Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigracja i PiS na gorącym uczynku.

Posted by Marucha w dniu 2018-12-04 (Wtorek)

Zastanawiam się, ile razy należy złapać złoczyńcę (złodzieja, kłamcę) na gorącym uczynku , żeby przestać go uważać za uczciwego.

PO była zawsze partią uczciwą, w tym sensie, że ich oficjalnym celem bylo zawsze wygaszenie projektu „Polska” i zgoda na wchłonięcie przez neomarksistowski Związek Socjalistcznych Republik Europejskich. Poseł Nowak nigdy nie ukrywal swoich zegarków, Bartłomiej Sienkiewicz (formalnie bezpartyjny) nigdy nie ukrywał swojej pogardy dla Polaków wychowanych w etosie jego pradziadka, tak jak Rafał Trzaskowski nigdy nie ukrywał, że będzie kontynuatorem budowania (wg słów kard. Nycza) „Królestwa Bożego w Warszawie” wg złodziejskiej praktyki HGW.

Większość „wysunietych na czoło członków” stronnictwa pruskiego z dumą nosiła wypisane na czołach czerwoną szminką hasła „jurgielt, zdrada itp” i w tym sensie trudno ich oskarżyć o dwulicowośc, bo na obu licach mieli zawsze to samo.

Zauważmy, że gdyby piekłoszczyk TW „Kosk” czyli zdrajca, łajdak i pederasta Krzysztof Skubiszewski otwarcie szczycił się swoją sodomią jak pan Robert Biedroń, to Niemcy nie mieliby go czym szantażować i być moze nie podpisałby tak niesymetrycznego traktatu z Niemcami w 1991 roku. [A propos Biedronia, jego partner ogłosił, że zamierza za przeproszeniem wejść do polityki – no cóż, śpijta dalej, a przekonata się, jak będzie bolało].

PiS czyli partia antynarodowa zbudowana na etosie żydowsko-masońskim, kłamała od samego początku i to tak skutecznie, że nawet taki stary i intelektualnie może nie tyle leniwy co inercyjny osioł jak ja przez lata widział w nich nie tylko mniejsze zło, ale nawet nadzieję na odbudowę Wielkiej Polski.

Porownując „patriotyczny” PiS z „zaprzańcami” z PO zauważmy, że kiedy pani premier Kopacz chciała przyjąc 7 tys. „lekarzy i inżynierów”z niemieckiego rozdzielnika, to wówczas PiS kładł się „Reytanem” w poprzek (jak u Żydówek) i dął w patriotyczną trąbę. Dziś tenże PiS jest głownym architektem zmiany etnicznego składu Polski, z ponad 2 mln samych Ukraińców nie licząc pozwoleń na pracę dla kulturowych ubogacaczy z Azji.

Informacja jedna z wielu:

– Polska chce zatrudnić więcej pracowników z Filipin – ogłosiła jeszcze na początku listopada Joanna Wasiewska z ambasady RP w Manili. Informację te podała 11 listopada br. rządowa agencja prasowa Philippine News Agency (PNA), ale dopiero teraz informacja ta dotarła do nas.

„Polska jest jedną z najbardziej rozwijających się gospodarek w Europie, ale ubytek naszej siły roboczej nie może zaspokoić potrzeb ciągłego rozwoju w naszym kraju. Mamy nadzieję, że uda nam się przyciągnąć filipińskich pracowników. Nawet jeśli w zimie jest zimno, można się spodziewać naszego najgorętszego powitania – powiedziała dziennikarzom Wasiewska.

Źródło:
>http://dzienniknarodowy.pl, org
>http://www.pna.gov.ph/articles/1053568

Jak wiadomo z kilkudziesięcioletnich doświadczeń WSZYSTKICH państw zachodnich, tego typu polityka przynosi co najwyżej chwilowe remedium i potem wielopokoleniowe kłopoty, więc albo nasi rządzący są durniami – co jest akurat przypuszczeniem uprzejmym, tyle, że dureń u władzy to jak małpa z brzytwą.

Natomiast przypuszczeniem nieuprzejmym byłoby przyjęcie, że rząd doskonale wie, co robi, ale wychodzi z założenia, że „po nas choćby potop”, albo co gorsza, już dawno nas sprzedał i wpisuje się w cele polityki globalistycznej. Zauwazmy, że rząd najpierw podpisał deklarację z Marakeszu i dopiero po wycieku tej inormacji do mediów zaczął się z niej rakiem wycofywać.

Dodajmy do tego stale i notorycznie powtarzaną zdrade Polaków na tzw. „kresach wschodnich” czyli na centralnych ziemiach dawnej Polski.

Dodajmy do tego celowe bagatelizowanie największego zagrożenia wisząego nad nami od 1939 roku czyli żydowskich uroszczeń.

Normalnie jak w starym i wulgarnym powiedzeniu: PiS jest jak ta dziewczyna, która była skądinąd bardzo porządna i cnotliwa i tylko miała za przeproszeniem cipkę łajdaczkę.

Za Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.

”Jesteśmy najbardziej prowolnościową ekipą z ostatnich 28 lat. Dajemy tą wolność ludziom”, ”My chcemy żyć na poziomie europejskim, robimy wszystko by tak było”,Z tego co zrobiliśmy możemy być dumni”.

(…)

1. CETA I GMO przegłosowane
2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
6. 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
8. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
9. Brak repolonizacji mediów
10. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
11. Brak opodatkowania obcych kapitałów
12. Podwyżki podatków
13. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
14. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3 lata = jak za okupacji
15. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
16. Nadmierne zadłużanie państwa, brak obniżek i likwidacji podatków pit i cit oraz wiele innych
17. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
18. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
19. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
20. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla
21. Przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin
22. Brak reakcji na podpisanie aktu 447, co może Polskę kosztować ponad 300 mld dol.
23. Cały czas odwlekanie ustawy w obronie nienarodzonych dzieci
24. Brak opublikowania aneksu do raportu o likwidacji WSI !
25. Ponad 2 mln Ukraińców w Polsce
26. Wyjazd z Polski kolejnych tysięcy rodaków za chlebem
27.Ciągłe odwlekanie ulg podatkowych i ZUS-owskich dla przedsiębiorców

Źródło:
>http://alexjones.pl
>https://planetaprzemian.blogspot.com

PS
Mogę się mylić, ale własnie oddelegowano posła Marka Jakubiaka do skanalizowania jedynej siły mogącej potencjalnie zagrozic POPIS-owi czyli szeroko rozumianych ruchów narodowych. Miejmy sie na baczności! Ręce na portfelu i plecy do ściany, zwłaszcza że i partner Biedronia zagroził wejsciem do polityki.

https://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 25 to “Imigracja i PiS na gorącym uczynku.”

 1. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Ciekawy wywiad, który wyjaśnia, dlaczego w Polsce „nie ma rąk do pracy”:
  https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/kamil-fejfer-autor-ksiazki-zawod-podwyzki-duza-czesc-przedsiebiorcow-nie-chce-sie-az-tak-starac-woli-smagac-bacikiem,49008.html

 2. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Za Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.

  ”Jesteśmy najbardziej prowolnościową ekipą z ostatnich 28 lat. Dajemy tą wolność ludziom”, ”My chcemy żyć na poziomie europejskim, robimy wszystko by tak było”,Z tego co zrobiliśmy możemy być dumni”.

  Właśnie wprowadzają „politykę klimatyczną”, która zarżnie polską gospodarkę i doprowadzi do tragedii narodowej, być może większej, niż ta w latach 90.
  Przy okazji ciekawa notka na bloga Z. Wrzodaka w kwestii eliminacji węgla na rzecz gazu:
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/146645,kupuja-gaz-wyrzutnie-ciagle-od-tych-samych

 3. Ale dlaczego? said

  AD. 2

  Cała ta impreza klimatyczna organizowana w Katowicach to jawna kpina z górników żyjących z węgla!
  I to w Barbórkę debatują o likwidacji kopalń…
  Swego czasu czytałem o pomyśle połączenia zgazyfikowania węgla z wykorzystaniem wód geotermalnych. Co w połączeniu obu technologii było by na niskim poziomie emisji CO2 i komisarze partii NWO z EU mogli by się odpitolić od Polski.
  Ale oczywiście PISiory nawet o tym nie wspomną. Tylko pijar z inwestycjami mającymi zadłużyć bardziej budżet są ważne. Jak. np. mega lotnisko w Dubaju, sorry, pod Łodzią.

  Ale czego można oczekiwać od jawnych ZDRAJCÓW???

 4. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  PiS od początku swego istnienia jest partią globalistyczną, symulującą patriotyzm i konserwatyzm katolicki. Rozumiem, że można się było na to nabierać w początkowym okresie istnienia tej partii, ale po prawie 20 latach, gdy wszystkie maski już spadły?
  A teraz na scenę une wrzucają wspomnianego w powyższym tekście Jakubiaka, który jako poseł Kukiz’15 głosował m. in. za przyznaniem 100 mln zł. na renowację Cmentarza Żydowskiego w Warszawie oraz za przyznaniem przez III RP emerytur starcom izraelskim (około 50 mln zł miesięcznie, czyli 600 mln zł rocznie). A więc nadchodzi kolejna „wielka nadzieja białych” na następne 4 lata, czyli Jakubiak. Czy naród po raz kolejny da się nabrać na tę samą sztuczkę?


  Na tym materiale polecam słowa Jakubiaka od 50:41 – „Musimy mieć 5 punktów, które łączą wszystkich. I te 5 punktów jest tym mianownikiem, który ideologicznie łączy wszystkich. Oprócz oczywiście poglądów światopoglądowych, które tutaj wszyscy uznają, że nikt nie powinien ważyć się dotykać tego tematu. Natomiast jeżeli chodzi o politykę samą, to trzeba ten wspólny mianownik po prostu zwyczajnie wypracować”.
  Krótko mówiąc, w Federacji dla Rzeczypospolitej Jakubiaka będzie można być poplecznikiem aborcji, in vitro, eutanazji, „małżeństw” homoseksualnych i adopcji dzieci przez homoseksualistów oraz genderyzmu (których to kwestii Jakubiak nie uważa za przedmiot polityki), a zworniki łączące ludzi będących członkami tej partii dopiero się wymyśli, bo na razie ich nie ma.

  Jeśli do tego dojdzie, to będzie to doprawdy egzotyczna koalicja, bo oprócz Ruchu Narodowego i Wolności oraz przerzutów z Kukiz’15, prawdopodobnie doczepi się do tego także Marian Kowalski i Jacek Władysław Bartyzel – w przeciwieństwie do swego wybitnego ojca – regularny lewak (wcześniej związany z Ruchem Palikota i Nowoczesną).

  http://www.fronda.pl/a/konserwatyzmpl-sprawdza-rodzinne-powiazania-prof-bartyzela,17968.html

  Jakubiakowa Federacja Dla Rzeczypospolitej będzie więc partią filosemicko (Jakubiak) – „narodowo” (Ruch Narodowy) – libertariańsko (Wolność) – bezideowo (przerzuty z Kukiz ’15) – szurowsko (Marian Kowalski) – lewacką (Jacek Władysław Bartyzel).

 5. Siekiera_Motyka said

  Nie źle manewrują !!!!

  https://wspieramrozwoj.pl/artykul/118/firmy-izraelskie-w-Polsce

  „Zapomniał Pan o Firmie „SITA” – odbiór śmieci. Działa w całej Polsce. „

 6. NICK said

  Polecam Pp. powyżej.
  Warto się zapoznać.
  Znać.

 7. Kojak said

  Od zawsze mowie ze PIS to sa syjonistyczne zydowskie bandziory ! Multi Kulti to zelazna kryminalna zasada zydowstwa ! Ma niszczyc i rozsadzac narody i panstwa ! Zydowstwo tej krymionalnej destrukcji nigdy sie nie wyrzeknie bo to podstawa ich kryminalnej egzystencji !

 8. Lily said

  Re 7;Kojak
  W Pisie,wszystkim rzadzi Kaczynski.
  Ciekawe kiedy zacznie budowac pomniki
  dla siebie?.

 9. NICK said

  Lily.
  Wkrótce.

 10. lopek said

  Cóż tu dodać – chyba tylko to, że PiS bez PO i PO bez PiS – nie mogliby tak hasać po atrapie Polski – będąc akurat przy korycie. Ponadto w procederze wyniszczania Polaków biorą czynnie udział także pupile Szatana spoza atrapy Polski.

 11. Piskorz said

  re art Bartłomiej Sienkiewicz (formalnie bezpartyjny) nigdy nie ukrywał swojej pogardy dla Polaków wychowanych w etosie jego pradziadka’ ON NAWET TAM NIE BYŁ…TZN W WOLI OKRZEJSKIEJ NA PODLASIU /muzeum Sienkiewicza/…Specjalnie o to pytałem personel..!!

  ——
  Rzyd.
  Admin

 12. Zauważyłem błąd w artykule: ” … w poprzek (jak u Żydówek)…”
  Nie zauważyłem tej „poprzeczności” – ale może okazy przebadane były zbyt nieliczne, albo wyniki były zaciemnione okropnym okłaczeniem, od pępka pod łopatki.

  Natomiast wstrząsnęło mną info, że już co najmniej od dwóch lat Polacy nie mają kontroli nad składem chemicznym wody pitnej
  rozprowadzanej wodociągami przez izraelską firmę Tahal.
  Znam zgłupienie goji w USraelu (z Sieci) fluorem dodawanym do wody pitnej, obserwuję od 35 lat postępujące zgłupienie „White Australia” w której obecnie nie da się skarżyć na fluorowanie wody, nawet „zieloni” nie odpowiadają na emaile w tej sprawie.

 13. piwowar said

  Panie Zapinio, czasy się zmieniają. Coraz więcej stacji uzdatniania wody rezygnuje z dodawania fluoru, szczególnie w Europie. Woda wodociągowa jest zdrowsza i tańsza niż ta butelkowana, którą można nabyć w sklepie. Wodą butelkowaną zajmuje się kilku inspektorów państwowych w skali kraju, podczas gdy wodą wodociągową kilkudziesięciu w każdym regionie, prowadząc ścisły nazdór nad uzdatnianiem. W Warszawie wody się nie fluoryzuje od wielu lat. Izraelskie firmy chcą, aby woda była jak najwyższej jakości, ponieważ nie będą truć osadników, którzy jak przepowiedział przenajwybitniejszy profesor od etyki Jan hardtmann, wkrótce nadjadą.

  Woda wodociągowa w Warszawie dziś a woda wodociągowa w Warszawie dwie dekady temu to dwa różne światy.

  Kilka cyferek. Naturalna zawartośc fluoru w wodzie powierzchniowej to 0,2 ppm (jeden procent to 10,000 ppm). Te stacje, które wciąż jeszcze dodają fluor, zwiększają zawartość do min. 0,8 a max. 1,1 ppm.

  Na egzaminie na licencję operatora stacji filtrów jest pytanie – po co do wody dodaje sie fluor. Prawidłowa odpowiedź ma brzmieć: Aby zadowolić wymagania agencji EPA (Environmental Protection Agency).

 14. Sowa said

  „ale ubytek naszej siły roboczej” spowodowany naszą antypolską polityką…

 15. Wieloimienny said

  Jakubiak i Kukiz są po to, żeby odbierać elektorat Ozjaszowi i narodowcom.
  Żydki nie chcą drugich samoobron i elpeerów w sejmie. JKM jaki jest taki jest, ale może coś powiedziałby o Krymie i unii, a une na to nie pozwolą.

  Zauważyliście, że po 2007 roku nikt w sejmie już prawdy nie mówi, takiej szczerej!? Czasem coś tam Winnicki, ale to nie to samo co posłowie przed 2007 rokiem.

 16. Sebastian said

  ad12) Z całym szacunkiem, czym Pan je badał ? kutaskopem ?

  Odnośnie artykułu brakuje mi tu bezustannego wieloletniego szczucia na Rosję, zarażanie Polaków skrajną rusofobią oraz przetrzymywanie nielegalnie w areszcie Mateusza Piskorskiego.

  Prawdopodobnie większość obywateli naszego nieszczęśliwego kraju nie zauważa choćby 5 pkt. z powyższego

 17. Antychazar XVIII said

  Jakubiak, jak samo jego nazwisko wskazuje, to frankijski żyd. Ale w Polsce przejdzie lepiej niż pseudo-katolicki PiS.

  Nawet gdyby Jakubiak miał wydzierganą gwiazdę dawida na czole, Polacy i tak uznaliby go za wielkiego polskiego patriotę i oddali za niego swoje życie.

  A gdyby ktoś przed nim ostrzegał czy wyrażał wątpliwość co do jego patriotyzmu, od razu zostałby uznany za agenta Putina i najchętniej spuszczony w kiblu.

 18. Sowa said

  https://www.pch24.pl/demografia-polski-w-2017-roku–propaganda-sukcesu-a-rzeczywistosc,58357,i.html

 19. Kapsel said

  Powrót żydowskich biznesów

  „Tęsknię za tobą, Żydzie!”– wołała przed kilkoma laty Warszawa z murów swoich kamienic. Ta artystyczna akcja Rafała Betlejewskiego pod pewnym względem ziściła się jednak już wcześniej. Wielu prywatnych izraelskich inwestorów upatrzyło sobie Polskę jako drugą ojczyznę dla swojego biznesu. I idzie im naprawdę nieźle

  https://www.forbes.pl/przywodztwo/zydowskie-biznesy-w-polsce-jak-izraelski-kapital-radzi-sobie-w-polsce/x422c3l

 20. Boydar said

  Żydówki, jak sam a nazwa wskazuje, nie mają całkiem w poprzek. Nie fizycznie, one mają w poprzek mentalnie, co się przekłada, że jest to narząd wielorakiego użytku. Jest też teoria, że jednak trochę w poprzek bardziej niż normalnie, bo gdyby się czasem zdarzył bachor z rogami, co wielce prawdopodobne, no to musi być szerzej bo się nie przeciśnie, nawet jak rogi jeszcze nieduże.

 21. @ 13. Piwowar
  „. Wodą butelkowaną zajmuje się kilku inspektorów państwowych w skali kraju, podczas gdy wodą wodociągową kilkudziesięciu w każdym regionie, prowadząc ścisły nazdór nad uzdatnianiem. ”

  Za Gierka kierowałem Laboratorium Badań Środowiskowych w Katowicach, dobrze się wtedy zapoznałem „poziomem” umysłowym i „solidnością” zawodową pracowniczek Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, dobrze wiem, że „nadzorem” się steruje: n.p. zawieszenie przez WSS-E kontroli zawartości chromu i niklu w margarynie – bo dla oszczędności (wielka akcja „Szukamy 20 Miliardów”!) przy uwodarnianiu olejów zastąpiono importowane platynowe siatki katalizujące krajowym ersatzem, itd. – dlatego w pierwszej chwili pomyślałem, że jest Pan ofiarą wychowania na proszku z puszki, rozpuszczonym we wodzie wodociągowej.

  Proszę mi wybaczyć tę prymitywną reakcję, bo przy drugim czytaniu zorientowałem się, że po prostu finezyjnie robi Pan sobie yaya z całej sprawy.
  Pozdrawiam.

 22. @ 20. Boydar
  „,,, one mają w poprzek mentalnie, co się przekłada, że jest to narząd wielorakiego użytku…”
  Bardzo mi się spodobało!
  Pozwolę sobie to rozwinąć w przyszłości…
  Dziękuję.

 23. piwowar said

  (21) Poważnie to w sprawach wody pitnej juz było tutaj wielokrotnie. Piwowar przez ostatnie dwanaście lat nic innego nie robił tylko uzdatniał wodę dla półmilionowego miasta z przemysłem. Sproszkowanej puszki w wodzie wodociągowej jest mniej niż aluminium pochodzącego z kuchennych naczyń, a te jak wiadomo posiadają warstwę pasywacyjną. Przy okazji dostępu do mikrofona ponawia się apel, aby nie konsumować wody dejonizowanej, ani destylowanej. Często woda butelkowana jest pozbawiona wszelkich „minerałów”, co stawia ją w tej kategorii. Co do tematu żydowskiej wody w Warszawie to może rzeczywiście trochę „yaya” a może trochę takie wykoslawione spekulacje…

  Piwowar również rozrabiał w przemyśle tłuszczowym (margarynowo-majonezowym). Temat uwodorniania tłuszczów uważa za smutny i frustrujący, więc nie chciałby go podejmować, aby na starość nie psuć sobie nastroju. Na pocieszenie warto nadmienić, że współczesne margaryny w miejsce dawnych tłuszczów utwardzanych zawierają oleje tropikalne, twarde już z natury, a więc bez izomerów formy trans, bez śladów chromu i niklu. Za propagowanie idei użycia olejów tropikalnych zamiast utwardzanych (konkretnie palmowej oleiny) środowisko sojowe odsądziło Piwowara od czci i wiary (1987) i musiał nabyć ciągnik siodłowy, żeby utrzymać rodzinę przy życiu. Poważnie.

  Kto wie, jakim presjom muszą ulegać inspektorzy. Ci od butelek presjom ze strony koncernów, ci od wodociągów presjom ze strony władz. Koncerny nie posiadają etyki, a władze tworzą własną etykę którą nazywaja prawem. Dobro publiczne nie wszędzie stoi na pierwszym miejscu (delikatnie powiedziawszy). A na emeryturze i tak wszystko staje sie mniej ważne.

 24. @ 23. Piwowar
  „…Sproszkowanej puszki w wodzie wodociągowej jest mniej niż aluminium pochodzącego z kuchennych naczyń…”
  Na miłość Pana Bucza! (tego już z innej bajki…)
  Przecież ja napisałem: „… pomyślałem, że jest Pan ofiarą wychowania na proszku z puszki, rozpuszczonym we wodzie wodociągowej…”

  U mnie jest dziś cholernie gorąco, wyciągam puszkę za puszką z lodówki i może dlatego nie napisałem JAŚNIEJ:… MLECZNYM proszku z puszki. rozpuszczonym…
  Dobranoc

 25. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Oprócz inicjatywy Jakubiaka, także Rydzyk wyjeżdża z własną. Ciekawe, czy autor poniższego tekstu ma rację, że to ustawka z Kaczyńskim? Czas pokaże.
  http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/ruch-prawdziwej-europy-czyli-ustawka-prezesa-z-ojcem-dyrektorem

Sorry, the comment form is closed at this time.