłoby potem. Rozumiem doskonale, że ktoś, kto chce ukraść ponownie, zabić, zgwałcić itd. będzie miał wizję własnej śmierci, to będzie bardziej bezwzględny

  Psychopatów nikt nie wybierał. Wszystkie wybory są sfałszowane – ile razy to trzeba powtarzać !!!

  Psychopaci dbają o to, aby utrzymać się przy władzy, bo sa psychopatami – obchodzi ich tylko i wyłącznie własny interes. Fałszowanie wyborów przez psychopatów to jeden z dowodów na to, ze są psychopatami.

  Rządzą nami psychopaci

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rzadza-nami-psychopaci-2013-07

  CAŁOŚĆ POD TYM LIKIEM

  Żyjemy w bardzo dziwnych czasach. Rządzą nami psychopaci
  Do władzy doszli tyrani, despoci, awanturnicy, brutale, zbiry, okrutnicy, zabijaki, którzy tyranizują, zastraszają, znęcają się, maltretują, zahukują.

  Jest wiele cech wspólnych miedzy Żydami, zboczeńcami (homoseksualistami), politykami.

  Mają wiele cech wspólnych – wszyscy maja zaburzenia osobowości.

  Psychiatria definiuje dość dobrze te zaburzenia osobowości. Rzadziej zajmujemy się OFIARAMI tych ludzi.

  Z reguły psychiatria zajmuje się przypadkami indywidualnymi – osoby dotkniętej zaburzeniem osobowości, jak i konkretnej jego ofiary.

  Tych ludzi jest bardzo dużo i żyją wśród nas. O ile na poziomie jednostki jest zjawiskiem chorobowym, o tyle na poziomie życia społecznego i politycznego nie dostrzegamy tych zjawisk i nie kojarzymy, że osoba u szczytu władzy ma zaburzenia osobowości.!!

  Jednym z powszechnych zaburzeń jest:

  NZO- Narcystyczne Zaburzenie Osobowości – kiedyś nazwani Psychopatami !! (NPD_ Narcissistic Personality Disorder),

 19. MatkaPolka said

  Mistrzowie manipulacji – światem rządzą psychopaci (1) « Dziennik …
  https://marucha.wordpress.com/2014/07/02/mistrzowie-manipulacji-swiatem-rzadza-psychopaci-1 /
  Posiadają specyficzny rodzaj inteligencji, z którym trudno nam się mierzyć; możemy ich jedynie odpędzać od siebie i …

  Mistrzowie manipulacji – światem rządzą psychopaci (2) « Dziennik …
  https://marucha.wordpress.com/2014/07/03/mistrzowie-manipulacji-swiatem-rzadza-psychopaci-2/
  Jul 3, 2014 – Poprzednia część: https://marucha.wordpress.com/2014/07/02/mistrzowie- … Mistrzowie manipulacji – światem rządzą psychopaci (2) ….. patologii, żeby sami zmienili swoją diabelską drogę, to nam – kierującym się moralnym …

 20. NICK said

  P. Lopek.
  Dlaczego tak natarczywie pisze pan „Szatan, Piekło” i podobne z dużych liter?

  Tak.
  KrzysztofieM. (2)
  Tak.

 21. Boydar said

  „… egoizm nie jest normalny, nie przetrwają najsilniejsi …” – MP (18)

  Najsilniejszym egoistą był Tyrannosaurus rex 🙂

 22. ech said

  Jeśli światem z ukrycia rządzą psychopaci, poprzebierani antychrysci z zespołem edypa, genetycznie szurnięci, duchowi straceńcy, to nie można tolerując ten stan rzeczy wymagać, byśmy mieli normalność w zamian szpitala psychiatrycznego, gdzie chorzy-żydzi-zarządzający, aktorzy- pacjenci, co sami powinni być w pasach, na ciężkich obezwładniających lekach z lasowaniem mózgu elektrodami, co sobotę.

 23. lopek said

  Re 20:
  „Dlaczego tak natarczywie pisze pan „Szatan, Piekło” i podobne z dużych liter?”
  ========
  Czepia się Pan jednak odpowiem nie tak Panu jak innym bywalcom Gajówki.
  Otóż piekło – to może zrobić kapral kotom – a szatan może kogoś postawić na nogi po niedospanej nocy. Natomiast do Piekła idą po śmierci ci – co się o to całe życie proszą a czekać tam na nich będzie Szatan.

  ——–
  Słusznie, Panie Lopek.
  Ortografia stoi ponad emocjami.
  Admin

 24. Plausi said

  Źródło dr. Hutschnecker

  @13, MatkaPolka

  w tym kontekście pojawia się w google po raz pierwszy z datą 25.08.1998

  http://antimatrix.org/Convert/Books/Rabbi_Abe_Finkelstein_Interview/Rabbi_Abe_Finkelstein_Interview.html

  najwyraźniej fikcyjną, gdyż w tekście występuje data rok 2006, inicjatywa portalu zdaje się wywodzić z Rosji i ma pewne cechy produktu służb. Na stronie jest mieszanina doniesień, przy czym niektóre z nich mogą być poprawne, n.p. uwagi o Chabad Lubavitch, że to jest organizacja zbrodni potwierdzana jest też przez inne źródła, nie jest to zaskoczeniem, gdyż wydaje się, że najrozsądniej jest całe żydostwo taktować jako jedną światową sieć przestępczą, czymże jest lichwa/procent jak nie zbrodnią ?

  Arnold Aaron Hutschnecker jest postacią oryginalną,psychiatrą i istotnie miał być lekarzem Nixona.

  Jesteśmy zwolennikami dokładniejszej weryfikacji publikowanych danych. Należy rozważyć, czy niepewne albo zgoła fałszywe dane są pomocne czy raczej szkodliwe.

  Zapewne niektórzy zauważyli, że staramy się stosować zdefiniowane pojęcia, czy poglądy, n.p. sądy obiegowe o Niemcach, jako państwie, nie ma takiego, korygowaliśmy już wielokrotnie, gdyż błędne przesłanki nie muszą prowadzić do poprawnych wniosków. Sukces naszych starań w tym i innych zakresach jest, przyznajemy, raczej mizerny.

 25. Wieloimienny said

  Piekło pisane dużą literą to taka miejscowość na Żuławach niedaleko Sztumu. Mój kuzyn tam był ostatnio, nie żeby się dokopał choć jest grabarzem. Pojechał w odwiedziny do dalszych krewnych.

 26. NICK said

  Lopek/Admin.

  NIEEE.

  Ani ortografia, rzecz wtórna.
  Ani stawianie literą duża sZATANA.
  Pańskiego.
  Bo to jest pAŃSKI kO-LEGA.

  pAN tu wyraźnie Szanuje. sZATANA.

  Nie będę dalej sprowadzał.
  Nikogo.

  ——
  Duża litera nie imputuje szacunku, np. Adam Michnik.
  Admin

 27. Maverick said

  Bez Boga w sercach daleko ta Unia nie zajdzie, a będzie tylko z roku na rok gorzej aż braknie cudzych pieniędzy na wydawanie.

 28. Maverick said

  Małpują wszystko co amerykańskie od TV shows do Halloween czy Black Friday. A IQ im spada szybciej niż to można sobie wyobrażić będą się nadawać na najemników na Ukrainie, na mięso armatnie. Straty nie będzie a może nawet pożytek.

 29. Re: 28 Maverick
  A ja jeszcze (mimo „skrajnych” komentarzy) zrobil z tych „idiotow” dosc dobrze wyedukowanych I trzezwo patrzacych na swiat Polakow I w 99% moge zapewnic, ze moja receptura wiekszosci Gajowkowiczow sie bedzie podobac, bo jest z sensem I logika…

  Potrzebowalbym kilkunastu zamknietych zakladow (z kratami w oknach) wyposazonymi w bardzo obszerna biblioteke od A do Z, bez dostepu do internetu, wynajalbym doskonalych nauczycieli za godziwe pensje, wynajalbym straznikow, kazdego „pensjonariusza” (studenta) umiescilbym w 3-6 osobowych celach (prycze, materace, poduszki – bardzo skromnie). Zajecia lekcyjne trwalyby 2-3 godziny w ktorych nauczyciele zadawaliby prace pisemne do napisania recznie (nie na klawiaturze) no i po 1 roku ewentualnie po 2 latach wychodzi taki „student” naladowany wiedza „pod sam sufit”…

  Nie wierzycie???…

  A jaki jest nalepszy (i bardzo skuteczny jak i rowniez przekonywujacy) Uniwerystet Swiata???….

  No kto z Was Gajowkowicze zgadnie????..

  ============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 30. Polski punkt widzenia said

  (23) Lopek

  W 2004 roku, na posiedzeniu plenarnym, Rada Języka Polskiego przy Prezydium PAN zatwierdziła zasady pisowni dot. języka religijnego, w których m.in. zaleciła pisanie słowa „szatan” małą literą – w uzasadnieniu podając. że chodzi o rzeczownik pospolity i niejednostkowy… „szatan” – gr. satanas, hebr. satan – oznacza „przeciwnik”, „oskarżyciel”, „oszczerca”. Co prawda nie wszyscy chcą się do tego zalecenia dostosować. :-)))

  W SJP także podkreśla się, że „szatan” nie jest imieniem własnym!

  W Nowym Testamencie słowo „szatan” pojawia się sporadycznie jako rzeczownik pospolity, a nie imię złego ducha. Przykład: gdy Jezus nazywa Piotra „szatanem” czyli przeciwnikiem.

  W Biblii jest wiele imion diabła: Belzebub, Beliar, Lewiatan, Lucyfer etc. – w internecie można znaleźć więcej materiałów na ten temat. Nie wspominając już o biesach. czartach etc. – słowach używanych w mowie potocznej… np.: „do diabła” z pańskimi „pupilami szatana”! ;-))))

  Popieram Pana Nicka… :-)))))

 31. Polski punkt widzenia said

  (30) Lopek… cd.

  Proponuję Panu – krakowskim targiem – używanie np. zwrotu „diabelski pomiot”… :-))))
  I wtedy Pan Nick nie będzie się denerwować – nie będzie też problemów z zasadami pisowni Języka Polskiego (z dużej litery – z szacunku i miłości do naszego starożytnego i przepięknego języka!). To tylko moja sugestia – proszę postąpić, jak Pan uważa… ;-))))

 32. Dictum said

  Do kolekcji

 33. lopek said

  Re 26, 30, 31:
  Problem jest bardzo poważny i przerasta nawet – oczywiście umownie – zasady pisowni. Otóż chodzi o przenicowywanie od zarania chrześcijaństwa wszystkiego tego – co Jezus Chrystus – raczył ludziom kiedyś uświadomić – zwłaszcza w temacie pupili Szatana i ich destrukcyjnej roboty w stosunku do ludzi stworzonych przez Boga. W końcu mamy pogląd, że Szatana ani Piekła nie ma – więc piszmy te zjawiska z małej litery. Otóż nie! Szatan działa wśród nas za pomocą swoich pupili – a zrodzone, zatrute przez niego owoce walają się wszędzie i pod nogami i na talerzach.
  Wniosek?
  Z czasów, kiedy chrześcijaństwo było mniej przenicowane przez pupili Szatana – mamy w Katechizmie Kościoła Katolickiego pisane słowo – Szatan – z dużej litery. Dlatego to wszyscy ci – co teraz słowo – Szatan – piszą z małej litery służą (oby) nieświadomie właśnie pupilom Szatana.
  Ludzie – myśleć, myśleć, myśleć – bo jesteście dziećmi bożymi – co zobowiązuje – a nie stajcie się dobrowolnie – odchodami Szatana.

 34. lopek said

  Re 20:
  Słusznie, Panie Lopek.
  Ortografia stoi ponad emocjami.
  Admin
  ========
  Dzięki za wsparcie – ale są tacy, którzy uważają inaczej i dlatego – między innymi – pupile Szatana uszczęśliwili ludzi tzw. demokraturą, której będą oni bronić do ostatniego człowieka stworzonego przez Boga – na Ziemi

 35. Boydar said

  Panie Lopek, to wszystko prawda, ale po przeczytaniu kilku Pańskich komentarzy strach lodówkę otworzyć. Miej Pan litość !

 36. Ad. 24

  Źródło dr. Hutschnecker

  Jest tam info, jakoby schizofrenia była spowodowana przez wirusa. Oni są, jacy są, bo są chorzy, a jak winić człowieka chorego? 🙂

  Czyli próba pozbycia się odpowiedzialności za swoje czyny. 🙂 – I temu służy ten artykuł.

 37. NyndrO said

  Oj przepraszam. Co siódmy. No nie wliczejta dzieci.

 38. 28
  Maverick.
  I to takie debile w calym kraju opowiadaja teraz jak to bylo w PRL-u i dlaczegp Stalin nie lubil Gierka a Gierek zadluzyl Polske u Putina, ktory byl kochankiem carycy Katarzyny.

 39. 29
  Jasiek z Toronto.
  Jaska poniosla fantazja … Makarenki.

  Ja zas bardzo polecam Jaskowi zasady edukacji w starozytnych Atenach i koncepcje edukacji Arystotelesa.
  Bardzo podobny system przyjela swgo czasu Francja i Wlochy i w PRL-u mielismy system francuski. Mielismy bardzo dobre wyniki nauczania bez zamykania mlodziezy w celi z kratami.

  Samo czytanie jeszcze nikogo niczego ne nauczylo.
  Potrzebne sa metody utrwalania wiedzy i stopniowanie podawanej informacji w zaleznosci od wieku i mozliwosci przyswajania wiedzy indywidualnych uczniow.
  Uczenie ‚za kare’ zawsze bedzie sie uczniom kojarzyc z kratami w oknach.
  W pedagogice bardzo przydatna jest psychologia rozwojowa panie Jasku.
  Uczniowie nie sa robieni na tasmie produkcyjnej

  Nie zamykaja uczniow za kratkami i na pryczach Finowie – a maja najlepsze wyniki nauczania. Co roku odbywaja sie w Singapurze miedzynarodwe testy sprawdzajace poziom nauczania w roznych krajach.
  Wygrywaja na ogol dzieci z Finlandii. A polykaja wiedze czesto na swiezym powietrzu.

 40. Re: 39 Troll polonii…
  Jak sie nie przypier….oli Trollowi w du..pe, to rozumu w glowie nie przybedzie, czyli przez du…pe do glowy…
  Nie ma „troll” pojecia o metodach edukacji (intelektualnej czy militarnej) w ktorej winna panowac dyscyplina w doslownym tego slowa znaczeniu…
  I g…wno mnie obodza Finowie, Francuzi, Anglicy, Amerykanie czy jeszcze jacys inni…Mnie interesuje faktyczna edukacja o rzeczywistosci I oparta na faktach historycznych, a nie na jakis k…rwa statystykach z d…py wzietych…

  Czy zawsze znajdzie sie „ktos”, co bedzie chwalil wszystko to, co jest poza granicami mojej Ojczyzny???… I czym to sie k..rwa skonczylo???… Milionami idiotow I zdurnowacialych kretynow w wersji „mnie sie wydaje”, „ja tak mysle”, czy „tak w telAvizji” mowili…

  Mam po „dziurki w nosie” malpowania, kopiowania I nasladowania wszystkiego, co nie jest I nigdy nie bylo z Lacinska Cywilizacja I nigdy nie bylo zgodne z Prawem Naturalnym…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Troll Polonii po raz kolejny mnie zirytowal (czyt. wkur…wil)…

 41. Marucha said

  Re 40:
  Panie Jasiek,
  Jest faktem, że w takiej Finlandii NIE MA SZKÓŁ PRYWATNYCH – a za to jest najwyższy poziom nauczania na świecie.
  I nie ma co zgrywać „niezależnych”, co to niczyich rozwiązań nie chcą kopiować ani naśladować, bo nimi pogardzają.

  Pana całe życie i wszystko co Pana otacza to jakieś naśladownictwo. Nie będę tego tłumaczył, zdajac się na Pana inteligencję.

 42. Wieloimienny said

  Ksiądz Kneblewski o nacjonalizmie.

 43. Wieloimienny said

  Nie wiem w jaki sposób ten film (link) się tu znalazł, chyba znów pomyliłem na telefonie zakładkę z Wolnymi Tematami.
  Żebym przez to zbyt długie siedzenie w necie nie stał się bohaterem powyższego artykułu.

  A jak już jestem to dodam, że w Polsce dobre wyniki mają szkoły prywatne, a pod pojęciem „prywatne” kryje się katolickie.

 44. 40
  Jasiek z Toronto vel Makarenko (stalinowski pedagog od ‚prizornych’ )

  Jasiek przypomina takiego pijanego polskiego kierowce na polskich drogach.
  Kazdy, kto na szosie – to smiertelny wrog, ktorego trzeba rozjechac.
  Jednak prawda jest, co opowiadaja rozni doswiadczeni:
  Ameryka lasuje mozgi a rozni mieszkancy nie potrafia dyskutowac bo ich kazda inna opinia smiertelnie obraza.

 45. Re: 40 Troll Polonii
  No I jak zawsze troll „klasycznie” trolluje I zrobil z „jaska z Toronto” pijanego, bo nagle trolla polonii swiat w „dziwny” sposob wytrzezwial (jest trzezwy w „demon-kreacji”, „wolnosci” „suwerennosci” I wogole jest super „cacy”)…

  Re: 41 Marucha.
  Nic nie wspominalem o edukacji publicznej czy prywatnej, ale nadmienilem o poziomie edukacji I w Szwecji nie jest najwyzszy poziom edukacji na swiecie…jesli juz…

  Ano jest takie miejsce na wyspie, gdzie nauczaja mnisi I profesorowie swieccy. No I bardzo trudno sie tam „zalapac” (nie chodzi o pieniadze ani za „prosiaka”)…, ale o faktyczne jest to szkola dla utalentowanych (w doslownym tego slowa znaczeniu…
  No, ale to juz inny temat…

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Panie Gajowy, jest Pan w Szwecji (najlepsza edukacja), prosze pojsc do najlepszego mechanika samochodowego jakiego Pan zna lub ktos inny zna I zapyta go osobiscie: „W jaki sposob (czym) zlikwidowac (wyeliminowac) zimne startowanie silinika spalinowego???…
  Prosze sie nie spieszyc. Poczekam. Moze ktos z Gajowki bedzie wiedzial o czym pisze…

 46. 45
  Jasiek z Toronto

  Za kratki i do ksiazek!
  Moze cos dotrze.
  Dla Jaska Finlandia i Szwecja to jedno i to samo?
  Moze Jasiek sie zgodzi zdawac mature z geografii?

  I tak sie Jasiek cymbali po blogach i udaje Polske walczaca!
  Polska nie ma zadnych szans przy takich walczacych ale nadmuchanych medrcach syjonu i nadetych bufonach.

  Bo z cywilizacji lacinskiej to Jasiek juz ma minus Zero.
  Ale za to z zimnego sterowania silnika spalinowego pan Jasiek naciagnal juz 0.5!
  Gratulacje skladam.

 47. Marucha said

  Re 45:
  Nigdy nie chwaliłem systemu edukacji w Szwecji i nie czuję żadnego obowiązku ani go bronić ani odpowiadać na pytania.

 48. Re: 46 Troll „polonii”…
  Tak, tak, juz sie dowiedzielismy wszyscy, ze w/g troll’a „polonii” Przymierze z Bogiem zawarsli „chazarzy”… No super „ciekawostke” nam tutaj w Gajowce „troll polonii” zapodal…
  Pytanie: „kto to kupi???”…

  Re: 47 Marucha
  Ja rowniez…

  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: