Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Biedroń: Będę robił wszystko, żeby zostać premierem

Posted by Marucha w dniu 2018-12-06 (Czwartek)

Wysyp liderów opozycji, zwłaszcza samozwańczych jest w tym roku wyjątkowo duży. Jeszcze rok temu niektórzy widzieli w fotelu premiera Ryszarda Petru, który obecnie z zerowym poparciem myli nazwę własnej partii na antenie sprzyjającej telewizji.

Być może w jego ślady pójdzie także Robert Biedroń, który póki co kontynuuje koncert samouwielbienia i przekonuje, że mógłby zostać premierem.

– Nowoczesna okazała się nienowoczesna, to smutny dzień. Liczyłem na partię liberalną, nowoczesną światopoglądowo, było mi do tego blisko, kibicowałem im. 5 grudnia zapisze się jako najsmutniejszy
dzień dla Nowoczesnej, bo to koniec dla tego ruchu – powiedział w TVN24 Robert Biedroń.

– Jestem liderem nowego ruchu i zabieram tych ludzi na okręt razem ze mną. Chcę, by weszli z tymi wartościami do Europarlamentu. Żeby tak się stało, muszę kandydować, muszę być liderem listy i podciągnąć tę listę do Europarlamentu, później do polskiego Parlamentu. Inaczej osłabiam swój ruch – mówił Biedroń

– Po to się idzie po władzę, po to się robi swój ruch, by wziąć odpowiedzialność za państwo, będę robił wszystko, by zostać premierem. Interesuje mnie realna władza, to premier może przygotować tak państwo, by się żyło w 2018 roku, nie w średniowieczu jak dzisiaj – dodawał.

[Bierdol, ty nam o ruchach i ruchaniu nie pierdol – admin]

https://prawy.pl/

Komentarzy 11 to “Biedroń: Będę robił wszystko, żeby zostać premierem”

 1. Dzięki poparciu Związku UKRAINCÓW w Polsce UDAŁO się zostać prezydentem Słupska w DUPE yebanemu CWELOWI biedroniowi ! said

  Teraz w dupe yebany pedał liczy na ZEWNĘTRZE zagraniczne WSPARCIE międzynarodówki homoseksualistów, którzy za pomocą polskojęzycznych 98% mediów w III RP, które są w większości niemieckie, żydowskie, a nawet zboczeńców z Holandii i to oni WYKOŁUJĄ motłoch w III RP, a zwłaszcza emerytów i rencistów w Polsce, którzy zawsze GŁOSUJĄ na WROGÓW Państwa Polskiego, czyli tak jak ich nabuzuje żydo-masońska telewizornia TVN z pedalskiego zbankrutowanego USA!

  Z całą pewnością ten CWEL też otrzyma poparcie od stronnictwa pruskiego i żydowskiego z III RP, czyli złodzieji kryminalistów anty-polskiego gangu PO-PiS na czele z mafiozami żydowskimi Schetyną, Niemcem Tuskiem i UKRAŃCÓW banderowców w dupe yebanych Kaczora i Judy.

 2. Lily said

  Mowia,ze jeden juz byl.

 3. Kojak said

  Zboczeniec -pederasta premierem ? Zydowstwo by chcialo ,ale to nawet dla nich za gruby numer !

 4. prawdą w oczy said

  Ciocia Biedroń na branzlodenta się najwyżej nadaje. hahahahahaha

 5. Alex said

  Nie rób wszystkiego -narazie się zesikaj.
  Alex.

 6. lopek said

  Być może w łonie wpływowych pupili Szatana – idą jakieś zakłady – do jakiego stopnia Polaków udało się już przerobić na szatańskie odchody. Biedroń w fotelu premiera atrapy Polski będzie odzwierciedlać wysoki stopień – w/w przerobienia.

 7. Wieloimienny said

  Takie chuje gadają o Średniowieczu i uwiarygadniają w oczach katolików PiS.
  Może po to mu kazali założyć partię?

 8. Roman K said

  Bez wybrzydzania..mieliscie prezydentow zlodzieji, bandytow, szpiegow I szmaciarzy, kapusi, kurwiarzy i pijakow…moze byc I pederasta…..

 9. Ech said

  Pasował do naczelnika podrzędnego miasteczka żydowskiego, to i do prezydowania krajem żydowskim. Jeszcze mu laur i spokojną starość z powązkami lub krakowiakiem podwalą. Polska nie jest gorsza od sowietów – lienina. Tam kolejki w podziwie ludzkiej ohydy. W koncu skądś te obrzydliwe parszywe stworzenia przylazły. Ktoś tym obsiał polskie pole. Kiedyś to robactwo jak robale kryło się po kątach i ludzi unikało. Dziś są promowani na przewodników. Ciekawe dokąd to zaprowadzi człowieka. Sam fakt, iż ludzie-jeszcze-za tym idą, jest zadziwiający, mimo wszystko. Pewnie to wina Nazi – ucha.

 10. Marek said

  Roman K said
  2018-12-06 (czwartek) @ 22:40:20

  Bez wybrzydzania..mieliscie prezydentow zlodzieji, bandytow, szpiegow I szmaciarzy, kapusi, kurwiarzy i pijakow…moze byc I pederasta…..…moze byc I pederasta…..
  ===
  Słuszna racja, za to w Usia po linii „zlodziei, bandytow, szpiegow I szmaciarzy, kapusi, kurwiarzy i pijakow i pederastów” idzie i jedzie już od dawien dawna. Przykład idzie z góry, żydowskiej głowy. Do bantustanów peryferyjnych.
  Mamy w doopie wasze stęki zza kałuży.

 11. Sebastian said

  Mój starszy syn(3 gimnazjum) ostatnio opowiadał, jak ksiądz na lekcji religii tłumaczył o gejach, że Pan Bóg ich takich stworzył i takich ich kocha. Dla wytłumaczenia młodemu problemu zapoznałem go z poniższym tekstem.

  http://salwowski.net/2017/01/21/o-tym-jak-bog-ukaral-pewnego-ksiedza-geja-i-jego-obronce/

Sorry, the comment form is closed at this time.