Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  wanderer o Nano-tranzystor, który wnika d…
  wanderer o Fałszywi przyjaciele Ukrainy
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Zbigniew Kozioł o Olga Semieniuk w kosmosie
  minka o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Carlos o Nano-tranzystor, który wnika d…
  Wlodek o Kogo jebać, jak i w co?
  Jack Ravenno o Czy cena przekopu Mierzei Wiśl…
  Jabo o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Wlodek o Nano-tranzystor, który wnika d…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Krzysztof M o Nano-tranzystor, który wnika d…
  plausi o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Wolne tematy (80 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-12-02 (Niedziela)

Coraz bardziej łajdacki gang parchatych szumowin rządzi coraz głupszym społeczeństwem w Polsce. Czy jest dla nas jeszcze jakiś ratunek?

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/11/26/wolne-tematy-79-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/12/05/wolne-tematy-81-2018/

Gajowy Marucha

Komentarzy 210 do “Wolne tematy (80 – 2018)”

 1. Boydar said

  „… ten arcyłotr rządzi światem …”

  Czy mógłby Pan Jack podać jakiś przykład ?

 2. Boydar said

  Idąc z ciosem; „… coraz bardziej łajdacki …” – tak, „… parchatych …” – tak, „… szumowin …” – niewykluczone że tak, „… coraz głupszym …” – stronami bez wątpienia, aczkolwiek bilans się utrzymuje, „… rządzi …” – raczej udaje, tu nikt nie rządzi, ta ziemia jest pograniczem światów.

  „… czy jest dla nas jeszcze jakiś ratunek? …”

  Nie potrzeba żadnego ratunku. Ci co mają zdechnąć, sami na to ciężko pracują. Ci którym pisane jutro, również. Żeby to pojąć (ale to nie do Pana Gajowego, tylko ogólnie), trzeba przestać myśleć w kategoriach „tu i teraz”. Mi osobiście „tu i teraz” powiewa. Śmiech pusty ogarnia, kiedy popatrzeć jak większość kręci się za własnym ogonem.

 3. https://marucha.wordpress.com/2018/11/30/pani-zorzeta-i-wiktor-lebiediew/

  Ad. 7: Głupi kretynie,
  Pani Mossbacher wyraziła ubolewanie z powodu BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH, ale nie z powodu treści i tonu skandalicznego listu. Głupi debilu.
  Polska nie ma żadnych „stosunków dyplomatycznych” z Wielkimi Chujami, którzy traktują ją jak bantustan – i nie mamy NIC do „ugrania” od USA, z wyjątkiem zakupu zdezelowamego sprzętu wojskowoego za niebotyczne ceny i bez kodów dostępu.
  Sam odszczekaj, niedorozwoju.
  Admin

  Pani Mossbacher ubolewa z powodu swej Polszczyzny, bo po kiludzisięciu latach pobytu w USA zapomiała tego, czego nauczyła się w szkole a wyjechała do USA, żeby Polować na Bogatych Mężów, których upolowała 3. Jednak teraz, po złapaniu Rokefelera za jaja przez Rotszylda USA mogą zmienić suwerena z Izraelą na Wielkę Brytanię, do czego potrzebny jest Brexit. Zapowiedzią tego była debata w Izbie Lordów nad przywiezieniem do Nowego Jorku 750 tysięcy ton złota na 23 stakach z Modlinia przez niejekiego Witego od Urszuli Sipińskiej na ZAPROTESTOWANIE granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle. Realizatorem tej GRANICY był Donald Tusk.
  Izba Lordów ujawniła REALIZACJĘ tej Granicy rosyjskimi taktycznymi bombami atomowymi na Warszawę, Toruń i Gdańsk, jako aktualne czy MOŻLIWE Stolice Polski, oraz MOJEGO Aerobusa (stu komandosów) dla 40 dywizji Bundeswehry, gdyż Helikopter (7 komandosów) się do tego nie nadaje. Według UJAWNIONEGO przez Izbę Lordów planu to USA zastrzegły sobie okupację ziemi między Odrą, Wisłą, Bałtykiem i Notecią, bo potrzebna im jest baza morska w Gdyni.
  Złapanie Rokefelerów za jaja przez Rotszyldów zmieniło tą sytuację, gdyż Rotszyldy Nie Wmawiają wszystkim, że SĄ ZWIERZĘTAMI W SŁUŻBIE ŻYDOWSKIEJ, jak Rokefelery, więc formuła o Wypędzeniu Słowian na Daleką Północ jest od Rokefelera PRZYKRYWAKĄ granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Asz mawiał, że Holokaust to PRZYKRYWKA ROSYJSKIEJ AMERYKI, NA SYBERII I W PÓŁNOCNYCH CHINACHM, bo granica na Missisipi powodowała skoszarowanie Słowian w obozach pracy NIEWOLNICZEJ a Murzynów w Obozach Zagłady z Komorami Gazowymi. Rokefeler złagodził one Obozy Pracy Niewolniczej: SŁOWIAŃSKĄ HOŁOTĘ WYPĘDZIMY NA DALEKĄ PÓŁNOC.
  Jedyne POTWIERDZONE Komory Gazową były zresztą w Warszawie,. Zbudowano je za pieniądze AMERYKAŃSKIE i zlikwidowane w ramach Paktu Rokefeler-Jaruzelski. Były one EKSPERYMENTALNE Dla Murzynów, gdyż w czasie budowania ich nie było mowy o Festung Warschau a zagazowano w nich 200 tysięcy warszawskich nacjonalistów według żydowskich list Niesprawiedliwych rękami Żydowskiego Gestapo, Cyganów i Muzułmanów, co czyni KC Warschau NIECENZURALNYM. Jednak Pozdrowienie WASZ PAWIAK A NASZA GĘSIÓWKA szlag trafił.
  Nowe Godło Ameryki: ROTSZYLD TRZYMAJĄCY ROKEFELERA ZA JAJA Satelitarną Detekcją Złota PRZERAZIŁO Unię Europejską, gdyż ROZLICZENIE indyjskiego złota archeologicznego oznacza nie tylko SZUBIENICE dla Merkel i Tuska, ale i KONIEC Unii Europejskiej. Dlatego Komisja Europejska poświęciła Doktrynę Eisenhowera: NIE MA BOGA NAD DOLLACHA A DIRHOMET-Prawdzic PROROK JEGO bijąc ją Indyjskim Reaktorem TOROWYM. To dlatego Anglicy Dali Dyla za striptiserką Teresą Maj z Poznania.

 4. Jack Ravenno said

  @1 BOYDAR – proszę bardzo przykład pierwszy – którakolwiek wojna. Proszę bardzo – niezwykły rozwój technologiczny XXw. Nade wszystko zaś działania pejsatych zbirów, których ojcem jest szatan co osobiście powiedział im Pan Jezus i za co tak bardzo go nienawidzą, takoż i jego wyznawców.

  Po owocach poznajemy czyja łapa brała w tym udział – czyż nie? Jeśli owoce dobre to od Boga a jeśli złe to?

  Chyba że Pan Boydar uważa, że to ludzie są źli i sami z z siebie wymyślają coraz gorsze rzeczy i zachowania urągające Panu Bogu.

  P.S Szanowny Adminie – dla postaci lucyfera spokojnie oleję również zasady ortografii jak i każde inne poprawności. To nie kwestia szacunku do niego – to z szacunku do Boga.

  A Pan Lopek niech nie ustaje w wysiłkach.

 5. Jack Ravenno said

  P.S. W kuszeniu Pana Jezusa szatan pokazał świat i powiedział, że odda mu władzę, która została mu przekazana. To w zasadzie powinien być przykład pierwszy.

  Kto przekazał mu władzę nad światem? No kto? Przecież sam jej nie wziął…

 6. Grigorij said

  Dzień dobry Panie Miet!

  W czasie mojej nauki, bo w PRL nie było praktycznie studiów, gdyż państwo produkowało specjalistów w miejsce wymordowanych przez Niemców, podręczniki w języku polskim nie istniały. Nauczyciele przekazywali swoją wiedzę ustnie i kredą na tablicy. Później pokazały się skrypty. Pierwszy mój skrypt języka angielskiego to kilkanaście stron z powielacza krakowskiej oficyny.
  Papier potrzebny był na gazety, na propagandę 3xTak itp., co było naturalnym zachowaniem ówczesnej władzy. W latach pięćdziesiątych pokazały się księgarnie z rosyjską literaturą techniczno-naukową. Subskrybowana wielotomowa Wielka Encyklopedia ZSRR miała 8 tomów tylko o pracach Stalina. I co mnie przy tym dziwiło to, to, że pronumerował ją syn rodziców wywiezionych za Ural i którzy tam na zawsze pozostali. Syberia miała swój urok?! Istniały przyspieszone kursy gimnazjalne i licealne na których zaliczano 2 lata nauki w jednym roku. Podobnie było ze studiami akademickimi, na których prawo zaliczano w 1 i pół roku, politechniczne w 2 i pół roku. Tak produkowano magistrów nauk akademickich. To se ne wrati!

  Drogi Panie Miet! Interesujące okresy życia Stefana Banacha, to m.in. okres karmienia wszy, wykłady na uniwersytecie w Kijowie (jeszcze radzieckim)
  Czy spotkał się Pan na amerykańskim rynku wydawniczym z edycją tekstów naukowych podobnych do edytora Latex, który jest już dostępny w sieci jako bezpłatny (wersja z ubiegłego wieku). Przypuszczam, że pisał Pan swoje prace nie tylko odręcznie dla drukarni, ale edytorem czytelnym na stronch internetowych. http://www.latex-kurs.x25.pl/paper/wyrazenia_matematyczne/.
  Pozdrawiam

 7. osoba prywatna said

  Filozoficzna Magia Dłoni w Starosłowiańskim Masażu Brzucha – Władysław Batkiewicz

 8. osoba prywatna said

  Awigdor Lieberman, czyli jak wykidajło z Kiszyniowa oczarował Izrael
  https://strajk.eu/awigdor-lieberman-czyli-jak-wykidajlo-z-kiszyniowa-oczarowal-izrael/

 9. osoba prywatna said

  Francja przeciw Macronowi: manifestacje w całym kraju, dymy nad Paryżem
  https://strajk.eu/francja-przeciw-macronowi-manifestacje-w-calym-kraju-dymy-nad-paryzem/

 10. osoba prywatna said

  Akcja z junajted stejts.
  .https://www.liveleak.com/view?t=9fKMB_154362596

 11. revers said

  re1

  Bush senior lub dowodca 5 floty us navy admiral Scott Stearney, znaleziony martwy w Bahrainie

  https://southfront.org/commander-of-us-navy-in-middle-east-found-dead-in-bahrain/

  A spoleczenstwo w PL ma sie dobrze, nawet jak w TV powiedza ze bedzie jutro cieplo, od 1 stopnia do 7 na plusie, to wybiegna w skoorkach do pasa i marznacy deszcz na szybach samochodowych ich nie zaskoczy, podwojne warstwy lodu, , bo w tv pogodynka mowi ze cieplo.

  Poprackuje sie za bliska zagranica, pogada sie w pociagu o zetnietych penisach w meksyku jakiego zamalowango na 100 proc. w tatoo i sfrustrowanego pyrlandczyka i jest spoko.

 12. lopek said

  Re 5:
  „P.S. W kuszeniu Pana Jezusa szatan pokazał świat i powiedział, że odda mu władzę, która została mu przekazana.”
  =======
  Tak – Szatan rządził i rządzi na Ziemi nadal – wraz z pojawieniem się na niej ludzi – ale Bóg wyznaczył mu ramy. Jezus Chrystus nie przyjął władzy oferowanej mu przez Szatana dlatego – że to ludzie stworzeni przez Boga – ową władzę mają przejąć. Po to Jezus Chrystus przybył na Ziemię aby – ludziom nadać kierunek – jak mają postępować z pupilami Szatana – ale także i w relacjach między sobą. Pupile Szatana nauczanie Jezusa Chrystusa przenicowali nieraz i dostosowali je do swoich potrzeb. Jednak jest nadal w gestii człowieka (jego rozumu) aby nauczanie to odtworzyć i się do niego stosować – każdy sam od siebie z własnej woli.
  Wniosek?
  Człowiek kiedyś odbierze panowanie nad Ziemią Szatanowi – tylko za jaka cenę?
  Patrząc z dzisiejszej perspektywy – to pupile Szatana wykończyli już niemal każdą wielką cywilizacje a teraz wykańczają nasza.Niebo ma czas – więc tych powrotów do jaskini i wychodzenia z niej ponownie ku człowieczeństwu – może być jeszcze wiele – a przecież tak niewiele potrzeba ludziom aby ten świat odebrać pupilom. Tak niewiele – bo Bóg dobrze wie – co może a czemu nie podoła stworzony przez Niego – człowiek.

 13. revers said

  Uwaga bo noworodki z niemieckiego Dusburga mozna znalezc juz w skrzynaich na stare ubrania w Kielcach …

  https://web.de/magazine/panorama/duisburg-festnahme-fund-totem-baby-zweite-babyleiche-entdeckt-33446562#.logout.single_4_Panorama.Zweite%20Babyleiche%20entdeckt.1

  Ohne Grenze jak spiwal wokalista Ich Troje z Lodzi.

 14. Boydar said

  Panie Jack.

  Szatan kusząc Pana Jezusa, nie wyartykułował, na czym ta władza w rzeczywistości miałaby polegać. Tylko my ulegamy złudzeniu, że było inaczej, bo nam się pojecie władzy kojarzy z imperatywem. Niewykluczone, że cała sytuacja była tylko na potrzeby widza, gdyż swoją władzę Chrystus już posiadał z urzędu i z urodzenia. Samo pojęcie władzy jest dyskusyjne również, gdyż żadna ze stron nie ma kompetencji do łamania Wolnej Woli. co śmieszniejsze, nie ma i takiej potrzeby, gdyż ważność procesów uzależniona jest wyłącznie od dobrowolności czynów, słów i myśli. Napisałem „niewykluczone”, nie uwzględniam bowiem ludzkich przymiotów jakie wziął na siebie Pan Jezus przychodząc na ten świat.

  Summa summarum, ja z wielką ostrożnością posługiwałbym się określeniem „władza Szatana nad światem”. Proszę zauważyć, że gdyby nie fakt kainizacji ludzkości, taki Szatan i jego zabiegi nie znalazłyby w ogóle miejsca, gdzie mogłyby wykiełkować. Po prostu z początku, Pan Bóg był za dobry dla nas, w naszych umysłach skłonność do złego nie istniała. Może to była zwykła mądrość, bo po co robić źle, skoro mądrość wskazuje jak to się skończy; nawet nie może skończyć, a właśnie – skończy.

  Potomkami grupy która owej kainizacji podległa w stopniu największym, są oczywiście gudły, wszelkiej proweniencji. Mają awersję do czynienia dobra i atencję do zła. Szczyt debilizmu. A potem wyją, że „tragedia, dramatyczne i metafizyka”.

  Tak czy owak, żadnej władzy nad światem ja nie widzę. Ludziopodobne osobniki wybierają z menu lśniące zasreberkowania w które diabeł pozawijał gów.na zakażone tasiemcem, glistą i zakaźną żółtaczką, starannie, jak uczciwy rzemieślnik.

  Off topic; narzekamy na chińskie produkty. Że syf i tandeta. Tylko że takie właśnie były zamówione, po tysiąc dolarów za kontener. To o co pretensja ?

 15. Jack Ravenno said

  @11 LOPEK – z jednym się tutaj nie zgodzę, „Człowiek kiedyś odbierze panowanie nad Ziemią Szatanowi – tylko za jaka cenę?”

  To nie zwykły człowiek odbierze szatanowi władzę. Pan Jezus przyjdzie i go zniszczy. Ludzie na sąd. Wybrani do Boga a reszta – papa na zawsze.

  Tak zostało powiedziane. Tak więc będzie. Nam pozostaje patrzeć, komentować, czasami działać – byle z bożym wsparciem i starać się odtwarzać nauczanie Mesjasza oraz iść za nim. Kilka moich przemyśleń jest nieprawomyślnych w zderzeniu z oficjalną doktryną katolicką, prawosławną, itd. Zachowam więc to dla siebie by nie powodować u Gajowego odruchów 🙂

  A co do szatana – wyjątkowa łachudra. Ma niestety olbrzymią władzę i moc. My – ludzie – sami nie damy mu nigdy rady…

 16. osoba prywatna said

  Winnicki rozpętał burzę w sieci. „Warszawa już jest multi-kulti. Na porodówce obcokrajowcy na każdym kroku”
  https://medianarodowe.com/winnicki-rozpetal-burze-w-sieci-warszawa-juz-jest-multi-kulti-na-porodowce-obcokrajowcy-na-kazdym-kroku/

 17. Marucha said

  Re 2:
  Panie Boydar,
  Pisząc „nas” miałem na myśli Polskę. Naszą Ojczyznę. Ongiś najpotężniejsze mocarstwo europejskie, dziś pomiata nim byle wypierdek z Unii.
  Bo indywidualnie zbawi się każdy, kto tego pragnie. Bez względu na ustrój, sukcesy gospodarcze itp.

 18. Jack Ravenno said

  @13 BOYDAR – władza rzeczywista – tak to rozumiem. Jeśli szatan ma władzę nad duchem to bez problemu przeniesie to na świat rzeczy i vice versa – jak widzimy choćby w zetknięciu dzieci ze smartfonami – świat rzeczy kaleczy i poniewiera młodego ducha…Także i Pan Jezus ma władzę nad duchem. Słusznie Pan zauważa, że obydwie strony nie mają bezpośrednio kompetencji łamania Wolnej Woli, więc co można powiedzieć, np. o Kambodży i tamtejszych pupilach szatana? No przecież szatan nie łamał Wolnej Woli ale jego pupile i owszem, prawda?

  Szatan jak i Bóg działają poprzez ludzi i tylko po owocach ich czynów damy radę rozpoznać skąd przyszło ‚natchnienie’ do tego czy owego. Zaczęło się w Ogrodzie Eden…Przed Kainem…Nawet tam szatan przylazł jako wąż, tfu. Kainizacja zaś to proces destrukcji, który będzie trwał aż do końca świata. Mam nadzieję, że ostanie się choć jeden sprawiedliwy.

  „Tak czy owak, żadnej władzy nad światem ja nie widzę. Ludziopodobne osobniki wybierają z menu lśniące zasreberkowania w które diabeł pozawijał gów.na zakażone tasiemcem, glistą i zakaźną żółtaczką, starannie, jak uczciwy rzemieślnik.”

  Troszkę to tak po wierzchu potraktowane ale można i taki pogląd przyjąć. Taki niby pośrednie działanie ale jakże brzemienne w skutki.

  Ale i za dobry chiński produkt tez trzeba dobrze zapłacić. Aluzję co do chińskiej tandety, myślę, zrozumiałem poprawnie

 19. osoba prywatna said

  Jeszcze jeden świetny wykład. Polecam wysłuchać obolałym.
  .https://www.youtube.com/watch?v=naMNIXdkfRM

 20. Boydar said

  Najpierw prostsze –

  „… za dobry chiński produkt też trzeba dobrze zapłacić …”
  No przecież; jeśli latają w kosmos to znaczy że technicznie potrafią prawie wszystko. To tylko te chu/je z Polin potrzebują tysięcy ton szajsu żeby robić geszeft na lokalnych gojach. No i dostają.

  Teraz trudniejsze

  Niestety, z tym trwaniem /kainizacji/ może mieć Pan rację. „Do ustalenia pozostaje” czy będzie to zjawisko ekspansywne /jak dotychczas/ czy ustabilizowane na poziomie.

  Trudno przesądzać, ale wydaje się, że trochę przynajmniej pozostać musi. Musi być perspektywa zła z wielu powodów. Głównie żeby dobrzy mogli się wykazać, za darmo do nieba się nie idzie. To koncepcja protestantów, gów.no warta jak i oni sami.

  Ja bym się w każdym razie nie martwił. Jako stary bimbrownik dawno zauważyłem, że śmiertelność populacji drożdży gwałtownie rośnie w zacierze dopiero od pewnego momentu. A spiryt jak to spiryt, unosi się lekko i z gracją.

  I do Pana Gajowego

  Wiem. My musimy /jako Państwo/ urodzić się na nowo, bo nie odważyłbym się napisać „odrodzić”. No i wie Pan, ktoś ten poród musi przyjąć, najlepiej fachowiec z długim stażem i stosownym doświadczeniem, może być Położna 🙂

 21. Zbyszko said

  Walczący o idące na sadystyczne tortury polskie dzieci, Paweł Bednarz organizuje konferencję :
  https://gibson.neon24.pl/post/146657,handel-polskimi-dziecmi-konferencja

 22. VAV said

  Tu jest przyklad lekarza ktory majac 4 dzieci zostal pozbawiony przez Izbe Lekarska prawa wykonywania zawodu, za skuteczne leczenie z ominieciem procedur medycyny rockefelerowskiej. Lekarz nie ma srodkow do zycia i chce popelnic samobojstwo. Jerzy Zieba o nim mowi.
  Nie moge sie nadziwic glupocie Zieby i tego lekarza.
  1) Podac nazwiska lekarzy z Izby Lekarskiej ktorzy odebrali prawo do wykonywania zawodu temu lekarzowi samobojcy,
  2) Lekarz zamiast popelniac samobojstwo powinien kupic bron od Ukraincow i wystrzelac tych zydowskich lekarzy z Izby Lekarskiej ktorzy mu zabrali licencje.

 23. revers said

  Tu jest przyklad jak mozna cale populacje usmiercic, zamiast zdrowej zywnosci z WHO, FDA do Jemenu wysle sie 14 mln. szczepionek

  https://voiceofpeopletoday.com/amp/unicef-14-million-vaccines-children-yemen/?fbclid=IwAR2sqv7y0LwN7iUS-9ej7fh6XHEWA3PUVCt-vT8qOAHArEH5eqBK6NbBhwg

  co ciekawsze w tym akcie perwersyjnego usmiercania bierze udzial saudi arabia finalizujac czeciowo akcje szczepionek exit ktorej bedzie poddana cala populacja Jemenu w wieku od 6 m-cznych noworodkow po 15-latki.

 24. Lily said

  A ,co o tym myslicie ?
  https://www.wellaware1.com/hw/
  Zrodlo;www.wellaware1.com

 25. bbb said

  http://cyprianpolak.blogspot.com/2015/03/zydzi-ogosili-ze-zydowski-mesjasz-tj.html
  .https://www.youtube.com/watch?v=9CkoQd1J3Ro&feature=youtu.be

 26. andzia said

  Oglądałam wczorajszą demonstrację z Paryża na kanale suwerenny.pl. Pisowska tv podała, jak napisał ktoś z komentujących, że policja wypiera chuliganów z miasta. Wśród tych chuliganów był inwalida w żółtej kamizelce na wózku i starsze kobiety. Cały przekrój społeczny. Pisiory póki co pozwalają protestować kodziarzom, bo to swoi i zwalniają ich od obowiązku przeprowadzenia zmian w Polsce, nadto finansowani przez zaprzyjażnionego wiadomego..Jak podaje wiki ojciec Kijowskiego w młodości działał w jednej organizzacji z Macierewiczem. To prawie jak wujek.
  Francuzi nie zamierzają zaniechać protestów, przeciwnie dodatkowe grupy zawodowe deklarują udział. Władze twierdzą, że protesty są nielegalne, bo nie zgłoszone. Ktoś przytomnie zapytał czy rewolucję też mają zgłosić,
  W Polsce ciągły wzrost cen podstawowych artykułówi złodziejskie podatki. Pisiory rzuciły pińcset plus, które to dzisaij jest już 200pluc i liczą na ddolce vitae.

 27. Rafal Cz. said

  Oto prawdziwe piekno Gruzji, starozytnego kraju wina, dumy I gor:

 28. Piskorz said

  zielstrebig,energisch alles überwinden,das sind militärische Marschkolonnen,sie haben ja auch Schilder gezeigt,worauf stand:Wir erobern Europa!!!!!!!Warum hat das keiner sehen wollen?????Diese Massen sind von Militärs ausgebildet und in Marsch gesetzt worden.100%!!!!!!!!!!!!!! Uchodźcy maszerują energicznie, z określonym celem, wszystko pokonując..To są wojskowe kolumny marszowe, pokazywali też na szyldy, na których były napisy Zdobędziemy Europę Dlaczego nikt nie chciał tego wiedzieć..TE MASY SĄ WYSZKOLONE PRZEZ WOJSKOWYCH I „ZORGANIZOWANE” NA COŚ W RODZAJU MARSZU. 100%!!!! ps I dalej autor pisze, że kto był w wojsku, to wie, że tak to wygląda..!!
  ps” znalezione na jakimś port niem. !!!

 29. osoba prywatna said

  Tłumy mężczyzn koczują pod polską ambasadą w New Delhi
  https://innpoland.pl/148383,polskie-firmy-szukaja-pracownikow-w-azji-pod-ambasada-gromadza-sie-tlumy

 30. Rafal Cz. said

  Prosze wybaczyc ale to jest honor goscic takie piekno!

 31. osoba prywatna said

  Reprezentacja Polski o awans na turniej powalczy w grupie G z Austrią,
  Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą.
  https://www.onet.pl/?utm_source=przegladsportowy_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&pid=7599497b-378d-4596-abc8-b3ee61e2a6d0&sid=4390aa51-c69b-410e-bc0a-a3c3c7c23e1d&utm_v=2

 32. Rafal Cz. said

  Ad 14
  Blad.
  „Dam ci wladze nad krolestwami tego swiata” A On odmowil.

 33. osoba prywatna said

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/47316981_1145967888913417_2971216366297677824_n.png?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e22faff5041e6e50e89abe3df60cab4d&oe=5CB09F23

 34. lopek said

  Re 15:
  „@11 LOPEK – z jednym się tutaj nie zgodzę, „Człowiek kiedyś odbierze panowanie nad Ziemią Szatanowi – tylko za jaka cenę?””
  =======
  Cały problem tkwi w świecie niematerialnym – o którym nie mamy pojęcia. Ziemia to miejsce hartowania duszy (inteligentnej energii) w ten sposób aby w owej energii nie znalazła się żadna, śladowa cząstka ciemnej energii z której składa się Szatan i Piekło. Dusza z domieszką ciemnej energii – nie dostanie się do Nieba. Szatan (jego pupile na Ziemi) z kolei to taki swoisty katalizator potrzebny do w/w hartowania. Z chwilą, kiedy ludzie nauczą się postępować z pupilami Szatana – Szatan stanie się bezsilny i sam opuści Ziemię. Natomiast dusza człowieka (inteligentna energia) nie będzie już skażona żadną cząstką ciemnej energii – więc cały „eksperyment” z człowiekiem na Ziemi jak i sama Ziemia straci sens istnienia.

 35. Rafal Cz. said

  Gruzja cieszy sie u mnie estyma. Kraj honoru,gor I wina I ogromnej kultury.

 36. osoba prywatna said

  Żeby później nie mówili jak wdupimy.
  Jerzy Brzęczek
  .https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_aZLqUExgwG4yH9USdEnRadENVyRdcxgc.jpg
  Ostrzega:
  To bardzo wyrównana grupa.

 37. Rafal Cz. said

  Oto czlowiek

 38. Lily said

  ‚Ludziom trzeba obiecac TO,czego oczekuja,
  „a potem stopniowo,odbierac im te obietnice”
  oswiadczyl niejaki M.M,mgr historii.
  Znaczy to,przed wyborami obieujcie ludziom
  zlote gory,a po wygranych wyborach,pokazcie
  wyborcom gest Kozakiewicza.
  Od trzydziestu lat Polacy glosuja na tych
  samych,a w III.R.P,z roku na rok,ba z
  miesiaca na miesic zyje sie coraz gorzej i
  gorzej.”Bo Polacy,maja byc biedni”,bo to
  sprawia innym satysfakcje.

 39. Rafal Cz. said

  Miluje Gruzje. Bez wzajemnosci dzieki NATO.

 40. osoba prywatna said

  Adrenalina postrzelonego Pit Bulla
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1233&v=4CyZi2IzwB4

 41. revers said

  we Francji nie kredki, ale barkady z wozkow z hipermarketow poszly w ruch …

 42. osoba prywatna said

  Polka zbeształa imigranta za nachalny/niechciany podryw w gdyńskim autobusie. 08.11.2018
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=F4YRGCnAR6M

 43. osoba prywatna said

  Polka na granicy rozjeżdża imigrantów!
  Mafia Pruszkowska
  1 rok temu
  Jeśli zrobili jakieś rysy z chęcią dla tej pani wypoleruje i będzie mogła ponownie przejeżdżać tych śmieci
  Grzegorz Witkowski
  8 miesięcy temu
  Brudasy pewnie myślały że to jakaś poprawna politycznie francuska która da sie jeszcze zgwałcić a potem zapłaci odszkodowanie że podrapała ciapatego podczas gwałtu.a tu zdziwienie bo to Polka i do tego jakiś Zoolog bo pokazała że bydło do stajni albo do rzeźni
  .https://www.youtube.com/watch?v=LZdn86pkjUI&feature=youtu.be

 44. osoba prywatna said

  Kto z was był, ręka do góry, na filmie „Kler”? Przyznajcie się, jak żeście dołożyli pieniądze do tamtej kasy, żeby dalej szkodzili – pytał Tadeusz Rydzyk na 27. urodzinach Radia Maryja. Przy okazji skrytykował Polski Instytut Sztuki Filmowej, który dotował film Wojciecha Smarzowskiego.
  https://wiadomosci.wp.pl/ojciec-rydzyk-ma-zal-do-pisf-poszlo-o-pieniadze-i-film-kler-6322944133092993a

 45. osoba prywatna said

  Obrabiarka CNC wykonuje mrówkę z metalu.
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=AzSMliTM-eM

 46. osoba prywatna said

  Departament Stanu zgodził się na sprzedaż Polsce 20 wyrzutni HIMARS wraz z amunicją i zestawem wyposażenia dodatkowego. Maksymalna wartość umowy to 655 mln USD netto. W transakcji nie uwzględniono offsetu.
  https://www.defence24.pl/zielone-swiatlo-usa-dla-pierwszej-fazy-homara-dywizjon-himars-bez-offsetu

 47. osoba prywatna said

  Zdaję się, iż był przeciążony workami z makiem.
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=4B3KkL7_J34

 48. osoba prywatna said

  Błękitny Węgiel lekarstwem na smog? Okazuje się, że węgiel może być czysty
  https://tvs.pl/informacje/blekitny-wegiel-lekarstwem-na-smog-okazuje-sie-ze-wegiel-moze-byc-czysty/

 49. nikita said

  LIST OTWARTY DO POLAKÓW w sprawie wybudowania pomnika Generała Tadeusz Rozwadowskiego
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/02/list-otwarty-do-polakow-w-sprawie-wybudowania-pomnika-generala-tadeusz-rozwadowskiego/

 50. Lily said

  Re 44;Osoba Prywatna
  Rydzyk potraktowal zebranych jako poddanych.

 51. zofia said

  zmieniono prawo wyborcze, mysle ze dlatego MM i PiS tak sie spieszy z przyjmowaniem „rak do pracy”.
  PKW podala liczby NIEPOLAKOW (uzyla takiego wlasnie okreslena), ktorzy brali udzial w wyborach samorzadowych 2018.
  W nastepnych wyborach frekwencja i slupki zapewnione a Polacy beda mogli…

  zrodlo wikipedia
  Komu przysługuje czynne prawo wyborcze?
  Czynne prawo wyborcze – tj. prawo wybierania – w wyborach samorządowych do rady gminy, rady powiatu i sejmiku wojewódzkiego ma obywatel polski oraz obywatel Unii Europejskiej nieposiadający polskiego obywatelstwa, który kończy 18 lat najpóźniej w dniu głosowania i na stałe zamieszkuje na obszarze gminy/powiatu/województwa, gdzie działa wybierany organ
  Wybory do rad gminy (rady powiatu, sejmiku wojewódzkiego)
  W wyborach do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego bierne prawo wyborcze, tj. prawo do bycia wybranym, przysługuje tym osobom, które mają czynne prawo wyborcze, tj. prawo wybierania.

  http://www.batory.org.pl
  Poradnik wyborcy. Wybory samorządowe 2018 roku

  Prawo wybierania, czyli czynne prawo wyborcze, w wyborach do rady gminy oraz w wyborach wójta (burmistrza, prezydenta miasta) przysługuje obywatelowi polskiemu oraz obywatelowi Unii Europejskiej, który nie jest obywatelem polskim, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat, oraz stale zamieszkuje na obszarze danej gminy.
  Prawo wybieralności, czyli prawo do bycia wybieranym, w wyborach rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa mają osoby, które mają opisane wyżej prawo wybierania tych organów

  W kontekście prawa wybierania i prawa do bycia wybieranym istotne znaczenie ma rejestr wyborców. Stały rejestr wyborców obejmuje osoby stale zamieszkałe na obszarze gminy, którym przysługuje prawo wybierania. Służy on do sporządzania spisów wyborców uprawnionych do udziału w wyborach. Potwierdza on prawo wybierania i prawo wybieralności.

  Brak zameldowania w danej miejscowości nie stanowi przeszkody do oddania głosu pod warunkiem, że dana osoba zamieszkuje stale na obszarze danej gminy. Do wniosku dołączyć należy kserokopię ważnego dokumentu stwierdzającego tożsamość wnioskodawcy oraz pisemną deklarację, w której wnioskodawca podaje swoje obywatelstwo i adres stałego zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Spis wyborców to dokument, w którym ujęte są osoby, które posiadają prawo wybierania. Służy on do przeprowadzenia głosowania w zarządzonych wyborach. Jego znaczenie jest niezwykle istotne. Głosować bowiem może tylko wyborca wpisany do spisu wyborców i jego pełnomocnik.
  W określonych okolicznościach głosować może także osoba dopisywana do spisu wyborców w samym dniu głosowania.

 52. nikita said

  Zobaczcie kim jest ta kanalia P. Wroński ? wpiszcie w google będą filmy

  PANIE PUŁKOWNIKU JA PYTAM

 53. Piskorz said

  Izraelska policja w toku operacji przeprowadzonej pod kryptonimem „Licencja na zabijanie” zatrzymała w niedzielę rano w ich domach 40 lekarzy i farmaceutów, którzy pracowali, posługując się m.in. sfałszowanymi dyplomami wyższych uczelni zagranicznych.

  W toku dochodzenia, które poprzedziło aresztowania, ustalono, że podejrzani o posługiwanie się fałszywymi dyplomami studiowali przez krótki czas na wyższych uczelniach Armenii i Gruzji, ale ich nie ukończyli.
  BEZ KOMENTARZA…!!!!

  Izraelskie Ministerstwo Zdrowia wydało im zgodę na zatrudnienie na podstawie sfałszowanych dokumentów….!!!

  ———–
  To samo było w Szwecji. Tym razem wykształcenie zdobyto w Rumunii.
  Do tej pory ministerstwo nie poczuwa się do ŻADNEJ odpowiedzialności za wydanie legitmacji lekarskich ewidentnym oszustom.
  Admin

 54. Lily said

  Czy,to cos nam mowi ?.
  https://www.gloria.tv/article/AvAorwxey3yK2f2YFfzNMz8Gu

 55. ali said

  Russel Bentley „Texas” – Pożegnanie Aleksandra Zacharczenki

 56. Piskorz said

  Английская разведка готовила революционеров для всех революций в Европе и для Турции и Китая так же. В Циммервальде офицеры разведки представляли своему руководству результаты своей работы, будущие кадры, которые будут выступать, как якобы организаторы и руководители будущих революций в России, в Германии, в Автро-Венгрии и т.д. Это был „смотр, перед выходом в бой” против народов Европы, России.
  Tłumaczę najważniejsze. ..Wywiad ang szykował rewolucjonistów dla wszystk. rewolucji w E i dla Turcji i dla Chin.. W miejsc Zimmerwald /Szwajcaria/ przedstawili oni swoim zwierzchnikom wyniki prac.. przyszłe kadry .które będą jako organiz. i przywódcy rewolucji w Rosji, Niemczech i Austro-Węgier. Był to taki „przegląd przed wyjściem do walki” przeciw narodom Europy i Rosji.!!

 57. Piskorz said

  https://pdsnpsr.ru/uploads/illustration/image/0/7/778/medium_444605_600.jpg ŚCIERWOJAD BANDERA ZE SWOJĄ ŻONĄ…na tle Jez. Genewskiego.

 58. Kizior antypejs said

  https://m.facebook.com/groups/457124357807164?view=permalink&id=916059935246935

 59. Maverick said

  Odszedł luciferian Bush w wieku 94 lat, a polskie wasale kabały opłakują go niczym jak śmierć Stalina. Niby katolik Duda nazywa go przyjacielem Polski, kuuurwa gorzej niż obchody śmierci Kima w Koreii Północnej.

  Poinformowani w USA inne zdanie mają:

  Razem z Mc Cainem w piekle gniją.

 60. abcdef said

  Rewolucja Francuska 2.0 — tym razem anty-neoliberalna. Podobno zarazily się już Belgia i Holandia. Brava, trzymajmy kcióki:

 61. osoba prywatna said

  Moralność człowieka, to organ jak wątroba
  https://bioslawek.wordpress.com/2018/11/10/moralnosc-czlowieka-to-organ-jak-watroba/

 62. lopek said

  W Katowicach mamy sabat czarownic – gdzie z powietrza nadal będzie się pozyskiwać złoto. Niech ktoś powie – czy światowy pupil Szatana nie ma wisielczego humoru? Przecież to atrapę Polski pupil Szatana wyniszcza najbardziej z okazji ocieplenia klimatu – a teraz robi tutaj zlot tropicieli CO2.
  Wniosek?
  Ten w/w zlot przypomina mi szczyt bezczelności:
  tropiciele CO2 obciążając Polaków kosztami za emisje tegoż C02 – to tak jakby nasr*li nam na wycieraczkę – natomiast organizując właśnie w Katowicach swój sabat – to tak – jakby zapukali do drzwi i poprosili o papier toaletowy.

 63. osoba prywatna said

  Kopyta konia – cztery dodatkowe „serca”!

  Click to access kopyta-konia-cztery-dodatkowe-serca.pdf

 64. osoba prywatna said

  Obyśmy mieli takie wielkie serca 🙂
  https://bioslawek.wordpress.com/2014/01/30/obysmy-mieli-takie-wielkie-serca/

 65. osoba prywatna said

  Włochy, lekarze geriatrzy: Starość zaczyna się po 75. roku życia
  https://epochtimes.pl/wlochy-geriatrzy-starosc-zaczyna-sie-po-75-roku-zycia/?fbclid=IwAR2P0MbH_nz3C7jOlP2gatpV8gPDjAuZbGhdM9gIhgDh0EfE7TJyoQyVjms

 66. osoba prywatna said

  Jaki mają związek zaburzenia erekcji z oglądaniem pornografii?
  https://www.meskadroga.pl/zaburzenia-erekcji-a-pornografia/?fbclid=IwAR15A7sPNREcuvFr5S1qfJ8gNRbzLRXp4_sJ_J2UhLvQSTk8CDkfdGSxEHk

 67. Kornel said

  https://www.youtube.com/watch?v=hLTywCbxMrU zobaczcie sobie to i wyobrazcie jak planowali to 50 lat temu w kwestii Francji. Pozdrawiam!

 68. osoba prywatna said

  W jaki sposób religia, historia i kultura wpłynęły na wygląd żydowskich nakryć głowy?
  https://histmag.org/jarmulka-sztrajml-spodik-zydowskie-nakrycia-glowy-13736?fbclid=IwAR1mCfZeJBaZEOmBNL1zEVGW0m6DyHh55bDPSF9WiLkVmIE1vJa_Z_RnjsE

 69. Wieloimienny said

  Plany naszych wrogów na podstawie wypowiedzi:

  Były prezydent USA Jimmy Carter napisał w swoim pamiętniku takie oto słowa Begina:

  ”Nasza rasa (masoni, syjoniści) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”

  Dodajmy jeszcze to:

  „Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna.”
  – Ted Turner, mason, właściciel CNN.

  „Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.”
  Szymon Peres, były prezydent Izraela

  „Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”.
  – Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001-2007; słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. (Światowy Kongres Żydów).

  ‚Musimy zniewolić i pozyskać młodzież, przede wszystkim przez propagandę antywartości, rozwiązłości, narkomanii, alkoholizmu i innych uzależnień. Będziemy wychowywać pokolenie zwalczające antysemityzm, nietolerancję i nacjonalizm; pokolenie kosmopolitów otwartych na świat. Równocześnie będziemy ośmieszać wszystkich inaczej myślących, a także zwalczać będziemy wartości chrześcijańskie, rodzinę oraz Kościół.”
  Allen Dulles (mason najwyższego 33 stopnia rytu szkockiego dawnego uznanego) szef CIA w latach 1953 – 1961

  CZY JEST JESZCZE DLA NAS JAKIŚ RATUNEK?

  Jest modlitwa, różaniec. Ilu z was się modli? Jest możliwość pracy u podstaw (odkręcania ludziom wypranych mózgów poprzez działalność takich blogów jak ten i rozmowy z nimi, nauczanie swoich dzieci prawdziwej wersji historii i prawdziwej wiary katolickiej, wspieranie tych ludzi i ruchów które sprzeciwiają się systemowi itp.) Może za jedno, dwa pokolenia urodzi się z tego jakaś zorganizowana i czysta opozycja.

  Trzeba wiadomościami z gajówki napierdalać po znajomych i internecie jak z kałacha.

  Moja rodzina dzieliła się na zwolenników PiS i jednego platformiarza. Teraz platformiarza już nie ma, bo jest taki jak gajówkowicze (
  w otrzeźwieniu pomogły mu treści jakie mu stąd podsyłałem). Reszta z czasem otworzy oczy, bo już o Rosji i Putinie inaczej mówią a i w samorządowych częściowo na Ruch Narodowy zagłosowali. Wy swoich krewnych i znajomych też edukujcie!

  Musimy działać, mobilizować się!

 70. osoba prywatna said

 71. osoba prywatna said

  Sztuczki z owocami.
  .https://www.facebook.com/5Minute.Crafts.KIDS/videos/656154308080985/

 72. bryś said

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dania-bedzie-wysylac-niebezpiecznych-imigrantow-na-bezludna-wyspe

  Lindholm – niewielka wyspa o powierzchni około 66 ha znajdująca się w Limfjorden w Danii. Wyspa leży na północ od półwyspu Thyholm i około 1,5 km na południe od południowego krańca wyspy Agerø – Søjeodde.

  Czyli przyjmując zagęszczenie jak w Hongkongu 6.500 ludzi na km2 zmieści się tam 4290 imigrantów do deportacji. Nieźle się biorą do porządkowania kraju.

 73. osoba prywatna said

  Sąd miejski w Petersburgu orzekł, że przejęcie przez skarb państwa nieruchomości należących do świadków Jehowy było zgodne z prawem. W 2017 r. ten związek wyznaniowy został uznany w Rosji za organizację ekstremistyczną.
  https://www.tvp.info/37073195/rosyjski-sad-majatek-swiadkow-jehowy-zostal-przejety-legalnie?fbclid=IwAR0pSa2igJR5UGi4hwhlhZKp0Swxe7AJ4ed0hxVo9S9MIKBu7rbUAi74lLc

 74. osoba prywatna said

  Tajemnice pajęczyny.
  https://dinoanimals.pl/zwierzeta/pajeczyna-nic-pajecza-albo-nic-przedna/?fbclid=IwAR2iJMDVIutF3DwH7fXFAk6ipB0cN3lkTIe0xuKxvHu_zA4ZnxX_z1hm4wI

 75. lewarek.pl said

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/ukraina-oczekuje-od-polski-zmiany-ustawy-o-ipn/

 76. Piskorz said

  re 69 Trzeba wiadomościami z gajówki napierdalać po znajomych i internecie jak z kałacha.”
  TO POWINNO BYĆ KARDYNALNĄ ZASADĄ….kropla drąży skały ..ps Poza tym…wg chyba socjologów…osoby lepiej zorientowane w polityce/sytuacji kraju/ogólnych zasadach prawa itp POWINNY INFORMOWAĆ INNYCH…celem uświadamiania.!! Per analogiam…tak jak bogatsi winni pomagać uboższym…

 77. Zerohero said

  Potwierdziła, że dziś podstawą energetyki państwa musi być węgiel. „Przypomnijmy, że to ma historyczne korzenie. To nie my sobie wybieraliśmy, że polska gospodarka jest oparta na węglu, bo to w Moskwie zdecydowano o tym, że elektrownie jądrowe będą budowane w Czechosłowacji i na Węgrzech, a takiej decyzji nie podjęto w stosunku do Polski” – zaznaczyła Emilewicz.
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Emilewicz-Podstawa-energetyki-musi-byc-wegiel-4182264.html

  Co za głupie stworzenie. Sprostujmy koszerny bełkot tej kanalii z PiS:

  1. W PRL planowano Żarnowiec. Wygasili go „ekolodzy” gdy już dogadano rozpad bloku wschodniego Polska de facto była rządzona z Waszyngtonu.

  2. Polska miała ogromne złoża węgla. Czechosłowacja i Węgry nie. Może dlatego u nas budowano elektrownie węglowe, a?

  3. Przez 30 lat rządów proamerykańskich solidaruchów nie zrobiono nic w celu budowy elektrowni jądrowej. Słownie: TRZYDZIEŚCI lat. A ta kreatura sprawę wyjaśnia „moskwą” sprzed 50 lat.

  4. PRL miał dużo większą autonomię niż III RP. Nie można wszystkiego zwalać na „moskwę”, bo na przykład Węgry w latach 80 rozwijały się dużo lepiej niż PRL. A może wina leży po stronie solidaruchów i Jaruzelskiego?
  Absurdem jest twierdzenie, że Moskwa szczególnie zawzięła się Polske i na złość Polakom zakazała budowy elektrowni.

 78. guła said

  Zmiana warunków ekonomicznych w Polsce po 1989 roku, a także długotrwałe protesty aktywistów i mieszkańców i negatywny odbiór (w tym sprzeciw przeciwko budowie 86,1% głosujących okolicznych mieszkańców[3]) części społeczeństwa, który wzmógł się szczególnie po katastrofie w Czarnobylu, spowodowały, że budowa została wstrzymana i elektrownia wówczas nie powstała.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Elektrownia_J%C4%85drowa_%C5%BBarnowiec

 79. ibrahim ibn jakub said

  Mam pytanie do żydowskich rabinów:
  – czy lucyfer jest obrzezany?

 80. Lily said

  „Po owocach,ich poznacie”.Sprawdzajcie ich
  jak glosuja.’Jedyna narodowa i katolicka partia
  w Polsce”,tak glosi niejaki Grzegorz B.
  Tance z okazji 27 rocznicy powstania Rydzykowego R.M.

 81. wincenty said

  Ukraina, Strefa Gazy, Syria, Irak, Iran, terroryzm w Europie, a wszyscy mówią, że wojny nie ma.

 82. revers said

  tylko na zachodzie wolaja zamknac Baltyk dla rosjan na cisninie dunskiej, a na ukrainie zamkanc Bosfor po kryzysie kerczamskim, lub wojska ukrainskie sa w stanie gotowosci bojowej.

 83. wincenty said

  @80 Lily

 84. wincenty said

  80@ Lily

  une tam wszystkie już  ćwiczą u rydzola tańce.

 85. Antymarxista said

  VWI 01. Manipulatoryka kampanijna – dr Rafał Brzeski

 86. Wieloimienny said

  Wincenty @

  Nie wklejaj pan tu tej kurvy ciemnowidzącej co pluje na katolicyzm i uprawia okultyzm.

 87. Ka. said

  I.I.J. (79).

  Lucyfer jest Naszym Wzorcem. Obrzezujemy się dla Niego, gojku.

 88. nikita said

  🙂

  muzułmański rydzol i taniec żydo-pisu w podzięce

 89. lewarek.pl said

  https://www.pch24.pl/minister-kwiecinski-o-brexicie–polska-jest-gotowa-zwiekszyc-skladke-do-budzetu-ue,64542,i.html

 90. piwowar said

  Piwowar zdaje sobie sprawę, że znów ryzykuje ostracyzm, ale czuje się w obowiązku dokonać relacji z wczorajszego spotkania z pewnym osobnikiem i co z tego wynikło.

  Jak już było kilkakrotnie nadmieniane, Piwowarowa utrzymuje bliskie kontakty z jedną panią, która pochodzi z Jedwabnego (mieszkańcy tego miasta powiadają że sa z Jedwabnego a nie z Jedwabna). Jej rodzice i sąsiedzi jej rodziców byli jakoby świadkami wydarzeń, o których rozpisywał się polonofob Gross. Kilkakrotnie relacje tej pani przedstawiane były na gajówce i wiele grossowych tez stało w sprzeczności z jej opowiadaniem, na przykład liczba zabitych.

  Wczoraj tą panią odwiedził brat jej koleżanki, który również jest z Jedwabnego. Piwowar i jego Żona spotkał się z nimi na kawie. W rozmowie obydwoje dogadali się znajomych, ich potomstwa i sąsiadów, ich charakterów łącznie z nazwiskami i nawykami. Potem ten pan rozpoczął swoja relację i jego wersja była o wiele bliższą publikacji Grossa niż wersja, któą znamy.

  Teraz Piwowar spróbuje z pamięci przytoczyć, co ten pan miał do powiedzenia i prosi, aby mu nie przerywać wyzwiskami.

  Otóż, według tego człowieka, pogrom w Jedwabnem był przygotowywany przez miejscową ludność z całej okolicy przez dłuższy czas naprzód. Gospodarze ściągnęli z okolicznych wsi, aby w niej wziąć udział. Wiedzieli o tym także Żydzi, ale nie mieli dokąd uciekać, ponieważ wszyscy w całej okolicy pałali nienawiścią do nich i nigdzie nie czuli się bezpiecznie.

  Pogrom w Jedwabnem nastapił z inicjatywy polskich mieszkańców, którzy wystąpili do władz niemieckich z apelem o eksterminację Żydów. Niemcy oponowali, proponując oszczędzenie najpotrzebniejszych fachowców, ale ludność uparła się żeby zabić wszystkich. Wyznaczony więc został przedział czasowy, w którym zezwolono na akcję. Ludzie przystąpili do wyciągania Żydów z mieszkań i mordowania ich na miejscu.

  Ponieważ czas zakończenia pogromu zbliżał się, a wielu Żydów pozostawało przy życiu, ludzie postanowili poprosić jednego gospodarza, który miał stodołę na uboczu, aby ją udostępnił, obiecując pokrycie straty ze zrabowanych dóbr. Niemcy postawili karabin maszynowy na tych, którzy będą uciekać z płonącej stodoły.

  Według naszego rozmówcy, połowa żydowskiej populacji straciła zycie, a więc około 700 osób.

  Pogrom w Jedwabnem był tylko jednym z kilkunastu pogromów w tamtym czasie w okolicach Łomży.

  Wcześniejsze denuncjacje Polaków przez Żydów do bolszewickiego okupanta, miały charakter epizodyczny.

  Żydzi wiedząc o planowanym pogromie, wysłali delegację do miejscowego proposzcza aby z ambony do niego nie dopuścił, jednak proposzcz odmówił, za argument podając zamordowanie Chrystusa.

  Gdyby owe rewelacje pochodziły od kogoś innego, Piwowar z Żoną wzruszyliby ramionami i zmienili temat, jednak z uwagi na to, że rozmówca pochodzil z miasta i jest z nim dość blisko związany, ponadto w jego relacji nie czuć było emocjonalnych akcentów, wysłuchali do końca i postanowili się nad tym zastanowić, zwłaszcza, że obecna przy tym znajoma nie zaprzeczała, być może po to, aby nie przerywać. Ten pan kilkakrotnie podkreślał, że również Żydów nie kocha, choć wyraźnie do wydarzeń miał stosunek negatywny, kilkakrotnie podkreślając, że jego rodzice w tym udziału nie brali.

  Gościu wygląda na oczytanego i niegłupiego, choć jego biznesowa historia tchnie naiwnością (Rodacy go wydmuchali zarówno w USA na dużą sumę, jak i w Polsce na wszystko co miał).

  I teraz Piwowar zadaje sobie pytanie. Gdzie do kuny nędzy leży ta prawda odnośnie Jedwabnego? Uogólniając zagadnienie, gdzie w ogóle leży prawda w jakimkolwiek temacie? I co wynikło z wczorajszego spotkania – dalsza eskalacja i tak już wszechobecnej konfuzji.

  Piwowar pozdrawia Gremium.

 91. Boydar said

  https://dinoanimals.pl/zwierzeta/pajeczyna-nic-pajecza-albo-nic-przedna/?fbclid=IwAR2iJMDVIutF3DwH7fXFAk6ipB0cN3lkTIe0xuKxvHu_zA4ZnxX_z1hm4wI

 92. Maverick said

  Wincenty # 82 Jackowski jest dobry i ma śmiałóść mówienia jak mu nakazuje sumienie.
  To otwiera mu drogę do wizji którymi się dzieli.
  Jackowski myśli jak ja. Tak ma dar intuicji jak ja i nie jest zaślepiony lucyferiańską metodą skłócania społeczeństw.

  Polacy są zawsze ręcznie sterowani i wykorzystywani. Opłakują Busha jak kiedyś opłakiwali Stalina, aby okazać swoje poddaństwo i wasalstwo. Nie wiedzą i nie znają intryg jakimi żył ten człowiek. Kiedyś byli wykorzystywani poprzez Napoelona na Haiti, w Egipcie, nawet na katolicki naród Hiszpanię napadli ( Bitwa pod Saragossą) bo tak wasalić im kazał Napoleon, gdy budował swoje imperium. Dzisiaj jest nieinaczej wasalskie kraje są wykorzystywane poprzez demony zła.

  On nie uczył nas jak zwyciężać mamy ale jak wasalić mamy. To jak dzisiaj sprzedajne kacyki wasalstwo uprawiają wobec UNI lub Usraela a w nosie mają własnych obywateli. tylko idiota bez IQ by głowy za nich nastawiał, gdy oni judzą to na Rosję, a to bałwochwalczo zachwalają nam Izrael gdy to jest kraj gorszy niż nazistowski.

 93. NICK said

  Piwowar, jak zwykle, pisze spokojnie.
  Warzenie i ważenie Go nauczyło.
  Dobrze. (90).
  Dobrze.

  „Teraz Piwowar spróbuje z pamięci przytoczyć, co ten pan miał do powiedzenia i prosi, aby mu nie przerywać wyzwiskami.”
  Przytoczył.

  Zatem przestaję rozumieć materiały gajówkowe na temat Jedwabnego.
  Co solennie oświadczam.

  Mam wyrobioną opinię ale nie śmiem pominąć opinii Piwowara, którego, we sposób jakiś ale cenię.

  Idę miody kupażować.
  Pozdrawiam Normalnych Katolików Prawdziwych.

  Bo.
  Od Wiary zacząć trzeba.
  Do chleba, Padołu.

  I, Nieba.

 94. revers said

  To jest trochę tak, jak z remontem domu: trzeba najpierw jakieś materiały ściągnąć, pomalować ściany, czasem jest trochę nerwowo, materiały nie przyjdą na czas, sąsiad się zdenerwuje, bo hałasujemy, czasami trzeba umeblować na nowo to mieszkanie. Właśnie to zrobiliśmy

  – dodał.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24231738,pis-podsumowuje-3-lata-rzadow-morawiecki-przeprowadzilismy.html

  oraz w krotce potem u o.Rydzyka …

  Na 27. urodzinach Radia Maryja pojawiła się znacząca część czołowych polityków obozu władzy, a podczas swojego wystąpienia o. Tadeusz Rydzyk m.in. wyrażał niezadowolenie, że PISF nie wsparł obrazu filmowców z Torunia, a dołożył pieniędzy do „Kleru”.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24233989,kto-najmocniej-kocha-polske-wedlug-morawieckiego-sprawa-jest.html

  czyli raz partyjna linia i propaganda sukcesow do ktorego nalezy tez koprodukcja filmu Kler, wymiana KNF, spory z NBP o nowy przekret na OFE , raz radiolkowa rodzinka …

 95. Maverick said

  Piwowar papier wszystko przyjmnie, ludzie często są opłacani aby rozpowszechniać psychopatyczne brednie. Kiedyś na dniu ostatecznym holograficznie wszystko zostanie odworzone wraz biorącymi w tym udział . Wtedy poznamy prawdę.

 96. NICK said

  Raz.
  Revers.
  Raz quuuurva.
  Zawsze q.

 97. Wieloimienny said

  Tak na pohybel ekolewakom

  http://narodowcy.net/piotr-balinski-sw-hubert-z-liegie-czyli-o-lowiectwie-slow-kilka/

  ………………………………………………………….
  O tym jak policjanci chcieli zgwałcić nacjonalistkę

  „Wysiadać kurwa!”. Wysiedli szybko, Monika nie zdążyła nawet założyć butów. Potem od razu: „Ręce na dach!” i wyciąganie rzeczy z kieszeni.

  Rano, przed śniadaniem, ten sam policjant otworzył drzwi od celi i zaprowadził Monikę do magazynu. „Powiedział mi, żebym się rozebrała i poszła pod prysznic” – opowiada – „Stał wtedy nie dalej niż półtora metra ode mnie i cały czas się na mnie patrzył”. Po chwili dostała do ręki szampon i mogła iść pod prysznic. „Gdy byłam pod prysznicem, stanął przy oknie w drzwiach i cały czas na mnie patrzył. Okno było duże i całkowicie przejrzyste, więc nie miałam zachowanej żadnej intymności podczas kąpieli”

  „Następnie zupełnie naga musiała iść do magazynu, podczas gdy policjant cały czas się na nią patrzył.”

  Stał z jej ręcznikiem w dłoni i gdy myślała, że chce jej go podać, policjant schylił się i dotknął jej uda tuż przy kroczu mówiąc: „Wyszła pani wysypka, ale to nic poważnego”

  „Myślałam, że za chwilę mnie zgwałci” – mówi po krótkiej chwili milczenia.

  http://narodowcy.net/nacjonalistka-molestowana-przez-policjanta-historia-moniki-opisana-na-lamach-szturmu/

  …………………………………………………

  „możemy inspirować się czymś, co nazywa się „ewangelizacją pociągową”, uprawianą przez franciszkanina przez całe życie. Jak można się domyślić, cała rzecz polegała na rozmowach z przypadkowymi ludźmi, toczonych głównie podczas licznych podróży pociągami.”

  http://narodowcy.net/piotr-glowacki-czego-uczy-nas-maksymilian-kolbe/

  Wieloimienny też rozmawia z ludźmi w pociągu, ale o polityce.

 98. Maverick said

  VK.com konkurencja dla pejs booka. Rosjanie robią konkurencję żydom. Polecam.

 99. Maverick said

  https://vk.com/?fbclid=IwAR20oVb5Yw7yX4P1upQuksSK6zpf02exPUCBcpQ_dpmetJyj4px3VTPr7Bk

  Link do rosyjskiego portalu.

 100. Piskorz said

  powiedział w poniedziałek podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach amerykański aktor, były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger. HA HA HA BUC ZAFAJDANY..!! NIKT NIE WIE…., TO WAM POWIEM..Jak był ten buc gubernatorem K .miał możliwość UŁASKAWIENIA SKAZANEGO NA ŚMIERĆ /NIEWIDOMEGO, STAREGO, Z B. ZAAWANSOWANĄ CUKRZYCĄ./…I TO BYDLE ZREZYGNOWAŁO Z PRAWA ŁASKI..!! ZAFAJDANIEC…Tylko kto o tym wie..?!

  ——————-
  A co takiego zrobił ów niewidomy, stary cukrzyk, że dostał KS?
  Czy nie od tego trzeba zacząć?
  Admin

 101. Wieloimienny said

  Do niektórych powyżej:

  WSZYSTKIM ZAKOCHANYM W KRZYSZTOFIE JACKOWSKIM UŚWIADAMIAM, ŻE:

  – Krzysztof Jackowski żadnych wizji nie ma. Wiem, bo co roku jego „wizje” z gazetek zbieram i weryfikuje. Gówno się sprawdza. Gówno i chuj!

  – Jackowski uprawia okultyzm, wącha czyjeś gacie twierdząc, że ma wizje, szuka trupów, bo jak twierdzi one się z nim kontaktują zza światów – jest to sprzeczne z nauką Kościoła! Kontaktować mogą się tylko demony!

  – Jackowski w wywiadach twierdzi, że Kościół się myli, że można się kontaktować z duchami zmarłych i że reinkarnacja istnieje – co to ma być kurwa jego mać?

  – Jackowski współpracuje z Fundacją Nautilus, organizacją szerzącą masońskie new age, neopogaństwo i hindusko-tybetańskie sekciarstwo wrogie Kościołowi i katolicyzmowi

  Mieszkam gdzieś między Tucholą a Chojnicami, więc mam do Człuchowa blisko. O tym jaki Jackowski jest prywatnie i kim był zanim stał się popularny wiem nieco więcej niż wy tutaj.

  Żaden z niego jasnowidz! To doskonały obserwator życia politycznego i manipulator!

  Jedno co potrafi to bawić się w spirytyzm, który mu już nie raz bokiem wyszedł!

  Kiedyś wraz z córą i synem był w jednym z hoteli gdzie robił pokazowy seans spirytystyczny. W pewnym momencie owej „zabawy” jak to tam zebrani na początku myśleli coś się pojawiło. Nie dało się tego zobaczyć, ale można było poczuć czyjąś obecność w pokoju. Jackowski przerwał seans i wraz z rodziną wyszedł na korytarz kierując się do windy i wtedy obleciał ich wszystkich jeszcze większy strach, bo usłyszeli dziwne hałasy, jakby coś wybiegło za nimi z pokoju i buczało. Winda jakby przez chwilę nie chciała działać, w końcu jednak udało im się wejść i zjechać na dół. Tam owego czegoś już nie było.

  Córka Jackowskiego znana jest z tego, że na NK i fejsie wklejała zdjęcia Benedykta XVI przerobionego na nazistę ze swastykami w tle. Sam zgłaszałem te zdjęcia, kiedy jeszcze miałem konto na FB i cudem zostały usunięte.

  Sam Jackowski źle się prowadził w latach 90 kiedy klepał biedę. Wypromowany przez policję i tv dorobił się sławy i kasy.

  Tyle o waszym „jasnowidzu.”

 102. VAV said

  W roku 1997 papiez Jan Pawel II zabronil uzywania jezyka polskiego w obrebie Kosciola Katolickiego na terenie Bialorusi, Litwy, Lotwy i Ukrainy. Jezyk polski musial ustapic przed jezykami bialoruskim, litewskim, lotewskim i ukrainskim. Tylko w drodze wujatku za zgoda tamtejszych miejscowych Episkopatow mozna uzywac jezyka polskiego w Kosciolach.

 103. osoba prywatna said

  Proszę, co można osiągnąć poprzez masaż brzucha.

 104. NICK said

  OP. (100).
  Ano.

  Adin, dwa, tri, czietyrje.

  No właśnie.
  Jak on się nazywał?
  Dziewiatć, dziesiatć?

 105. zofia said

  Wielu jako ratunek proponuje modlitwe. Pieknie tylko Pan Jezus widzial nas Polakow juz 2000 lat temu jak mowil „jesli 2 lub 3 modli sie JEDNOMYSLNIE w moje imie, to Bog Ojciec im to da”
  W radju torunskim modla sie miliony a owoce wygladaja tak jakby modlily sie „milionowe legiony poplecznikow szatana”
  W mojej duzej rodzinie w kraju jest tylko 1 bratanek ale uwaza (slusznie) ze to wina kosciola i nie chodzi do kosciola
  Wsrod kregu znajomych z wyjatkiem 1 (ale nie praktykujacej) sami polakozercy ktorzy glosza ze Polacy mordowali szydow
  Dyskusja doprowadzila do tego ze zerwali kontakty i jeszcze doniesli innym (mam to w …..)
  Niech sie dzieje wola Twoja Panie!

 106. Wieloimienny said

  Zofia @

  „Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie” (Jk 4,1-10; Mk 9,30-37)

  Słuchacze ojca Trujaka modlą się o złe rzeczyspojrzenie, bo mają wyprane mózgi?

  Czy my się mamy przez to nie modlić?

  A temu swojemu krewnemu to niech pani opowie o FSSPX i gajówce.

 107. Maverick said

  Wielonikowy to jak ja rozmawiam w snach z tymi co zmarli, często mnie ostrzegają,raz moja znajoma z Arizony co zmarła rok wcześniej ukazała się mnie w śnie, powiedziała jak będziesz na wakacjach będzie wielki Tajfun nie wychodź z hotelu. a ja nawet nie wiedziałem że gdzieś pojadę. Za dwa m-ce gdy byłem w Pusan niektórzy nazywają to miasto Busan teraz był potężny Tajfun. Niedawno zmarła jedna w naszej rodzinie w TX, ale za nim się to stało przyszła się że mną telepatycznie pożegnać. 2 dni przed śmiercią. Moja dusza opuszcza ciało i regularnie podróżuje, odwiecza innych. Uwierz lub nie ale widziałem się z zewnątrz wiele razy w czasie powrotu do ciała cały proces myślowy i pamięci odbywał się w tej części patrzącej na moje śpiące ciało. Jak się rozbił polski samolot rządowy to 4 dni podrządnmiałem ten sam identyczny sen. Byłem w środku i widziałem z kabiny tylko mgłę. Tak reinkarnacja jest faktem i była akceptowana poprzez wczesny kościół chyba do 3 czy 4 wieku. Potem aby ludzi lepiej kontrolować zabronili nawet takiego myślenia.

  Jak miałem 7 lat zrobiłem się sennym w czasie wyścigu Pokoju, tuż przed metą i miałem wizję że mój najlepszy wujek umrze co powiedziałem mamie, za 3 dni miał enueryzm.

  Ludzie czy przyjaciele często ukazują się w snach czy drzemkach.

  Gdy wybieram się do nowego miasta gdzie nigdy nie byłem widzę jego zabudowę, i odnoszę wrażenie dejavu , bo już to widziałem.

  Niedawno miałem sen ze wchodzę do kasyna po schodach schodziło się od wejścia i w centalnym punkcie stała ruletka. Niechcący zapamiętałem 4 numery. I gdy następnego dnia wszedłem do tego kasyna wyglądało jak te ze snu, więc zatrzymałem się aby wytestować sen. Ludzie obstawiają numerki a ja stoję z boku i i gdy krupier „dealer” robi ruch no more betting mówię głosno 18 wyjdzie a nikt nie odstawił. Wychodzi 18, ludzie patrzą na mnie z niedowierzeniem Potem mowie 27 i kolejne numery jakie wyjdą, Zaczynają się mnie pytać dlaczego nie gram. Ja im podpowiadam gdy zaczynam grać dar znika. Czas nie istnieje jest wymierny możemy posuwać wprzód i tył. Dlatego ludzi co byłi świadkami czegoś a nie pamiętają często się hinotyzuje. W naszym wymiarze tylko idzie w jedną stronę i przemija bezpowrotnie. O dwóch wojnach irackich to wiedziałem już 10 lat przed zanim do nich doszło. W przyszłości będzie wojna pomiędzy Francją a USA. To jeszcze odległa sprawa.

  Wiele innych rzeczy widziałem często przychodzą do mnie w zadumie, gdy pozwolisz umysłowi dryfować, co nazwałbym intuicją, innym razem w czasie głębokiego snu, te są jednak podróżą w czasie.

  Zanim pojdziesz spać postanów rozwiązać jakiś problem, czy odwiedzić kogoś, czy np. z rodziny, aby uspokoić myśli użyj słuchawek i zahipnotyzuj się dobry link.

  Zapisuj piewrsze odczucia po obudzeniu nie ignoruj ich, czasami są jak rebus a czasami bardzo dokładną ilustracją tego co się stanie.

 108. zoia said

  Ad 106
  mnie chodzi o ta JEDNOMYSLNOSC
  tatus dr. tez sie modli a nawet uprawia katechizacje sluchaczy razem z J Danielsem
  Ta imprezka w Czestochowie przeraza
  Czy jego mamusia nie brala go za reke do kosciola aby nauczyc jak trzeba zachowac sie na Mszy Sw.?

 109. zofia said

  Czy ktos moze podac widok J Kaczynskiego lub jego brata zegnajacego sie?

 110. Maverick said

  Jezus powiedział „zapytaj a dostaniesz”, tak da ci odpowiedź na rozwiązanie każdego problemu, trzeba jednak wiedzieć jak się zapytać. Jak masz Boga w sercu to on bardzo w życiu pomaga. Poznajesz fałszywe charakterki od razu. Wiesz kogo się strzec.

 111. nikita said

  Kolenda czyli..

  Szczodre Gody, Godowe Święto, Święto Staniasłońca – Pradawne święto solarne Słowian, przypadające na okolice przesilenia zimowego (21-22 grudnia), nazywane również kolędą.

  Obchodzono je przez kilka dni. Urządzano uroczyste wieczerze, połączone z wróżbami, śpiewami i tańcami. Szczególnie czczono w tym okresie „odradzające się” Słońce-Swarożyca, oświetlające naszą Matkę Ziemię – Mokosz. Czczono też boga Roda, stworzyciela świata, opiekuna losu i przeznaczenia, ojca wszystkich bogów, istot demonicznych oraz ludzi. Podczas Szczodrych Godów pamiętano także o zmarłych przodkach, paląc na cmetarzach ogniska i urządzając przy grobach obrzędowe uczty.
  Obrzędowym ucztom w czasie Szczodrych Godów towarzyszyły przeróżne zwyczaje. Pod obrusem na stołach układano słomę lub siano, a w rogu izb stawiano snopek zboża, co miało przynieść pomyślne plony w przyszłym roku. Pomieszczenia dekorowano gałązkami świerku, jodły lub sosny. W wielu regionach na stołach podawano dwanaście potraw symbolizujących 12 miesięcy/księżyców – w każdym roku przypada średnio 12 pełni księżyca/miesiąca. W czasie Szczodrych Godów obchodzono w przebraniach wszystkie domostwa obnosząc ze sobą m.in wyobrażenie Słońca-Swarożyca. Kolędowanie jest słowiańską tradycją, jak prawie wszystkie inne święta, tradycje i zwyczaje zawłaszczone przez jahwistów

  ps. trzeba przed świętami przypomnieć

 112. piwowar said

  „Kiedyś na dniu ostatecznym holograficznie wszystko zostanie odworzone wraz biorącymi w tym udział . Wtedy poznamy prawdę.”

  Ale wtedy już będzie za późno, ponieważ prawda nie będzie nam do niczego potrzebna. Będziemy ponadczasowi.

 113. Piskorz said

  re 100 A skąd mam pamiętać po tylu latach za co dostał KS?!! Chyba jakiś napad z trupem lub coś podobnego…

  ——–
  Bo zanim kogoś zacznie się bronić, to lepiej sprawdzić, kim był i co zrobił. Pan, jak widzę, tego uczynić nie może…
  Admin

 114. Piskorz said

  re 109 B. dobre pytanie, ale pozostanie bez odpowiedzi..Tzn. chyba nikt takiej sceny nie widział..

 115. Jack Ravenno said

  @107 MAVERICK – proste – nie rozmawia Pan ze zmarłymi. Wie Pan co to jest śmierć? To cos co wzięło Łazarza a Pan Jezus powiedział, że on śpi choć już śmierdzieć zaczął i go przywrócił do życia…

  Jeżeli człowiek umiera – to nie żyje i go nie ma, nic nie może zrobić, pomyśleć, itd, itp. Wierzący mają nadzieję zmartwychwstania i życia wiecznego.

  KURWA (przepraszam ale musiałem w tym miejscu zaakcentować) – po co więc z martwych wstawać skoro się żyje po śmierci???

  Logika Watsonie i to podstawowa…

 116. ibrachim ibn jakub said

  ad.88
  ja p….ole ale odmóżdżenie

 117. Jurek75 said

  Bez komentarza – to trzeba zobaczyć jak nasi Rosyjscy bracia robią show ; https://youtu.be/mFTjD8O1nCg

 118. Wieloimienny said

  Maverick @

  Pan pozwoli, że się odniosę do fragmentów pana postu:

  „Moja dusza opuszcza ciało i regularnie podróżuje, odwiecza innych.”

  Panie nie rób pan tego! Stefan Ossowiecki też tak robił i się zgubił. Nie mógł wrócić.

  „Gdy wybieram się do nowego miasta gdzie nigdy nie byłem widzę jego zabudowę, i odnoszę wrażenie dejavu , bo już to widziałem.”

  Mój sąsiad palił trawkę w nad jeziorem i zobaczył desant wermachtu.

  „Tak reinkarnacja jest faktem i była akceptowana poprzez wczesny kościół chyba do 3 czy 4 wieku”

  Jak to się ma do sensu ofiary naszego Pana na krzyżu? A i chyba św. Paweł napisał, że dane jest człowiekowi raz umrzeć, a potem sąd. Kręcisz pan.

  „Zaczynają się mnie pytać dlaczego nie gram. Ja im podpowiadam gdy zaczynam grać dar znika. ”

  Znam kogoś kto się chwali swoją nadzwyczajną erekcją ale w sprawach łóżkowych ponoć dupa, bo jak przychodzi co do czego to dar znika.

  „O dwóch wojnach irackich to wiedziałem już 10 lat przed zanim do nich doszło.”

  A to nie pan jeden. Każdy kto się interesuje NWO tak obstawiał.

  „Czas nie istnieje jest wymierny możemy posuwać wprzód i tył. ”

  No możemy nawet w górę i w dół. Zależy od pozycji.

  ….

  Wiem, cham ze mnie.

  A jeśli pan masz takie para zdolności to niech mi pan poradzi, bo mam miłosny dylemat.
  Wpadła mi w oko taka sprzedawczyni w jednym z saloników prasowych. Normalnie mój typ, blodynka, niebieskie oczy około 25 lat. I tak tam chodzę na zakupy, a ta mnie obserwuje dziwnie i jak wychodzę to dopiero miny dziwne wali, a jej spojrzenie to takie jakieś pretensjonalno – błagalne jest. Pan mi powróż o co kaman? Czy ja na złodzieja wyglądam czy jej kogoś przypominam? Może faktycznie jest reinkarnacja i jej w poprzednim wcieleniu przejechałem kota i cofnąłem na wstecznym, a ona to pamięta. Pan powiedz, bo nie wiem czy mam podbijać?

  Pozdrawiam.

 119. ibrachim ibn jakub said

  israel…nieodrodna dziwka jeba…..go w odbyt lucyfera…

 120. Piskorz said

  re 113 I TAK SIEDZIAŁ W PIERDLU CHYBA Z KILKANAŚCIE LAT..Ja jego nie bronię, ale uważam, że mógł go ułaskawić…ale chciał chyba podkreślić powagę swojego urzędu/ swojej osoby itp. Pies mu mordę lizał..Od jednego ułaskawionego /b. chorego,niewidomego/ Kalifornii szlag by nie trafił..

 121. Piskorz said

  Trzynaście dni po przyjściu na świat Gniewko przeszedł operację ratującą życie. Potem okazało się, że nie widzi…ZOSTAŁO 3 DNI DO KOŃCA ZBIÓRKI..ps http://WWW.fundacjasiepomaga.pl

 122. ibrachim ibn jakub said

  ad 117.
  to jest …..jak Szopen….ludowy oczywiście…..

 123. Maverick said

  Czy po śmierci fizycznej istniejemy w innym wymiarze czy to jest tylko energia? Tego nie wiem. Mieszkam tysiące mil od Polski i jak w śnie mój wujek mając 77 lat mówi mnie że miał operację na przepuklinę, ktora się udała ale zmarl na zaskrzep, to jak to możliwe?
  Z nikim nie rozmawiałem. Za kilka godzin dopiero dnia następnego dostaję powiadomienia o śmierci wujka.

  O.K. aby pobudzić wyobrażnie podejmuję się opisywać próbę odczytania numerków loteryjnych jutro megamillions,

  Ponieważ wewnatrz mnie działają dwie siły jedna pomaga a druga bałamuci.

  Może gdy będę chciał to zrobić publicznie to pokonam stronę źle doradzającą.

  Będę opisywał cały proces przed losowaniem. To powinno podnieść siłę pamięci.

 124. ibrachim ibn jakub said

  ad 120
  weź se rodaku obejrzyj i będziesz spokojny

 125. nikita said

  @116 Ibrachim Ibn Jakub said ad.88 said ja p….ole ale odmóżdżenie
  a odmóżdżenia u rydzyka i pisowców nie widzisz to już sekta tonalnie żydowska jutro cały kościół?

  Tu masz żyda który się modli do mamony do korporacji, uprawiając tańce orangutanie w jakimś chorym transie , ja wierze że parchy potrafią y krew dziecka wypić to nie są ludzie normalni ja ich nawet do ludzi nie zaliczam?

  Prezes mikrosyfu dziś nawieksza potęga przebili nawet inny żydowski apple

  To jest jakiś okultyzm żydowski.

 126. Boydar said

  https://wiadomosci.wp.pl/schwarzenegger-nie-ulaskawil-skazanca-6031894051673217a

  ——-
  I miał rację.
  Admin

 127. ibrachim ibn jakub said

  ad122
  i bardzo dobrze, powinni mu przed wyrokiem wsadzić w odbyt rozgrzany do czerwoności żelazny pręt półmetrowy, tak jak robili to żydowscy ubecy Polakom po 45-ym roku.

 128. Piskorz said

  re 124 Kalifornii, podobnie jak w całych Stanach Zjednoczonych, ponad 60% mieszkańców popiera karę śmierci. Gubernator traci popularność i przewidywano, że ułaskawienie kosztowałoby go porażkę w przyszłorocznych wyborach / sic!!!!/. I DLATEGO GO NIE UŁASKAWIŁ, BO…straciłby ..koryto. !! ps tego nie pamiętałem ,że trupów było więcej..

 129. nikita said

  Gajowy gdzie wpis o prawdziwych satanistach którzy się autentycznie modlą swym dzikim tańcem do diabła czyli mamony.
  Wszystkie te wielkie firmy wierzą w te tańce one wszystkie uprawiają okultyzm i dlatego tak dużo dzieci ginie.

  Une giną robią dużo złego ale i tak zginą.

 130. Maverick said

  referencja 121. Ta lawitacja jest dokładnie tak jak on opisuje zawsze poruszasz się głową w przód. Ludzie doświadczają tego często w przypadkach gdy ulegają wypadkom, prawdziwą sztuką jest robić to dobrowolnie tzn. opuszczać ciało na życzenie. Mnie się wydaje że ludzie wielcy jak Tesla umieli czerpać natchnienie do swoich wielkich odkryć. Niemcy mieli całe wydziały komunikowania się z innymi wymiarami dlatego tak odskoczyli innym w technice wojennej. Tylko jeżeli Bóg robi dobre uczynki to dlaczego miałby im pomagać? Czy oni czasami nie byli w kontakcie z demonami zła? Ponoć nawet tam istnieją dwa światy zwalczające się. Z tym tunelem to nie wiem jak jest dokładnie, czy ten jaskrawy illuminowany jest właściwy czy czarny. Nikt nie pomoże nam wybrać gdy nadejdzie ten czas.

  Dwa dni temu spotkałem kobietę co opowiedziała mnie że wpadła pod samochód i była ciągnięta poprzez samochód a kierowca był nieswiadomy co się stało. Widziała się z zewnątrz. Chciała się wyrwać ale gdy zobaczyła się z zewnątrz stwierdziła ze rozjedzie je tylne koło tira. Chwilę póżniej ktoś zatrzymał samochód.

 131. nikita said

  123@ Ibrachim Ibn Jakub said

  Nikt nikomu takich rzeczy nie robił kim jesteś po co taki zamęt i dezinformacje siejesz?

 132. ibrachim ibn jakub said

  Sorry Maverick, ale pomijając historię tej kobiety …..pierdolisz.

 133. nikita said

  uu bardzo ciekawe, o prawdziwych diabłach modlących się do mamony info zblokowane ale debilne wpisy dezinformacyjne lecą na bieżąco.

 134. ibrachim ibn jakub said

  jak tam Maverick ustrzeliłeś jakiegoś jelonka po powrocie do Polski….

 135. Maverick said

  Nie wróciłem do Polski i chyba nie wrócę.

 136. ibrachim ibn jakub said

  sorry pomyliłem Cię z innym który też jeździ Maverikiem po polskich lasach

 137. ali said

  New Gold Dream

 138. NyndrO said

 139. NyndrO said

  47 szwów na łbie .Kochani.

 140. NyndrO said

 141. Dictum said

  USA: duchowny podpadł homolobby. Kardynał skierował go na leczenie psychiatryczne
  Aktualizacja: 2018-09-24 1:08 pm

  Amerykański ksiądz otwarcie sprzeciwiający się homolobby w Kościele został odsunięty od sprawowania funkcji kapłańskich oraz wysłany na leczenie psychiatryczne. Jednym z powodów było spalenie tęczowej flagi z umieszczonym na niej wizerunkiem krzyża połączone z odmówieniem egzorcyzmów.

  Ks. Paul Kalchik, działający w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Chicago otwarcie sprzeciwiał się tuszowaniu przestępstw seksualnych oraz działaniu „lawendowej mafii” w Kościele. Dodatkowo, odprawił specjalne nabożeństwo, podczas którego odmówił egzorcyzmy i spalił tęczową flagę z umieszczonym na niej wizerunkiem krzyża. Flaga była używana przez niektórych parafian w przeszłości do promocji homoseksualnej agendy.
  Spalenie flagi było bezpośrednim powodem odsunięcia od sprawowania funkcji kapłańskich oraz wysłania księdza do psychiatrycznej placówki na badania. Decyzję podjął kard. Blaise Cupich, wymieniony w świadectwie abp. Vigano jako jeden z beneficjentów systemu ustanowionego przez kard. McCarricka i kard. Wuerla. Zdaniem byłego nuncjusza w USA, Cupich był zamieszany w tuszowanie skandali seksualnych w amerykańskim Kościele.
  W obecności wielu świadków, kard. Cupich miał publicznie znieważać ks. Kalchika w wielu sytuacjach. Powodem ostrych słów dotyczących księdza miało być jego zaangażowanie w uświadamianie parafianom problemu „homoseksualnej mafii” działającej w Kościele. Ks. Kalchik swoją bezkompromisową postawę tłumaczył własnym doświadczeniom z pzeszłości, kiedy to miał zostać wykorzystany seksualnie przez księdza w wieku 19 lat.
  Decyzja o skierowaniu księdza na badania psychiatryczne nastąpiła nagle. W dniu ogłoszenia decyzji ks. Kalchik miał przewodniczyć ceremonii ślubnej. Z zawiadomieniem został spcejalnie wysłany biskup pomocniczy Marc Bartosic. W momencie jego otrzymania, w obawie przed skierowaniem do szpitala siłą, ks. Kalchik opuścił teren parafii i obecnie przebywa w nieznanym miejscu.

  Źródło: lifesitenews.com / wpolityce.pl
  PR
  Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-09-24)

  * * *

  W ukryciu za obronę wiary. Ks. Paul Kalchik o okolicznościach spalenia bluźnierczej flagi LGBT

  Ks. Paul Kalchik z Chicago, po tym jak w jego parafii dokonano zniszczenia bluźnierczej flagi LGBT, otrzymał polecenie kardynała, by udać się na badania psychiatryczne do kliniki St. Luke’s Institute. Wcześniej „tęczowe” środowiska groziły mu śmiercią. Teraz kapłan w rozmowie z „Church Militant” ujawnia szczegóły zdarzenia.
  Ks. Paul Kalchnik ukrywa się od 22 września 2018 roku. Czyni to w obawie o swoje bezpieczeństwo, oraz aby uniknąć aresztowania, które – jak się wydaje – mogłoby nastąpić na wniosek kard. Blase’a Cupicha. Kapłan bowiem otrzymał polecenie, aby udać się do kliniki St. Luke’s Institute, którego nie wykonał. Nadeszło ono tuż po tym, jak na terenie parafii dokonano zniszczenia bluźnierczego znaku ukazującego krzyż i tęczową flagę. Znaku, który w przeszłości zakrywał w świątyni krucyfiks. Kapłanowi po tym zdarzeniu grożono śmiercią.
  Jak wyznał ks. Kalchnik, kolportowana w mediach wersja zdarzeń nie jest prawdziwa. Przede wszystkim kapłan, wbrew doniesieniom, nie został zwolniony z parafii przez kard. Cupicha. – Nic nie wiem na ten temat, ponieważ nie dostałem żadnego pisemnego oświadczenia od kard. Cupicha. Zrozumiałem jedynie, że zostanie wezwana policja i zostanę siłą usunięty z parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego – powiedział. Kapłan przyznał, że nie wie, jak sprawa zostałaby rozegrana w praktyce, bowiem służby dbały już o to, by kapłan nie został zlinczowany przez aktywistów LGBT, którzy grozili mu śmiercią. Ks. Kalchnik potwierdził, że obecnie ukrywa się ze względów bezpieczeństwa i ostrzegł, że podobny los może czekać kolejne osoby.
  Kapłan przyznał, że nikt z kurii nie mówił, by nie niszczyć znaku, ale zasygnalizowano, aby uroczystości, kiedy ma zostać spalony ów obrazoburczy baner, nie organizować. Tymczasem prasa skupiła się na tym, że był to „baner gejowski”. To zaś nie była „zwykła tęczowa flaga”. Nie było też zamiaru organizowania specjalnego palenia flag homoseksualnych. – Była to rzecz należąca do parafii, która skrajnie świętokradczo przedstawiała Mękę naszego Pana – krzyż przeplatający się z gejowską flagą – wyjaśnił kapłan.
  Bluźniercza flaga została niegdyś odnaleziona w świątyni. Była ona krótko w użyciu (pierwszy raz w 1991 roku), a jej zwolennikiem okazał się ówczesny proboszcz ks. Daniel Montalbano, który był aktywnym homoseksualistą. Kapłan ten – w wieku 50 lat – został znaleziony martwy w swoim pokoju w kompromitujących, intymnych okolicznościach. Po pogrzebie przystąpiono do prac porządkowych na plebani. Znaleziono wówczas dwie szafy pełne pornografii homoseksualnej. Reczy te zostały już wcześniej przewiezione w odpowiednie miejsce i spalone.
  Ks. Kalchnik wyjaśnił też, że spalony w ostatnich dniach bluźnierczy baner, był własnością parafii i był to „świętokradczy wizerunek artystyczny” oraz że „każdy wiedział jak należy z nim postąpić”. – Rzeczy, które są szyderstwem z praktykowania wiary, należy zniszczyć w ustalony, właściwy sposób. A więc homoseksualne szaty liturgiczne ks. Montalbano zostały zniszczone przeze mnie w palenisku. Podobnie w tym samym palenisku, które wykorzystywaliśmy w Sobotę Wielkanocną, zniszczyliśmy ten świętokradczy wizerunek artystyczny. Ponieważ nie można go wyrzucić do kosza na śmieci. I powtórzę – ze złem należy walczyć – dodał.
  ks. Kalchik zarysował także szerszy kontekst całego wydarzenia. Odprawienie nabożeństwa, na którym spalono bluźnierczy symbol zostało zaproponowane przez samych parafian, a ksiądz zgodził się przewodzić ich modlitwie. Dodatkwo, nie bez znaczenia jest fakt, że parafia znajduje się zaraz obok dzielnicy gejowskiej w Chicago.
  W dalszej części wywiadu udzielonego Michaelowi Voris’owi z “Church Militant”, ks. Kalchik przedstawił świadectwo własnego doświadczenia wykorzystywania seksualnego. Został jego ofiarą dwukrotnie; najpierw jako 11 – letni chłopiec, a później w wieku 19 lat kiedy był już klerykiem.

  Źródło: youtube.com/Jan Franczak, „Church Militant”
  MA

 142. https://marucha.wordpress.com/2018/12/03/ciemna-strona-samochodow-elektrycznych-naukowcy-alarmuja-sa-gorsze-niz-diesle-to-bomba-atomowa-dla-srodowiska/

  CIEMNA STRONA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH. NAUKOWCY ALARMUJĄ: SĄ GORSZE NIŻ DIESLE. TO BOMBA ATOMOWA DLA ŚRODOWISKA – Posted by Marucha w dniu 2018-12-03

  28. Wandaluzja.pl said – 2018-12-04 (wtorek) @ 00:46:47
  Kilkanaście lat temu Polscy Fizycy wydali Oświadczenie: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD – gdyż to jest ABSURD Techniczny, Ekologiczny i Finansowy.
  Ja nazwałem Samochód Elektryczny JAPOŃSKIM SZALBIERSTWEM za pieniądze Rokefelera dla ratowania Admirała Holenderskiego, który SPALIŁ LONDYN, gdyż tym IDIOTYCZNYM Samochodem Rokefeler ROZGROMIŁ mój silnik spalinowo-parowy VDTW Monte Christo. To spowodowało Katastrofę Finansową Japonii.
  Teraz, gdy herbem USA został ROTSZYLD TRZYMAJĄCY ZA JAJA ROKEFELERA Satelitarną Detekcją Złota Japońscy Szalbierze z Fukushimy nie są już tacy groźni. Mateusz Morawiecki KUPIŁ Samochód Elektryczny w Pekinie, czym uwiódł polskich Guwnojadów, jak ich nazywa Marucha.
  Wczoraj musiałem ogłosić, że Chińczycy z Pekinu chcieli mi WCISNĄĆ czek na 5 milionów $ jako zapłatę za Aerobusa-KITANA, którym anektowali Morze Południowochińskie – terytorialną podstawę Amerykańskiego Imperializmu Światowego. Oczywiście odmówiłem, gdyż przyjęcie tych pieniędzy by przekwalifikowało KITANA, z prawa Wojennego na Handlowe, co dałoby Pekinowi awiację światową.
  Byłoby to coś na miarę Nowego Herbu USA czy kapitulacji finansowej Watykanu przed Izraelem, co jest powrotem chrześcijaństwa do Talibizmu Żydowskiego, zlikwidowanego w Nicei w roku 325. Talibizmowi Chrześcijańskiemu ZAPOBIEGLI Wandalowie.

 143. Ad. 90:
  Jak pisałem wielokrotnie to Prawda o Jedwabnem kosztuje 500 miliardów dolarów ZŁOTYCH.

 144. Kapsel said

  Nowy minister spraw zagranicznych Brazylii mocno uderza w lewicowe mity

  Nowy szef brazylijskiej dyplomacji zaatakował kilka spośród najistotniejszych obecnie dogmatów lewicy. Ernesto Frago Araújo, który nowe stanowisko obejmie w styczniu, nazwał tak zwaną teorię globalnego ocieplenia ideologią wymyśloną przez marksistów kulturowych w celu zduszenia zachodnich gospodarek. Politycznym oponentom nowego rządu nie mogły spodobać się też słowa ministra o wierze w Boga, rodzinie i gender.

  Araújo w swej wypowiedzi wytknął lewicy próby kryminalizacji rodziny, wiary w Boga, twierdzeń o uwarunkowanej od urodzenia płci człowieka. Brytyjski „The Guardian” przewiduje, iż nominacja nowego szefa brazylijskiego MSZ przyczyni się „chłodu w globalnym ruchu klimatycznym”.

  Sam zainteresowany podkreślił, że jego celem jest pomóc Brazylii i światu uwolnić się od ideologii globalistycznej i wskazuje na antychrześcijański charakter tej ostatniej. Zwrócił uwagę, iż ekologia, która miała służyć pierwotnie ochronie przyrody i odpowiedzialnego korzystania z jej zasobów, została przejęta przez lewicę w celu wywierania wpływu na państwa i narody.

  „Ten dogmat służy usprawiedliwieniu wzrostu władzy regulacyjnej państw nad gospodarką i władzą instytucji międzynarodowych nad państwami narodowymi oraz ich ludnością, a także w celu powstrzymania wzrostu gospodarczego w demokratycznych krajach kapitalistycznych i wspierania rozwoju Chin. Tak naprawdę to taktyka globalistyczna” – wskazywał niedawno Araújo w swym artykule, mając na myśli teorię klimatycznego ocieplenia wywołanego rzekomo działalnością człowieka.

  Inny wpis Araújo przypisywał Partii Robotniczej Brazylii promowanie totalitaryzmu, (….)

  Read more: http://www.pch24.pl/nowy-minister-spraw-zagranicznych-brazylii-mocno-uderza-w-lewicowe-mity-newsletter-244,64530,i.html?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_content=newsletter-244&utm_campaign=pch24-newsletter#ixzz5YhiJabzi

 145. Boydar said

  Brak awersji do pci męskiej, to wada genetyczna; skutkować może różnie. Wygląda na to, że się jakby zreflektował a nawet wqurwił.

  .https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181NDY3My9wLzIwMTgvMDkvMjcvODI1LzQwOC82NzkyMmViMDY5OWU0YzIxOGY3OTc3NmM1N2M3ZTMzYS5qcGVn.jpeg

 146. Lily said

  Domyslam sie,ze tak sie dzieje tylko w III.R.P,
  gdzie jest wiecej nakazow,zakazow,restrykcji
  jak w pozostalych krajach U.E.Tak mowia
  ludzie obeznani w tym temacie.

  O ile dobrze pamietam to junior Morawiecki
  13 grudnia bedzie celebrowal 3 rocznice
  powolania na stanowisko premierka przez Jaroslawa,po kolacji koszernej u niejakiego
  Danielsa.

 147. Boydar said

  Niezłe teksty, prawie jak z „Psów”

  https://pl.sputniknews.com/polska/201812049321334-Skrzypczak-Rosja-III-wojna-swiatowa-Polska-Sputnik/

 148. Antychazar XVIII said

  andzia said
  2018-12-02 (Niedziela) @ 16:24:53

  „Oglądałam wczorajszą demonstrację z Paryża na kanale suwerenny.pl. Pisowska tv podała, jak napisał ktoś z komentujących, że policja wypiera chuliganów z miasta”.

  W internecie można znaleźć filmiki z ostatnich wydarzeń z Paryża, na których dokładnie widać jak młodzi chuligani przebrani za demonstrantów wychodza z policyjnych samochodów, przebierają się koło nich, a następnie idą w tłum robić jeszcze większa zadymę i demolkę. Widziałem też, jak atakują demonstrujących za pomocą pięści i pałek. W ten sposób francuskie żydostwo próbuje zdyskredytować protesty i uzasadnić użycie brutalnej siły.

  Na szczęście Francuzi nie poddają SIĘ, bo dobrze wiedzą, że żydostwu nie należy ustepować. Liczy się tylko BUNT, OPÓR i WALKA.

 149. Ale dlaczego? said

  UWAGA na przestępców internetowych!
  Przed chwilą otrzymałem 2 maile niby z Przelewy24.
  Na kilka tys.
  Co ciekawe, nie wpłacałem nic w podanym terminie.
  Ale jest za to w mailach link do faktury.
  Oczywiście nie otwierałem go, bo to zapewne hakerska sztuczka, by złapać naiwniaka.
  Za to znalazłem taki artykuł z tym powiązany:

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1629037,1,bankowosc-elektroniczna-uwazaj-jak-przelewasz.read

  A więc uważajmy na złodziei.

 150. Ale dlaczego? said

  Stronę banku sprawdziłem, nic nie „wyciekło”.

 151. revers said

  No i co chce prze to powiedziec autor lub gen.Skrzypaczak?

  rtownie dobrze gen.Skrzyczak mogl skonczyc jak 6 innych generalow w bezpiecznym locie TU154 pod Smolenskim lotniskiem, mimo intrukcji o pordzielnosci zalog samolotow z vipami, czy pod Miroslawcem, czy nawet lotu samolotu i to na jedenej brzozce samosiejce.

  Las takze moze wyciac ustawa Szyszki w pien,, ito bez uzycia napalmu, razem z zwierzakami tam przebywajcymi, a i w BMW lesni nie sa bezpieczni jak przedstawia jeneral.

  O ile pamietam to dziesiejsi przyjaciele jenerala z Pentagonu, szerzej jak rosjanie stosowali napalm i orange herbicydy w Wietnamie, i robia to do dzis pokojowo.

  A tak wogle przypomnial by sobie pan jeneral piosenke otworz okienko na ? ktora strone to zelzy od klimatu,.

 152. Antychazar XVIII said

  Re. 146 Lily

  „O ile dobrze pamietam to junior Morawiecki13 grudnia bedzie celebrowal 3 rocznice powolania na stanowisko premierka przez Jaroslawa,po kolacji koszernej u niejakiego Danielsa”

  PiS to projekt międzynarodowego gangu żydowskiego Chabad Lubawicz. Jojne Daniels to tylko ważny pośrednik pomiędzy Chabad a zorganizowaną grupą przestępczą PiS. Rozkazy pochodza bezpośrednio od Szmula Boteach. Za pośrednictwem Danielsa trafiają bezpośrednio do Kaczyńskiego i Morawieckiego. Ustawa 447 to zaplanowana wspólnie przez polityków PiS i sektę Chabad grabież Polski, która ma umocnić ich pozycję na długie lata.

 153. Kwal said

  http://dzienniknarodowy.pl/jak-w-kluczowych-glosowaniac
  A tu postępowanie szabesgoja Marka Jakubiaka..jak to się wszystko układa..

 154. re1truth2 said

  „S: – Czy kiedykolwiek przeprowadzał pan doświadczenia, używając eksperymentalnej szczepionki na dzieciach, których matki były w więzieniu?
  P: – Tak.

  S: – Czy kiedykolwiek używał pan ludzi żyjących w krajach pod rządami kolonialnymi do doświadczeń ze szczepionkami eksperymentalnymi?
  P: – Tak

  S: – Czy prowadził pan te eksperymenty w Kongo Belgijskim?
  P: – Tak.

  S: – W tym eksperymencie uczestniczyło ponad milion osób?
  P: – Tak.

  Następnego ranka po tym przesłuchaniu Pan Plotkin oficjalnie odmówił dalszego udziału w procesie.

  Można obejrzeć całe przesłuchanie osoby z najwyższej światowej szczepionkowej piramidy.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-powiedzial-pod-przysiega-ojciec-chrzestny-szczepionek-stanley-plotkin-2018-12
  .https://youtu.be/yevV_slu7Dw
  .https://www.youtube.com/watch?v=yevV_slu7Dw&list=PLPasbf7Hsc-8sO7aQNhy93AfkmVbFQ8jw
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanley_Plotkin
  https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCyczka

  Leczenie jest objawowe. Podaje się leki obniżające temperaturę. – To po co panie Nick stosować tą szczepionkę?

 155. revers said

  jak by co to szykowac kolejna nowelizacje o IPN, bo ciaputowicze , pady, morawieckie nie dowidza

  https://kresy.pl/wydarzenia/ukraina-oczekuje-od-polski-zmiany-ustawy-o-ipn/?utm_source=notification&utm_medium=browser&fbclid=IwAR2tU-TxyRWxnBiLoPXarFmzkQj8tFhBaX2Ar7rpErslsXxwy_GC5I2yRy0

  a jakie 330 mld trzeba wyrwac z pokin dla interesu.

 156. Wieloimienny said

  Powstał zespół polsko – syryjski w sejmie.

  http://autonom.pl/?p=24344

 157. Piskorz said

  re 151 ..i te krowie placki na łbach..Słabo mi się zrobiło..

 158. Lily said

  Re 151;Antychazar XVIII
  A tak nawiasem,palenie swiec chanukowych w
  Sejmie,mial wprowadzic niejaki Marek Jurek.
  A w palacu namiestnikowskim,Lech”wielki”.

 159. Piskorz said

  re 121
  270 zł
  Ali Baba
  10 minut temu
  Trzymaj się Maluszku…!

  200 zł ps…WPŁACIŁEM 270, KOLEGA 200…za moją namową.. A WY…A WY NA TO JAK NA LATO..?!
  jacek

 160. Listwa said

  @ 111 nikita

  Dowiedz się Nikita, że katolickie święta, jak Boże narodzenie, ma swą podstawę i oparcie w wydarzeniach związanych z chrześcijaństwem i nie potrzebuje do tego żadnych pogańskich bóstw i wierzeń.

  Tzw kolęda nie jest elementem religijnym są to zwyczaje powiedzmy etnograficzne. Które oczywście nawiązują swą treścią i symbolika do chrześcijaństwa oraz radosnego przezywania świąt, ale same w sobie nie są zadnym nakazem Kościoła i Kościół nie potrzebował nic rabować ze słowiąnsczyzny .

  Poza tym powtarzacie jeden za drugim te same głupoty nawet nie wiedzac że to głupoty.

  ———
  Dobra replika, panie Listwa.
  Admin

 161. Listwa said

  @ 107 Maverick

  Panie Maverick pan musi sie ocknąć z ubóstwienia,

  „Moja dusza opuszcza ciało i regularnie podróżuje, odwiecza innych. Uwierz lub nie ale widziałem się z zewnątrz wiele razy w czasie powrotu do ciała cały proces myślowy i pamięci odbywał się w tej części patrzącej na moje śpiące ciało”

  – pan Wieloimmenny ma rację że od tego trzeba stronic. To znane jest pod nazwą Reiki. Chodzi pan i lata ale jeszcze nie widzi jak za to drogo płaci – wolnością i zyciem wiecznym.

  „Tak reinkarnacja jest faktem i była akceptowana poprzez wczesny kościół chyba do 3 czy 4 wieku. Potem aby ludzi lepiej kontrolować zabronili nawet takiego myślenia.”

  – nie jest to prawdą , Kosciół nigdy nie uznawał reinkarnacji i została ona przywleczona z Indii. Pan sam dorabia teorie (jak Nikita) o zabranianiu, bo było coś dobre. Reinkarnacja jest jednym z najbardziej niebezpiecznych kłamstw.

 162. Listwa said

  @ 123 Maverick

  „Ponieważ wewnatrz mnie działają dwie siły jedna pomaga a druga bałamuci.”

  – jesli pan niw wycofa się z niebezpiwcznych obszarów i zajeć (co będzie kosztować pana dużo trudu a pewnie i czasu) to siła bałamucąca pana zdominuje.

 163. Andzia said

  Nawet w Polsce w ZK skazani na długoletnie więzienia potrafili się oślepić, aby wyjść na przedterminowe zwolnienie. Połykali też żyletki i inne dziwne rzeczy, aby poleżeć sobie na oddziale szpitalnym.

 164. Andzia said

  Kaczyński i Gliński chwalą się współpracą z Fundacją Batorego: https://www.youtube.com/watch?v=ovY11LftkmU

 165. agudraz said

  Gejowy – ty katolicki łobuzie, ZDRAJCO

 166. NICK said

  ?
  (159)

 167. Boydar said

  🙂
  (159)

  „Radość to wielka …”

 168. Piskorz said

  re 159 B. ciekawa informacja…ha ha ha Daję Nobla w postaci koziego bobka..!!

 169. osoba prywatna said

  Policja w Wadowicach otrzymała nietypowe zawiadomienie – pewna mieszkanka miasta uznała, że krojenie tortu z wizerunkiem Jana Pawła II jest bluźnierstwem.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201807178403105-sputnik-polska-wadowice-tort-z-wizerunkiem-jana-pawla-II/

 170. Piskorz said

  re 159 x jeszcze Trzynaście dni po przyjściu na świat Gniewko przeszedł operację ratującą życie. Potem okazało się, że nie widzi…ZOSTAŁO 3 DNI DO KOŃCA ZBIÓRKI..ps http://WWW.fundacjasiepomaga.pl
  MOŻE ODNIEŚĆ SIĘ DO TEGO….ZAMIAST TEGO SWOJEGO PIERDU PIERDU….mademoiselle Andzia!!

 171. osoba prywatna said

  A konduktor będzie roznosił opłatki.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201812049324572-sputnik-spowiedz-w-pociagu–event-w-kolejach-malopolskich/

 172. NICK said

  Ale zbuki.
  https://wiadomosci.wp.pl/a-jednak-rydzyk-bedzie-mial-swoja-partie-dokumenty-zlozone-w-sadzie-6323937045534337a

 173. Piskorz said

  Wszystkim „wiadomo”, że Trockiego zamordowano w Meksyku..na rozkaz wujka Stalina..A MOŻE NIE ..DZIADEK FD ROOSEVELTA MIAŁ 2 SYNÓW /Quentin/ został wtedy w czasie wydarzeń W ROSJI zastrzelony..Ojciec jego dopuścił się potem różnych zbrodniczych czynów na Rosjanach /jako odwet/!!!. WIEDZIAŁ O TYM DOSKONALE TROCKI. FDR OBAWIAŁ SIĘ TEJ WIEDZY….WYBORY PREZ. ODBYŁY SIĘ W USA 1940 /5 XI/..TROCKI GINIE 20 VIII NAJPRAWDOPODOBNIE NA ROZKAZ… FDR-a. ŻE WYKORZYSTA TROCKI SWĄ WIEDZĘ, KTÓRA POSTAWI POD ZNAKIEM ? KOLEJNA KADENCJĘ FDR ps Mało tego..historycy rosyjscy twierdzą, że dziadek FDR ROZKAZAL ZAMORDOWAĆ CARSKĄ RODZINĘ, a nie Lenin /czyli Jakob Richter z paszp. Anglii/, bo on wtedy już nie żył.

 174. Piskorz said

  re 173 Обезумевший от горя отец вероятно и дал команду убить не только царя России Николая Романова, но и его детей. Это и было сделано, а совсем не по команде уже убитого Ленина.” /SIC!!!/ TEKST ORYGINALNY Z PORTALU ROS.

 175. Greg said

  Uwaga ! Podmieniają nam Kościół i prawie NIKT tego nie widzi.
  .https://www.youtube.com/watch?v=ptFRwQAnfys

  Zdrajcy Kościoła Świętego….Nr 1 na liście przebojów (u mnie).
  .https://www.youtube.com/watch?v=Isof0JPAYRs

 176. Piskorz said

  Anglia ma od ponad 350 lat takie swoje nazwijmy je hasło lub modus vivendi..KAŻDA REWOLUCJA MA SWÓJ POCZĄTEK, ALE…NIE MA KOŃCA..

 177. Lily said

  Re 172;NICK
  Prosze zwrocic uwage, na uklad palcow
  u R… Rydzyka. Podwujne … .
  Nic nie dzieje sie bez przyczyny.
  Imperium Rydzykowe,tez ma swoje zadanie
  do spelnienia. Ruszcie glowami.

 178. Lily said

  Jak Krol siedzi posroku,tak i flaga gospodarza
  musi byc posrodku.
  https://www.gazetawarszawska.com.index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2578-wspolne-obchody-rocznic-polskiej-i-izraelskiej-panstwowosci-w-waszynktonie
  Zrodlo;www.gazetawarszawska.com

 179. Greg said

  Czy za to Stanley Kubrick poszedł do piachu?
  .https://www.youtube.com/watch?v=ushywtNvkhw

 180. Lily said

  Re 177;Lily
  Podwojne ma byc,

 181. osoba prywatna said

  W Sztokholmie miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie. Pod parlamentem odbył się kilkugodzinny protest przeciwko imigracji oraz globalnemu porozumieniu ONZ, które wkrótce zostanie podpisane przez większość państw świata. Czyżby Szwedzi zaczęli się budzić?
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-szwecji-odbyl-sie-protest-przeciwko-masowej-imigracji

 182. osoba prywatna said

 183. terna said

  7 swieczek w Rosji.

  https://sputniknews.com/analysis/2005122842768815/

 184. terna said

  Zydzie jewreju zagraj mi na dachu ze skrzypcami na flecie.

  https://prawy.pl/75139-zydzi-doceniaja-zaslugi-putina/

 185. NICK said

  Lily.
  Po sondażach partię mucho-mór-ka poznamy.

  Greg.
  Dzięki.

 186. NICK said

  Zbierał na Stocznię… .
  NIE na robotników, pracowników.

  Miał May(be)acha.

  I śmigłowce swe.

  Ustawka?
  Hm.
  Od zarodka?

  Czy może jest tak, że Rydz.
  Też jest.
  Śmigły?

  HUK.

 187. NICK said

  A co z Wami?

  Jeszcze prądu nie odcięli.

  Milkam.
  Zatem.

 188. Greg said

  @Nick.
  ,,Czy może jest tak, że Rydz.
  Też jest.
  Śmigły?”

  Najlepszy komentarz Roku!

 189. Piskorz said

  re 182 Bufetowa-bis…

 190. Piskorz said

  re 183 antysemityzm prawie nie istnieje”, społeczność rosyjskich Żydów kwitnie, ” ROSJANOM PO CZASIE TO BOKIEM WYJDZIE…ten rozkwit..

 191. wincenty said

  pejsate hieny atakują i przegrają choć się wydawało że …
  To taka analogia do dzisiejszego świata gdzie takie pejsate hienki jak polska,litwa itd. i reszta europy okupowanej próbują ujadać ile wlezie.

 192. Lily said

  Polacy maja byc mniejszoscia w swoim kraju?.
  Jak to ma sie,do przedwyborczych obietnic
  Kaczynskiego?.Likwidacja panstw narodowych.

 193. Piskorz said

  https://www.cneat.ru/lenin/tr.jpg TROCKI /ROK 1920 ?/…w mundurze piechoty morskiej USA.!!

 194. Zerohero said

  Wojna Jugosławii jako dzieło USA

  .https://www.odkrywamyzakryte.com/kulisy-wojny-w-jugoslawii/?fbclid=IwAR1ZQEMha0B4ZiZJ7iI10WZRDAqP-bIaFeXH71GPBDQmtDF4ypUa2ns95WE

 195. ech said

  Ad. L.R. Nie powtarzajcie żydowskich bredni, że bez parcha nie możemy żyć lub za nas kiedyś odwali robotę Bóg. Walka jest między białymi 12 plemionami ludzi oraz żydami faryzeuszami wraz z negrami – kolorem oraz mieszańcami. Po oczach poznacie ich duszę. Czarne – pomiot, różnobarwne – biała rodzina. Wyjmujcie głowy z żydowskiej *upy, bez pytanie o zgodę.
  Pardon za brak tete-a-tete.

 196. ech said

  Żydzi aszkenazim – Chazarowie, wyhodowani w Europie na niemieckiej i polskiej zupie, przechrzty żyjące wśród nas, upodobnili się z czasem ostatnich stuleci – „wolności i demokratyzacji” do ludzi cywilizowanych.

  Komunizm zniszczył Narody Europejskie. Jego nieodrodne dziecko – Liberalizm społeczeństwa franko – anglosaskie. Za wojnami i niszczycielskimi demokracjami stali i stoja Zydzi – plemię szekla.

 197. piwowar said

  Piwowar ma chwilę czasu, więc spróbuje popisać o bzdetach, jako iż na sprawy wagi zasadniczej nie mamy szare człowieczki zupełnie żadnego wpływu i po co te nerwy.

  Będzie więc o rzeczach nudnych, o czym lojalnie sie uprzedza Jeśli kogoś nudzą rzeczy nudne, proszę nie czytać.

  Bzdet dotyczy prozaicznego szmalcu i prosze sobie darować dowcipne docinki insynuujące na przykład szmalcownictwo albo szmal.

  Smalec (od teraz będziemy używac poprawnej nazwy tego produktu) to tłuszcz wytapiany z boczku i organów tuszki świńskiej. Tłuszcze z innych zwierząt rzeźnych noszą inna nazwę.

  W cywilizowanych narodach smalec nie jest chętnie stosowany do celów spożywczych, ponieważ uważa się, że tłuszcze nasycone w nim zawarte wspomagają odkładanie sie w naczyniach krwionośnych kompleksu cholesterolowo wapniowego.

  Tę tezę na dzień dzisiejszy pozostawimy na boku. Ale porównajmy profil nasyconych kwasów tłuszczowych masła i smalcu. Otóż smalec zawiera tych kwasów trochę mniej jak 40 procent, podczas gdy masło prawie 80 procent. Istotną frakcją smalcu sa kwasy tłuszczowe jednonienasycone.

  Smalec z uwagi na wysoką temperaturę dymienia, jest najlepszym tłuszczem do celów smażalniczych. Z roslinnych tłuszczów dorównuje mu oleina palmowa, ale ten produkt jest bardzo trudno dostępny mimo względnie niskiej ceny, z przyczyn, które także dziś sobie pomińmy, aby nie nudzić. Masło nie jest zalecane do smażenia. Smalec używany był do celów kuchennych od zarana dziejów (oprócz rzecz jasna ludów wschodniośródziemnomorskich).

  Smalec do celów domowych można sobie samemu namieszać, a najlepiej smakuje przygotowany w sposób nastepujący:

  Bierze się boczek wędzony i pomału topi na patelni. Można na początku dodac trochę wody, która i tak zaraz odparuje.
  Może być słonina albo świeży boczek, z tylko niewielkim dodatkiem wędzonego albo bez.
  Gdy skwarki są już prawie gotowe, dodaje się smalec komercyjny, kupiony w sklepie spożywczym. Po stopieniu, podgrzewa sie jeszcze kilka minut, aż mieszanina zrobi się klarowna. Potem dodaje się cebulę, a gdy ta się zeszkli, starte jabłko i majeranek i jeszcze trochę podgrzewa. Rozlewa się do słoików i pozostawia, aby stężał. Co kilka minut słoiki sie odwraca aby skwarki pozostały w całej objetości produktu, a nie opadały na dno. Po zastygnięciu smarujemy tym razowy chleb żytni podawany pod czerwone wino wytrawne.

  Z powyższym wiążą sie następujące kwestie.

  Sam wytopiony smalec ma konsystencję półpłynną. Dlatego dodajemy smalec sklepowy. Czemu smalec sklepowy jest twardszy od kuchennego?

  Smalec sklepowy zawiera dodatek smalcu uwodornionego, którego konsystencja przypomina stearynę od świecy. Po wielu nieudanych próbach odnalezienia w sprzedaży smalcu wolnego od tego dodatku, Piwowar postanowił douczyc się w tej materii.

  Czemu mianowicie za wszelką cene staramy się unikac tłuszczów uwodornianych? Utwardzone kwasy tłuszczowe układaja się w dwie geometryczne formy, jedna zwana jest cis, gdzie atomy wodoru sa położone po tej samej stronie, naprzeciwko innych rodników, oraz forma trans, gdzie atomy wodoru ustawiają się na krzyż, zamiennie z innymi rodnikami względem pozostałego nienasyconego wiązania. Tłuszcze trans są uważane za szkodliwe, ale nie wnikajmy w szczegóły, jako iż od tego jest wykipedia.

  Okazuje się, że w smalcu uwodornionym tłuszcz nie zawiera izomerów cis ani trans, ponieważ uwodornienie jest kompletne i nie ma tego pozostałego wiązania podwójnego, czyli nienasyconego. Podobnie, kula nie ma strony lewej ani prawej, tak samo walec czy torus.

  Zatem nasycony tłuszcz w smalcu nie jest tak niebezpieczny jak częsciowo uwodorniony tłuszcz np, w dawnej margarynie.

  Czemu nie zadowolimy się smalcem wyłącznie wytopionym z boczku czy słoniny. Taki tłuszcz będzie miał bowiem konsystencję stałą tylko wtedy gdy oziębiony w lodówce, przy czym w temperaturze pokojowej będzie nieapetycznie miękki. Ponadto, wchodzą tu w grę czynniki ekonomiczne.

  Smalec jako tłuszcz do smażenia jest o wiele lepszy od tłuszczów roślinnych. Smażone w nim produkty zachowują kruchość i nie miękną podczas schładzania. Ze względu na wysoką temperaturę smażenia, podczas obróbki na smażonych kawałkach szybko powstaje skorupka, dzięki której smak ze środka nie przenika do tłuszczu, a na przykład mięso zachowuje soczystość.

  W smalcu ze sklepu czasem bywa obecna śladowa zawartość antyutleniaczy, częściej emulgatorów dodanych dla ujednolicenia frakcji uwodornionej, która jest twardsza od głównej frakcji tłuszczu.

  Czemu należy unikać stosowania olejów roślinnych do smażenia. Oliwa z oliwek oraz olej rzepakowy (canola), choć jednonienasycone, charakteryzują się stosunkowo niską temperaturą dymienia. Oleje wielonienasycone, jak sojowy, czy kukurydziany, sa podatne na oksydację i inne formy jełczenia. Ponadto, wielonienasycone tłuszcze wykazują działanie rakotwórcze i tu, aby nie rozwlekać, znów należy odnieść się do informacji na Sieci. Zresztą może kiedyś sami podejmiemy ten wątek, bo ciekawy i politycznie niepoprawniacki.

  Olej arachidowy ma wysoką temperaturę dymienia, ale jest wielonienasycony. Wprawdzie polecany jest przez producentów do obróbki termicznej, ale należy przechowywać go w chłodzie i w szczelnie zamkniętym naczyniu i nie uzywać wiele razy, co w przypadku smalcu jest dopuszczalne.

 198. Anucha said

  Skoro o smalcu temat , to jeszcze raz polecam smalec gęsi-cudowne właściwości i walory smakowe
  Koszerni piszący na naszym forum na pewno potwierdzą.

 199. Boydar said

  No to nikt nie napisze, Panie Anucha, bo za wyjątkiem Pana Piwowara i mnie, nikt się do żadnej koszerności nie przyzna 🙂

 200. Anucha said

  Tak pomyślałem i ja Panie Boydar Ha ha
  A czy wiadomo jest Panu ,że ponoć w nr. peselu ostatnie cyfry poza datą urodzenia mają wskazywać pochodzenie.
  To jest chyba lipa .Pozdrawiam

 201. nikita said

  Izraelskie święto niepodległości w polskiej ambasadzie

  Rezydencja ambasadora Polski w Stanach Zjednoczonych stanie się miejscem organizacji wspólnych obchodów rocznic uzyskania niepodległości, które w tym roku świętuje nasz kraj oraz państwo syjonistyczne. ..
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/139959-izraelskie-swieto-niepodleglosci-w-polskiej-ambasadzie

 202. nikita said

  Absolutne szaleństwo zwariowanych naukowców od zmiany klimatu teraz stało się widoczne dla każdego nie będącego zombie. Dla dobra „ratowania planety”, naukowcy chcą zasmugować atmosferę mgłą chemiczną by zablokować słońce i, jak twierdzą, zatrzymać „ocieplenie”.

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/139962-ujawniony-spisek-globalnego-przycmiewania-naukowcy-chca-zasmugowac-atmosfere-smogiem-by-ratowac-planete

 203. Marucha said

  Re 200:
  Czytałem wiele artykułów o tym, jak to można po PESEL-u odróżnić goja od gudłaja. Nigdzie nie znalazłem konkretnego, poprawnie opisanego algorytmu odróżniania.
  Mój wniosek: to jedna z bzdur, mająca ośmieszyć teorie spiskowe.
  Do odróżniania jednych od drugich wystarczy bowiem zwykła baza danych, jaka zmieści się na tablecie.

 204. Kapsel said

  O jego wynalazku mówi się w całej Europie! Wynalazca z Kwidzynia pan Marian Strzelczyk opatentował ekologiczny piec bez dymu. Oszczędność jest niewiarygodna.

  Fragment

  Jakie sa efekty spa­la­nia w takim piecu?

  Efekty są świetne, naj­waż­niej­szy jest fakt, że jest to spa­la­nie bez­dymne, co daje nam dodat­kowo dopa­le­nie więk­szo­ści szko­dli­wych związ­ków, które wytwa­rzają się w pro­ce­sie spa­la­nia, i dzięki temu nie tru­jemy śro­do­wi­ska i sie­bie nawza­jem. Wazny jest tez fakt, ze posia­da­cze naszego kotła mogą zaosz­czę­dzić na opale. Z re­ko­men­da­cji klien­tów wynika, że oszczęd­no­ści się­gają rzędu 40–50 pro­cent.
  Spa­la­nie węgla bez dymu jest wiec mozliwe?
  Tak, nawet kiedy w piecu innego pro­du­centa zamon­tu­jemy nasz pal­nik, dzięki tej meto­dzie nastę­puje odga­zo­wy­wa­nie paliw, gdzie wszyst­kie związki lotne sa dotle­niane i spro­wa­dzone z powro­tem do żaru, gdzie zostają dopa­lone i prze­cho­dza przez wymien­nik pieca. Normy dopusz­cza­jące emi­sje przez piece na paliwa stałe wyno­szą w przy­padku CO 700 mg/m3, a my mamy 15 mg/m3. Dopusz­czalne normy w przy­padku emi­sji pyłów wyno­szą 60 mg/m3, a dzięki uży­ciu naszego pieca jest to zale­d­wie 18 mg/m3. Takie wyniki osią­gamy, pałac w na­szym piecu zwy­kłym węglem bez nawiewu.

  Bada­nia prze­pro­wa­dzone przez Insty­tut Ener­ge­tyki potwier­dzają zalety wyna­lazku.

  https://ekostrzelczyk.pl/o-jego-wynalazku-mowi-sie-w-calej-europie-wynalazca-z-kwidzynia-pan-marian-strzelczyk-opatentowal-ekologiczny-piec-bez-dymu-oszczednosc-jest-niewiarygodna/

 205. Boydar said

  Słyszałem a nawet czytałem. Moim zdaniem to fake, chociaż kto ich tam wie, bezczelne une są i zuchwałe. Alle, mnie żaden cudzy pesel potrzebny do stwierdzenia nie jest; wystarczy wygląd i to co pacjent mówi, w jaki sposób, znaczy się.

  A w Lublinie to nawet i to nie. Rzucasz cegłą i musisz trafić, innej opcji nie ma, no chiba że przyjezdny goj 🙂

 206. Boydar said

  Jeśli w piecu, w komorze spalania albo dopalania, uda się osiągnąć około 1000 Celsjuszów, to oprócz wody i dwutlenku węgla nic więcej nie będzie. Są składniki którym temperatura nie rzutuje – tlenki azotu, siarki czy chloru. Ale większość „natychmiast” robi się ekologiczna.

 207. Kapsel said

  Przypomnijmy: w ubiegłym tygodniu eurodeputowani poparli rezolucję wzywającą KE do zajęcia się kontrowersyjnymi działaniami Jugendamtów, zajmujących się odbieraniem rodzinom dzieci. Eurokraci oświadczyli jednak, że tego nie zrobią, ponieważ taka działalność „wchodzi w obręb prawa rodzinnego, a ono jest domeną poszczególnych państw członkowskich Unii Europejskiej”.

  Read more: http://www.pch24.pl/to-nie-atak-na-niemcy–ale-walka-z-patologia–polityk-pis-krytykuje-decyzje-ke-w-sprawie-jugendamtow,64595,i.html#ixzz5YnbJCts2

 208. Kapsel said

  Nie będzie przymusu przyjmowania uchodźców. Bruksela rezygnuje z kontrowersyjnych pomysłów

  Read more: http://www.pch24.pl/nie-bedzie-przymusu-przyjmowania-uchodzcow–bruksela-rezygnuje-z-kontrowersyjnych-pomyslow,64597,i.html#ixzz5Ync4YS5M

  ——
  Polska już ich przyjęła. I przyjmie więcej. Nie ma przymusu, ale nie ma też zakazu.
  Admin

 209. Kapsel said

  Szczyt NATO. Ukraina liczy na wsparcie, Sojusz nie chce konfrontacji z Moskwą

  Read more: http://www.pch24.pl/szczyt-nato–ukraina-liczy-na-wsparcie–sojusz-nie-chce-konfrontacji-z-moskwa,64588,i.html#ixzz5YnciSNUi

 210. wincenty said

  Warto posłuchać:

  Stalin o geopolityce.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: