Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Część Europejczyków odporna na żydowską propagandę

Posted by Marucha w dniu 2018-11-29 (Czwartek)

Amerykańska stacja CNN opublikowała badania dotyczące „antysemityzmu”, który ma rozpowszechniać się na kontynencie europejskim.

Ze zleconego sondażu wynika, że co czwarty Europejczyk dostrzega zbyt duże oddziaływanie Żydów na biznes i politykę, co piąty uważa wspomniane zjawisko za reakcję na politykę Izraela, natomiast kilka procent mieszkańców naszego kontynentu nie ma w ogóle pojęcia o Holokauście.

Badania zostały przeprowadzone jeszcze przed głośną strzelaniną w amerykańskim Pittsburghu, gdzie w ataku na miejscową synagogę zginęło jedenaście osób. Firma ComRes na zlecenie stacji CNN przepytała ogółem blisko siedem tysięcy osób mieszkających w Europie, w tym tysiąc obywateli państw takich jak Austria, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Węgry, Szwecja i Polska.

Sondaż miał przede wszystkim odpowiedzieć na pytania o stan wiedzy na temat Holokaustu, a także o współczesne podejście społeczeństw do społeczności żydowskiej.

Okazuje się więc, że średnio jeden na dwudziestu Europejczyków w ogóle nie słyszało o Holokauście, przy czym w samej Francji brak wiedzy na ten temat wykazywała blisko jedna piąta osób w wieku 18-34 lat. Połowa respondentów twierdziła z kolei, iż posiadają informacje „w rozsądnej ilości”, a tylko jedna na pięć osób w Europie deklaruje bardzo dobrą znajomość tej historii. W Polsce z kolei blisko 80 proc. respondentów popiera pielęgnowanie pamięci o tych wydarzeniach, aby „nie powtórzyły się już w przyszłości”.

Europejczycy wciąż nie ufają przy tym samym środowiskom żydowskim. Z tego powodu jedna trzecia respondentów uważała, iż Żydzi wykorzystują wydarzenia historyczne do realizacji swoich interesów i poprawiania własnej pozycji, zaś taki sam odsetek w oskarżeniach o „antysemityzm” upatruje zamykania ust ludziom krytykującym politykę Izraela. Podobnie wypada liczba badanych twierdzących, że Żydzi posiadają zbyt duże wpływy w polityce i biznesie.

Jeśli chodzi o szczegółowe wyniki badań, niezwykle interesująco wypadają te dotyczące naszego kraju. Co prawda dwie trzecie Polaków uważa więc, iż istnienie Izraela jako państwa żydowskiego ma rację bytu, ale połowa dostrzega używania przez Żydów argumentu o Holokauście właśnie do usprawiedliwiania polityki państwa syjonistycznego. Blisko 40 proc. polskich respondentów odpowiedziało z kolei, że społeczność żydowska posiada wpływ na świat finansów i biznesu, a jedna czwarta dostrzega ich zbyt duże zainteresowanie światem mediów.

Na podstawie: focus.pl, onet.pl.
http://autonom.pl

Z czego, kurwa, tu się cieszyć? Że duża większość Europejsów nie widzi zabsolutnie żadnych problemów z żydami?
Admin

Komentarzy 10 to “Część Europejczyków odporna na żydowską propagandę”

 1. Zerohero said

  25% Europejczyków ma jakieś minimalne intuicje związane z żydostwem, bo tak bym określił opinię „zbyt duże oddziaływanie Żydów na biznes i politykę”. Zbyt duże? Ono jest dominujące i żydostwo powoli przestaje się z nim kryć, co prowadzi do orwelowskiego dwumyślenia: 1) twierdzimy, że nie ma spisku żydowskiego 2) osoby twierdzące, że ten spisek istnieje są eliminowane z życia publicznego i zastępowane żydofilami.

 2. VAV said

 3. Martusia said

  Ale kogo to nalezy winic, ze ludzie sa glupie? W glupocie ludzkiej zostal pobity chyba nowy rekord swiata gdyz zarloczna plaga bezkarnie bajzluje, wyzera masowo czlekoksztralnym mozgi.

 4. Dziadzius said

  Trzeba byc naprawde troche zacmionym zeby nie zauwazyc nawet po pijanemu ze ludzie ktorzy steruja naszymi panstwami, naszym zyciem, nasza religja,naszymi pieniedzmi maja jedna wspolna ceche- oni sa rzydami. Jak wiec nie mozna skojarzyc tych faktow z tym ze rzydzi nami rzadza- a my im juz sluzymy.

 5. Kapsel said

  O Żydach można mówić tylko dobrze, albo wcale. CNN zerwał współpracę z czarnoskórym komentatorem. Tą wypowiedzią podpadł środowiskom żydowskim

  Marc Lamont Hill, czarnoskóry komentator współpracujący ze CNN, nie będzie już zapraszany do stacji. Powodem protesty środowisk żydowskich w USA po jego wystąpieniu w ONZ.

  Marc Lamont Hill jest profesorem medioznawstwa na Temple University w Filadelfii. Na nic zdały się jego tłumaczenia w mediach społecznościowych, iż nie popiera antysemityzmu.

  Wystarczyło, że wygłosił przemówienie w ONZ w trakcie Międzynarodowego Dnia Solidarności z Narodem Palestyńskim. Wezwał w nim do bojkotu Izraela w związku z jego działaniami w Palestynie, a także do utworzenia państwa Palestyńskiego od morza (Śródziemnego) do rzeki (Jordan).

  Najstarsza żydowska organizacja, Anti-Defamation League (ADL – Liga Przeciw Zniesławieniu), uznała, że Marc Lamont Hill używając frazy „od morza do rzeki” wzywa do zniszczenia państwa Izrael, w podobny sposób jak czyni to palestyński Hamas.

  Wiceprezydent ADL, Sharon Nazarian, dodał, iż w trakcie Międzynarodowego Dnia Solidarności z Narodem Palestyńskim promuje się podziały i nienawiść.

  Profesor Hill twierdzi, że jego słowa nie wzywają do zniszczenia kogokolwiek czy czegokolwiek. Chodzi o sprawiedliwość zarówno dla Izraela jak i Palestyńczyków zamieszkujących Zachodni Brzeg i Strefę Gazy. Napisał też, że wspiera niepodległościowe dążenia Palestyńczyków.

  Rzecznik CNN potwierdził fakt zerwania współpracy z Markiem Lamont Hillem. Nie podał jednak powodów tej decyzji.

  https://nczas.com/2018/11/30/o-zydach-mozna-mowic-tylko-dobrze-albo-wcale-cnn-zerwal-wspolprace-z-czarnoskorym-komentatorem-ta-wypowiedzia-podpadl-srodowiskom-zydowskim/

 6. lopek said

  „Część Europejczyków odporna na żydowską propagandę”
  Powyższy tytuł powinien brzmieć:
  Ilu Europejczyków wzięło sobie do serca – niegdysiejsze ostrzeżenie samego Jezusa Chrystusa o żmijowym plemieniu?
  Wniosek?
  Problem jest niesamowicie poważny – bo po przekroczeniu pewnego, dolnego progu – gdzie ludzi świadomych owego ostrzeżenia będzie coraz mniej – człowiek przestanie być człowiekiem – na rzecz ssaka – i to wcale nie z grupy naczelnych.

 7. Sarmata said

  Przeczytaj co – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce”:
  cyt. str. 348
  „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
  1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
  2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
  3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
  4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
  5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
  6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
  7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
  8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
  9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
  10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
  11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
  12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
  13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
  14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
  15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
  16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
  17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
  18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
  19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
  20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

  Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!

 8. Voodoosch said

  Opcje sa dwie:

  Opcja A: Takich sondazy juz nie bedzie, bo przeciez jak widac jest antysemicki.

  Opcja B: Jest tylu antysemitow w Europie, ze trzeba zrobic z nimi porzadek (czyt. wprowadzic to wszystko co zydzi mowili ostatnio na jakims tam sabacie).

 9. Jurek75 said

  Oj źle się dzieje w państwie Polskim ; https://youtu.be/IwKYp9y0PiE i pierwsza jego część ; https://youtu.be/5dhs2-lfIZc . Folwark zwierząt , świnie Nami rządzą .

 10. Jack Ravenno said

  @6 LOPEK – niewielu, obecnie, Europejczyków wie w ogóle, kto to Pan Jezus… A nawet gdy wie, to kompletnie im wisi co miał do przekazania, a co nie przeszkadza im współpracować z szatanem i jego pejsatymi pomagierami.

  Czy wiadomo ogólnie, że szydy som Jewropejczykami? Mimo, że Isreal (tfu tfu) leży na tzw. Bliskim Wschodzie czyli w Azji?

  Te ch..je zmieniają także fakty geograficzne. Takie mają kompleksy.

Sorry, the comment form is closed at this time.