Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (62 – …
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Kurwa i morderczyni promuje „Szlachetną Paczkę”…

Posted by Marucha w dniu 2018-12-14 (Piątek)

Jak zawiadamia portal dorzeczy.pl Natalia Przybysz, piosenkarka znana m.in. z tego, że dokonała aborcji, zaśpiewa na gali XVIII edycji „Szlachetnej Paczki”

W październiku 2016 roku Natalia Przybysz udzieliła wywiadu „Wysokim Obcasom”, w którym przyznała się do dokonania aborcji. Rozmowa odbyła się przy okazji premiery piosenki „Przez sen”, którą wokalistka postanowiła nagrać, zainspirowana „czarnym protestem” kobiet, sprzeciwiających się projektowi ustawy gwarantującej pełną ochronę życia.

[Powodem aborcji było za małe mieszkanie. Kurwa tak kocha dzieci, że woli je zabić, niz narazić na złe warunki mieszkaniowe. A można było się go zrzec przy porodzie, można było zostawić w „oknie życia”… Ale nie, kurwa zawsze woli zabić. – admin]

– To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci… Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku… Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK – mówiła wówczas piosenkarka.

Teraz okazało się, że Natalia Przybysz ma wystąpić na gali XVIII edycji „Szlachetnej Paczki”. Do sprawy odniósł się dziennikarz Telewizji Polskiej Tomasz Wolny.

„Jestem z Wami od lat i będę mimo wszystko, ale dla dobra dzieła walczcie o wyjście z kryzysu wizerunkowego, zamiast go dalej pogłębiać. Serdeczna prośba” – napisał Wolny na Twitterze.

To już jest szczyt hipokryzji…

Źródło: dorzeczy.pl
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 30 do “Kurwa i morderczyni promuje „Szlachetną Paczkę”…”

 1. SIŁA said

  Ludzie zamienili rozum i rozsądek na wykształcenie i wiedzę, ale kto im tę wiedzę przekazuje i po co, to już nie wiedzą.
  Św. Augustyn: „Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu”

 2. Ot przyklad progenitury lumpenproletariackiej, juz nie lezacej jak w latach 50-tych w kufajce i kaloszach pod budka z piwem ale juz „wyedukowany”..z makijarzem, w krawatch i z pretensjami do bycia elitami. NIc wspolnego nie maja z Narodem Polskim, ktory niestety oslupialy i bezwolny, od lat przyglada sie bezczynnie tej maskaradzie zmajstrowanej przez kahaly pod zarzadem swiatowego Sanhedrynu.

 3. PaniWoźna said

  Nigdy nie pojmę jak można zabić niewinnego człowieka.

 4. Joannus said

  Własne dziecko uśmierciła, a głos sumienia chce wymazać udziałem w ”szlachetnej paczce”, utożsamianej z okazjonalną troską o biedne dzieci

 5. Marucha said

  Re 3:
  Można, jeśli nie uważa się żywego człowieka za istotę ludzką, tylko za zlepek komórek. Za swoistą „narośl” na ciele kobiety.

 6. Marcin said

  Złośliwa naroślą wokół pochwy to jest ten curwiszon z fotki.
  Czy te wszystkie aborcyjne curwiszony czy
  feminazistki muszą wyglądać tak samo? Przecież to nawet nie jest kobieta.

 7. Zbyszko said

  Cała ta akcja „Szlachetna paczka” budzi we mnie trochę mieszane uczucia, bo ci wolontariusze tej akcji muszą wypełnić ankietę z bardzo szczegółowymi danymi rodziny, przeważnie wielodzietnej, ubogiej, zwanej teraz wg tej nowomowy… dysfunkcyjnej. Czy ktoś wie gdzie te ankiety idą, kto je analizuje i po co w ogóle komuś tak bardzo szczegółowe dane o rodzinie.
  To już drugi przypadek który znam, że osoba wolontariusza „szlachetnej paczki” jest w jakiś sposób -nazwijmy to- płciowo dysfunkcyjna.
  Czy ktoś badał może coś takiego, ile rodzin obdarowanych tą „szlachetna” paczką, przeklina ten dzień gdy wpuścili wolontariusza do domu, bo po jakimś czasie np MOPR odebrał im dzieci?

 8. Zbyszko said

  Szanowny Panie Gajowy, te dzieci ze zrzeczenia się po porodzie, bądź z tzw okien życia, to też nie wiadomo, gdzie potem lądują…
  Takie wredne czasy nam nastały

  ——–
  Ale żyją. Mają szansę.
  Admin

 9. Wieloimienny said

  W ogóle nie jestem zaskoczony.
  Już tu kiedyś napisałem, że pełno bab w mojej okolicy popiera czarne marsze. Nawet w malutkich bo niespełna czterdziestotysięcznych Chojnicach miały wielką pikietę i jeszcze marudziły, że ich za mało było.
  I tak w mojej wsi takie baby zwolenniczki aborcji co róż do kościoła latają, przy balaskach klęczą z wytkniętym językiem. Od takie matki Polki katoliczki i wcale nie muszą wyglądać jak ta żmija powyżej, wystarczy, że myślą tak samo. Umieści taka jedna z drugą na fejsbuku zdjęcie z napisem „nie dla zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej” z przekreślonym płodem, a potem z córką za rączkę na Mszę.

  Niejaki Eric Arthur Blair członek masońskiej organizacji Golden Dawn znany jako George Orwell opisał to w jednej ze swoich powieści jako „dwójmyślenie.”

 10. Piotr said

  Lewactwo jest dumne z mordowania bezbronnych dzieci, to podnosi w lucyferianskim swiecie prestiz. Pozwala rozwinac skrzydelka nawet nieudacznikom.

 11. Dictum said

  ad. 4.
  Wg mnie nic nie chce wymazać, bo jak można „wymazać” zbrodnię.
  Chce się promować i być na tzw. topie, głupia, żałosna szansonistka.
  Jeszcze i do niej zapuka smutek nie do pokonania. Tak to się dzieje, o czym się dowiadujemy ze zwierzeń zabójczyń własnych dzieci.

 12. zenovka1 said

  Szanowni komentatorzy tego artykułu!
  Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem!!!!!!
  Poczuliście nagle, że możecie się wybielić na tle tego faktu, jacy to nie jesteście prawi i oburzeni morderstwem w wykonaniu niejakiej Przybysz. Ciężko opisać waszą prawość w porównaniu z tym co zrobiła Przybysz!!!! To Wy jesteście nieskazitelni pod każdym względem! I wam dano prawo osądzania! Każdy z was jest prawdopodobnie szują, która zwąchała możliwość usprawiedliwienia swojego szujostwa w osądzeniu kogoś, kogo uważacie za większą szuję od was!
  Takich faktów się po prostu nie komentuje!!!! Ona to zrobiła i odpowie za to!!!
  Czasami myślę, że ten kraj nie ma przyszłości, ni chuja!

  ——
  Stul pysk.
  Admin

 13. Ad. 7

  Czy ktoś badał może coś takiego, ile rodzin obdarowanych tą „szlachetna” paczką, przeklina ten dzień gdy wpuścili wolontariusza do domu, bo po jakimś czasie np MOPR odebrał im dzieci?

  Celne…

 14. zenovka said

  Brak słów ma hipokryzję tego gajowego!
  Mogę zapytać z jakiego powodu został usunięty mój post? Dodam, że jeśli by ktos chciał skopiować swój post to może, wyłacznie jako wyrwany ten jeden post, Nie ma możliwości skopiowania na tle strony!!!! Tak się broni ten osobnik

  ——–
  Brednie.
  Admin

 15. xyz said

  prezes Jacek Stryczek mówił o mądrym pomaganiu wędka a nie ryba i tak 16 lat…

  https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,809073

  pracownik 04.10.2018 22:39
  @abc 04.10.2018 09:00

  niestety mam podobny pogląd na morale pozostałych osób (usunięte przez administratora)W tej sytuacji Szlachetna Paczka wydaje się tylko przykrywką do prawdziwej działalności Stowarzyszenia i jej korporacyjnej struktury. W tej sytuacji muszą ratować to czego nie widać udając że ratują to co jest PRowo widoczne – czyli akcje społeczne. Stąd brak zmiany wciskany publice jako zmiana. No cóż , na więcej nie można było widać liczyć.

  pracownik 05.10.2018 11:30
  @WIO-Ściema 04.10.2018 21:24

  jest to bardzo przykre – organizacja mająca za cel pomoc ludziom zmieniała się w biznes: zarób na wolonatriuszu. A wiecie gdzie to widać ? Gdyby wasza pomoc była mądra – to wasza akcja po 16 latach by zanikała. Bo ludzie nauczyliby się pomagać sami, nie potrzebują przecież do tego wielkiej organizacji a obdarowani dostawali motywacji do zmiany w życiu. Na tym miała polegać podobno mądra pomoc. Wy co roku bijecie rekordy liczby rodzin i wolontariuszy w programie – czyli albo chybiliście celu albo oferujecie głupią a nie mądrą pomoc. A na forum tutaj – pogardzanie wolontariuszami i pracownikami to nie jest kultura firmy która jak znak firmowy może używać haseł lubię ludzi czy mądra pomoc.

 16. xyz said

  https://akademiaprzyszlosci.org.pl/

  Ambasadorzy AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

  celebryci poganie ateiści niewierzący

  http://www.wiosna.org.pl/main/pl/sec/25.htm

  Władze Stowarzyszenia

  Zarząd Stowarzyszenia WIOSNA

  Joanna Sadzik
  Prezes Zarządu

  Dominika Langer-Gniłka
  Wiceprezes Zarządu

  Jakub Marczyński
  Wiceprezes Zarządu

  Anna Wilczyńska
  Wiceprezes Zarządu

  Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia WIOSNA:

  Paweł Laidler
  Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

  Katarzyna Leśko
  Członek Komisji Rewizyjnej

  Łukasz Słoniowski
  Członek Komisji Rewizyjnej

 17. xyz said

  Ks. Jacek WIOSNA Stryczek

  Jacek WIOSNA Stryczek (ur. 1963) – Prezes i założyciel Stowarzyszenia WIOSNA – jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce, przywódca ogólnopolskich programów pomocowych – SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, ideodawca EKSTREMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ, publicysta biznesowy, autor bestselleru „Pieniądze”, PR-owiec i happener, wieloletni duszpasterz akademicki. Przewodzi Wspólnocie Indywidualności Otwartych, Męskiej Stronie Rzeczywistości oraz Perle Kobiecości. Wraz z narzeczonymi obiera „Kurs na miłość”, przygotowując pary do sakramentu małżeństwa.

  EDK to pierwszy globalny start-up duchowy ks. Jacka Stryczka.

  Wielokrotnie wyróżniany za swą działalność społeczną i charytatywną. Laureat Nagrody Gentlemana Roku 2015, Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta tego z TVN
  oraz Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK, Społecznik Roku tygodnika Newsweek. Uznany za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie przez Magazyn Champion.

  https://www.edk.org.pl/

  Uroczystości pogrzebowe Jana Wejcherta odbyły się 9 listopada 2009 w Wilanowie. Przewodniczył im oraz homilię wygłosił, redaktor naczelny Tygodnika Powszechnego ksiądz Adam Boniecki[7]. Został pochowany na cmentarzu w Wilanowie.
  Życie prywatne
  Był kilkakrotnie żonaty, m.in. z Aldoną, miał pięcioro dzieci: Łukasza Wejcherta, Agatę Wejchert-Dworniak, Victorię Wejchert, Bruno Wejcherta i Charlotte Wejchert.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Wejchert

  dziwkarz ma pogrzeb katolicki a ksiądz katolicki odbiera nagrodę imienia dziwkarza

 18. xyz said

  stachanowiec korporacji znaczy jałmużny znaczy charytatywności
  Jaku_Marcz 13.09.2018 15:27
  @Jacek_placek 09.09.2018 17:48

  @JacekPlacek – Z tej strony Kuba Marczyński. dyrektor kreatywny stowarzyszenia WIOSNA odpowiadającego za Paczkę
  To właśnie do mojej wypowiedzi nawiązujesz.
  Rozumiem, że Twoje pytanie jest wyrazem zmartwienia moim stanem zdrowia – dziękuję za Twoją troskę, jak i wiele innych komentarzy, które znajduję w sieci nt. mojej osoby.

  W Wiośnie jestem zatrudniony na zasadach B2B. Pracuję tutaj od 9 lat.
  Mój stan zdrowia związany jest z ogólnym tempem życia i nawałem projektów, które narzuciłem sobie w życiu zawodowym i rodzinnym.
  Gościłem na SOR’ze dlatego, że przez lata pracy w Paczce, angażowałem się w szereg innych projektów poza wiosennych:
  prowadziłem własną agencję reklamową, przeprowadziłem dziesiątki projektów doradczych, trenerskich.
  No i po pracy wciąż staram się być dobrym ojcem, mężem, przyjacielem i dzieckiem swoich rodziców.
  Niekiedy zdarza się, że pracuję równolegle na 3 etatach.

 19. A gdzie tatus tego zamordowanego dzieciecia??

 20. lopek said

  „Kurwa i morderczyni promuje „Szlachetną Paczkę”…”
  =========
  W świecie Złego nie może być inaczej. Ponadto należy mieć świadomość, że Zły także wykorzystuje miłosierdzie ludzkie do swoich niecnych celów wymierzonych w tychże ludzi. Sztandarowym przykładem jest tutaj niejaki Owsiak i jego hałaśliwa działalność.

 21. Boydar said

  Ja tam w tytule żadnej sprzeczności nie dostrzegam; dla „szlachetnej paczki made by Stryczek”, kur.wa i morderczyni jest bardzo akuratnym ambasadorem.

 22. Marucha said

  Nie ma chyba tak szlachetnej w swych założeniach inicjatywy, żeby żydostwo jej nie obsrało i z gównem nie wymieszało.

 23. Dictum said

  Faktycznie, już nie ma.
  Może jeszcze tylko Kółka Różańcowe.
  I one uratują świat.

  ——–
  Może…
  Admin

 24. Boydar said

  Akurat ja jestem zorientowany, kto założył „szlachetną paczkę” i po co; nie było potrzeby tego obsrywać. Było z gów.na od samego początku.

  ——–
  Kto?
  Admin

 25. Boydar said

  Wkrótce będę mógł opowiedzieć, nawet ze szczegółami, ale to jeszcze chwilę potrwa. SP jest częścią większej całości, w sensie zestawu przedsięwzięć. Tylko że jak to z lejkiem bywa, czary w złej intencji pożerają czarodzieja. I jak widać, wcześniej niż później.

 26. Lipski said

  Ile aborcji miała Pani Natalia Przybysz?

  Jakie organizacje w Polsce,ratowały dzieci w Polsce,przed wyrokami śmierci,gdy dzieci w Polsce zachorowały i były ratowane…(przez forsę Watykanu)w szpitalach katolickich w Berlinie?

  Okupanci i ich niewolnicy,w tym medialni,bawią się znakomicie, w okupowanej Polsce.

 27. Zbyszko said

  Admin @8 tak to prawda, co Pan pisze. Aczkolwiek serce się kraje gdy, instytucje powszechnego a nawet bardzo wielkiego zaufania, wysyłają polskie dzieci, pewnie także i te z tych „okien życia” (bardzo pożyteczna akcja) z Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski, do „lepszego ” świata, do pogańskich krajów EU i USA i pewnie także do Izraela (via Włochy) i… (jak mówi Paweł Bednarz) ślad po tych dzieciach ginie, no bo kto by nie ufał ludziom z „lepszego” świata.

 28. antyabort@i.pl said

  To, co się dzieje w Polsce wywołuje dreszcz na plecach.

 29. My, to pestka.
  Rzad Kanady poszedl na calosc: Kazde nowonarodzone dziecie stanowi zagrozenie dla calej planety:

  Canadian government says anyone giving birth to live humans is a threat to the planet… promotes abortion and infertility – GOV’T SLAVES

  https://govtslaves.info/2018/12/12/canadian-government-says-anyone-giving-birth-to-live-humans-is-a-threat-to-the-planet-promotes-abortion-and-infertility/

 30. ech said

  re29 Emfaz-ujesz Troll żydowskie wypociny insynuując kanadyjskie spojrzenie na podstawy istnienia. Chciałoby się zapytać ile masz na godz. $ ?
  Zapamiętaj, ze my wiemy o waszej szemranej robocie i wmuszane za gruby szmal korupcyjny atak na życie ludzkie w formie; aborcji, eutanazji, narkotyków itd,.. macie za co dyndać. Kanada jak Polska, jak większość białych niegdyś krajów, znosi te karę żydowską, w którą tak chętnie wpisują się różni trollowie, nawet specjalnie z tym się nie kryjąc. Do czasu !

Sorry, the comment form is closed at this time.