Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zagubiony Wałęsa w koszulce KONSTYTUCJA na pogrzebie George’a Busha

Posted by Marucha w dniu 2018-12-06 (Czwartek)

Nie wie, gdzie ma iść, nikt nie zwraca na niego uwagi, a przy tym ubrany… Jakież to smutne, że ten nie potrafiący się zachować człowiek był prezydentem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

https://www.magnapolonia.org

Jaki naród, taki prezydent.
Admin

Komentarze 53 to “Zagubiony Wałęsa w koszulce KONSTYTUCJA na pogrzebie George’a Busha”

 1. Murzyn zrobol swoje …dostal swoje … moze sie znow powalesac.

 2. re1truth2 said

  Nie głosowałem na niego…
  Zawsze twierdziłem, że to krzykacz z cała resztą już w 1989…

 3. Joannus said

  Ad 2
  Takoż.
  13 milionów durniów dało mu sławę, dobrobyt i jakąś tam władzę.

  Czyli

  ”Jaki naród, taki prezydent.
  Admin”

 4. osoba prywatna said

  Lech Wałęsa na ostatnią drogę Busha seniora wybrał się w koszulce konstytucja oraz rybackiej kamizelce i szelkach. Wzbudził ogromne salwy śmiechu nawet u Busha Juniora.
  https://wyborcza24.pl/walesa-na-pogrzebie-busha/

 5. osoba prywatna said

  „Wałęsa miał zarzucić koszulkę „KONSTYTUCJA” na TRUMNĘ Busha!”
  https://wyborcza24.pl/walesa-na-pogrzebie-busha/

 6. osoba prywatna said

  1980
  22 godziny temu (edytowany)
  Biedny zagubiony człowiek, wyglada jakby z hospicjum chorych na Alzheimera uciekł, obawiam się ze jeszcze tam w stanach utknie, no chyba ze opiekun zapobiegawczo wyszył mu adress zamieszkania na wewnętrznej stronie mankietów marynarki …

  😀
  Admin

 7. Marucha said

  Kiedy myśmy się jeszcze zachwycali Lechem Wałęsą, włoska dziennikarka (bodajże w 1981 roku) po parugodzinnym wywiadzie przejrzała go na wylot: próżny, zadufany w sobie ignorant.

 8. bedok said

  Nie ma się co dziwić, Busze dobrze Bolka znają i go olewają.

 9. ojojoj said

  a robil sobie selfie z buszem w trumnie jak kiedys z samochodami poparkowanymi na ulicy gdzies tam w tropiku?

 10. Tom said

  Tacy prezydenci są potrzebni żydojankesom. I o to chodzi. Przecież jego kompan z samolotu, czym jest na arenie światowej. Pacynką do szczekania na Putina i zapalania świeczek na Chanuki.

 11. Rokitnik said

  Well…na innym portalu widzialem jak lape Bolkowi sciskal bambo Obamowy oraz oboje Clintonowie, co Walesajacy uznal za osobisty sukces….wrecz medialny ?!
  Prostak, ubral sie jak na demonstracje KOD-dziazy, nie kumaty i bez tlumacza (!) platal sie po sali z obledem w oczach..Pytanie – czy polecial z swoje, czy za rzadowe zlotowki?

 12. Dziadzius said

  Ciezko nie krytykowac kogos kto majac za zadanie reprezentowac nasz kraj (bo nie wolali go ze ma ladne oczy) wyszedl jak nie okrzesany stracony glupek i bez wychowania prosatak i on mial byc kiedys byc prezydentem – Przecierz to byl swiatowej slawy pogrzeb – inteligencja i obyczaj wymaga odpowiedniego ubioru. Perly na swini nie zmienia swini tylko pobrudza perly.

 13. ibrahim ibn jakub said

  Cytuję:
  „Jaki naród, taki prezydent.
  Admin”
  Sz.P. Admin, proszę nie ubliżać Narodowi, bo Naród to nie jakiś ubecki bolek. Poza tym Wałęsa jest absolwentem Szkoły Specjalnej. Dla młodego niekumatego często pokolenia wyłuszczam, że Szkoła Specjalna to taka pedagogiczny szpital pomiędzy przedszkolem a podstawówką dla osób nie do końca poprawnie rozwiniętych umysłowo. Co zresztą zawsze było widać po bolku. Powiedział mi to sąsiad Wałęsy, starszy już bardzo Pan, który pamięta go jak zapierdzielał do tej „uczelni”. Jest nadzieja, że kwity z tego okresu są dostępne w archiwach państwowych. W rzeczywistości Panie Admin zrobienie przez żydowskich komuchów z Wałęsy prezydenta to największy w historii policzek dla Narodu Polskiego, od czasu bitwy pod Grunwaldem. Tylko kto to k….rwa rozumie.

  ——
  Ładnie to, że Pan narodu broni. Wbrew naocznej rzeczywistości…
  Admin

 14. Siekiera_Motyka said

  Burak bez mózgu !!!

  -https://wyborcza24.pl/caly-swiat-wysmial-walese-za-stroj-na-pogrzebie-busha/

 15. ibrahim ibn jakub said

  Panie „Dziadziuś”, jeśli Pan uważa, że inteligentny inaczej funkcjonariusz esbecki bolek miał za zadanie reprezentować nasz Kraj, to chyba k….rwa zaraz zgodzę się z tekstem Admina.

 16. ibrahim ibn jakub said

  Do:
  Admin.
  Sz. Panie, nie bronię Narodu. Mam już sporo po 50-ce , byłem 3 kadencje radnym w samorządzie, więc chyba jakimś zaufaniem się mogę poszczycić. Obecnie mam już dość. Znam ten naprawdę nieszczęśliwy Naród, bo głupi. Bronię tylko tej części narodu, która jeszcze myśli S.A.M.O.D.Z.I.E.L.N.I.E….

  ——-
  A jaka to część, tak na oko?
  Admin

 17. ibrahim ibn jakub said

  A tak w ogóle….kropnął w kalendarz Busz, Busz, busz…a kto to k….rwa jest? Jakiś przyjaciel Polski?

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 17 – To był Teatr pogrzebowy dla Amerykanów. Goście są potrzebni by wypełnić miejsca w teatrze. Tylko okazuje się że przyjechała jedna świnia na przedstawienie co daje pretekst śmiać się z Polskiego Narodu publicznie mimo że tak i tak śmieją się w swych Prywatnych Klubach.

  Ja bym temu idiocie wpieprzył w czapę za ten wstyd. Co za piz&a.

 19. Birton said

  Istotnie, Wałęsa jest nikim, to widać

 20. Greg said

  Mógł już lepiej założyć jakąś maskę na ryj z filmu ,,Oczy szeroko zamknięte”

 21. Jack Ravenno said

  @16

  „A jaka to część, tak na oko?
  Admin”

  Mogę? Choć pytanie nie do mnie.

  Jeszcze w latach 90-tych XXw można było powiedzieć, że obowiązywała mniej więcej reguła 80/20. Obecnie niestety maksymalnie 10% jeszcze daje radę…Co chyba jest zbieżne w ocenie z trendem idiocenia całej ludzkości. W Gajówce też był, zdaje się, taki artykuł o potwierdzonym badaniami globalnym spadku IQ co niekoniecznie przekłada się na samodzielność w myśleniu, ale jakieś pojęcie o trendzie ogólnym daje.

 22. lopek said

  Sam od siebie tej koszulki nie założył – czyli oficer prowadzący Bolka – tymże Bolkiem ośmieszył atrapę Polski więc i Polaków.

 23. ibrahim ibn jakub said

  Ad 16
  Admin.
  Szacuję w największych porywach circa abaut 10 %.

 24. ibrahim ibn jakub said

  Ad 19.Birton.
  Sz.P. Wałęsa nie jest nikim. Jest jednym z największych przekleństw Rzeczypospolitej. Bezrozumną kukłą esbecką, pies-folksdojcz służący dla żydo-komuny za wygrane w totka i za darmową wódę. Wyrządził więcej zła niż jakikolwiek inny lewicowy pseudopolityk. Rozwalił w p…zdu Prawdziwą Solidarność Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy. Rozwalił w p….zdu rząd Olszewskiego, który był prawdziwą nadzieja Prawdziwych Polaków. Nie Sz.P. Wałesa nie jest nikim. jest kamieniem milowym zdrady narodowej.

 25. revers said

  jak assed cia agentom przy odstrzale Kenndego lub uniun bankom „Solidarnosc” przy przejeciu PL za 10% wartosci to jak najbardziej zasluzony agent.

 26. ibrahim ibn jakub said

  Po Sz.P. zapomniałem wstawić przecinek. Ktoś mógłby pomyśleć, że dotyczy to agenta bolka.

 27. Re: 23 Ibrahim
  Gdyby w bylo w porywach „about” 10%, to nastepnego dnia przed wschodem Slonca bylaby juz rewolucja przeciwko zydowskim s…synom… (jesli juz…)…

  W/g moich szacunkow nie wyglada to az tak „kolorowo” I byc moze – podkreslam – byc moze jest okolo 2-4% rozumiejacych co sie dzieje, a swiadomych I gotowych na konkretne zmiany szacuje na ok. 0.5-1%… I to jest k…rwa tragedia….
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Zerohero said

  Fajnie, że Bush zdechł, ale szkoda, że tak późno.
  Mam nadzieję, że cierpiał przed śmiercią i walił kupy pod siebie – co jest tylko przedsmakiem tego co go czeka w piekle za zbrodnie których się dopuścił.

 29. ibrahim ibn jakub said

  Ad.25.
  Grunt to dobre źródło. Tylko z dobrego źródła można zaspokoić pragnienie.

 30. Dziadzius said

  @ 15,Ibrahim Ibn Jakub said…..
  Chyba, ze dokladnie opisalem, ze nie zaproszono „Bolka, tego buraka”, ze mial ladne oczy – On byl zaproszony, ze kiedys byl Prezydentem naszego Kraju, i ze ktos albo wiedzial, ze to Burak i chcial nasz Kraj publicznie osmieszyc ( i zrobil to z wiekim sucesem) albo naprawde zaprosil z czulego uznania dla Kraju ( a burtak sam nas osr**l) — tak ze wypada Panu zgodzic sie z administracja.
  Jakos historycznie nie widze jak Abraham bylby synem Jakuba — co prawda jest wielu Jakubow to i chyba tez i Abrahamow?

 31. ibrahim ibn jakub said

  Ad27.
  Śmiem się nie zgodzić. Te 10 % to ludzie myślący. Wiedzą, że władzę można przejąć WYŁĄCZNIE poprzez przewrót wojskowy (patrz Piłsudski, patrz krainaU, patrz rewolucja żydowska w Rosji w 1917 it.d. i t.p.) Pytanie:
  dla kogo ma narażać swoje cenne życie 10 % światłych i mądrych obywateli? Dla 90 % ciemniaków, którzy im nawet kwiatów na grobach za to nie położą?. Wolą wyjechać do Australii, jak moja siostra.

 32. ibrahim ibn jakub said

  Poza tym te 10 % jest dziś uzbrojone w niedostateczną ilość amunicji i niewystarczającej jakości broń palną. Mają tylko sztucery (koła łowieckie) pistoleciki jakieś śmieszne, kal. 0.22 (kluby strzeleckie), a część też dużo nielegałów, ale to wszystko za mało, na dziś. Ale módlmy się, bo nie wiemy co będzie jutro.

 33. ibrahim ibn jakub said

  Ad 30.
  Niech Pan nie pisze po pijaku, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Kiedyś tez pisałem i sam siebie później nie mogłem zrozumieć.

 34. ibrahim ibn jakub said

  Przedstawcie sobie w wyobraźni taką scenkę jak na jednej fotce:
  Wałęsa i niejaka mossbacher.
  Jak ulał Janusz i Grażyna współczesnej polytyky.

 35. Greg said

  Zostaną po nim ,,Czaszka i Piszczele” tzn. po Bushu.

 36. Plausi said

  Zarówno

  Bush

  https://orbo.neon24.pl/post/146664,pamietamy-twoje-zbrodnie#comment_1508688

  jak błazen

  https://marucha.wordpress.com/2018/12/06/slynna-dziennikarka-o-walesie-to-prozny-ignorant/#comment-797319

  nie są godni aby się nimi zajomować. Zejście z tego świata jest może jedynym ich dobrym czynnem,

 37. Antymon said

 38. ibrahim ibn jakub said

  re35
  Obawiam się, że nawet to nie zostanie.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zmarl-george-bush-czlonek-okultystycznego-zakonu-skull-bones-2018-12

 39. ibrahim ibn jakub said

  Ad 36
  Wałęsa musi grać swoją rolę do końca, jak orkiestra na Tytaniku. Jakby na Pana mięli tyle haków , kwitów i teczek co na niego, to też by Pan z siebie idiotę robił aż do śmierci, jak busz.

 40. ZMARŁY George Herbert Walker Bush to mason GLOBALISTA, grabaż amerykanskiej demokracji i NISZCZYCIEL USA! said

  Głównym WSPERACZEM agresywnego GLOBALIZMU w USA i na całym Świecie był GLOBALISTA pro-żydowski masoński oszołom zmarły George Herbert Walker Bush(starszy) – 41 Prezydent USA, który z użyciem wojskowej przemocy US Army i żydowskiego CIA wprowadzał New World Order(NWO) w USA i poza granicami USA czyli tzw. „Nowy Porządek Światowy”:

  George H W Bush New World Order Speech:

  Przekupiony przez żydowskich żydo-bank-sterów wynajęty pajac GLOBALISTA 41-y Prezydent USA George Herbert Walker Bush ZDRADZIŁ zasady Konstytucji USA, sprzeniewierzył się zasadom demokracji amerykanskiej, SPRZEDAŁ suwerenność społeczeństwa Ameryki w interesie WŁAŚCICIELI wielkich międzynarodowych KORPORACJI.

  41-y Prezydent USA George Herbert Walker Bush posiadł majątek około $95 milionów, ale NIGDY prowadził jakiej kolwiek działalności gospodarczej ani biznesowej.
  Zatem, pytajmy wszędzie w JAKI to sposób zgromadził tak pokaźny majątek ??

  To ULEGŁY i podstępny cwaniaczek intrygant GLOBALISTA 41-y Prezydent USA George Herbert Walker Bush sprzyjał jak tylko potrafił, aby faktyczną władzę w USA PRZEJELI właściciele wielkich KORPORACJI razem z ich RODZINAMI zwłaszcza żydowskimi (też nazywani PREDYKTOREM Światowym).

  Właściciele wielkich KORPORACJI z USA rozpoczęli kryminalny proces PRZYWŁASZCZENIA sobie dobrobytu przeciętnych obywateli, czyli prowadzenia zalegalizowanej KRADZIEŻY reszty obywateli, po tym jak George Herbert Walker Bush sponsorował USTAWY w Kongresie USA wspierające KASOWANIE i wywożenie do Azji wysoko technologicznego amerykańskiego przemysłu i elektronicznego do Izraela, czyli jego WYWORZENIA bez jakich kolwiek restrykcji, tak aby TYLKO około 30 właścicieli wielkich KORPORACJI i ich RODZIN się niesłychanie BOGACILI na zdecydowanie niższych kosztach siły roboczej w Azji.

  W taki to sposób uformowała się faktyczna KASTA rządząca w USA, która OPŁACAŁA łapówkami pod różnymi postaciami najwyższych urzędników administracji państwowej Ameryki, Kongresmenów i Senatorów USA, którzy fabrykowali ustawy sprzyjające ZNISZCZENIU przemysłu w USA, a Ronald Regan 40-y Prezydent USA, a potem jego następca przekupiony GLOBALISTA 41-y Prezydent USA George Herbert Walker Bush te ustawy PODPISYWALI bez zmrużenia oka te ustawy bankrutujące społeczeństwo i NISZCZACE instytucję państwa USA.

  Ogłupiały GLOBALISTA George Herbert Walker Bush– 41 Prezydent USA autentycznie wierzył w zgubny GLOBALIZM, który realizował program ZNIESZCZENIA przemysłu USA po przez wprowadzanie żydo-masońskiej ideologii „New World Order”(NWO) jej WYPROWADZENIE w USA co wyprowadziło za DARMO z USA do Azjii latami doskonalone kosztowne wysokie technologie w USA:

  George H. W. Bush New World Order Quotes:

  Niestety ale zmarły GLOBALISTA George Herbert Walker Bush – 41 Prezydent USA jest nazywany pierwszym GRABARZEM demokracji amerykańskiej, a wy MOTŁOCHU zamieszkały w III RP zarządzanej, RABOWANEJ przez żydów globalistów się bezkrytcznie ZACHWYCACIE tymi padalcami GLOBALISTAMI Ronaldem Reganem i George Herbert Walker Bush !

  Tą sztuczną „POMIĘ – SHOW” pochówku zmarłego zwariowanego GLOBALISTY George Herberta Walkera Busha – 41 Prezydenta USA zorganizowanego przez jego syna też oszusta GLOBALISTĘ George W. Busha Jr. , amerykańskie społeczeństwo DEFINJUJE jako:

  „FULL – SHOW – George H.W. Bush: Another Globalist Tyrant Laid To Rest – 12/05/2018”

 41. Boydar said

  Odcinanie się od Bolka niczym specjalnym od „sedevacante” się nie różni. Jeden i drugi RZECZYWIŚCIE reprezentują/reprezentowali większość.

  Owszem, można powiedzieć – ja go nie wybierałem/łam. Choć ja akurat tak, więc skłamałbym. Wypada jednak zapytać – jak to się stało ?

  Obawiam się, że na prawidłową odpowiedź stać jedynie Pana NICK’a.

 42. revers said

  A gdzie te Matki Boskie? tylko auto , czytajac rewesem

  https://niezlomni.com/kiedy-sie-pomysli-ze-pijak-jelcyn-byl-carem-a-ignorant-walesa-symbolem-wolnosci/

  A jego oficer prowadzacy Wachowski do dzisiaj doi Walese i jego lewe fundusze z union bank solidarnosc. Podatku od Nobla tez nie zdazyl zaplacic lub lewych totolotkow.

  https://niezlomni.com/bylego-prezydenta-opuscilo-szczescie-gazeta-informuje-wachowski-ogral-walese-na-37-mln-gdzie-sie-podzialy-miliony/

  tym razem wyprowadzil tylko 3,7 mln.

 43. revers said

  .https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2016/07/lw.jpg

 44. Greg said

  Jaka to była ceremonia pogrzebowa?
  Katolicka.
  Protestancka.
  Czy może….jakaś inna?
  Hm.

 45. Greg said

  Że, Franek tam Mszy nie odprawił? to się Dziwię.
  Pasował by tam jak ulał.
  Hm.
  Tak sobie myślę.

 46. Maverick said

  Co ciekawe wszystkie stacje zarządzane poprzez żydostwo czołobitnie, wychwalają osiągnięcia Busha od rana do wieczora. A prezenterzy z powagą na twarzach prześcigają się w superlatywach, aby się nie narazić globalistycznej klice kontrolującej media. Tak naprawdę ludzie mają go w nosie, a oni nadrabiają urabianą na potrzebę czasu propagandą i pewnie ludzi by na ulice chcieli wypędzić aby opłakiwali jak w Korei Północnej. Lucyferianie ze skolonizowanych krajów przybyli aby publicznie okazać swoją wasalskość. Bolek to oczywiście małe lucyferiątko, i wyjątkowo głupie.

 47. Anucha said

  Nie chcę ale muszę przyznać się jak P. Boydar. Głosowałem na Wałęsę .

 48. zofia said

  Jak tylko w Maine prawo uznalo malzenstwa gejowskie Bush z zona byli swiadkami 2 lisbijek. Nastarszy GWB wybrany zostal II raz bo obiecal poprawke do konstytucji, ksieza i wierni popierali go, podpisywane byly petycje a to byla kpina masonerii.
  Cala rodzina Bushow popierala LGTB!

 49. Ech said

  Bolek Szajba Kone to przeciętny degenerat żydowski jakich w Polsce kolonialnej żydowskiej [ resztówce ] jest na tony. Ten kółek w żydowskim płocie odegrał znacząca rolę i dlatego odcina kupony. Żydzi wiedzą, jakie dał im pole do popisu. Oczywiście w normalnym kraju powinien wisieć w klatce na środku ku przestrodze braciom. Dziś w zamian pochowają go z honorami i z przytupem jak starego Busza.

 50. Rokitnik said

  a faktycznie…umknelo mi iz (zimny) Bush Senior, byl masonem o 32 stopniu wtajemniczenia.
  Logicznym wiec jest, ze widywal sie z samym ” szefem ” Lucyferem na zamknietych seansach? Oraz, wiedzial i pewnie uczestniczyl w zbrodniach na bezbronnych dzieciach i jak sadze, w seksualnych orgiach tego szemranego gremium??
  Nie mam zludzen – ze siedzi na samym dnie piekla, w doborowym internalistycznym towarzystwie – razem ze Stalinem, Gieremkiem, Leninem, Pol Potem i Che Gevara !!

  Amerykanskiej wazeliniarskiej TV nie dalo sie w tym czasie ogladac. Miniony wtorek 3 XII byl ” dniem Bush – owej zaloby narodowej w USA. Flagi byly opuszczone do pol masztu, a urzedy i agendy panstwowe byly nie czynne…taka to byla cenna osoba…ooooo !!

 51. @ 24. Ibrahim Ibn Jakub
  ” Wyrządził więcej zła niż jakikolwiek inny lewicowy pseudopolityk. Rozwalił w p…zdu Prawdziwą Solidarność Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy. Rozwalił w p….zdu rząd Olszewskiego, który był prawdziwą nadzieja Prawdziwych Polaków.”
  TAK!
  Dodam do powyższej wyliczanki szkód jeszcze to, że po TW Bolku nikt nie zaufa nawet prawdziwie patriotycznemu przywódcy – obawiając się, że to następny podstawiony skurwiel!!!
  Perfidia Żydów/żydów/hazaraków skutecznie obezwładniła tych, którzy jeszcze mogliby bronić Polskę przed przemianą w Polin.

  Może powszechne, nieustające OBSRYWANIE przyszłego grobu Lejby Kochne mogłoby to zmienić?

 52. Siekiera_Motyka said

  Ad. 50 – „a faktycznie…umknelo mi iz (zimny) Bush Senior, byl masonem o 32 stopniu wtajemniczenia.”

  Pan Bush miał biuro w Houston, TX pod tym adresem,
  „10000 Memorial Drive Houston TX”. Wujek Google ładnie to pokarze w „Maps”.

  Internetowe detektywi zauważyli że budynek ma ciekawy kształt. Może to tylko przypadek. Nie jestem pewny.

 53. ibrahim ibn jakub said

  W symbolice masonerii nie ma przypadków. Masoneria, tak jak żydostwo przywiązuje wielką wagę do symboli w tym świecie. Chociaż w rzeczywistości nie mają one żadnego znaczenia, żadnej wartości , żadnej mocy.

Sorry, the comment form is closed at this time.