Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Przemysław Żurawski vel Grajewski na rojsty!

Posted by Marucha w dniu 2018-12-07 (Piątek)

Banderowiec Piotr Tyma

Ale najpierw, dlaczego pisząc o Żurawskim vel Grajewskim, zamieszczam na zdjęciu wprowadzającym kłamcę wołyńskiego i banderowską kreaturę, Piotra Tymę, żyjącego z polskich dotacji jak pączek w maśle?

Ano dlatego, że są to ideologiczni bliźniacy, z tą różnicą, że ten drugi uprawia swój łajdacki proceder z otwartą przyłbicą (że tak się wyrażę, z nagimi widłami i obnażonym nożem, święconym przez grekokatolickiego popa), podczas gdy ten pierwszy spowija wszystko w trumienny całun kłamstwa.

Ten drugi grozi Polakom powtórką wołyńskiej rzezi, mimo, że zaprzecza tej pierwszej, ten pierwszy sypie piaskiem w oczy i z rzezimieszków mordujących ciężarną kobietę i palących ludzi żywcem w Odessie robi bojowników o prawa człowieka.

Ten drugi to typowy produkt banderowskiego nazizmu, połączonego ze sprytem, pozwalającym pasożytować na znienawidzonym, polskim żywicielu, ten pierwszy to były doradca szefa MSZ, publicysta gazety przekornie nazywającej się „polską”, doradca prezydenta Dudy i nauczyciel akademicki.

Czy jest zatem między tymi gagatkami jakaś istotna różnica i jeśli tak, to jaka?

Otóż jest jak najbardziej i w dodatku na korzyść prezesa związku banderowców w Polsce, mimo, że relatywizuje on zbrodnie rzeźnika Wołynia, Dmytro Klaczkiwskiego( ps. Kłym Samur), autora poniższego rozkazu:

„Powinniśmy przeprowadzić wielką akcję likwidacji polskiego elementu. Przy odejściu wojsk niemieckich należy wykorzystać ten dogodny moment dla zlikwidowania całej ludności męskiej w wieku od 16 do 60 lat. […] Tej walki nie możemy przegrać i za każdą cenę trzeba osłabić polskie siły. Leśne wsie oraz wioski położone obok leśnych masywów powinny zniknąć z powierzchni ziemi.”
[Przetrwać miały TYLKO drzewa owocowe-McG].

Tajna dyrektywa UPA – „Piwnicz” z czerwca 1943 roku

Przemysław Żurawski vel Grajewski… ech, jakby się przyjebało brukowcem w tę japę…

[Mam nadzieję, że kiedyś z rozpędu zrelatywizuje niemieckie zbrodnie na Żydach i się wtedy nie pozbiera, ale ad rem]

Otóż mimo bycia kłamcą, Piotr Tyma przedstawia poglądy banderowskie jako ukraińskie. Już to samo w sobie jest ogromnym nadużyciem (jak pisał ś.p. Wiktor Poliszczuk, prawdziwy ukraiński patriota i przyjaciel Polski, z banderyzmem przed wojną identyfikowało się ledwo 2% Rusinów, w większości Hałyczan, ale co z tego, jeśli to oni zdominowali politykę dziejszej masy upadłościowej po krainie U).

Tymczasem pan dr hab. Przemysław Żurawski vel Grajewski, koordynator sekcji bezpieczeństwa, obronności i polityki zagranicznej Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie belwederskim przedstawia i propaguje poglądy i interesy ukraińskie nawet nie jako obiektywne, ale JAKO POLSKIE!

Zupełnie tak samo, jak Wyborcza przedstawia poglądy żydowskie jako obiektywne, jak pani Maria Przełomiec przedstawia poglądy litewskie i niemieckie jako obiektywne, jak Pawło Kowal przedstawiał poglądy ukraińskie jako polskie itd itd itd.

Powie ktoś, że vel Grajewski jest Ukraińcem.

Tego nie wiem i w ogóle mnie to nawet nie interesuje. Jeden z braci Unszlichtów był bolszewikiem i członkiem PolRewKom-u w 1920 roku, a drugi był polski patriotą i katolickim księdzem, głoszącym, że po zdradach roku 1918 i 1920 Żydzi utracili jakiekolwiek prawo do czegokolwiek w Polsce. Jeden z braci Szeptyckich był polskim patriotą i zasłużonym generałem, a drugi, abp lwowski Andrzej, był renegatem, Ukraińcem z wyboru, hitlerowskim i sowieckim kolaborantem, osobą współodpowiedzialną za ukraińskie mordy na Polakach.

Nie ma znaczenia, kim jest i za kogo uważa się vel Grajewski, ale za swoje kłamstwa najgorsze z możliwych czyli za konsekwentne przedstawianie interesów państwa ukraińskiego (dziś tego, co po nim zostało), a nawet za przedstawianie interesów banderowskich jako OBIEKTYWNYCH, a wręcz polskich, powinien natychmiast zostać pozbawiony jakichkolwiek urzędów w Polsce i na rojsty z nim! [A nie lepiej do dołu z wapnem? – admin]

Por:
Odwołać Żurawskiego http://mysl-polska.pl/760
https://prawy.pl/12640-jak-oceniliby-panstwo-tego-czlowieka/
https://kresy.pl/wydarzenia/zurawski-vel-grajewski-chwali-ukraincow-za-aresztowanie-i-ukaranie-polskich-studentow/

https://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 8 to “Przemysław Żurawski vel Grajewski na rojsty!”

 1. Niepokorny said

  Kiedys w Waszyngtonie powieje wiatr zmian i nagle Ukraina przestanie byc „strategicznym partnerem”. Wyschnie wtedy zrodelko i bieda zajrzy tym gnojkom w oczy.

 2. Dziadzius said

  Jakikolwiek Narod co pozwaa i nawet chodukje wsrod siebie takie wrzody moralno- patrityczne jest glupcem -bo karmi w sobie to co go chce zabic – a na gluppte nie ma lekarstwa-tylko smierc!

 3. ibrahim ibn jakub said

  Przyjdzie czas, że będziemy wieszać takich „tymów” na latarniach, bez sądu i bez apelacji.

 4. Joannus said

  Widząc wrażą mordę ukra zbiera mi się na wymioty

 5. Kojak said

  Te bydlaki na zdjeciach mowia wyraznie kim sa kanalie z PPYYSSS ! Zydobanderowcy byli, sa i beda !

 6. Lily said

  Re 4;Joannus
  Ma hakowaty nos,a to typowe u (wiadomo kogo).

 7. Sebastian said

  Ad 1. nie pomoże hameryka to pomoże sąsiad dobrodziej trapiony amnezją dysocjacyjną

 8. Boydar said

  Pewnie, że lepiej, i taniej.

Sorry, the comment form is closed at this time.