Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowskie Muzeum „Polin” szkoli policjantów

Posted by Marucha w dniu 2018-12-06 (Czwartek)

Młodzi policjanci ze Szkół Policji rozpoczęli cykl szkoleń „antydyskryminacyjnych”. W pierwszej kolejności młodzi funkcjonariusze będą uczyć się o społeczności cygańskiej.

Kolejny etap dotyczyć będzie społeczności żydowskiej a szkoleniami policjantów zajmuje się Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”, placówka hojnie dotowana przez rząd Polski, która znana jest z bezpardonowych ataków na Polaków i promocję historycznych przekłamań dotyczących relacji polsko-żydowskich.

Część dotyczącą społeczności cygańskiej poprowadzą przedstawiciele Fundacji Pheniben, promującej kulturę cygańską oraz zajmującą się działalnością „antydyskryminacyjną”. Druga część prowadzona będzie przez Gminę Wyznaniową Żydowską oraz Muzeum „Polin”.

Wszyscy adepci szkół policyjnych będą musieli odbyć przynajmniej dwa interaktywne kursy organizowane przez powyższe instytucje. W ich trakcie otrzymają materiały szkoleniowe pt. „Romowie. Przewodnik dla policji” oraz „Przewodnik po judaizmie dla policjantów”. Oprócz tego zaopatrzeni zostaną w ulotki dotyczące tzw. „antysemityzmu” oraz „przestępstw z nienawiści”, aby skuteczniej mogli zwalczać owe zjawiska.

„Poznanie historii i tradycji mniejszości jest niezwykle istotne w procesie rozwijania antydyskryminacyjnych kompetencji policjantów i pracowników Policji oraz promowania wartości i postaw równościowych.” – napisał w słowie wstępnym do materiałów szkoleniowych Komendant Główny Policji gen.insp. dr Jarosław Szymczyk.

W przeszłości podobne szkolenia dla różnych instytucji organizowały tzw. „organizacje antyfaszystowskie”, które przypisują sobie kompetencje w określaniu co jest „antysemityzmem” i gdzie kończy się wolność słowa. Jednym ze stałych organizatorów podobnych akcji było skompromitowane Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”.

W świetle ostatnich wzmożonych represji policji i służb III RP wobec środowisk nacjonalistycznych, informacje o podejmowanych przedsięwzięciach należy obserwować wyjątkowo uważnie. Rząd Prawa i Sprawiedliwości, który jest bardzo mocno zaangażowany w promocję środowisk i organizacji żydowskich w Polsce, rozpoczął bowiem otwartą już walkę z osobami i środowiskami krytycznymi wobec dwustronnych relacji Polski z Izraelem i międzynarodowymi organizacjami żydowskimi.

Na podstawie: policja.pl
http://autonom.pl

Komentarze 32 to “Żydowskie Muzeum „Polin” szkoli policjantów”

 1. Jacek said

  Żydzi i Cyganie, sorry, Romowie… Czy słyszał ktoś o jakimkolwiek innym narodzie, poza tymi dwoma, który tylko siebie uważa za ludzi a całą resztę za bydło przeznaczone do eksploatacji? Goj i gadzio czyli nie- człowiek.

 2. maasteer said

  „…oraz „przestępstw z nienawiści”, aby skuteczniej mogli zwalczać owe zjawiska.”

  To może wezmą się za redaktorów większości polskojęzycznych mediów, co plują ze wszech miar zezwierzęconą i patologiczną rusofobią?

 3. Zerohero said

  Jest więc tak. Rosjanie mają nas napaść, straszy się ciągle Rosjanami, rosyjską armią, rosyjskimi trolami, a tymczasem Żydzi budują w Polsce (nazywaną przez Dudę „Polin”) kompleksy prania mózgów do których zapędzają m.in. policjantów. O tym ataku już się nie mówi.
  I teraz mamy 2 typy ludzkie.

  1. bydlę które ocenia świat po tym o czym się mówi. Jeśli się mówi, że Izrael jest przyjacielem a Rosja śmiertelnym wrogiem, to widocznie tak według bydlęcia jest. Bydlątko może być prywatnie uroczym i uczciwym człowiekiem, ale z poprzez swoją łatwowierność i podatność na manipulacje może się zamienić w groźną bestię.

  2. człowiek krytyczny – on stara się widzieć świat takim jakim ten świat naprawdę jest. Takich ludzi firma Apple proponuje odcinać od Internetu za szerzenie „teorii spiskowych” a w Polsce taki jest nazywany „ruską onucą”.

  Nie chcę się bezczelnie wpisywać w kategorię nr. 2, bo też pewnie można mną manipulować, ale przy okazji pochwalę się, że mam shadowbana na youtube. O shadowbanie pierwszy raz dowiedziałem się czytając info o użytkowniku twittera który zamieszczał zdjęcia z żydowskiego muru wokół palestyńskiego getta. Materiał nie był kasowany, nie było bana, ale po jakimś czasie użytkownik zorientował się, że tylko on widzi to co publikował.
  Choć, zaraz….chyba na Salonie24 też to stosowali. Nie znam z autopsji.

 4. Jacek said

  Re Maasteer
  Niemiecka Interia, przez niektórych nazywana „Hitleria”, jest sprytniejsza. Rusofobia czy polonofobia jest tam obecna w komentarzach. Taki niby „głos ludu”..

 5. zilbert said

  Gdzie 0ni są? https://youtu.be/6sDqEhud8c0

 6. zilbert said

  Pójdę do dziewczyny, pójdę do jedynej https://youtu.be/kpWFgRr_tK4

 7. Jacek said

  Dwustronne stosunki z Izraelem hłe hłe. Dudy, Szydła czy reszta zdrajców wracali ze spotkań, gdzie niby były uzgadnianie te stosunki, jak zbite psy. Nie sposób się dowiedzieć na czym polegała owa dwustronność. Chyba na tym że jak z jednej strony oddamy pejsom Lasy Państwowe to z drugiej i tak zapłacimy 300 miliardów US.

 8. Zerohero said

  Dwustronne stosunki wyglądają tak, że Polin robi laskę z kolejnym przedstawicielom Zachodu oraz Ukrainy, a z tyłu na zapina je Izrael. A potem zmiana.

 9. Piskorz said

  re 6 Komentarz z tego linku..
  birgir siggi

  Piękne!Zawsze lubiłam Miecznikowskiego!Cudownie śpiewa!Poza tym sama pieśń jest cudowna i wzruszająca!Chwała Polakom,którzy tak dzielnie walczyli za naszą OJCZYZNĘ!!CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!!

 10. Wieloimienny said

  Będą uczyć pałkarzy, że jak złapią cygana na kradzieży to muszą go wypuścić, bo cygan ma taką tradycję złodziejstwa i inaczej żyć nie umie.

 11. @ 3. Zerohero
  „… O shadowbanie pierwszy raz dowiedziałem się czytając info o użytkowniku twittera który zamieszczał zdjęcia z żydowskiego muru wokół palestyńskiego getta. Materiał nie był kasowany, nie było bana, ale po jakimś czasie użytkownik zorientował się, że tylko on widzi to co publikował…”
  To mi wyjaśnia brak odpowiedzi Gajowniczków na moje posty, zwłaszcza na te prowokujące do myślenia…
  Dziękuję!

 12. Lily said

  Wszystko to sie dzieje,po przejeciu calkowitej
  wladzy przez Jaroslawa „zlotoustnego”.
  Historia wystawi im wszystkim LAURK.
  Nic nie trwa wiecznie,Kaczynski rowniez
  przeminie z wiatrem historii.

 13. Piotr Podgórni said

  Ad.12. Jeżeli karierą zaczyna się od zajumania Księżyca to póżniej może być tylko gorzej.

 14. lopek said

  „Żydowskie Muzeum „Polin” szkoli policjantów”
  =======
  Nie szkoli a indoktrynuje – odziera z myślenia, więc i człowieczeństwa.
  Wniosek?
  Tresura goja w mundurze ma na celu to – aby ten atakował jak zły pies (nawet swoją matkę i ojca) na słowo – bierz go!

 15. Parapsychopatolog said

  Ad 13.
  Jestem jasnowidzem i przepowiadam Wam, że za 30 lat Polską (Polin) będzie rządzić kolejna para bliźniaków.
  Już od dziecka występują w TV w reklamach Plusa (tej z Wilczakiem i Brodzik) i to już od kilku lat.
  Mają odpowiednie pochodzenie
  Noszą oni nazwisko Borowski (Berman) i są wnukami Marka „Borowskiego”
  Ich ojciec, a syn Borowskiego ma na imię Jakub 🙂 – główny ekonomista Credit Agricole Bank Polska.
  Wszystko idzie wg planu.

 16. galaszek said

  …..Szydlackie muszeun Polin szkoli Policaje!…..Aaaaaaaaajjjjjj!!!! Wwwwaaaaaaajjj!…czyszby w naszym Polinezji zaczely byc jusz tyko polincjanty?!…..

 17. revers said

  Jak w Policji niby polskiej maja byc obcokrajowcy, to jak najbardziej uzasadnione, a i przed drzwami jak to sobie po zrobi wywieszke po hebrajsku, to policjant bedzie pilnowal wywieszki i minia, jak to ma miejsce w reichu. I co goj polski zrobi? zaplaci jeszcze za wszystko w podatkach, za stojkowego pod hebrajska fiszka takze, i museum.

 18. Joung said

  POLACY/POLKI SZykujmy sie do Wojny o nasza POLSKE.
  No chyba ze wolicie byc ;;;niewolnikami zydostwa czy smieci banderowskich czy niemieckich JESLI TAK TO wszystkiego najlepszego.A nawet jak wyjedziesz na imigracje.TO JEST PRZYKLADANIE REKI DO UNICESTWIENIA WLASNEJ OJCZYZNY.
  I TAK SIE goie nie dorobicie chocbyscie wyjechali do ;;;;Szatanow zjednoczonych Ameryki ;(USA=CANADA).Nie wspomne tu krajow Europy zachodniej.Dziadami jestescie /jestesmy do Konica zycia Zrozumiano zrozumiano.

  ———-
  Procami.
  Admin

 19. Lily said

  Re 15;Galaszek
  Sam Lech „spiepszaj dziadu”,(do Polaka emeryta,gdy ten Pan zadal mu pytanie,
  dotyczace ubostwa w III.R.P) byl pomyslodawca
  tego tworu, i osobiscie wmurowal kamien
  wegielny. Sam zas Jaroslaw,na wszelkie
  sposoby dowartosciowuje brata.Ciekawa
  jestem ile, w testamecie swoim Jaroslaw
  zarzadal sobie pomnikow,itp ?.
  Sam przed wyborami w 2015 r oswiadczyl,
  ze jesli wygra wybory Pis,czytaj Kaczynski,
  to bedzie kontynuowal testament brata.

 20. Lily said

  Re 18;Joung
  Kaczynski juz jest naszykowany na Nas,
  Ustawa 1066,obce wojska,ktore maja do dyspozycji Polska amonicje,Mossd,i Pan
  Bog jeden wie,kogo jeszcze maja przeciwko
  Nam. Nie na darmo uknuli ten plan z bronia.

 21. galaszek said

  ad 19 Mrs Lily…..dziekuje i wyrazy szacunku…..choc -prosze wybaczyc bo moze to zabrzmiec pycha- wiemy o tym oboje …o tych dwoch co…….nie nie ksiezyc …okradli POLSKE ,,,,i chyba nawet z nadziei?….

 22. Ana said

  A Polaków niech dalej katują…

 23. Jeżeli gangrena usadowi się, dajmy na to, w palcu u nogi, to bez amputacji raczej się nie obędzie. W przeciwnym razie ta zgnilizna opierdoli ci całą nogę aż do pachwiny, wygnije ci jaja, jeśli masz i już możesz się z tego nie wykaraskać.

 24. Wieloimienny said

  Policjanci już dawno pokazali jacy są (zadymy na Marszu Niepodległości, obmacywanie i gwałty zatrzymanych kobiet, ochranianie banderowców w Przemyślu), a do tego nigdy się chuje nie przedstawią jak kogoś spisują i bezczelnie, wulgarnie kpią z ludzi.

  Ostatnio takim dwóm powiedziałem, że do służb mundurowych idą ludzie ze skłonnościami psychopatycznymi.

  Kiedyś pisałem w necie o konieczności dostępu do broni. Lewaki miały sapy i pytały się po co to? Ja im na to, że do obrony. Oni na to, że od obrony jest policja. A ja spytałem, kto nas przed policją obroni???

 25. Sarmata said

  Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta „panie władzo”. Zapamiętajcie to!
  W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.

  III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym.

  Dlatego żyd rozbraja teren. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zdanie wszelkiej broni w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

  (P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

 26. Sarmata said

  Tak naprawdę to pies jest pogrzebany gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów i dwory z pościeli i majtek jak to pokazuje z dokumentów pan Leszek Żebrowski.

  Podaję szczegółowy trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek.

  Dzisiaj jest to 103309 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne.

  Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze.

  Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest.

  Twój komentarz oczekuje na moderację?

 27. Wieloimienny said

  Sarmata @

  Te dupki narzekają na „braki kadrowe”. Twierdzą, że jest ich o 50 tyś. za mało.

  Chyba coś się szykuje!

 28. komisarz policji said

  żydowskie muzeum może mi obciągnąć….co najwyżej.

 29. komisarz policji said

  sorry, nie muzeum, tylko jego cieć.

 30. @ 13. Piotr Podgórni
  „Jeżeli karierą zaczyna się od zajumania Księżyca to póżniej może być tylko gorzej.”
  Jeden z tych bliźniaków jednojurtowych zaczął karierę jeszcze wcześniej, gdy ich ojciec,
  (Kalkstein) podczas warszawskiego Pochodu 1-Majowego podniósł go w górę, by wręczył
  bukiet kwiatów partyjniakom na trybunie.
  Nie mogę sobie teraz przypomnieć imienia tego podniesionego kurdupla, można to znależć
  w Sieci, łącznie z fotografią jak wręcza bukiet.
  Kalkstein zmienił sobie nazwisko na „Kaczyński” nie tylko ze względu na ówczesną akcję
  „polonizowania” hazaraków, ale również jako odcięcie się od Blanki Kalkstein – agentki
  warszawskiego oddziału Gestapo.

 31. Wieloimienny said

  Zapiniotodement @

  No to miały kaczory zasługi

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Kalkstein

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Blanka_Kaczorowska

 32. Wieloimienny said

  I jeszcze coś: napisano, że to „polscy” agenci gestapo.

  Wiadomo, Wikigówno!

  ” Wikipedia umożliwiaja edycję każdemu użytkownikowi odwiedzającemu stronę i aktualizację jej treści w czasie rzeczywistym”

  Tak o sobie piszą. A jest to gówno prawda!!!

  Sam chciałem poprawiać daty w artykułach, gdyż często znalajdowałem błędy. Na próżno! W „dyskusji” przyczepił się do mnie jakiś palant, który twierdził, że wszystko mi na przekór spowrotem pozmienia. Czyli jest jakaś grupa, która moderuje Wikipedię. Nie wiadomo co to za ludzie, kim i skąd są oraz jak się nazywają.

  Wiadomo jednak, że szefem i twórcą Wikipedii jest żyd.

  I wszystko jasne.

Sorry, the comment form is closed at this time.